2020 YILI BURÇ YORUMU

KOÇ

2020 Sizin için bu yıl büyük bir şeylere yönelecek. Bunun nedeni, toprak elementinin sonuncusu olan Oğlak ve onuncu evde konumlanan Satürn ve Merkür ile birlikte zayıflatılmış Jüpiter'dir. Bu hizalanma ve konumlandırma, özellikle mesleki düzeyde büyük bir şey elde edeceğiniz anlamına geliyor. Ancak bu, tüm bu gezegenlerden ve yerleşimlerinden çok yararlanabileceğiniz böyle bir yere ulaşmak için sürekli sıkı çalışma ve azim şarttır.

2020 Koç Burcunun horoskobuna göre, önemli bir rol oynayabilecek bir başka faktör, sabrınız ve durumunuzda harikalar yaratabilecek mizacın kontrol edilmesidir. İyi bir soğukkanlılıkla birlikte güçlü bir arzu, kesinlikle uzun süredir harika bir şey elde etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, Koç Burcu kurnaz aklını kullanmamalı veya daha fazla para ve kar elde etmek için kimseyi aldatmamalıdır.

Hayatta daha fazla başarı elde etmek için görevlerinizi etik ve ahlaki olarak yürütmeniz önemlidir, çünkü başarı sadece para kazanmak ve zengin olmakla ilgili değildir. Negatif özellikler ve 2020'deki diğer gezegensel geçişler sonucu etkileyebilir - özellikle de finansal durumunuz için.
 
2020 yılı Koç burcu horoskobu, sağlığın ana odak noktası olması ve vücuda azami dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor. Satürn gezegeni 11 Mayıs'ta geriye harekete geçiyor, bu da önümüzdeki zamanlarda gereksiz risk almaktan kaçınmanız gerektiği anlamına geliyor. Eklemek gerekirse, 29 Haziran'dan itibaren Mars kendi burcuna geçiyor ve Koç burcu gün ışığına doğru hareket ediyor. Bu, sizi daha etkileyici ve kendine güvenen, olumlu ve kendine güvenen bir hale getirecektir. İyi dilek dileyenlerin görüş ve önerileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalısınız.
 
10 Eylül'den itibaren Mars geriye doğru hareket edecek ve 14 Kasım'dan itibaren Mars doğrudan hareketine geri dönecek. Mars geriye dönükken meslek, meslekle ilgili önemli kararlar almayın. Bu sene kendinizi aktif, taze ve sağlıklı tutmak için yaratıcı bir hobi edindiğinizden veya istediğiniz herhangi bir spor dalına sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Ayrıca, sağlığınızla ilgili her türlü belirsizliği azaltmak için bu yıl düzenli kontroller yaptığınızdan emin olun.
 
 

BOĞA

Boga Burcunun 2020 horoskobuna göre, Satürn Oğlak burcunda yer alıyor. Jüpiter ve Merkür 9. konumda biraz zayıf gibi görünse de endişelenecek bir şey yok. Aksine, gezegenlerin konumlanması, sıçramalar ve sınırlarla ilerledikleri için sizi tercih ediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bunlar genel tahminlerdir ve sonuçlar doğum haritanızdaki gezegenlerin yerleşimlerine bağlı olarak değişebilir.

Bazı keskin değişiklikler görmek için kalbinizi ortaya koymanızı ve hedeflerinize doğru çalışmanızı öneriyoruz. Evrensel enerjiye daha yakın olmanız size perspektif vermek için birçok şeyi yeniden düşünmenize yardımcı olabilir. Düşüncelerinizle meşgul olduğunuzdan, basit bir yolculuk gevşemenize ve rahatlamanıza yardımcı olabilir. Çalışmanız öncelikli olabilir, ancak dinlenmenin çalışmak kadar önemli olduğunu unutmayın.

Bir seyahat gezisi daha yeni fikirlere açılmanıza ve stresle savaşmanıza yardımcı olabilir. 2020 Burç tahminlerinize göre seyahat kartlarınıza yazıldığından, temiz hava sizin için iyi olacağından yeşil ve temiz yerlere gidin.

Bu yıl, 29 Haziran civarında burcunuzda 2020'de bahsedilenlere göre, Mars Koç'a girdiğinde, işlerin elinizden kaydığı görülüyor gibi olabilir. Finans ve hatta meslek ile ilgili büyük kararlar almayı ertelemeniz tavsiye edilir.

Karar verme becerileriniz test edilecek ve bu nedenle büyük bir şeye bağlı kalmamaya çalışın. Olumsuz geri tepmeyecekleri için şimdilik rahat kararlara bağlı kalın. Gelecek için para biriktirmeye başlamak isteseniz bile, bu dönem her şey için garantisiz harcamalar yapmanızı sağlayacaktır.

Paranızın nereye gittiğiyle ilgili bilinçli bir not tutmanızı öneriyoruz. Alışverişe çıktığınızda, bir listeyle gitmeye çalışın ve sadece bu kadar satın alın. Boğanın inatçı tarafı devraldıkça, size daha sonra yardımcı olmayabilecek şeyleri dürtüsel olarak satın almak isteyebilirsiniz. Bu yüzden hazırlanın ve herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce iki kez düşünün. Tüm finansal fırsatları yakalayın ve doğru şans geldiğinde çok çalışmaktan korkmayın.
 
 

İKİZLER

İkizler Burcu 2020 horoskobunda, 23 Mart'tan itibaren Satürn'ün dokuzuncu pozisyonda hareket ettiği görülecektir. Bu dönemde gönül rahatlığı ve memnuniyet bulacaksınız. Yıl başından beri yürüttüğünüz tüm çabalar fayda sağlamaya başlayacaktır. Sonuçta, sıkı çalışma her zaman işe yarar! Aynı zamanda, manevi eğiliminiz daha da derinleşmek ve ciddileşmek üzere.

Bu yıl, zindeliğinizi sürdürmeden hayatın tadını çıkaramayacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. 2020 İkizler burcu tahminlerinize göre, biraz meditasyon ve egzersizler uzun bir yol kat etmenize yardımcı olacaktır! Ayrıca, yoga birçok sağlık sorununu da iyileştirebilir. Bu nedenle, düzenli olarak yoga yapmak her zaman iyi bir şeydir. Güvenli bir gelecek için önlem almaya başlayın.

Jüpiter sekizinci evden geçmeye başladığında, ikinci evi de olumlu yönde etkileyecektir. Bu yıl bir servet akınına sahip olabilirsiniz. Finansal olarak sağlıklı kalabilmenize rağmen, her türlü kredi almaktan kaçının. Mayıs ortasından eylül ortasına kadar Jüpiter geriye doğru döndüğünde, büyük finansal planlar yapmaktan kaçınmanız ve yapmak istediğiniz tüm yatırımları ertelemeniz önemlidir.

Bununla birlikte, yıl boyunca, özellikle 2020'nin ilk yarısında, mali koşullarınızla ilgili bazı olumlu titreşimler alacaksınız. Ancak, hepsi bu fırsatları nasıl kullandığınıza bağlı. Jüpiter Mayıs ortasından itibaren zayıf bir konumda olduğu için aile sorunları ortaya çıkabilir. Hafife almayın. Bu tür durumlara biraz özen ve nezaketle dokunarak cevap vermeye çalışın. Aileniz güç direğiniz olacak ve bu nedenle sıcaklık ve uyumun her zaman hakim olduğunu göreceksiniz.

Venüs'ün 4 Nisan civarında mutluluk ve memnuniyet getirerek burcunuza girdiğini söyleyebiliriz. Ayrıca, bir şeylerin ticari değerini akıllıca yargılayabileceğiniz için mutlu ve umut verici bir öneri gibi görünüyor. Bu süre zarfında kavramları kavramanız da güçlenecektir.

Öğrenci olanlar biraz iniş çıkışlara tanık olabilirler; ancak eninde sonunda çalışmalarında mükemmel sonuçlar alacaklardır. Yılın ikinci yarısında mevsimsel rahatsızlıklardan ve midenin küçük sorunlarından muzdarip olabilirsiniz. Ancak, kısa sürede hızlı bir şekilde iyileşeceksiniz.
 
 

YENGEÇ

Yengeç burcu için 2020 horoskobu, Satürn ve zayıf bir Jüpiter'in Merkür ile birlikte yedinci evde konumlandırıldığını, hayatınızda bazı büyük değişiklikleri gösterdiğini söylüyor. Üç büyük gezegen birlikte hareket ettikçe, onlarla birlikte birçok zorluk getiriyorlar. Güçlü kalmanız için sürekli olarak gerçekliği hatırlayacaksınız. Daha yeni zorluklar geldiğinde, onları adım adım atın ve üstesinden gelmeyi öğrenin. Ne kadar zor görünse de, kendinizi başarabileceğinize ikna edin. Bu aşamadan çıkmak istiyorsanız, güç ve kararlılık bir zorunluluktur.

2020 horoskobunuza göre, benlik saygınızı oluşturmak için de ilerleme kaydetmeniz gerekecek. Değerleriniz sizin için en önemli şeydir. Sizi her zaman topraklayan şey budur. İnandığınız şeye uyun ve kendinizi her zaman yüksek tutun.

2020 horoskobunuzda öngörüldüğü gibi, 11 Mayıs'tan itibaren Satürn'ün Kova'ya geri döndüğünü görüyoruz. Bu gerileme sizin için oldukça zor olabilir. İş yerinde, kendinizi çok fazla iş ve baskı ile yük altında bulabilirsiniz, ancak biraz sabır ve sıkı çalışmanın çözemeyeceği hiçbir şey yoktur. Kendinizi bir düzeltilecek bir noktada bulursanız, astrolojik bulgulara göre her zaman kıdemli birinin veya bir meslektaşınızın yardımını alabilirsiniz. Yeni akıllı çalışma fikirleri oluşturmak için düşüncelerinizi yeni bir yönde kanalize etmenizi öneriyoruz.
 
 

ASLAN

Yılın başında, Zodyak'ın kralı olan Güneş, burcunuzu yönlendiriyor gibi görünüyor. Büyük gezegenlerin birliğinin altıncı evde konumlandırıldığı görülmektedir. Bu, büyük değişikliklerin beklenebileceği anlamına gelir. Ancak değişikliklerle birlikte daha yeni zorluklar da ortaya çıkıyor. Zorluklar mali açıdan ya da iş cephesinde olabilir. Ama hiçbir şeyin kaybolmamasını bilmek önemli olan. Sakin olun ve gereksiz yere bir şeylerin üzerinde durmayın. Huzurlu bir zihin bu aşamada savaşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bunun için sınırlamalarınızı kabul etmeniz ve daha sonra kendinizi daha iyi hale getirmeye çalışmanız gerekir. Yıl sizin için iyi görünüyor ve endişelenmeniz gereken önemli bir şey yok.5 Mart tarihinden itibaren sahip olduğunuz mülkle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu aşamada size gelen tüm mülk fırsatlarını göz ardı edin.

Nisan ortasından itibaren her şey yerleşmeye başlayacak. Ayrıca, bu aşamada, kalan tüm gayrimenkul anlaşmalarını kapatabilir ve bununla ilgili sorunları çözebilirsiniz. Ancak, 10 Eylül ile 14 Kasım arasında mülk açısından herhangi bir yer almayın. Ayrıca, mülk satın alma ve satma konusunda karar vermek için acele etmekten kaçının. Aceleci kararlar vermeden önce uygun zamanı ve doğru düşünceyi bulun.

29 Haziran sonrası, Mars kendi burcu Koç burcuna girdiğinde ve dokuzuncu evden geçtiğinde, size iyi şanslar görünüyor. Satışlar artar, projeler takdir edilir ve çoğunlukla her şey planlandığı gibi sorunsuz ilerler. Bu aşamada ilerici güçler sizin lehinize çalışıyor gibi görünüyor ve hayat daha az sorunsuz hale geliyor.

Jüpiter'in ikinci evin üzerinde bir gözü olduğundan, olumlu bir etki gösterir. Jüpiter'in varlığı çıkarlarınızı koruyacak ve aynı zamanda umutlarınızı ve portföyünüzü finans açısından zorlayacaktır. Tüm kişisel, rutin ve olası giderleriniz sorunsuz bir şekilde yönetilecektir. Güneş sizin için parlarken biraz birikim yapın! Tasarruflarınızı ve yatırımlarınızı artırın.

Satürn burcunun karşıtı olan yedinci evden geçerken, zihninizde yenilikçi fikirler oluşmaya başlayacaktır. Aynı zamanda, uygun dikkat gösterilmezse engeller bile ortaya çıkabilir. Bir iş ortağıyla bir iş yürütürseniz, tüm planları tartışmanız ve ardından devam etmeniz önerilir. İletişimi son derece açık hale getirin ve brifingden sonra her iki tarafın da aynı sayfada olduğunu görün. Fikirlerinizi kavramlara, tartışmalara ve beyin fırtınasına dönüştürmek gerekecektir.
 
 

BAŞAK

Gezegensel pozisyonlarınız incelendiğinde, 2020 yılının sizin için bazı harika haberler verdiği söylenebilir. Kişiliğiniz açısından önemli bir gelişme öngörülüyor. İlerici güçler çekiciliğini korur ve sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutabilir. Merkür, Mayıs ayının ortasında İkizler'e girerken, kariyere yönelik kazançlı bir zaman geliyor gibi görünüyor. Potansiyelinizi geliştirmek için bu destekleyici zamanı iyi kullanın. İşadamları ve kadınlar bu zamandan en iyi şekilde yararlanıyor gibi görünüyor, çünkü iyi karlar yılın başında kapıyı vuruyor gibi görünüyor. Yeni anlaşmalar ve girişimler ivme kazanıyor gibi görünüyor. Çalışanlar için, bu parıldamak için altın bir zaman gibi görünüyor. Fikirleri dile getirmeye ve fikirleri paylaşmaya başlarsanız, işyerindeki herkesin sizden etkilendiğini göreceksiniz. Ayrıca beklenmedik bir artış elde edebilirsiniz. Ama ne yapmayı planlıyorsanız, yılın ilk yarısında hepsini ortaya koyun.

Mars'ın 29 Haziran'dan yıl sonuna kadar geçişi, mali durumunuzu düzgün bir şekilde planlamaya başlamazsanız göründüğü kadar kolay olmayabilir. Kendinize para harcamak iyidir, ancak düşündüğünüz kadar önemli olmayabilecek şeyler için tüm gelirinizi tüketebileceğinizden, dikkat edin. Gerekli ayrımcılığı uyguladıktan sonra, gelecek için ne kadar tasarruf edebileceğinizi anlayacaksınız. Horoskobunuza göre, öngörülemeyen giderler için her ay gelirinizi az bir miktarını bir kenarda tutmaya başlayın. Para herkes için kolay gelmez ve bu nedenle tasarruf söz konusu olduğunda gelecek için beklenmedik durum planları yapmaya başlamanız gerekir. Her ay biraz tasarruf edin ve yağmurlu bir gün için saklayın.

23 Mart'tan itibaren, bir mülk satın almak veya satmak istemeniz durumunda size destek olunuyor gibi görünüyor. Ancak, dikkatlice düşünün ve sonra devam edin. Temmuz ve Ekim ayları arasında, yatırımlar ve mülklerle ilgili bazı sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Bu aşamada herhangi bir mülkiyet anlaşmasını sonuçlandırmadan önce dikkatlice uygulayın.

Kendi işini yürütenler mutlu bir yerde görünüyor! Kârlı fırsatlar kapınıza doğru yolu bulabilir ve endişelenmeniz gereken bir şey yok. Büyük fırsatlar büyük karlar getirir. Bu yıl sizin için son derece cömert görünüyor. Gezegenlerin konumları sihirlerini etkiliyor gibi görünüyor. Şimdi gereken tek şey, dürüst ve güvene değer bir iş adamı olarak itibarınızı arttırmanızdır. Kaliteli ürünler üretmeyi ve toplu olarak teslim etmeyi hedefleyin.

Genel olarak iyi ve bereketli bir yıl sizi bekliyor.
 
 

TERAZİ

Dördüncü evde Jüpiter, Merkür ve Satürn gibi büyük gezegenlerin varlığı, büyük bir değişikliğin kapıda olduğunu gösterir. Yani, başarı trenine binmeye hazır olun. Hayalini kurduğunuz her şey gerçek olabilir. Sıkı çalışmanız ve yeteneğiniz sizi bir yerlere götürecektir. Finansal olarak, işler iyi görünmeye başlayacak. Kariyeriniz de bir atılım yapmaya hazır. Ancak, hiçbir şeyin sıkı çalışmanızla karşılaştırılamayacağını hatırlayın. İstediğiniz sonuçları elde etmek için çok çalışmaya devam etmelisiniz çünkü sadece sürekli çaba ve azim ile hayattaki harika şeylere ulaşılabilir.

Satürn onuncu eve yerleştirildiği ve solar burcunuz üzerinde büyük bir etkisi olduğu için, bu yıl birkaç zorlukla karşılaşabilirsiniz, diyor horoskobunuz. Sonuçta, acı yoksa, kazanç yok, değil mi? Bu zorluklar sadece kişiliğinizi geliştirecek ve sizi daha iyi bir yaşam için hazırlayacaktır. Zorlukları kabul etmeli ve daha çok çalışmak için kendini zorlamalısın. Ne kadar sert olursanız, yolculuk o kadar kolay olur. Tek yapmanız gereken pozitif kalmak. Bu, kariyeriniz ve hayattaki diğer şeyler için harika bir şey olacaktır.

Burcunuzun hükümdarı Venüs, Şubat ayının ilk haftasına kadar olumlu yönde hareket edecek. Venüs'ün bu hareketi kesinlikle gelecekteki beklentilerinizi aydınlatacak. Aynı zamanda, Satürn de Kova'ya girecek. Satürn'ün beşinci eve kayması, iş hayatındaki insanlara herkesten daha fazla yarar sağlayacaktır. Her türlü işe dahil olan insanlar büyüme olasılıklarında büyük bir artış elde edecekler. Genel olarak, iş dünyasına bağlı kişilerin harika bir yılı olacak. Sadece kar amaçlı değil, aynı zamanda işletmenin genel büyümesi açısından da.

Hedefe yönelik tüm bireyler gelirlerinde istikrarlı bir artış bulacaklardır. Bu yıl birçok gelir kaynağı oluşturulacak. Yatırım fırsatı da kendini gösterecektir. Bunu çok iyi kullanın. Ancak, her şey harika göründüğü için planlamayı unutmamalısınız. Yıllık bütçenizi bulmak ve her ay daha fazla tasarruf etmek için çalışmak birincil hedefiniz olarak kalmalıdır.

Haziran ayının sonundan itibaren, Mars kendi burcuna giriyor ve yedinci evden geçiyor. Bu sizin burcunuza karşıt bu sebeple günlük faaliyetlerinizde aksamalar olabilir. Bu yüzden, tasarruf ve benlik saygısı üzerinde de çalışmalısınız. Bu, en zorlu zamanlarda bile sakinliğinizi korumanıza yardımcı olacaktır.
 
 

AKREP

Bu yıla faydalı bir cephede başlıyorsunuz. Burcunuzun yönetici gezegeni; Mars öyle bir pozisyonda ki burcunuza ait olanlara aşamalı mesleki ve finansal büyüme sağlıyor. Burada iki önemli gezegen; Merkür ile birlikte Satürn ve Jüpiter, Oğlak burcuna işaret eder. Satürn özgün bir gezegen ve serveti gösteren dokuzuncu evde. Böylece, şans çok çalışanlara parlayacak. Satürn'ün konumlandırılması, bir yoldan geçmek gibi günlük işlerde son derece temkinli olmanız gerektiğini göstermektedir. Öte yandan, Jüpiter bir yıl daha iyi bir süre için Oğlak'tan geçmeye devam ediyorken, Jüpiter de kişinin ilgisini koruyor.

Satürn ve Jüpiter'in hareketi sizin için hem destekleyici hem de faydalı olacaktır. Yılın başından Şubat ayının sonuna kadar geçen bir zaman dilimi verimli ve ilerici görünmektedir. Meslek cephesi Şubat ortasında yumuşayabilir ancak umudunuzu kaybetmeyin. Sürekli çalışmak istenen sonuçları verebilir. Geri hareket eden Merkür sabit bir doğaya ve son hava burcu olan Kova'ya 5 Mart'tan itibaren girecek. 10 Mart'tan itibaren Merkür doğrudan hareket halinde olacaktır. Böylece, Merkür ve Kova'nın hareketi bir miktar durgunluk getirebilir. Bununla birlikte, ödüllendirilmeler için gayret ve aralıksız çabalarla ilerlemeye devam edin.

Satürn Kova'ya Dördüncü Ev'deki transit ile girer. Transit Satürn'ün onuncu ev ile doğrudan bir ilgisi var. Bu geçiş zorlu bir cephe getiriyor, bu nedenle, özenle çalışmak ile yolunuza çıkan engellerin üstesinden gelebilirsiniz.

Temmuz başında gezegenlerin koşuşturmacasını görüyoruz. Satürn geriye dönük modda hareket etmeye başlar ve Oğlak burcuna girer. Böylece, hem Jüpiter hem de Satürn üçüncü evden geriye doğru geçiş yapar. Böyle bir gezegen hareketi belirli verimli etkinliklere yol açabilir. Bu süre zarfında herhangi bir mali kayıp veya kazanç gözlemlenmemektedir. Ancak, Eylül ayının sonundan itibaren Satürn, Jüpiter ile birlikte doğrudan harekete geçer. Bu burcunuzun hükümdarı Mars kendi burcu Koç burcuna girer ve 10 Eylül'den itibaren geriye doğru hareket eder. Mars altıncı evden geçer. Böylece, üç gezegenin dokuzuncu ev üzerinde bir etkisi vardır. Bu zorlu aşama tamamen konsantrasyon ve odaklanma ile aşılabilir. Bu aşama ilerleme, üretkenlik ve verimliliği gösterir. Her gün batımından sonra umudunuzu kaybetmeyin, gün doğumu var. İşler planlandığı gibi gitmezse sizin için her zaman daha iyi bir şey vardır.
 
 

YAY

Gezegenlerin yıl başında konumlandırılması, bir kişinin tüm yıl boyunca genel büyümesinde hayati bir rol oynar. Jüpiter, Satürn ve Merkür Oğlak'a girecek. Ancak Jüpiter, yıl başında Oğlak'a girdiğinde zayıflar. Tüm gezegenler burcunuzun ikinci evindedir ve ikinci ev finans ve ilişkilerle bağlantılıdır. Burada Satürn'ün varlığı bireyin hayatına bilgelik ve barış getirmektedir.

Gezegenler finansla ilgili olan ikinci evde bulunduğundan, Satürn bir kişinin bilgeliğini bu yıl finansal işlemlerde kullanmasına izin veriyor. Sıcak nakit girişinde bir artış göreceksiniz. Böylece, normalden daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Bu yıl ailenize ve bununla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. İlişkinizi artırmak için zaman, kaynak ve dikkatin artması yararlı olacaktır. Bu aşamadaki zayıf Jüpiter, burcunuzun altıncı ve onuncu evine göz atıyor. Jüpiter'in onuncu ev üzerindeki etkisi doğrudan mesleki cephedeki refah beklentileri ile ilgilidir. Hizmet sınıfına mensup kişiler bu yıl büyüme ve fırsatlara tanık olacaklar. Bu, gezegenlerin konumlandırılması nedeniyle olur. Öte yandan, iş adamlarının tanınmış bir şirket veya müşteri ile kârlı bir anlaşma yapması muhtemeldir.

Sağlığınız bu yıl daha iyi ve Şubat ayının başından itibaren çevrenizdeki üretken ve ilerici güçlere tanık olacaksınız. Ancak, Şubat ortasına gelindiğinde iş yavaşlamaya başlayacak. Bu noktada, Merkur burcunuzun üçüncü evi Kova'ya retro hareketi ile geri döner. Bu süreden sonra işler yeniden canlanmaya başlar ve mesleki kazanımlar sıralanır. Bununla birlikte, bu sadece bir şeyleri mümkün kılmak için gece gündüz çalışırsanız mümkün olacaktır.

10 Mart'tan sonraki zaman dilimi hakkında konuşurken, Merkür Kova'dayken daha direkt bir konumda olur. Nisan ayı ortalarında Merkür'ün Koç burcuna hareketi nedeniyle yeni bir şeyin başlaması beklenebilir. Yeni bir girişim, yeni bir ilişki, daha iyi sağlık veya başka bir şey olabilir. Kendinizi motive edin ve dürüst çalışın.

Gezegenlerin bir başka hareketi de Venüs'ün Yedinci eviz olan İkizler'e girmesidir. Bu hareket ideal bir hareket olmayabilir, çünkü eşinizle veya işinizle ilişkide sürtünmeye neden olabilir. Bu nedenle, başınızı dik tutun ve yolunuza çıkan zorluklarla yüzleşin. Sözlü bir yanlış iletişim kurmak için doğru zaman olmadığından, herhangi bir argümanı veya değişikliği ortaya atmayın.

Mars 29 Haziran'da beşinci eviz olan Koç burcuna girer. Bu hareket sizi iş yükü ile meşgul tutar ve bu nedenle işin düzgün planlanması şarttır. Sabırlı olmak başarının anahtarıdır ve bu aşamada tamamen sabırlı olmanız gerekir.
 
 

OĞLAK

Oğlak Burcunun 2020 horoskobuna göre, yılın başındaki gezegensel pozisyonlar sizin lehinize oynar. Burcunuzun hükümdarı; Satürn, Merkür ve zayıf bir Jüpiter ile uyumlu görünüyor. Hepsi burcunuzun ilk evinde bir araya geliyor. Burada, iki gezegenin konumlandırılmasının yüksek büyüme gösterdiği için sizin lehinize olduğunu söyleyebiliriz. Sabrınız artar ve muhtemelen daha önce rahat hissetmediğiniz bir sosyal çevreye karışırsınız. Sınırlarınızı zorlamak ve hem finansal hem de mesleki cephede belirlenen hedeflere ulaşmak için ideal bir zamandır. 2020 size yatırım yapmayı hedefliyorsanız, şimdi zamanın geldiğini söylüyor. Tüm bunlar için, bu yıl hayatta belirli bir düzeyde ilerleme elde etmek için gece gündüz çalışmanız veya hatta günün her saatinde çalışmanız gerekir.

Çalışan bir profesyonelseniz, çok çalışıyorsanız promosyon mektubunuzu veya yüklü bir ödül alacaksınız. 2020 horoskobunuz, şu anki iş profilinizi veya projenizi değiştirmenizi tavsiye etmemektedir. Hayatta istenen başarıyı elde etmek için verimliliğinizi on kat artırın. Kariyerinizin yanı sıra, refahınıza da özen gösterin. Sağlığınız, aileniz, çocuklarınız ve arkadaşlarınızın sizden dikkat alması gerekir, bu nedenle burcunuz ile ilgili 2020'deki astrolojik bulgulara göre endişelere ve şikayetlere dikkat edin.

Yıl sona yaklaştıkça yaşam tarzındaki istikrar ve iyileşme, eşinize ayak uydurmayı kolaylaştıracaktır! Yılın başlangıcı, özellikle ailenizle ilgili ilişkilerde muazzam sıcaklık ve uyum getirir. Bir aile üyesiyle herhangi bir değişikliğe girmediğinizden emin olmak isteyebilirsiniz.

Sevdiklerinize, özellikle de küçük kardeşlerinize dikkat edin. 4 Nisan ile 13 Mayıs arasındaki süre uzamış sorunları çözmek için ideal görünmektedir.

Satürn, Karma veya mesleki profesyonellik döngüsü ile doğrudan bağlantılı olan onuncu evden geçer. Satürn onuncu evde Terazi ile birleşmeye çalışıyor ve bu nedenle bu etki mesleğiniz üzerinde etkili olabilir. Bu konumlandırma, ilerlemenin yakında gerçekleşeceğini ve titizlikle çalışmanız durumunda bazı şeylerin gerçekleşebileceğini gösterir. Bu çalışkan aşamada, maaşta da bir artışla kendinizi ilerleme kapılarında bulabilirsiniz.
 
 

KOVA

Bu yıl macera ve zorluklarla dolu görünüyor. Burcunuzun hükümdarı Satürn, Oğlak burcunda Jüpiter ve Merkür ile birlikte; 12. evinize yön verir. Bu konumlandırmanın bu yılki horoskobunuz için zor olduğu tahmin ediliyor. Yolunuza aşırı mutluluk veya aşırı zorluklar getirebilir.

Bu yıl mesleki veya mali cephede baskı altında hissedebilirsiniz ve ilerlemeniz beklenenden daha yavaş olabilir. Hesaplamalarınıza göre gitmeyebilecek tasarrufların yanı sıra kişisel giderlerinizi de etkili bir şekilde kontrol edin. Ayrıca, riskli yatırımlara girmek bu dönemde ideal değildir. 23 Mart'tan itibaren Satürn Kova'ya girerek rahatsız edici bir durumun sona erebileceğini belirtiyor.

Horoskobunuz bu yıl riskli yatırımlar yapabilirsiniz diyor. Artan nakit girişiniz, işinizde iyi hesaplanmış bir hareket yapma içgüdülerinizi tetikleyebilir. Beşinci ev, mesleki cephedeki finansal kazançlara ve ilerlemeye doğrudan bağlıdır. Bu konumlandırma ve gezegensel hareket nedeniyle, finansal kazançlar zaten güçlü olan mesleki ve finansal konumunuzun gücüne daha fazla katkıda bulunur. 2 Temmuz'dan itibaren Satürn Oğlak burcunda geri hareketine dönüyor. Bu geçiş yolunuzu zorlaştırabilir. 29 Haziran'dan itibaren Mars üçüncü eviniz olan Koç'a girer. Üçüncü ev doğrudan mesleğinizle bağlantılıdır. İlerici güçler, hayatta ilerlemenize yardımcı olabilecek etkili bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca, Mars 10 Eylül - 14 Kasım tarihleri arasında geriye dönük hareket ediyor. Bu nedenle, bu dönemde iş ve finans ile ilgili önemli bir karar almaktan kaçının. Yıl sonunda, aynı anda birden fazla duygu hissedeceksiniz!

Yılın başlangıcı evlilik hayatınız için iyi olmayabilir. Ayarlanabilir olmak ve taviz vermek sizin lehinize çalışıyor olabilir. Varolan sorunların üstesinden gelmenize de yardımcı olabilir. Bununla birlikte, 13 Mayıs - 25 Haziran tarihleri arasında türbülansa hazırlıklı olun. Evli olanlar büyüyen sorunlarla başa çıkmakta zorlanabilirler. Bu nedenle, ilişkide herhangi bir rahatsızlık yaratmadan sabırlı olmanız, sakin olmanız ve sorunları çözmeniz önerilir. Öfkelenmenin sadece zaten hassas olan durumu daha da kötüleştireceğini unutmayın. Sabır, başarılı bir evliliğin anahtarıdır.
 
 

BALIK

Bu yılki başarınız gezegenlerin hareketine bağlı. Merkür ve Oğlak burcunun yıl başında hareketi bu yıl daha fazla para kazanacağınızı gösteriyor. Tabii ki, finans veya meslek açısından yolunuza çıkan fırsatlara hemen cevap vermeniz gerekiyor. Bu fırsatları kaçırmak ilginizi çekmeyebilir ve sizi beklenmedik bir kayba yol açabilir.

Burcunuzun gezegenlerinin hareketine göre bu yıl sizin tarafınızdan yapılan büyük harcamalar yoktur. Gelecek için para biriktirme olasılığınız yüksektir.

23 Mart'tan itibaren Satürn Kova'ya 12. evinize girer. Satürn'ün 12. eve hareketi, yaklaşan masrafları gösterir. Bu nedenle, her türlü aşırı harcamadan kaçınmak için harcamalarınızı önceden planlamanız önerilir. Tasarruflarınızı kullanmaktan kaçının ve daha fazla tasarruf etmeyi hedefleyin. Mali durumunuzu, uzun vadede faydalı olacak şekilde planlayın.

4 Temmuz'dan itibaren Venüs, dördüncü eviniz olan İkizler'e girer. Bu hareket, kişisel işlerinizi sıkı bir şekilde kontrol etmeniz gerektiğini gösterir. Huzurlu bir yaşam sürmek için bir mülk satın almak bu aşamada düşünülebilir. Bununla birlikte, doğum haritanıza katılan gezegenlerin bu yılki yaşamınız hakkında söyleyecek çok şeyi var.

29 Haziran'dan itibaren, Mars burcunuzun ikinci evi olan Koç'a girer. Bu hareket, finans ile ilgili olarak ilginizi çekmeyebilir. Ailenizle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Her durumu en üst düzeyde sabırla ele almanız önerilir. Ailedeki barışı ve uyumu korumayı hedefleyin. Bu yıl finansal konulardaki dalgalanmaları göstermektedir.

Yıl başındaki gezegensel konumlandırma, finansal kazançlar konusunda yeterince iyi çalışacaktır. On birinci evden geçen iki büyük gezegen bu yıl sizin için çok faydalı. Mükemmel miktarda para harcayacağınız durumlar ortaya çıkabilir. Ancak, istenmeyen harcamaları yapmaktan kaçının ve beklenen masrafların bir listesini yapın. Bu, bütçenizi takip etmenize ve durumu tersine çevirmenize yardımcı olacaktır. Para biriktirmek faydalı olabilir. Para kaydedildikten sonra, sadece ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size yardımcı olur ve destekler. Bu nedenle, finans açısından planlandığı gibi gitmeyebilecek şeyler için bir yedekleme planı ile en kötüsüne hazırlıklı olun.