30 MART - 5 NISAN ASTROLOJİ YORUMU

 

Bu hafta gökyüzündeki en önemli şey, Mars'ın Satürn'ü geçmesi, böylelikle rahat bir nefes aldırmasıdır. Mars ilerledikçe, kısıtlamaları kolaylaştıracak ve kişisel ilerlemeler daha kolay olacak. Ancak Mars, kendi zorluklarını getiren kaygı üretebilir. İçinizdeki endişe, korku duygularını dönüştürmeye odaklanın. Disiplinli bir şekilde atmanız gereken adımları atın. İlahi olanla bağlantıda olmak, şimdi her zamankinden daha da önemli. İletişimin çok yüksek olacağı bir hafta olacağı için, asılsız haberlerden, dedikodulardan mümkün mertebe uzak durun. Daha sakin, ne yaptığını bilen bir enerji içinde olmak yardımcı olacak. İşte şimdi, artık kalbinizin sesini dinleyin.

Pazartesi günü özellikle toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) için sanat, güzellik, estetik ve toprak işleri gündemde olacak. Bu konularla ilgili yapmak istedikleriniz var ise, hemen başlayın zira gökyüzündeki olumlu enerjiler bu alanları destekleyecek. Bu hafta aynı zamanda yenilenmek, yeni olanı kabul edebilmek için, elinizde eski, kullanılmayan tüm eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Temiz bir enerjiyi başlatmak ve yer açmak için harika bir zaman.

Jüpiter Pluto ile aynı hizada (24 derece Oğlak) olacak. Jupiter şansı, iyimserliği, inançları, bolluğu ve bereketi temsil ederken, Pluto gezegeni büyük dönüşümleri temsil eder. Bu anlamda, küresel olarak finansal dönüşümleri, inanç sistemlerinde değişimleri gözlemleyebiliriz. Aynı zamanda bu kavuşum gizli yeteneklerimizin de ortaya çıkmasına vesile olabilir.

İnancınızı yüksek tutun! Daha Güzel Günler ve Yüksek Sevgi çok yakında!