18 - 24 EYLÜL ASTROLOJİ YORUMU


Bu günlerde Büyük Dünyamızda çok tuhaf şeyler oluyormuş gibi görünebilir. Neyseki bizim önümüzde bunu anlamamıza yardımcı olacak bir harita mevcut. Şu andaki mevcut çatışma geçmişte denenmiş yollarla devam ederek mevcut düzeni korumaya çalışma içgüdüsü ile bizi şu an yüzleşmek durumunda kaldığımız kısıtlamalar ve kontrollerden özgür kılacak yeni yolların çatışması diyebiliriz.

Bu çatışmalar Jüpiter ve Uranüs karşıtlığından doğuyor. Jüpiter her şeyi yine olduğu düzen içinde tutmaya çalışıyor, çünkü kendisi stabil, istikrarlı ve rahat bir tabiata sahip. Jüpiter'in enerjisi dokunduğu her şeyi genişletir ve mevcut sistemlerimizin bir çoğu büyümüş, şişmiş ve bozulmuş hale geldi.

Diğer taraftan Uranüs, artık çalışması gerektiği gibi çalışmayan konulara  bilgelik, bilgi ve teknoloji uyguladığımızda işlerin nasıl daha iyi bir düzeyde çalışabileceğini bize göstermek istiyor. Genç nesiller bu konuda kesinlikle daha başarılılar çünkü yeni fikir ve düşüncelere kolayca uyum sağlayabiliyorlar. Bu enerji gelecekte kitlesel boyutta ihtiyaçların karşılanması için daha seri bir üretimi vaat ediyor.

Bu Jüpiter/Uranüs bağlantısı, yaptıkları işleri neredeyse sanata dönüştüren ustalar tarafından insanların ürün ve hizmet istediği yerden çıkan başka bir alt kültür getirebilir. Klasik sanat ve zarafetin geri dönüşü...  İnsanlar o eski zamanlarda olduğu gibi çok güzel giyinip kuşanmaya başlayacaklar. Daha fazla kişisel servis talep eden ve bunlara ek olarak para ödemeye istekli olan tüketiciler ortaya çıkacak. Bu gezegenlerin her ikisi de oldukça isyankar olma eğilimindedir ve doğaları gereği oldukça bağımsızdırlar. Bu yüzden daha fazla güç isteyen insanların ortaya çıkması muhtemeldir.

Kova çağına doşru ilerlediğimiz bu dönemde Uranüsyen enerji daha da baskın bir şekilde kendini ortaya koymaya başlayacaktır. Her zamanki kurumsal/finansal sistemleri kullanmak yerine insanların bir birileri ile doğrudan (kripto para sistemleri ile) muhatap olmaya başladıklarını göreceğiz.

Bu enerji ile uyum sağlayacak kadar zeki olanlarımız haftalar, aylar ve yıllar geçtikçe gelişip parlayacaklardır. Ve bunun tersi durumda olanlar büyük emeklerinin gerçek sonuçlarını neden alamadıklarının merakıyla yaşamak durumunda kalacaklardır.

İnancınızı yüksek tutun, güzel günler ve yüksek sevgi çok yakında.