11 - 17 ŞUBAT ASTROLOJİ YORUMU

 

İyi niyetlerinizi barış için gönderin! Bu haftanın şahin gökyüzü altında onlara ciddi bir şekilde ihtiyacımız olacak. 13 Şubat Çarşamba günü, savaşçı Mars ve düzensiz Uranüs, Koç'la aynı hizada, bir hareketlenme çağrısı yapacaklar! Bu, iki devin, 2011’den bu yana sekizinci ve son kez bir zirve yaptıkları bir birliktelik ve 80 yıl boyunca tekrar birarada olmayacaklar! Sinirler normalden daha gergin olabilir ve; sabırsızlık baş gösterebilir. Derin derin nefes alıp, sakin kalmakta fayda var.

Perşembe günü Mars, Yılbaşı’ndan bu yana ilk kez Koç’u sıkıştıran Uranüs’ten hareket ediyor. Koç'taki bu döngüsünden sonra, Mars konforu seven Boğa'ya geçiş yapıyor. Şimdi ve 31 Mart arasında, herkesin asıl işi, 2019'da ortaya çıkan tüm büyük fikirleri  çözmek olacak. Odak GERÇEK çözümler bulmaya kaydırılacak. Doğrusu, bu yıllık takvimde en heyecan verici altı hafta olmayabilir. Ancak Boğa'da Mars'ın yavaş yanan gücünü küçümsemeyin! Kozmik bir müteahhit gibi, bu geçiş herhangi bir sorunun kökenine inmemize yardımcı olabilir, daha sonra yanlış bir güvenlik hissi veren temel çatlakları en iyi şekilde onarmaya zorlayabilir.

Tüm bu güçlendirme, Cuma ya da gelecek haftaya kadar bekleyebilir! Ayrıca Perşembe günü güzel bir gün olacak. Boğa'daki Mars, 3 Şubat'tan beri uyumlu Oğlak'ta dinlenen yöneticisi Venüs ile uyumlu bir açı yapıyor. Perşembe günü kişisel isteklerimizde ısrarcı olmamak ve olayları akışına bırakmak bizim yararımıza olacaktır. Haftasonu ise harika enerjiler bizlerle olacak.

İnancınızı yitirmeyin, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!