26 EKIM - 1 KASıM ASTROLOJİ YORUMU

 

Adalet ve eşitlik oyunun adıdır, ancak bu idealleri gerçekte nasıl tanımlarız? Geriye dönük Merkür, retro hareketinin son yedi günü için Terazi'ye geri döndüğünden, 27 Ekim Salı gününden itibaren bu tartışmalı bir konu olabilir. Dikkatli haberci gezegen Merkür, 13 Ekim'de ilk kez retroya başladığından beri dünyanın her yerinde zorlanmalar meydana getiriyor. Salı günü Merkür, tartı ile temsil edilen Terazi burcuna geri geldiğinde, adaletin dağılımı tek bir taraftan olabilir.

Salı günü, Venüs yıllık eve dönüşünü kozmik bir kale olarak saydığı iki yıldız burcundan biri olan Terazi'ye yapacak. Merkür'ün bu zodyak sahasından 3 Kasım'a kadar sevgi ve estetik gezegenini gölgelemesine rağmen, Venüs 21 Kasım'a kadar burada gezinirken barışı koruma adına dünyaya bir uyum sağlayacak. Terazi burcu ortaklık işaretidir. İster iş ister eğlence için olsun, ortak çalışma, işbirliği ve bir kez daha keyifle iletişim kurma zamanı. Ve elinizden geldiğince biraz kendinizi şımartın. Artık hepimiz hayatın daha güzel şeyleri için zayıf bir noktaya sahip olacağız: güzel bir akşam yemeği, güzel kumaşlar, sanat, müzik ve her türlü eğlence. Tabi tüm bunları yaparken nakit akışını da takip etmelisiniz. Bir şeyi istemek her zaman ona sahip olmakla eşit olmak zorunda değildir.

31 Ekim Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşiyor olacak. Bu Ekim ayında gerçekleşen 2. Dolunay ve bu sebeple 2020 yılını 12 değil 13 dolunay yaşayarak kapatacağız. Boğa burcunda gerçekleşen bu dolunay aynı zamanda Uranüs ile kavuşumda olacak. Boğa sabit bir burç, değişimden hoşlanmaz, ancak Uranüs değişimin daha doğrusu güçlü dönüşümlerin gezegenidir. Buradaki kavuşum, bize hayatımızda, çevremizde ya da tüm dünyada bizi dönüşüme zorlayacak uyanışı getiriyor olabilir. Bu dönemde karşınıza çıkan olaylar, konular farklı bir hal aldıysa, bakış açınızı ya da davranışlarınızı değiştirmek zorunda kaldığınızı tecrübe edebilirsiniz.

Herkese huzur, sağlık, neşe dolu haftalar!