11 - 17 OCAK ASTROLOJİ YORUMU

 

2021 kararlarınızı yıldızlara göre haritalamak ister misiniz? Yılın ilk yeni ayı, görevleri harekete geçirmek için en iyi başlangıç bloklarından biridir. İddialı olmaktan çekinmeyin, çünkü 2021'in ilk ay tutulması, bu Çarşamba günü saat 12: 00'de (birçok yerde 12 Ocak Salı günü geç saatlerde) yüksek başarı gösteren Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Güçlü bir arka rüzgâr gibi, bu yeni ay planları hızlandırır. Oğlak, yapının işareti olduğundan, bu güçlü bir planlama aşamasının başlangıcı olabilir; 24 Haziran 2021'de karşılık gelen dolunayda meyve veren bir tutulma. "Mavi gökyüzü" yaratıcılığınızı ve yenilikçi düşüncenizi ortaya koyun, çünkü Çarşamba aynı zamanda Venüs-Uranüs üçgenine sahip. Sanatsal Venüs, çılgın bilim adamı Uranüs'le açı yaparken, beklenmedik olaylara, hızlı ve ani yükseltmelere ve havadan ortaya çıkan alışılmadık çözümlere açık olun.

Bu Çarşamba aynı yeni ayda, pragmatik Boğa burcundaki gergin Mars, Kova burcundaki sert Satürn ile zorlu bir kareye (90 derecelik açı) çarpıyor. Atmosfer basıncını, bulut kapsamını ve gökyüzüyle ilgili diğer endişeleri kontrol etmenin zamanı geldi. Insanlara "Bu asla işe yaramayacak!" Diyerek uğultu olmak istemezsiniz. Ancak bir fikri harekete geçirmeden önce her fikrinizi bir dizi ciddi testten geçirmeyi planlayın.

Çarşamba günkü Mars-Uranüs meydanında fırtınalı gerginlikleri izleyin! Hepimizin idealleri var, ancak diğer tarafın nereden geldiğini anlamaya çalışmazsak hiçbir zaman ilerleme olmayacak. Aynı şekilde, uygunsuz davranışları aşmak da olmaz. Mars-Satürn karesi, bir zorbayı geri püskürtmek için çok ihtiyaç duyulan bir "kavga" da getirebilir. Bu, gerçeklerimizi incelememiz gereken bir gün. Açık bir gerçeklik duygusuyla mı hareket ediyoruz? Fırtına bulutlarının üzerine güneş ışığını boyamaya çalışıyorsak işler çirkinleşebilir. Satürn bir incelemeye zorlar bizi. Nerede iyileştirme alanı olduğu konusunda gerçekçi olun ve bir görevi bütünlük içinde gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapın.

Bir başka heyecan verici sarsıntı 14 Ocak Perşembe günü, devrimci Uranüs'ün 15 Ağustos'ta Boğa'da başlayan beş aylık bir gerilemeden uyanmasıyla gerçekleşiyor. Uranüs gezegeni uyku modundayken, bazı insanlar kişisel bir bağlantı kesintisi yaşamış olabilirler. Şimdi, akım yeniden akmaya başlıyor. Olmak için doğduğunuz koda uygun olduğunuzdan emin olun. Yüksek fikirli Uranüs ideallerimizden yararlanır, böylece dünyayı ilerlemenin doğru tarafında tutabiliriz. Uranüs, 2018-2026 yılları arasında dünyevi, geleneksel Boğa burcunda, gezegen ve burçların uyumsuz özellikleri nedeniyle zayıflamış ("düşme") konumunda kamp kurdu. Uranüs Boğa burcundayken, değişimi etkilemek için her şeyin köklerine geri dönmeliyiz. Irkla ilgili tarihsel hesaplamalardan salgın sırasında vücudumuza bakma şeklimize kadar, bu gezegen bizi bir teftişe zorladı. Boğa, ekonomik istikrarı yöneten işaretlerden biri olduğu için, Uranüs'ün varlığının nakitsiz bir topluma yükselişe ve Bitcoin'in değerinde epik bir artışa yol açması şaşırtıcı değil. Uranüs 19 Ağustos 2021'e kadar doğrudan hareket halindeyken, özellikle Uranüs'ün Boğa üzerinden son yolculuğunun Büyük Buhran ile birleşmesinden bu yana, hepimiz için parayı nasıl "yapacağımız" konusunda daha bilinçli olma zamanı.