6 - 12 AĞUSTOS ASTROLOJİ YORUMU

 

Kalp şeklindeki balonlarını gökyüzüne bırakmanın tam zamanı! Kraliçe Venüs, Salı gününden başlayarak, bir eve dönüş törenine ev sahipliği yapıyor. 9 Eylül'e kadar, yöneticisi olduğu Terazi burcunda seyretmeye başlayacak. Sevginin, estetiğin, ilişkilerin gezegeni olan Venüs, önümüzdeki dört hafta boyunca bu alanlarda şans dağıtacak. Sevgi ve ilişkiler ancak "bu kadar" tatlı olabilir. Ruh ikizleri sonunda birbirlerini bulabilirler! (Özellikle Salı günü, Venüs Mars'a üçgen açı yaparken) 19 Ağustos'a kadar geri hareketini sürdürecek olan Merkür, hatta Satürn'ün Perşembe günkü karesi bile olaylara müdahale edemeyecek. Ancak bir uyarı: 31 Ekim'den 16 Kasım'a kadar, Terazi'de geri hareketini yapacak olan Venüs, önümüzdeki dört haftadaki bazı gelişmelerin de düşündüğünüz kadar güvenli gerçekleşmeyeceği anlamına geliyor. Yani sevgi, ilişkiler ve estetik alanlarda yaşayacağınız gelişmelerin, Venüs'ün 16 Kasım'dan 2 Aralık'a kadar Terazi'de yaptığı ikinci yürüyüşe kadar tam olarak ilerlemeyeceğini unutmayın.

Terazi'deki Venüs, güzel restaurantlar, güzel kumaşlar, sanat, müzik ve her türlü lüks alanlarda bize bir zayıflık verebilir. Yani, hedonistik dürtüleri takip ederken nakit akışını izleyin, yoksa paranız parmaklarınızın arasından kayabilir. Bütçenize dikkat etmeniz gerektiğinin bir başka kanıtı da, Uranüs'ün önümüzdeki aylarda yapacağı retro hareketi. Harcamalarınızı kalem kalem hesap etmeniz gerekebilir.

Cumartesi günü, 2018'in son tutulması, gökyüzünü saracak. 10 Şubat 2017'de Aslan-Kova ekseninde başlayan serideki son güneş tutulması olan bu tutulma, Aslan'daki güneş (yeni ay) tutulmasıdır . Eğer finansal veya liderlik durumunuzu yükseltmek için çok çalışıyorsanız veya bir süperstar olmak için - bu tutulma bir sonraki (ama neredeyse son!) adımı ortaya çıkaracaktır. Bu dizide son bir tutulma daha var: 21 Ocak 2019'da Aslan dolunayına gelen tam ay tutulması. O zamana kadar, yapmak istediğiniz yükseltmelere olağanüstü enerji dökün. Aslan-Kova serisinin bir buçuk yıl önce başlamasından bu yana, dünya, Aslan'ın yaldızlı imzası (ayrıcalıklı az sayıda) ile Kova'nın günlük halkı arasında dramatik bir düello görüldü. Savaş bu hafta feci olabilir bu yüzden bazı varoluşsal sorular sorulmalıdır: Kollektif bütünün bir parçası olabilir miyiz? Sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde lüksün tadını çıkarabilir miyiz? Bireysel ifadeyi bastıran bir güç sistemine sahip olmak mümkün mü?

Pazar günü, Mars astrolojik oyun tahtasına bir geri dönüş yapar ve isyancı Kova'dan 10 Eylül'e kadar geleneksel Oğlak burcuna geri çekilir. Kariyer hedefleri ön plana çıktıkça, özgür ruhlu yaz eğlenceleri ortadan kalkabilir. Mars 27 Ağustos'a kadar retro olsa da, bir iş girişimine olan ilgi tekrar yükselebilir. O zamana kadar ihtiyatlı hareket etmek en iyi seçim olsa da, teklifleri ve belgeleri iyice bir okuyun. Güçlü bir potansiyel ortak çalışanla bağlantı kurdunuz mu? Tekrar temasa geçin ve kabınızı doldurmaya başlayın. Eylül ayının başlarında ortak bir proje sizi uçurabilir!