16 - 22 EYLüL ASTROLOJİ YORUMU

 

Eğer son beş ay boyunca iddialı planlarınızın size bir tokat attığını gördüyseniz, umudunuzu kaybetmeyin! Sorumluluk sahibi Satürn 29 Nisan'da başlayan uykulu bir retrodan çıkarken, astrolojik ambargo 18 Eylül Çarşamba günü kalkıyor. Halkalı gezegenin retrosu yıllık bir olay ve bu 90'lı yılların başından beri üçüncü kez kendi evi olan Oğlak burcunda. Halkalı gezegen, 19 Aralık 2017'den bu yana evinde olmanın avantajından yararlanıyor ve bize 17 Aralık 2020'ye kadar çift kuvvetli Satürn enerjisini sunuyor. Bu hafta hayatınızı gözden geçirin: Standartlarınızı nereye yükseltebilirsiniz? Bu gezegen, mükemmellik ister, ancak fazlalığı sevmez. Oğlak burcundaki bu üç yıllık tur boyunca bize başarı için nasıl sağlam bir temel oluşturacağımızı öğretiyor, böylece gelecek nesiller için de faydalı bir altyapı hazırlayabiliriz.

Satürn, geçtiğimiz dört ay boyunca retroda iken, bir tasarım incelemesi yaptı, her köşeyi inceledi ve protokol konusunda ısrarcı oldu. Bu astrolojik denetim eğlenceli değildi. Fakat Satürn'ün bu Çarşamba günü yaptığı pozitif pivot ile hayallerinizi mümkün olan en yüksek standartta geliştirme zorluğunu benimseyin. Hazırlanın: Önümüzdeki günlerde çıta daha da yükseltilecektir. “Rekabet” in neyle uğraştığını söyleme. Her zaman daha iyisini, daha hızlı veya daha büyük ölçekte yapan biri olacak. Cesaret kırıcı bir ideal yerine ilham kaynağı olmalarına izin verin. Yavaş ve ustaca ilerlemeye istekli olanlar için, Oğlak burcundaki Satürn büyük bir kariyer güçlendirici olabilir. Hafta ilerledikçe, bulmacanın belirli parçaları tekrar yerine düşmeye başlayabilir.

Stratejik hamleler, Perşembe günü Mars’ın yeraltı Plüton’u ile eşzamanlı hale geldiği zaman sıkışmış bir durumu dönüştürebilir. Görme açısından gizlenmiş olan bir şey açığa çıkabilir. Bir bilgiyi ortaya çıkarmak için doğru soruları gözlemleyin, araştırın ve sorun.

Yine de, Cumartesi günü, Neptün, Jüpiter ile kafa karıştırıcı bir kareye (90 derecelik açı) kayarken görüşünüzü bozduğunda dikkatli olun. Kırmızı lekeli gezegen risk almakta rahat olsa da, Neptün, sağlam bir karar vermenin en iyi yolu değildir. Bir konuyu atlamadan önce dikkatli bir şekilde göz atın - ve sizi daha önce yakalayan aynı eski karma tiyatroya girmediğinizden emin olun! 2019'da, 13 Ocak ve 16 Haziran tarihlerinde iki Jüpiter-Neptün meydanını zaten yıprattık. Bu tarihlere geri dönün. Birisi sizi büyüledi ama malları teslim edemedi mi? Ya da belki aşırı ödün verdin ve sözünü tutmaya çalışırken kendini paraladın. Sınırlar engel olmak zorunda değildir. Arka plan incelemelerini dünyanıza giren yeni insanlarla çalıştırın. Asil niyetler her zaman mükemmel sonuçlar vermeyebilirler, ancak biraz fazla telaş ile aradığınız, oyun değiştirme fırsatını bulabilirsiniz.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!