17 - 23 TEMMUZ HAFTASI ASTROLOJİ YORUMU

 

Astrolojideki çalışma şeklini incelersek, yapmamız gereken, bir gezegenin koşulları engellendiğinde veya etkisiz hale getirildiğinde, nedenleri ve cevapları için "Güneşin yakınındaki gezegene" bakmamız gerekir. Eğer uzun süredir kariyer veya mesleki hayatınızla (Genellikle Satürn tarafından idare edilen) ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bu, olup bitenlerin sebepleri yüzünden Jüpiter'e bakacağınız anlamına gelir.

Satürn bir süredir Yay burcunda geri hareketinde seyrediyor. Yaşanacak şeyler, hayatımızın bir sonraki ve daha üst safhasına geçme ihtiyacını hissettirecek. Bu, her zamanki günlük hayatımızın sıkıntılarından ve rutinlerinden uzaklaşarak, yeni maceraların olabileceğini söylüyor.

Böyle durumlarda, yapabileceğimiz ilk şey, Satürn'ü kontrol etmek ve nerelerde olduğunu (doğum haritalarında) gözlemlemek. Retro görünce bu bir sinyal gibi, bir yerlerde bir şeyler doğru değil. Bu yüzden Jüpiter'in nerede olduğunu da kontrol etmekte fayda var.

Jüpiter şu anda Terazi'de 15 derecede. Böylece Teraziler şu an dengeleniyor. Jüpiter ilerledikçe, enerji "Ne verdiğimizden" "Ne aldığımıza" geçiyor. Hem Jüpiter hem de Terazi, Adaletle güçlü bir şekilde uğraşıyor. Satürn'ün yaşam alanlarında kendinizi zorlanmış hissettiseniz, Jüpiter'in "ver ve al" niteliklerinin farkında olarak neredeyse anında iyileşme bulabilirsiniz. Terazi... Bu durumda evrensel enerji, Yay'daki Satürn'ün ruhsal özelliklerini kullanarak, dengeyi geri getirmeye ve çözmeye çalışır. Ve Yargı da tamamen aktif halde, bu durumda, kendimizi yargılamamız gereken kişi, biziz!

İnancınızı her daim yüksek tutun. Daha İyi Günler ve Daha Yüksek Sevgi geliyor!

İyi Haftalar!