10 - 16 AğUSTOS ASTROLOJİ YORUMU

 

Yüzeyin altında bir şeyler kaynıyor - ve bu 13 Ağustos Perşembe günü, Mars'ın Koç burcunda durması, Oğlak burcundaki sahiplenici Plütonla çarpışması, yüzünüze uykuda olan bir yanardağ gibi patlayabilir. Bu ikisinin şiddetli bir meydanda olmasıyla, yüzeye bir "sırlar" birikintisi fışkırabilir.

Gerçek, kurgudan daha garip olabilir ve hepsini sindirmek biraz zaman alacak. Bir şey kötü hissettirirse, sezgilerinizi takip edin ve araştırın. Pluto, bir panter kadar gizli olmanızı istiyor, bu da öfkeyle patlamayı bekleyen “Koç'taki Mars” dürtüsünü yumuşatmak anlamına geliyor. Beceriksizce ele alınan davalar, gizli tutuculara önemli kanıtları yok etme şansı verebilir. Kişisel düzeyde, ruh halleri Perşembe gününe kadar fırtınalı olabilir. İçinizdeki Darth Vader bir ziyarete uğrarsa, bir galaksiyi havaya uçuracak kadar kızgın olsanız bile, Jedi zihniyetinde kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Duyguların sizi domine etmesine izin vermek, hızlı bir siteme veya hatta intikam almaya neden olabilir. Bu dinamik karma kapsamında, riskler - garanti edilirse - son derece dikkatli bir şekilde hesaplanmalıdır. Ve iki tarafı da duymadan bir tartışmanın ortasına atlamayın.

Cumartesi günü, 2020’nin son dış gezegeni Uranüs gerilemeye başlıyor. 14 Ocak 2021'e kadar, radikal Uranüs, Mayıs 2018'den Nisan 2026'ya kadar eve döndüğü burç olan geleneksel Boğa burcuyla ters yönde bir yolculuk yapacak.Bu gezegen, yıkıcı ve fütürist olan her şeyi yönetirken, toprak burcu olan Boğa muhafazakar bir gelenekçidir. Bu bir çelişki gibi görünse de, esasen öyle değildir.


Boğa, mali temellerimizi yönetiyor ve COVID kilitlenmelerinden kaynaklanan beklenmedik ekonomik aksaklık, bu geçişin parmak izlerini taşıyor. Bu beş aylık gerileme başlangıçta kaotik bir bulut oluştursa da, bizi yılın dönüştürücü olaylarıyla gün ışığına çıkan yeni bilgileri entegre etmeye zorlayabilir. Bu en hafif tabirle göz açıcı olacak. Kimsenin sizi küçük eylemlerin önemli olmadığına ikna etmesine izin vermeyin. Kişisel bir not olarak, Boğa burcunda gerileme yaşarken, Uranüs bize basit, duyusal eğlenceleri işaret ediyor: el ele tutuşmak, bahçede taze malzemelerle yemek hazırlamak, çimlerde çıplak ayakla yürümek. Önümüzdeki beş ay boyunca, bu "küçük şeyleri" hafife almayın!