17 - 23 ARALIK ASTROLOJİ YORUMU

 

20 Aralık Perşembe günü Yay-Güneş enerjisi, Koç'taki yenilikçi Uranüs'e şarjlı bir akım gönderiyor, fırsatı kaçırmayıp renklenmenin tam zamanı. Yılda bir kez gerçekleşen bu gökyüzü hareketi sizi hareketlendirebilir ve içinizde yeni bir şeyler öğrenme arzusunu ortaya çıkarabilir. Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kitap okuyabilir, ilham veren alıntılardan yararlanabilir, ünlü liderlerin hayatlarını izleyebilirsiniz. Bazıları için, Güneş-Uranüs konumu insani yardım yolunu aydınlatacak. Katkıda bulunmak için iyi neden sıkıntımız nasılsa yok. Hayatınızdakiler için fiziksel bir armağan yerine, hepsine sahip olan arkadaşlarınız için bağışta bulunmaya ne dersiniz? Mesela onlar adına fidan bağışında bulunmak?  


Uranüs 6 Ocak'a kadar retro olarak devam ediyor ve bu Koç burcu insanlarının kendilerini aşmasına neden oluyor. Entellektüel ve ruhani arzu çok fazla olacak. Bu 21 Aralık Cuma, kuzey yarıkürede yaşayanlar için yılın en kısa günü olacak. Karanlığın örtüsüne kapılarak, bilinçaltı zihinlerimizin doğasını taramak ve manzarayı gözlemlemek için iyi bir fırsatımız var. 2018'in güzel anılarını hatırlamak, tüm güzellikler için şükretmek, ve bu güzellikleri etrafa yansıtmak için yer açın. Aynı zamanda, meditasyon yapın ve 2019'a girdiğinizde geride bırakmak istedikleriniz hakkında net bir şekilde konuşun.

Kış gündönümü her zaman Güneş'in istikrarlı, ustalıklı Oğlak'a geçişiyle çakışır. . Ve Oğlak, hedef belirleyici bir vali olduğundan, Yeni Yıl kararlarımızı bu güneş ışınları altında yapmamız bir sürpriz değil. Daha büyük düşün! Bu, başarının görselleştirilmesi ve profesyonel yükselişinizin sonraki adımları hakkında düşünmek için güçlü bir hafta. Cumartesi günü, yılın son dolunayı Yengeç burcunda gerçekleşiyor. İster konuklara ev sahipliği yapıyor olun, ister yakındaki bir arkadaşınızla meşgul olun ama yaratıcı olun. Yemeklerden süslemelere, misafirler için ekstra battaniyeler ve terlikler derken bu dolunay haneyi bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!