22 - 28 OCAK ASTROLOJİ YORUMU


Bu hafta bütün ayrıntıları gözden geçirdiğinizden emin olun, özellikle değerli olanları. Evrensel güç bu hafta ayrıntılarda geziniyor. Çarşamba günü meydana gelen çeyrek ay oldukça gayretli, ama yine de zorda. Geçtiğimiz haftalarda, epik planlar, Oğlak'ta 16 Ocak'ın galvaniz etkisi altında yumurtadan çıktı( yanında Oğlak'ta yerleşmiş beş gezegen etkisi ile birlikte). Önümüzdeki hafta 31 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması tüm dünyayı bir yetenek yarışması sahnesine çevirecek.  Pazarlama ve halkla ilişkiler alanında 2018'in ilk en uygun fırsatı ile bir yetenek vitrini yaratacak. Bu Çarşamba bütün bu yolun yarısı demek. 2018 planlarınıza pratik bir sihirle dokunmak  için çeyrek ayın dengeleyici kirişlerini kullanın: bu, ihtişam vizyonlarını, ihtişam sanrılarından kurtarmaya yarayacaktır. Temel olarak, proje yönetimi zamanı. Üretim masraflarını ve zaman çizelgelerini haritalandırın; Ekibinizde kime ihtiyacınız olduğunu anlayın ve iş tanımlarını yazın. Mümkün olan en iyi insanlarla mı çalışıyorsunuz? Çalışma ortamınız etik ve çevreye duyarlı mı? Değilse bunu değiştirmelisiniz. Çok iyi gözlemle elde edilmiş bir deneyimin gücünü hafife almayın. Venüs yönetimindeki Boğa burcunda çeyrek ay ile birlikte güzellik önemli bir unsur haline geliyor. Planlarınız üzerinde çalışın ama henüz sessiz kalın, anons etmeyin. Ay tutulmasından sonra planlarınızı paylaşmanız daha uygun bir zaman olacaktır.

Cuma günü kırmızı sıcak gezegen Mars Akrep burcunun yoğun kazanından çıkıyor ve 17 Mart'a kadar maceracı, tutkulu ve dünyevi Yay burcunda yol alıyor. Yedi hafta süren çok yoğun ve yakın ilişkilerin kıskacından sonra şimdi özgürleşmeye hazır olun. Belki haritadan bir kaç tatil yeri seçmek için güzel bir zaman olabilir. Dürtüsel ''kırmızı gezegen'' ayrıntıları gözden geçirmeden planlarınızı yürürlüğe koymanıza sebep olabilir. Önümüzdeki bu yedi hafta, girişimcilerin motivasyonlarını hızlandıracak ve gerçekleşecek olanlar hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Ancak başlangıç maaliyetleriniz üzerinde iyi düşünmeyi ihmal etmeyin. Mars kaprisli Yay'da bir güç topu gibi davranır, iyi hesaplanmış bir risk ile direk kumar arasındaki farkı her zaman anlayamayabiliriz. Bazı yüksek tansiyonlu anların varlığında şimdi ve 17 Mart arasındaki zamanın ömrünü uzatmak zorundayken gözü kapalı bir şeylerin önüne atlamak bilgece olmayabilir. En iyi sonucu elde etmek için, durum tespiti yapın, rakamlar ile oynayın ve arka plan kontrollerini çalıştırın.

Şimdi kapıdan gerçeği dışarı bırakmaya hazır mısınız? Mars, gizemli Akrep'ten geçerken hepimiz oldukça uğraş aldık, şimdi Mars Yay'da ilerlerken artık kapalı dudaklar açılmaya ve söylenecekler dökülmeye başlıyor. Herhangi bir açıklama yapmadan önce bütün gerçekleri ve şekilleri doğru yere koyduğunuzdan emin olun. İlk ağızdan söylenen bir yorum bir kaç dakika içinde daha iyi veya daha kötü bir şekilde viral hale gelebilir. Bu konuşmak ve insanları güzel amaçlar etrafında toplamak için güzel, tarihi bir dönem olabilir. Yay çeşitliliklerin birlikteliğini simgeler. Şu andan 17 Mart'a kadar kendi sınırlarınızın ötesinde düşünün. Hepimiz dahil olmadıkça kimse kazanamaz.


İnancınızı yüksek tutun, güzel günler ve büyük sevgi çok yakında