22 - 28 MAYIS HAFTASI ASTROLOJİ YORUMU

 

Güneş bu hafta İkizler`lere geçiş yapmış bulunuyor ve bu bizim için çok daha fazla toplumsal zamanın başladığına işaret ediyor. İkizler, iletişim ve ulaşım ile yakından ilişkili bir burçtur. Eğlenin ve hayatın en güzel taraflarını, neşesini ve çoşkusunu izleyin. İzleyin, çünkü göreceksiniz :)

Yaşlanmakla ilgili en tatlı kısımlardan biri, sonuçlarımızı değerlendirebilmek için yıllarca deneyime sahip olmaktır. Ama bazıları tecrübeyi yaşamadan bilirler, ki biz buna "Bilgelik" diyoruz, bazen (hatta çoğu zaman) küçük bir çocukta bile rastlayabiliriz. İçinizdeki bilgeliği güçlendirin. Önümüzdeki günlerde ihtiyacımız olacak. Uranüs Boğa ya yaklaşıyor. Bu bilgelik, nereye gittiğimizin farkına varmamız gerektiğinde, oraya giderken de ne bulacağımızı soruyor. Tahminen, dünyanın insanlara sorduğu soru budur. Gerçek nedir, O`nu nasıl bulabiliriz?

Ve şimdi...Yenilenmenin zamanı geldi... Büyük Dönüşüm... Uranüs son derece kararlı bir şekilde Boğa ya geçmeye hazırlanırken, artık çalışmayan sistemleri, araçları ve yöntemleri kabul etmeyecektir. Değişim zamanı. İnancınızı güçlendirin. Daha İyi Günler ve Daha Yüksek Sevgi geliyor!

İyi Haftalar!