20 - 26 EYLüL ASTROLOJİ YORUMU

 

Dünyanın şimdi ihtiyacı olan şey sevgi! Bu hafta, duygusal, ruhsal bir oluğa teslim olun. Balık burcundaki yıllık dolunay bu 21 Eylül Salı günü parıldarken, gömülü hayaller yüzeye çıkıyor. Onları inceleyin, onlarla etkileşime geçin ve sonra neyin diyaloğa getirilmesi gerektiğini tartışmaya başlayın. Balık burcunun şair olduğunu unutmayın. Büyük bildiriler yayınlamak yerine, çiçekli kıtalar ve uzun metaforlarla “izleyicilerinizi” etkileyin. Kaderinize inatla direndiğiniz yerde, duvarlarınızı yıkın ve sınırlarınızı gevşetin. Açık olmaya ve sadece yeni deneyimler denemeye istekli olmak, yaşamda büyük değişimler getirebilir. Bu ay ışınlarının dezavantajı, kişiyi biraz fazla idealist (ve bazı durumlarda doğrudan hayalperest) yapabilmeleridir. Hiçbir şey asla "mükemmel" değildir. Seçici sahneler yerine tam resme bakın.

Güneş, 23 Ekim'e kadar pembe, sevgi dolu Terazi'ye dönerken Çarşamba günü ekinoks geliyor. İşbirliği yapın, işbirliği yapın, birlikte yaratın! Bu yıllık döngü sırasında, dinamik ikililer umut verici şekillerde hızlanır. "Seçmeler" sürecine zaman ayırın, böylece DOĞRU dans partnerine dikkatinizi çekebilirsiniz. Terazi, Terazi burcunun işaretidir, bu nedenle mükemmel eşleşmeniz “tamamlayıcı güç” kategorisinden gelebilir. Barış teklifinde bulunmanın zamanı geldi mi? Terazi'nin uyumlu titreşimleri, en önemli ilişkilerinizdeki tüm pürüzleri düzeltmeniz için size ilham verir. En azından telafi etmek için asla geç değildir - ve Terazi mevsiminin zarif diplomasisi, diğerlerini özür kabul etmeye daha yatkın hale getirecektir.

Perşembe günkü Venüs ve Uranüs'ün patlayıcı ve öngörülemeyen karşılaşması altında erimiş lav gibi güçlü duygular patlayabilir. Saatli bomba gibi davranan biriyle etkileşime girmemeye çalışın. Venüs özelde, Akrep'te, sakin ve olgun bir şekilde konuşulmaya hazır olan her şeyden çok içeriden bir iştir. Travmayla bağ kurmaktan kaçının ve basitçe "Şimdi X yapacağım ve bu zamana kadar geri döneceğim" deyin. Net olun ve sözünüzü tutun.

Cumartesi günü, Terazi'de Mars, Kova'da yapılandırılmış, duyarlı Satürn ile akıcı bir formasyona (üçgen açı) giriyor. İnsani görev çağrısını duyabilirsiniz, bu yüzden insanların sizin için neler yapabileceğini sormayın. Nereye bakarsanız bakın, topluluğunuza veya parçası olduğunuz herhangi bir topluluğa katkıda bulunmanın yollarını göreceksiniz. Her iki gezegen de adalet odaklı burçlardadır ve eşitsizlikleri olduğu gibi bariz hatalar gibi öne çıkarır. Mars, konuşma cesaretini getirirken, Satürn, etkisinin hissedilmesi için mesajınızı oluşturmanıza yardımcı olur. Tüm onurlu ve saygın kişilerle bir araya gelin!

Huzurlu, sevgi ve neşeyle dolu bir hafta olması dileğiyle, herkese iyi haftalar!