19 - 25 ŞUBAT ASTROLOJİ YORUMU


Bu hafta toz pembe gözlüklerle hayata bakacağımız bir hafta olacak. 21 Şubat çarşamba günü Güneş sisteminin iki cana yakın gezegeni Venüs ve Neptün hayalperest Balık burcunda konumlanıyorlar. Eğer politik haberleri yok saymak isteyeceğiniz bir gün varsa o da Çarşamba günü olacaktır. Bu kozmik bağlantı yılda sadece bir defa gerçekleşiyor, her yerde bütün kalpleri açmak üzere... Bu aslında kalp kalbe ve gerçek ''Sevgi Günü'' olarak değerlendirilebilir. Ama gerçek hayattan da ayağınızı çekmeyin, çünkü bu zamanda emniyet şeridinin dışına çıkmak çok kolay olabilir.
Balık burcu affediciliğin burcu olduğundan, bu hafta kırılmış kalpleri onarmak için de güzel bir hafta olacaktır. Cumartesiye kadar tüm bu aşırı duygu yüklü enerjiyi sisteminizden çıkarmaya bakın. Zorlu bir Mars-Venüs karesi işleri biraz zorlayabilir. Venüs hayalperest Balık burcunda ilerlerken ve bize tüm hayali duyguların hazzını yaşatırken Yay burcundaki Mars gerçeğin oklarını göndererek Venüs'ün hayali balonlarını bir bir patlatır. Kesinlikle sorunları hasır altı edebileceğimiz bir zaman değil fakat aynı zamanda konular çok çabuk ısınabilir ve biz bütün kartlarımızı açık oynasak bile yanlış anlaşılmaya çok açık bir konumda olabiliriz. Akıllıca davranmanız gerekse bile siz gelecekle ilgili çok hassas konuları bir kenara bırakın. Bu hafta sonu gündem yine de çok sıcak olacak. Bunun yanında eğer sizde bir tutukluluk söz konusu ise Mars-Venüs karesi sizi harekete geçirmek için gerekli motivasyonu sağlayabilir. Bu cumartesi gününü evde televizyon izleyerek geçirmek yerine dışarıda bir gösteriye gitmek size daha iyi gelecektir.
Pazar günü itibariyle Neptün'ün mesajcı Merkür ile yılda bir yaptığı bağlantı sayesinde bu dramatik enerji biraz dağılabilir. En azından konuyu sıcak bir odaktan genel geçer bir konuya geçirdiğinizde göze o kadar batmayacak bir seviyeye getirebilir. Bazen dikkati biraz konudan uzaklaştırmak, konuya yeni bir giriş yapmak için daha iyi olabilir. Tartışmalardan uzak kalmak için bir diğer çözüm günü birlik kısa geziler olabilir. Hafta sonu henüz gelmeden şimdiden yoğunluğu görün ve onu sıcak bir kahkaha ile kucaklayın.
İnancınızı yüksek tutun. Güzel günler ve büyük sevgi çok yakında!