12 - 18 NISAN ASTROLOJİ YORUMU

 

Venüs 8 Mayıs'a kadar Boğa'daki ana üssüne ilerlerken, bize yavaşlamamızı ve eğlenmemizi emreder. Düşünmeyi bırak ve "sadece ol." Arkanıza yaslanın ve hayatın keyfini çıkarın! Venüs'ün Boğa'da iç saha avantajına sahip olmasıyla, önümüzdeki birkaç hafta sevgi dolu hissedecek ve maneviyata, içsel dönüşüme daha yatkın olacağız.

Kronik aşırı harcama yapanlar, çantanın iplerini sıkılaştırmalı, çünkü özdenetim az olacaktır. Zor kazandığınız parayı, yatırım parçaları veya el yapımı, yüksek kaliteli ve ömür boyu garantili herhangi bir şey gibi "pratik lüks" kategorisine giren mallar için biriktirmeyi deneyin. Bu Venüs döngüsü, değerlerinizin nasıl bir araya geldiği hakkında konuşmak için ideal bir zamandır. Harcama şeklinizden etik inanç sistemlerinize kadar, gezegensel diplomat bu tartışmaları barışçıl tutabilir.

Jüpiter, Mars'la heyecanlı bir üçgene kilitlendiğinde, bu Cuma nezaket elden gidebilir. Her iki gezegen de iletişimsel hava işaretlerinden geçerken, konuşmalarımız istenmeyen yerlere gidebilir. Patlamadan önce düşünmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. İnsanları rahatsız etmekten veya daha kötüsü kendinizi iptal etmekten kaçınacaksınız. Açık bir diyalog kurmak istiyorsanız, tartışmalar için bazı temel kurallar koyun; örneğin, insanların konuşmanın yönü konusunda kendilerini güvende hissetmiyorlarsa araya girmelerine izin vermek. Herkes aynı sayfada olduğunda, bu, beyin fırtınası için yılın en iyi günlerinden biri olabilir. İkizler'deki yüksek oktanlı Mars, Kova burcundaki sınırsız Jüpiter'in vizyonunu hızlandırarak yeni bir icadın doğması için mükemmel koşulları yaratır!

Doğru sözler 18 Nisan Pazar günü, aydınlatıcı Güneş'in Merkür'ü aynı derecede Koç burcunda selamladığı zaman SÖYLENECEKTİR. Bu dinamik ikili, insanların çabuk parlayan doğasını ortaya çıkarabilir. Herkes son sözü istiyor, ancak gerçekten tartışmaya değer bir konu mu? Bu şiddetli karışımın altında tavır almakta yanlış bir şey yok. Sadece mesajınızı iletin. Gerçekten kendine güvenen insanlar, başkalarını kendi taraflarını tutmaya ikna etmek zorunda değillerdir.