18 - 24 HAZİRAN ASTROLOJİ YORUMU

 

18 Haziran Pazartesi günü Neptün retrosu başlıyor olacak. Yöneticisi olduğu Balık burcunda gerçekleşecek olan bu retro, Neptün'ün konuları olan maneviyat, hayaller, ruhani kimlik gibi konuları aydınlatacak ve mükemmelleştirecektir. Bu yaz meditasyon yapmaya başlayın ya da kendinize uzun bir tatil hediye ederek gerçek kimliğinizi içsel dünyanızda araştırmaya başlayın.

Bu beş aylık sürrealist döngü, arayışı olanları, yeni keşifler yapanları ve kozmik kolektif güç ile bir olmak isteyenleri bir araya getirebilir. Kiminle ve ne ile çalıştığın konusunda dikkatli olun! "Şifacılar" dan "bitki ilaçlarına" kadar, bu retro bilinmeyen miktarlarda deney yapmak için uygun zaman değildir. Neptün'ün empatik Balık burcu aracılığıyla geri hareketi, tüm sistemlerimizi daha hassas hale getirebilir. Sünger gibi, bir odanın içindeki insanların ruh hallerini ve enerjilerini absorbe edebiliriz.

Çarşamba günü Başak'taki Ay, başka bir gerçeklik kontrolü getiriyor. Hedeflerimiz aşırı karmaşık ve pahalı hale gelebilir. Hayaller ve gerçekle başa çıkmak. Proje planları, bütçeler ve zaman çizelgeleri oluşturmak artık gereklidir. Gerçekleri bilmek, hayallerimizi daha yapıcı hissettirebilir. Başak, bize hayallerimizin sürdürülebilir olması gerektiğini de hatırlatıyor. Ve Perşembe günü, yaz mevsimi artık resmi olarak geliyor ve Yengeç mevsiminin başlangıcını bize bildiriyor. 22 Temmuz'a kadar kalplerimizin en yumuşak, en duygusal parçalarına ateş eden bu güneş patlamaları ile, gerçek anlamda insan olduğumuzu hissettiren kişilerle rahatlama zamanı. Gittiğiniz her yere huzur ve neşe saçın, sahile gittiğinizde kuma sevgi, huzur ve barış mesajları yazın. Perşembe, yılın en uzun, en hafif günü olduğundan, güçlü bir kişisel aydınlanma anına şahit olun. Size ilham veren bir yere kendinizi bırakın, burası ilham perisi için bir gemi olacak!

İnancınızı yüksek tutun. Daha güzel günler ve yüksek sevgi yakında!