21 - 27 EKIM ASTROLOJİ YORUMU

 

21 Ekim Pazartesi günü, Akrep'teki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile etkileşim içinde olacak. Bu, duyguların çok yoğun yaşanabileceğini ancak sonra geriye dönüp baktığınızda aslında hissettiklerinizin o kadar da yüksek enerjili olmadığını hissedeceğiniz bir açıdır. Rüyada gibi hissedebilir ancak sonra gerçeklerle yüzleşirsiniz.
Venüs ve Neptün'ün bu etkileşimi genellikle yılda iki kez gerçekleşir. İpuçlarıyla bu enerjiden ruhani anlamda çokca faydalanabilirsiniz. Bir Venüs-Neptün trinesinin tek riski, sınırları biraz puslu hale getirmesidir.

23 Ekim Çarşamba günü, artık Akrep sezonu başlıyor. Yaşamın her yönü her şey 21 Kasım'a kadar "Akrep" olacak. Pazar günü, Akrep'teki yeni ay bu simyayı daha da fazla harekete geçirecek. Hayatınızın karanlık ve buğulu bir yüzünü saf, ışıltılı bir altın haline getirmek ister misiniz? Tüm enerjinizi bu dönüşümsel çabalar üzerinde harcayın. Gerçek değişim işe yarar - bu sadece bir anda olmaz. Ama bu yeni bir ay, yani başlangıç ​​bloğundan atlamakla ilgili. Kısıtlayıcı alışkanlıklardan kurtulmak ve onları yaşamı onaylayan ritüellerle değiştirmek için 7 Mayıs 2020 tarihine kadar - buna karşılık gelen dolunayın tarihi - vaktimiz olacak. Aynı şekilde, üzerinde “büyük dönüşüm” etiketi bulunan hiçbir şeyden de çekinmeyin. Akrep yeni ayı, yüksek etkili bir sarsıntıya bayılır!

Yine Pazar günü, Terazi'deki Mars ve Oğlak'taki ihtiyatlı Satürn arasındaki gergin bir kare sayesinde bir ayağınızı gaz pedalında diğerini de frene basmış gibi hissedebilirsiniz. Bu çok farklı gezegenler her iki yılda bir bu zorlu 90 derecelik açıya kilitlendiğinde, hızlı hareket eden görevler aniden bir hız çarpmasına neden olabilir... veya birşeylerin durmasına neden olabilir. İki yılda bir olan bu açıyı ayarlama ve inceleme zamanı gibi düşünün. Satürn sizi kaputu açmaya ve tüm parçaları incelemeye zorladığından, bir şeyin (veya birinin) en uygun kapasitede çalışmadığını fark edebilirsiniz. Bu henüz bir bozulmaya yol açmamış olsa da, bu kaçınılmaz kaderdir. Mars’ın cesur ruhunu toplayın ve meseleyi doğrudan ele almak için hafta sonunuzu ayırın. Değişim nadiren kolaydır, ancak bir atalet durumunda sıkışıp kalmak ruh için çok daha kötüdür.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi çok yakında!