13 - 19 KASIM ASTROLOJİ YORUMU


Bu hafta uzun vadede bize çok büyük fayda ve bereket getirecek çok büyük ve çok etkili bir büyük ateş üçgeni açısı mevcut. Bu büyük üçgen genellikle her şeyin kolay ve doğal bir şekilde yoluna girmesi için çalışır. O zaman bu hafta bizleri neler bekliyor şöyle bir göz atalım.

Evet, büyük ateş üçgeni... Bu enerji genellikle '' Ya yap, ya da evine dön'' tarzı bir seçenek sunar bizlere. Hepimiz için büyük bir şeylerin olamaya çalıştığını hissedersiniz. Öyle ki, tehlikenin çoğu başarılı oldukları şeyleri yapmayı bırakmış olmak ve bir mucizenin gerçekleşmesini beklemek kaynaklı olacaktır. Ama bu enerji bu şekilde çalışmaz, gelin bir göz atalım.

Astroloji ile birlikte Evren'in ve insan oğlunun arasındaki büyük sevgiyi daha kolay anlayabiliriz.Çizelgelerde kaza ya da boşa çaba yoktur. Büyük üçgenler harika sonuçlar ve ödüller vaat ediyor. Bu dizilim, eğer biz buna uyumlu gitmeye karar vermişsek ve ondan dersler almaya hazırsak bize bir şeyler öğretmeye çalışır. Bu Büyük Ateş Üçgenleri bizi harekete ve eyleme geçmeye davet eder. Kendimizi yeni projelere başlamış veya hali hazırda süren bir görevi yerine getirmeye çalışmak üzere bulabiliriz. Eğer biz yola çıkmaya karar vermişsek harita bize adım adım rehberlik edecektir.

Büyük Ateş Üçgenleri bu kadar aktif bir enerjiye sahip olasalar da yollarınıza gül yaprakları dökülmesini beklemek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ama şunu iddia edebiliriz ki, karşınıza hayatınızın her alanında daha yüksek bir seviyeye ulaşacağınız bir çok fırsat çıkacaktır veya sizi aşağıda tutan her türlü davranış, yaklaşım ve alışkanlığın değiştiğini göreceksiniz. Aşınmış fikir veya eylemlerden vazgeçmek zor, ancak bu enerji, ne zaman, nasıl, kim ve niçin teslim edildiğine bakılmaksızın gerçeği kabul etmeye istekli olmakla ilgilidir.


Güzel günler ve yüksek sevgi çok yakında, inancınızı canlı tutun.