HİNT ASTROLOJİSİ 2014 YORUMU

Koç Burcu 2014

Koç Burcunun 2014 Horoskobu, bu yılın ortaklıklar ve ticari girişimler için pek elverişli olmadığını öngörüyor. Ani kararlardan agresiflikten uzak durun ve sukunetinizi her daim koruyun. Azminiz ve sağduyunuz sizin başarılı olmanızı sağlayacaktır. 2014'de kendinizi hoşlanmayacağınız durumlara sokmamak için daha dikkatli olmanız gerek. Profesyonel iş insanları için kısa mesafe yolculuklar görünüyor. Değerli eşyalarınızı koruyun. Astroloji 2014 için iş konusunda dikkatli olmanızı öneriyor zira resmi kurumlarla yüzleşmenin her ihtimali var. Genel zihinsel stres olası. Meditasyon yapmak zihninizin rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

2014 horoskobu bu yılın karşınıza çoğu zaman karma sonuçlar çıkaracağını öngörüyor.

Sağduyu ve bilgelikle alınan kararlar size fayda sağlayabilir. Bununla beraber karar artı ve eksileri planladıktan sonra alınmalıdır. 2014'de sorunlara yol açabilecek ve size pahalıya patlayabilecek acele kararlar almayın. Boğa burcu 2014 yılı horoskobuna göre, arazi ve mülk alımı için iyi bir dönem bu. Ruh halinizi kontrol edin ve dengede olmaya gayret edin. Yasal bir sorunla karşı karşıya iseniz, sonuç ek gelir akışına yol açarak lehinize dönebilir. İşlerinizde, görevin icrasında çok dikkatli ve titiz olmanız gerekir. Boğa için 2014'de ikamet değişikliği söz konusu. 2014 tahminleriniz sağlık cephesinde daha fazla özen gerektiğini öneriyor. 2014'de her tür durumla uğraşırken temkinli ve diplomatik olun.

İkizler Burcu

İkizler burcu 2014 haritası bu yıl gayet iyimser olabileceğinizi öngörüyor. Birçok plan ve emel zihinde şekillenebilir ve bunları elde etmek için eylem planları oluşturabilirsiniz. Bu olumlu sonuçlar getirebilir ve bunun sonucu olarak maddi yarar sağlamanız muhtemeldir. İkizler Burcu 2014 astroloji yorumuna göre, sizi heyecanlandıran yeni fikirler ve planlarla bu yıl en yaratıcı noktanızda olacaksınız. Yine de yolunuza çıkan engellerden olabilir. 2014'de her durumla yüzleşmek için hazırlıklı olun. İkizler burcu 2014 tahminleri sağlık alanında bir tehdit olmadığını söylüyor. Ancak küçük çaplı rahatsızlıklar sözkonusu olabilir. Kariyer sahipleri ve iş insanları iyi gelişebilir. Yaratıcı girişimlerle ilgili seyahat ve geziler bu yıl artacaktır. İkizler burç haritasına göre, çocuklarınızla ve ebeveynlerinizle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Yılın sonunda şans yüzünüze gülümseyecek.

Yengeç Burcu 2014

2014'ün varlığınızı ve sosyal statünüzü yükseltmesi olasıdır. Kariyerinizi ve sorumluluklarınızı zenginleştiren girişimler ve faaliyetlerle meşgul olabilirsiniz. Maddi konumunuz bu yıl yükselecektir. Yengeç Burcu 2014 haritasına göre sağlığınızı özen göstermeniz gerekiyor. Ebeveynleriniz ve akrabalarınızdan çok yönlü destek alabilir ve onlardan yararlanabilirsiniz. Yengeç Astrolojisi iş insanlarının yatırımlarda ihtiyatlı olmalarını öneriyor. 2014'de spekülatif faaliyetlerden gelen kazançlar görünmüyor. Yengeç burcu 2014 haritası borsada yüksek riskli alanlarda yatırım yapmamanızı öneriyor. 2014 burç haritası fikirlerde epey dalgalanmalara işaret ediyor. Yengeçler bu yıl kendi yeteneklerine inanmalılar. Bu şekilde başarılı olabileceksiniz.

Aslan Burcu 2014

Aslan burcu haritası 2014'ün emelleriniz ve hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yıl olacağını söylüyor. Bu yıl sosyal çevreniz büyüyecek. Sosyal yaşamda büyüme size yararlar getirecek. 2014 burç haritası devlet yetkililerinden yarar göreceğinizi öngörüyor. Ancak hırsızlara ve mal kaybına karşı dikkatli olun. Eğer evlenmeyi planlıyorsanız bu yıl çok uygun olabilir. Ne söylediğinize ve ne zaman söylediğinize özen gösterin. Astroloji tahminlerine göre, çeşitli kaynaklardan kazançlar görülüyor. Eğer kariyeriniz hukuk alanında ise bu yıl boyunca yükselebilirsiniz. Yeni projelere başlama girişiminde bulunmayın zira Satürn sonuçlarda beklenmeyen gecikmelere neden olabilir. Mesleği yargı ve bahçecilik alanında olanların durumu bu yıl boyunca iyi olabilir. Bu yıl iş hayatı ve meslektaşlardan gelen zorluklar ve engeller görülüyor.

Başak Burcu 2014

Başak burç haritası işyeri itibarınızda büyüme ve gelişme göreceğinizi işaret ediyor. Terfi veya iş sorumluluklarında artış size maddi sorunlarınızın çözümünde yardımcı olacak. İş yükü ve baskısındaki artış sevdiklerinizle yakınlarınızla vakit geçirebilme fırsatlarını kısıtlayacak. 2014 Başak burç haritasına göre bu yıl içsel gelişim ev iç huzuru güçlendirmek sizin için önem kazanıyor. Burç haritası seyahatlerin artma olasılığından söz ediyor. Başak astroloji tahminlerine göre, önemli bir görev veya sözleşme olasılığı kariyerinizi geliştirebilir. Ancak herhangi bir belge imzalamadan önce onu dikkatle okumalısınız. Gerekirse bir uzman görüşü alın. 2014 burç haritası aile üyelerinden maddi destek alacağınızı öngörüyor. 2014'de kimseye dış görünüşüne bakarak güvenmemelisiniz. İş ve kariyer ile ilgili fırsatlar sözkonusu, işiniz büyüyüp gelişebilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Öfkeye kapılmayın ve sert kırıcı sözler kullanmayın. Tatlı dil ve tanrısal diplomasi yeteneğinizi kullanmaya gayret edin.

Terazi Burcu 2014

Terazi burç haritası 2014'ün sizin için çok önemli bir yıl olacağını söylüyor. Yılın büyük bölümünde burcunuzdaki Saturn-Rahu kavuşumu ile yaşamınızda birçok değişiklik göreceksiniz. Önceki yıllara göre 2014 boyunca finansal konular önplana çıkabilir. Burcunuzun 2014 haritasına göre çeşitli kaynaklardan gelir ve varlık akışı azalabilir. Ancak, sosyal onur ve mutluluğunuzu tehdit eden bir şey yok. Sağlığınıza dikkat etmeli, huzurlu ve stressiz yaşamaya özen göstermelisiniz. Mesleki anlamda işinizde daha dikkatli ve gayretli olmalısınız. Terazi haritasına göre bazılarınız terfi ve uzak yerlere atamalar alabilirsiniz. Tahminlere göre çocuklarınızla gurur duyacaksınız. Ailenizin desteğini göreceksiniz.

Akrep Burcu 2014

Akrep burç haritası 2014'ün önceki yıllara nazaran her yönüyle daha iyi bir yıl olarak nitelendirilebileceğini belirtiyor. Kazançlarınızla gelecek için yatırım yapmanız mümkün olacaktır. Bazı arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız gelir elde etme konusunda sizi yönlendirerek yardımcı olabilirler. Yeni bir iş kuruyorsanız 2014 sizin için iyi bir yıl. Burcunuz hiç tereddüt etmeden devam etmenizi öneriyor. Astroloji, 2014 kartlarında ilerleme ve refah tahmin ediyor. Anne ya da anne tarafı aracılığı ile mesleki veya ticari kazançlar muhtemel. İtibar konusunda bir tehdit öngörülmüyor. Diğerleriyle iletişimde ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Sert, kırıcı sözler kullanmayın. Her zaman tanrısal diplomasi ile samimi konuşmaya gayret edin.

Yay Burcu 2014

Yay burcu 2014 haritası bu yılın sizin için biraz mücadeleli olabileceğine işaret ediyor. Finansal konularda düzenlemeler gerekebilir. Burcunuz 2014 astrolojisine göre değişken ruh hali içinde ve kararsız olabilirsiniz. Yay burcu astrolojisi spekülatif faaliyetlerde dikkatli olmanızı öneriyor. Mesleki alanda terfi edebilir ve kimileriniz kendi seçtiğiniz transferleri alabilirsiniz. İletişim sektöründe olanların durumu 2014'de gelişebilir. Bu sevgi ve evliliğin gerçekleşmesi için uygun zamandır. 2014 altın, maden, uzun vadeli yatırımlara yatırım için iyi bir zaman. Eşinizden maddi, manevi faydalar görebilirsiniz. Kariyer alanında bazılarınız güçlü ve yetkili yeni pozisyonlar alabilirsiniz. İş insanları çok tedbirli olmalılar. Bu yıl yeteneklerinizi geliştirecek deneyimlerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2014

Oğlak burç haritası 2014'ün resmi görevliler ve meslekleri yargı alanında olanlar için iyi bir yıl olduğunu söylüyor. Bu yıl sağlığınıza özen göstermelisiniz. Sağlıklı beslenmek, egzersiz yapmak ve en önemlisi stresten uzak durmak faydalı olacaktır. Taşınabilirler dahil olmak üzere mülkiyetinizi korumada özen gösterilmeli. Arkadaş ve akrabalar ile iletişim ilişkilerin gerilmesine neden olabilir. Astroloji 2014 yolunuza çıkabilecek her engele karşı hazırlıklı olmanızı öneriyor. Sevdiklerinizin desteği ile tüm zorlukları aşabilirsiniz.

Kova Burcu 2014

Kova Burcu haritası 2014 yılının ilk yarısında Jüpiter'in seyahatlerinizi arttıracağını belirtmekte. Astroloji yaratıcı enerjinizin tümüyle hayata geçirileceğini öngörüyor. Kısa seyahatler, iletişim ve yazışmalar yoluyla şanslı olabilirsiniz. Çeşitli açılardan maddi kazançlar finansal durumunuzu beklenmedik şekilde yükseltebilir. Çok iyi bir aile hayatının keyfini çıkarabilirsiniz. Ev yaşamında samimi bir atmosfer hakim olacak. 2014 finansal olarak iyi bir yıl olarak adlandırılabilir. Astrolojiye göre iş insanlarının durumu gelişebilir. Mesleki alanda bazılarınız maddi açıdan kazançlı terfi alabilir yada işinizi büyütebilirsiniz. Kova 2014 astrolojisine göre uzun zamandır süren problemler çözüme ulaşabilir.

Balık Burcu 2014

Balık burcu haritası 2014 de, girişim ve projelerinizi aceleye getirmeden olumlu koşulların oluşmasını beklemenizi öneriyor. Astrolojiye göre sağlığınız bu yıl iyi. 2014 boyunca finansal konularda daha tutumlu olabilir, içinizdeki tatminkarlık ve cömertlik kalitelerini geliştirebilirsiniz. Pek çok keyifli kısa yolculuklar yapabilirsiniz. 2014 astrolojisi mesleğinizle ve işinizle ilgili çok aktif olabileceğinizi ve bunun şans getireceğini söylüyor. Tahminler birden fazla kaynaktan gelen geliri işaret ediyor. Çalışkanlığınız sayesinde oldukça verimli ve üretken bir yıl olacak.