2021 EYLÜL AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Ayın başında, zodyak lordu Mars, 6 Eylül'e kadar Güneş ile 5. evde geçiş yapacak, bu yüzden konuşmadan önce öfkenizi, egonuzu kontrol etmeye çalışın ve düşünün. Merkür, yüce bir burçta geçiş yapacak, bu nedenle aldığınız herhangi bir önemli karar, kariyer ve diğer yatırımlarda sizin için iyi olabilir. Bu ay 6 Eylül'den itibaren herhangi bir sanatsal ve tasarım çalışmasına zaman ayırmalısınız. Venüs Terazi'de geçiş yapacak.

Jüpiter, 14 Eylül'den itibaren zayıf bir burçta geçecek, bu nedenle kariyerinizde bu tarihten itibaren herhangi bir önemli karar vermekten kaçının. Arkadaşların sizi aldatmaya ve senden yararlanmaya çalışabilir. Rahu sizi cesaretle dolduracak, ancak kafa karışıklığı ile herhangi bir adım atmayın, bu nedenle kıdemlilerden yardım almak daha iyidir. Bu ay, davaların sonuçları için iyi bir ay.

Bu ay kariyerinizdeki birçok engeli çözecek, ancak bunun için Eylül ortasından itibaren inisiyatif almanız gerekecek. Meslektaşlarınıza güvenmelisiniz. Sıkı çalışmanız nedeniyle işinizde iyi bir pozisyon alacaksınız. Bekleyen diğer iş konularınız üzerinde şimdi çalışmaya başlamalısınız. Bu ay işinizi değiştirebilir ve arzu ettiğiniz bir şirketten iyi bir teklif alabilirsiniz. Terfinizi kıdemlinizle tartışmalısınız. 17 Eylül'den sonra Jüpiter, 14 Eylül'den itibaren Satürn ile kariyer evinize geçiş yapacak, bu nedenle bu ay herhangi bir nedenle takılmış olan herhangi bir işe başlamayı planlayabilirsiniz. Yabancı ülkelerden proje almak için iyi bir zaman.

 

BOĞA

Bu ay heyecan dolu ama gösterişten ve aşırı özgüvenden uzak durmaya çalışın ve yabancılardan da haberdar olmaya çalışın. Her kararı yaşlıların ve ebeveynlerinin yardımıyla alın. Bu, yeni bir iş kurmak veya işinizi değiştirmek için iyi bir ay olabilir. Bu ay bir ev ve araç satın alma şansınız var. Konuşmadan önce düşünün, aksi takdirde ilişkinizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Keyfi olarak kendinize para harcayacaksınız. Bu, Güneş'in kendi burcunda geçişi nedeniyle 17 Eylül'e kadar devlet projeleri veya işleri için iyi bir zaman.

Herhangi bir anlaşmazlıktan çıkmak için diplomatik aklınızı kullanın. Arkadaşlarınızla normal davranmaya çalışmalısınız. Mars'ın Başak burcuna geçiş yaptığı 6 Eylül'den itibaren yabancı projelerle hayalleriniz gerçek oluyor. Yabancı işlerde mükemmel fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu ay düşmanlarla anlaşmazlıklardan kaçınmaya çalışın, aksi takdirde mağlup olabilirsiniz. Geçmişte durmuş bir araştırma projesine başlayabilirsiniz.

Aileniz veya arkadaşlarınızla bir iş kurmak için yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Bu, ortaklık ve serbest çalışmaya ve yarı zamanlı bir iş yapmaya başlamak için iyi bir dönemdir. Ticari yatırım için kredi çekme olasılığı var. İşinizde yeni bir proje alabilirsiniz, ancak Jüpiter'in geçişi nedeniyle 14 Eylül'den önce başlamayı deneyebilirsiniz. Merkür 27 Eylül'den itibaren gerilemeye başlıyor, bu yüzden kariyerinizde herhangi bir karar vermekten kaçının. Büyüklerinizden yardım alabilirsiniz. Sadece işinize odaklanmalı ve terfi için projenizi tamamlamalısınız. Terfi ve maaş artışı almanız daha fazla zaman alabilir. Bu, bir devlet görevine hazırlanmak için iyi bir zaman.

 

İKİZLER

Bu ay diplomatik düşüncelerinizi bırakabilir, daha fazla cesaret ve irade sahibi olabilirsiniz. Bu, yaşlılardan fiziksel çaba ve tavsiyelerle para kazanmak için iyi bir zamandır. Arkadaşlarınızdan ve kardeşlerinizden istediğiniz desteği alacaksınız. Aile içindeki sorumluluklarınızı anlamaya çalışacaksınız. 17 Eylül'den itibaren ihtiyaç sahiplerine karşı daha fazla sempati duyacak ve bu sayede toplum tarafından ün kazanacaksınız.

Emeklerinizle herhangi bir yarı zamanlı çalışmaya başlayabilirsiniz. Jüpiter 14 Eylül'den itibaren Oğlak burcunda geçiyor, bu nedenle 14 Eylül'den önce yeni iş ve projelere başlamalısınız. Ev ve araçla ilgili konforları kazanmak için güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Venüs'ün Terazi burcuna geçişi nedeniyle 7 Eylül'den sonra lüks ve materyalist konforlara para harcayacaksınız. Spordan ilgi görebilir, ödüller alabilirsiniz.

Bu, sıkı çalışma ile başarı için iyi bir aydır, bu yüzden buna hazırlanın ve tembellikten kaçının. 6 Eylül'den itibaren gelir için iyi olan yabancı projelerden ani teklifler alacaksınız. Mars 6 Eylül'de Başak'ta geçiyor, böylece değiştirmek istiyorsanız yeni bir iş ve iyi bir maaş alacaksınız. Ancak Satürn ve Jüpiter retrosu nedeniyle bu ay patronunuzdan bir terfi, övgü veya destek beklemeyin. Tasarım veya yaratıcı çalışmalarda kar elde etmek için iyi bir zaman.

 

YENGEÇ

Bu ay eğlence ve eğlence dolu. Merkür 3. evde yüceldiği için bu ay cesaretinizin de yardımıyla birçok sorundan kurtulacaksınız. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın ve kendi işinizi çözmek için başkalarıyla oyun oynamaktan kaçının. İhtiyacı olan insanlara çözüm ve tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Bu, yeni iş ve çalışmalardan kazanç elde etmek için iyi bir ay. Reklamdan yararlanacaksınız, bu yüzden işiniz veya başka şeyler için ondan yardım alın. Şans lordu Jüpiter zayıflayacağından, 14 Eylül'den itibaren şans size yanaşmayacaktır. Bu yüzden çalışmanızı arttırmanız gerekiyor. Venüs'ün Terazi burcunda geçişi nedeniyle 6 Eylül'den itibaren tüm zamanınızı küçük seyahatler, araç tamiri ve eviniz için lüks eşyalar satın alarak geçireceksiniz.

Bu, kariyeriniz için iyi bir ay ve yeni bir işe başlayabilirsiniz, ancak bunu ortaklaşa yapmaktan kaçınmalısınız. İşinizden herhangi bir gerginlik veya stresten kaçınmak istiyorsanız, bunu ortağınızla tartışmazsınız. Kariyerinizde devletten destek alacaksınız. Bir devlet işi alacak veya profesyonel bir sınavı geçeceksiniz. İyi bir proje alacaksınız veya çabanızla başa çıkacaksınız, ancak Merkür gerilemesi nedeniyle 27 Eylül'den itibaren önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız.

İyi iş için reklamları, 6 Eylül'den itibaren yaratıcı işleri artırmalısınız.Yabancı bir ülkeden yeni bir proje alacak ve 15 Eylül'den önce başlatmaya çalışacaksınız.14 Eylül'den sonra iş değiştirmekten kaçının.Ayrıca eski bir işe katılmaktan kaçının, daha önce bıraktığınız. İşyeri politikalarından ve meslektaşlarınızla herhangi bir duygusal bağ kurmaktan kaçının. Patronunuz sizi kayıracak ve kıdemlileriniz terfinizde size destek olacak. Dilerseniz transfer de alabilirsiniz.

 

ASLAN

Ayın başında Ay burcunuzdaki Güneş ve Mars nedeniyle iradeniz, cesaretiniz ve gücünüz artacak. Devletten destek alacaksınız ve ya Devlette iş bulacaksınız. İşinizde de yüksek bir konuma geleceksiniz, bu ay emek harcayarak hayallerinizi gerçekleştirecek ve yüksek gelir elde edeceksiniz. Rahu, mesleğinizdeki kafa karışıklığının nedeni olan kariyer evinden geçer. 6 Eylül'den sonra Venüs'ün Terazi burcuna geçişi nedeniyle hobinizle ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla kendi çalışmanıza başlayabilirsiniz.

Güneş, 17 Eylül'den itibaren dil evinden geçerken dilinizi kontrol etmeli ve kimseye karşı açık sözlü olmaktan kaçınmalısınız. Harcamalarınızı kontrol etmeli ve gösterişten kaçınmalısınız. Arazi satın alabilir veya bir ev sahibi olabilir ve miras mülkü alabilirsiniz. Mahkeme davalarında sıkışıp kalabilirsiniz, bu nedenle anlaşmazlıklardan kaçının.

6 Eylül'den itibaren güzellik, yaratıcılık, giysi, lüks eşya veya tasarım işlerinde çalışıyorsanız, bu sizin için iyi bir ay. Yeni projeler ve yabancı siparişler/fırsatlardan yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Herhangi bir anlaşmada kafa karışıklığıyla karşılaşırsanız, aceleyle karar vermemelisiniz. Devletten destek alacak ve kariyerinizde yüksek bir konuma geleceksiniz. Bir ortakla iş yapmaktan kaçınmaya çalışın. Hizmet evindeki Jüpiter geçişi nedeniyle 14 Eylül'den sonra yeni bir iş veya işinizi değiştirmek için iyi bir zaman değil. Patronunuz ve kıdemlilerinizle iyi ilişkiler için işyerine odaklanmalısınız. İş arkadaşlarınız sizi kıskanabilir, bu yüzden onlarla önemli şeyleri paylaşmaktan kaçının.

 

BAŞAK

Bu ay, Venüs'ün Terazi'deki geçişi nedeniyle 6 Eylül'den itibaren heyecanla yaratıcı çalışmalar için iyi. Merkür yüceldiği bir burçta olduğu için zihinsel gücünüz iyi olacaktır. Bu dönemde herhangi bir hesaplama işine başlayabilir ve iletişim yeteneğinizi artırabilirsiniz. İşinizi yönetebilir ve tartışmaları kazanabilirsiniz. Bu ay yeni bir işe başlayabilir, adınızı alabilir ve kazanç elde edebilirsiniz, ancak retro Merkür nedeniyle 27 Eylül'den sonra herhangi bir karar vermekten kaçınabilirsiniz. Mahkeme davalarında çözüm gecikebilir ve bu sizi rahatsız edebilir. Bu ay seyahatleriniz verimli geçecek ve harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Tüm sorunlarınızı evde çözecek ve okült bilim ve araştırmaya ilgi duyacaksınız.

Şansınız bu ay kariyerinizde size yardımcı olabilir. İşle ilgili sorunlarınız çözülecek ve işleriniz sorunsuz geçecek ancak 6 Eylül'den itibaren kafa karışıklığından kaçınmanız gerekiyor. Yabancı ülkelerden çok sayıda proje alacaksınız. Sizin çabanızla yeni bir yabancı proje başlayacak. Ortağınız da sizi kayıracak ve size yardım edecek, ancak 14 Eylül'den itibaren ilişkinize bakacak. İşyerinde sıkı çalışma artacaktır. İş arkadaşlarınız sizin için gerginlik yaratacak. Daha önceki herhangi bir işten teklif alacaksınız ama katılmamalısınız. Bu, bir hükümet işi ve terfi için iyi bir zaman. İstediğiniz gibi transfer mümkündür. İş nedeniyle küçük seyahatler artacak.

Mahkeme davalarında, anlaşmazlıklarda, lüks eşyalara ve mobilyalara para harcayacaksınız. Ödemelerinizi geri alabileceksiniz. Tekrar kredi almaktan kaçının. 6 Eylül'den itibaren yapacağınız seyahatlerde masraflarınız artacak. Biriyle para alışverişi yapmak için gözlerinizi açın. Mali durumunuz iyi olacak. Arazi, spekülasyon ve hisse senedi yatırımlarından kaçınmalısınız. Ancak geçmişteki arazi yatırımlarından iyi bir gelir elde edeceksiniz. Evinizi yenilemek için para harcayacaksınız. Ayrıca miras mülkünden ani gelir elde edeceksiniz. Arkadaşlarınız maddi durumunuzda size yardımcı olacaktır. Serbest/yarı zamanlı işlerden gelir elde etmeye başlayacaksınız.

 

TERAZI

Bu ay enerjik bir hayat yaşayacaksınız. 6 Eylül'den itibaren Venüs'ün Terazi burcuna geçişi nedeniyle güzelliğe, giysilere, kozmetik ve sanatsal çizgiye olan ilginiz artacak. Ev için lüks şeylere ve mobilyalara para harcayacaksınız. Mücadelenizden iyi sonuçlar alabilirsiniz. Güneş'in kendi burcunda hareket ettiği 17 Eylül'e kadar toplumdan, yüksek bağlantılardan ve ün kazanacaksınız. Jüpiter 14 Eylül'den itibaren zayıf olduğu bir burca geçiyor, bu yüzden düşmanlarınıza ve mahkeme davalarına dikkat edin. Lüks seyahatleriniz artacak ve seyahatlere para harcayacaksınız. Merkür sayesinde yeni fırsatlar elde edecek ve yabancılardan projeler alacaksınız. Devletten ve herhangi bir kaynaktan elde edeceğiniz gelir kaynağınız artacaktır.

İş yerindeki çabalarınızı artırmalı ve iş hayatında tembellikten kaçınmalısınız çünkü engellerin nedeni retro Satürn'dür. 14 Eylül'den itibaren Satürn ve Jüpiter kavuşumu nedeniyle işyerinde engeller hissedeceksiniz. Bu yüzden şimdi yeni bir iş kurmaktan kaçınmalısınız. Herhangi bir işe ve projeye güvenle başlamalı ve iş hayatında büyük bir anlaşmayı kabul etmek için iradenizi artırmalısınız. Yabancı bağlantılar kariyerinizde size yardımcı olacaktır. Düşmanlarınız sizi alt etmeye çalışacak. Yeni bir iş teklifi alacaksınız ancak Jüpiter'in zayıflaması nedeniyle iş değiştirmeniz iyi görünmüyor. Patronunuz ve kıdemlileriniz sizden memnun olacak. Terfi ve yükselmeler için bu iyi bir dönem. Ofiste meslektaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla tartışmalardan kaçınmalısınız.

 

AKREP

Burcunuzdaki Ketu nedeniyle bu ay kafanız karışabilir, ancak Merkür'ün yüceltilmesi arzularınızı yerine getirecektir. Bu ay tüm hayallerinizi gerçekleştirecek, ancak engellerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Başkalarıyla daha iyi ilişkiler kurmak için dilinizi kontrol etmeli ve Jüpiter'in zayıflaması nedeniyle 14 Eylül'den itibaren olumsuzluklardan ve aşırı düşünmekten kaçınmalısınız. Sinirlenmekten kaçının ve acele kararlar vermeyin. 17 Eylül'e kadar kariyer evinde Güneş kendi burcunda hareket ederken başarıya ulaşmak için çaba sarf edeceksiniz. Çatışma ve tartışmalardan uzak durmanızı tavsiye edeceksiniz. Toplumdan isim ve ün kazanma şansınız olacak. Mahkeme davalarından ve diğerlerinden başarı elde edeceksiniz.

Bu, kariyeriniz için iyi bir zaman ama kafanız karışmadan büyük yatırımlar yapmaya çalışın. İş ortaklarıyla olan anlaşmazlıkların farkında olun. Yeni bir işe başlarsanız, bir ortaklıkta çalışmaya başlayabilirsiniz. Sıkı çalışma ve mücadele ile iş hayatında kendinizi kanıtlayacaksınız. 6 Eylül Venüs'ün Terazi burcunda geçişinden itibaren pazarlama, medya ve devlet işlerinde, yabancı bağlantılarda yer alabilirsiniz. 17 Eylül'den itibaren Güneş Başak burcuna geçtiğinde yeni projeler için başarılı bir anlaşma yapacaksınız.

Bu, yeni bir iş bulmak için iyi bir dönem, iş değiştirmek için uygun bir zaman. Bir görüşmeye giderseniz firmalardan yeni bir teklif alacak, hazırlıklı olacak ve güven dolu olacaksınız. Kartlarda terfi var. Üstlerinizden destek alacaksınız.

 

YAY

14 Eylül'den itibaren Jüpiter'in Satürn ile zayıflaması nedeniyle cesaret ve dayanıklılık eksikliğinden dolayı baş ağrısı ve endişe hissedeceksiniz. Aile ve diğer şeyler için fazladan harcama yapmaktan kaçının. Şansınız lehinize olacak ama sabırlı olmanız gerekiyor. Seyahat etmek faydalı ve karlı olmayacaktır. Araştırma ve gizli bilimlere ilgi duyacaksınız.

Merkür yüceliyor, bu nedenle Medya/gazetecilik insanları uygulamaları ve destekleriyle yeni fırsatlar elde edeceklerdir. Konuşmadan önce düşünmelisiniz. İletişiminizde kibar ve nazik olun. Siz ve arkadaşlarınız daha iyi arkadaşlıklar için birbirinize saygı duymaya çalışmalısınız. Şansınız sizden yana olacak ve toplumdan iyi bir isim alacaksınız. 6 Eylül Venüs Terazi geçişinden güzellik, giysi, tasarım ve diğer sanatsal çalışmalardan gelir elde edeceksiniz.

 

İş arkadaşlarınızla ilgilenecek ve komuta sesinizi kontrol edeceksiniz. Kariyer evinde Güneş'in kendi burcunda geçişi nedeniyle iyi bir iradeye sahip olacaksınız. Kariyerinizde iniş çıkışlarla karşılaşıyorsunuz. Bu ay yeni bir işe başlayacaksınız veya bu ay büyük bir şirketten çok şey alacaksınız. Ortaklığa dahil olacak ve arkadaşlarınızla yeni çalışmalara başlayacaksınız. Yabancı bir şirketle anlaşma şansınız olacak. İş yerindeki performansınız bu ay artacak. Terfi ve maaş zammı alabileceksiniz. Bu ay yeni bir iş bulup katılacaksınız. İş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız ama ofiste yeni insanlarla ilişki kurmaktan kaçınacaksınız. Kartta istediğiniz gibi transferler var.

 

OĞLAK

Sade sati döneminden dolayı sıkı çalışmanıza güvenmeli, stres ve kaygı yaşamamalısınız. Bu ayı kendinize harcamaktan vazgeçin. İş hayatınızda birçok sorumlulukla karşı karşıya kalacaksınız. İşe güvenle ve cesaretle gitmelisiniz. Bu ay gözlerinize ve kafanıza iyi bakın. İş yükünde sinirlilik hissedecek ve geç sonuçlar göreceksiniz ama şans sizden yana, sabırlı olun.

Aile içi anlaşmazlıklar ve kafa karışıklığıyla karşı karşıya kalacaksınız. Hükümetle yasal anlaşmazlıklardan kaçının ve 17 Eylül'den itibaren tüm belgelerinizi dikkatli bir şekilde tamamlayın. Politika ve araştırmaya ilgi duyacaksınız. Araba kullanmaktan ve yürüyüşlere çıkmaktan ve dağ seyahatlerinden kaçının. Düz dilinizi ve konuşma şeklinizi kontrol etmeniz gerekir. Aktivitelere katılmalısınız. Mahkeme davalarından çıkmaya çalışın.

Venüs'ün kariyer evinizde Terazi burcuna geçişi nedeniyle 6 Eylül'den itibaren yeni bir işe başlayabilir veya yaratıcı, tasarım, mobilya veya pazarlama işlerinden iyi kazançlar elde edebilirsiniz. İşçilerle tartışmamaya çalışın ve işçilere karşı sabırlı olun. 14 Eylül'den itibaren Satürn ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşuyor, bu yüzden yeni insanlardan tavsiye almaktan kaçının. İşinizde gecikmeler ve engellerle karşılaşacaksınız, ancak büyük bir anlaşma için sabırlı olmanız gerekiyor. Daha yeniyseniz, işleri değiştirmek ve yeni bir iş bulmak için iyi bir zaman. Karışıklıktan kaçınmalı ve iş arkadaşlarınızla kişisel ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Patronunuz ve kıdemlileriniz sizi destekleyecek ve övecek. Şirketten bir proje için yeni bir teklif alacaksınız.

 

KOVA

Sade sati nedeniyle bu ay kendinizi ciddi/depresif hissedebilirsiniz. Duygularınızı yakın arkadaşlarınızla paylaşmalısınız, sonra kendinizi rahatlamış ve zihinsel olarak huzurlu hissedersiniz. Tavsiye ile yatırım yapabilir veya yeni bir iş kurabilirsiniz. Kariyerinizde yeni fırsatlar elde edecek ve yeni şeyler öğreneceksiniz. 6 Eylül'den itibaren Venüs şans evinde Terazi burcuna geçtiğinde şans size yardımcı olacak. Güneş kendi burcundan geçerken, kendinizi enerji dolu hissedecek ve toplumda yeniden organize olacaksınız.

Hükümetten bir ödül alacaksınız veya yer alacaksınız. Düşmanlarınız ve rakiplerinizle anlaşmazlıklardan kaçının. Ev veya araç harcamalarından kaçının. Bu ay 14 Eylül'den itibaren Jüpiter güçten düştüğü için yabancı şirketlerle olan hayallerinizi gerçekleştirmek için iyi bir ay değil, bu nedenle anlaşmalar/toplantılar için seyahatlerinizi kontrol edin.

Daha iyi büyüme için yeni bir işe başlayabilir ve işe veya yatırıma bağlı kalabilirsiniz. Yurt dışından yeni bir teklif alacaksınız ama 14 Eylül'den itibaren başarı elde edemezseniz dayanıklılığınızı kaybetmeyin. İş dünyasındaki yeteneğinizi gösterecek ve sıkı çalışmanız ile formunuzda yeniden yapılanma alacaksınız. Ortaklarınızla tartışmayın ve egonuz nedeniyle ayrılıktan kaçınmaya çalışın. İş değiştirmeye çalışırsanız, yeni bir iş bulur ve görüşmeye çağırırsınız. Meslektaşlarınız ve çalışanlarınız sizi destekleyecektir. Patronunuz da sizden memnun olacaktır.

 

BALIK

Becerilerinizi etkileyecek olan aşırı düşüncenizi kontrol etmelisiniz. 6 Eylül'den itibaren iyi sonuçlar almak için bu ay sıkı çalışmanızı artıracaksınız. Araştırmaya zaman harcayacak ve paradan tasarruf edeceksiniz. Anlaşmazlıkları ve tartışmaları kontrol etmeniz gerekiyor. 6 Eylül'den itibaren Venüs Terazi'ye geçiş yaptığında, iyi iş için reklam çabanızı artıracaksınız. Sorunlarınızın üstesinden gelmek için sakin ve sabırlı olmaya çalışın. Şansınız bu ay size yardımcı olacak.

Seyahatlerinizi artıracak, hayır işlerine veya manevi yerlere para harcayacaksınız. Sıkı çalışmanız artacak, bu yüzden 14 Eylül'den itibaren mücadele için sıkı çalışın. Olumsuz durumlarda davranışınızı kaybetmeyin. Yurtdışı bağlantılarınız artacak ve yeni projeler için toplantılarla meşgul olacaksınız. Güneş'in Başak burcuna geçiş yaptığı 17 Eylül'den sonra yeni fırsatlar kapınızı çalacak.

Kariyerinizle ilgili önemli kararları yaşlıların yardımıyla almanız gerekir. İşiniz dış yardımla büyüyecek. Sıkı çalışmanızla iş dünyasında başarılı olacaksınız. Yeni projeler ve başarılı anlaşmalar alacaksınız, ancak 14 Eylül'den itibaren engellerle karşılaşacaksınız. İyi bir zihinle bir ortaklık kurmak iyidir. Devlette iyi bir iş şansı ve yüksek şirketlerle yeni bağlantılar var. Bir firmadan mülakat için aranacaksınız ama kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz yoksa işi alamazsınız. Meslektaşlarınız ve çalışanlar sizi destekleyecek ve onlarla kişisel ilişkilerinizi artırabilirsiniz. Patronunuz ve kıdemlileriniz de işinizi ve satışlarınızı övecek. Bu transfer için iyi bir zaman, bu yüzden iş yerinizi değiştirmek istiyorsanız bunu kıdemlilerinizle konuşmalısınız.