2019 MART AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ


Mart, sizin için işinizle ilgili bazı engeller ve aklınızda ağır ve derin düşüncelerle başlar. Mart ayının başında saldırgan, sabırsız ve öfkeli tutumunuz, ani, aceleci veya dürtüsel kararlar almanıza neden olabilir. Hayatınızın arka planında işyerinde iyi bir şans ve destek görebilirsiniz.

İlk olarak, stres ya da endişelerinizin 5 Mart 2019'dan sonra aniden ve açıklanamayan bir şekilde ortaya çıkabileceği bir zaman dilimi olacaktır. Özellikle sağlık veya aile konularındaki korkularınızın çoğunun temelsiz ve irrasyonel olduğunu anlayacaksınız. Bu durum, 15 Mart 2019'dan sonra büyük ölçüde geçecektir.

Bu ayki ikinci büyük değişiklik, 22 Mart 2019’dan sonra gerçekleşecek. Giderlerinizin fazlalaştığını ve gelirlerinizin boşa harcandığını görebilirsiniz. Ayrıca bilinçaltınızda öfkeli olabilirsiniz ve bu da gereksiz yere başkalarıyla kötü konuşmanıza ve aile ve iş ortaklarıyla olan ilişkilerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Dikkatli ve alert kalmalısın.

Bu ayın son büyük etkisi de, Satürn ve Ketu kavuşumu olacak. Bu sizi maneviyata olan ilginizi arttırabilir. Kişisel ve meslek yaşamında bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Büyükbabayla ilgili ani sağlık sorunları ve patronla çatışmalar sizin için çok zor bir dönem olabilir. Arkadaş çevresi daralabilir ve bunun sosyal durumunuzu bile etkilemesi muhtemeldir. Durumların daha kötüye gitmesini önlemek için, sabırla cevap verin ve karar alırken kendinize zaman tanıyın.

BOĞA


Şans bu ay sizin yanınızda olacak. İlerleme ve büyüme ile genel bir deneyim yaşayacaksınız, çünkü bu ay sizin tarafınızda çok açık bir şans olacaktır. Etrafınızdaki neşeye rağmen, uzun süredir devam eden bir sınırlama ulaşmak istediğiniz mutluluğa engel olabilir. Ayrıca, ilerlemenizin yanı sıra, 21 Mart 2019 tarihine kadar beklenmedik bir şekilde, zaman zaman gereksiz bir öfke ve hayal kırıklığı akımı mevcut olabilir. Bu konuda dikkatli olun.

Bu ayın birçok adımda hareket edeceğini göreceksiniz. İlk adım, para ve konuşma becerilerinizin kararsız hale gelebileceği ve sizi hata yapma eğilimine sokacak 5 Mart'ta gerçekleşecek. 15 Mart 2019’dan sonra kesin bir netlik seviyesi ortaya çıkacak. Ayrıca, 15 Mart 2019’dan sonra emlaktan elde edilen kazançlar ön planda olacak. 22 Mart 2019’dan itibaren gereksiz bazı tartışmalardan lütfen kaçının. İş yerindeki bazı engeller de 22'sinden sonra hissedilebilir, mümkün olduğunca sakin kalmalısınız.

23 Mart 2019'dan itibaren, Satürn Ketu (Dragon’un kuyruğu) ile uzun vadeli bir kavuşuma girerken, sizde en güçlü etkiyi görecektir. Bu, sağlığınıza ve karşılaştığınız zorluklara odaklanmanızı sağlar. Güvendiğiniz birinin tavsiyesine başvurmanızı sağlamak, büyük sorunlar oluşmadan atlatmanıza yardım eder. Net olmamanız sizi işyerinde değişiklik yapmaya itebilir, ancak doğru olanı takip etmeli ve bu aşamadan çıkmak için Nisan ayının sonuna kadar beklemelisiniz.

İKİZLER


Olumlu ve olumsuz eğilimler olabileceğinden Mart ayı sizin için karışık bir ay gibi görünüyor. Kendinizi profesyonelce bir işin ortasında bulacaksınız ve üst düzeylerden, patronunuzdan ve hükümet içindeki kaynaklardan destek almanızın yanı sıra yaratıcı çalışmalarda da büyük miktarda ilerleme kaydediyor olacaksınız. Olumlu etkilere rağmen, 5-24 Mart tarihleri arasında kendi düşüncelerinizde dalgalanmalar ve netlik eksikliği göreceksiniz. Mizacınız sertleşebilir, esnek olmaya özen gösterin.

Bu ay sizin için pek çok gelişme olacaktır. Düşüncelerinizde bir değişiklik olacak ve birçok yeni olay ve değişiklik ile yüzyüze geleceksiniz. 15 Mart 2019'dan sonra güvensizliğiniz ve korkularınız makul olmayan bir şekilde size çarpabilir ve bu durumdan zarar görebilirsiniz. Gerçek bir mesele olmayacağından, üzülmeyin ve yaşamınıza korku olmadan devam edin.

Kariyerinizle iligli yaratıcı çalışmalarınız ve kutu dışı fikirlerinizin karşılığını alacağınız için sizin için güçlü bir ay olacaktır. Yaratıcı ve sanatsal düşüncenizin işte titiz ve cimri çalışma yöntemlerinden daha iyi sonuç vereceğini göreceksiniz. Üstler / patronunuz ve otoritedeki insanlar, 15 Mart 2019'dan sonra çok destekleyici olacaklar. Dinamik bir aşamada kalacaksınız ve ayın sonuna doğru ortaklaşa kazançlar elde edeceksiniz.

YENGEÇ


Mart ayı sizin için gerçekleşecek birçok olumlu olay ve gelişmeyle harika bir ay olacak. Kendinizi yeni fikirler ve daha yüksek statü içinde bulacaksınız. Çalışmalarınız da dinamizm ile yükleneceksiniz. Bu, yetkili ve kararlı olacağınız bir aydır. Bununla birlikte, finansal meselelerde yanlış kararlar alabilir ve nakit akışlarınız üzerinde uzun vadeli olumsuz etkiye neden olabilecek bazı durumlarda yanlış karar verebilirsiniz, bu konularda dikkatli olmakta fayda var.

Bu ay, endişe ve korkularınız 5-15 Mart 2019 arası sizi strese sokabileceği gibi 15 Mart 2019 sonrası tüm bu sorunlar kendi başlarına kaybolabilir. Ve bu tarihten itibaren şans, sağlık ve genel enerji seviyelerinde gelişmeleri hissedeceksiniz.

Mart ayı, işle iligli ilerleme kaydetmek için harika bir ay olacak. Yol gösterecek ve yaptığınız hemen hemen her şeyde büyük ilerleme sağlayacaksınız. Emrinizde çalışanlara çok fazla baskı yapmaktan kaçının, çünkü daha sonraki aylarda tepkisel olaylar doğabilir.

ASLAN


Mart ayı, olası çıkacak problemlerden ötürü sizin için zorlu bir ay olabilir. Zorlukların yanı sıra, asıl mesele, ay sonuna kadar ele alınması daha zor olabilecek olumsuzluk ve karamsarlıkla mücadele etmeniz olabilir. Olumsuz kavramları ortadan kaldırmak iyi bir fikir olabilir. İyi haber, bu olumsuz zihniyetten vazgeçebilirseniz, önümüzdeki 18 ay boyunca sorunları başarıyla aşmanız daha kolay hale gelecek. Bu ay aynı zamanda arkadaşlarınızla tekrar bağlantı kurabilir ve sosyal hayatınızdan zevk almaya başlayabilirsiniz.

Ayın ilerleyen günleri size de kademeli değişiklikler getirebilir. 5 Mart 2019’dan sonra, mali durumunuzda sorunları çözebilecek bir değişiklik bulacaksınız. Likidite konusunda bir miktar sıkıntı 15 Mart 2019'dan sonra hissedilir. Mali durumu ve aile meselelerini rasyonel tutmalısınız. 22 Mart 2019'dan itibaren, yaptığınız her şeyde daha iyi bir kontrol ve faaliyetlerinizde belirgin bir dinamizm bulacaksınız. Ego yükselebilir ve bunun sonucunda ortaklar ile sorunlar artabilir.

Sağlık durumunuz genel itibariyle iyi olacak. Ancak 15 Mart 2019'dan sonra bağışıklık sisteminizde ve dayanıklılığınızda bir düşüş gerçekleşebilir. Bu ay daha mutlu ve zinde bir yaşam için olmazsa olmazınız, ruhsal sağlığınızı dengede tutmak ve pozitif düşünmek olacak.

Bu ay çoğunlukla evde zorluklar bulabildiğiniz ve insanlarla ortalama ilişki kurabileceğiniz ve hayatınızdakileri yavaşlatan şeylerle iletişim kurabileceğiniz için ortalama bir ay olacaktır. Asabi, sebepsiz öfkeli ve hayata karşı kırılgan kalarak insanlarla ve durumlarla başa çıkmada genel bir mücadeleye yol açabilirsiniz. Bu meselelerin gerçekten kimsenin suçu olmadığı konusunda kendinize tavsiyede bulunursanız, yaşam sizin için daha iyi olabilir. Her halükarda, 22 Mart 2019'dan sonra öfke dinamizme yol açacağından ve enerjinizi olumlu yönde yönlendireceğinden gelişmeler olacaktır.5 Mart 2019'dan sonra mizacınızın kararsız ve değişken olacağını göreceksiniz. Bundan dolayı yaşam ortağı ve iş ortaklarını seçebilirsiniz ve bunun iyi bir şekilde ele alınması gerekir. 15 Mart 2019'dan sonra, bu olumsuz zihniyetten kurtulmanıza yardımcı olacak bazı iyi haberler ve gelişmiş likidite nedeniyle çok önemli bir gelişme yaşanacaktır.15 Mart'ta ayrıca işinize muhalefette bir artış ve ilişkilerde genel bir ego göreceksiniz. Bunların çoğu gizli bir seviyede olacak ve çevrenizdeki diğer kişiler tarafından görülmeyecek. Eviniz ya da annenizle ilgili bir endişe, 23 Mart 2019'dan sonra sizi içine çekebilir.

BAŞAK


Bu ay çoğunlukla evde zorluklar bulabildiğiniz ve insanlarla ortalama ilişki kurabileceğiniz ve hayatınızdakileri yavaşlatan şeylerle iletişim kurabileceğiniz için ortalama bir ay olacaktır. Asabi, sebepsiz öfkeli ve hayata karşı kırılgan kalarak insanlarla ve durumlarla başa çıkmada genel bir mücadeleye yol açabilirsiniz. Bu meselelerin gerçekten kimsenin suçu olmadığı konusunda kendinize tavsiyede bulunursanız, yaşam sizin için daha iyi olabilir. Her halükarda, 22 Mart 2019'dan sonra öfke dinamizme yol açacağından ve enerjinizi olumlu yönde yönlendireceğinden gelişmeler olacaktır.

5 Mart 2019'dan sonra mizacınızın kararsız ve değişken olacağını göreceksiniz. Bundan dolayı yaşam ortağı ve iş ortaklarını seçebilirsiniz ve bunun iyi bir şekilde ele alınması gerekir. 15 Mart 2019'dan sonra, bu olumsuz zihniyetten kurtulmanıza yardımcı olacak bazı iyi haberler ve gelişmiş likidite nedeniyle çok önemli bir gelişme yaşanacaktır.

15 Mart'ta ayrıca işinize muhalefette bir artış ve ilişkilerde genel bir ego göreceksiniz. Bunların çoğu gizli bir seviyede olacak ve çevrenizdeki diğer kişiler tarafından görülmeyecek. Eviniz ya da annenizle ilgili bir endişe, 23 Mart 2019'dan sonra sizi içine çekebilir.

TERAZI


Mart, sizin için olumlu ve dinamik bir ay olacak. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak enerji seviyelerinizi yüksek, kişisel ve profesyonel konularda işlerin gerçekleşmesi için gereken gücü ve kabiliyeti bulacaksınız. Bu ay sizi, temas halindeki herkesi, düşünce sürecinize ve önerilerinize uymaya ikna edecek mükemmel bir ifadeyle kontrol altında göreceksiniz. Dahası, bu aydan itibaren işinizde yüksek düzeyde hassasiyet ve sezgi geliştireceksiniz. Bu özellik size 2019'un tamamında yardımcı olacak.

İş yerindeki faaliyetler akıllara durgunluk verebilir ve bu da sizi bazı yanlış kararlar almaya itebilir. Sizi hayatta  yetersiz araştırma veya gerçeklere dayanan kararlara girmekten kaçınmalısınız. Bu ay, 5 Mart 2019’dan sonra kademeli değişiklikler göreceksiniz çünkü işteki rekabet nedeniyle istikrarsız adımlar atabilirsiniz. Gerektiğinden fazla borç almaktan kaçının.

15 Mart 2019'dan itibaren ikili bir değişiklik olacak. Bir yandan çocuklar ve geçmişte alınan finansal karar / yatırım kararları nedeniyle aniden endişeniz artacaktır, diğer yandan iş ilerlemenizi güçlendirdiğinizi ve kontrol altına aldığınızı hissedeceksiniz. Çalışma ortamınızı temizlemeli ve stres etkisinin ay sonundan önce çözülmesine izin vermelisiniz.

22 Mart'tan itibaren kendinizi yaratıcı, romantik ve çok olumlu bulacaksınız. Aklınızı ve bedeninizi stresten uzak tutmak için yoga ve egzersizin tadını çıkarmak için iyi bir zaman.

AKREP


Mart ayı zorlu çalışma, saldırganlık ve dinamizm nedeniyle tüm unsurlara ateş açacağınız ve kazanacağınız için ortalamanın üstünde bir ay olacaktır. Bu ay kendinizi işteki ortamınızla en iyi odak noktası olarak çalışırken bulabilirsiniz. Patronunuz / üstlerinizden rahatsız olabileceğiniz ve öfkeniz üzerinde kontrol sahibi olmanız gereken zamanlar olabilir. Bilinçaltı rahatsız olacak ve yanlış yönlendirilecek. Bu nedenle çevrenizdeki insanlarla öfkeli konuşmaya yol açacak sekilde sinirli ve huzursuz hissedebilirsiniz. Herhangi bir aksilik yaşamadığınızdan emin olmak için bu zihniyetten kaçınmaya çalışmalısınız.

15 Mart 2019’dan sonra, gayrimenkulle ilgili bazı kazançlar bulacaksınız. Bu, eşiniz veya iş arkadaşlarınızla çatışmaya ve fikir farklılıklarına yol açabilir. Düşüncede büyük değişiklikler 23 Mart 2019'dan sonra ortaya çıkabilir, düşünce modelinde yeni bir değişim ve bilinçaltı konular ortaya çıkabilir.

Etrafınızdaki insanlara ilişkin bir olumsuzluk ve inanç eksikliği olabilir. Bu nedenle, bazı geçici değişikliklere de sahip olabilirsiniz. Para veya pozisyon kaybını önlemek için konuşmanızı kontrol etmeli ve tartışmalardan kaçınmalısınız.

YAY


Bu, sizin için zorlu bir ay, çünkü baskılar çeşitli kaynaklardan gelebilir. İçinde bırakılma, düşük ya da bağlanmayan bir kompleksin tecrübe edilmesinin, düşünce sürecinin bozulmasına neden olabileceği ve bir başkasının etrafında karışıklığa neden olan birçok yeni düşüncenin olabileceği birçok sorun olabilir.

Bu ay aynı zamanda birçok kez asabi ve öfkeli görünebilirsiniz. Tüm bu olaylar, çevrenizdeki insanlarla ilişkilerin yanı sıra sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Çeşitli baskılara rağmen sanat, film ve genel yazılı ve görsel materyal gibi faktörlerde mutluluk bulacaksınız. Mutluluk düzeyinizi iyileştirmek için bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın.

22 Mart 2019 tarihinden sonra mizacınızda iyileşme ve kontrol var. Odaklanma ve enerji daha sonra yer kazanacağınız için artacaktır. Zihinsel odağınız 23 Mart 2019’dan itibaren değişmeye başlayacak. Karışıklık ve tutarlılık eksikliği olabilir. Planlarınızı ve uzun vadeli stratejinizi de değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu, yaklaşık 18 aylık uzun bir aşama olacağından, eylemlerinizi kontrol etmenin yollarını bulmanız ve kararları tersine çevirmemelisiniz ya da Mart 2019'dan önce karar verilen alanlarda değişiklik yapmamalısınız.

OĞLAK


Aktivite yoğunluğundan ve ekstra meşgul bir ay olacağından mart ayı ilginç bir ay olacak. Bu, işte muazzam kazanımlar ve hızlı ilerleme kaydedeceğiniz bir ay. Tüm ilerlemelere ve faaliyetlere rağmen, düşük hissetme ve sistemden kesilme duygusunun altında bir akım olacaktır. Bu duygu bir süredir mevcut olabilir ve bu ay sonuna kadar vurgulanabilir. Bu uzun bir süreç olduğundan, bakış açınıza daha fazla pozitiflik ve netlik kazandırmak faydalı olacaktır. Bu süre zarfında güvendiğiniz bir insanla iyi bir ilişki kurmak için iyi bir çaba sarfederseniz, böylece yaşam için güvenilir bir yankı tahtası kurulu olmuş olur.

Bu ay arkadaşlarla birlikte harika zaman geçirecek büyük bir sevgi akışı göreceksiniz. Her şey, 22 Mart 2019'dan sonra gelişecek. Ayrıca, sizin için Venüs'ün de etkisi nedeniyle, etrafınızdaki insanlar için güzel görünüme sahip olacak ve çok sevecen görüneceksiniz.

Seyahat için iyi bir fırsat 15 Mart 2019'dan sonra da kendini gösteriyor. Sizin için güçlük yaratabilecek bir şey yazarken veya konuşurken, 5-15 Mart 2019 tarihleri arasında çok dikkatli olmalısınız. Bu dönem işyerinde meslektaşlarla da ilişkiler bozulabilir. İyileşme Mart 15’inden sonra gelecek, o zamana kadar dikkatli olun.

KOVA


Bu ay, olayların sizin için olumlu olacağı ve olayların uygun bir şekilde gerçekleşeceği olumlu bir aydır. Aktif ve olumlu bir aşamada olacaksınız. Sıkı çalışmanız ve işleri halletme tavrınız nedeniyle yaptığınız her şeyde tümüyle büyüme olacaktır. Çok çalışacağınız, dinamik olduğunuz ve işinizi profesyonelce yaptığınız, her işte başarıya gittiğiniz, her şeyde çok etkili olacağınız eşsiz bir konumda olacaksınız.

Bu ay, 5 Mart 2019 tarihinde, finansmanınızda bir miktar dalgalanma bulacağınız bir değişiklik görülecektir. Yeterli fon olacaktır, ancak fon tahsisatınız nakit akışı sorunlarına yol açacak şekilde yanlış olabilir. Ay'ın 15'inden sonra, bazı konular sizi endişelendirmek ve sizin için bazı zorluklar yaratmak için geri gelebilir. 22 Mart'tan itibaren ev, konfor, yiyecek ve fiziksel zevkler açısından mutluluk ve memnuniyet bulacağınız bir zaman. Evdeki olaylar biraz saldırgan olabilir ve bu yüzden tartışmaya girmeden önce seçeneklerinizi dikkatle tartmalısınız.

23 Mart 2019'dan itibaren, düşüncenizi keskin bir şekilde oluşturabilecek yeni bir aşama başlıyor. Düşüncenizi etkileyebilecek bazı olumsuz ve geleneksel olmayan düşünceler olabilir. Bu süre zarfında sezgisel olarak düşünmek ve daha önce hiç olmadığı kadar çözüm ve fikir bulmak için özel bir yetenek bulacaksınız.

BALIK


Mart, şansınızı bulacağınız ve yeni fırsatların sizi destekleyeceği büyüme odaklı bir ay olacak. Bu ay bir yüksek bir aktivite seviyesi olacak ve sizi meşgul edecek.   Ayrıca kariyer ve profesyonel fırsatlara yüksek düzeyde odaklanma olacaktır. Mesleğe gelince, çoğunlukla kendinizi yukarı doğru bir yörüngede bulacaksınız. Tüm olumlu unsurlara rağmen, bilinçaltı bir seviyede rahatsız ve kızgın hissedebilirsiniz. Bu, sert bir şekilde konuşmanıza veya size yakın olan insanlara çarpmanıza neden olabilir. Bu eğilim 21 Mart 2019’a kadar yüksek ve bu yüzden temkinli olmak daha iyi olur.

Bu ay ilerledikçe kademeli değişiklikler göreceksiniz. 5 Mart'tan itibaren, bir şeylerin yerinde olmaması endişesi ve detaycılık hissinde bir artış hissedeceksiniz. Etrafınızdaki şeyleri değerlendirmek ve bir şeyleri halletmeye çalışmak yararlı olacaktır. Fırsatı kaçırırsanız, mali konularda daha büyük bir endişe 15 Mart 2019'dan sonra ortaya çıkabilir.

Ayrıca 22 Mart 2019'dan itibaren yeni bir büyüme döngüsü ve iş olanaklarını iyileştirmek için seyahat etme imkanı göreceksiniz. Çoğunlukla bu size iyi bir destek verecektir.

Son olarak 23 Mart 2019'dan itibaren işte sıradışı değişiklikler yapmayı düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu yeni akım size yardımcı olmaz ve stratejik değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız, çünkü bu değişiklikler uzun vadede işte bazı başarısızlıklar getirebilir