2020 EKİM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

4 Ekim 2020'ye kadar olan ayın ilk kısmında Mars Koç burcunda transit halinde, ay büyük bir heyecanla başlayacak. Bundan sonra, Mars yurtdışı ya da önemli harcamalar eviniz olan Balık'ta gerileyecek. Transit sizi cesur bir kişiliğe sahip yapacak. Seyahat etme şansınız artacaktır. Bu ay ihtilaflı konularla ilgili harcamalar bekleyebilirsiniz. Şansınızın, zamanınızın ve durumun iyiliği, bir süre durmuş olan işinize devam etmenize yardımcı olacaktır. Birini kandırmak veya gereksiz çatışmalara girmek sizi hiçbir yere götürmez. Bu tür durumlardan kaçınmak en iyisidir. Geçişin aktif güçlü yönleri, sizi bekleyen görevleri bu ayın sonuna kadar bitirmeye zorlayacaktır. Bu ay harcamalarınızda bir artış göreceksiniz. Hayatın lüks veya eğlenceli öğelerine para harcarken dikkatli olun. Kendinden emin olmak iyi bir şeydir, ancak bazı konularda kendinize fazla güvenmemeye çalışın. Kardeşlerinizle tartışmaktan kaçının.
 
Kariyer, yeni bir proje üzerinde çalışmak veya bekleyen bir işi bitirmek için size çok fazla güç bahşedileceğini gösteriyor. Satürn, Oğlak burcunda meslek evinde yuva yapar ve sizi büyük liderlik nitelikleri ve yönetim yetenekleri ile kutsar. Mesleğinizde oldukça sıkı çalışacaksınız. İyi haliniz olacak ve kararlı bir karaktere sahip olacaksınız. Ortaklıkla ilgilenirken dikkatli olun. Yaratıcılığınızı harekete geçirecek yeni projeler alacaksınız. Yeni toplantılar için yurt dışına seyahat etmeyi planlamamanız en iyisi olacaktır. Yeni projelerde ve iş tekliflerinde başarı bulacaksınız.
 
Çalışma ortamında değişiklik arayan kişiler, yeni bir iş aramak için istikrarlı bir dönemdir. Üstlerinizle tartışmaktan kesinlikle kaçınılmalıdır. İyi performans göstermenize yardımcı olacak iş arkadaşlarınızla çevrili olacaksınız. Kariyeriniz açısından iyi bir ay olmasına rağmen, terfi veya maaş artışınızda hala ilerleme göremeyeceksiniz. Bu özel dönem daha çok çalışma ve kararlılık gerektirir. İşte iyi bir performans için çabalayacaksınız. Ancak, çalışma ortamına dikkat edin ve ofis siyasetine kendinizi kaptırmayın. Maalesef bu ay patronunuzdan hiçbir destek alamayacaksınız. Bir röportajda yer almayı planlıyorsanız, Ekim 2020'nin son haftası uygundur.

 

BOĞA

Ekim 2020 Boğa burcu için aylık burç, 15 Ekim'e kadar yeni ve heyecan verici maceralar için iyidir. Bu heyecan verici aşama nedeniyle aşırı özgüvene kapılmamaya çalışın. Kadınlarla ilgili meselelere veya diğer ihtilaflara karışmazsanız, bu sizin iyiliğiniz için olacaktır. Bunu yapmazsanız, suçlama oyununun bir parçası olma olasılığınız vardır. Kardeşleriniz size oldukça destek olacak. Üst düzey birine veya babanıza danışmalı ve ardından hayattaki önemli konular hakkında kararlar vermelisiniz.
 
Zodyak burcunuzun 8. evinde Satürn ve Ketu'nun birleşmesinden dolayı araştırma çalışmalarından tamamen keyif alacaksınız. Yeni kıyafetler satın almak için para harcama eğiliminde olacağınız için harcamalarınıza göz atın. Babanızın sağlığına daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Onunla hararetli tartışmalara girmekten kaçının. Bu ay seyahat etmek verimli olacak. Gezilere çok para harcayacaksınız. Gezegen Rahu burcunuzdaki zenginlik evindedir; bu nedenle dikkatli olun ve harcamalarınızı kontrol edin. Rahu'nun burcunuza yerleşmesi nedeniyle arkadaşlarınız ve ailenizin önünde materyalist yaşamla övünme alışkanlığınız olabilir.
 
Kariyer: Ekim ayı kariyer için, iş seyahatlerine hem para hem de zaman harcayacağınızı gösteriyor. Ay, ayrıca kariyerinizdeki ve mesleğinizdeki gecikmeleri ve engelleri de olasılık olarak sunuyor. Meslek hayatında bazı konularda kendinizi sakin ve sabırlı tutun. Çevrenizde iyi bir yargıç olun ve işiniz veya ortaklığınız söz konusu olduğunda başkalarına güvenmemeye çalışın. İşletmeye yatırım yapmayı planlıyorsanız, kredi başvurusu yapmak için uygun bir dönemdir. Girişimcilerin işlerini büyütmeleri veya genişletmeleri için bu ay en uygun zaman değil. İş girişiminizden isim, ün ve parasal kazançlar elde etmek istiyorsanız daha fazla çaba ve enerji harcamanız gerekecek.
 

İKİZLER

İkizler ay burçları için Ekim 2020 burcu genel olarak iyi bir dönemi gösterir. İyi yerleşmiş Jüpiter, Ekim 2020'de istek ve beklentilerinizi karşılayacak. Rahu'nun burcunuzdaki konumu, hem kişisel hem de profesyonel nedenlerle yurtdışına seyahat etmek için yeni fırsatlar getirecek. Burcunuzdaki Güneş, size devlet sektöründe veya mevcut işyerinizde iyi bir konum vaat eden otoriter bir görünüm sunar. Ayrıca ailenizle kaliteli zaman geçireceksiniz. Ay, sizi hayattaki pek çok şeyin kilidini açmaya itecek enerji ve coşkuyla dolu olacak.
 
Kariyer: İş ve profesyonel yaşamınız söz konusu olduğunda, Güneş ve Mars'ın geçişi sizi iyi bir kararlılıkla kutsayacaktır. Ekim 2020 Kariyer haritanız, bu ay alanınızda da başarı ve büyüme ile ödüllendirileceğinizi öngörüyor. Yabancı bir ülkeyi ziyaret etme şansınız büyük. İkizler burcunda doğanlar, kariyerlerinde ve diğer profesyonel çabalarında ailelerinden ve meslektaşlarından büyük destek alacaklar. Faydalı gezegen Jüpiter, iş ve ortaklığı ifade eden 7. evde ikamet eder. Jüpiter'in burcunuza yerleşmesi nedeniyle iş ortağınızla uyumlu bir ilişki paylaşacaksınız. Gezegenin faydalı bir şekilde yerleşimi, iş ortağınızla yakın bir ilişki kurarak işinizde kazanç elde etmenize de yardımcı olacaktır.
 
Finans: İkizler'in Ekim 2020 için finans haritası, Satürn'ün zenginlik evine açı vereceğini gösteriyor. Zenginliğiniz ve mali durumunuz açısından zor bir dönem yaşayabilirsiniz. Kısa bir süre için parasal bir kayba uğrayabilir veya düzenli gelir elde etmekten uzaklaşabilirsiniz. Bu dönemde her türlü yatırımdan kaçınmanız gerekecek.

 

YENGEÇ

Ekim 2020 Yengeç burcu haritasına göre, bu ay, girişimlerinize sıkı çalışma ve tam bir kararlılıkla başlamanız için size büyük bir cesaret veriyor. Rahu Gezegeni kazanımlar evindedir, bu yüzden birden fazla kaynaktan gelir elde etme şansınız vardır. Önemli kararlar verirken kendinden emin ve cesur olacaksınız. Kendiniz için bir tavır almak ve ilgili risklere rağmen işleri halletme konusunda cesur bir bakış açısına sahip olmak sizi yeni projelerinizde daha canlı hale getirecektir. Eylemlerinizin istenen sonuçlarını elde etmek için çok çalışacaksınız. Satürn zodyakta 7. evden geçiyor. Bu, biriyle olan anlaşmazlıkların nedeni veya tetikleyicisi olabilir.
 
Hukuki ihtilafların bazı göstergeleri var; bu nedenle çatışan durumlardan uzak durun. Kariyer ve mesleğin efendisi Mars, 4 Ekim 2020'den itibaren 9. eve transit geçiş yapıyor. Transit, profesyonel cephede bazı değişim olasılıklarına işaret ediyor. Mesleki hedeflerinizi değiştirme konusunda herhangi bir karar vermeden önce daha deneyimli bir kişiye danışmalısınız. Gezegenlerin yerleşimi sizi siyasete de yöneltebilir. İş amaçlı seyahat etmekten fayda sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağ kurmaya ve eğlenmeye biraz zaman ayırın. Enerjinizi gençleştirmenize ve yeniden şarj etmenize yardımcı olacaktır. Annenizle tüm çabalarınızda size destek olacağı sağlıklı ve sevimli bir ilişki paylaşacaksınız. Ekim 2020, yaratıcılık ve tasarım çalışmaları açısından Yengeç burçları için şanslı bir aydır.
 
Kariyer: Kariyerin efendisi Mars, geriye doğru hareket ediyor. Yeni bir işe başlamak veya mesleğinize büyük bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, küçük adımlar atmalı ve sabırlı olmalısınız. Kararsız ve işinizle ilgili kararlarınızdan emin olamama ihtimaliniz yüksektir. İş yerinizde gerçekten çok çalışacak ve başarılı olacaksınız. Venüs'ün 3. evdeki geçişi 23 Ekim'den itibaren gerçekleşecek. Tasarım alanında başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak hayırlı bir zamandır. Karar vermek, ancak deneyimli bir kişiye danıştıktan sonra önemlidir. Bir süredir durmuş olan hükümetle ilgili herhangi bir çalışma gün ışığını görecek.

 

ASLAN

Aslan burcu için Ekim 2020 tahminleri, bu ay cesur bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Güneş'in ikinci evden geçişi 15 Ekim 2020'ye kadar sürer. Geçişin etkileri size kendinden emin ve enerjik bir kişilik kazandıracaktır. 15 Ekim sonrası dönemde alçakgönüllü olun ve gereksiz ego çatışmalarından kaçının. Konuşmanıza dikkat edin ve tartışmalardan kaçınmak için ne düşündüğünüz konusunda çok açık sözlü olmayın. Herhangi bir devlet yardımı arayan insanlar olumlu sonuçlar alacak. Bu ay hedefleriniz üzerinde çalışma kararlılığına ve iradesine sahip olacaksınız. Daha iyi bir pozisyon hedefleyen Aslan burçları bu ay olumlu haberler alacak. Kaliteli bir yaşam için çalışırken ara sıra ara vermek esastır. Sıkı çalışmanızın daha iyi sonuçları için içsel benliğinizi yeniden şarj etmenize yardımcı olacaktır.
 
Mars, Balık burcunda 8. evde geriye doğru hareket ediyor. 8. ev kişinin aklını, duygusunu, psikolojisini, parasını ve gücünü ifade eder. En iyisi, yeni işler almamak ve aşırı güven içinde kararlar vermekten kaçınmaktır. Ekim 2020 tahminleri, bazı endişelere yol açabilecek sık seyahatleri gösteriyor. Rahu, yaşıtlarınıza karşı kazanmanıza izin vererek kariyer evinde geçiş yapar. Bu ay harcamalarınızı kontrol etmek zorunda kalacaksınız. Satürn'ün burcunuzdaki yönü nedeniyle, gizli bilim ve araştırma çalışmaları alanına büyük bir ilgi duyacaksınız.
 
Kariyer: Ekim 2020 kariyer tahmini, Venüs'ün Aslan burcunda 23 Ekim 2020'ye kadar geçişi nedeniyle yaratıcı enerjiyle kutsanmış olduğunuzu gösteriyor. Yaratıcı ve yaratıcı özgürlüğünüzü tasarım veya moda alanında kullanabilirsiniz. Bir çok yeni fırsat kapınızı çalarken, sıkı çalışmanızla profesyonel becerilerinizi de geliştireceksiniz. Bağımsız çalışanlar, bir ortaklığa girme kararlarınızı derinlemesine düşünebilirler. Ekim 2020, bir iş ortaklığı girişiminde bulunmak için umut verici bir ay değil. Aslan'lar meraklı zihinleri ile rakiplerini yenecek. Mesleki nedenlerden dolayı oldukça sık seyahat edebilirsiniz. Çalışanınızın sağlığı ve esenliğine karşı saygılı olun.

 

BAŞAK

Güneş'in Başak burcundan geçişi 16 Ekim'e kadar sürecek ve Mars retrosu 4 Ekim 2020'den itibaren burcunuza etki edecek. Bu tür gezegen hareketlerinin etkileri saldırganlığa ve ego çatışmalarına yol açabilir. Tartışmalı durumlardan uzak durmanız gerekecek. Gereksiz yere öfkenizi kaybetmek ilişkilerinizi bozabilir. Kendinizi sakin tutmak ve hayata devam etmek en iyisidir. Bu ay büyük kararlar vermekten kaçının. Zor emeğinizin meyvelerini verecek birçok iyi fırsat önünüze gelecek. Bu ay profesyonel cephe açısından oldukça elverişli. Lüks ve seyahate yönelik bazı harcamalar da eğlence amaçlı olarak öngörülmektedir.
 
Başak burçları sorumluluk sahibi ve zeki insanlardır. Bu nedenle, duygularınızı ve sorumluluklarınızı daha iyi değerlendireceksiniz. Jüpiter, evi ve aileyi yöneten 4. eve geçerek sizi ev içi taahhütlere karşı daha samimi hale getirir. Profesyonel yaşamınızda başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak iyi karar verme becerilerine sahip olacaksınız. Bununla birlikte, sağlık cephesinde, kendinize dikkat etmeniz gerekecek. Sağlığınız açısından birkaç iniş ve çıkışla karşılaşabileceğiniz için bedeninizin ihtiyaçlarına dikkat edin. 17 Ekim'den itibaren ikinci evde zayıflayan Güneş nedeniyle, biriyle anlaşmazlığa işaret ediyor. Sükunetinizi kaybetmenize ve saldırganlaşmanıza neden olabilecek bir durumdan kaçınmaya çalışın. Bu ay akranlarınızdan destek alacak ve toplumda tanınacaksınız.
 
Kariyer: Ekim 2020 kariyer burcu, Başak'lar için iş dünyasında hem başarı hem de faydalar öngörüyor. Yeni bir iş girişimine girebilir ve profesyonel becerilerinizi geliştirmek için para yatırabilirsiniz. İş yerinizde büyüme yaşayacaksınız ve ayrıca yabancı bir şirketle bir proje üzerinde çalışma şansı elde edeceksiniz. Halihazırda yurtdışındaki müşterilerle bağlantısı olan Başak'lar, yeni bir projeyi büyük ölçüde atlatacaktır. Son teslim tarihine kadar işinizin tamamlanmasında iş arkadaşlarınızdan ve gençlerden tam destek alacaksınız. İş açısından, sayısız kazançla sonuçlanacak yeni fırsatlar elde edeceksiniz. İşini değiştirmeyi veya yeni bir işyerine girmeyi planlayanlar için ayın 15 Ekim'e kadar olan kısmı uygundur.

 

TERAZI

Ekim 2020 Terazi burcu horoskobu, ayın başında Merkür'ün burcunuzdan geçeceğini gösteriyor. Ekim heyecanlı ve keyifli anlarla dolu. Paranızı lüks konforlara ve eğlence unsurlarına fazla harcayabileceğiniz için harcamalarınızı kontrol etmeniz çok önemlidir. Lüksün ve maddi alanların efendisi Venüs, 23 Ekim 2020'ye kadar arzu evinizden geçecek. Bu ayda iyi bir güçle güçlenecek ve zihinsel olarak oldukça rahat hissedeceksiniz. Tamamen sıkı çalışma ve kararlılıkla başarıya ulaşabileceksiniz.

Ev hayatı hakkında konuştuğumuzda, oldukça samimi ve aile taahhütlerini yerine getirmekten sorumlu olacaksınız. Ketu'nun transit geçişi nedeniyle, aile açısından bazı yanlış anlaşılmalar var. Önemli aile meseleleriyle uğraşırken sakin olmaya çalışın.

Sorumluluklarınızı samimiyetle tamamlayacaksınız, ancak 17 Ekim'den sonra burcunuzdaki zayıflamış bir güneşin geçişi nedeniyle oklar güneye dönecek. 16 Ekim 2020'den sonra çok fazla seyahat olacak.

Mars retrogresyonu 4 Ekim 2020'den sonra hizmet ve meslek evinde gerçekleşecek. Kişiliğinizin genel sunumuna dikkat edin ve kariyerinizde daha iyi sonuçlar elde etmek için önemli toplantılarda çalışın. Umut ve sabrınızı kaybetmeyin ve mesleki çıkarlarınız için çok çalışmaya devam edin. Düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olacak cesur bir kişiliğe sahip olacaksınız. Rahu'nun Boğa burcundaki 8. evdeki transit geçişi nedeniyle, okült bilim ve araştırma çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Kariyerinizde yeni fırsatlar alacaksınız. Burcunuzdan 16 Ekim 2020'ye kadar 12. evde Güneş'in geçişi nedeniyle yurtdışında mesleki hedeflerinizle yeni bir kimlik kazanacaksınız. Mesleki uğraşlarınız üzerinde çalışmak için en iyi becerilerinizi ve zamanınızı kullanın. Enerjinizi ve zamanınızı zevkle boşa harcamak, daha sonra işinizde ciddi sıkıntılara ve iş yüküne neden olabilir. İş yerinizde daha iyi başarılar elde etmek için çevrenizin kontrolünü elinize alın ve işinize odaklanın. Tasarım, sanat ve yaratıcı çalışma alanındaki çeşitli olanaklar sayesinde iyi bir gelir kaynağıyla karşılaşacaksınız. 16 Ekim 2020'ye kadar, yeni işlerinde cesur bir adım atmayı düşünenler için uygun bir zaman.

 

AKREP

2020 Ekim ayı horoskobunuz Ketu'nun Burcunuzdan geçiş yapacağını gösteriyor. Bu nedenle, ay boyunca kafanızı aşırı derecede karışık hissetme ihtimaliniz vardır. İşle gerçekten meşgul olmanıza rağmen, yalnızlık ve yalnızlık hissinin yerleşmemesi için dışarı çıkıp arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle buluşmaya çalışmalısınız. Her zaman depresyonda hissettiğiniz için fazla düşünmekten kaçınmalısınız. Yabancı ülkelere seyahat bu ay daha sık olacak. Ekim'de horoskobunuz 7. evde Rahu geçişine sahip. Bu yüzden, eşinizle tartışmaktan kaçınmanız en iyisidir. Bu ay herhangi bir önemli karar vermeyi planlıyorsanız, bu konuda büyüklerinize danışmanız daha iyidir. Büyük kararlar, sizi yere seren saldırganlık ve kaygı ile alınmamalıdır.

Ekim horoskobunuza göre, Güneş kazanç evinizden geçiş yapacağından 16 Ekim'e kadar genel gelirinizi artıracak yeni fikirlere sahip olma şansınız var. Cesur doğanız, çabalarınız Ekim ortasına kadar başarı getireceği için işe yarayacak. Ay size büyük konfor ve lüksler getirecek ve kollarınızı açarak tadını çıkaracaksınız. Venüs kariyer evinizden 23 Ekim'e kadar geçiş yapacak, bu nedenle olumlu düşünerek cesur adımlar atmak on kat büyümenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, 17 Ekim'den sonra güneş zayıfladığından, maddi rahatlığınız için pahalı seyahatlerden kaçınmanız gerekebilir.

Kariyer söz konusu olduğunda, 15 Ekim'e kadar uygun bir zaman geçireceksiniz. Muhtemelen bu ay hükümetten destek alacaksınız ya da hükümet çalışmaları aracılığıyla bir tür gelir kaynağı olacak. Güneş Ekim ortasından sonra zayıflar, bu nedenle yabancı bir şirketle yeni bir iş anlaşması yapmaktan kaçınmalısınız. 16 Ekim'den sonra profesyonel cephede çok fazla savurgan seyahat ve gereksiz toplantı olacak. 15 Ekim'e kadar kapınızda yeni fırsatlar ortaya çıkacak, ancak ayın 16'sından sonra profesyonel cephede yeni adımlar atarken dikkatli olun. Devlet hizmetlerinde iyi bir iş fırsatı elde edeceksiniz ve ayrıca kamu sektöründe iyi bir yer kapacaksınız. Üstlerinizle ilişkileriniz - özellikle patronunuzla bu ay iyi olacak, ancak iş arkadaşlarınızla aranızdaki mesafeyi korumanız ve işinize odaklanmanız önerilir. İşinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu düşünceyi bir süre dinlendirmeniz en iyisidir.

 

YAY

Ekim ayı burcunuzda Jüpiter geçişiyle birlikte gelir. Bu sizin için rahatlatıcı bir dönem anlamına geliyor. Ancak Sadde Sati'nin etkisi devam edecek, bu nedenle hayatta başarıya ulaşmak için iki kat daha fazla çalışmanız gerekiyor. Birinden tavsiye almadan gereksiz seyahat ve lüks şeylere harcama yapmaktan kaçınmanız önerilir. Zihninizi rahatlatmak için yeni yerlere gitmek de iyi bir seçenek olacaktır. Ekim 2020, geçmişte sıkışmış olan bir işte yeniden bir başlama gösterecek. Rahu 6. eve yerleştirildiği için, karar verme yeteneklerinizdeki bazı karışıklıklara ve engellere neden olabilir.

Açıkça konuşmadan önce düşüncelerin üzerinde düşünmeyi denemelisiniz. Güneş 16 Ekim'den itibaren zayıflıyor, şansınız işinizde size herhangi bir iyilik göstermeyecek. Bu ay, kendinizi zayıf hissetmenize ve yeteneklerinize daha az güvenmenize neden olabilir. İyi olduğunuz bir beceriyi geliştirmeye çalışmak size yardımcı olacaktır.

Ketu'nun 12. evden geçtiğinden, bu nedenle arkadaşlarınızla çok fazla para ve zaman harcamaktan kaçınmalısınız. Küçük ama sık seyahatler zihinsel stresinizin nedeni olabilir. Mars 4. evinizden geçtiği için, evin cephesinde bir tür sorunla sonuçlanabilir. 23 Ekim'e kadar Aslan burcundaki Venüs geçişi nedeniyle, tasarım veya diğer yaratıcı çabalarda isim ve şöhret kazanacaksınız.


Kariyer için , dizilimler gerekli tüm çalışmalarınızı 16 Ekim'e kadar tamamlamanız gerektiğini gösteriyor. Düzenli aralıklarla kapılarınızı çalan yeni fırsatlarla iş cephenizde gerçekten iyi performans göstereceksiniz. Ancak, kariyerinizde daha iyi sonuçlar almak için sakin ve sabırlı olmanız önerilir. Bu konuda endişeleriniz varsa, muhtemelen Hükümetten bir iş sözleşmesi alacaksınız. Venüs'ün kariyer evinizden geçiş yapması nedeniyle tasarım veya güzellik ile ilgili herhangi bir çalışmaya 23 Ekim'den sonra başlayacaksınız. Sizin için çalışan insanlar ve işçiler bu ay inanılmaz derecede destekleyici olacaklar.

Çalışkan olduğunuz ve şansınız bu Ekim 2020'de üzerinizde parlayacağından, sizin için yeni projeler sıraya girecek. Dilinizi profesyonel alanınızda işçilerin ve diğer insanların önünde kontrol etmek bir zorunluluktur. Yurt dışı toplantılar başarılı olacak ve işinize büyük fayda sağlayacak güçlü bir anlaşma yapabileceksiniz. Size arzu ettiğiniz maaşı veren yeni bir iş aramak veya başlamak için iyi bir ay. Bununla birlikte, stresli bir karar vermeden önce kafa karışıklığından kaçınmaya ve işinizi profesyonel tavsiye ile değiştirmeye çalışmalısınız. Bir zam veya terfi almak istiyorsanız, patronunuz ve kıdemlileriniz 17 Ekim'den sonra sizi desteklemeyeceği için çok çalışmanız gerekir. Meslektaşlarınızdan güvenli bir mesafeyi korumalısınız yoksa ofis politikalarının gazabıyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

 

OĞLAK

Ekim ayı Oğlak burçları için sorumluluklarda bir artış olduğunu gösteriyor. En iyi arayışınız, her şeyi doğru şekilde yapmak için disiplinli bir doğayı takip etmektir. Ayrıca, iş akışındaki ani artış nedeniyle işte daha sıkı çalışabilirsiniz. Buna rağmen, yaptığınız tüm işlerden rahatlamak için yakınlarınız ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için zaman bulmalısınız. 4 Ekim sonrası endişeniz nedeniyle rahatsız edilmekten veya durumlara aşırı tepki vermekten kaçınmanız önerilir. Endişenizde aşırıya kaçmamalısınız çünkü bu Ekim ayında sadde satti aşaması devam edecek. Rahu 5. evde transit geçeceğinden, dolaylı olarak temel yaşam kararlarını alırken kafa karışıklığının nedeni olabilir. Sağlık alanınız, özellikle sağlığınızla ilgili olarak evdeki harcamalarda bir artış olacağını gösteriyor.

Yurt dışı seyahatlerde ve insanlarla bağlantıda bir artış olacak ve gelecekte size daha fazla kazanç getirecek. Bu Ekim 2020'de toplumdan da saygı ve hayranlık alacaksınız. Venüs 8. evden geçiş yaptığı için güzellik, giysiler ve diğer yaratıcı alanlar alanında yeni araştırmalara başlamak için iyi bir zaman. Ekim burcunuz, insanlara körü körüne güvenmeme konusunda dikkatli olmanız gerektiğini işaret ediyor. Manevi faaliyetler ve hayır işleri için zaman harcamak şiddetle tavsiye edilir. Ekim ayında iyi bir şansa sahip olacaksınız. Bu size stediğiniz sonuçları verecektir, bu yüzden çok çalışmak ve sabırlı olmak bir zorunluluktur. 17 Ekim'den sonra yeni bir işe başlamamalısınız. Ayın son ayağı size büyük neşe getirecek.

Kariyeriniz söz konusu olduğunda, 17 Ekim'e kadar herhangi bir yeni işe başlamak hayırlı olacaktır. Yaratıcı çalışmalarınız sayesinde birçok yeni fırsat ve başarı elde edeceksiniz. Bir iş fırsatına büyük miktarda para yatırmayı düşünüyorsanız, bazı profesyonellerden veya üstlerden tavsiye almanız daha iyi olur. Sorunsuz bir çalışma sürecine sahip olmak için iş arkadaşlarınızda sinirlenmekten kaçınmalı ve iş arkadaşlarınızla daha nazik bir yaklaşım sergilemelisiniz. Daha önce gözetimsiz bıraktığınız işe yeniden başlamak da iyi bir fikir olacaktır.

 

KOVA

Ekim 2020 horoskobu, ay boyunca izolasyonunuzun ve yalnızlık duygunuzun nedeni olabilecek Sadde Satti'nin oluşumunu gösteriyor. Zihninizi sakinleştirmek için duyguların paylaşılması gerekir. Başkalarıyla birlikteyken eğlenmek, Ekim horoskobunun işaret ettiği karanlıkla baş etmenin harika bir yolu olacaktır. Venüs görünümünden dolayı ayın başından 23 Ekim'e kadar lüks eşyalara ve kıyafetlere yapılan ani harcamalar var. Aşırı özgüvenli kararlardan en iyi şekilde kaçınılmalıdır. Yatırımlarınızı gerçekten inandığınız bir işe yatırmanın tam zamanı. Ancak Rahu 4. evde geçiş yaptığı için rakiplerinizin sizi alt etmek için en iyi seviyelerini denemeleri büyük bir olasılık.

Kova ay burcunun kariyer grafiği ay boyunca yükselecek çünkü Jüpiter, kişinin gelir evinden geçiyor. Satürn servet ve şans evine baktığından, bu ay önceden belirlenmiş hedeflerinize ulaşma konusunda özellikle ciddi olacaksınız. Ofis siyaseti, Ekim 2020'de moralinizi düşürmenin önemli bir nedeni olabilir. Bununla birlikte, ay sizin için öğrenecek yeni şeyler getiriyor, bu yüzden kaybetme konusunda kendinizi çok kötü hissetmemelisiniz. Daha heyecan verici kariyer fırsatları için yurt dışı seyahatleri verimli olacaktır. Büyülerle ilgili kitaplarda varoluşun anlamını aramaya dahil olabilirsiniz. Ayrıca, Ekim 2020 ayının size toplumda isim ve şöhret getirme olasılığı çok yüksektir. 17 Ekim'den itibaren daha zayıf burçta güneş geçişi olduğundan, babanızla her türlü tartışmadan kaçınmalı ve çevrenizdeki herkesin sağlıklı olmasını sağlamalısınız.


Kariyer alanında Ekim'in ortasına kadar yeni çalışma şansı için parlak ve umutlu görünüyor. Güneş'in zayıflaması nedeniyle ay ortası sonrası ortaklık fırsatlarından veya yabancı toplantılardan kaçınılmalıdır. Yeni projenizi tamamladıktan sonra, ay sizin için rahatlatıcı bir dönem getirir. Ancak, pazardaki rekabetlerin de Ekim ayında artması muhtemel olduğundan, ayak parmaklarınızın üzerinde olmanız ve iş genişletmeleri için yeni fikirler bulmanız gerekecek. Horoskobunuzda Ketu'nun bulunması nedeniyle kariyer alanınızda her türlü değişiklikten kaçınmanız gerektiğini gösteriyor.

 

BALIK

Ekim ayı horoskobunuz, bu ay güveninizin ve enerjinizin yüksek olacağını gösteriyor. Bununla birlikte, Mars, 4 Ekim'den itibaren burcunuzun üzerinden retro konumuyla geçtiğinden, saldırganlığınızı ve aşırı özgüveninizi kontrol etmeniz gerekir. Ay içindeki zamanınızın büyük bir bölümü yaşlılar arasında - babanız veya daha yüksek mevkilerdeki kişiler; Zodyak'in lordu Jüpiter ile işteki tutarlı performansınız için övgü almanıza yardımcı olur. Ekim horoskobunuz sabırsız doğanızı kontrol etmeniz gerektiğini, aksi takdirde ayın 17'sinden sonra olumsuz sonuçların kurbanı olabileceğinizi gösteriyor. O tarihi geçen dönem de kariyer değiştiren kararlar almak için iyi olmayacak. Ay, dolaylı olarak kariyerinize fayda sağlayacak dış bağlantılarda bir artış görecek. Ayrıca Okült bilimine de ilgi gösterebilirsiniz. Tartışmalı konulardan ve olumsuz insanlardan uzak durmanız tavsiye edilir. Ekim 2020 tahmini, siyasete veya diğer sosyal faaliyetlere ilgi duyabileceğinizi gösteriyor. Geçmişte takılıp kalmış bir işin sizin için yeniden başlama ihtimali var.

Kariyer horoskobunuz, daha iyi sonuçlar alabilmeniz için kariyerinizde büyük bir duruş sergileyeceğinizi sergiliyor. Ancak, Güneş'in zayıflamış burçta olması nedeniyle 17 Ekim'den sonra kişi için herhangi bir yeni çalışma veya değişiklik önerilmiyor. Rahu 3. evde geçiş yapar, böylece yatırım yaparak işinizde risk alabilirsiniz. Geçmişte sizin için çalışmış işçiler bu Ekim ayında size geri dönecekler. Bir iş ortağınız varsa onlarla ilişkiniz daha iyi hale gelecektir. Rakiplerinizi tamamen göz ardı etmemeniz ve onlarla dostane bir ilişki kurmanız da önerilmektedir. Ekim 2020 burcu, bazı büyük çok uluslu şirketlerden yeni bir teklif alabileceğinizi de öngörüyor.