2021 KASIM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Burcunuzun efendisi Mars, zayıflamış Güneş ile 7. evde geçiş yapıyor. Sonuç olarak, ayın başında tahrişten kaçınmalısınız. Harcamalarınız artabilir. Kariyer evinde Satürn nedeniyle hayatın farklı yönlerinde bazı gecikmeler olabilir. Bu ayda harcamalarınız daha çok kendinize ait olacak. Seçtiğiniz lüks şeylere para harcayacaksınız.

Bu ay cesaret ve coşku dolu olacak. Jüpiter'in 21 Kasım'a kadar 10. evde olması nedeniyle bazı engeller ve zihinsel sorunlar olacaktır. Ancak, cesaretinizle ilerleyebilirsiniz. Ay ortasına kadar kredi almamaya çalışın.

Ayın 16'sından sonra Güneş, Mars burcundan çıkacak. Bu nedenle, ay sonunda aniden eğitiminizde bazı engeller olabilir. Düşmanlarla ve rakiplerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak, sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Günlük kaynak geliriniz de artacaktır. Herhangi bir dava devam ediyorsa, işler sizin lehinize yapılacaktır. Kısa bir yolculuk olacak, ama bu şekilde hiçbir faydası olmayacak.

 

BOĞA

Bu ay sağlığınıza ve kişiliğinize tüm dikkatinizi vereceksiniz. Ayrıca dekorasyon için para harcayacaksınız. Çabalarınız bu ayda tamamlanacak ve takdir edilecektir. Ancak hiçbir işi aşırı hevesli yapmayın, aksi halde aşırı güven veya kafa karışıklığı riski zararlı olabilir. Bu işi rahat düşünerek yaparsan faydası olur. Bir düşmanınız olabilir. 16 Kasım'a kadar üzerinizde ağır olabilirler, bu nedenle zayıflamış Güneş nedeniyle uyanık olmanız gerekir.

Bu ay duygularınızın mantığın önüne geçmesine izin vermeyin. Gerçekleşene kadar hiçbir şey bilmeyeceğiniz aldanma olasılıkları vardır. 21 Kasım Jüpiter'in Kova burcunda geçişinden itibaren, işinize daha fazla özen göstermeli ve odaklanmalısınız. Yeni bir işe başladıysanız, işinizde bir gecikme olabilir veya bir engel olabilir.

Evle ilgili herhangi bir anlaşmazlık ruhsal sorunlara neden olabilir. Babanızın sağlığına da dikkat etmelisiniz. Ay sonunda birilerinden dolayı kayıplar olabilir. Bazı yanlış anlaşılmalar için suçlanma ihtimaliniz de var. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, bunu çok dikkatli yapın. Tekrar tekrar zihinsel gerilimlere neden olabilecek engeller olabilir.

 

İKİZLER

Ayın başında zodyakınızın efendisi Merkür, zayıflamış Güneş'e yerleşecek. Bu nedenle sağlığınıza ve midenize dikkat edin. Bu ay lüks şeyler satın almaya meyilli olabilirsiniz. Ev dekorasyonuna ve spora ilgi olacak. Ayrıca paranızı ve zamanınızı evde geçireceksiniz.

Rahu nedeniyle, seyahat ve harcamalar artacaktır. Bu süre zarfında konuşmanızı kontrol etmeniz gerekecek, aksi takdirde kendi ilişkileriniz bozulacaktır. Acele eden kimseye söz vermeyin çünkü zamanında yerine getiremeyeceksiniz. Para da düşünmeden harcanacaktır. Satürn, tembelliğiniz nedeniyle bazı yeni teklifleri engelleyebilir ve bu da işinizin tamamlanmasını geciktirebilir. 16 Kasım'a kadar cesaret eksikliği olacak. Ayrıca, yerine getirilmeyecek bazı hobileriniz olacak.

Ay ortasından sonra yiğitliğiniz, cesaretiniz ve saldırganlığınız artacak, buna bağlı olarak ego da gelecektir. 21 Kasım'dan sonra ailevi problemlerden dolayı ruhsal sıkıntılar yaşanabilir. Bazı yabancı işlerde para harcanacak, bu da size fayda sağlayacaktır.

 

YENGEÇ

Bu ay sizin için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Herhangi bir karar alırken özgüveniniz düşük olabilir. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamayacağınız zamanlar olacak. Önemli kararlar almamaya çalışın. Biriyle zaten bir anlaşmazlık varsa, o zaman hem adil bir anlaşma yapmalı hem de anlaşmazlıktan çıkmalısınız.

Çocuklarınızla vakit geçirme fırsatı verecek, manevi bir yere çocuklarınızla gidebilirsiniz. Tasarım veya sanatla ilgili yeni çalışmalara da başlayabilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız başarılı olacak ve övgüyle birlikte saygı olacak.

Yeni bir araba ve bir ev satın alma planlayabilirsiniz, bunu yapmak için iyi bir zaman. Evin dekorasyonuna bir miktar para harcanacaktır. Bazı üst düzey kişilerle temasa geçilecek, onlarla ilişkinizi sürdüreceksiniz, bu da önümüzdeki zamanlarda size fayda sağlayacaktır. 16 Kasım'dan sonra, yüksek bir devlet görevinden yararlanma veya destek alma olasılığı vardır. Ayrıca, işinizde ilerleme ile yüksek bir pozisyon alacağınız için iş için yurt dışına da gidebilirsiniz. Maneviyat, lüks ve mutluluk bu ay gelecek. Çocuklar ayrıca okullarında yaptıkları bazı işler için ödül alabilirler. Bu süre zarfında yapılan tüm çabalar başarılı olacaktır.

 

ASLAN

Zodyakınızın efendisi olan Güneş, ayın ortasına kadar zayıf kalacaktır. Ancak bu zamanda Mars ve Merkür ile üçüncü evde geçişi nedeniyle topluma tüm katkınızı verecek ve aynı zamanda insanlara da yardım edeceksiniz. Bu sayede isim ve şöhret kazanacaksınız.

Ayrıca para yatırabileceğiniz bir ev satın alma şansınız da var. Rahu transiti ile iş yerinizde kafanız karışacak. Yurtdışına gidebilirsiniz, bu size fayda sağlayacaktır. Gelecekte ağ kurma veya iletişim kurma konusunda size yardımcı olacak yeni insanlarla etkileşime gireceksiniz.

Cesaret ve tazelik kalacak, ayrıca arkadaşların desteğiyle yeni iş fırsatları sunulacak. Ayrıca, iş ile ilgili size ilerleme sağlayacak yeni fırsatlar da olacak. Zodyak'ın efendisi Güneş olduğu için her zaman liderlik ve yüksek bir pozisyon elde etmek istersiniz. Bu ay düşüncelerinizi karşılayacak. Cesur bir insansınız ve iyi bir irade gücünüz var.

Bu ay, mesleğinizde başarı için çok iyi bir zaman. İşinizde ilerleme olacak. Sıkı çalışmanız başarılı olacak. Hatta para kazanmaya da başlayacak olan hobinizi işiniz haline getirebilirsiniz. Yeni işler yapmak için çok iyi bir zaman olacak ve halihazırda yaptığınız işte iyi bir gelir ve isim olacak.

 

BAŞAK

Ayın başında kendinize daha fazla dikkat edeceksiniz. Bu, mutluluğunuza odaklanmanızı sağlayacak ve zihninizdeki huzursuzluğu ve üzüntüyü ortadan kaldıracaktır. Çevik ve taze kalacaksınız. 10'undan itibaren işinizle o kadar meşgul olacaksınız ki kendinize bile vakit ayıramayacaksınız. Bu aynı zamanda zihinsel stresinize de neden olabilir.
Düşünme gücünüz çok iyi. Böylece hızlı kararlar alabileceksiniz. Bu ay hangi kararı alırsanız alın sizi başarıya götürecek. 16 Kasım'dan sonra yeni bir işe başlamadan önce kendi yararınıza yaşlılarınızın tavsiyelerini alın. Ayrıca arazi ile ilgili herhangi bir konudan kar elde etme olasılığı da vardır. Bu ay coşku ve heyecan dolu olacak.

Zihninizi boşaltmak için yürüyüşlere çıkmalısınız. Ay ortasından sonra anne ve baba ile herhangi bir nedenle aralar olabilir. Öfkenizi kontrol etmeniz gerekecek. Şans senden yana olacak. Öyleyse devam edin ve bu avantajı kullanın. Başarı ancak sıkı çalışma ve özveri ile gelecektir. Size yakın biri tarafından kandırılabilme ihtimali var. Bu nedenle dikkatli olun ve kimseyi kendiniz gibi düşünmeyin.

Bu ay, kar ve istenen geliri elde edeceğiniz bazı yeni işler başlayacak. Mücevher veya müzikle ilgili herhangi bir iş yaparsanız, kendi sıkı çalışmanız başarıyı getirecektir. Şarkı söylemeyi seviyorsanız, bu süre zarfında alanınızda size yeni bir kimlik kazandıracak yeni bir fırsat elde edeceksiniz.

 

TERAZI

Bu ay hayatınızda dengeyi korumanız gerekecek çünkü bu ay odak noktanız çoğunlukla kendiniz olacak. Kendi kıyafetlerinize ve eğlencenize para ve zaman harcamaya devam edeceksiniz. Bu ay Rahu yüzünden işiniz konusunda kafanız karışacak. Yapmayı düşündüğünüz her şey tamamlanmayabilir. Bu nedenle, sabırla ve yavaş yavaş çalışmanız gerekecek. Bu ayda cesarete ve güce ihtiyacınız olacak. Ancak o zaman sıkı çalışmanız başarılı olacaktır.

Politikayla ilgileniyorsanız, bu ay iyi bir destek alacaksınız. Sosyal hizmet ve sosyal hizmete olan ilginiz de devam edecek. Toplumda saygı göreceksiniz. Ancak farklılıklar aile içinde kalacaktır.

Hiç kimseyle herhangi bir tartışmaya veya münakaşaya dahil olmayın. Para ve zaman kaybetmeye meyilli olacaksınız. Kazalar olabileceğinden, ayın başında seyahat ederken dikkatli olun. Zihinsel stres nedeniyle, iş yerinizde daha az dikkat edebileceksiniz.

Bu ay herhangi bir yeni işte dikkatli olun. Coşkuyla çalışmak ancak size iyi gelebilir. Halihazırda devam eden çalışmalarda kafa karışıklığı olmayacak ve hayal ettiğiniz kazanç gerçekleşmeyecektir. Bu nedenle, sıkı çalışmanızı artırmak zorunda kalacaksınız. Dış işlerin yanı sıra, diğer iş kaynaklarınıza da dikkat edin ve ancak o zaman kar elde etmeyi umut edin.

Yeni bir iş anlaşması olacak, ancak başarılı olması zaman alabilir. Çabalarınıza ve sıkı çalışmanıza devam etmelisiniz. İş baskısı nedeniyle zihinsel gerginlik devam edecektir. İşle ilgili seyahatler de olacaktır. Aniden birisi bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırsa, onlarla gitmeyin.

 

AKREP

Mars, bu ay yabancı evinize geçiş yapıyor. Bu ay boyunca yeni bir girişim denemek istiyorsanız, başarılı olacaksınız. Bir şeye çok kızarsanız, bir süre oradan uzaklaşın. Herhangi bir yeni çalışma için bu zaman çok iyidir. Ancak, yeni bir işe başlamadan önce eksiksiz bir iş planınız olsun.
Bir ev veya arazi alma planı başarılı olacaktır. Sporla ilgilenenler için çok güzel zaman. Kendi çabanız ve emeğinizle bu ayın ortasında ün kazanacaksınız. Uzak bir yere seyahat etmeyi planlıyorsanız, bu ay daha fazla masraf olacak.
Bu ay sadece çalışmakla kalmayacak, diğer hobilerinize ve eğlencelerinize de devam edeceksiniz. Herhangi bir devlet işi yapıyorsanız, bunu ancak 16 Kasım'dan sonra yapın. Faydası ve yardımı olacaktır.

Yaratıcılık veya yaratıcı arayışlarla ilgili herhangi bir iş varsa, o zaman daha fazla para koymak faydalı olacaktır. Ay sonunda küçük seyahatler nedeniyle gerginlik olabilir. Ailenizle birlikte yurtdışına seyahat etme şansınız var. Veya zaten yurt dışındaysanız, evinizi de ziyaret etmeyi planlayabilirsiniz.

Bu ay iş için çok iyi bir zaman olacak. Yeni çalışmalar sizlere sunulacaktır. Özveriniz ve çalışkanlığınız ile bu işi iyi bir platforma taşımak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız, bu da size önümüzdeki dönemde istediğiniz başarıyı getirecektir.

Risk alarak bir iş yapıyorsanız, bunu tavsiye ve sağduyu ile yapın.

Bu ay, ortaklık içinde çalışmak için de daha iyi bir zaman olacak. Zaten bir ortaklık içinde çalışıyorsanız, o zaman iyi bağınız baki kalacaktır. Gelir açısından da iyi zaman. Ancak yabancı bir şirketle çalışıyorsanız, oradan ödemede gecikme olabilir. İş arayanlar için bir süredir devam eden kafa karışıklığı ve zihinsel sıkıntı artık ortadan kalkacak. Meslektaşlarınızla şimdiye kadar yarattığınız farklılıklar artık sona erecek. Kıdemliler ve üstler sorunlarınızı anlayacak ve sizi destekleyecektir.

 

YAY

Saade satti evresi nedeniyle kafanızda gerginlikler olacak ve kararları doğru alamayacaksınız. Bu süre zarfında önemli kararlar almayın. Bu ay herhangi bir iş zamanında tamamlanmazsa üzülmeyin çünkü çalışma alanınızda engeller olacaktır.

Müzik ve yaratıcılığa ilgi artacak. Bu zihninize sakinlik getirecektir. Ailede çok fazla kişinin bir arada kalması nedeniyle gerginlik ve yabancılaşma yaşanacaktır. Ekstra masrafların yükü de sizi rahatsız edecektir.

Herhangi bir iş yapmak için kendinize aşırı güvenmeyin. Herhangi bir profesyonel risk almadan önce düşünün. Aksi takdirde önemli işleri bir süre erteleyin. 16 Kasım'dan sonra babanızla aranız düzelecek ve ondan maddi yardım da alabilirsiniz.

Uzun bir yolculuğa çıkacaksanız, sağlığınıza iyi bakın. Okült bilime de ilgi olacak ve hatta yeni araştırmalar yapmayı düşünebilirsiniz.

Biri düşmanınızsa, bu ay sizin için zayıf olacaktır. Devam eden bir dava varsa, kararın lehinize gelmesi beklenir. Ay sonunda herhangi bir spor aktivitesine ilgi olabilir. Ayrıca ödüller de alabilirsiniz.

Bu sefer iş için iyi olacak. Ancak şimdi herhangi bir yeni veya büyük iş yapmanın önünde engeller olabilir. Eski bir işe başlamak için bir teklif olabilir, ancak şimdi daha fazla para yatırarak çalışmayın. Herhangi bir karar almakta güçlük çekiyorsanız, hiç tereddüt etmeden kıdemlilerinizle konuşabilirsiniz.

Rakipleriniz de size zarar verebilir. Bu nedenle, iş planlarınız hakkında kimseyle konuşmayın. İşinizle ilgili olarak hükümetten herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulabilir.

Yabancı bir ülkeden yeni bir teklif alabilirsiniz. Eğer büyük bir fırsatsa bunu kabul etmelisiniz. Ancak, ileride iş yükünüzde bir artış olacaktır. İş için dışarı çıkıyorsanız, o zaman faydalanırsınız. Mevcut işiniz için zaman daha iyidir. Zaman yeni bir iş için de iyidir, bu yüzden çabalarınızı sürdürün.

 

OĞLAK

Satürn ve Jüpiter'in geçişi, zodyakınızda devam ettiği için bir karışıklık durumunda kalacaksınız. Araştırmaya ilgi duyabilir ve derin araştırmalara gidebilirsiniz. Aile içindeki karşılıklı ilişkilerde çatlaklar olabilir. Bu ay da sadde sati etkisi devam edecek.

Cesaretiniz ve özgüveniniz tüm hızıyla bu ay içinde de iyi olacak. Para durumunda bile, hafif finansal sıkışıklık aşamaları olabilir. Ancak endişelenmeyin, bunun büyük bir sorun olacağı zamanlar olmayacak.

Ev veya arazi ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık varsa, o zaman çözülecektir. Jüpiter'in transit geçişi ile 21 Kasım'dan itibaren iş hayatında ilerleme olacak. Herhangi bir yeni işe yeniden başlanabilir ve geliriniz de artacaktır. Babanızdan bazı maddi destekler alacaksınız ve bu süre içinde araştırma yaparsanız fayda da göreceksiniz.

Kısa seyahatler sık olacak, ancak yurtdışı seyahatleri daha az olacak. Bu ayda kimseye tanıklık etmeyin ve hatta söz vermeyin. Aksi takdirde, zamanında tamamlayamazsınız.

Bu ay, iş açısından zaman daha iyi olacak. Tüm işleriniz zamanında yapılacaktır. Sadece para eksikliği nedeniyle, bazı zihinsel stres olabilir. Yeni iş teklifleri olacak.

İş yerinizde çalışanlarınızla ve meslektaşlarınızla doğru konuşmayı bilmelisiniz. Yurt dışı seyahatleri de iş için devam edecek. Ancak oraya daha fazla para harcanacak ve tekrar tekrar gitmek zorunda kalabilirsiniz, ancak o zaman iş yapılır. Bu ay, bir kadın çalışan veya ortak nedeniyle daha az gerginlik olacak. Yeni bir iş teklifi alacaksınız. Ayrıca sadece eskisinden daha çok çalıştıktan sonra kar ve gelir elde edeceksiniz.
İş arayanlar için zaman çok zor olacak ama iş değiştirmek için iyi bir zaman olacak. İyi iş teklifleri alacaksınız. Ortaklar da birlikte çalışarak tam bir işbirliği yapacaklardır, bu sayede onlarla olan etkileşiminiz de artacak ve kişisel ilişki de oluşacaktır.

 

KOVA

Zodyakınızın efendisi Satürn, sadde satti aşamasından geçiyor. Bu nedenle biraz tembel hissedebilir ve kimsenin sizi anlamadığını hissedebilirsiniz. Karar almada zorluk yaşanacaktır. Düşündüğünüz şey, sonucu almakta gecikebilir. Çok çalışmanın meyvelerini ancak çok çalıştıktan sonra alacaksınız.

Bu ay, önemli bir işi bitirmeye çalışıyorsanız, ciddi çabalarınız mutlaka size başarı getirecektir. Acele etmeyin ve toplantıları aceleyle yapmayın. Bu ay, gelecekte iş bulacağınız bazı büyük ve seçkin insanlarla bir uzlaşma olacak.

İş için seyahatler olacak, ancak başarı arzularınıza göre olmayacak. Rakipleriniz varsa, işinize zarar verebileceklerinden onlara karşı dikkatli olun. Okült bilimle ilgilenenler de faydalanacaktır. Tembellikten uzak durun ve verdiğiniz sözü zamanında tutun. Ancak o zaman insanlar size güvenecektir.

Bu ay iş için olumlu. Ancak yine de kötü bir kafa karışıklığı olacaktır. Yeni bir işle ilgili önemli bir karar almanız gerekiyorsa, birinin işbirliğiyle ilerleyebilirsiniz. Babanızın görüşü sizin için çok faydalı olacaktır. 15 Kasım'dan sonra mutlaka partnerinizden tavsiye almalı ve onun bakış açısını takip etmelisiniz. Onların tavsiyesi çok işinize yarayacaktır.
Yabancı bir ülkede veya yurt dışı ile ilgili herhangi bir projede iş bulabilirsiniz. Sizin için çok faydalı olacak. Ancak, daha iyi sonuçlar için çok çalışmalısınız. Şu anda çalıştığınız yerde bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı gerginlik olabilir. Yeni bir proje alırsanız, çalışma devam ediyor olsa bile, o zaman bile tam bir özveri ile yapın.

Bu ay yurt dışı seyahatlerinden kaçınırsanız daha iyi olur. Ayın başında işinizle ilgili fazla bir endişeniz olmayacak. Her şeyi kendi başınıza halletmeniz için size yeni bir proje verilecek. İş arkadaşlarınızla kişisel konuları tartışmayın.

 

BALIK

Bu ay sizin için çok yoğun geçecek. Yine de tüm dikkatinizi kendinize verecek ve keyfi konulara da para harcayacaksınız. Odağınız da hobiniz olacak. Şansınız, sıkı çalışmanızda sizi destekleyecek ve yapılması gerektiğini düşündüğünüz şeyi başarmak için tüm çabanızı göstereceksiniz.
Ayın ortasından önce iş yoğunluğundan dolayı bazı gerginlikler yaşanabilir. Satürn'ün transit geçişi nedeniyle işleriniz bir anda yapılmayacak, siparişler ve teslimatlar tekrar tekrar iptal edilebilir. Konuşmanız üzerinde tam kontrole sahip olmanız gerekir çünkü öfke veya saldırganlıkta kiminle konuştuğunuzu unutabilirsiniz.

Zor davranışlarınız nedeniyle ilişkileriniz de bozulabilir. Hiç kimseye, zamanında yerine getirilemeyecek acele sözler vermeyin. Bu, itibarınız üzerinde bir çentik oluşturabilir. Tam bir özveri ve sıkı çalışma ile yaptığınız her işte başarı elde edeceksiniz.

Bu ay, işinizle ilgili durum başlangıçta daha iyi olacak. Ancak, işinizdeki gecikme tüm ay boyunca kalacaktır. Ancak gecikmeye rağmen işiniz mutlaka tamamlanacaktır. İş yerindeki iniş çıkışlar nedeniyle zihinsel gerginlik de devam edecektir.

Herhangi bir karışıklık veya şüphe durumunda eşinizden tavsiye alabilir veya annenizin tavsiyesi üzerine çalışabilirsiniz. Yabancı bir ülkeden yeni bir proje alacaksınız, ancak bitirmekte gecikebilirsiniz. Devlet işleri yapanlar için zaman daha iyi olacak. Başka işler yapanlarınız için, 16 Kasım'dan itibaren maaşınızı ve görevlerinizi artırmanın zamanı olacaktır. Patronunuzla veya kıdemlinizle olan ilişkiniz de iyi kalacaktır. Bir konuda ihtilaf olsa bile, bu kısa süreli olacaktır. Davranışınızı doğru tutarsanız, işiniz de yapılacaktır. Birlikte çalışan iş arkadaşlarınız size destek olacaktır. Onlardan da tavsiye almaya devam etmelisiniz. Diğer şirketlerden yeni iş teklifleri olacak.