2019 TEMMUZ AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ


Temmuz, kontrolünüze geri döndüğünüz ve kendiniz için olduğu kadar etrafınızdakiler için de ilerleme sağlamak için dinamik olarak hareket edeceğiniz, nispeten huzurlu bir ay olacaktır. Saldırganlığınızı kendi yararınıza kullanabildiğiniz sürece, sizin için çok fazla ilerleme olacaktır.

Eşler ve aile ile ilgili  devam eden sorunlar ayın 8'inde sona erecektir. 8 Temmuz 2019'da beklenmedik bir olaya çok dikkat etmelisiniz. İstenmeyen bir tartışma çıkabilir, bu yüzden korumacı olmalısınız.

Ayrıca, pozisyonunuzu yitirmek, güvenilmez insanlara güven duymaktan kaynaklanabilir. Dikkatli kalmalısınız. 8 Temmuz 2019’dan sonra bir kez daha yeni ortaklıklar ve hatta ilişkiler mümkün olabilir. Bu, Şubat 2019’dan bu yana  görülen yaşamın bazı yönlerini yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Ortak çalışma alanlarında ilerleme, büyüme ve fırsatlar bekleyebilirsiniz. Karşılıklı güçler üzerine kurulu yeni ortaklıklar olabilir. Parlak bir dönem olacaktır ve önümüzdeki birkaç ay içerisinde son birkaç ayın vaadi yerine getirilecektir.

BOĞA


Mükemmel bir ay sizi bekliyor. İşyerinde yapılan son yavaşlama ve geri dönüşler sizin için hızlı bir ilerleme ve büyümenin yolunu açacaktır. Bu, etrafınızdaki para, konum, ifade ve güven çemberinin yükseleceği aydır.

Havada bulunan ancak tamamlanmış yeni fırsatlar, 8 Temmuz 2019'dan sonra ilerlemeye başlayacaktır. Bu yeni ilerlemeyle birlikte, altyapı ve seyahat için yeni harcamalar ortaya çıkacaktır.
Mükemmel ifade ediş ve hatta ailenin desteği ile iyi kazanc sağlayacaksınız. İlişkilerde ve ortaklıklarda bu destek olmasına rağmen mücadele etmeniz gerekebilir. Bir güç mücadelesi olabilir ve eşinizle sık sık sözlü konuşmalar yapabilirsiniz. 20 Temmuz 2019'a kadar çok dikkatli olmalısınız.

Kariyer 8 Temmuz 2019'dan sonra hızlı ilerleyişine devam edecek. Eskiler şimdi yeniden yüzeye çıkacak ve sertleşecekken yeni bir fırsat ortaya çıkacak. 8 Temmuz'da büyük bir projeyi kaybetmeme konusunda dikkatli olmalısınız. İlerlemeyi ve diğer projeleri ayın ikinci yarısında planlayabilirsiniz.

İKİZLER


Temmuz sizin için zor bir ay olabilir. Derin düşüncede olacak ve bu ayın çoğunda düşünme dalgası olacaksınız. Bakış açınız 20 Temmuz 2019'a kadar istikrarsız olabilir ve bu nedenle büyük kararlardan kaçınılmalıdır.

Olumsuzluk ve karamsarlık uzak tutulmalıdır. Geçtiğimiz birkaç ay gibi olumsuz düşünmeye meyilli olacaksınız, ancak olumsuz duyguların bir şekilde yerine getirileceği ayin 8'inden sonra bir miktar iyileşme hissedilecek.

Artık kişiliğinizde belli bir miktarda anlayış hissedilir. Ay ilerledikçe maneviyat içine çekilirsiniz.
Bu ay iyi görünmeyi ve iyi ifade gücüne sahip olmayı başaracaksınız. Ayın sizin için olumlu olacağı iki yönü vardır.

Kariyer geçmişte olduğundan daha iyi olacak ama sizin için mücadeleler ve bazı tartışmalar olacaktır. İşyerinde ilerleme, ancak ortakların ve ekip üyelerinin çaba ve destekleriyle gerçekleşir.
Çalışma alanı gergin ve agresif olabilir. İşyerinde en iyi sonuçları almak için her zaman öfkenizi ve saldırganlığınızı kontrol etmeniz gerekir.

YENGEÇ


Temmuz sizin için zorlu bir ay olabilir. Finansal taahhütler nedeniyle baskı, genel olarak düşük bir his ve kopma, etrafınızdaki insanlarla bağlantınızı koparabilir.
Yerel meselelerdeki yüksek aktivite ve meseleler, 8’inden sonra bir dereceye kadar kolaylaşacaktır. 8 Temmuz 2019'a kadar evde büyük bir gösteriye dikkat etmeniz gerekiyor.

Enerji ve dayanıklılık, 16 Temmuz 2019'a kadar düşebilirken, bu ay öfkenize  dikkat etmeniz gerekir. Endişe verici eğilimler 20 Temmuz 2019'dan sonra bir dereceye kadar kolaylaşacaktır. Tüm endişelere ve sorunlara rağmen, ay boyunca kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Kariyerde yavaşlama olabilir. Zorluklar ve gereksiz güçlükler hissedebilirsiniz. Çalışma alanınızı değiştirecek kadar hayal kırıklığına uğradığınız zamanlar olabilir. Size böyle şeyler düşünmemenizi tavsiye ederiz.

ASLAN


Bir kez daha sizin için mükemmel bir ay. Bu, geçmişte sizin tarafınızdan yapılan tüm iyi çalışma ve çabalardan kazanılan kazancınızı hesaba katan bir ay.
Bir genişleme modunda olacak ve nereye giderseniz gidin yeni fırsatlar yaratacaksınız. Ağ kurmak iyi olacak ve şimdi ilerledikçe birçok yeni fırsat olacaktır. Bu ayın özel kısmı, gelirinizin önemli ölçüde tekrar artacağı. Artık çeşitli alanlarda finansman büyümeler olacak. Odağın tamamı şimdi iş ve finans üzerinde olacağından, yaşamın diğer alanlarında pek fazla sorun hissedilmeyecektir.

Kariyerde çok olumlu bir süre çalışıyor. 17 Temmuz 2019'a kadar biraz yavaş bir dönem olsa da, yine bir büyüme yaşayacaksınız. Daha sonra büyüme ve işe odaklanma hemen geri dönecek. İşyerindeki son saldırganlık sizin için daha yumuşak ve sakin bir çalışma biçimine yol açacaktır.
Çalışma ortamı agresif olabilir. Bir miktar denge ve sakinlik 8 Temmuz 2019'dan sonra tekrar çalışmaya başlayacaktır.

BAŞAK


Kendinizi bu ay sürücü koltuğunda bulacaksınız. Bu ay sizin için yaratıcı olacak. Çalışmalarınızda bir genişleme olurken, çeşitli kaynaklardan da destek alınabilir. Genel olarak kontrolde hissedeceksiniz ve hepiniz içinde oldukça dinamik kalacaksınız. Bu ay boyunca kariyer üzerine özel bir odaklanma olacaktır.

Bilinçaltınız son birkaç aydır oldukça rahatsız olmuş olabilir. Düşüncede bir iyileşme ve bakış açınızda belirli bir pozitiflik, ayin 8'inden sonra hissedilecektir. Yine de endişe ve olumsuz düşünceler devam edecek, dikkatli kalmalısınız.

Kariyer bu ay aktif olacak. Çoğunlukla dinamik ve sonuç odaklı kalacaksınız. İşyerinde yaratıcılık iyi olacak. Bu ay birçok zengin fikir edineceksiniz. Aynı zamanda iş yerinde bir genişleme gerçekleşecek. İşinizin kapsamının artacağını göreceksiniz. Bu bir sonraki faaliyetleri getirecektir.

TERAZI


Temmuz, bu ayın 17'sine kadar geçen en zorlu dönemini görüyor olabilir. Ayın 8'inden sonraki son dört ay boyunca yaşanan kişisel zorlukların bir kısmını aşacaksınız. İşyerindeki bazı kesin bloklar 17 Temmuz 2019'dan sonra da iyileşecektir. Temmuz ayının ikinci yarısı, ilerlemenin ve birden fazla kaynaktan elde edilen kazanımların olduğu güçlü bir dönem görecektir.

Şans bu ay iyi olma eğiliminde olacak. Öfke ve yaşamdaki keskin bitkinlik, bu ay daha iyi şanslara ve daha hoş bir mizaca yol açacaktır. Ancak bilinmeyenin korkusu sizi rahatsız edecek ve 20'sine kadar vurgulanmış kalacaktır.

Kariyerde yetkililerin 16 Temmuz 2019 tarihine kadar sahip olabileceği ego veya güçlükler nedeniyle bazı engeller görecek olabilirsiniz. 17 Temmuz 2019'dan sonra ilerleme, insanların otorite desteği ve yeni alanlarda büyümesi mümkün olacaktır. Çalışma alanı şanslı ve oldukça olumlu olacak.

AKREP


Temmuz 2019, ay içinde zorlukları beraberinde getirecektir. Gizli öfke, saldırganlık ve güven kaybı 5 Temmuz 2019'dan sonra hissedilir. Bu ay işyerinde mali engeller ve üzerinizde bir baskı görebilirsiniz.
Bu ay ani ve beklenmedik kazançlar için çok olumlu. Gizli ve manevi meselelere olan ilgide bir artış olacaktır. Gayrimenkule yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu ay bir fırsat görebilirsiniz. Engeller yüksek olacağından, düşük profilli olmak ve keyifli kalmayı sağlamak yararlı olacaktır.

Kariyer ay başlarken düşük bir fazda, işteki gelişmeler ayın 16’sından sonra gelir. Bir profesyonel olarak çalışıyorsanız, bu ay gelişmiş getiri ve büyüme göreceksiniz. Çalışma ortamı zor olacak. Bazen çatışma ve ego sorunları olabilir. İşyerinde kavga etmekten kaçının. Meslektaşlar ve ekip üyeleri 8 Temmuz 2019'dan biraz sonra gelişecek. Ekip hala baskı altında olacak. Bu ay da aşırı iş delegasyonundan kaçınmalısınız.

YAY


Temmuz 2019, yine pozitif ve güçlü bir ay olacak. Tüm yaptıklarınızda destek, arkadaşlarınızdan yardım ve mutluluk ve bu ay çok iyi kazançlar bulacaksınız.

Eşler ve eş gibi ortak iş ve yaşam alanları özel bir odak görecektir. Şimdi yeni gelişmeler var. Bu, agresif olmanıza gerek kalmadan yeni fırsatlarla nasıl başa çıkacağınızı anlamanız gereken bir ay. Daha iyi şanslar bulacaksınız ve başarı kolayca size gelecektir.

Kariyer biraz agresif bir aşamada olacbilir. Ortakların fikirlerine muhalefet olup iş yerinde çatışmalardan kaçınmalısınız. Yeni yaratıcı fikirler iyi olur. Kararlı olmak yerine farklı olmaya çalışın.

Çalışma ortamı olumlu olacaktır. Bazı engeller 16 Temmuz 2019’a kadar hissedilirken, görünüm yine de parlak olacaktır. 17 Temmuz 2019'dan sonra işte başarı ve olumlu trendler olacaktır. İş arkadaşları çok yardımcı olacak.  İş arkadaşlarının yaptığı işin mükemmel bir büyüme ve çok iyi finansal kazançlar getireceğini göreceksiniz.  İş arkadaşlarıın son birkaç aydaki istikrarsız davranışları 8 Temmuz 2019'dan sonra iyileşecektir.

OĞLAK


Temmuz 2019, geçtiğimiz birkaç aydaki stres döneminden sonra daha iyi bir ay olacak. Biraz değişken ve kararsız hale gelen düşünce ve kişiliğiniz 8 Temmuz 2019'dan sonra çözülecektir. Yaptığınız birçok şeyde canlılığı deneyimleyeceğiniz bir ay. Kariyeriniz, finansınız ve aile hayatınız şimdi gelişecek.

Size karşı rekabetin yükseleceği bir ay. Düşmanlarınızda da bir artış görebilirsiniz. Dikkatli olun ve pozisyonunuzu koruyun. Agresif olmadığınız ve dinamik olarak çalıştığınız sürece, 5 Temmuz 2019'dan sonra tüm sorunların üstesinden geleceksiniz. Evde atmosfer hala zor ama geçmişten daha iyi.

Kariyerde birkaç ay süren kararsızlıktan sonra tekrar işinize başlayacaksınız. Odağınızı tekrar geri alacaksınız. Kariyer, 8 Temmuz 2019'dan sonra güçlü bir evreye yeniden girecek. Ay ilerledikçe çok daha iyi bir ilerleme olacaktır. Yeni fırsatlar bir kez daha geri dönecektir. Vaktinizi harcadığınız zaman konusunda dikkatli olmalısınız.

Çalışma ortamı şimdi çok aktif ve çok meşgul olacak. İşyerinde büyüme için pek çok fırsat olacaktır. Patronunuzla kavga etmemeye ve manzarayı bozmama konusunda dikkatli olmalısınız.

KOVA


Zorluklar ve endişeler, Temmuz 2019 ayı boyunca devam edebilir. Yeni yaratıcı fikirlerin şimdi bolca geleceğini göreceksiniz. Bakış açınızın genel olarak olgunlaşması ve bu ay odaklanmanız gerekiyor. Bazı dikkat dağıtıcı şeyler ve endişeler üretkenliğinizi azaltabilir. Öfkenizi ve saldırganlığınızı kontrol edin.  Yanlışlıkla hiçbir şey söylemediğinizden emin olmanız gerekir.

Kariyerde iş yerinde daha iyi bir dönem, ancak yine de zorluklar devam edecektir. Yaratıcı çalışma ve girdilerle ilerlemeniz mümkün olacaktır. İşteki ilerleme için kutunun dışında düşünmeye devam etmelisiniz. Yeni fikirler iyi ödüllendirilecektir. Çalışma ortamı stresli olabilir. Ekibiniz ve taahhütlerinizi yerine getirme konusunda endişeleriniz olabilir. 20 Temmuz 2019'dan sonra daha iyi beklentiler mevcut. Takım şimdi daha iyisini yapacak. Meslektaşlarınızla saldırganlıktan kaçının.

BALIK

Temmuz 2019 ortalama bir ay oluyor. Şimdi evden olduğu kadar profesyonel ağınızdan da, sizin için bir miktar ilerleme sağlayacak bir destek olacaktır.
Son birkaç ayın son zamanlardaki engelleri 8 Temmuz 2019'dan sonra rahatlayacaktır. Esnek kalmalı ve günlük meseleler gibi tartışmalardan kaçınmalısınız.

Evde saldırganlık yüksek olabileceğinden, bu ay iç barış zor olabilir. Bu ay emlak satın alma veya konut taşınması ihtimali vardır. 5 Temmuz 2019'dan sonra aracınız veya eviniz için olası hasar veya harcamalarda dikkatli kalmanız gerekir.

Kariyerde şimdi ilerleme olacaktır. Ağınız büyüyecek ve işte birkaç yeni fırsat olacaktır. Şimdi en iyi etki için seyahat etmeli ve daha fazla insanla tanışmalısınız. Takım ve meslektaşlarımız yardımcı olacaktır. Alt koordinatlarınızdan dolayı yeni fikirler ve gelişmeler olacaktır. Olumlu aşama, 17 Temmuz 2019’a kadar sürecek. Daha sonra meslektaşlarla iş yaparken bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ekip içerisinde bir miktar rekabet gücü hissedilebilir. Aşırı iş delegasyonu yapmaktan veya gençler ile özel temaslar paylaşmaktan kaçının.