2019 MAYIS AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ


Bu ay finansal meselelere, seyahate ve iş ahlakınızla ilgili bir soruya odaklanan bir ay olacak. İş yerinde beklenen değişiklikler şimdi gerçekleşecek. Ruhsal ve manevi konularınız hakkında daha fazla düşüneceğinizi göreceksiniz. Seyahat ve iletişim, çeşitli sorunların anahtarı olacak. 2018 yılına dayanan ve Ekim 2018'den sonra çözülmeye baslamış olan bazı sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Iş, yaşadığınız genel topluluk ve yabancı iş kaynakları sizin için tekrar gündeme gelebilir. Zorluklar artabilir fakat genel olarak, değişikliklerin yapılması ve yaşamın nasıl devam edeceğine dair bir değerlendirme seviyesi bulmak için iyi bir zamandır.

Finansman bir miktar zorluklar başlayabilir ve harcamalar geliri geçersiz kılabilir, ancak 10 Mayıs 2019’dan sonra işler ve gelirler büyük ölçüde artacaktır. Genel olarak, beklenmedik kaynaklardan elde edilecek kazanımlar olacağını ve özellikle çok çalıştığınızı fark edeceksiniz. Bu ay mutlu olacak ve etrafınızdaki insanlarla bağlantılı olarak iyi miktarda başarı ve mutluluk bulacaksınız.

BOĞA


Boğalar bu ay çok aktif bir ay görecek. Hayatınızda meydana gelen bazı zorluklar olacağı için bu aktiflik seviyesi sizi memnun etmeyebilir. Sizi derinlemesine incelemenize ve bu dönemde de gelişebilecek birçok şeyi tekrar gözden geçirmenize neden olabilecek bazı içe dönük durumlar meydana gelebilir. Ekim 2018'den sonra hafifleyen bazı zorluklar geri gelebilir ve sizi yeniden ziyaret edebilir ve bu sizin kararlılığınızı, sıkı çalışmanızı, odaklanmanızı ve en önemlisi çok olumlu bir yaklaşım geliştirmenizi gerektirecektir. Giderler bu ay çok yüksek olacak. Aynı zamanda ilişkilerinizi engelleyebilecek ve aynı zamanda kayıplara neden olabilecek kötü bir şekilde konuşmanızın mümkün olma ihtimali de var. Sözlerinize dikkat edin ve konuşmadan önce mutlaka iki defa düşünün. Bağışıklık sisteminizin yanı sıra enerji ve dayanıklılığınız da bu ayın ilk yarısında düşük olabilir, bu yüzden dikkatli olun ve kendinizi zorlamaktan veya yoğun seyahat etmekten kaçının.

İKİZLER


Bu ayın işe yoğunlaşacağını göreceksiniz. Çok fazla aktivite olacak. Bu olaylar aslında işten çok ilginç kazanımlara yol açacak. Yeni insanlarla tanışmak ve bu ayın size getireceği yeni işlerle ve sıkı çalışmalarla önemli bir büyüme sağlamak için size yeniden bir fırsat verecek. Mayıs ayı ayrıca, ilişkileriniz veya evliliğinizle bağlantılı sorunların yeniden canlandığını gösterecek. Bu sorunların geçen yılın Ekim ayından sonra çözüldüğünü düşünmüş olabilirsiniz, ancak şimdi geri dönüş yapacaklardır ve profesyonel ortaklıklar konusunda bile bazı meseleler ortaya çıkabilir ve bunları dikkatle ele almanız gerekebilir.

Konuyu görmezden gelmekten kaçının. Bunların hakkında açıkça konuşmak iyi bir fikir olacaktır, ancak sadece yüzleşmek doğru yol değildir, sorunlara çözüm için bir yaklaşım aramalısınız. Gerçekten inandığınız durumlar veya gerçekler için kavga etmek isteyebileceğiniz olasılıklar olabilir. Genel anlamda, heyecanlı bir zihin içindesiniz.  Sağlık konusu ve yaralanmalar da özellikle dikkatli bir şekilde ele alınmalı ve 7 Mayıs 2019'dan sonra mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Enerji seviyeleri ve bağışıklık, 15 Mayıs 2019'dan sonra öksürük ve soğuk algınlığı ile ilgili sorunların yanı sıra küçük rahatsızlıklar konusunda dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ


Bu ay işte çok yüksek bir aktivite seviyesi göreceksiniz ve bu ay size sunulan en iyi şans miktarı bu alanda olacak. Kendinizi, çok fazla çaba göstermeden lehinize dönüşecekler için şanslı hissedebilirsiniz. Geçen yılki bazı sağlık sorunları bu ay boyunca da ortaya çıkabilir. Bu konularda dikkatli olmalısınız ve bu ay boyunca bu konuda temkinli ve sabırlı olmalısınız. Gerektiğinden fazla harcama yaptığınız için harcamaların kontrole ihtiyaç var. Mali konularla ilgili sorunlar olabileceğinden olası kayıplara karşı da korunma sağlanmalıdır. Yeni yatırımlardan kaçınılmalıdır. Ancak yeni fikirler ve büyük projeler köşede kalıyor, bu yüzden hazırlıklar yapın zira bu ay boyunca bu konularda çok başarılı olacaksınız. Bu ay boyunca otorite ve hükümetle ilgili konularda kendinizi iyi bir konumda bulacaksınız.

ASLAN


Bu sizin için şanslı bir ay olacak ve eğer sıkı çalışırsanız ve hayata nesnel bakarsanız, statünüzde olağanüstü miktarda bir yükseliş de mümkündür. Bu ay, çocuklar için biraz endişe, mideyle bağlantılı sağlık sorunları ve bazı yatırım konuları gündemde. Bu meseleler geçen yıl Eylül 2018’e kadar dayanıyor olabilir ve bunları, geçmişte olduğu gibi aynı yaklaşımı kullanmayı denemek ve bu meselelerin üstesinden gelmek için sabırlı olmak gibi konuları tanıdık bulabilirsiniz. Bu ay çok ilginç seyahatler yapmak mümkün. çoğunlukla mutlu ve şanslı zamanlar bu ay boyunca etrafınızda olacaktır.

Sizin için çalışma ve iş alanı oldukça olumlu ve şans düzeyi 10 Mayıs 2019'dan sonra muazzam bir şekilde artacaktır. Birçok alanda büyüme ve kazanç olacaktır. Meslektaşlarınız ve ortak çalışma alanlarınız sizin için bazı güçlükler yaratabilir ancak bu ay genel olarak aslara yetkilendirme yapmak sizin için verimli olacaktır. 19 Mayıs 2019’dan sonra finansmanınız muazzam bir şekilde artacaktır. Geliriniz ay boyunca iyi olacaktır.

BAŞAK


Yerel meselelerde zorlukların artması nedeniyle çok kolay bir ay geçiremeyebilirsiniz, geçen yıl Eylül 2018’le bağlantılı bazı emlak sorunları yeniden gündeme gelebilir ve bu ay boyunca Anneniz için endişelenebileceğiniz bazı konular mevcut. Statünüz ve sosyal konumunuz biraz zorlanabilir ve sosyal yaşamınızdaki ve mesleki durumunuzdaki dengeyi yeniden kurmak için çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Olumsuzluklara rağmen işte muazzam enerji ve dinamizm bulacağınız için bu ay büyük bir kazanım var. Yeni şeyleri gerçekleştirme dürtüsünü içinizde bulmanız ve vizyonunuzun yanı sıra çok çalışmanız ve kararlılığınızla başarı gelecektir.

Pek çok yeni fırsat ortaya çıkacak ve gerçekten yararlı olmayan şeylerin peşinden zaman harcayacağınıza, bazı seçimler yapmanız gerektiği zaman çok akıllı davranmalısınız. Seçeneklerinizi iyi seçerseniz, sizin için iyi bir ilerleme olacaktır. Enerji ve dayanıklılık ayın ortasına kadar düşük olabilir, ancak daha sonra yol almaya hazır olacaksınız.

TERAZI


Nisan ayındaki geçici bir yavaşlamadan sonra finansal konuların yeniden canlanacağını göreceksiniz. İşle ilgili faaliyetleriniz artacaktır, sıkı çalışmanız ve birçok alanda genişlemeniz nedeniyle büyüme olacaktır. Ev içi ve çocuklar ile ilgili konular geri dönebilir ve bu ay içinde bazı endişelere neden olabilir. Bu sorunlar ve zorluklar 2018'de de yaşananlarla aynı türden olabilir. Bunları geçmişte nasıl idare ettiğinize dair ipuçları bulmanız gerekiyor ve aynı yöntemler şimdi tekrar işe yarayacak.

Kariyer alanında bu ay büyüme odaklı olacaksınız. Size aradığınız başarıyı sağlayacak yeni alanlar olacaktır. Genel olarak bazı fikir farklılıkları, ortaklarla veya ortak çalışma alanlarında ortaya çıkabilir. Çoğunlukla ekip üyeleriyle çalışmak size iyi getiri sağlar. Mali konularda şans ve fırsat 7 Mayıs 2019'dan sonra iyileşecek. Gelir bu ay için iyi olacak, ancak bunu ayın sonuna doğru hissetmeniz muhtemel olacak.

Çocuklarla ilgili meseleler endişelenmeye neden olacaktır. Bu alanda bazı olumsuzluklar ve sorunlar olabilir. Çok dikkatli olunması gerekir ve her türlü tartışmadan kaçınmalısınız. Büyük kararlar fikir birliği ile alınmalıdır. Böylece aile hayatı iyi olacak ve çevrenizdeki insanlarla mutluluk olacaktır ve genel olarak evdeki şeyler olumlu olacaktır. Sağlık çoğunlukla iyi görünüyor, ancak düşük bağışıklık sistemi nedeniyle bazı zorluklar hissedilir. Ayın ikinci yarısında kendinizi zorlamaktan kaçının ve sağlıklı beslenmeyi ihmal etmeyin.

AKREP


Akrepler için bu ay zorlayıcı olabilir. Ne yapacağınızı ve genel olarak hayatınızı yeniden düşünmenizi gerektirecek çok aktif bir aşama olabilir. Almanız gereken yolla ilgili bazı önemli kararlar, bu ay boyunca aklınızı meşgul edecek. 2018'de tohumları atılmış olabilecek aile ve finansal meseleler ortaya çıkabilir. Öfke ve hayal kırıklığı dönemleri, 7 Mayıs 2019'dan sonra gelebilir. Kendinizi hiçbir sebepsiz yere öfkeli hissedebilirsiniz. Aşırı öfkeden her zaman kaçınmalı ve doğrudan insanlarla yüzleşmekten kaçınmalıdır.

Kariyer açısından bu ay olumlu olacak. Proaktif çalışmanız ve otoritenizdeki insanlarla bağlantı kurma kabiliyetiniz nedeniyle kazançlar olacaktır. Ortak projelerde ve ticari ortaklıklardaki bazı ego sorunları 15 Mayıs 2019'dan sonra hissedilecek. Geniş çapta ekip çok destekleyici olmayacak ve bu nedenle iyi tanımadığınız insanlarla delegasyon yapmak yerine, kendi başınıza çalışmak daha iyi olacak.

Aile hayatı bu ay çok kolay olmayabilir. Bazı zorluklar ve aile üyeleriyle zaman geçirme fırsatı yakalamakta zorluk çıkabilir. Çocuklarla ilgili konular olumlu ve mutluluk vaadediyor. Sağlığınız iyi olacak ancak, ancak aşırı öfke, 7 Mayıs 2019'dan sonra hipertansiyon ve ilgili alanlar için bir şeyleri mahvedebilir.

YAY


Bu ay zihninizin çok kalabalık olacağından ve hayatınızın muhtemelen etrafınızda değişeceğinden dolayı zorlu geçecek. 2018'den itibaren süregelen sağlık ve kişisel meseleler son bulabilir ve zorlukları sportif bir şekilde ele almanız ve geçen yıl yaptığınız gibi işleri halletmeniz gerekecek. Etrafınızdaki insanlarla kopma hissi ortaya çıkabilir ve zaman zaman kendinizi güven veya rahatlık konusunda eksik bulabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi canlı tuttuğunuzdan ve etrafınızdaki sorunlardan uzak duracağınızdan emin olun.

Çocuk sahibi olanlarınızın hayatında birçok yeni şey olacak ve genel olarak, aklınızı problemlerden çekmenize yardımcı olabilecek bazı olumlu gelişmeler olabilir. Endişe veya korku nedenlerinden dolayı şu anda büyük kararlar vermekten kaçınılmalıdır. Kariyeriniz ile ilgili konularda 4-19 Mayıs 2019 arasındaki zamanlara dikkat etmelisiniz. 19 Mayıs 2019 sonrası sizin için olumlu ve başarılı bir şekilde ilerleyeceği, mutlu ve pozitif bir aşama olacaktır. Ancak meslektaşlarınız çok yardımcı olmayacak, bu yüzden grup çalışmalarından kaçınmaya çalışarak, kendi başınıza işlerinizi halletmeye çalışın.

Bu ay finansal alanda genel olarak konuşursak, bu dönemde büyük yatırımlardan kaçının. Gelir iyi olacak ancak beklentilerinizi karşılamayabilir. Aile hayatı sizin için bir odak noktası olacak ve birçok yeni gelişme sizi meşgul edecek. Çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler olacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay, özellikle kronik hastalıkları olanlar, bu süre zarfında hastalıklar tekrarlayabileceğinden sağlığınıza çok özen göstermelisiniz.

OĞLAK


Oğlak burcu için çok hareketli ama zorlu bir ay olacak. Kendinizi bağlantısız ve zaman zaman isteksiz bulacaksınız. Koşullara uyum sağlamada da bir miktar zorluk olabilir, 2018'de yaşadığınız bazı sorunlar sizi tekrar ziyaret edebilir ve bu sorunları aşabilmek için sabır ve sıkı çalışma yapmanız gerekecektir. Ancak bu sorunlar geçici olacağından sizi çok fazla rahatsız etmemelidir.

Bu süre boyunca arkadaşlarınız destekleyici ve yanınızda olacaktır. Mutluluk ve yeni arkadaşlıklar da mümkündür. Çalışma ortamı çok dinamik olacak, sıkı bir çalışma olacak. Yeni alanlar açılacak ve heyecan verici şekilde sizin için birçok fırsat ve yeni projeler yolunuza çıkacak. Zorluklara rağmen, rekabeti sorunsuzca halledebilecek ve sonunda tüm bu sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Kariyer alanında da sizin için oldukça olumlu gelişmeler olacaktır.

Aile hayatınızda mutlu gelişmeler olacak, ancak etrafınızda herkes olmasına rağmen kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Çocuklarla ilgili meseleler olumlu ve en azından 10 Mayıs 2019 tarihine kadar çocuklarla çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi zihinsel olarak yorgun hissetseniz, dayanma gücünüz bir süredir düşük olsa da, bazı eski hastalıkların üstesinden gelebilecek ve bu ay boyunca geçmişin bazı sorunlarından kurtulabileceksiniz.

KOVA


Mayıs 2019, sizin için çok ilginç ve kazançlı bir ay olacak. 2018'de kökleri olan projelerde ilerleme bulacaksınız. İçinde tamamen beklenmedik bir büyüme olacak. Bu süre zarfında arkadaşlarınızla aranızdaki eşitlikler değişebilir, ancak genel olarak bakarsak kontrol sizde olacak ve ilişkilerde mutluluk olacaktır. Birçok yeni alanda yeni fırsatlar çıkacağından kariyer genişleyecektir. Kontrolün sizde olduğunu göreceksiniz ve her yerde büyüme olacak. Yeni projeler birçok kaynaktan gelecek. Çocuklarla ilgili meseleler, 7 Mayıs 2019'dan sonra bazı endişeler gösterebilir veya çocuklarla bağlantılı sağlık veya diğer ilgili sorunlar olabilir. Zihin bazen olumsuz olabilir ve olumsuzluktan uzak durmak için çok çalışmanız gerekir.

Kariyer olumlu olacak. Bu süre zarfında çalışma alanınızı muazzam şekilde genişlemiş bulacaksınız. Bu, başarısızlıklardan endişe duymadan çıkmanız ve yeni fırsatlar kazanmanız gereken bir zamandır. Yeni çalışma alanları pozitif olacaktır, ancak çalışma ortamınızın zorlayıcı olabileceğini ve ekibin destekleyici olamayabileceğini görebilirsiniz. Dikkatli bir şekilde düşündükten sonra, kendinize genel olarak ekibinizden daha fazla güven ve delege verin. Delegasyondan daha doğru seçimi yaparsanız, ayrıca size büyük kazançlar ve sonuçlar verecektir.

Para meseleleri oldukça olumlu. Bu çok güzel bir ay ve bu ay boyunca birden fazla kaynaktan kazançlar olacak. Gelir de önemli olacak bu yüzden bu dönemin çoğunu kullanın. Sağlık ile ilgili konularda da gökyüzünün şans dağıttığı bir dönemdesiniz.

BALIK

Sanatsal düşüncelerin bu ay aklınızda hâkim olacağını göreceksiniz. Kendi doğanız ve bilinçaltınız bu ay boyunca çok mutlu ve memnun olacak. Yeni fikirler ve yaratıcı düşünceler de geçerli olacak. İşyerinde bazı eski konular, bazı vergi meseleleri olabilir veya 2018'den kalan bu süre zarfında ortaya çıkma ihtimali olan yasal meseleler olabilir. Şans bu ay oldukça yüksek olacak ve birçok yerden destek bulacaksınız. İş için seyahat etmeniz olası ve seyahatten de kazançlar elde edilebilir.

Çeşitli konularda destek ve şans bulacağınız için kariyer mutlu bir aşamada olacaktır. Özellikle denizaşırı kaynaklardan kazançlar olacaktır. İşyerinde yasal zorluklar olabilir, özellikle otoritelerin bazılarının size karşı dönmesi konusunda dikkatli olmanız gerekir. Çalışma arkadaşlarınızdan olumlu destek alacak ve sizin için bir büyüme ve kazanç kaynağı açılacak. Kazançlarınızı 10 Mayıs 2019'dan sonra bekleyebilirsiniz.

Maddi konular oldukça olumlu. Birçok kaynaktan kazançlar olabilir. Finansal olarak, emlak yatırımına yönelme ihtimalinin olduğunu göreceksiniz. Bu kararı çok dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurmalısınız ve yalnızca bu ay geçtikten sonra karar vermelisiniz, çünkü şu anda yatırım yapma konusunda sizin için bazı yanlış veriler ve içerikler olabilir. Gelir bu ay boyunca iyi olacak.