2020 MART AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Ay burcu Koç olanlar, Ay burcunuza göre bu ay olumlu bir notla başlayacak. Mars Jüpiter ile birlikte dokuzuncu evinize yerleşti. Jüpiter, şu anda kendi burcu olan Yay burcundan geçiyor. Bu ay boyunca kendinizi aktif ve enerjik hissedeceksiniz ve girişimleriniz şans ile desteklenecektir. Arzularınızı yerine getirmek için sıkı ve özverili bir şekilde çalışacak ve hedeflerinize ulaşmada başarılı olacaksınız. Ancak, etkili bir planlamadan sonra devam ederseniz, başarı sağlanacağı için dürtüsel davranmamalısınız. Bu ay yurtdışına seyahat etme fırsatınız olacak ve ayrıca manevi seyahatlerde bulunabilirsiniz.

Arkadaşlarınız çabalarınızı destekleyecek ve bu süre zarfında onlarla keyifli anlar geçireceksiniz. Mütevazi bir tutum sergilemek ve çevrenizdeki insanlarla sıcak ve samimi ilişkilerinizi sürdürmek için elinizden geleni yapmalısınız. Bu ay boyunca pahalı ve lüks ürünler ve araçlar satın almayı düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, eğer politik alana dahilseniz, bu süre zarfında fazla sıkı çalışmanız, stres ve gerginlikler yaşamanız gerekebilir. Güneş 15 Mart 2020'den itibaren Balık burcundan geçecek ve Satürn bu sırada üçüncü yönünü Güneş'e gönderecek. Bu nedenle, bu süre boyunca sağlığınıza ve çocuklarınızla ilişkinize dikkat etmelisiniz. Düzgünleştirilmiş bir doğaya sahip olun ve iyi düşünülmüş ve hesaplayıcı kararlar alın. İstediğiniz sonuçları alamayacağınız için ayın son birkaç günü boyunca gereksiz seyahatlerden kaçının.

Ay ortasına kadar geçen süre hisse piyasasına ve spekülatif arayışlara para yatırmak için uygundur. Ancak, büyük bir yatırım yapmadan önce tüm olasılıkları analiz etmeli ve artıları ve eksileri tartmalısınız. Atalarınızı mülk ve aile varlıklarından payınızı almaya yönelik çabalarınız bu ay verimli geri dönüşler sağlayacaktır. Bununla birlikte, bu ay arzularınızı yerine getirmek için özgürce para harcayacağınız için harcamalar aynı anda artacaktır. Dikkatli olun.

 

BOĞA

Ay burcu Boğa olanlar, birkaç mücadeleden sonra da bu ay başarıyı bulacaklar. Profesyonel cephede, hedeflerinize ulaşmak için fazladan çaba ve sıkı çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu süre içinde kariyerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak, zorlukların üstesinden gelmek ve işyerinde görevlerinizi yerine getirmek için yeterince kararlı olacaksınız. Gelir ve kazançlar olacağından ayın ortasına kadar geçen süre para konularında faydalıdır, ancak harcamalar eş zamanlı olarak artacak ve harcamalarınızı takip etmeniz gerekecektir. Hayatınızda yaygın olan karışıklıklar nedeniyle bu ay stres yaşayabilirsiniz. Konuşmanıza dikkat etmeli ve yerine getirilemeyeceği vaatlerde bulunmamalısınız.


Bu ay boyunca birkaç kez aşırı heyecanlanmış ve aşırı özgüvenli hisedebilirsiniz, bu nedenle ayaklarınızı yerde tutmalı ve sıkı çalışmalarınızda ve çabalarınızda ısrarcı olmalısınız. Ayrıca bu ay tembel ve uyuşuk hissetme eğilimini de artırabilirsiniz, bu da önemli fırsatlardan faydalanmanızı engelleyecektir. Bu nedenle çalışma alanınızda dikkatli olmalısınız ve doğru zamanda doğru fırsatları yakalamaya hazır olmalısınız. Bu ay sağlığınıza iyi bakmalı ve sağlıklı bir iş hayatı dengesini korumaya çalışmalısınız. Bu ay maneviyat, araştırma ve gizli bilimlere yöneleceksiniz. Seyahat fırsatları sizin için artacak ve davaların ve anlaşmazlıkların lehinize başarılı bir şekilde çözüldüğünü göreceksiniz.

Bununla birlikte, yaşlılarla etkileşime girerken dikkatli olmalısınız, çünkü onlarla bazı anlaşmazlıklar ve tartışmalar olabilir. İş arkadaşlarınız çabalarınızı destekleyecektir. Hassas veya gizli bir konuyu işyerinizde tartışmaktan kaçınmalısınız. İş adamları bu ay işlerine yeni yatırımlar yapmak için elverişli alanlar bulacaklar, ancak bunu yaparken dikkatli olmalılar. Yeni ortaklıklara girerken dikkatli olmalısınız ve tüm anlaşmazlıklardan kaçınmalısınız. Eski bir proje veya bekleyen bir görev bu ay yeniden başlatılabilir ve kazançlar getirebilir.
 

İKİZLER

Ay burcu İkizler olanlar, hedeflerine ulaşmak için enerjik ve canlılık dolu olacakları için hevesli bir ay geçirecekler. Bir İkizler ay burcu olarak, bu ay cesaretinizde ve güveninizde bir artış hissedeceksiniz. Burcunuzun efendisi, Merkür, Güneş ile birlikte dokuzuncu eviniz olan şans ve servet evinize yerleşti ve bu da keskin bir akıl ve iyi karar verme yetenekleri verir. Bununla birlikte, şans beklentilerinize göre destekleyici olmayabilir, bu nedenle hayatın her alanında dikkatli olmalı ve dürtüsel ve aceleci kararlar vermekten kaçınmalısınız. Burcunuzun efendisi Merkür, Şubat 2020'de geriye doğru dönecek ve 10 Mart 2020'ye kadar bu konumda kalacak. Bu nedenle, bu süre zarfında mantıklı kararlar almalı ve sorun ve kayıpları önlemek için durumun artılarını ve eksilerini tartmalısınız. Sporla ilgileniyorsanız, bu ay iyi gelişim fırsatları getirecektir.

Bununla birlikte, aşırı güvenden kaçınmalı ve tüm eylemlerinizde sabır ve kendini kısıtlama uygulamalısınız. Sosyal imajınız ve itibarınız ay boyunca iyi kalacak ve siyasi faaliyetlerde bulunursanız istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Ancak, bu süre zarfında konuşmanıza ve ses tonunuza dikkat etmeli ve kelimelerinizi akıllıca kullanmalısınız. Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat edin ve bu süre zarfında herkesle samimi bir ilişki sürdürmeye çalışın. Yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız, belgelerinizin ve kağıt çalışmalarınızın olması koşuluyla, ay ortasından sonra geçen süre uygundur. Önemli projelerin tamamlanmasında gecikmeler yaşayabilirsiniz, ancak Güneş'in onuncu evinizdeki Balık burcuna geçişi yeni projeler edinmeye ve beklemede olanları tamamlamaya yardımcı olacaktır.

Bu, iş değişikliği için uygun bir zaman değil, bu nedenle önemli kariyer kararlarını dürtüsel olarak almamalısınız. İş arayan yeni başlayanlar uygun fırsatlarla karşılaşmakta zorlanacak ve iş aramalarında daha aktif olmaları gerekecek. Yanlış anlaşılma olasılığı olduğundan meslektaşlarınızla etkileşim kurarken dikkatli olmalısınız. İş adamları bu süre zarfında geçmiş projeleri tamamlayabilecekleri ve yeni ve kazançlı iş anlaşmalarını tamamlayabilecekleri için daha iyi zaman geçirecekler. Mali durumunuz iyileşecek ve işinizi genişletmek için yatırımlar yapabileceksiniz.

 

YENGEÇ

Ay burcu Yengeç olanlar, şikayetçi ve tembel olma eğilimlerini kontrol edebildikleri ve hedefleri üzerinde daha fazla netlik kazandıkları takdirde, Mart 2020'de bir büyüme aşaması göreceklerdir. Bir karışıklık ve kaygı evresinden geçebilirsiniz ve küçük dikkat dağıtıcı şeyler, işyerinizdeki odağınızı yönlendirebilir. Bu süre zarfında cesaret eksikliği hissedecek ve güçleneceksiniz, bu da hayal kırıklıklarına ve umutsuzluğa yol açacaktır. Bu süre zarfında hedeflerinize odaklanmanız ve karar vermeniz ve kararsız olmaktan kaçınmanız gerekir. Ayrıca uyuşuk olmaktan kaçınmalı ve kariyeriniz hakkında aktif ve iyimser ve hayatınız hakkında iyimser olmalısınız. Ancak, bu süre zarfında kelimelerinize dikkat etmeli ve etkileşimlerinizde nezaket göstermelisiniz.

Agresif ve kıa huysuz olmaktan kaçının ve çevrenizdeki insanlarla uğraşırken tevazu edin. Arkadaşlar bu süre zarfında çabalarınızı destekleyecek ve rehberlikleri ile hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda size yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında manevi ziyaretleri veya geziler planlayabilirsiniz. Güneş'in dokuzuncu şans, servet ve onur evinizden geçireceği zaman içinde sosyal statünüz ve itibarınız 15 Mart'tan itibaren artacak. Eğer siyasete karışırsanız, bu süre zarfında toplumda şöhret kazanmanıza yardımcı olacak önemli bir pozisyon alacaksınız. Yeni bir araç satın almak veya ev yenilemek için para harcamayı düşünebilirsiniz. Ancak, gereksiz seyahatler ve abartılı alımlar cebinizde bir delik açabileceğinden, bu ay boyunca harcamalarınızı kontrol etmeye çalışmalısınız. Öğrenciler bu ay boyunca teşvik ve mutluluk getirecek olan rekabetçi sınavlarda başarı kazanacaklar.

Ancak, atılım yapmadan önce artıları ve eksileri dikkatlice tartmalısınız. Artan iş yükü seyahatlere neden olur ve hatta yabancı projelere ve girişimlere dahil olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ancak, bu süre zarfında işyerinizdeki tüm anlaşmazlık ve çatışma olasılıklarından kaçınmaya çalışmalısınız. Patronunuz ve kıdemlileriniz bu süre zarfında yardımsever ve destekleyici olacaktır ve maaş zammı ile birlikte terfi etme şansı vardır. Eğer iş değişikliği düşünüyorsanız, uygun fırsatı bulmak için biraz daha beklemelisiniz.

 

ASLAN

Ay burcu Aslan olanlar, kariyer ve meslek hayatında gelişmiş mali duruma yol açan büyük bir ilerleme olacağı için faydalı bir ay geçirecekler. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız bu ay boyunca meyve verecek ve ayın başından itibaren gelirinizde bir artış olacak. Bununla birlikte, 16 Mart'tan sonraki süre finansal büyüme açısından durgunlaşacak ve geçici bir yavaşlama olacaktır. Bu süre zarfında endişe ve gerginlik yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, sabırlı olmalısınız ve stres almamalısınız, çünkü bu sizin huzurunuzu ve fiziksel refahınızı etkileyebilir. Bu ayın son kısmında para meseleleriyle ilgilenirken dikkatli olmanız gerekiyor.

Aile ortamı büyük ölçüde huzurlu olacaktır, ancak kişisel ilişkilerinde uyumu korumak için öfkenizi kontrol etmeli ve kelimelerinizi akıllıca seçmelisiniz. Zorlu durumlara, sorunsuz bir şekilde üstesinden gelmek için bilgelik ve sakinlik ile yaklaşmalısınız. Siyasete ile ilgili iseniz, bu süre zarfında sosyal imajınıza ve itibarınıza dikkat etmelisiniz. Bu süre zarfında spor ve diğer etkinliklere yöneleceksiniz ve anlaşmazlıkları ve davaları sizin lehinize çözebileceksiniz.

Başarıya ulaşmak için sıkı ve akıllıca çalışmanız gerekecek ve çabalarınız olumlu faydalar sağlayacaktır. Bu ay hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak oldukça odaklanmış ve adanmış olacaksınız. Eğer iş veya hizmet içindeyseniz, bu ay profesyonel büyüme ve gelişme açısından cesaret verici olacaktır. İşyerindeki meslektaşlarınız size karşı destekleyici ve yardımcı olacak ve samimiyetiniz ve sıkı çalışmanız patronunuz tarafından tanınacaktır. Terfi etme şansı bu ay parlak. İşlerini değiştirmek isteyenler, istenen paket ve rol profili ile birlikte kazançlı iş teklifleriyle karşılaşacaklar.

Ancak, iş arkadaşlarınızla tartışmaya ya da yüzleşmeye çalışmamalı ve kelimelerinizi yanlış yorumlama şansı olduğu için akıllıca seçmelisiniz. Seyahat beklentileri bu ay donuk görünüyor ve bu süre zarfında yurtdışına seyahat etme fırsatı bulamayabilirsiniz. Bağımsız bir profesyonel, serbest çalışan veya işinizi bağımsız olarak yönetiyorsanız, bu ay finansal durumunuzda bir artışa yol açacak ve bu yeni fırsatlar getirecektir. Yeni anlaşmaları sonuçlandırabilecek ve önemli ve yardımcı bağlantılar kurabileceksiniz. Artan verimlilik seviyeniz nedeniyle işte son teslim tarihlerini karşılayabileceksiniz. Eski veya hareketsiz bir proje yeniden başlatılabilir ve bu süre zarfında başarıyla tamamlandığını görebilirsiniz.

 

BAŞAK

Bu ay, Ay burcu Başak olanlar için yeni fırsatlar getirecek. Mesleki yaşamınız olumlu ve zenginleştirici bir aşamadan geçecek çünkü yeni şeyler öğrenme ve beceri setinizi geliştirme fırsatları elde edeceksiniz. Bilgi tabanınız genişledikçe ve mesleki yaşamınızda yeni yollar açacağınız için büyüme ve gelişme fırsatları olacaktır. Çabalarınız ve sıkı çalışmanız kidemlileriniz ve patronlarınız tarafından tanınacağı için işyerinizdeki itibarınız artacaktır. Bir araştırma faaliyetine dahilseniz veya araştırmaya dayalı bir kuruluşta çalışıyorsanız, bu ayki gezegenler çabalarınızda özellikle destekleyici olacaktır. Bu ay boyunca birden fazla gelir kaynağı oluşturabileceğiniz için mali durumunuzda bir artış olacak ve bu da mali durumunuzda daha fazla istikrara yol açacaktır.

Servet birikimi bu süre zarfında önemli ölçüde artacaktır, ancak kişisel arzularınızı yerine getirmek için para harcamaya eğilimli olacağınız için harcamalarınızda eşzamanlı bir artış olacaktır. Harcamalarınızı takip etmeli ve savurgan takip ve şeylere para harcamaktan kaçınmalısınız.

Alçakgönüllülük ve şükran tutumunu uygulamalı ve kişisel ve profesyonel etkileşimlerinizde kibar kalmalısınız. İşinizle ilgili seyahatlerinizde bir artış olacak, ancak birkaç engelle olabilir. Ayın son birkaç günü ufak tefek zorluklar getirecek, bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Yasal konularda dikkatsiz veya sorumsuz olmamanız gerekir. Güneş 16 Mart'tan sonra Balık burcuna girdikten sonra kişisel ilişkilerinizle ilgilenmelisiniz.

Bu ay yabancı projeler almak ve iyi işbirliklerine yol açacak yabancı işbirlikleri üzerinde çalışmak için birçok fırsat elde edeceksiniz. Bu ayın son günlerinde iş ilişkileriniz için sabır ve özen göstermeniz gerekiyor. Kıskanç meslektaşlarınız itibarınıza zarar vermeye çalıştığından, iş profesyonelleri işyerlerinde küçük zorluklarla karşılaşacaklardır. Kidemlileriniz bu ay sizi desteklemeyebilir ve onlarla uğraşırken sabırlı olmanız gerekir. Ancak, ayın son günlerinde terfi şansı da ortaya çıkacak.

 

TERAZI

Ay burcu Terazi olanlar kendilerini bu ay enerji, cesaret ve coşku dolu bulacaklar. Bu süre zarfında kariyer gelişimi için planlar yapacak ve işyerinizde inisiyatif alacaksınız. İşinizle ilgili kısa mesafeli yolculuklar yapmanız gerekecek, ancak beklentilerinize göre meyve getirmeyecekler. Bu süre boyunca kimseye fazla güvenmemelisiniz ve sonuçları ve olasılıkları oldukça iyi araştırdıktan sonra karar almalısınız. Bu süre zarfında şansınıza çok fazla güvenme eğiliminde olabilirsiniz. Bununla birlikte, dürüst sıkı çalışmayı ön planda tutmalı ve hedeflerinize ulaşmak için sürekli çaba göstermeye devam etmelisiniz. Bir iş profesyoneli olarak, işinizi büyütmek ve genişletmek için fırsatlar elde edeceksiniz. Ancak, bilgili kararlar alabilmek için alanınızdaki uzmanlardan yardım almanız gerekebilir.

İş konularında herhangi bir karışıklık olması durumunda bilge bir akıla danışmalısınız. Güneş'in Balık burcunda ay ortasına kadar geçişi, işyerinizde tanınırlık ve başarı elde etmenize yardımcı olacaktır. Bunu, çabalarınız ve sıkı çalışmanız anında sonuç vermeyebilir ve emeğinizin meyvelerini görmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Siyasete karışıyorsanız, bu ay sosyal imaj ve itibar konusunda dikkatli olmalı ve kendinizi sosyal ve hayırsever nedenlere dahil etmeye çalışmalısınız. Siyasi kariyeriniz bu süre zarfında genellikle iyi ilerleyecektir ve toplumun gelişmesine katkıda bulunmaya çalışmalısınız. Seyahatleriniz 25 Mart'tan itibaren verimli sonuçlar doğuracak ve iyi büyüme fırsatları getirecektir. Olası tüm anlaşmazlık ve çatışma durumlarından kaçınmalı ve bu ay annenizin sağlığına özel dikkat göstermelisiniz.

Kariyerde büyüme şansı bu ay sizin için parlak görünüyor. Profesyonel hedeflerinize ulaşmak için daha çok çalışmaya meyilli olacaksınız ve son başvuru tarihlerini karşılamak için ekstra çaba göstereceksiniz. Çabalarınız işyerinizde tanınacak ve takdir edilecek ve görünürlüğünüzü ve varlığınızı artırmaya yardımcı olacaktır. Çok sayıda öğrenme ve mesleki gelişim içeren yeni projeler ve sorumluluklar şeklinde iyi fırsatlar sunacaksınız. Bu ay beceri setinizi geliştirebilecek ve yeni olanaklara kapı açacak bilgi tabanınızı genişletebileceksiniz. Bu ay sonuç odaklı olacak ve kararlı tutumunuzla görevlerinizi katı zaman çizelgeleri içinde gerçekleştireceksiniz. Ayrıca yabancı ülkelerden kazançlı teklifler ve projeler alacaksınız ve bu konudaki toplantılarınız başarıyla gerçekleşecek.

Bu ay ortaklığa girmekten kaçının ve zaten ortaklık içinde iş yapıyorsanız, anlaşmazlıklara ve çatışmalara girmekten kaçınmalısınız. İşlerini değiştirmek isteyen iş profesyonellerine yeni iş teklifleri verilecek, ancak bu süre zarfında aceleci veya dürtüsel kararlar almamanız tavsiye edilir. İş arayan yeni başlayanlar bu ay gerekli gezegensel desteğe sahip olacaklar. Bununla birlikte, bu süre zarfında yaşlılarınız ve kıdemlileriniz ile bazı anlaşmazlıklar ve çatışmalar olabilir. Ayrıca, zihinsel strese neden olacak meslektaşlarınızla görüş farklılığınız olabilir. İşyerinde çatışan durumları sabır ve bilgelikle ele almalı ve daha iyi performans için yaptığınız işe odaklanmalısınız.

 

AKREP

Mart ayı, Ay burcu Akrep olanlar için olumlu sonuçlar getirecek. Yeni büyüme fırsatları olacağından ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacağınız için kariyerinizde bir artış göreceksiniz. Başarı şansınızı daha da artıracak olan meslektaşlarınızdan ve kıdemlilerinizden istenen desteği alacaksınız. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız işyerinizde tanınacak ve istenen sonuçları alacaksınız. Bununla birlikte, samimi kişisel ve mesleki ilişkileri sürdürmek için konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmanız ve kelimelerinizi akıllıca seçmeniz önerilir. Etkileşimlerinizde nezaket sağlamak, çatışma olasılıklarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Mesleki yaşamınızda birkaç iniş ve çıkış olacak, ancak sabrınız ve kalıcı yaklaşımınızla bunların üstesinden gelebileceksiniz. Bu süre zarfında aceleci ve dürtüsel kararlar almaktan kaçınmalısınız. Seyahatinizi iyi planlayın.

Güneş'in Balık’a geçişi eğitiminizde ve kariyerinizde daha iyi fırsatlar getirecek ve profesyonel ilerlemeye yol açacaktır. Bu süre zarfında yeni ve etkili insanlarla tanışacak ve ağ tabanınızı genişletmenize yardımcı olacak önemli bağlantılar kuracaksınız. Uzun süredir devam eden anlaşmazlıklar ve davalar bu ay lehinize sonuçlanacak. Ancak, bu süre boyunca harcamalar daha yüksek bir tarafta olabilir ve harcamalarınız üzerinde sıkı bir kontrol sahibi olmanız gerekir. İstediğiniz şeylere değil, gerçekten ihtiyacınız olan şeylere para harcamak yararlı olacaktır. Bu süre zarfında istek ve beklentileriniz artabilir. Sakin bir tavır sergilemeli ve duygularınız tarafından aşırı heyecanlanmamalı veya bunalmamalısınız. Rahu'nun sekizinci evdeki ay burcuna göre varlığı nedeniyle gizli bilgiye ve gizli bilime eğilimli olabilirsiniz. Bu, siyasete karışanlar için uygun bir ay. Adınız ve şöhretiniz artacak ve çevrenizdeki insanlardan istediğiniz desteği alacaksınız.

 

YAY

Ay burcu Yay olanlar büyük ölçüde olumlu bir ay geçirecekler. Jüpiter ve Ketu şu anda Ay burcunuzdn geçiyor ve Satürn'ün Sade sati olarak bilinen iki buçuk yıllık döngüsünün son aşamasındasınız. Bütün bunlar bu süre zarfında düşünce kalıplarınızı ve davranışlarınızı etkileyecektir. Huzursuz ve belirsiz hissedeceğiniz zamanlar olacaktır. Sakin olmanız
ve önümüzdeki zamanlarda mutlaka kazançlı ödüller kazanacakları için sıkı çalışmanıza ve kalıcı çabalarınıza devam etmelisiniz. Bu süre zarfında zihinsel strese neden olacak düşüncelerinizde karışıklık ve belirsizlik duygusu hakim olabilir.

Sakinleştirici teknikler uygulamalı ve gönül rahatlığı ve memnuniyet için manevi yolculuklar yapmalısınız. Bu aynı zamanda etkili kararlar vermek için gerekli olan denge hissini korumaya yardımcı olacaktır, çünkü bu süre zarfında kararsız olma eğiliminde olabilirsiniz. Bu süre zarfında harcamalarınızı sıkı bir şekilde kontrol etmeli ve pahalı ve lüks eşyalara aşırı harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Gereksiz seyahatler yeterli miktarda harcamaya yol açacaktır, bu nedenle kaçınılmalıdır. Bu ay boyunca iletişiminize dikkat etmeli ve kişisel ve profesyonel etkileşimlerinizde kibar ve yumuşak olmalısınız. Kelimelerinizi akıllıca seçin ve sert dil kullanmaktan kesinlikle kaçının.

Güneş'in 16 Mart'tan itibaren Balık burcundaki transit geçişi size cesaret ve güven aşılayacak ve yeni projelerin başlatılmasına yardımcı olacak. Bu süre zarfında beceri gelişimine odaklanmalısınız, çünkü bu sizin için yeni büyüme yolları açacaktır. Tasarım, sanat ya da yaratıcı alanda yer alıyorsanız, çalışmalarınız için tanınacak ve girişimlerinizde başarı elde edeceksiniz. Zamanınızı ve paranızı anlamsız şeylere harcamaktan kaçının ve hedeflerinize odaklanmış ve adanmış kalmaya çalışın. Kısa mesafeli seyahatler beklentilerinize göre verimli olmayabilir ve küçük iç sorunları çözmek için zaman harcamanız gerekebilir.

 

OĞLAK

Ay burcu Oğlak olanlar, sıkı çalışmanızın tanınmasıyla birlikte kariyerinizde ilerleme olacağından uygun bir ay geçireceksiniz. Karma ve zamanın gezegeni olan Satürn şu anda sizin burcunuzdan geçiyor. Bu, Satürn'ün Sade-sati olarak bilinen yedi buçuk yıllık döngüsünün zirve aşamasında olduğunuz anlamına gelir. Bu kez disiplinli ve hedeflerinize bağlı kalmanızı, sabırlı ve azimli olmanızı gerektirir. Sinir bozucu bir öfkeniz olabilir ve bu süre zarfında kaygı ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, sakin çalışmanız ve sıkı çalışmanız kesinlikle kazançlı olacağından sürekli çaba göstermeye devam etmelisiniz.

Bu süre zarfında eski bir projeyi yeniden başlatabilir ve önemli miktarda paraya yatırım yapabilirsiniz. Girişimlerinizde istediğiniz miktarda başarı elde edeceğiniz için kariyerinizde önemli bir büyüme olacaktır. Ev ortamınız büyük ölçüde huzurlu kalacak ve bu süre zarfında aile üyelerinizle yakın bir bağ kuracaksınız. Dini uğraşlarda zaman ve para harcayabilir ve dini bir yolculuk veya hac gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre zarfında harcamalarınız üzerinde sıkı bir sekme tutmalı ve gereksiz seyahatler ve abartılı şeyler için para harcamayı kısıtlamalısınız.

Yağmurlu günler için daha fazla para biriktirmeye odaklanmalısınız. Kendinizi yaşamın her alanında yarışmalara hazırlamalı ve alçakgönüllü ve kendinden emin olmalısınız. Yabancılara körü körüne güvenmeyin ve önemli belgeleri imzalarken veya anlaşma yaparken dikkatli olun. Siyasi faaliyetlerde bulunuyorsanız, bu faydalı bir ay olacaktır. Ancak, iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Kariyerle ilgili kararlar alırken aşırı güven veya dürtü sahibi olmaktan kaçının. Seyahatleriniz artacak ve verimli sonuçlar getirecektir. Patronunuz ve kıdemlileriniz ile büyüme fırsatları kazanmanıza yardımcı olacak samimi bir ilişkiniz olacak. Meslektaşlarınız da çalışmalarınızı oldukça destekleyecek ve rehberlik ve tavsiyeleri görevlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bağımsız profesyoneller ve serbest çalışanlar bu süre zarfında profesyonel ve parasal büyüme aşamasına sahip olacaklardır.

 

KOVA

Ay burcu Kova olanlar bu ay öğrenme ve dönüştürücü bir aşamadan geçecekler. Satürn'ün 'Sade-sati' olarak bilinen yedi buçuk yıllık döngüsünün ilk aşamasındasınız; bu, engellerle yüzleşerek ve üstesinden gelerek bireye yeni yaşam dersleri ve ruhsal büyüme getiriyor. Hedeflerinize ulaşmak için normalden daha fazla çalışmanız ve bu süre zarfında rutin ve disiplinli bir hayat izlemeniz gerekebilir. Profesyonel yaşamınızda bazı engeller karşılaşacaksınız, ancak odaklanmaya devam edebiliyorsanız ve sürekli çaba göstermeye devam edebiliyorsanız, başarı kapınızı çalmaya başlayacaktır. Bu süre zarfında zihinsel güç ve cesaret kazanmalı ve mücadelelerle yüzleşmek için kendinizi desteklemelisiniz.

Eğer işinizde dürüstlük ve samimiyet sağlıyorsanız, bu ay boyunca büyük bir profesyonel ilerleme olacaktır. Bir disiplinin ve başarıya yönelik tutumun benimsenmesi, sıkı son teslim tarihlerini sorunsuz bir şekilde karşılamanıza yardımcı olacaktır. İşyerinizde yeni bağlantılar geliştireceksiniz ve yeni projelere başlayacak ve bunlara katılacaksınız. Bu süre zarfında işyerinizde yeni bir atama alacaksınız, ancak bununla birlikte ek sorumluluklar ve artan iş yükü olacak. Bu süre zarfında yabancı yerleşimi göz önünde bulundurabilirsiniz ve bu konuda yabancı seyahatlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca iş amaçlı olarak yabancı ülkelere seyahat edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden yasal anlaşmazlıklar bu süre zarfında lehinize çözülecek ve bu size rahatlama hissi verecektir. Bu ay tasarruflarınız ve harcamalarınız arasında bir denge sağlayabileceksiniz, bu da finansal konularda istikrar sahibi olmanıza yardımcı olacak.
Profesyonel hayatınız, sıkı çalışmanız ve çabalarınız istenen sonuçları taşıyacağı için olumlu bir aşamadan geçecektir. Bir iş arayan daha yeni biri iseniz, uygun iş tekliflerine rastlamada biraz gecikme olabilir. Mülakatlara katılmadan önce iyi hazırlanmalı ve kendinden emin ve kibar kalmalısınız. Çalışan profesyoneller, işyerlerindeki çabalarından dolayı takdir edilecekler. Iş arkadaşlarınız işbirliği yapacak ve genel çalışma ortamınız elverişli olacaktır.

 

BALIK

Balık burcu , kişisel ve profesyonel yaşamlarında önemli ve olumlu olaylar olacağı için harika bir ay geçirecekler. Enerji, cesaret ve coşku ile dolu hissedeceksiniz ve hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Sıkı çalışmanız, işyerinizde uygun bir şekilde tanınacak ve takdir edilecek ve bu süre zarfında yeni büyüme kapıları açılacaktır. Yeni fırsatlar yolunuza girecek ve bu da profesyonel ilerlemeye yol açacaktır. Bununla birlikte, kararlarınızı sakin ve hesaplayıcı bir zihniyetle almalı ve aşırı heyecanlanmamalı veya aşırı güvenmemelisiniz.

Bu süre zarfında eski projeler yeniden başlatılacak ve öğrenme ve büyüme fırsatları sağlayacak ve bilgi tabanınızı genişletecek yeni projelere ve girişimlere de katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlaşmazlık veya çatışma yaşamaktan kaçının. Jüpiter ve Satürn'ün birleşimi bu ayın sonunda onbirinci evinizde gerçekleşecek ve uzun vadeli arzularınızı ve isteklerinizi yerine getirmenize yardımcı olacaktır. Bu kez sosyal hizmet için iyidir ve siyasete karışırsanız, şöhret ve başarı elde edersiniz. Çalışmanızı tanıyabilecek ve iyi bir üne kavuşacaksınız. Güneş 15 Mart'tan itibaren ay burcunuza taşınır ve girişimlerinizde büyüme fırsatları ve başarı getirir.

Bu süre içinde parlak bir kişiliğe sahip olacaksınız ve iletişiminiz ve tavrınızla diğer insanları etkileyebileceksiniz. Bununla birlikte,
etkileşimlerinize dikkat edin, çünkü yetkili ve baskın olarak karşılanabilirsiniz. Yaklaşımınızda kibar ve mütevazi kalın ve iyi huylu bir tutum sürdürün. Yaratıcılık seviyenizde bir artış göreceksiniz ve becerilerinizi mesleğinizde kullanabileceksiniz. Pahalı ve lüks ürünler satın almak için para harcamaya eğilimli olacağınız için harcamalarınızı takip etmelisiniz.

Bu ay boyunca kariyerinizde iyi bir büyüme göreceksiniz. Yolunuza çıkan yeni teklifler ve projeler olacak ve hedeflerinizi son teslim tarihlerinde tamamlamakla meşgul olacaksınız. Bu süre zarfında yabancı projeler üzerinde çalışma fırsatları elde edeceksiniz veya yabancı işbirliklerine katılabileceksiniz. Bu, sizin için öğrenmenin yeni yollarını açacak ve kariyer gelişimi beklentilerinizi artıracaktır. Toplantılarınız ve anlaşmalarınız başarılı olacak ve planlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu süre zarfında seyahatle ilgili işlerde bir artış olacak ve yabancı topraklarda yolculuk yapmanız gerekebilir.