2021 MAYIS AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Ayın başında Koç, Mars gezegeninizin bu ay içinde cesaret ve irade için iyi olan 3. evde geçişini görecek. 4 Mayıs'tan itibaren, Venüs ve Merkür, Boğa burcundan 2. evde sizin burcunuzdan geçecek ve bu süreyi herhangi bir karar almak ve masrafları kontrol etmek için daha iyi hale getirecek. Güneş Koç burcundan geçecek, bu yüzden ego ve tahrişten kaçınmalı, öfkenizi ve aşırı güveni kontrol etmeye çalışmalı ve ayın ortasına kadar düşünmeden herhangi bir karar almamalısınız. Koç burçları, 14 Mayıs'tan sonra herhangi bir yatırıma başlamamalıdır. Geçmişten gelen aile dostları sizi tekrar ziyaret ederek aile hayatınıza bakmanızı gerekli kılabilir. Bazı sanatsal ve tasarım çalışmalarına zaman ayırın. İşinizde başarıya ulaşmak için çok çalışmanız gerekecek, bu yüzden sabırlı olun ve strese girmemeye çalışın. Ego nedeniyle kardeşlerle gereksiz tartışmalardan kaçının. Jüpiter, Koç burcu için bu ay arzuların artmasının nedenidir.
 
Bu ay kariyerinize engeller getirebilir ve sizi daha fazla çalışmaya itebilir. Bu zorlukların üstesinden gelebilmek için disiplinli bir yapıya sahip olun. 5 Mayıs'tan sonra iş ortağınıza ve iş arkadaşlarınıza daha fazla güven duyabilmelisiniz. Bekleyen herhangi bir iş kararını başlatın ve 14 Mayıs'tan sonra çalışın. Kariyerinizde sorunsuz yelken yapmanıza yardımcı olacak tecrübeli kişilerden kariyer tavsiyesi alın. Bu ay yeni bir iş kurmak için olumlu görünüyor. Yaratıcı alanlar veya güzellik endüstrisi ile uğraşanlar için iyi bir ay olacak. İşinizde değişiklik veya tamamen yeni bir iş arıyorsanız, başarıya ulaşacaksınız. İş yerinizdeki meslektaşlarınız işbirliği yapacak ve size yardımcı olacaktır. Daha iyi performans için sıkı çalışmanızı artırın. İşle ilgili seyahatleri kolaylaştıran yeni proje veya hatta yeni projenin devri için teklifler alabilirsiniz.

 

BOĞA

Bu ay heyecan dolu ve sizin için keyifli geçecek. Ancak, kendinden emin ve gösterişli tavrınızı kontrol etmeye çalışın. Herhangi bir ciddi veya önemli kararlar almadan önce ebeveynlerinize veya yaşlılarınıza danışın. Güneş Koç burcundan geçer ve ayın ortasına kadar yükselir, bu nedenle büyük bir anlaşma yaparken egonuzu ve aşırı güveninizi kontrol edin ve kontrol edin. Güneş, 14 Mayıs'tan itibaren Boğa burcuna geçerek ilişkilerinizde kafa karışıklığına neden olur.
 
Bu süre zarfında huzur eksikliği yaşayabilirsiniz. Ay ortasından itibaren ev veya lüks araç satın almaktan kaçının veya erteleyin. Birine bir taahhütte bulunmadan veya söz vermeden önce iki kez düşünün, aksi takdirde anlaşmazlıklara yol açabilir. Bu ay kendinize ve seyahate para harcayacaksınız. Bu, hükümet projelerine, iş almak veya işe katılmak için iyi bir zamandır. İlişkileri sürdürmek ve anlaşmazlıkların üstesinden gelmek için diplomatik zihninizi kullanmanız gerekecek. Ay sonunda düşmanlarla herhangi bir anlaşmazlığı önlemeye çalışın, aksi takdirde mağlup olabilirsiniz. Araştırmaya bu ay içinde başlayabilirsiniz.
 
Bu ay yeni bir işe başlayabilirsiniz, ancak çok fazla çaba ve zaman harcamanız gerekecek. Jüpiter, kariyer evinize geçiş yaparak işinizde size iyimserlik ve tanınırlık getirecek. Aynı zamanda iş yerinizdeki anlaşmazlıkların ve engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Bu ay dikkatli olmalısınız ve ailenizde veya işle ilgili konularda başkalarının müdahalesini engellemelisiniz. Bu ay, yeni bir yarı zamanlı işe başlamak veya hatta bir iş ortaklığı kurmak için iyidir.
 
Ay ortasından sonra yatırım yapmaktan ve iş için kredi almaktan kaçının. İş dünyasında yeni projeler alacaksınız, ancak bu projelere ay sonuna doğru başlamaya çalışacaksınız. Bu, iş değiştirmek için iyi bir ay değil. İş arkadaşlarınıza körü körüne güvenmeyin. İşinize odaklanın ve çok çalışın, böylece projelerinizi zamanında tamamlamış olursunuz. İşiniz seyahatlerde artışa neden olabilir. Terfi ve maaşınızda artış, özverili çabalarınızla gerçekleşecektir. Bu, devlet işlerine hazırlanmak için iyi bir zamandır.
 

İKİZLER

Burcunuzun yöneticisi Merkür 4 Mayıs'tan itibaren Boğa burcundan Rahu ile transit geçiş yapıyor. Bu süre zarfında herhangi bir karışıklıktan ve diplomatik düşüncelerden kaçınmalısınız. Venüs ve Merkür de Rahu ile geçiş yapar, bu nedenle sahte sözlerden ve ekstra harcamalardan kaçınmalısınız. Bu, kendi çabalarınızın bir sonucu olacak parasal kazançlar için iyi bir zamandır. Güneş, yüce burcunda geçiş yapar. Bu, güçlerinizin artmasına neden olacak ve iş dünyasında risk alabileceksiniz. Ancak her türlü büyük yatırımdan kaçının. Jüpiter 9. evde geçiş yapar, böylece hem toplumda hem de politik alanda çabalarınızla isim ve şöhret kazanırsınız.
 
Arkadaşlarınızdan ve kardeşlerinizden istediğiniz desteği alacaksınız. Venüs, sık sık seyahatlerin ve materyalist şeylere yapılan harcamaların sebebidir. Ailenizdeki sorumluluğu anlayacaksınız. Muhtaç insanlara yardım etmelisiniz. Güneş, 14 Mayıs'tan itibaren Boğa burcundan geçecek ve seyahatlerinizin artmasına neden olacak. Hatta yarı zamanlı çalışmaya bile başlayabilirsiniz. Şansınız olumlu olacak ve yeni işinize iyi bir başlangıç ​​olacaktır. Ev veya araçla ilgili konforlar elde etmek için iyi fırsatlar elde edeceksiniz. Lüks ve materyalist konforlarda para harcama eğiliminde olacaksınız. Spordan ilgi duyabilir ve ödüller de alabilirsiniz.
 
Jüpiter, 9. evinizdedir ve bu, kariyer gelişiminize doğru ciddi adımlar atmanıza neden olacaktır. Şansınızda sizi destekleyecek. Bu, başarı için iyi bir aydır ve çok çalıştığınızda ve tembelliğinizin üstesinden geldiğinizde meyveleri fazlasıyla toplayacaksınız. Gelirinizi artıracak bazı büyük projelerden ani teklifler alabilirsiniz. Bu ay iş değiştirmek istiyorsanız, en iyisi tecrübeli kişilerden tavsiye almaktır.

 

YENGEÇ

Bu ay yeni ve yaratıcı çalışmalar için heyecan verici. Kararları keskin zihninizle almalısınız. Kariyer evinde yüce güneş geçişleri var. Bu nedenle, işyerinizde daha iyi karar verme yetkileri için becerilerinizi geliştirmelisiniz. Egonuzu kontrol etmeli ve kendi çıkarınız için başkalarıyla akıl oyunları oynamamalısınız. Bu ay araştırma alanında olanlar için de güzel bir ay. Jüpiter, burcunuzdan itibaren 8. evde. Bu, bazı gereksiz davalara yol açabilir. Mülk veya ev anlaşmalarından kazanç elde edeceksiniz.
 
Danışmanlığına ihtiyaç duyduğunuzda size gelebilecek kişilere çözümler sunacaksınız. Bu ay yeni bir işe başlamak için iyidir. Güneş, ayın ortasından itibaren Boğa burcunda transit geçecek ve birden fazla kaynaktan gelen gelirinizi artıracak. Reklam ile uğraşanar bundan bu ay yararlanacak. Şans olumlu olacak ve bu ay cesarette bir artış olacak. Küçük seyahatlerde, araç onarımında ve eviniz için lüks eşyalar satın alarak vakit geçireceksiniz. Tekrarlayan bir hastalık varsa, ciddi tıbbi yardım almalısınız. Bu, yabancı projeler almak için iyi bir aydır ve seyahatlere yapılan harcamalar artacaktır.
 
Bu, kariyeriniz için iyi bir ay. Büyük bir yatırımla bu ay ortaklıkla yeni bir iş kurabilirsiniz. Nispeten özgür bir zihne sahip olacak ve iş ortağınızla zihinsel olarak gergin olacaksınız. Güneş'in kariyer evine geçişi, hükümetten kredi / destek almanıza da yardımcı olacaktır. Bir devlet işi / anlaşması bulabilir veya bir hükümet projesini / sınavını geçebilirsiniz. Yurt dışından yeni projeler alma olasılığınız yüksek. Yeni girişimlerinize güvenle başlayın.

 

ASLAN

Cesursunuz, savaşan bir ruhunuz var ve bu ay 9. evdeki yüce Güneş nedeniyle bu ay irade gücünüz ve cesaretiniz artacak. Kendinizi egoist ve sinirli hissetmeye eğilimli olabilirsiniz. Başkalarıyla tartışmaktan kaçınmaya çalışın. Kariyerinizde veya kişisel yaşamınızda önemli kararlar almadan önce aşırı güven ve saldırganlıktan kaçınmaya çalışın. Devletten destek alacaksınız ve hatta bir devlet işi bile alabilirsiniz. Babanız yeni ve daha yüksek bir görev alabilir.
 
Venüs, Rahu ile kariyer evinde geçiş yapar, bu nedenle şu anda kariyerinizde değişiklik yapmaktan kaçının. Güneş ayrıca 14 Mayıs'tan itibaren kariyer evinde geçiş yapacak. Bu, işinizde yüksek bir konum elde etmenizi sağlayacaktır. Öz çabalarınızla bu ayda hayallerinizi gerçekleştirir ve gelir elde edersiniz. Arkadaşlarınızla kendi işinizi / ya da yalnız işinizi kurabilirsiniz. Diliniz üzerinde bir kontrole sahip olmanız ve kimseyle çok açık sözler söylemekten kaçınmanız gerekir. Bu, yabancı bir ülkede bir projeye girmek / dahil olmak için iyi bir zamandır. Harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Arazi satın alabilir veya ev sahibi olabilir ve miras mülkü edinebilirsiniz. Araştırma ve gizli bilimlere ilgi duyacaksınız.
 
4 Mayıs'tan sonra işe para yatırmaktan kaçınmaya çalışın. Güzellik, yaratıcı arayışlar, hazır giyim endüstrisi, lüks eşyalar veya tasarım işi ile uğraşanlar için çalışma açısından iyi bir dönem. Bu sefer kariyeriniz için iyi ve özellikle 14 Mayıs'tan sonra kazanç elde edeceksiniz. Yeni projelerden ve yabancı şirketlerden yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Ayrıca hükümetten ve daha yüksek mevkilerdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Aşırı güven nedeniyle bu süre zarfında işi değiştirmekten kaçının.

 

BAŞAK

Ay başında kendinize fazla harcamadan kaçınmalısınız. Ani seyahatler ve para israfı nedeniyle zihinsel olarak tükenmiş hissedebilirsiniz. Güneş 8. evde yükseliyor, bu yüzden işe başlarken gözünüzü dört açmalısınız, çok çalışmalı ve daha iyi başarı için daha fazla sorumluluk almalısınız. Rahu ve Venüs ile 9. eve yerleştirilen Merkür burcu nedeniyle zihinsel gücünüz güçlü olacaktır. Bu dönemlerde her türlü hesaplama, yaratıcılık ve tasarım çalışmalarına başlayabilir, iletişim becerilerinizi artırabilirsiniz. 14 Mayıs'tan itibaren Güneş, 9. evde Venüs ile geçiş yapacak. Daha iyi performans ile yaratıcılığınız artacaktır.
 
İşinize hakim olacaksınız ve işyerinde tartışmaları kazanacaksınız. Bu süre zarfında önemli kararlar almadan önce tavsiyelerde bulunmalısınız. Yeni işler ayın ortasından başlayacak. Kariyer cephesinde isim alabilir ve kazanabilirsiniz. Arzularınız ve hayalleriniz verimli olacak. Mahkeme davalarındaki gecikmelerden dolayı rahatsızlık hissediyorsunuz. Seyahatler meyve dolu ve ayın son dönemine ait harcamaları kontrol ediyor. İş problemleriniz çözülecek ve geçmişte durmuş olan işe yeniden başlayabileceksiniz. İrade gücünüz artabilir ve kendinizden emin kalırsınız. Evdeki sorunlar da çözülecek. Gizli bilim ve araştırmaya ilgi duyacaksınız.
 
4 Mayıs'tan itibaren iş yerinde bazı zihinsel gerilimler olabilir. Yeni bir işte veya herhangi bir büyük anlaşmada aceleci kararlardan kaçınmaya çalışın. İş arkadaşlarınız aniden ofisinizden / iş yerinizden ayrılabilir. Şansınıza güvenmeyin, sadece çabanıza güvenin. Herhangi bir tür karışıklıktan kaçının. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız kıdemli birinden yardım alın. Eğer egodan kaçınır ve azalırsanız stresiniz otomatik olarak azalacaktır. Yabancı ülkede büyük bir proje teklifi alabilirsiniz. Sizin emeğinizle yeni yabancı bir proje başlayabilir.
 
İş ortağınız size iyilik veya yardım etmeyebilir. Kendi emeğinizle kar elde edebilir ve yeni bir anlaşma elde edebilirsiniz. Bu ayda yeni işten veya iş değişikliğinden kaçının. Bu ay çok çalışmanız gerekecek. Meslektaşlar sizin için gerilim yaratabilir. Geçmiş işinizden teklif alabilirsiniz ama katılmamalısınız. Bu hükümet işi ve terfi için iyi bir zaman. Patronunuz sizi gerginleştirebilir, ancak herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmanız gerekecektir. İsterseniz transfer mümkündür. İş nedeniyle küçük seyahatler bu ay artabilir.

 

TERAZI

Bu ay çok mücadele edebilirsiniz. Bu nedenle, her türlü riskli işten kaçının ve en iyisi işlerle manevi olarak ilgilenin. Konuşmadan önce düşünmeli ve çok düşünerek büyük bir karar almalısınız. Bu ay, Güneş'in burcundaki yüceltilmiş görünümü nedeniyle ortaya çıkabilecek egodan kaçının. Güzellik, giyim, kozmetik, yaratıcı ve sanatsal çizgiye olan ilgi artacaktır. Ev için lüks eşyalara ve mobilyalara para harcamaktan kaçının. Güneş, 14 Mayıs'tan itibaren 8. eve geçiş yapar, bundan sonra arkadaşlarla seyahat etmekten kaçınmalısınız.

Mücadeleden sonra iyi sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlardan beklentiler oluşturmaya çalışmayın. Bu ay kariyerinizde mücadele ve sıkı çalışma dolu ama 20 Mayıs'tan sonra iyi sonuçlar alacaksınız. Bundan sonra rahatlamak ve eğlenmek için zaman geçirebilirsiniz. Toplumda ün kazanacak, yüksek bağlantılar kuracak ve siyasette başarıya ulaşacaksınız. Düşmanlarınızı ve davaları kazanabileceksiniz. Lüks seyahatlerde bir artış olacak ve bu da seyahatlere para harcamanıza neden olacak, bu yüzden dikkatli olun. İşyerinde yeni fırsatlar elde edecek ve yabancı ülkelerden projeler alacaksınız, ancak dikkatsizlikten kaçınacaksınız. Gelir kaynağınız devletten ve siyasetten kaynağı artırabilir.


İşinizdeki çabaları artırmalı ve iş hayatında tembellikten kaçınmalısınız. Mevcut iş yerinizdeki sıkı çalışmanızı düzenli olarak artırın. İş yerinde biraz kararsızlık hissedebilir, yeni bir karar için ya da herhangi bir büyük yatırımdan önce yaşlılardan tavsiye alabilirsiniz. Güzellik veya tasarım çalışmalarına yapılan büyük yatırımlardan kaçının. İş ortağınızla ortaklaşa egodan kaçının. İş dünyasında büyük anlaşmaları kabul ettikten sonra güveninizi geri kazanacaksınız ve irade gücünüz artabilir. Dış bağlantı, kariyerinizde size yardımcı olacaktır.

AKREP

Bu ay tüm hayallerinizi gerçekleştirecek ve bir süredir takılıp kalmış olan işlerinize başlayacaksınız. Aktif ve enerjik hissedeceksiniz. 6. evdeki yükselen Güneş nedeniyle çalışmanız artabilir ve iş yerinizde meşgul olursunuz. Herkesle daha iyi bir ilişki kurmak için dilinizi kontrol etmelisiniz. Olumsuzluktan ve aşırı düşünmekten kaçının. Alacağınız kararlar sizin için olumlu olacaktır. Sinirlenmekten kaçının ve acele karar vermeyin. Başarıya ulaşmak için çaba göstereceksiniz.

Dış ilişkileriniz bu ayda daha iyi olacak. Acele etme alışkanlığınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız, aksi takdirde bu sizi olumsuz etkileyebilir. 14 Mayıs'tan itibaren, Güneş 7. eve geçiş yapar, ardından çatışmalardan ve tartışmalardan uzak durmanız tavsiye edilir. Siyasette başarıya ulaşabilir, yüksek rütbeli subaylarla görüşebilir ve etkili bağlantılarınızı artırabilirsiniz. Gereksiz masrafları azaltmalısınız. Bu ayda daha yüksek pozisyon kazanacaksınız. Toplumda isim ve şöhret kazanma şansı var. 25 Mayıs'tan itibaren mahkeme davası ve diğer anlaşmazlıklardan başarı elde edeceksiniz.


Bu, kariyeriniz için iyi bir zaman, geçen ay olduğundan daha iyi. 14 Mayıs'a kadar herhangi bir yere yatırım yapmadan önce tavsiye alın. Ay ortasından sonra eşinizle aranızdaki anlaşmazlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Yeni bir iş kurarsanız, uygun ortaklığı bekleyin. Sıkı çalışmanız ve mücadeleniz ile işinizde kendinizi kanıtlayacaksınız. Pazarlama, medya ve hükümet işlerine dahil olabilirsiniz. Yeni projeler için çokuluslu şirketlerle başarılı anlaşmalarınız olacak. Kıdemli ve pazarlama uzmanlarından destek alacaksınız. Kariyer için faydalı olmasa da seyahatler artacaktır.

Bu, yeni bir iş bulmak için iyi bir dönemdir ve iş değişikliği için uygun zaman ayın ortasına kadardır. Şirketlerden yeni teklifler alacaksınız, bu yüzden mülakat için hazırlanın ve güvenle gidin. Seyahatlerden ve transferlerden kaçınmaya çalışın. Çalışmak ve arttırmak için yeni projeler almanız muhtemeldir.

YAY

Kızgınlığınızın ve endişenizin üstesinden geleceksiniz ve bu cesaret ve dayanıklılığınızın artmasına yol açacaktır. Aileye ve diğer şeylere yönelik ekstra beklentilerden ve harcamalardan kaçının. Güneş, 5. evinizde yükselirken, bu nedenle çalışmalarınızda ve çocuklarla uğraşırken sabırlı olmalısınız. Yüksek bağlantılarla iyi bir gönderi alacaksınız. Şans size iyi gelecek ama yine de sabrınızı koruyun ve egodan uzak durun. Bu ay, emlak anlaşmaları ve yeni bir ev için iyi bir ay olacak. Seyahatler faydalı ve karlı olacaktır. Araştırma ve gizli bilimlere ilgi duyacaksınız.

14 Mayıs'tan itibaren güzellik, tasarım ve medya ile ilgili şeylere para harcamamaya özen gösterin. Uygulamanız ve desteğinizle yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Arkadaşlarla vakit geçirin. Güneş, 14 Mayıs'tan itibaren 6. evinize geçiş yapıyor, bu yüzden konuşmadan önce dikkatlice düşünün ve yorum yaparken kullandığınız dile dikkat edin. Herhangi bir büyük karar vermeden önce akıllıca düşünün. Başkalarıyla iletişiminizde kibar ve nazik olun. Onlarla daha iyi ilişki kurabilmek için herkese saygı duymaya çalışmalısınız. Şans siyasette size yardım edecek ve toplumda adınızı duyuracaksınız. Sosyal hizmetle ilgilenin. Güzellik, giysi, tasarım ve diğer sanatsal uğraşlarda çalışmaktan kaçının. Şans bu ayda olumlu olacak, bu yüzden hangi kararı alırsanız alın, muhtemelen iyi sonuçlar alacaksınız.


Kendinizi iş arkadaşlarınıza nasıl sunduğunuzun farkında olmalı ve egoist doğanız nedeniyle iş arkadaşlarınız üzerindeki komuta sesinizi kontrol etmelisiniz. Kariyerinizde bazı iniş çıkışlarla yüzleşmeniz gerekebilir, bu nedenle bu ay yeni bir iş kurmadan önce veya etkili insanlarla uğraşırken tavsiye alın. Yeni bir ortaklığa girebilir ve bir arkadaşınızla yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ayrıca yabancı bir şirketle çalışma şansınız da olacak. Performansınız bu ay iş yerinizde artacak. Terfi alabilecek veya maaşınızda zam alabileceksiniz. Bu ay yeni bir iş ya da iş değişikliği alacaksınız. Meslektaşlarınızla iyi bir iş ilişkisine sahip olacaksınız. Seyahatlerde artış olacak ve buna bağlı olarak gerginlikler ortaya çıkabilir.

OĞLAK

Sade Sati'nin ikinci aşaması nedeniyle kader yerine sıkı çalışmanıza güvenmelisiniz. Ancak endişeden dolayı strese girmeyin. Bu ay kendi harcamalarını kontrol et. İş yerinizde birçok sorumlulukla yüzleşmeniz gerekecek. Tüm işinizi güvenle ve cesaretle yapmalısınız. Yükselen Güneş 4. eve geçiş yaparken, annenizle ilişkinizi kontrol edin. Hala rahatsızlık ve kafa karışıklığı hissedebilirsiniz. 5. evdeki Venüs-Merkür-Rahu kavuşumundan dolayı güzelliğe veya tasarım işine yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

14 Mayıs'tan itibaren Güneş 5. eve geçiş yapar, bu herhangi bir araştırma çalışması ve okült bilim için iyidir. Yurt dışı seyahatlerde harcamalarda artış olacak. Bu ay aileniz arasında aile anlaşmazlıkları ve kafa karışıklığı olabilir. Devletle yasal anlaşmazlıklardan kaçının, bu nedenle dikkatli olun ve tüm belgelerinizi doldurun ve elinizin altında bulundurun. Siyasete ve araştırmaya ilgi duyacaksınız. Araba kullanmaktan kaçının ve yükseklik ve dağ yolculuklarına dikkat edin. Daha iyi iletişim becerileri için yalın dilinizi ve yorum yapma şeklinizi kontrol edin.


4 Mayıs'tan itibaren yeni bir iş kuracaksanız stres ve endişe hissedebilirsiniz, bu nedenle büyük yatırımlardan kaçınmaya çalışın. İş arkadaşlarınızla tartışmalarla karşılaşacaksınız, bu yüzden onlarla uğraşırken sabırlı ve soğukkanlı olun. Tasarım, sanat, kozmetik, giysi ve yaratıcı çalışmalara yatırım yapın. Yeni işlerden kaçınmaya çalışın. İş hayatında gecikme ve engellerle karşılaşabilirsiniz, ancak büyük bir anlaşma / proje alacaksınız.
 

KOVA

Zodyakdaki Jüpiter geçişi nedeniyle bu ay doğanızdaki ciddiyet ve rahatsızlıklardan çıkabilirsiniz, ancak Sade Sati'nin ilk aşamasında endişenizi kontrol etmeye çalışın. Kalbinizin duygularınızı yakın kişilerle paylaşmalısınız, sonra rahatlayabileceğinizi ve zihinsel olarak huzur içinde olabileceğinizi hissedersiniz. Güneş 3. evde yükseliyor, bu nedenle cesaretiniz ve dayanıklılığınız artabilir. Sorunlarınızı çözmek için gidip arkadaşlarınızla buluşmalı veya onları aramalısınız. 14 Mayıs civarında araziye yatırım yapmayı planlıyorsanız tavsiye almaya çalışın. Evinizin tadilatı için para harcayabilirsiniz. Araç satmayı veya satın almayı planlıyorsanız dikkatli olun.

İnsanlar tavsiye ve danışmanlık için gelip sizinle buluşabilir. Yaşlıların tavsiyeleriyle yatırım yapabilir veya yeni bir iş kurabilirsiniz. Kariyerinizde yeni fırsatlar yakalayacak ve yeni şeyler öğreneceksiniz. Yeteneğiniz artacak. Hükümetten ödül alabilir veya siyasette yer alabilirsiniz. Düşmanlarınız veya rakiplerinizle tartışmalardan kaçının. Ev veya araç harcamalarından kaçının. Bu ayda, yabancı şirketlerin projesiyle ilgili hayaliniz verimli olacak, ancak anlaşmalar veya toplantılar için birçok seyahatten kaçının.


Daha iyi büyüme için yeni bir işe başlamadan veya sıkışmış iş veya yatırımlardan önce akıllıca düşünmelisiniz. Yabancı bir ülkeden yeni teklif alabilirsiniz ancak başarılı olamayabilirsiniz, bu nedenle bu ay değerli zamanınızdan ve seyahatlerinizden kaçının. İşteki yeteneğinizi gösterecek ve sıkı çalışmanızla yeniden organize olacaksınız. İş ortağınızla tartışmayın ve ayın ortasına kadar ego nedeniyle ayrılmaktan kaçınmaya çalışın. Ayrıca yeni bir iş bulabilir veya görüşme için bir çağrı alabilirsiniz.

BALIK

Aşırı düşünme üzerinde kontrol sahibi olacaksınız, aksi takdirde sorun olur. Güneş ikinci evde olduğu için dilinizi kontrol etmeniz gerekecek. İyi sonuçlar için bu ay sıkı çalışmanızı artıracaksınız. Araştırmaya zaman ve para harcayın ve daha iyi gelir fırsatları için becerilerinizi artırmaya çalışın. Anlaşmazlıklarla ilgilenin. Küçük yolculuklarda zaman kaybedebilirsiniz. Venüs, Merkür ve Rahu 4 Mayıs'tan itibaren 3. evde kavuşacak.

Hobiniz tasarım, yaratıcılık ve güzellik çalışmalarına doğru kayacak. İş için seyahat etmeniz ve yeni ürün reklamınızı artırmanız gerekecek. Sorunlarınızın üstesinden gelmek için sakin ve sabırlı olmaya çalışın. 12. evdeki Jüpiter geçişi manevi yerlere seyahatleri artıracak. Sıkı çalışmanız artacak, bu yüzden mücadeleye hazır olun. Evdeki miras mülkü nedeniyle ortaya çıkan anlaşmazlıklara yabancıların karışmasından kaçının. Olumsuz durumlarda dayanıklılığınızı kaybetmeyin. Yeni projeler için yurt dışı bağlantıları ve görüşmelerde artış olacak. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.


Kariyerle ilgili önemli kararları ancak bir kıdemli ile görüştükten veya yardım aldıktan sonra alın. Bu süre zarfında dış bağlantılar artacaktır. Sıkı çalışmanızla işinizde başarılı olacaksınız. 14 Mayıs'tan itibaren yeni projeler alacak ve başarılı anlaşmalara sahip olacaksınız. Ayrıca bu ay içinde daha önce takılı kalmış herhangi bir işe başlayabilirsiniz. Anlaşmazlıkları önlemek için iş ortağınızla ortaklık ve tartışmalardan kaçının. Güneş, 14 Mayıs'tan itibaren 3. eve geçiş yapıyor, bu nedenle büyük şirketlerle iyi bir hükümet işi ve yeni bağlantılar şansı var.