EYLÜL AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

 

Koç

Ay, Marsın 4. Evinizde olacağına işaret ediyor ki bu çok normal. Jüpiterin 5. Evinize hareketi yararlı sonuçlar olacağını gösteriyor. Satürnün 8. Eve hareketi orta seviyede olacak. Ketu ve Rahunun 12. den 6. Eve transit geçişinin pozitif sonuçları olacak. Bu ay iş alanında yeni bir hareket planı geliştirerek uzun zamandır sıkışmış olan konulara çözüm getirebileceksiniz. Serbest çalışarak deneyiminize yeni bir kazanç sağlamak söz konusu olacak. İş alanında sunum şeklinizi değiştirmek etrafınızda yeni iş arkadaşlarıyla bağlantıda kalmanıza yardım edecek. Bu ay finansal sorumluluklarınızı tamamlamanız size büyük memnuniyet ve tatmin verecek. Bazı ani maddi konular beklenmedik köşelerden gelebilir. Banka kredi başvurunuz arzunuz ölçüsünde gerçekleşecek. Gelirinizi düzgünce ihtiyaçlarınıza dağıtacaksınız ve kalan kısmı da sistematik yatırım planlarına gidecek. İş personelleri bütün bağlantılarını çevrelerini geliştirmek için kullanacaklar. Yeni personeller geliri artıracak projeler üretecek. İş konusundaki tahmininiz geçici olarak tam seviyesine ulaşacak. Bu ay karın büyük bölümünü uzun zamandır bekleyen projelere taşıyabilirsiniz. Anlaşmayı tamamlamak için uluslararası iş seyahati söz konusu olabilir.

Bu ay Venüs ve Rahunun konumları güçlü. Evlilik hayatı ile ilgili mutluluk iyi ve bol enerji verici olacak. Akrabalar ile ilgili konuları yumuşak bir yolla temizleyeceksiniz. Eşinizle bazı konuları halletmeniz ekstra mutluluk getirecek. Aşk konularındaki beklentileriniz düzgün sonuçlar getirecek ve arzu ettiğiniz partnerle tanışacaksınız. Yeni birliktelikler destekleyici olacak ve sonuca ulaşacak.

 

Boğa

Güneş ve Merkürün transit geçişi daha iyi sonuçlar için büyük faaliyet alanları veriyor. Satürnün 6. eve geçişi oldukça güçlü. Rahu ve Ketunun 5. evden 11. eve geçişi orta seviyede olacak. Jüpiter bu ay normal seviyede olacak. Kariyer büyümesi normal görünüyor, benzeri konularda büyük hareket yok. Bu dönem boyunca adanmış bir şekilde çalışacaksınız ve ilave sorumluluklar almaya hazır olacaksınız. İçten çabalarınız sayesinde yeni iş olasılıkları görülebilecek. İş alanında beklenmedik ve ani seyahatler söz konusu olabilir. Finansal kazançlar ile ilgili rahat imkanlar olacak. Askıda kalan tutarları toplama konusundaki pozitif hareketleriniz isabetli bir biçimde çalışacak. Spekülasyonlardan bazı finansal konforlar sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda banka kredisi alabilir konumda olacaksınız ve elinizdeki bazı konuları temizleyebileceksiniz. İş yetkilileri içten çabaları sayesinde bu dönemden keyif alabilecekler. Büyük bir projeye katılmak için seyahat etmek söz konusu olabilir. Ofis ortamındaki düzenli değişiklikler iş alanında gelişme sağlayabilir. Yeni projeler için biraz insan gücü desteği alabilirsiniz.

 

İkizler

Jüpiterin 3. eve geçişi normal görünüyor. Venüs sonuç alma konusunda oldukça etkili. Rahu ve Ketunun 4. evden 10. eve geçişi orta seviyede. İşteki mesleki kimliğiniz bilginiz ve deneyiminiz için harika olacak. Personel alımı ile ilgili bir programa katılacaksınız ve bu size yeni fırsatlar getirecek. Görevlerinizin dışında işle ilgili bazı seyahatler söz konusu olabilir. Maiyetinizdeki yeni kişilerin de katılacağı bazı işlerde ilerleyeceksiniz. Finansal konulardaki zekice tavırlarınız sayesinde bu ay aklınız huzur içinde olacak. Uzun vadede yeni bir kazanç söz konusu olabilir. Satış uzmanları size bazı yatırımlar teklif edecek ve hevesle karşılayacaksınız. İş girişimcilerinin projelerdeki taahhütlerinizle ilgili yoğun programları olacak. Yeni iş teklifleri sonuca ulaşacak. İş alanında büyük yararlar sağlayacak destekler elde edeceksiniz. Ortağınız yeni proje anlaşmalarını sonuçlandıracak hassas konularda size destek olacak.

 

Yengeç

Bu ay sizin için orta seviyede geçecek. Ayın güzel başladığını göreceksiniz ancak ilerledikçe bazı baskıların ve uyuşmazlıkların büyümeye başladığını farkedeceksiniz. Bütün olarak, haziran ayı oldukça menun edici geçmiş olabilir. Bazı büyüme imkanları ve çeşitli kaynaklardan kazanç sağlamak söz konusu olabilir. Bu dönem ayın 15 inden sonra birşeyleri başlatabilir ama bu çok yüksek finansal sonuçlara ve gelirde iyi bir artışa sebep olacak. Pozitif gelişmeler ayın ortasına doğru gerçekleşebilir.

Bu ayın 17’sine kadar yüksek finansal harcamalar da söz konusu olabilir o yüzden etrafınıza verdiğiniz taahhütler konusunda dikkatli olmalısınız. Öfkenin değişimi, özellikle doğanızdan kaynaklanan gizli öfkeniz bazı boyutlarda bakış açınızı bozabilir. Düşünceleriniz negatif olabilir ve karamsarlık üstün gelebilir. Tartışmalardan mümkün olduğunca kaçının. Yüksek bir enerji ve aktif bir evrenin içinde olabilirsiniz. Rahu’nun varlığında çok çalışabilmek ve daha fazla yapabilmek mümkün olacak. Genel olarak sizin için iyi bir zaman.

Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu zenginlik ve aile evinizde olacak. Para konusunda büyük ilerleme ve aile konularında büyük bir iyileşmenin yaşanacağı çok olumlu bir dönemdesiniz.

 

Aslan

Rahu ve Ketunun 2. evden 8. eve geçişi normal olacak. Satürnün konumu normal sonuçlar verecek. Transit geçiş yapan Jüpiter bu ay boyunca aktivitelerde iyi bir etki bırakacak. Maiyetinizdekilere cesaret verecek ve işlerde zaferi getirecek bazı zorlu görevleri almayı planlayacaksınız. Iş alanındaki şanınız maksimum seviyeye yükselecek. Organizasyonla ilgili amaç ve gereksinimleri karşılamak için uzun mesafeli seyahatlere çıkabilirsiniz. Iş deneyiminiz kazançlı bir yükselişe imkan tanıyacak. Eşinizle ilişkinize saygı duyabileceğiniz ve birbirinizi anlayabileceğiniz kaliteli zaman geçirebileceksiniz. Ani gelen bir fırsat için bir geziye katılabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız etkileyici iletişim ona en iyi desteği verecek. Kişisel hayatınızda birlikte olduğunuz kişiden bağlılık konusunda bir teklif alabilirsiniz. Devam etmekte olan ortaklıklarda iletişiminizi iyileştirmeye çalışın. Bu şekilde rahatlıkla bütün görevlerinizde rahat bir gelişim olacak. Bir anlaşmayı sonuçlandırmak için yapacağınız seyahat yumuşak bir şekilde çalışacak. Ortağınız hareketlerinizde size daha çok destek olacak ve geri planda kalan işlerde daha yardımcı olacak. Ekonomik durumunuzda büyük bir değişim yaratacak olan konularda pozitif bilgiye ulaşacaksınız. Kardeşinizle ilgili bir konuda yardım edeceksiniz.

 

Başak

Bu ay sizin için harika bir ay olacak. Ay boyunca harika kazançlar elde edebilmeniz ve gelişebilmeniz için fırsatlar olacak. Gezegenlerin büyük bir bölümü sizin iyiliğinize çalışıyor. Bununla birlikte pozitif yönlerine ragmen Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu harcamalar ve oyalanma evinizde olacak. Bu sebeple çok iyi niyet ve çabalararınıza rağmen sonuçları bu ay boyunca görünmeyebilir. Jüpiterin 11'inden sonra konum değiştirmesi sizde ruhani ve dini konularda yüksek derecede ilgi uyandırabilir.

Bu dönemde kendinizi zihinsel olarak insanlardan ve ailenizden kopmuş hissedebilirsiniz. Bu ay boyunca dikkatli olun ve negativitenin size çok fazla etkilemesine izin vermeyin. Mizacınız muhtemelen sabitlenmiş olduğundan tavsiyelere açık olmayabilirsiniz. Bu ay boyunca insanları dinlemeniz ve yaptığınız her neyse o konuda sabit fikirli olmamanız sizin için iyi olacak. Dinamik ve yoğun çalışıyor olacaksınız, oldukça fazla gelişim gösterebileceksiniz. Bu nedenle en iyisini yapmaya çalışın.

 

Terazi

Bu ay sizin için zorlu bir ay olacak. Çeşitli kaynaklardan ortaya çıkacak çeşitli baskılar hissedebilirsiniz. Geçmişin zor zamanları bitmeye yakın. Temmuz zorlu bir ay olacak fakat ağustosta iyileşme ve gelişmeler olacak sizin için. Dahası, işle ilgili yaşadığınız engeller ayın 5’inden sonra düzelmeye başlayacak. Ayın 14’ünde Jüpiterin Yengeçten Aslana doğru hareketiyle işle ilgili baskılar hissedeceksiniz. Ancak bu durum her anlamda yüksek gelir ve büyüme getirecek. Gelişme hayatınızın çeşitli alanlarında olacak ve uzun zaman sonra tekrar mutlu olacaksınız.

Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu ayın sonuna doğru gerçekleşecek ve sonraki ayın başlarında gelir, sosyal hayat ve arkadaşlık evlerinizde çok kutsanmış hissedeceksiniz. Dahası finansal baskılar halen mevcut, ihtiyatlı olmalı ve kendinizi tekrar aşırı germemek için dikkatli olmalısınız. Aklınız hala rahatsız olabilir ve geçmiş deneyimleriniz yüzünden ketum olma eğilimi gösterebilirsiniz. Tüm bunlara ragmen ay sona ererken pek çok şey yerine oturuyor olacak ve ağustos ayında geçireceğiniz harika zamanları bekleyebilirsiniz.

 


Akrep

Akrepler ortalamanın üzerinde bir ay geçirecekler ama baskılar halen var olacak. Öfke ve sağlıkla ilgili büyük meseleler söz konusu olacak. Ne söylediğinize dikkat etmelisiniz ve ay boyunca birşeylerin size etkilemesine izin vermemelisiniz. Bir kez ayın 31’ini geçtiğinizde öfkeniz ve hayal kırıklıklarınızla ilgili konular mutlu ve olumlu şekle dönüşecek. Para meseleleri geçmişteki savurganlığınız sebebiyle zorlu olabilir.

Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu Karma veya kariyer evinizde olacak ve bu sebepten pek çok pozitif aktivite ve eğilim söz konusu olacak. Aktivite seviyeniz inanılmaz şekilde yükselecek ve yaratıcı güçleriniz de ayrıca çok iyi olacak. Bununla birlikte bu durum kısa sureli olarak belirli konularda geçici blokajlar getirebilir. Temmuzun 17’sinden sonra yaşam enerjiniz gelişecek. Bundan once dikkatli olun ve kendinize baskı yapmayın.

 

 

Yay

Yaylar zorlu bir ay geçirebilir. Kendinizi rekabet altında hissedebilirsiniz, yanlız ve bir şekilde aklınızın zor bir konumda olduğu. Ayın 15’inden sonra zihninizdeki iyileşme Jüpiterin şans evinize hareketiyle gerçekleşecek. Genel olarak sık sık kendinizi öfkeli bulacaksınız ve etrafınızdaki insanlarda karşıt fikirlerle karşılaşabilirsiniz. İyi haber ise süper yararlı kombinasyon şans ve farklı fırsatlarla ilgili evlerinizde olacak. Jüpiter, Merkür ve Venüs ayın sonuna doğru şans evinizde bir araya gelerek size harika sonuçlar verecek.

Ay ilerledikçe para çıkışı ve bazı alanlarda zenginliğin dağıldığını hissedeceksiniz. Aşırı düşkünlükten kaçının ve paranızı nasıl harcadığınıza dikkat edin. İyileşme ağustos ayında gelecek. İşle ilgili pek çok aktivite söz konusu olacak. Bunların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Aile ile ilgili konular özellikle yüksek beklentilerinizden dolayı zayıf olabilir. Mümkün olduğunca münakaşalardan kaçının.

 

 

Oğlak

Oğlaklar çok iyi bir ay yaşayacaklar. Mutluluk, büyüme ve pek çok konuda tamamlanma söz konusu olacak. Geçmiş ilişkilerdeki hayal kırıklıkları ve sevgiden kopukluk ayın 5’inden sonra iyileşecek. Kazançlar çok olacak ancak mizacınız da dalgalı ve düzensiz olacak. Dikkatli olun ve etrafınızdaki insanlara karşı hassas olun.

Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu beklenmeyen olaylar ve zorluklar evinizde olacak, bu durum beklemediğiniz alanlarda finansal kazanç ve büyüme getirecek. Bütün işler sizin tarafınızdan yapılacak ve kişisel kapasiteniz çok güzel bir şekilde ödüllendirilecek. İşle ilgili ortaklık konuları sizi güzel şekilde ödüllendirecek. Bunun yanında, hayatınızın diğer alanlarında baskı altında hissedebilirsiniz.

Temmuzun 14’ünde Jüpiter 7. Evinizden 8. Evinize hareket edecek, bu durum evlilik ve ilişki konularında negatif etki getirecek ama maddi konularda büyüme ve bazı beklenmedik konularla ilgili sürprizler yaşayacaksınız. Bu ay yaptığınız herşeyde çok fazla dinamizm ve saldırganlık söz konusu olacak. Bütün bu enerjiyi ay boyunca avantajınıza olacak şekilde kullanmalısınız. Mümkün olduğunca egodan kaçının. Ayın 25’inden sonra ilişkiler ve profesyonel konularda ani olaylar yaşayabilirsiniz, agresif bir moda geçmeyin ve eylülün başlarına kadar pasif kalmaya çalışın.

 

Kova

Bu ay sizin için zorlu bir ay olacak. Çeşitli gezegensel kombinasyonlar yapmayı planladığınız şeylerde karşıtlık ve direnç getirebilir. Bu ay muhtemelen Jüpiterin 6. Evinizden 7. Evinize hareketiyle hayatınıza büyük oranda ortaklık ve iştirakler getiriyor. Bu değişim ayın 14’ünden sonra gelecek. Temmuz ayında çok fazla büyüme veya pozitif aktivite göremeyebilirsiniz ama gerçekleşecek olan bu gezegensel hareket bütün yıl boyunca size çok fazla büyüme ve iş konularında girişim ve ortaklık getirecek.

Dahası, Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu 7. Evinizde gerçekleşecek. Bu durum bir taraftan iştirakler ve işle ilgili alanlarda ün, gelişim, büyüme ve mutluluk getirirken aynı anda Venüs ve Merkür kombinasyonu güçlükler ve ortaklar arasında yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Aklınız muhtemelen çok agresif olacak ve ayın büyük bölümü boyunca çabuk kızan bir mizacınız olacak. Egonuz yüksek olabilir. Hayatınızda yüksek seviyede aktivite olabilir ama o anlarda karar verme konusundaki iradeniz zayıf olabilir. Ay boyunca yaptığınız işlerde çoğunlukla zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

 

Balık

Bu ay çok fazla gezegenin desteği olmadığı için zorlu bir ay olacak. Sizi yöneten Jüpiter gezegeni çok pozitif ve iyilikle dolu olan 5. Evinizdeki pozisyonundan 6. Evinize geçecek bu da size bir miktar zorluk getirecek. Mücadele konusunda bir yükseliş söz konusu ve bazı sağlık konularının ihtiyatlı olmazsanız gündeme gelme olasılığı var. Jüpiter, Merkür ve Venüs’ün süper yararlı kombinasyonu 6. Evinizde gerçekleşecek. Bu durum çok tuhaf gelişmelere sebep olacak. Öyle ki, bir taraftan zorluk ve tartışmalar söz konusuyken diğer taraftan bu süper yararlı kombinasyon yarışmalarda üstün gelme ve mücadele konusunu kendi avantajınıza kullanabilme başarısı getirecek. Kendinizi ilişkilerinizde ve aile konularında mutsuz hissedebilirsiniz. İçinizde onlara karşı bazı negatif düşünceler ve hisler olabilir. Bu zaman zarfında ilişkilerinizde bir miktar bocalama hissedebilirsiniz. Ev ortamı zor olabilir. Evdeki güvenlik konusunda çok dikkatli olmalısınız, arabanız ile ilgili konularda. Karar verme ve düşünme konularında zayıflık hissedebilirsiniz, bu durumu dikkatlice ele almalısınız. Bu süre boyunca yeni ilişkiler kurabilirsiniz ve önümüzdeki ay hayatınızdaki değişikliklerde artış olabilir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve açık bir görüşle size uygun olup olmadığını bulmalısınız.