2019 EYLÜL AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Eylül ayı, ay burcu Koç olanlar için sakinleşmelerini ve öfkelerini kontrol etmelerini öneriyor. Mars, Gunes ile 5.Ev'e geçerken, bir karar almadan önce iki kez düşünmeniz gerekiyor ve aşırı güven ve aceleciliğinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Bu ay boyunca herhangi bir sebep olmadan seyahat etmekten kaçınmanız daha iyi olacaktır. Geçen ay bitiremediğiniz bir iş ya da proje, bu ay 18 Eylül'e kadar sonuca ulaşacak. Ayrıca, özellikle işinizle ilgili olarak sadece 18 Eylül'den sonra önemli bir karar almanız şiddetle tavsiye edilir. Herhangi bir sanatsal ve yaratıcı eserle zaman geçirmek sizin için faydalı olacak ve hayatınıza pozitiflik getirecektir.

Sizi kullanmaya çalışan bencil arkadaşlarınızın kişisel çıkarları üzerindeki etkisine dikkat edin. Bu ay boyunca, Rahu size destek duruyor ve size sorun ve sıkıntıların üstesinden gelme cesaretini verecek, ancak ikinci bir fikriniz olması durumunda, yaşantınızdaki büyük kararları almadan onlar hakkında önce yaşlılara danışmanız iyi olacak. Başarıya giden yol sizin için stresli, ancak sonuçta oraya varacaksınız.

 İlişkilerinize veya bağınıza ciddi şekilde zarar verebileceği için sıcak bir tartışmaya katılmak veya kardeşlerinizle çatışmak için uygun bir zaman değildir.

 

BOĞA

Ay burcu Boğa olanlar için heyecan verici bir ay olacak! Yapmanız gereken tek şey, kendinize aşırı güvenli olmaktan ve kendinizle ilgili olumsuz bir mesaj gönderebileceğinden kendinizi aşırı derecede övmekten kaçınmak. Ayrıca, yeni arkadaşlarınıza anında güvenmeye başlamayın ve onları anlamak için zaman ayırın. Yaşamınıza ilişkin önemli bir kararı almadan önce ebeveynlerinize ya da yaşlılarınıza danışmanız, size iyi bir rehberlik edebilecekleri için iyi olacaktır.

Yeni bir işe başlamaktan veya bu ay yeni bir işe girmekten kaçınırsanız, bu iyi olacaktır. Bu süre zarfında yeni bir ev veya araç satın almanız için güçlü olasılıklar var. Eşinizle ne ve nasıl konuştuğunuz konusunda son derece dikkatli olun.

Bu ay pahalı zevkleriniz ve boş zamanınız için para harcayacağınıza dair işaretler var. Bir hükümet projesi ya da iş bulma şansı mevcut, bunun için bir yere gitmeyi planlıyorsanız, mümkün. Politikada da iyi bir pozisyon elde edebilirsiniz.

Diplomatik ve esprili zihniniz dağınık bir durum içinde size yardımcı olacaktır. Yurtdışına seyahat etmenin hayali bu ay sizin için gerçek olacak ve yabancı bir yerde iş bulmak için de altın bir fırsat elde edebilirsiniz.

Bu ay düşmanlarınızla tartışmaktan kaçınmanız durumunda, sizin iyiliğinize olacak, aksi halde yenilgi ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun süre önce başlattığınız ancak bir nedenden ötürü eksik bırakmış olduğunuz araştırmayı tamamlamak için geri dönme ihtimaliniz var.

 

İKİZLER

Bu ay Rahu ay burcunuzdan geçtiği için, olumsuz düşünceler ve karışıklık sizi bu ay çevreleyebilir. Bu ay boyunca diplomasi yapmamak iyi bir fikir olacak, aksi takdirde cesaretinizi, güveninizi ve gücünüzü etkileyebilir. Fiziksel çabalarınız iyi parasal kazanımlarla ödeme yapmaya başlayacak, ancak yaşlılardan tavsiye almayı unutmayın. Arkadaşlar, aile ve kardeşler desteğiniz için yanınızda olacak ve bu ay boyunca sorumluluklarınızı anlamaya ve yerine getirmeye çalışacaksınız. İhtiyacı olanlara yardım etmek için kendinizi ayarlıyorsanız, çok takdir edileceksiniz ve aynı şekilde sosyal onur kazanacaksınız.

Bu ay boyunca sizin için biraz çaba sarf ettiğinizde, işiniz ile birlikte yarı zamanlı bir çalışma da iyi olacaktır. Servetiniz veya şansınız tamamen size yardımcı olacak ve Satürn 18 Eylül'den itibaren doğrudan hareket halinde olduğu için bu ay boyunca çalışmalarınız da sorunsuz olacak. Bu süre zarfında yeni bir iş veya proje başlatmayı bile planlayabilirsiniz. Aracınızla ilgili rahatlık ve avantajlar kazanabileceğiniz iyi bir zamandasınız. Ayrıca lüks ve diğer materyalist konforlar için büyük harcamalar yapabilirsiniz, dikkatli olun.

 

Bu ay, kafa karışıklığınızı ve olumsuz düşüncelerinizi bir kenara bırakmanızı ve kariyeriniz için faydalı olacak önemli adımları atmanızı öneriyoruz. Yeterince sıkı çalışırsanız, bu ay size başarı ve ün kazandıracak; Yapmanız gereken tek şey, bir süre için tembelliğiniz ve gevşek tavrınızı bekleme durumuna almaktır.

 

YENGEÇ

Bu ay, bir süredir sizi rahatsız eden birçok sorundan ve stresden çıkacağınız için sizin için problem çözme ayı olacak! Duygularınız üzerinde sıkı bir kontrol sağlayın ve başkalarından yardım beklemekten ziyade kendi problemlerinizi çözün. Satürn ve Ketu Ay haritanızdaki 6. Evdeyken, düşmanlarınıza göz kulak olmanız ve onlarla iyi bir ilişki kurmanız iyi olacaktır. Aksi takdirde, işler beklentilerinize ters düşebilir ve herhangi bir sebep olmadan iniş yapabilirsiniz.

İnsanların sorunlarını iyi danışmanlık becerilerinizle çözmede ve tavsiyede bulunmakta iyisinizdir. Özellikle işiniz herhangi bir politik veya devlet işiyle ilgiliyse, sizin faydanıza olacak yeni bir işe başlamak için iyi bir ay olacaktır.

Reklamcılık, işletmenizin büyümesine yardımcı olabilir, bu nedenle bu potansiyeli kullanmaktan kaçınmayın. Şans ayın ortasından sonra size dönmeye başlayacak. Ayrıca, tereddüt etmeden hayatınızın bazı önemli kararlarını almak sizi daha emin ve cesur hale getirecektir.

Seyahat etmek, aracınızı tamir etmek veya eviniz için lüks ve ev konforu ürünleri satın almak gibi çok sayıda işle zaman geçirme ihtimaliniz var. Uzun süredir devam eden bir sağlık durumundan acı çekiyorsanız, 20 Eylül'den sonra bu durumdan kurtulacaksınız. Yurtdışı seyahatleri için de iyi bir aydır ve bu da harcamalarınızın artmasına sebep olacaktır. Uykunuza ayıracağınız saat sayısını arttırmanız ve tam dinlenmeniz için sağlığınıza dikkat etmeniz önemlidir.

 

ASLAN

Siz doğuştan bir dövüşçüsünüz ve çok cesursunuz. İrade gücünüz ve cesaretiniz, bu ayın başında Güneş ve Mars ay burcunuza girdikçe daha da artacak. Aktif kalacaksınız ama kontrol altında tutmanız gereken egonuz ve irritasyonunuz da daha iyi hale gelecektir. Hiç kimseyle tartışmaya girmeyin ve öfkenizin veya güveninizin etkisi altında yaşamınızla ilgili önemli bir karar vermeyin.

Hükümetten biraz destek alabileceksiniz ve yeni bir devlet işi almayı hayal ediyorsanız, bu ay gerçekleşebilir. Politikada veya şu anki mesleğinizde iyi bir pozisyon elde edebilirsiniz. Sıkı çalışma ve çabalar size gelirinizde bir artışla iyi bir getiri sağlayacaktır ve kariyerinizle ilgili hayalleriniz gerçek olabilir.

Ayrıca arkadaşlarınızla yeni bir çalışmaya başlayabilir ve 20 Eylül'den sonra bir süredir aradığınız huzuru bulacaksınız. Biriyle konuşurken kelimelerinizi gerçekten iyi seçmeniz ve iletişim kurarken kaba ya da kayıtsız olmamanız çok önemlidir. Yurtdışına seyahat etmek için iyi bir zaman. Bu yüzden çantanızı toplayın ve varış yerinizi seçin!

Harcamalarınıza ve başkalarının önünde kendinizi gösterme tavrınıza hakim olmanın tam zamanı. Arazi ya da mülk satın alma şansınız olacak ve ayrıca bu ay boyunca bazı aile veya ata mülkünü devralacaksınız. Bu süre zarfında bir çeşit araştırma ve gizli bilim ile ilgilenebileceğiniz yüksek olasılıklar var. Bu ay boyunca herhangi bir adli durumdan kaçınmanız iyi olacak.

 

BAŞAK

Eylül, ay burcu Başak olanlar için pahalı bir ay olacak, çünkü zevk ve rahatınız için daha fazla harcama yapacaksınız. Seyahat, bu süre zarfında sizin için istenmeyen bir stres getirebilir ve bunun nedeni, ay burcunuzun 12. Ev'inde dört gezegenin oturmasıdır. İşinizi ciddiye almaya başlamanın ve ona doğru çok çalışmanın zamanı geldi. Güçlü iradeye ve zihinsel güce sahipsiniz, çünkü ay burcunuzun efendisi Merkür, 10 Eylül’den itibaren yüceleceği bir burçta oturuyor.

Burcunuzun yöneticisinin konumu nedeniyle, daha hesaplayıcı bir şekilde çalışabilecek ve iletişim yetenekleriniz de şiddetli ve olumlu bir yükseliş yaşayacaktır. İşinize tam hakim olacaksınız ve bu ay boyunca tartışmalar kazanacaksınız. Hayatınızla ilgili çok önemli kararlar almak için iyi bir zaman.

20 Eylül’den itibaren yeni bir işe başlayabilmeniz için büyük olasılıklar var. Rakipleriniz ve düşmanlarınız üzerinde üstünlük elde edeceksiniz. Mahkeme davalarındaki gecikme iritasyon ve strese neden olabilir. Seyahat etmek sizin için faydalı olacaktır, ancak bu ay boyunca harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekir. İşle ilgili tüm sorunlarınız bir çözüm bulacak ve irade gücünüz güveninizi daha da artıracaktır. Evdeki sorunları çözmede kilit bir rol oynayacak ve aynı zamanda gizli bilim ve bununla ilgili araştırmalara karşı güçlü bir eğilim hissedeceksiniz.

 

TERAZI

Eylül, Teraziler için barış arayışı içinde olmanın ve hayattaki dengeyi kurmanın ayı. Bu ay boyunca herhangi bir büyük yaşam kararı almadan önce iki kez düşünün. Bu ay boyunca kendinizi enerjik hissedeceksiniz ve güzelliğe, giysilere, kozmetik ürünlere ve yaratıcılığa olan ilginiz de artacaktır. Harcamalarınız, lüks eşyalara ve ev eşyalarına olacak. Bu ay boyunca kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Tüm sıkı çalışmanız ve çabalarınız size toplumda isim ve şöhret getirecektir. Arkadaşlarına körü körüne güvenmek, bu ay boyunca iyi bir fikir olmayabilir.

Sizin için başarının tek anahtarı tembel olmayı bırakmak! İşinizde düzenli olmanız ve sık sık izin almamanız önemlidir. Aynı şekilde, 20 Eylül'e kadar herhangi bir büyük yatırım veya karardan kaçınılmalıdır. 20 Eylül'den sonra, ortaklaşa yeni bir iş girişimi başlatmak için iyi bir zaman. İrade gücünüz ve güveniniz, işinizde gerçekten iyi ve büyük fırsatlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Yurtdışı bağlantıları kariyeriniz için faydalı olacaktır. Zaten bir işte çalışıyorsanız, bu ay boyunca işten ayrılmamaya çalışın ve iş arayanlar için de yakında yeni iş fırsatları edineceklerdir. Patronunuz sizden ve işinizden oldukça etkilenecek ve bu nedenle terfi ve maaş artışınız için iyi bir dönem. Ofis politikalarına ve tartışmalarına karışmayın ve ofiste iş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının. Üstlendiğiniz projenin başarısı mutlaka takdir edilecektir.

Ayrıca bu ay bazı kısa süreli kurslara katılabilirsiniz. Tembellikten ve dikkatinizi çok fazla meşgul eden sosyal medyadan uzak tutun. Çocuğunuz, oldukça rekabetçi bir eğitim sisteminin baskısı nedeniyle zihinsel stres yaşayabilir. Çocuğunuzun öğretmeninden düşük performansları için bir çağrı alabilirsiniz.

 

AKREP

Bu ay Akrep için doyurucu bir aydır, çünkü tüm hayalleriniz ve bitmemiş işleriniz hedefine ulaşacaktır. İşiniz bu ay sizi meşgul edecek. Başkalarıyla ilişkinizde herhangi bir tartışmayı önlemek için, kelimelerinizi akıllıca seçmeniz gerekebilir. Karamsar düşünce ve fikirlerden uzak durun. Bu ay aldığınız kararlar sizin lehinize olacak ancak bu kararları alırken de dikkatli olmalısınız. Hazırlıksız kararlar alma eğilimini kontrol etmen gerekiyor, aksi takdirde senin üzerinde olumsuz etkileri olabilir.

Başarılı olmak ve büyüme sürecinizi engelleyebilecek her türlü ihtilaftan uzak durmaya çalışmak için çaba göstereceksiniz. Şiire yönelme eğiliminde olabilir ve bu bir şekilde size yüksek resmi görevlilerle iyi bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir. Mümkün olduğunca karşılıksız harcamalardan kaçının. Bu ay toplumdan isim ve şöhret ile birlikte daha yüksek bir pozisyon kazanma şansınız yüksek. Bekleyen herhangi bir dava varsa, kararı lehinize olacak.

Bu ay, özellikle 20 Eylül'den sonra Akrep'ler için daha iyi olacak. Bu ay iş ortaklığınızdaki anlaşmazlıklardan kaçının. Ortaklıkta başlatılan yeni iş girişimi sizin için iyi olacak. Sıkı çalışmanız size işinizde tanınma ve başarı getirecektir. Bu ay boyunca pazarlama ve medya ile ilgili işlerde yer alabileceğiniz yüksek olasılıklar vardır.
Çabalarınızla yeni bir proje için başarılı anlaşmalar yapılacaktır.

Yeni bir iş arıyorsanız veya mevcut işinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, bu iyi bir zaman. İyi bir şirketten yeni bir iş teklifi alacaksınız ve görüşmeye tam güvenerek gitmelisiniz. Büyükleriniz ve patronunuz tarafından çok takdir edileceksiniz ve sürekli destek olacaklar. Bu ay boyunca herhangi bir transfer veya seyahatten kaçınmalısınız. Mevcut maaşınızda iyi bir artışla birlikte yeni bir proje alacaksınız.

 

YAY

Eylül, Yay'lar için özellikle zihinsel düzeyde birçok yönden stresli bir ay olabilir. Bu ay, cesaretsizlikten dolayı endişe hissi yaşayabilirsiniz. Her seferinde kötü baş ağrıları yüzünden fiziksel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Şans bu ay için sizden yana olacak. Yeni bir ev almak veya bir mülkte anlaşma yapmak için iyi bir zaman. 20 Eylül'den sonra seyahat etmek de sizin için faydalı olacaktır. Araştırmaya ve gizli bilimlere olan ilginiz artacaktır.

Medya çalışanları kendi alanlarında yeni fırsatlar elde edebilecek ve birçok kişi tarafından desteklenecektir. Arkadaşlarınızla eğlenmek için iyi bir zaman. Hayatında bazı önemli kararlar alırken dikkatli olmalısınız. Başkalarıyla iletişim kurarken nazik olmalısınız. Toplumda isim ve şöhret kazanmanız olası, bu durumda şansınız çok açık olacak. Bu ay boyunca güzellikten, kıyafetlerden, tasarımdan ve diğer sanatsal veya yaratıcı çalışmalardan kaçındıysanız, bu sizin iyiliğinize olacaktır. Sosyal aktivitelerle ilgileneceksiniz ve aktif katılımcılar olacaksınız. Şansın yaver giderse, iyi sonuçlar bu ay senin tarafını terk etmeyecek.

Eylül, özellikle iş yerinizde ve özellikle meslektaşlarınızla nasıl konuştuğunuz ve ne iş yaptığınız konusunda gerçekten dikkatli olmanızı istiyor. Bu, yeni bir işe yatırım yapmak için iyi bir ay değil, hatta herhangi bir büyük şirket ile de büyük bir anlaşma için. Arkadaşlarınızla ortaklaşa yeni bir işe başlayacak ve aynı zamanda yabancı bir şirketle ilişki kurma şansını yakalayacaksınız. İşyerinizdeki performansınız katlanarak artacak ve bu ay içinde terfi ve iyi bir maaş artışı sağlayacak.

 

OĞLAK

Eylül boyunca, sıkı çalışmanıza ve azminize güvenmek zorundasınız. Kontrol edemediğiniz şeyler üzerine baskı yapmayı bırakın. Bu, kişisel çıkarlara ve eğlenceye yönelik harcamalara katlanmak için tasarlanan bir ay değildir. Cesaret ve güven içinde yerine getirmeniz gereken işlerde birçok sorumlulukla karşılaşacaksınız. Satürn'ün Sade Sati aşamasının etkisinde olduğunuz için iş yükü sizin için çok büyük olacaktır. Herhangi bir yasal işle uğraşırsanız, büyük yasal kargaşaya neden olabilecek durumlar için tüm belgelerinizi yerinde tutmaya çalışın.

Dağlara veya yüksek rakımlı bölgelere seyahat etmek için uygun bir zaman değil. Herhangi biriyle iletişim kurarken mütevazi olmaya çalışın. Spor ve diğer açık hava etkinliklerine katılmak sizin için faydalı olacaktır. Katıldığınız her yasal davada muzaffer olacaksınız. 20 Eylül'e kadar yeni iş girişiminde bulunmak veya yatırım yapmaktan kaçının. Aksi takdirde, stres ve maddi kayba sebep olabilir. Çalışanlarınıza daha iyi davranmanız ve onlarla sabır göstermeniz gerekiyor. Yaratıcılıkla ilgili çalışmalara para yatırmak için iyi bir zaman değil.

İşinizde ve anlaşmalarınızda birçok engel ve gecikmeyle yüzleşmeniz gerekebilir. Daha yeni olmanız durumunda, yeni bir işe girmeniz için iyi bir zamandır ve aynı zamanda zaten çalışmakta olanlar için iş değişikliği için iyi bir zamandır. Mesleki yaşamda herhangi bir karışıklığı önlemek için iş arkadaşlarınızla kişiselleşmekten kaçının. Patronunuz ve büyükleriniz tarafından övüleceksiniz ve size desteklerini uzatacaklar. Size yurtdışına seyahat etme imkanı sağlayacak olan şirket için yeni bir teklif veya proje üzerinde çalışma şansınız olabilir.

Bu dönem, herhangi bir mülk, arsa veya herhangi bir yatırım satın almak için iyi bir zaman olmayacaktır, aksi takdirde, aynı şekilde aldatılma ihtimaliniz vardır. Ancak, işletmenizin genişlemesine para yatırmak için iyi bir zaman olacaktır. Öğrenciler zamanlarını ve kaynaklarını bu ay boyunca kişisel eğlence için harcayacaklar. Doldurulacak akademik formlar ve profesyonel rekabet hazırlıkları için kurs ücretleri şeklinde önemli akademik-ilgili masraflar vardır.

 

KOVA

Satürn'ün pozisyonu dolayısıyla, genellikle bu ay içinde kendinizi olduğunuzdan çok daha ciddi hissedebilirsiniz. Hissettiklerinizi yakınlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak, sizi ağır hislerinizden arındıracak ve bir süredir aradığınız zihinsel huzuru bulacaksınız. Ayrıca problemlerinizi çözme adına arkadaşlarınızdan da destek alabilirsiniz. Yeni bir araç satarken veya satın alırken dikkatli olun, çünkü işlem sırasında dolandırıcılık kurbanı olma ihtimaliniz vardır.

Müthiş danışmanlık becerileriniz dolayısıyla insanlar size problemleriyle gelecek ve bu ay boyunca sizin tavsiyelerinize başvuracaklardır. 20 Eylül'den sonra yeni bir işe başlamayı planlayabilirsiniz. Kariyerinizde yeni fırsatlar bulacağınız ve yeni şeyler öğreneceğinizden dolayı, bu alan da büyüyecektir. Bazı uzun süredir beklemedeki işler nihayetinde, artan yeteneklerin yardımı ile kapanmaya başlayacak. Bu ay toplumda yüksek enerji ve tanınma sizi bekliyor. Bu, eve ya da yeni bir araca para yatırmak için iyi bir zaman değil. Ayrıca eşinizle veya iş ortağınızla ego çatışması ihtimali de vardır, rakiplerle anlaşmazlıklardan kaçının.

Daha iyi bir finansal büyüme için yeni bir işe başlayabilir veya sıfırdan sıkışmış bir iş planını başlatabilirsiniz. Bu ay boyunca yurtdışına seyahat etmekten kaçının çünkü karşılığında hiçbir şey çıkmayacak. Çok çalışmanız ve yeteneğiniz size firmanızda yüksek bir tanınma sağlayacaktır. İş ortağınızla hararetli tartışmalar yapmaktan kaçının ve ayrı fikirlerin ortaya çıkmasının önüne geçmek için egonuzu bir kenara bırakın. Yeni bir iş için görüşme çağrısı alabilirsiniz. Meslektaşlarınız ve çalışanlarınız sizi destekleyecektir.

Bu, sizin için finansal olarak iyi bir aydır, finansal durumunuz iyileşecek ve geçmiş yatırımlardan iyi bir getiri elde edeceksiniz. Sadece seyahat, ev konforu ve tadilat için para harcamaktan kaçının. Tüm aile problemleriniz bu ay bir çözüme kavuşacak.

 

BALIK

Çok düşünerek verdiğiniz kararlar Eylül ayında hiçbir işinize yaramayabilir. Ancak sıkı çalışmanız bu ay harika sonuçlar getirecek. Araştırmaya yatırılan zaman, daha iyi bir gelir elde etmek için becerilerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. İşinizi başkalarına tanıtmak için bir yolculuğa çıkma ihtimaliniz yüksek. Sakin ve sabırlı tavrınız, hayal edebileceğinizden daha erken bir çözüm bulmada size yardımcı olacaktır. Şansınız bu ay için sizin lehinize olacak.

Herhangi bir işe başlamayı planlıyorsanız, bunu ancak 20 Eylül'den sonra yapmanız iyi olacaktır. Bu ay çok çalışkan bir ay olacak, bu yüzden masanızı toplayın ve hayatınızda istediğinizi elde etmek için tüm çabanızı göstermeye hazır olun. Bu ay boyunca sosyal çalışmalarınız için büyük övgüler alacaksınız. İnsanlığınız ve alçakgönüllülüğünüz kilit değerlerinizdir; olumsuz durumlarda bunları kaybetmeyin. Yeni bağlantılarınızla ilgili olarak dış bağlantılarınızda ve toplantılarınızda bir artış yaşayacaksınız ve yeni fırsatlar kapınıza düşecek!

Bu ay, yaşamın bazı önemli kararlarını vermenize yardımcı olması için sizden kıdemli kişilerin desteğini alabilirsiniz. Yurtdışındaki bağlantıların yardımıyla işiniz artacaktır. Sıkı çalışmanız, sahip olmak istediğiniz ticari büyümeyi elde etmenize yardımcı olacak ve 20 Eylül'den sonra elde etmek için çok uğraştığınız tüm bu fırsatları ve projeleri alacaksınız. Şu anda yalnız uçmak sizin için iyi olacak ve eğer ortaklığınız varsa, herhangi bir anlaşmazlık ve tartışmadan kaçının.

Daha büyük şirketlerle iyi ilişkiler kurmanın yanında sizin için devlet işi edinme şansı çok yüksektir. İyi bir şirketten görüşme çağrısı alırsanız, güvenle devam edin. Yeni bir iş arıyorsanız, yine şansınız yüksek olacak. Sizi işyerinde destekleyecek meslektaşlarınızla mükemmel bir kişisel bağlantı kurabilirsiniz. Finansal kriziniz sonunda bu ay sona erecek. Geçmiş yatırımlardan gelir getirisi elde edeceksiniz. Spekülatif faaliyetlere ve gayri menkullere yapılan yatırım iyi getiri sağlayacaktır. Ayrıca evinize ve aracınıza para harcayacaksınız