2020 KASIM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Koç Aralık 2020 haritası, bu ay yeni bir iş teklifi alma, profesyonel cephenizdeki başarılar, kariyerinizde istikrar kazanma açısından sizi muhteşem bir enerji ile kutsayacaktır. Koç burçları için Aralık 2020, mesleğiniz açısından kazanımlar öngörüyor. Aralık 2020'de bazı araştırma faaliyetlerine yöneleceksiniz. Ancak aynı zamanda bu ay sağlığınız konusunda da dikkatli olmanız gerekecek. Aileniz, kişisel ve mesleki hedeflere ulaşma yolunda destek sağlayacak ve sizi olumlu bir şekilde teşvik edecek. İşler beklentilerinize göre çalışmayabileceğinden, Koç burçlarının evlilik yaşamları konusunda dikkatli olmaları gerekecektir. İş ortaklarınızla olan ilişkiniz de bu ay sizi endişelendirebilecek bir stres kaynağı olabilir.
 
Aralık 2020 sizin için yeni bir işe başlayabileceğinizi veya ayın oldukça ilerleyen saatlerinde sonuç verecek bir işe başlayabileceğinizi gösteriyor. Aralık ayı Koç burcuna göre, kariyerinizde çeşitli fırsatlar elde edeceksiniz. Ancak, bu yalnızca çok çalıştığınızda, odaklandığınızda ve hedeflerinize ulaşmaya kararlı olduğunuzda mümkündür. İş ortağınızla hararetli tartışmalara girmemeye çalışın, ancak işinizin kapsamını genişletebilirsiniz. Sert tavırlar geri tepebilir ve profesyonel cephede imajınızı tehlikeye atabilir. Bu ay, profesyonel yaşamınızda üretkenliğinizi görmek için becerilerinizi test edecek. Servet ve finans çizelgesine göre Aralık 2020 Koç burcu, paranın size çeşitli kaynaklardan gelebileceğini gösteriyor. Ek zenginlik kaynakları da alışılmadık yollardan olabilir. Koç burcu yerlileri de yabancı kaynaklardan zenginlik getirebilirler. Tasarruflarınızı artırmak için kurallara uymayı denemeli ve manipülatif yollara girmemelisiniz. Böyle bir eylem, cezalara çarptırılmanıza neden olabilecek düzenlemelere neden olabilir.

 

BOĞA

Boğa burcu Aralık 2020, mesleğiniz sayesinde beklenmedik kazanımlar elde edeceğinizi gösteriyor. Ruhsal arayışlarınızda gelişmenizde bir istikrar duygusu göreceksiniz. Mesleğinizde daha iyi büyüme için iş genişletmeye yatırım yapabilirsiniz. Bununla birlikte, profesyonel çabalarınızı sürdürürken, ilk odak noktanız uygun ve yükselen bir sosyal imaj oluşturmak olacaktır. Boğa yerlileri için Aralık 2020 burcu, sosyal çevrenize daha fazla ve yeni tanıdıklar ekleyebileceğinizi gösteriyor. Bu ay iş veya işle ilgili seyahatte bir transfer bekleyebilirsiniz. Sağlığınız söz konusu olduğunda, genel sağlığınız açısından sağlıklı tarafta olacaksınız. Yine de, kişiliğinizin bazı beklenmedik özellikleri herkesin önünde ortaya çıkabilir. Bu ay kendi seçtiğiniz bir evcil hayvanı evlat edinerek stresten kurtulmanın bir yolunu bulabilirsiniz.
 
Boğa burcunun kariyeri bu ay, istediğiniz yerde bir iş transferini gösteriyor. Kariyer çizelgeniz ayrıca işle ilgili çok sayıda seyahatin gerçekleşeceğini ve size çok iyi fırsatlar getireceğini gösteriyor. Boğa yerlileri için Aralık 2020'deki kariyer alanı, büyüme ve genişleme için işinize daha fazla yatırım yapabileceğinizi gösteriyor. İş girişimcisi olan Boğa burcu insanları, iş modülünüzün sosyal statünüzü yükseltmenize yardımcı olacağını ve çevrenize yeni insanlar ekleyeceğini görecekler. Aynı zamanda kariyer haritanız, iş ortaklarınızdan kazançlar biriktireceğinizi de belirtir. Çalışmalarınızla şöhret kazanmak, Aralık 2020 haritanızın en önemli noktasıdır. Ancak, egoist bir tutumun riskleri sosyal imajınızı karalayabileceğinden, Boğa yerlisi için mütevazı kalmak çok önemlidir.
 

İKİZLER

İkizler Aralık 2020 haritası, ayın size birçok ani olayı getireceğini öne sürüyor. Aralık 2020 burcu, bu ay hem profesyonel hem de kişisel düzeyde beklenmedik katlanmalar ve dönüşler bulacağınızı gösteriyor. Yine de, iş yerinizde şiddetli rekabetle uğraşmanız gerekebilir. Devlet sektöründe iş arayanlar, zorlu işe alım sürecinden geçebilirler. İkizler burcu olan kişiler, uygulanan krediler için yaptırım alabilecekler. Bununla birlikte, ay, daha yüksek harcama konusunda sizi strese sokacaktır.
 
Aralık 2020 İkizler burcuna göre kariyerinizde ve profesyonel yaşamınızda cesur adımlar atmak için çok cesur olmanız gerekecek. Devlet işi veya güvenlik / güçlerle ilgili bir iş arayan İkizler yerlileri için başarı vardır. Çok uluslu bir şirkette iş görüşmesi yapan İkizler burcu olan profesyoneller, yine aynı şekilde olumlu bir işe alım sürecine sahip olacaklar. İkizler Aralık 2020 burcuna göre, gizli bilimle ilgili konular için öğretim enstitünüze başlama şansınız da olabilir. İş ortaklığı yapanlar, iş ilişkileri konusunda dikkatli olmaları gerekecektir. Anlaşmazlıklar partnerinizle son derece belirleyici olduğundan, kibar ve sıcak bir yaklaşım, iş ortağınız ya da ortaklarınızla herhangi bir anlaşmazlığı çözmenize yardımcı olacaktır. Haritanızda bu ay planlanmamış bir harcama olduğuna dair bir gösterge var. Aralık 2020, mali durumunuzu takip etmek için biraz zor olacak. Aralık 2020 finans burcu ayrıca bir gün paranızın geldiğini görebileceğinizi ve ertesi gün finansal bir zorluk yaşayabileceğinizi gösteriyor. Bununla birlikte, İkizler yerlilerinin mali durumları, özellikle de harcamaları ve tasarrufları için bütçeleri üzerinde bir sekme tutmaları gerekecektir. Gelişmiş bütçe planlaması, yağmurlu günlerde finansal acil durumlarınızla ilgilenmenize yardımcı olacaktır.

 

YENGEÇ

Yengeç Aralık 2020, hayatınızın neredeyse tüm önemli alanlarında başarıya ulaşacağınızı gösteriyor. 2020 kariyer burcu, Yengeç yerlilerinin bu ay bir projeye veya işletmeye bile başlayabileceğini gösteriyor. Sağlık açısından, Yengeç yerlileri bu ay büyük bir endişe duymadan iyi bir refah yaşayacaklar. Aralık 2020 burcu, çalışmalarınıza yönelik tutarlı çabalarla sosyal imajınızın yükseleceğinden umutlu.
 
Yengeç yerlileri için Aralık 2020 kariyeri, bu ay kariyerinizi veya işinizi değiştirmeyi düşüneceğinizi gösteriyor. Profesyonel sektörde Yengeç burcuna sahip kişiler, aniden devam eden bir projeden ayrılabilir ve yeni bir notla başka bir şey başlatabilir. Yengeç burcu için yeni bir yerden iş teklifi, Aralık 2020 kariyer burçlarında oldukça belirleyicidir. Mevcut iş pozisyonunuz, profesyonel ufkunuzu genişletmenize olanak tanıyan daha fazla sorumluluk verebilir. Bu ay, kariyer hedefleriniz ve beklentileriniz açısından şanslı bir dönem olabilir. Zam bekleyenler için iş terfi olasılığı vardır ve transfer için ümit eden insanlar da bazı iyi haberler duyabilirler. Mesleki başarınız nedeniyle toplumdaki statünüz yükselecektir.
 
Aralık 2020'de Yengeç için finans alanı, servet birikimi açısından arzu ettiğiniz bir ay geçireceğinizi belirtiyor. Aralık ayındaki gezegen dizilimleri, Yengeç yerlileri için oldukça elverişli. Bir takım faaliyetlere ve hatta eğitiminize para harcayabilirsiniz. Bu yatırımların her ikisi de geleceğiniz için olumlu olarak iyi sonuçlar verecektir. Şansınızın size gelirinizde artış sağlayacağını gösteriyor. İşinde terfi bekleyenler güzel haberler duyabilirler. Ayrıca maaşınıza da zam alabilirsiniz.

 

ASLAN

Aslan için Aralık 2020 burcu, rakiplerinizden gelen yarışmada bazı zorluklarla daha olumlu ödüller alacaksınız. Ailenize ve ev içi sorumluluklarınıza karşı samimi olacaksınız. Aslan burcu olan kişiler bu ay evlerini yenileyebilir veya bir araç satın alabilir. Aralık 2020 Aslan burçları, annenizin sağlığının yakından ilgilenmeniz gerekebileceğini gösteriyor. Aile gezileri bu ay sizi meşgul edecek. Profesyonel cephede,Aslan burçları maaşlarında bir artışla terfi alabilir. Aslan burcu olan çocuklar sınavlarında başarılı sonuçlar alabilirler. Aslan burcu olan kişiler de denizaşırı seyahat etme şansına sahip olabilir.
 
Aslan için Aralık 2020'deki kariyer göstergeleri, işle ilgili olağandışı iş gezilerinin bu ay size bazı kazançlar sağlayabileceğini gösteriyor. Başlangıçta şans, çabalarınızı desteklemeyebilir; ancak ayın sonuna doğru, beklentilerinize göre bir gelgit göreceksiniz. Hükümetle ilgili mesleklerdeki insanlar için de terfi öneriyor. Devam eden projeniz bu ay bir uzatmaya tanık olabilir. İstikrar ve rahatlığınıza önem verebileceğinizi deneyimlerinizden öğreneceksiniz. Bu nedenle, gereksiz riskler almaktan veya cesur kararlar vermekten kaçının. Kariyerinizle ilgili Aralık 2020 burcu, ayın sonuna doğru emlak işinde daha fazla kar elde etme eğiliminde olabileceğinizi de belirtiyor. Aslan burçları için Aralık 2020'deki finans göstergeleri, bunun mali durumunuz için iyi bir ay olduğunu söylüyor. Birikimlerinizi ailenizin ve ev hayatınızın iyiliği için kullanacaksınız.

 

BAŞAK

Başak burcunun Aralık 2020 haritasına göre, kişi güçlerini ve çabalarını aile içindeki kardeşlerine odaklayacak. Bu ay Başak burcu olan kişilerin, sağlıkları biraz endişe verici olabileceğinden ebeveynlerinin refahı konusunda daha aktif olmaları gerekecek. Bununla birlikte, Başak burçları için, ay hem profesyonel hem de finansal hayatta zor bir zamana tanık olabilir.
 
Başak yerlilerinin Aralık 2020'deki kariyer çizelgesine göre, profesyonel cephede çok fazla mücadele ve ani kayıplar görebilirsiniz. Bununla birlikte, Aralık 2020 kariyer burcunuz, ayın ikinci yarısında size biraz rahatlama sağlayabilecek denizaşırı fırsatlar yakalayabileceğinizi gösteriyor. Aralık 2020, iş ortağınızla uyumlu bir ilişki paylaşmanın zor olacağını da fark edecek. Gerilemeler yaşama ihtimaliniz olduğu için kimseye körü körüne güvenmeyin. Başak burcu için Aralık 2020'deki kariyer burcu, yabancılarla ilgili herhangi bir işletmenin kârlı kalacağını gösteriyor. Meslek hayatında sizin açınızdan ufak tefek hataları göz ardı etmeyin, çünkü daha sonra sizin için daha fazla sorun yaratabilir.

 

TERAZI

Terazi Aralık 2020 horoskobuna göre, enerjinizi çocuklarınızın ve aile üyelerinizin refahına odaklayacaksınız. Bu ay sizi endişelendirebileceği için sağlığınıza daha özen göstermeniz gerekecek. Düşmanlar size karşı komplo kurabilir, ancak bunun kafanıza girmesine izin vermemeye çalışın. Strese neden olabilecek herhangi bir yüzleşmeden kaçınmak için mesleğinizde sakin bir tavır takın. Mali durumunuz söz konusu olduğunda, bu ay kazanacağınıza eşit olarak da harcayacaksınız. Terazi burcu öğrencileri ve çocukları, yurtdışı eğitimi ile ilgili imkanlar yakalayacak ve hatta kabul edilebilecek. Annenizin sağlığı konusunda dikkatli olmanız gerekecek. Becerileriniz işyerinizde oldukça kullanışlıdır - bunları akıllıca uygulayın.

Kariyer çizelgenizde, bu ay profesyonel olarak sizin için bir dizi iniş ve çıkışları gösteriyor. Terazi burcu olan kişiler, işyerinde bilinmeyen düşmanlarla olan zor ilişkileri nedeniyle mesleki sıkıntı yaşamak zorunda kalabilirler. Meslektaşlarınızla gereksiz tartışmalara girmemek çok önemlidir. Terazi burcu için Aralık 2020'deki kariyer dizilimi, bu projeler beklentilerinizi karşılamayabileceğinden yeni hiçbir şeye başlamamanızı önerir. Yabancılarla ilgili herhangi bir çalışma veya proje size kar getirebilir. Mesleğinizde çok çalışmanız gerekir. Bir işe uzaktan transfer sizi şaşırtabilir. Bu ay kısa iş gezileri de mümkündür.

 

AKREP

Akrep burçları için Aralık 2020 horoskobu, bu ay sizin için havada sevgi olduğu için dengede kalacağınızı gösteriyor. Bu ay seyahatlerle ilgili harcamaların artma olasılığı var. Bir Akrep burcunun profesyonel yaşamı, statünüzde beklenmedik bir artış sağlayacaktır. Çocuklar size gülümsemeniz için bir sebep verebilir. Ortaklıklar konusunda bu ay bazı sorunlar yaşayabileceğinden, işletmelerinizdeki düşüncelerinizin ve eylemlerinizin farkında olun. Akrep burcu ebeveynlerinin acil sağlık müdahalesine ihtiyacı olabilir.

Kariyerinizde bir artış göreceksiniz ve bu ay terfi etmeniz de mümkün. Kazançlarınız size sosyal statü ve varsa mesleğinizle ilgili yasal savaşlarda başarı sağlayacaktır. Iş adamları için ortaklığınız konusunda dikkatli olmanız gerekecek. Bu ay, işletmenizin yurt dışından veya ülke dışında bulunan birinden yeni bağlantılar kurabileceğini de gösteriyor. Kariyerinizdeki ani olaylar, profesyonel cephedeki ön planlamanızın bir kısmını değiştirebilir. Mesleğinize çok güveneceksiniz. Saygı kazanmak için daha alçakgönüllü olmaya çalışın. Ayrıca bazı yeni projelere başlayabilirsiniz.

 

YAY

Aralık 2020 Yay burcu için, kişinin odak noktasını ailesine getireceğini gösteriyor. Eski güzel günleri son derece nostaljik hissettikleri için ailenin rahatlığına sığınacaklar. Kişinin diğer odak noktası, aile için güvenli bir geleceğe sahip olmak ve para biriktirmek olacaktır. İyi bir para kaynağı olabileceğinden, dış kaynaklı gelir kaynakları bu ay hayati önem taşıyacak. Yabancı bir ülkeye işle ilgili bir gezi olasılığı da var. Gayrimenkul yatırımı veya bir tür ev yenileme masrafı nedeniyle borçta artış şansı oldukça yüksektir. Mali durumunuzu devam ettirmek için bu ay kredi alabilirsiniz.

Bu ay, yabancı bir ülkede bulunan yeni bir gelir kaynağının ortaya çıkacağını öngörüyor. Yabancı bir ülkede kurulmuş veya yabancı para birimleriyle çalışan müşterileri içeren bir işletmeye yatırım yapma olanakları da vardır. Güven seviyeniz tüm zamanların en yüksek seviyesinde kalacak ve muhtemelen ofisinizdeki şaşırtıcı çalışmanız için terfi alacaksınız. Ayrıca, bir başlangıçta olabileceğiniz gibi daha fazla başarının size geldiğini de görebilirsiniz. Babanız kariyerinizde oldukça yardımcı olacak. Kariyerinizdeki genişleme bu ay da görülecektir.

 

OĞLAK

 
Aralık 2020 Oğlak burcu horoskobuna göre, yeni bir girişime başlama olasılığınız var. Yeni bir iş fırsatı ya da ay içinde katılacağınız bir proje olabilir. Yeni ortaklıklar birdenbire ortaya çıkacak ve bol miktarda şöhret ve sosyal statü kazanacaksınız. Sağlık açısından Aralık, sizin için endişelerin olmadığı bir ay olacak. Ancak gözlerinizi ve bacaklarınızı ilgilendiren durumlarda önlem almanız önerilir.

Horoskobunuz bu ay yeni bir projeye karşı güçlü bir eğilim göstereceğinizi gösteriyor. Tahminler ayrıca, kişinin kendi tarafında büyük bir yatırım gerektiren yabancı bir işletmeye ilgi duyabileceğini de gösteriyor. Aileniz ve arkadaşlarınız, kariyerinizle ilgili kararlarınız için oldukça destekleyici olacaktır. Aralık ayı, görünür bir terfi veya mevcut iş yerinizde olası bir pozisyon veya sorumluluk değişikliği olasılığıyla birlikte gelir. Kişinin, sosyal çevrelerinde şöhret ve isim kazandıracak bazı hayır kurumlarına kaydolma veya bunlara dahil olma şansı da oldukça yüksektir.

 

KOVA

Aralık 2020 Kova burcu için, ay boyunca harcamalarınızda kademeli bir artış olacağını öngörüyor. Para aynı zamanda yardım faaliyetlerine harcanacak ve genel mali görünümünüzü biraz sarsacak. Bunun dışında, başkalarına karşı davranışlarınızda daha mütevazı olma anlamında manevi olarak kazanmanın öngörüleri var. Ayrıca, ay boyunca kariyerinizde alışılmadık bazı adımlar atabilirsiniz. İşletmenizin patlama ve büyüme şansı da bir olasılıktır. Ayrıca işyerinizde, zamanla sizin için daha önemli hale gelecek biriyle de tanışabilirsiniz. Kardeşlerinizle yeniden bir araya geleceğiniz aile toplantıları da bir olasılıktır.

Bu ay iş dünyasındaki çabalarınız nihayet aile ve toplum tarafından tanınacak. İşletmenizi büyütme planları, hayal ettiğinizden daha pratik şekillerde ortaya çıkacaktır. Neyse ki, babanız ay boyunca yapacağınız kariyer seçimlerinde son derece destekleyici olacaktır. İşletmenizin çeşitlendirilmesine ve gelecekteki büyümesine yatırım yapmanın bu ay önemli bir olasılık olacağını göreceksiniz. Kişilerarası becerilerinizi destekleyen aileniz, kariyerinizin büyümesinde önemli bir faktör olacaktır.

 

BALIK

Balık burcu horoskobuna göre bu ay, başarılarınız ve geliriniz güveninizi artıracak. Balık burcu için gezegenlerin yerleşimi, yeni iş partnerleri bulacağınızı gösterir. Iş arkadaşınıza karşı fikirlerinizi gösterme konusunda da oldukça etkileyici olacaksınız. Bu ay horoskobunuz arkadaş çevrenizin büyüyeceğini gösteriyor. Babanızın kariyerinizdeki desteği size profesyonel cephede başarı kazandıracaktır. Bu ay, saldırgan davranışlarınızın evlilikte sorunlar yaratabileceğini gösteriyor. Eşinizin duygularına karşı düşünceli olun ve daha pürüzsüz bir ilişki için mizacınızı kontrol edin. Balık 2020 burcu aynı zamanda sağlık sorunlarını da gösterir. Beslenme alışkanlıklarınıza dikkat edin ve formda ve aktif kalmak için egzersiz yapın.

Horoskobunuz bu ay, Balık burçlarının mesleğinde bir terfi veya daha yüksek bir pozisyon alacağını gösteriyor. Yeni projenizin ciddi bir gelir sağladığını göreceksiniz. Bir devlet işi arayan veya yetkili bir kurumdan yaptırım / ihale bekleyen balık burçları, ayın ikinci yarısında bununla ilgili haberler alacaklar. Babanız kariyerinizde size destek olacak ve bu da size bazı kazançlar sağlayacaktır. Profesyonel alandaki insanlar işlerinde bir transfer bekleyebilirler. Bu ay, iş ortaklığınız daha fazla samimiyet ve ilgi gerektirecektir. Ayrıca, pürüzsüz, profesyonel bir ilişki için ortaklarınıza karşı nazik olmanız gerekecektir.