2020 OCAK AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

2020'nin ilk ayı enerjik başlamayı ve birçok açıdan özel olmayı vaat ediyor. Yeni ve daha iyi fırsatlar elde edersiniz ve kariyerde başarı elde etme olasılığı yüksektir. Kitlelerle iletişiminiz çok daha iyi olacak, bu da size toplumda saygınlık kazandıracak ve itibarınızı artıracaktır. Yeni kazanç kaynakları açılacak ve daha fazla mali giriş olacaktır.
 
Ancak, aşırı heyecanlanmamaya ya da şansınıza çok fazla güvenmemeye çalışmalısınız. Annenizle ilişkiniz önemli ölçüde iyileşecek ve onunla kaliteli zaman geçirebileceksiniz. Bununla birlikte, bir tartışmaya yol açan küçük bir görüş farkı olabileceğinden, baba ile ilişki özen ve dikkat gerektirir. Rakiplerinizden bazı engellerle karşılaşabilirsiniz, bu nedenle gereksiz tartışmalardan uzak durmanız önerilir.
 
Bu ayki işiniz ve kariyeriniz için heyecanlanacaksınız. Sizi iyimser hissettirecek yeni fırsatlar kapınızı çalacak. Kendi işinizle ilgiliyse, kazançlar görür ve gelecek için yeni planlar geliştirirsiniz. Yurtdışına seyahat etme fırsatı verecek kazançlı bir iş anlaşması yapmanız muhtemeldir. Ancak, bu ay yeni ortaklıklardan kaçınmanız ve kararları dürtüsel olarak almamanız tavsiye edilir. Eğer hizmet sektöründe bulunuyorsanız, sorumluluklarınızı artıracak yeni projelere dahil olabilirsiniz. Bununla birlikte, bu özellikle bu ayın ortasına kadar biraz stres getirebilir.

 

BOĞA

2020'nin ilk ayı hayatınızın her alanında hoş ve rahat olmayı vaat ediyor. Ay burcu efendiniz Venüs, 8 Ocak'tan itibaren kariyer evinizi geçecek ve kariyer ve mutluluk konusunda büyük umutlar getirecektir. Güzellik ürünlerine, giysilere, tasarıma, dekorasyonlara vb. Yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Araştırma çalışmalarına ve gizli çalışmalara yoğun bir ilgi göstereceksiniz.
 
16 Ocak'a kadar beş gezegen sekizinci evden geçecek ve bu da servetle ilgili bazı sorunlara ve stresli durumlara yol açabilir. Ancak, 24 Ocak'tan itibaren, Satürn Oğlak burcuna geçeceğinden ve size büyüme fırsatları getireceğinden kariyerinizde belirgin bir gelişme görecektir. Yeni bir araç satın alabilir ve evinizi güzelleştirmeyi planlayabilirsiniz. Ebeveynlerinizden destek alacaksınız ve onların kutsamaları size birçok fayda sağlayacaktır. Ayrıca uzun mesafeli yolculuklarda geniş fırsatlar elde edebilirsiniz.
 
Yeni yollar daha fazla güven ve iyimserlik getireceğinden kariyerinizde bir yükseliş göreceksiniz. Öz çabalarla yeni fırsatlar elde edeceksiniz ve şirketinizdeki konumunuz yükseltilebilir. 20 Ocak'a kadar geçen süre büyüme açısından biraz durgun olacak ve sabırlı olmanız ve yeni projelere yatırım yapmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Ancak bundan sonraki süre, yeni projeler başlatmak veya ortaklıklara girmek için uygun olacaktır. Mevcut işinizde maaş zammı ile birlikte işinizi değiştirebilir veya terfi alabilirsiniz. İş transferi isteyenlerin istediği fırsatlar olacaktır.
 

İKİZLER

Ay burcu İkizler olanlar için, 2020'nin ilk ayı yeni başlangıçlar ayı olacak. Şans sizin lehinize olacağından oldukça heyecanlı ve iyimser olacaksınız. Finansal kazançlara yol açacak birçok fırsat olacak. Yurtdışına seyahat etmeyi planlayanlar başarılı olabilir ve yabancı topraklara yerleşmeyi hayal edenler rüyalarının gerçekleştiğini görebilirler. Bu süre zarfında taşınmaz mallara ulaşma şansı vardır ve toplumdaki saygınlığınız ve itibarınız artacaktır.
 
7. evdeki beş gezegenin ay burcunuzdan geçişi nedeniyle biraz karışıklık ve endişeyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca tembellik ve uyuşukluk anları olabilir ve birkaç iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz, ancak yine de güçlü ve onları aşacak kadar kararlı kalacaksınız. Arkadaş ve akrabalardan gelen destek de canlandırıcı bir faktör olarak görülmektedir. Şans iş beklentilerinizi destekleyecek ve o bölgede önemli bir büyüme göreceksiniz.
 
Bu ay boyunca kariyer cephesinde işler oldukça olumlu. Yenilenmiş cesaret ve coşku ile çok çalışacaksınız. Mali durumunuz, yabancı topraklardan gelen yeni fırsatlarla daha da iyileşecektir. Bu ay kendi işinizi bile kurabilirsiniz, ancak ortaklıktan kaçınmaya çalışın. Zaten kendi işlerini yürütenler kârın daha fazla güven getirdiğini görürler. Ayrıca, arazi ve gayrimenkul işinden iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

 

YENGEÇ

2020'nin ilk ayı, kariyer ve geçmiş sorunların çözümünde fırsatlar getirdiğinden olumlu ve umut dolu görünüyor. Uzun süredir bekleyen bir çalışma veya proje coşkuyla başlatılacaktır. Bu ay size çok neşe getirecek, yeni bir ev veya araç satın alma şansınız var. Bununla birlikte, 6. evdeki beş gezegenin ay işaretinizden kümelenmesi nedeniyle anlaşmazlıklardan veya davalardan kaçınmanız önerilir. Gereksiz sıkıntılardan kaçınmak için kelimelerinizi kontrol altında tutmak daha iyi olur.
 
Akademik çalışmalara katılanlar bu ay kurs veya projelerini tamamlayabileceklerdir. Ayrıca geleceğiniz için planlar yapabilirsiniz. Kişisel ve profesyonel yaşamınıza zarar verebileceğinden gereksiz ve aşırı düşünmekten kaçının. Ayın sonuna doğru, Satürn'ün Oğlak'taki geçişi ay burcunuzun karşısında olacak, bu yüzden disiplinli olmanız ve tüm kural ve düzenlemelere uymanız gerekir.
 
İşler profesyonel olarak heyecan verici olacak. Görevlerinizi gerçekleştirmek için cesur ve enerjik hissedeceksiniz ve yeni teklifler ve projeler sizi heyecanlandıracaktır. Yurtdışına seyahat etme şansınız olacak ve yeni projelerle ilgili toplantılar başarılı olacaktır. Tamamlanmamış bir çalışma veya proje yeniden başlatılacak ve başarıyla tamamlandığını göreceksiniz. Bu, işinizi değiştirmek için iyi bir zaman değildir, bu nedenle sabırlı olmanız ve bu tür planları şimdilik beklemeye almanız önerilir. Aşırı heyecan ve aşırı güven yanlış kararlar alınmasına neden olabilir, bu nedenle sakin ve sabırlı kalmak ve çabalarınıza devam etmek en iyisidir.

 

ASLAN

2020'nin ilk ayı arzuların yerine getirilmesi açısından umut verici görünüyor. Yaratıcılığınızda bir artış göreceksiniz ve Rahu gelir evinizden geçeceği için çok sayıda gelir kaynağına sahip olacaksınız. Emlak işine karışanlar, Mars'ın kendi burçlarında faydalı geçişleri nedeniyle büyüme göreceklerdir. Ebeveynlerinizden yeterli desteğe sahip olacaksınız. Uzun zamandır devam eden mülkiyet anlaşmazlığının çözümünü lehinize görebilirsiniz. Mesleki yaşamınızda elinizden gelen çabayı gösterecek ve sorumluluklarınızı yerine getirebileceksiniz.
 
Burcunuzun yöneticisi Güneş'in, Satürn ile konumu bazı zorluklara neden olabilir, ancak geçici olacaktır ve cesaretiniz ve kararlılığınızla bunları aşabilirsiniz. Ocak ayının son haftasında, Satürn altıncı eve girer. Satürn'ün en iyi yerleşimlerinden biri olduğu için bu sizin için çok faydalı olacaktır. Seyahatleriniz bu ay artabilir ve hobilerinizde zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi bazı sosyal çalışmalara da dahil edeceksiniz.
 
Geçmişteki çabalarınız fayda sağlayacağından bu ay kariyer için oldukça uygundur. Sıkı çalışmanızı artıracak ve gelecekteki büyüme için stratejiler planlayacaksınız. Yabancı projeleri etkin bir şekilde ele alabileceksiniz ve yurtdışına seyahat etme fırsatınız da olabilir. Tasarım veya güzellikle ilgili işlerde yer alanlar yeni fırsatlar ve artan gelir elde edecekler.
Üstlerinizden takdir alacaksınız. Bir promosyon ve maaş zammı neşe ve cesaret getirecektir. İş değişikliği için fırsatlar elde edebilirsiniz.

 

BAŞAK

Bu ay sizin lehinize şansınız var, bu yüzden istenen başarıyı elde etmek için çaba sarf etmeye hazır olun. Yaratıcı hissedeceksiniz ve kendinizi sanat ve tasarım, yazma ve yenilik gibi yaratıcı alanlara dahil edeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçireceksiniz. Hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı takip etmek için zaman bulabileceksiniz, bu da sizi mutlu ve meşgul edecek. Bu ayın ortasına kadar, ay burcunuzun efendisi, Merkür, diğer dört gezegenle birlikte dördüncü evden geçecek. Keskin aklınız ve bilginiz ile problemleri ve karmaşık sorunları çözebileceksiniz.
 
Seyahat etme fırsatınız olacak ve arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız. Ay ortasına kadar önemli kararlardan kaçınmaya çalışın. Tembel ve şaşırmış hissedebilirsiniz, bu nedenle hedeflerinize odaklanmış ve kararlı kalmanız önemlidir. Satürn, 24 Ocak 2020'den itibaren Ay burcunuza göre beşinci evi geçecek. Oradan onbirinci evinizi yansıtacak ve kazançlar için yeni yollar açacak.
 
Kariyer beklentileri 2020'nin ilk ayında parlak olacak. Sıkı çalışmanız ve geçmişteki çabalarınız fayda sağlayacak ve yolunuza çıkan birçok fırsat göreceksiniz. Çok kazanç sağlayacak yabancı veya çok uluslu şirketlerle çalışma şansınız olacak. Patronunuzdan ve amirlerinizden çabalarınızın karşılığında takdir göreceksiniz, bu da güveninizi büyük ölçüde artıracak ve daha iyisini yapmanıza teşvik edecektir.

 

TERAZI

2020 yılının ilk ayı sizin için kazançlar ve yeni fırsatlar ayı olacak. Size mutluluk ve neşe getirecek finansal durumunuz geliştirilecektir. Sıkışmış paranızı geri alabilme şansınız yüksektir. Bu ayın ortasına kadar ay burcunuza göre üçüncü evi geçen beş gezegen daha fazla güven ve cesaret getirecektir. Profesyonel cephede yeni kapılar açılacak ve bu ay kariyerinizde bir dönüm noktası olacak. Hedeflerinize ulaşmak için enerjik ve hevesli olacaksınız ve yolunuza çıkan yeni fırsatlar konusunda odaklanmanız ve uyanık olmanız önemlidir.
 
Kendinden emin ve agresif olacağın anlar olacak. Pozitif ve negatif arasındaki farkı görebilmek ve buna göre hareket edebilmek için bilinç düzeyinizi artırmaya çalışın. Ocak ayının son haftasından itibaren Satürn Oğlak burcuna girecek ve Güneş'e katılacak. Bu aşama, dayanıklılığınızı korumanızı ve sakin ve formda kalmanızı gerektirir. Karar vermede biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, barış ve memnuniyet getirecek sosyal hizmette zaman ayırabilirsiniz.
 
Şans sizi kariyerinizde destekleyecek ve karşınıza çıkan yeni ve kazançlı fırsatlardan memnun kalacaksınız. Jüpiter zenginlik ve bilgelik gezegeni üçüncü evinizde ay burcunuzdan geçecek ve dokuzuncu evi yansıtacaktır. Hizmette olursanız, profesyonel büyümeye yol açacak yeni ve önemli projelere katılma fırsatları elde edeceksiniz. İş arkadaşlarınız sizi destekleyecek ve iş yerinde yeni şeyler öğrenmenize yardımcı olacak.

 

AKREP

Akrepler, kendine güvenen ve canlılık dolu olacağınız için aya oldukça enerjik bir başlangıç ​​yapacaksınız. İrade gücünüzde ve cesaretinizde bir artış göreceksiniz, ay burcunuzun hükümdarı ilk benlik evini geçecek. Kariyerde ani fırsatlar yakalayacak ve onları kapmak için hevesli hissedeceksiniz. Bu ay manevi seyahatlerde bulunabilirsiniz ki bu size sakin bir his verecektir. Size rahatlama sağlayacak. Ev ve arazi yatırımlarının karlı bir şekilde geri dönme şansı vardır. Ayrıca, kişisel ve mesleki ilişkilerinizi bozacak tahriş ve saldırganlık seviyelerinizde bir artış olabilir.
 
Öfkenizi kontrol etmeniz ve bu ay dürtüsel davranmamanız önerilir. Kendinizi sosyal hizmetlere ve gönüllü çalışmalara dahil edebilirsiniz. Devletten destek alacaksınız. 24 Ocak'ta Satürn, üçüncü eve girecek ve bu da geçmiş çabaların sonuçlarını getireceği için sizi ödüllendirecek. Birçok kazançlı fırsat elde edeceğiniz için finansal durumunuz düzelecektir. Bu uygun süreyi maksimuma çıkarmak için her durumda sakin ve bestelemeye çalışmalısınız.
 
Ocak 2020, kariyeriniz ve profesyonel gelişiminiz için olumlu bir ay olacak. Bu ay, önemli projelerinizi hazırlayacak ve itibarınızı artıracak faydalı temaslar kuracaksınız. Bu ay yabancı seyahatler gerçekleştirebilirsiniz, bu da başarılı olacaktır. Teknik bir alanda yer alıyorsanız, sizin lehinize şansınız olacaktır. Bu ay meslektaşlarınızla harika bir ilişkiniz olacak ve patronunuz işteki performansınız için sizi takdir edecektir. Profesyonel ağınız, yeni insanlarla iletişim kuracağınız için bu ay genişleyecek. 24 Ocak'a kadar geçen süre, yeni bir girişim veya iş kurmak için uygundur. Yeni şeyler öğrenme fırsatı bulacaksınız, bu yüzden alçakgönüllü olmaya çalışın çünkü egoist olmak başarınızı engelleyecektir.

 

YAY

Yaylar, 2020 yılına yeni bir karma başlangıç ​​yapacaksınız, çünkü ilk evinizde kişisel ve profesyonel büyüme fırsatları getirecek olan bir gezegen kümesi olacak. Bununla birlikte, sizi endişelendirecek bazı karışıklık ve dağınık durumlar olabilir. Arkadaşlarınızdan zor durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak birçok destek ve işbirliği alacaksınız. Başkalarına kolayca güvenemeyeceksiniz ve karışıklıklar nedeniyle hızlı kararlar alamayacaksınız.
 
Üst düzey veya deneyimli bir kişinin tavsiyesi, ilerlemenize ve gelecek için plan yapmanıza yardımcı olacaktır. Dikkatli yaklaşımınız sizi sıkıntılardan uzak tutacaktır. Zamanınızı iyi yönetmeli ve hedeflerinize odaklanmaya çalışmalısınız. Varsa davalar veya mahkeme davaları lehinize gidecek. İş arkadaşlarınızdan yardım ve destek alacağınız için kendinizi cesaretlendirilmiş hissedeceksiniz. Profesyonel yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni şeyler öğrenmenize de yardımcı olacaklardır. Ancak, işyerinizde patronlar ve yaşlılarla ilgili sorunlar olabilir, çünkü çabalarınız için takdir eksikliği hissedeceksiniz. İşyerindeki etkileşimlerinizde zarif ve kibar olun.
 
Yabancı topraklardan fırsatlar ve projeler olabilir, ancak bazı engeller de olabilir. Bazı anlaşmazlıklar olabileceğinden, ortaklığa girmek için iyi bir ay değil. Toplantılarda ve seyahatlerde meşgul kalacaksınız, ancak hepsi verimli olmayacak. Profesyonel cephede büyük kararlar almaktan kaçının ve işe büyük yatırım yapmayın. Bu ay iş değişikliği için fırsatlar elde edeceksiniz ve profilinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. İşyerinde seyahatler ve harcamalar artabilir ve yeni projelere dahil olabilirsiniz.

 

OĞLAK

2020'nin ilk ayı, Satürn'ün 24 Ocak'tan itibaren burcunuzdan geçeceğinden, hayatınızın tüm alanlarında önemli dersler ve öğrenme getiriyor. Satürn'ün Vedik astrolojide karma gezegen olduğu söylenir ve hayatınızda bir disiplin, zaman yönetimi ve yapı duygusu getirecektir. Ay burcunuz üzerinden geçişi nedeniyle, aklınızın karışmasına neden olan endişe ve belirsizlikle karşılaşabilirsiniz. Ayın ilk günlerinde, on ikinci evde yabancı seyahat ve beklenmedik harcama getirebilecek bir gezegen kümesi olacak. Zihinsel yorgunluğunuzu hissettirebileceğiniz için işinizle aşırı yüklenmekten kaçınmalısınız.
 
Sıkı çalışmanızı artıracaksınız ve iş cephesi de profesyonel cephede artabilir. Başarıyı getirecek yeni bir girişim veya iş başlatabilirsiniz. Tüm kararları serin bir zihin ve dikkatli bir planlama ile almalısınız. Zihninize ve vücudunuza çok fazla baskı uygulamaktan kaçının. Uzun çalışma saatleri sağlığınızı olumsuz etkileyebileceğinden, sağlığın da bakıma ihtiyacı vardır. Bu ay kişisel ve mesleki ilişkilerinize dikkat etmeli ve tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.
 
Kariyer, 24 Ocak'tan itibaren kârlı olacağı için birçok yeni fırsat elde edeceğiniz için yükseliş trendinde gibi görünüyor. Çabalarınız size mesleğinizde tanınırlık ve başarı kazandırır. Önemli bir projeyi sonuçlandıracak veya bu ay anlaşacaksınız, bu da güveninizi artıracak ve daha çok çalışmanızı teşvik edecektir. Bununla birlikte, çalışma basıncı ve stres seviyelerinde bir artış olacaktır. İstediğiniz rolü alamayacağınız için bu ay işinizi değiştirmekten kaçınmalısınız. Yeni başlayanlar da iş bulmakta zorlanacak ve biraz daha çalışmak zorunda kalacaklar. Kıskanç bir meslektaşınız size zarar vermeye ya da dedikodu yapmaya çalışabilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız. İşyerinde itibarınıza dikkat edin. Bu ayın ortasından sonra sizi iyimser kılacak Patronunuzdan takdir alacaksınız. Ayrıca, vadesi gelmiş bir promosyon da alabilirsiniz.

 

KOVA

Ocak 2020 sizin için yeni bir aşamanın başlangıcını işaret ediyor. Ayın işaretine göre beş gezegenin ay ortasına kadar onbirinci ev üzerindeki etkisi, istikrarlı bir gelir akışı ve sizin için yeni kazanç kaynakları üretecektir. Bununla birlikte, bu, para meseleleriyle ilgili bazı kararsızlıkları da beraberinde getirebilir, ancak bunu bilgeliğiniz ile üstesinden gelebilirsiniz. Kararınızı birçok kez değiştirmekten kaçınmalısınız çünkü bu, belirsizliğe yol açacaktır. 24 Ocak'tan itibaren Satürn'ün Oğlak burcunda transit geçişi, Sade Sati olarak bilinen sizin için yedi buçuk yıllık bir döngüyü başlatacak. Ancak, Satürn'ün karmanıza göre sizi ödüllendireceğinden endişelenecek bir şey yok.
 
Sıkı çalışmanız ve samimi çabalarınız profesyonel yaşamınızda başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Karmanızı dürüstlükle yapmaya devam etmeli ve zaman yönetimini öğrenmelisiniz. Etkili planlama ve akıllıca eylemler gerçekleştirme, başarı merdivenine tırmanmanıza yardımcı olacaktır. Zaman kaybetmemeli veya dikkatsiz davranmamalısınız, aksi takdirde kayıplara uğramanız gerekebilir. Motive olmalısınız ve küçük hataların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Harcamalarınızı iyi yönetebilir ve harcamalarınız üzerinde kontrol sahibi olabilirsiniz.
 
Yeni fırsatlar ayın başında kapınızı çaldığı için bu ay kariyer cephesinde oldukça umut verici. Hedeflerinize sıkı çalışma ve sebatla ulaşabileceksiniz. Jüpiter, zenginlik ve bilgi gezegeni burcunuzda geçiş yapacak. Bu oldukça faydalı bir geçiş. Kariyerinizde size mutluluk ve cesaret verecek büyüme ve genişleme olacak. İşsiz olanlar için, iş bulma çabalarınız bu ay birçok iş fırsatı getireceğinden, önem kazanacaktır. Mevcut işinizde maaş zammı şansı olduğundan işinizi değiştirmeye çalışmamalısınız. Bir projenin başarılı bir şekilde tamamlanması için patronunuzdan övgü ve takdir alacaksınız. Mevcut şirketinizde bir promosyon bile teklif edilebilir.

 

BALIK

2020 yılının ilk ayında kişisel ve mesleki yaşamınızda çok fazla iyimserlik ve umut getirecektir. Beş gezegenden oluşan bir küme, onuncu evi ayın ilk yarısına kadar geçirecek. Bu, birden fazla proje başlatılacağı için profesyonel yaşamınızda büyüme getirecektir. Kendi lehinize şansınız olacak ve sıkı çalışmanız da artacaktır. Düzgün planlama olmadan hiçbir şeye büyük miktarda para yatırmamalısınız. Çabalarınız ve odaklanmanız başarı getirecektir. Yeteneklerinize inanmalı ve başkalarından etkilenmeden bağımsız olarak karar almaya çalışmalısınız. Görevlerinizi son tarihler içinde tamamlamaya çalışın.
 
Profesyonel yaşamınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz, ancak şans faktörünüz bunların üstesinden gelebilecek kadar güçlü olacaktır. Enerji ve heyecan seviyeleriniz artacak. Bu ay manevi seyahatlerde bulunacaksınız. 24 Ocak'tan itibaren Satürn 11. evden geçecek. Bu, sizin için yeni gelir yolları açacağı ve size geçmiş çabaların faydalı sonuçlarını vereceği için oldukça faydalı bir transittir. Yurtdışına seyahat etmek için birçok fırsat elde edersiniz, bu da kazanç sağlar. Ay sonunda büyük kararlar almaktan kaçının.
 
Ocak 2020, kariyer gelişiminin pozitif olduğu bir aydır. Yeni bir iş girişimi kurmayı düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, alternatif bir planınız olmalı ve ilk aşamada büyük bir yatırımdan kaçınmalısınız. İş yerinde birden fazla projeye ve göreve katılacaksınız ve bunları son tarih içinde bitirmek için zamanınızı yönetmek zorunda kalacaksınız. Bu süre zarfında işinizi değiştirmemeye ve patronunuzla yakın bir ilişki sürdürmeye çalışın. Maaş zammı ile terfi alabilirsiniz. İş transferi arayanlar başarılı olabilirler. Artan iş yükü nedeniyle işyerinde endişe duyabilirsiniz.