2019 EKİM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Bu ay heyecanlı ve cesaret dolu bir ay olacak. Bunun sebebi ay burcunuzun yönetici gezegeni Mars'ın Güneş transiti. Bu, seyahat işlerinizde bir artış yaşayacağınız anlamına gelir, ancak yapacağınız ziyaretler size yeterli gelmez. Ayın ortasında, çok sayıda anlaşmazlık ve tartışma için maddi harcama yapacaksınız. Yaratıcılık ve tasarım zihninizi meşgul edecek

Bu ay boyunca, zaman, şans veya servet ile ilgili durumlar size uygun kalacak ve geçmişte bazı nedenlerden dolayı durdurulan bazı bitmemiş veya eksik projeler üzerinde çalışmaya başlayacaksınız. Tüm göreviniz son hedefine ulaşacak. Gereksiz tartışmalardan kaçınmanız ve ay boyunca kimseyi aldatmadan çalışmanız gerekir, çünkü bunlar olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Kişisel eğlence ve lüks masrafları bu dönemde artacaktır.

Ekim ayı özellikle sizin için kariyer açısından parlak görünüyor! Yeni ay, cesaret ve heyecanla dolu başlayacak, bu ayki bekleyen işi tamamlamanıza yardımcı olacak. Yeni bir iş kurmayı veya bir partnerle çalışmayı planlıyorsanız dikkatli olun. Tasarım ve yaratıcılık alanlarına bağlı olanlar önümüzdeki aylarda çok iyi vakit geçirecekler ve bu süre zarfında birçok serbest çalışma alacaksınız.

 

BOĞA

Ekim ayı, Ay burcu Boğa olanlar için tam heyecan ve yüksek enerji ile başlayacak ve işler 15 Ekim'e kadar aynı kalacak. Fakat bu ay boyunca fazla heyecanlı ve fazla güven almaktan kaçınmaya çalışmanız gerekir, çünkü bu sizin lehinize olmayabilir. Belirli bir kişi ile ilgili konularda güvenli bir mesafe tutmaya çalışın; İlk başta sorumlu olmadığınız şeyler için suçlamaları ve iddiaları alacaksınız. Bu ay kardeşlerinizin size de son derece destek olacağı anlamında iyi olacak.

Bu ay herhangi önemli bir karar almadan önce büyüklerinize ya da sizden daha tecrübeli kişilere danışmak sizin için faydalı olacaktır. Bazı araştırmalara dayalı çalışmalara ilgi duymanız ve aynı işe dahil olmanız için iyi şanslar var. Babanızın sağlığı bu ay boyunca acil dikkatinize ihtiyaç duyacak ve onunla herhangi bir anlaşmazlık veya tartışma yapmaktan kaçınmaya çalışmalısınız. Ayrıca uzun vadede sizin için yararlı olacağını kanıtlayacak gezilere ve seyahatlere gidebilirsiniz.

Bu ay işinizle ilgili çaba sarfedecek ve seyahat edeceksiniz. Ancak, sabırlı olmanız ve işle ilgili gecikmeleri ve engellerle karşılaşabileceği ve gelecekteki sonuçlarla karşılaşabileceğiniz için işlerin çalışmasını beklemeniz gerekir. Bir devlet işindeyseniz veya bir iş değişikliği arıyorsanız, o zaman bu ay sizin için de iyi olacak. Dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durun ve işinizde iyi sonuçlar almak için çalışmanızı ve özel odaklanmanızı sağlayın.

 

İKİZLER

Bu ay neşeli bir ruh hali içinde olacaksınız, Ekim ayında Merkür ve Venüs transiti var olacak. Proje ve tasarlama ile ilgiliyseniz, sizin için çok yoğun bir zaman olacaktır. Dayanıklılığınız ve güveniniz bu süre içinde katlanarak artacaktır. Değerli zamanınızı boşa harcayabileceği için herhangi bir karmaşa ve karışıklıktan kaçının. Bu ay hayatta önemli bir karar vermeden önce büyüklerinize danışmanız ve sakin bir akla sahip olmanız önemlidir.

Bu ay seyahat etmek sizin için faydalı olacak ve ayrıca size gerekli rahatlığı sağlayacak huzurlu mekanlarda biraz zaman harcayacaksınız. Bu ay içinde geçmişin bitmemiş bazı çalışmalarını yeniden başlatabilmeniz için güçlü olasılıklar var. Akıllı ve mantıklı çözümler ile karşınıza çıkan tüm sorunları çözebileceksiniz. Teslim edemeyeceğiniz şeylere söz vermeyin. Spor ve diğer açık hava etkinlikleri bu ay ilgi alanınız olacak ve ruhunuzu gençleştirmek için zevk alarak ve rahatlayarak zaman geçireceksiniz.

İyi olduğunuz yeni bir işe girmek, kariyerinizde size başarı ve büyüme sağlayacaktır. Yaptığınız zor iş için istenen sonuçları alacaksınız. Yaratıcılık ve tasarımla ilgili iş sizin için de karlı olacaktır. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, bu ay boyunca ortaklıklar konusunda dikkatli olmanız, mümükünse yalnız çalışmalısınız. Meslektaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkiler sağlıklı ve arkadaşça kalacaktır. Yeni iş veya işle ilgili seyahatler bu ay sizi meşgul edecek.

 

YENGEÇ

Cesaret ve kişisel çabalar Ekim ayında sizin için iki dayanak noktası olmaya devam edecek. Rahu Harcama Sarayına taşınırken, bu ay boyunca harcamalarınızı kontrol etmeye çalışın. Sizin için gerekli olan kendinden emin ve bağımsız kararlar alabileceksiniz. Bu ay hiç kimseyle herhangi bir tartışmaya girmeden güvenli mesafeyi koruyun, aksi halde önemsiz bir mesele nedeniyle gereksiz yere bir davaya sürüklenebilirsiniz.

Profesyonel cephe, aynı şekilde başarılı olabileceğiniz için parlak görünüyor. Politikada güçlü bir eğilime sahipseniz, politikada iyi bir konum elde edip toplumda tanınmaya başlayacaksınız. İşle ilgili seyahat, finansal kazançlar ve faydalar açısından sizin için iyi olacaktır. Bu ay arkadaşlarınızla iyi ve kaliteli zaman geçirmeniz size iyi gelecek. Tasarım ve yaratıcı çalışmalara karışanlarınız bu ay bundan faydalanacak.

Bu ay sizin için büyük değişiklikler ve kararlarla dolu, çünkü yeni bir işe başlayabilir ve mesleğinize tam bir cesaretle büyük bir yatırım riskini atabilirsiniz ve güveniniz başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Tasarımla ilgili çalışmalar, kariyer grafiğinizde sizin için büyük başarı getirecektir. Hükümetle ilgili bitmemiş bazı projeler bu ayki hedeflerine ulaşacak. Yurt dışından yeni iş projesi alma şansı bu ay için öngörülebilir.

 

ASLAN

Cesaret ve güven, ekim ayında size çok yardımcı olacak ve aynı zamanda güçlü hissetmenizi sağlayacak yerleşik özelliklerdir. Ego ve kör konuşmalarınızı bu ay beklemeye alın, bu ay sizin için gereksiz karmaşa ve tartışmaların nedeni olabilir. Devletten çalışmalarınızda bir tür destek arıyorsanız, bu ay boyunca bunu elde edebileceksiniz. Güçlü irade gücünüz ve cesaretiniz, sizin için önemli olan şeyleri almanıza yardımcı olacaktır.

Bu ay, işin her alanında başarılı olacaksınız ve hangi projeyi alırsanız alın, iyi sonuçlar ve takdirler getirecektir. Şımartmak ve rahatlamak için zaman ayıracak ve eğlenceniz için de para harcayacaksınız. Seyahat etmek, bu ay boyunca sizin için yararlı olacaktır. Yüksek masraflar sizin için öngörülebilir. Bu ay arkadaşlarınızla iyi vakit geçireceksiniz. Araştırmaya dayalı çalışmaların yanı sıra gizli bilimle de ilgilenme ihtimaliniz çok yüksek.

Ekim ayı, Ay burcu Aslan olanlar için yaratıcılık, güzellik ve tasarım çalışmaları ile ilgili yeni bir işe başlamak için iyi bir ay. Çabalarınız ve sıkı çalışmanızla birlikte, yeni kariyer fırsatları size yol gösterecek ve aynı zamanda profesyonel gelişiminizi de artıracaktır. Bu ay herhangi bir ortaklığa dayalı çalışmaya başlamak için uygun bir zaman değil. Siz rakiplerinizin önünde kalacaksınız ve onlar üzerinde kazanacaksınız. İşle ilgili seyahatler de bu ay için sabit bir faktör olarak kalacaktır.

 

BAŞAK

Ego ve saldırganlık, ekim ayı boyunca Mars ve Güneş'in Başak burcundaki transiti ile kontrol edilmezse en büyük düşmanınız olacak. Onları kontrol etmezseniz, sizin için önemli olan insanlarla en kıymetli ve değerli ilişkilerinize mal olabilir. Sıkı çalışmanızın, çabalarınızın ve iyi şansların yardımıyla yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Mutluluk, bu ay boyunca sizin için her yerde görülebilir. Zihinsel olarak güçlü kalacaksınız ve güvenle karar vererek başarılı kararlar alacaksınız.

Sağlık bu ay biraz sekteye uğrayabilir, dikkatli olmalısınız. Bu ay, kimseyle herhangi bir tartışmaya girmenin zamanı değil. İyi ve tatlı iletişim tarzınız maddi kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Sosyal tanınma ve popülerlik de kazanacaksınız. Kişiliğinizin yaratıcı tarafı da halka açık olacak ve başkaları tarafından takdir edilecektir. Sporla ilgili etkinliklerde başarılı olacaksınız. Seçtiğiniz kariyer ve yaşamınızla ilgili diğer önemli kararları almak için ebeveynlerinizden tüm destek alacaksınız. Lüks seyahat ve işle ilgili seyahatlerde zaman harcanacak ve sizin için maddi açıdan faydalı olacağı kanıtlanacaktır.

Bu ay iş dünyasında büyük avantajlar ve başarılar elde edeceksiniz. Ayrıca, yeni bir işe başlayacak ve genişlemesi için para yatıracaksınız. Büyüme oranınız bu ay işte yüksek olacak ve yabancı bir şirketle çalışma şansınız olacak. Zaten yabancı bir şirkette olmanız durumunda, onlarla yeni bir proje alacak ve projeyi verilen süre içinde tamamlamak için çalışanlarınız size destek olacaktır. Bu ay boyunca iyi bir görüşmeden sonra bile yeni bir işe girmek veya yeni bir işe katılmak için gecikmeler ve engeller ortaya çıkabilir.

 

TERAZI

Bu ay, Ay burcu Terazi olan kişiler çok keyifli ve heyecan dolu olacaklar ve kendi kendine eğlence ve şımartmak için para harcayacaksınız. Güçlü bir irade gücünüz olacak ve zihinsel olarak rahatlayacaksınız. Başarı, bu ay işinize koyacağınız sıkı çalışma ve çabalardan gelecek. Aileniz için bakım ve endişe sizin önceliğiniz olacak ve tüm görevlerinizi de sorumlu bir şekilde yerine getireceksiniz. Bu ay boyunca çeşitli konfor ve lüks ürünler satın almak için gerçekleştireceğiniz birden fazla masraf olacaktır.

Şansınız sizi desteklemeyeceğinden, 17 - 22 Ekim arasında herhangi bir zihinsel stres ve kafa karışıklığından uzak durun. Ayın ortasında, seçtiğiniz bir yere seyahat edebilirsiniz. İş yerinde iyi bir sunum yaptığınız için takdir edilecek ve profesyonel kariyerinizde daha iyi sonuçlar alacaksınız. Özellikle ayın sonuna doğru gücünüzü ve dayanıklılığınızı koruyun. Bu ay, politikaya ve sosyal hizmete karşı güçlü bir eğiliminiz olacak ve rakipleriniz arasında muzaffer bir görünüme kavuşacaksınız.

Güneş, 15 Ekim'e kadar 12. Ev'e (Maneviyat Evi, Masraflar ve Yurtdışı Seyahatler) geçerken, kariyerinizde yeni fırsatlar elde edecek ve aynı zamanda yabancı bir ülkede kimliğinizi yaratma şansınız olacak. Bunun yanı sıra, alanınızda başarılı olmak için işinize odaklanmanız iyi olacaktır. Tasarım, yaratıcılık ve dekor alanıyla ilişkilendirilirseniz, aynı şeyden iyi gelir ve fırsatlar elde edebileceksiniz.

 

AKREP

Bu ay Akrep burçları için oldukça yoğun bir ay olacak ama başkalarıyla iletişiminizde sakin olmanız ve yumuşak olmanız gerekir; yalnız kaldığınızı hissediyorsunuz. İyimser olmaya çalışın ve 19 - 21 Ekim arasında düşünceli ve depresif olmaktan kaçının. Bu ay sizin için uzun bir denizaşırı seyahat şansı var. Bu ay boyunca arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının.

Yaşamınızla ilgili bazı önemli kararlar almak üzereyseniz, yaşlılara danışmak iyi bir seçim olacaktır ve ayrıca acele veya saldırganlıkta bir karar vermekten kaçının. Kariyerinizle ilgili iyimser bir tutumda ve cesaretli olacaksınız ve bu da size ay ortasında büyüme ve başarı getirecek cesaretli kalacaksınız. Yaptığınız sosyal hizmetler için bu ay isim ve tanınma alacaksınız. 16 Ekim'den itibaren işte daha yüksek bir pozisyon almak için iyi bir şans mümkündür.

Kariyer grafiği 15 Ekim'e kadar iyi kalacak ve Hükümetten gerekli destek ve geliri elde edebileceksiniz. Herhangi bir yabancı şirketle herhangi bir iş anlaşması yapmaktan şimdilik kaçının. Ayrıca, 16 Ekim'den ay sonuna kadar işle ilgili herhangi bir seyahatten kaçının, çünkü iyi bir getirisi olmayacak. 15 Ekim'e kadar yeni kariyer fırsatları edinme şansı çok yüksektir, bu nedenle söz konusu zaman dilimi içinde bunları gerçekleştirebilecek kadar bilinçli kalın.

 

YAY

Burcunuzdaki Satürn ve Ketu geçişleri ile Ekim ayı boyunca huzursuz ve endişeli hissedebilirsiniz. Bu aynı zamanda, Sade Sati aşamasını geçtiğinizden dolayı, bu süre zarfında sizden başarı ve büyüme merdivenlerine tırmanmanız için çok sıkı çalışmanızı istiyor. Bu ay harcamalarınız üzerinde sıkı bir kontrol sahibi olmanız ve gereksiz seyahat ve lüks ürünler üzerinde para harcamamanız çok önemlidir.

Maneviyata yönelmek, huzursuz zihninizi sakinleştirir ve bir süredir aradığınız huzuru bulabilirsiniz. Geçmişte bir sebepten dolayı durmuş bitmemiş bir iş üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu ay boyunca, kararınızı vermek sizin için zor bir görev olacaktır. Hiçbir şey söylemeden önce iki kez düşünün ve iletişim kurarken kötü bir dil kullanmaktan kaçının.

Bu ay, sıkı çalışmanıza daha fazla ve şansınızın daha azına güvenin çünkü Güneş,16 Ekim'den başlayarak ay çizelgenizde zayıf olacak. Güveniniz olmayabilir. Bu nedenle, 16 Ekim'den önce tüm önemli çalışmaları tamamlamanız zorunludur. Kariyerinizde iyi performans göstereceksiniz ve üzerinde çalışmak için yeni fırsatlar elde edeceksiniz, ancak bundan önce, şu an içinizde düşük çalışan sabrınızı geliştirmek için çalışmanız gerekir. Şansınız ve sıkı çalışmanız, yeni bir proje almanıza yardımcı olacak ve çalışanlarınız da aynı şeyi destekleyecektir. Profesyonel iş kolunda çalışanlarınız ve diğerleriyle iletişiminizde mütevazı ve kibar bir yaklaşım size fayda getirecektir.

 

OĞLAK

Ay burcu Oğlak olanlar için Ekim ayında sorumluluklar daha yüksek olacaktır. İş, fazla çalışkan olmanızı gerektirecektir. Bu ay boyunca, sevdiklerinize adamak ve bedeninizi ve zihninizi rahatlatmak için biraz boş zaman ayırmanız gerekir. Endişelerinizin bu ayki hareketlerinizi kontrol etmesine izin vermeyin. Harcamalarınız sağlık ve aile konuları ile ilgili artacaktır.

Dış bağlantılarınız ve seyahatleriniz de bu ay katlanarak artacak ve bu da gelecekteki çabalar için faydalı olacaktır. Sosyal onur kazanma şansınız güçlü. Bu ay, giysiler, güzellik ve yaratıcı işlerle uğraşan insanlar için iyi görünüyor. Ekim, kimseye körü körüne güvenebileceğin bir ay değil. Manevi kökleriniz sizi çağırıyor ve bu nedenle, manevi ve yardım işlerine katılmaya başlayabilirsiniz.

Satürn Oğlak burcu için Zenginlik Evi'ni etkilediğinden, bu ayki finansal krizleri hissedeceksiniz. Şans sizin lehinize olacak ve çok çalışmanız ve olumlu sonuçların yansıtılmasını beklemek için sabrınız varsa kararlı sonuçlar elde edeceksiniz. 16 Ekim'den sonra yeni bir işe girmekten kaçınmanız iyi olur, çünkü sizin lehinize olmayabilir. Bazı hayırlı olaylar ayın sonuna doğru gözünüzün önünde gerçekleşecek.

 

KOVA

Satürn Ekim ayında burcunuzu etkileyeceğinden, bu ay boyunca kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Kapalı olduğunuz insanlarla konuşmaya çalışın ve bu yalnızlıktan kurtulmak için onlarla zaman geçirin. Kıyafet ve lüks eşyalara da ani bir harcama yapılacak. Aşırı güven ve küçük mesafe seyahatleri bu ay boyunca kontrol altında tutulmalıdır. Bu işinize para yatırmak için iyi bir ay.

Kariyer grafiği bu ay sizin için yükselen eksende olacak ve hedeflerinize ulaşmak için çok sıkı çalışacaksınız. Bu ay boyunca işyerinde ofis politikalarıyla yüz yüze gelebilirsiniz. Ancak, bu ay yeni şeyler öğrenmek için yeni şanslar elde edeceksiniz. Yurtdışı seyahatleri, bu ay kariyeriniz için faydalı olacaktır. Gizli bilim bu ay sizin için son derece çekici bir konu haline gelecek ve aynı konuda yeni kitaplar aramayı deneyeceksiniz. Toplumda sosyal tanınma ve popülerlik kazanacaksınız. 16 Ekim'e kadar ailenizle ilgili herhangi bir anlaşmazlıktan uzak durmanız zorunludur. Ev cephesinde, tüm aile için eğlenceli bir zaman olacak.

Ayın ortasına kadar yeni işlere başlamak iyi olacak. Yeni projenizin gerçekten çok çalıştığınız sonun geldiğini görmekten keyif alacaksınız. İyi bir kariyer grafiğine sahip olmak için bu ay daha çok çalışmanız gerekecek. İşyerinde işler iyi kalacak ama iş değişikliği denemek istiyorsanız, bu ay deneyebilirsiniz. İşyerinizdeki yöneticiler yeni bir projeye katılmanızı isteyeceklerdir, aktif olmanız ve bunun için olumlu geribildirim vermeniz gerekir. Bu ay sizden zorlu çalışma ve performansınıza güçlü bir inanç ve güven duymanızı rica ediyor, çünkü terfi veya transfer için iyi bir ay.

 

BALIK

Bu ay, zamanınızın çoğunu Babanız, Patronunuz, Büyükler ve diğer yüksek görevlilerle geçireceksiniz. Bu ay boyunca aşırı sabırlı olmanız gerekir, aksi takdirde 16 Ekim'den sonra olumsuz sonuçla karşılaşmanız an meselesi olabilir. Bu, iş değişikliğini düşünmek için iyi bir ay değil. 16 Ekim'e kadar yüksek güven ve dayanıklılıkla dolu olacaksınız. Bu ay bazı önemli kararlar alırken dikkatli olmalısınız, şansınız da doğru hareketi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu ay herhangi bir olumsuz olay ya da tartışmanın arasında güvenli bir mesafe tutmaya çalışın. Sosyal faaliyetlere ilgi geliştirmek için bu iyi bir ay olacak. Geçmişte çeşitli nedenlerden dolayı duran bazı bitmemiş işler bu ay sizin tarafınızdan yeniden başlatılacak. Daha iyi bir kariyere sahip olmak için, bu ay kendiniz için güçlü ve önemli kararlar alacaksınız.

16 Ekim'den sonra, yeni iş veya iş değişikliği yapmaktan kaçının. Bu süre zarfında iş ortağınızla yanlış anlaşılma ihtimaliniz yüksek, bu yüzden birlikte çalışırken biraz dikkatli olun. Eski bir çalışan iş için size yaklaşabilir; onlara size çalışmaları için bir şans daha verebilirsiniz. Bu ay Çok Uluslu şirketlerden yeni teklifler alacak ve kariyerinizle ilgili yurtdışı toplantılarının artmasına neden olacak yeni bağlantılar kuracaksınız. Bir iş değişikliği bu ay iyi bir fikir olmayacak. Zam almanın yanı sıra terfi ve ayrıca ilgileniyorsanız bir Hükümet işini almak için şansınız yüksek.