2020 AĞUSTOS AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Koç Ağustos 2020 horoskobuna göre Mars, 12. harcama evinde konumlanmış durumda. Daha fazla finansmana odaklanmasının nedeni budur. Eğer istikrarlı bir finansal pozisyon korumak istiyorsanız anlamsız giderleri azaltmaya çalışın. Ayın ilk günlerinde mülkle ilgili bazı anlaşmazlıklar olabilir. Ancak, bunlar aile ilişkilerine fazla zarar vermeden ikinci kısımda çözülecektir.16 Ağustos 2020'de Mars Koç burcunda ve Güneş kendi burcunda Aslan'da. Bu özel gezegen kombinasyonu, kendini geliştirmek için elverişlidir. Becerilerinizi geliştirmek ve yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmak için bir şansınız olacak. Bu dönem sizi daha iyi bir konumda görecek. Şu anda yeni bir işe başlayabilirsiniz. Dahası, bu bir başlangıç için uygun bir dönem gibi görünüyor. Bununla birlikte, dürtüsel yaklaşıma dayalı herhangi bir karar almamanız ve acil durum olmayana kadar seyahat etmekten kaçınmanız önerilir.

Rahu'nun 3. evdeki konumu kardeşlerle ilişkilerini desteklemediğinden kardeşlerle anlaşmazlık olasılığı vardır. Ayrıca, beklenmedik bazı harcamalar ailede stres ve gerginliği arttırabilir. Giderlerinizi kontrol altında tutmalı ve istikrarlı bir finansal pozisyon sağlamak için harcama arzularınızı azaltmalısınız.

Kariyerde ilerleme kaydedip, kariyeriniz konusunda olumlu sonuçlar alacaksınız. Herhangi bir işin içindeyseniz, yeni müşterilerle tanışırken ve yeni müşterilerle çalışırken dikkatli olmanız gerekir. Bu ay bazı karlı fırsatlar bulabileceksiniz. İş ortakları ile ilişkileriniz istikrarlı olacaktır. Ancak, bu dönemde yeni ortaklıklardan kaçınmanız önerilir. İş arkadaşlarınızla dostane ilişkiler kuracaksınız, ancak yöneticilerle ilgili yanlış anlaşılmalar olabilir, bu yüzden dikkatli olun. Yeni bir iş arıyorsanız, 20 Ağustos 2020'den sonra iş teklifleri almanız muhtemeldir. Ek gelir için serbest çalışma da yapabilirsiniz.

 

BOĞA

Ağustos 2020 Boğa Burcuna göre, bu ay kariyerinize odaklanabilirsiniz. İrade gücünüz ve güveniniz artacak ve deneyiminiz kar kazanmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Harcama dürtülerinizi kontrol etmenizi öneririz, aksi takdirde sorunlu koşullara düşebilirsiniz. Aynı şekilde, insanlarla dostane ilişkiler sürdürmeye devam etmek için egonuzun ve öfkenizin kontrolünü elinizde tutmaya çalışın.15 Ağustos 2020'den sonraki dönemde sizin için heyecan verici etkinlikler var. Emin olabilirsiniz ve ayın ikinci yarısında gücünüzü sergileyebilirsiniz. Bu dönem size kazançlı teklifler sunabilir ve kariyerinizin veya işinizin büyümesi için şaşırtıcı fırsatlar elde edebilirsiniz.

16 Ağustos 2020'de Mars, kendi burucundan geçecek ve böylece bu ilginizi manevi faaliyetlere geçirebilir. Bu süre zarfında güvenilir bir kıdemli ile görüşmeden herhangi bir karar almayın. Kadın meslektaşlarınıza karşı daha dikkatli olmanız önerilir.

Evdeki atmosfer bu ay samimi olacak. Yeni bir ev satın almayı veya yeni bir işe başlamayı düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya meslektaşlarınız olsun, hiçbirinin meselelerine müdahale etmeyin, aksi takdirde onlarla olan ilişkileriniz bozulabilir.

Kariyerinizde sıkı çalışmanızın ve çabalarınızın hemen sonuçlarını alamayabilirsiniz. Çünkü Kariyer efendisi Satürn, burcunuzun Dokuzuncu Evinde geriye gidecek ve bu profesyonel yaşamınıza olumsuz koşullar getirecektir. Jüpiter ve Ketu'nun birleşimi ve Rahu üzerindeki yönleri işyerinde karışıklıklara yol açacaktır. Bu süre zarfında en iyi zihinsel durumunuzda olmayabilirsiniz. Bir iş ortağıyla ilişkiler de rahatsız görünüyor. Çalışanlarınızla tartışmalara ve çatışmalara düşebilirsiniz.

İşinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, 16 Ağustos 2020'den sonra yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Yöneticilerle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, ayrı bir notta, iş arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler sürdüreceksiniz. Hatta bazılarınız ekstra para kazanmak için bu dönemde serbest çalışmaya başlayabilir.
 

İKİZLER

İkizler Burcu Ağustos 2020 horoskobuna göre, Merkür'ün Güneş ile birlikte ikinci evinizde yerleşiminin yaşamınızda bir dengesizlik yaratması muhtemeldir. Bu ay boyunca sakin olmak zorunda kalacaksınız. Öfkeniz ve egonuz üzerinde kontrol sahibi olmaya çalışın. Acil durum olmayana kadar seyahat etmekten kaçının.

16 Ağustos 2020'de Mars kendi burcuna geçecek. Bu gezegen yerleşimi iradenizi artıracak ve moralinizi artıracaktır. Bu dönemde düşmanlarınızı ve rakiplerinizi kazanmanız muhtemeldir. Ayın son birkaç gününde iş fırsatları elde edebilirsiniz. Konsantrasyon güçleriniz artacak ve işleri sorunsuz bir şekilde kavrayabileceksiniz.

Herkesle sağlam ilişkiler kurmak için iş-yaşam dengesini korumanızı öneririz. Ayrıca, gereksiz harcamaları azaltmaya çalışın, aksi takdirde finansal planlamanızı bozar. Babanızın sağlığına dikkat edin ve ona iyi bakın. Dikkatinizi dağıtarak başka yere götürmeyin, bu işinizi ve eğitiminizi olumsuz etkileyecektir.

Kariyerinizde bu ay boyunca düşmanlarınızı ve rakiplerinizi kazanmanız muhtemeldir. Eylemleriniz kelimelerinizden daha yüksek sesle konuşacağından, iyi niyetiniz ve itibarınız artabilir. Bununla birlikte, tatmin edici sonuçlara ulaşmak için çok çaba gösterilmesi gerekecektir.

Bu, yeni bir işe başlamak için uygun bir zaman değil. 16 Ağustos 2020 tarihine kadar her türlü iş / iş değişikliğinden kaçınılmalıdır. Görevlerinizi işyerinde gerçekleştirirken gecikmeler yaşayabilirsiniz ve performansınız da düşebilir. İmzalamadan önce belgeleri dikkatle okuyun. Ay boyunca özenle çalışırsanız, istediğiniz büyümeyi elde edersiniz.

 

YENGEÇ

Yengeç Burcu Ağustos 2020 horoskobuna göre, Merkür ve Güneş burcunuzdan geçiyor. Bu süre zarfında kendinizi iyi ifade edebilirsiniz ve iletişim becerileriniz şaşırtıcı olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir. İşadamları kârlı fırsatların geleceğini görecek. Bir sürü iş ve iş gezisi nedeniyle kendinizi yüklenmiş hissedebilirsiniz. Bu nedenle, birisi size yardım eli uzatırsa yardımı reddetmeyin.

Olumsuz düşüncelerinizi kontrol etmeniz gerekecek, aksi takdirde sizi fiziksel olarak hasta edebilecek boyutta endişe yaratacaktır. Yeni işe başlamak isteyenler 17 Ağustos 2020'de yapabilirler.

Aşırı güven, performansınızın düşmesine neden olabilir. Konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmaya çalışmalısınız, aksi takdirde sevdiklerinizle sözlü çatışmalara girebilirsiniz. Acil bir durum olmadığı sürece seyahat etmekten kaçının, yoksa bu size ve aile üyelerinize gereksiz stres ve gerilim verecektir.

Evin yenilenmesi ve tefrişatı için dikkate değer bir miktar harcama yapabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir ev veya araç bile satın alabilir. Miras mülkünüzü veya servetinizi düşünüyorsanız, bunu aklınızdan çıkarın. Ama maddi yardıma ihtiyacınız varsa, annenizden destek almanız muhtemel.

Kariyerinizde bu ayın ilk aşamasında profesyonel yaşamınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu gezegensel konum, işyerinizde olumsuz koşullar yaratmaktan sorumludur. İş arkadaşlarınızdan beklenen yardım ve desteği alamayacaksınız. İşadamları, iş faaliyetlerine zarar verecek çalışanları ile anlaşmazlığa düşecektir. Bu nedenle, onlarla sözlü çatışmalara düşmemek için konuşmanızı kontrol altında tutmanız önerilir. 16 Ağustos 2020 tarihine kadar hiçbir işe yatırım yapmadığınızdan emin olun. Aynı şekilde Eylül 2020'ye kadar yeni bir ortaklık işi başlatmamanız gerekir.16 Ağustos 2020'den sonra yeni iş fırsatları elde edeceksiniz. Bu şekilde ekonomik durumunuz iyileştirilecektir. Hatta bazılarınız bir devlet işi bile alabilir.

 

ASLAN

Aslan Burcu Ağustos 2020 horoskobuna göre, bu ay boyunca bazı heyecan verici fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu ay Aslan burçları için olumlu ve karlı bir ay öngörüyor. Hayatınızda yeni bir şeyler geliyor. Özellikle ayın ortasından sonra gelir girişi de iyi olacaktır. Daha önce sökülmüş olan şeyler yerine gelmeye başlayacaktır. Gezegenler, kazançlı olacağını kanıtlayacak seyahat fırsatlarını gösteriyor. Ancak, harcama arzularınızı azaltmaya çalışmalısınız. Hükümete işinizle birlikte hizmet etme şansınız olabilir.

15 Ağustos 2020'ye kadar yeni mülk veya araç satın almaktan kaçınmalısınız. Gizli rakipleriniz sizi karalamak için tehlikeli yollar planlayabilir, ancak yıldızlar göz kulak olduğu için size herhangi bir maliyetle zarar veremezler. Çalışmanız takdir edilecek ve muhtemelen kuruluşunuzda veya departmanınızda iyi bir isim ve şöhret kazanacaksınız. İş arkadaşlarınızla ne kadar yakın olursanız olun, kişisel bilgilerinizi onlarla paylaşmadığınızdan emin olun.

Gezegen pozisyonları bu ay sizin lehinize gibi göründüğü için profesyonel yaşamınızda oldukça başarılı olacaksınız. Kariyerinizin zirvesinde kalacaksınız. Ayrıca, yaşlılarınızın ve yöneticilerinizin beklenen desteğini alacaksınız. Ancak, sonuçlar çok uygun olmayabileceğinden, işinize büyük miktarda yatırım yapmamalısınız. Düşmanlarınıza üstün gelseniz de, bazıları gizlice sizi karalamak için yollar planlayabilir. Ancak tüm planlama ve taslakları boşa gidecek. Bu nedenle, panik yapmamanız önerilir.

Güveniniz ve irade gücünüz 16 Ağustos 2020'den itibaren artacaktır. Bunun nedeni, Güneş ve Mars'ın burcunuzdan geçmesidir. Bu ay bir online işletme kurabilirsiniz. Bu ay sanatçılar, tasarımcılar ve güzellik uzmanları için çok faydalı. Bununla birlikte, istenen sonuçların alınmasında gecikmeler beklenebilir, bu yüzden sabırlı olun ve sakin olun. Meslektaşlarla ilişkiler çok samimi olmayabilir. 16 Ağustos 2020'den sonra uzun zamandır beklenen değerlendirmenizi alabilirsiniz. Genel olarak, işinize adanmış ve bağlı kaldığınız sürece işler iyi olacaktır.

 

BAŞAK

Başak Burcu Ağustos 2020 horoskobuna göre, bu ay sizin için verimli olabilir. Arzularınız gerçekleşecek ve muhtemelen arkadaşlarınız ve ailenizle iyi vakit geçireceksiniz. Size çatışma ve anlaşmazlıklardan kaçınmak için konuşmanız ve öfkeniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı öneririz. Bu ay finansal konular için iyi bir ay olacak. Borçlulardan paranızı geri alabileceksiniz. Ancak, daha fazla çalışmanız ve görevlerinizi tamamlamak için başkalarına bağımlı olmaktan kaçınmanız gerekecektir.

Bu ayın ortalarında, yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Ayrıca, becerilerinizi geliştirmek için bir şans elde edebilirsiniz. Devlet işleri için başvuruda bulunanların bu süre zarfında canlandırıcı haberler almaları muhtemel.

Bu ay kariyeriniz ve geliriniz için iyidir. 15 Ağustos 2020'den sonra yeni iş fırsatları elde edeceksiniz, ancak daha sonra pişman olabileceğiniz başka bir dürtüsel yaklaşıma dayanarak herhangi bir karar almamalısınız. Ayrıca patronunuzdan istediğiniz desteği alacaksınız. Kıdemlileriniz sadece işinizin kalitesine odaklanacaklardır. Ancak, Ağustos ayının son kısmında kendinizi tartışmaya düşmekten kurtarmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca iş ortağınızla dostane bir ilişki sürdürmeniz önerilir. İşadamları bu ay boyunca İşletme kredisi almaktan kaçınmalıdır.

Işini değiştirmeyi planlayanlar bu düşünceleri aklından çıkarmalıdır. Ay ortası işinizde bazı zorluklar getirebilir, ancak bu ayın sonunda, sıkı çalışmanız size ödüller getirmeye başlayabilir. Mükemmel zamanlamalarla birlikte hesaplama adımları uygularsanız, iyi getiri şansı sizin için yüksektir.

 

TERAZI

Terazi burcu Ağustos 2020, Mars ve Satürn 15 Ağustos 2020'de kendi evlerinde transite geçecekler. Bu dönemde yıldızlar sizin lehinize gibi göründüğü için işinizi genişletmeyi düşünmek için iyi bir zaman olabilir. Bu aynı zamanda ev yaşamınız için de uygun bir zamandır. Ailenizle birlikte kaliteli zaman geçirmeyi, birbirinizi dinlemeyi planlayabilirsiniz.
 
Yeni girişimlerle el ele verebilirsiniz. Bazılarınız evde programlar düzenleyebilirsiniz. Bu politikacılar için de iyi bir zaman. Güveniniz ve kesinlik seviyeniz artacak, ancak dürtüsel yaklaşıma dayalı herhangi bir karar almadığınızdan emin olun. Eylemleriniz kelimelerden daha yüksek sesle konuşacak, bu yüzden kendinizi bu ay sıkı çalışmaya hazırlayın. Ayrıca, tartışma ve anlaşmazlıkları önlemek için konuşmanızı kontrol etmeye çalışın. Finansal stresin üstesinden gelmek ve mali durumunuzu çözmek için harcama dürtülerinizi azaltmanız gerekecektir.
 
Kariyerinizde umut verici fırsatlar elde etmeyi bekleyebilirsiniz. Sadece kariyerinizde büyüme ve gelişme görmeyecek, aynı zamanda mesleki becerilerinizi geliştirme şansınız da olacaktır. Hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni bir iş ortaklığı kurma olasılığınız vardır. Özellikle sanatçılar, tasarımcılar ve güzellik uzmanları için iyi bir gelir akışı olacaktır. İş arkadaşlarınız ve üstlerinizle çatışmamanız tavsiye edilir.
 
İşsizlik, eksik istihdam, mevcut bir pozisyondan hoşnutsuzluk veya daha iyi bir pozisyon arzusu nedeniyle iş arıyorsanız, 11 Ağustos 2020'den sonra teklif almaya başlayacaksınız. Ancak, yöneticileriniz de dahil olmak üzere herkesle dostane ilişkiler sürdüreceksiniz. İşyerinizdeki atmosferin çok uyumlu ve huzurlu olmasının nedeni budur.
 
Mali durumunuz bu ay çok umut verici görünüyor. Bu dönemde parasal kazanç elde edersiniz. Ancak ailenin taleplerini, çocukların eğitimini ve bazı sosyal sorumlulukları karşılamak zorunda kalabilirsiniz. Bazı iyi yatırım kararları vermeyi düşünebilirsiniz. Ancak, spekülasyonlara, özellikle hisse ve hisse senetlerine yatırım yapmak için iyi bir zaman değil. Banka kredisi isteyenler bu ay boyunca kolayca alacaklar. Uygun bir bütçe yapmak ve onu sıkı bir şekilde takip etmek ekonomik durumunuzu dengelemenize yardımcı olacaktır.

 

AKREP

Akrep Ağustos 2020, ay boyunca pozitif enerji ve cesaretle yükleneceksiniz. Güvenle yapılan görevlerin başarıya kavuşma eğilimi vardır. Bir rahatlama hissi olacak ve planlarınıza göre ilerleyebileceksiniz. İş sahipleri iş gezilerine çıkmak zorunda kalacaklar. Bu stres ve endişe için bir neden olabilir. Başkalarının önünde gösteriş yapmaktan kaçının. Aynı şekilde, daha sonra pişman olabileceğiniz başka bir dürtüsel yaklaşıma dayalı kararlar almaktan kaçının. Mali durumunuz konusunda son derece dikkatli olmalısınız ve tüm anlamsız maliyetleri azaltmak için elinizden geleni yapmalısınız. Ek iş ve sorumluluklar ile kendinizi aşırı yüklemeyin. Bunun yerine, tüm enerjinizi yalnızca işinize odaklanmak için kullanın. Dahası, sevdiklerinizle sözlü çatışmalara girmek istemiyorsanız mizacınızı kontrol altında tutmaya çalışın. Acil bir durum oluncaya kadar seyahat etmekten kaçının, aksi takdirde davetsiz stres ve gerginliğin nedeni olabilir.
 
Bu ay spiritüalizme eğilimli olabilirsiniz. Politikaya ilgili olanlar, 15 Ağustos 2020'den sonra Mars ve Güneş'in geçişi nedeniyle isim ve şöhret kazanacaklar. Baba figürü çok destekleyici olur ve ondan beklenen yardımı alırsınız. Bir davaya katılıyorsanız, final sizin lehinize olacaktır. Öğrencilere değerli zamanlarını anlamsız etkinlikleree harcamamaları tavsiye edilir. Sıkı çalışma, odaklanma ve kararlılık, akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak üç önemli faktördür.
 
Akrep burçları için kariyer, ortalama bir ay gibi görünüyor. İstediğiniz sonuçları elde etme şansı neredeyse ihmal edilebilir olduğundan, işletmenize büyük miktarda yatırım yapmamanız önerilir. Kariyer çizginizi değiştirmeyi planlıyorsanız, bu durumda, uygun planlama ve hesaplamalarla yeni bir çalışmaya başlamanızı öneririz. Yeni başlayanlarla işbirliği yapma şansınız olabilir.
 
Gezegensel pozisyonlar, ay ortasından sonra verimli bir zamanı gösterir. İşletmenizin büyümesi için son derece yararlı olacağını kanıtlayan yabancı şirketlerden iş teklifi alma şansınız vardır. Ancak rakiplerinize dikkat etmelisiniz. Bu ay, sıkı çalışmanız, çabalarınız ve adanmışlığınız inanılmaz fırsatlar doğurabilir. Bazılarınız bir devlet işi bile alabilir. Meslektaşlarınız ve üstlerinizle dostane ilişkiler sürdüreceksiniz.

 

YAY

Yay Ağustos 2020, Jüpiter geriye doğru gidecek ve Ketu burcunuzdan geçiş yapacak. Bu nedenle, bu ay içinde kendinizi stresli ve depresif hissedebilirsiniz. Dahası, şu anda hayatınıza olumsuz koşullar getirme ihtimali olan Sade Sati'nin etkisi altındasınız. Ev hayatınızda uzun süreli sorunla karşılaşma ihtimaliniz var. 10 Ağustos 2020'ye kadar geçen süre, enerji seviyeleriniz çok iyi olmayabileceğinden önemli kararlar vermek için elverişsizdir. İşinizde gecikme ve engellerle karşılaşıp zihinsel stres yaşayabilirsiniz. Ancak, durum çok yakında kontrol altına alınacaktır. 15 Ağustos 2020'den sonra Güneş kendi burcuna geçeceği ve servet sizi desteklemeye başlayacağı için yeni şirketler ve delegelerle temas kurmanız muhtemeldir.
 
Konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmanız tavsiye edilir, aksi takdirde sevdiklerinizle sözlü çatışmalara girebilirsiniz. İşyerinde huzurlu bir ortam sağlamak için iş arkadaşlarınızla dostane ilişkiler sürdürmeye çalışın. Ofis politikalarına katılmamanız ve tartışmacı insanlardan uzak durmanız önerilir. Gizli rakipleriniz görüntünüzü karalamak için çeşitli yollar planlayabilir. Bu yüzden onlara karşı dikkatli olun. Ebeveynlerinizin sağlığına dikkat etmelisiniz.
 
Kariyer alanında, gezegensel pozisyonlar size güç sağlamaya devam edecek ve iş cephesinde daha iyi performans göstermenize yardımcı olacaktır. Bu dönemde yeni teklifler alabilirsiniz, ancak Sade Sati'nin etkisi altında olduğunuz için bu ay boyunca önemli kararlar almaktan kaçının. Çalışmanıza fazladan zaman ayırmanız gerekebilir. Ayrıca işinizde bir gecikme yaşayabilirsiniz. Müşterilerle ve çalışanlarla uğraşırken çok dikkatli olmanız önerilir. Bir ortaklık işindeyseniz, iş ortağınızla bazı tartışmalarınız olabilir. Ortaklık anlaşmazlıklarını işinizi etkilemeye başlamadan önce çözmeye çalışın.
 
İşinizi değiştirmek istiyorsanız, 20 Ağustos 2020'den sonra daha iyi seçenekler aramaya başlayabilirsiniz. 15 Ağustos 2020 tarihinden itibaren işletmenizde istenen sonuçları ve karları elde etme olasılığınız yüksektir. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız üstleriniz tarafından algılanacaktır. Önümüzdeki ay iyi bir tanıtım ve değerlendirme şansı var.

 

OĞLAK

Oğlak Ağustos 2020, bu ay sizin için oldukça zor olacak. Satürn burcunuzda geriye doğru gidiyor. Bu nedenle, harcama arzularınızı azaltmanız ve dürtüsel yaklaşıma dayanarak karar vermekten kaçınmanız önerilir. Sade Sati'nin etkisi olduğundan, zaman zaman stresli ve endişeli olabilirsiniz. Ay başında pek çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Olumsuz düşüncelerin zihninize girmesine izin vermeyin ve kariyerinize ve eğitiminize odaklanın. Acil bir durum olana kadar seyahat etmekten kaçınmalısınız. İşadamları, çok önemli olmayan iş seyahatlerini iptal etmelidir. Eski bir aracın onarımına para harcamanız gerekebilir.
 
Bu durum 16 Ağustos 2020'den sonra düzelecek. Bu dönem, politikacılar ve hükümet çalışanları için bu süre zarfında büyük yararlar sağlayabilecekleri için oldukça olumlu. Mülkün atalarınıza ait olabilecek bazı hisselerini almanız muhtemeldir. Bununla birlikte, kadın meslektaşlar ile anlaşmazlıklar olabilir. Stresli bir dönem olacak ama durum önümüzdeki günlerde düzelecektir. Gereksiz harcamalardan kaçınmak için bu ay bir bütçe planlayın. Öfkenizin hayatınızı doldurmasına izin vermeyin.
 
Kariyer alanıda ay başında meslektaşlar ile bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşinizi büyütmeyi planlıyorsanız, 15 Ağustos 2020'den sonra banka kredisine başvurabilirsiniz. İmajınızı ve itibarınızı geliştirmek için yeni fırsatlar elde etme şansınız yüksektir. Bazılarınız bir kadın arkadaş veya akrabanızla yeni bir girişim başlatabilirsiniz. Ancak, son hamleyi yapmadan önce daima bir kıdemliden tavsiye almalısınız. İşadamlarının ay ortasında iyi ilerleme kaydetmesi muhtemeldir. Sanatçılar, yaratıcı tasarımcılar ve güzellik uzmanları bu ay çok başarılı olabilir.
Çalışanlar, sadece kariyerlerini yükseltmeye odaklanmalıdır. Daha iyi kariyer perspektiflerine bakabilirsiniz, çünkü bu bir iş değişikliği hakkında düşünmek için iyi bir zaman olabilir. Bu yüzden, işinizi değiştirmeden önce tüm artıları ve eksileri düşünün. İşadamları birçok iş gezisine çıkmak zorunda kalabilirler. Oğlak burçları için harika bir çalışma ayı olabilir.

 

KOVA

Kova Ağustos 2020, Sade Sati'nin etkisi altında olduğunuz için bu ay boyunca sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Satürn'ün servetinizdeki yönünü eski haline getirmesi nedeniyle harcamalarda ani bir artış olabilir. 10 Ağustos'a kadar yeni ortaklık işi kurmaktan kaçının. Sıkı çalışmanızın ve çabalarınızın sonuçlarının alınmasında bir gecikme yaşanabilir. Ancak, daha sonra pişman olabileceğiniz başka bir dürtüsel yaklaşıma dayanarak herhangi bir karar vermemelisiniz. Bir gayrimenkul işindeyseniz, kar elde etme şansı çoktur. Çalışanlar meslektaşlarıyla dostane ilişkiler kurmaya çalışmalıdır. 15 Ağustos 2020'ye kadar yüksek tartışma oranları olduğundan konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmanız önerilir.
 
Kariyerinizde, çabalarınız dikkate alınacak ve sıkı çalışma ve emeğinizin meyvelerini alacaksınız. İşadamları bu ay boyunca birçok iş gezisine çıkmak zorunda kalabilirler. Sizin için yeni olasılıklar olacak ve ayrıca meslektaşlarınızın beklenen desteğini alacaksınız. Pozitif insanlarla bağlantı kurun ve ayınızı daha az stresli hale getirmek için işyeri politikalarından uzak durun. Ayrıca, 10 Ağustos 2020'ye kadar yeni bir işe başlamaktan kaçının. 10'dan sonra fırsatlar kapınızı çalabilir, bu yüzden çok dikkatli olun. Emlak işinde olanlar bu ay boyunca büyük kazançlar elde edebilirler.
 
Konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmanız önerilir. İş adamları için, iş faaliyetlerinizin düzgün işlemesi için çalışanlarınızla dostane ilişkiler sürdürmeniz önemlidir. Çalışanların, ay ortasında iyi bir artış göstermesi muhtemeldir. Ancak, rakiplerinize karşı daha temkinli olmanız gerekebilir. Mali konular için iyi bir ay gibi görünüyor. Gelir akışı, ekonomik durumunuzu otomatik olarak artıracak şekilde iyi olacaktır. Birden çok gelir kaynağı aracılığıyla kazanma seçeneğiniz olabilir. Geçmişte yatırım yapmış olabileceğiniz paradan bile büyük faydalar elde edebilirsiniz. Finansal durumunuz istikrarlı olduğundan, arzularınızı yerine getirmek için dikkate değer bir miktar harcayabilirsiniz. Bazılarınız paranızı araziye veya mülke yatırırken, bazıları da rüya arabalarını veya bisikletlerini satın alabilir. Evinizin yenilenmesi için de para harcanabilir. Genel olarak, dikkatli olmanız ve tüm anlamsız maliyetleri azaltmanız koşuluyla, finans için harika bir aydır.

 

BALIK

İlginiz maneviyat ve ruhani alanlara kayabilir. Bu, hayatınızın hemen hemen her alanında olumlu bir değişiklik getirecektir. Politikacılar şu anda kendileri için çok faydalı olacak bazı iyi güçler alabilirler. Bekleyen veya kalan görevleri tamamlamak için iyi bir zamandır. Bu dönemde iş genişlemesi de olabilir. 20 Ağustos 2020'den itibaren inanılmaz iş fırsatları yakalamanız muhtemeldir.
 
Bazılarınız bu ay içinde evinizi yenileyebilir veya yeni bir mülk satın alabilirsiniz. Bazı rahatsızlıklar da olabilir, ancak olumsuz koşullar altında umudunuzu kaybetmemeli ve akıl sağlığınızı korumalısınız. Dahası, yüksek makamlardan destek alma şansınız da yüksektir. Bununla birlikte, sağlığınıza iyi bakmanız gerekebilir. Ayrıca, sürüş sırasında dikkatli olun. Arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle iyi bir ilişki sürdüreceksiniz. Yatırım yapmak istiyorsanız 15 Ağustos'a kadar bekleyin. Yüksek yatırım getirisi vaadiyle cezbedilmeyin. Aksi takdirde, ekonomik durumunuz istikrarlı görünmektedir ve ay ortasından sonra büyüme ve gelişme için yeni fırsatlar görebilirsiniz.
 
Bu ay kariyer ve iş açısından verimli bir ay olabilir. İşadamları, iş ortaklarından tam destek alabilirler. Eski iş ortağınızın bir iş teklifiyle geri gelme olasılığı vardır. Yüksek yatırım getirisi vaadiyle cezbedilmeyin. 14 Ağustos 2020'den sonra büyüme ve gelişme için yeni fırsatlar görebilirsiniz. Yabancı müşterilerle iletişim kurmak için sanal toplantıların kullanımı artabilir. İşletmeniz ay ortasından sonra daha yumuşak bir dönüş yapabilir. Meslektaşlarınız ile iyi bir ilişki sürdüreceksiniz. İşvereniniz performansınızdan etkilenecek ve size iyi bir artış sunabilir. Bazılarınız bu ay bir devlet işi bile alabilir. Bu ay yerel yerinize ve istediğiniz yere yakın bir transfer gerçekleşebilir.
 
Mali durumunuz için bu ay iyi olacak. Ekonomik durumunuz ay boyunca istikrarlı olacak ve arzularınızı yerine getirmek için yeterli birikiminiz olacak. Servet birikimi de şu anda mümkün olacaktır. Yan yana, gelecekteki ihtiyaçlarınız için bir miktar tasarruf edeceksiniz. Geçmişte yapılan yatırımlar şu anda büyük kazançlar sağlayacaktır. Bu ay boyunca miras mülkünüzün bazı paylarını alacaksınız. Arazi ya da mülke yatırım yapabilirsiniz. Ailenizden beklenen desteği alma şansınız yüksektir. Bu nedenle, finansal konularla ilgili olarak üzerinde durulması gereken hiçbir şey yoktur.