Sahaja Yoga Online Meditasyon

Sayfamızda yayınlanan canlı online meditasyonlarla 30 dakikada kendinizi yenilemeniz, günün tüm yorgunluk, stres ve gerginliğinden arınarak enerjinizi yükseltmeniz mümkün. Yayınlarımız haftanın 7 günü 30 dakika süreyle aşağıdaki saatlerde yapılmaktadır. Yayın saati geldiğinde ekran canlı yayına döner. Videoyu başlattığınızda yayına dahil olmuş olursunuz. En iyi ses kalitesi için kulaklık kullanmanız önerilir. Akıllı telefonlar ve tabletlerden de online meditasyon yayınımıza katılabilirsiniz.

 

Hafta içi her akşam 21:30
Hafta sonu her sabah 10:30

 

İlk defa katılanlar için bilinmesi gerekenler:

Öncelikle aşağıdaki videodan aydınlanma meditasyonunu deneyimleyerek içinizdeki "Kundalini" enerjinizi uyandırabilirsiniz. Ayrıca meditasyonların daha faydalı olması icin online yoga programına ilk üç haftayı tamamlamanızı tavsiye ederiz. Online yoga programını bitirdiğinizde derinleşme meditasyonlarına katılabilirsiniz.

Kundalini - Bandhan hareketleri: Meditasyon öncesi ve sonrası yapılır. Bilgi için buraya tıklayın!
Tuzlu su leğeni hazırlama: Ayakları tuzlu su leğenine koyarak arınma ve rahatlama. Bilgi için buraya tıklayın!

 


                                                                        
Yasal Uyarı: Video izleme süresince görülen reklamlar servis sağlayıcımız tarafından yayınlanmaktadır ve Sahaja Yoga Portal ile hiçbir ilgisi yoktur.
Streaming live video by Ustream
Online-Yoga-Meditasyon

E-posta adresimiz: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Facebook adresimiz: Sahaja Yoga Öğreniyorum

Twitter adresimiz: Sahaja Yoga

 

Online meditasyonla ilgili haber almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz

Gerekli *