2022 Astroloji Yorumu

2022 YILINA GENEL BAKIŞ

2022 büyülü bir yıl. Numerolojik olarak, Venüs tarafından yönetilen ve en sevgi dolu gezegen olduğuna inanılan 6 sayısına denk gelir ve Venüs para, sevgi ve tezahür gezegenidir.

Çin astrolojisinde 1 Şubat 2022'den itibaren Su Kaplanı Yılı başlayacak. Su, siyah rengi temsil eder ve siyah, enerji vermeyen ve almayan bir renktir. Yani kendi seçimlerimizle başbaşa olacağımız bir yıl. Herkes ektiğini biçecek.

Su kaplanı yılı, teknoloji ve tıp bilimi dünyasında da büyük bir atılım yılı olacak. Muazzam bir bilgi yılı, bizi dünyada olup bitenlerle ilgili tüm yanılsamalarımızdan ve muazzam farkındalığımızdan çıkaracak. 2020 metal bir Fare yılı olduğundan ve 2021'de hızlandırılmış bir metal Öküz yılıydı. Arka arkaya iki metal yılı nedeniyle toksisite hızlı bir şekilde yayıldı. Ancak su kaplanı tüm bu olanlara en agresif şekilde saldıracak ve su elementi tüm illüzyonları yıkayacak.

Ve nasıl var olunacağının bilgisini edinecek ve bu durumu yeneceğiz.

Vedik astrolojide, 2022 yılının ortalarında Satürn'de büyük bir değişim meydana gelecek, burada Satürn Oğlak'tan ayrılacak ve on yılın en faydalı değişimi olacak olan Kova'ya gidecek. Oğlak ve Kova, hem Satürn'ün evi hem de Satürn tarafından yönetiliyor olsalar da, tepkilerinde büyük bir fark var. Bu Satürn kayması 2020 ve 2021'in birçok şeyi cevapsız ve kafası karışmış bıraktığı birçok alanda birçok şeyi açığa çıkaracak.

Kaplanlar çok özel ve zarif olduğu için insanlar, kişisel ilişkilerinde daha özel olmalıdır.

Kaplan yılının elementi su olduğu için, dünya çapında yağışlar nedeniyle sel ve açıklanamayan hasarlar beklenebilir.

Dünya liderleri, ulusları için 2020 ve 2021'den daha iyi fikirlere ve yapılara sahip olacaklar. Hakikat ve adalet zamanı.

Gezegensel değişimler Finansal olarak en çok Orta Doğu, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya ve Güneydoğu Asya'nın birkaç bölgesinden yana olacaktır.

İngiltere, Avrupa ve ABD birçok düzeyde mücadele edecek ve çok ezici enerjilerden geçecek.

2022'nin uğurlu sayıları: 2, 4, 12, 22, 31 ve 45

Her ayın 2022 şanslı günleri: 6., 7., 14. ve 20.

Şanslı aylar: Mart, Haziran ve Kasım

Şanslı Renkler: mavi, sarı, turuncu ve yeşil.