2022 Burçlar Yıllık Vedik Yorumu

Vedik Astroloji, Ay burcunu esas alır ve yorumları okurken Ay burcunuza göre okumanız daha doğru sonuçlar verecektir.

KOÇ

Koç burçları hayatın birçok alanında önemli çıktılar elde edecekler; yeni olasılıkların ve fırsatların yılı olduğundan ve hayatta yeni bir aşamanın başlangıcına işaret ettiğinden dolayı iyi bir yıl olacak. Koçlar yılın başında gelecekleriyle ilgili önemli kararlar alacak; daha akıllı olacaklar ve olaylara farklı bir perspektiften bakacaklar. Koç'un duygusal doğasına rağmen, çoğu zaman kendini keşfetme yolunda ilerleyeceklerdir. Yılın başlangıcı, yaratıcı görselleştirme, meditasyon, kendinizi ve potansiyelinizi keşfetmeniz için mükemmeldir. 2022 yılının ikinci yarısında Koç, şimdiye kadar düşündükleriyle ilgili fikirlerini uygulamaya başlayabilir. Bu dönem profesyonel gelişimleri için çok verimli olacaktır. Bu burcun pek çok kişisi imkansız fikirlerini uygulamaya çalışacak, ancak bu görev cesur maceracılara destek vaat ediyor. Koç, yeterli fon biriktirmek için yılın ilk yarısında çok çalışmalıdır, çünkü yılın sonunda kendilerine iyi hizmet etmelerine yardımcı olacaktır.

2022 yılı aynı zamanda eğitim, kariyer ve iş alanında çalışanlar için astroloji açısından verimli sonuçların olacağı bir yıl olacak. İşinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir, bunun sonucunda aileniz, yakınlarınız ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçiremeyebilirsiniz. 2022 yılında işiniz ve işiniz için destek alabileceğiniz yerlerden yeni ilişkiler kuracaksınız.

Aile bireylerinizin sağlığı da iyi olacağı için işler daha iyiye gidecek. Sağlığınız ve zindelik seviyeniz hakkında fazla bir şey umursamıyorsunuz. Yeni bir egzersiz türü veya yeni bir hobi ile nasıl rahatlayacağınızı öğrenmeniz çok önemlidir.

Oğlak burcundaki Güneş, 2022 yılında Koç burçlarının kurumsal merdivenleri tırmanmak için yoğun bir istek duymasını sağlayacaktır. Hayatlarında kendilerini üretken ve anlamlı hissetmelerinin tek yolu bu olacaktır. Başarıya ulaşmak için hiçbir şeyden vazgeçmezler ve statü onlar için önemli olacaktır.

Mart ayına girerken, Kova'daki Venüs ve Merkür, herhangi bir durumda kâr ve zararı hızlı bir şekilde analiz etmek için büyük iş yetenekleri ve yüksek ayrım gücü ile Koç burcunda doğan işadamları ve tüccarlar için faydalı olacak. Öte yandan Venüs, bu süre zarfında birikmiş servetinizde bir artış görecek olan çok belirgin bir “Dhan yoga” yapar. Profesyonel olarak, bu, muhtemelen iyi iş teklifleri alacağınız harika bir zamandır.

Nisan ayında Jüpiter Balık burcunda, artan zenginlik ve refah için fırsatlar getirebilir. Heyecan verici maceralar ufkunuzu genişletecek ve hayata bakış açınızı genişletecek. Mayıs ayında Koç burcundaki Venüs, kendinizi her zamankinden daha güzel ve iyi hissedeceğiniz için sosyal hayatınız için en iyi dönemlerden biri olacaktır.

Haziran ayı Mars ve Jüpiter kavuşumu ile, enerji, inisiyatif ve cesaret gerektiren yeni bir şeye başlamak için mükemmel bir zamandır. Fiziksel güç ve ayrıca bir şeye nasıl ve ne zaman başlayacağınız konusundaki içgüdünüz artacaktır. Büyük başarılar elde etmek için özgüvene sahip olacaksınız. Ekim 2022'de gerçekleşecek Güneş Tutulması, kendinizi güvensiz ve endişeli hissettirebilir, aynı zamanda sizi gelecekteki bir hedefe ulaşmaya teşvik eder. Karar vermek daha kolay olacak ve belirsizliğin yerini iç denge alacak.

Yıl sonuna kadar Merkür gerilemesi, iletişim ve teknoloji arızaları, sinirsel kaygı, seyahat gecikmeleri ve kayıp eşya potansiyelini beraberinde getiriyor. Ayrıca bir şeyler üzerinde durmayı, geçmişi hatırlamayı veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla tanışmayı bekleyebilirsiniz.

 

BOĞA

Boğa burcu ?2022 tahminlerine göre önceki birkaç yıldan daha iyi bir dönemde gibi görünüyor. Jüpiter'in Balık burcuna girmesi ile tüm sorunlarınız çözülecektir. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda daha iyi bir karar verme ve düşünme duygusu olacaktır, ancak Kova evindeki Satürn biraz baskı yaratıyor. Yıl boyunca Mars'ın burcunuzdan geçişi genel olarak zevkli bir dönem getirecektir.

2022 yılı, iyi şeylerin daha kolay gelecek gibi göründüğü mutluluk ve iyimserlik zamanıdır. Daha sosyal hissedeceksiniz ve herkesle iyi ilişkiler bekleyebilirsiniz. Aktivitelere olan ilginiz muhtemelen genişleyecek ve sizi uzun mesafeli seyahat çalışmaları için sıraya sokacaktır. Yatırım, iş anlaşmaları veya iyi şanslar için servetinizi artırabilirsiniz. 2022'de Merkür gerilemesi, iletişim ve teknoloji arızaları, sinirsel kaygı, seyahat gecikmeleri ve kayıp eşyalar için potansiyel getirebilir. Ayrıca bir şeyler yapmayı ve geçmiş hakkında düşünmeyi veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla tanışmayı bekleyebilirsiniz.

Haziran ayında Venüs geçişi hayatınızın en güzel zamanlarından biridir. Sevgi ve şefkat yaymak ve almak sizin için kolaydır ve her zamankinden daha sosyal olacaksınız. Bu, sadece eğlence ve partilerden zevk almak için değil, aynı zamanda çocuklarla eğlenmek ve neşelenmek için rahatlık içinde dinlenmek için uygun bir zamandır. Aynı zamanda yaratıcı çalışma, alışveriş ve diğer finansal konular için de uygun bir zamandır.

Ekim ayında Jüpiter, artan zenginlik ve refah için fırsatlar getirecek. Yeni maceralar ufkunuzu genişletecek ve hayata bakış açınızı genişletecek. Bu, manevi bir büyüme dönemi olmalıdır. Ancak Jüpiter gerilemesi sırasında fazla özgüvenli ve aşırıya kaçmamaya özen gösterin.

Yıl sonuna kadar Satürn, 2022 Boğalar için bir dönüm noktası olabilir. Hırslarınız dağınıksa, hedeflerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Taktik, biraz geri çekilme veya biraz uzlaşma için en iyi seçenek olabilir. Hayatın bu zor ve yorucu aşaması geçtikten sonra, güveniniz ve coşkunuz geri dönecektir. Daha sonra bir amaç duygusu yaratmak için yeni temeller oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

İKİZLER

Bu yılki Mars pozisyonu, Ocak ayındaki insan ilişkilerinizde biraz zorluk getirebilir. Nisan ayında, Venüs ve Kova'daki Mars, daha bağımsız duygulara ilham vererek işleri yatıştırıyor. Ağustos ayı, Venüs Aslan'da olacağı için size keyfi yaşama fırsatı sunacak.

Satürn sekizinci evinizde olacak. Sonuç olarak, bu yıl birçok yeni insanla tanışacak ve onları potansiyellerine göre sınıflandıracaksınız, bu yüzden bazıları hayatınızda kalmayabilir. İlk yarıda Kova burcundaki Jüpiter, diğerlerinden daha fazla talepte bulunmanızı belirleyecek, tam tersi, başkalarından işbirliği, isteklilik ve esneklik eksikliği ile karşılaşacaksınız. Venüs, önemsediğiniz insanlarla birçok çatışmayı beraberinde getirecek ve her şey ahlaki ilke ve etik konusunda bazı sorumluluklardan başlayabilir.

Ocak ayında dokuzuncu evdeki Jüpiter, büyüme fırsatları yaratmak için sizi konfor bölgenizden çıkarır ve ufkunuzu genişletme, daha iyi şeyler için arzunuzu eğitme dürtüsünü size hissettiriyor. Başarının anahtarı motivasyondur, ancak kişisel ve profesyonel başarı için hevesinizi frenlemenize gerek yoktur.

Nisan ayında Jüpiter'in 10. evde geçişi, artan zenginlik ve refah için fırsatlar getirecek. Yeni maceralar ufkunuzu genişletecek ve hayata bakış açınızı genişletecek.

Haziran ayında Venüs Boğa burcunda, bu hayatınız için yılın en güzel dönemlerinden biridir. Sevgi ve şefkat vermek ve almak sizin için kolay olacak ve daha sosyal olacaksınız. Yaratıcı çalışma, alışveriş ve diğer finansal konular için iyi bir zaman. Ağustos ve Eylül aylarında Boğa burcundaki Mars, bu dönemi yeni projelere başlamak için harika bir zaman haline getiren bol miktarda atılganlık verir. Bu süre zarfında harcamalarınız yüksek olabilir ama aynı zamanda çok yapıcı ve üretken olabilirsiniz. Fiziksel aktivite özellikle egzersiz, spor ve dans gibi tercih edebilirsiniz.

Yıl sonunda, sekizinci evdeki Satürn başarılar ve tanınma getiriyor. Bu, gayrimenkul alıp satmak veya evinizi yenilemek için iyi bir zaman olabilir.

 

YENGEÇ

2022 Yengeç yaşam tahminlerine göre bir insanın sonsuza dek yaşamını belirleyen bu derin ve kalıcı duyguları ifade etmede büyük sınırlamalar getirecektir. Jüpiter bilgiye erişimi kolaylaştıracak ve yeni fikirler formüle etmelerine yardımcı olacaktır. Okumak, yazmak, gazete ve dergilere kaydolmak, araba kullanmayı öğrenmek, yabancı dil öğrenmek vb. için mükemmel bir zamandır. Ancak Jüpiter iş, günlük rutin ve sağlık sektöründe bazı engeller yaratabilir. Mars retro pozisyonundayken, Yengeçler için çok şey öğrenmeleri gereken farklı denemelerden geçmek zorunda kalacakları için zor bir zaman olabilir.

Ocak ayında Satürn'ün yedinci evdeki konumu nedeniyle iş yükü hissedebilirsiniz. İnsan ilişkileriniz, dikkat etmezseniz işaretleri kaçıracağınız için ekstra özen gerektiren alanlardan biridir. Ocak ortasında sağlık konuları odak noktası olacaktır. Ayrıca finansal konularınıza da dikkat etmeniz önerilir. Şubat ayında en hareketli ve dinamik zamanınızda olacaksınız. Jüpiter'in aile ve yuva evindeki yönü nedeniyle odak noktanız çoğunlukla ev, aile ve özel yaşam üzerinde olacaktır.

Nisan ayında Jüpiter'in dokuzuncu evdeki geçişi, ev ve kariyer gelişimine odaklanmanızı sağlayacak. Yengeç 2022 yıllık tahminlerine göre bu ay yapabileceğiniz en iyi çözümlerden biri, tüm stresten uzaklaşmak için biraz zaman ayırmaktır. Mümkünse, bir yere seyahat planlayın.

Mayıs ayında Merkür gerilemeye başlayacak ve kariyerinizde bazı gerilemelere yol açacaktır. Mart ayı sonu veya Nisan ayı boyunca bir çatışma çıkabileceğinden, kişisel yaşamınızda bile bir huzursuzluk hissedebilirsiniz. Bazen insanların bazı şeyleri düşünmek için zamana ihtiyacı olduğunu anlamak önemlidir ve bu o zamanlardan biri olabilir.

Temmuz ayında Satürn Oğlak burcunda ilerliyor. Son iki yılın girişiminin tohumları şimdi ekildi ve onları geliştirmeye başlamanın zamanı geldi. Daha az stresli olacaksınız, şimdi aşırı yük hissetmeniz daha az olası. Fiziksel sağlığınız artık kesin iyileşme belirtileri gösteriyor ve şimdi canlılığınızı artıracak bazı tonik ve önleyici tedaviler almak için zamanınız var.

Yılın sonunda, hayatınızda istenmeyen dağınıklığı ve alakasız faaliyetleri temizliyor olacaksınız. Hayatınızı düzene sokmak aynı zamanda fiziksel sağlığı da yaratır çünkü iç dünya dış dünyayı yansıtır. Oğlak evinde Merkür geçişi ile birlikte, ikinizin de başarmak istediğiniz şeye bir araç olmanız için eşinizle finansal hedefler belirlemeniz çok faydalı olacaktır.

 

ASLAN

Ocak ayında, ayın ilk bölümünde, Aslanlar alternatif kariyer değişikliğinden veya muhtemelen yurtdışında bir iş bulmadan etkileneceklerdir. İş adamları için, işiniz için hedef koyamayacaksınız, bu nedenle yılın başında biraz endişeli olabilirsiniz. Şubat ayında Aslanlar, son zamanlarda ortaya çıkan tüm gerilimleri çözmeyi başaracak ve uyumu yeniden kuracaktır. Mars Eylül-Kasım ayları arasında geri gittiğinde, Aslanlar duyguları yapıcı bir şekilde yönetmede bazı gerçek sorunlarla karşılaşabilirler. Başkalarını kontrol etmeye çalışmamayı veya güçlerini öne sürmemeyi öğrenmeleri gerekir.

2022 yılında Venüs, gerçekten özel amaçlar için sevgi ve şefkat duygunuzu ifade etme arzunuzu güçlendirecek bir enerji artışı getirecek.

Mart ayında işinizde yükselme şansınız olabilir. Mart ayında, Aslan yerlilerinin sağlıklarına daha fazla odaklanmaları ve her türlü aşırı zorlamadan kaçınmaları önerilir. Nisan ayında, finansal olarak, ayın ilk bölümünde, Aslanlar pervasızca harcama veya herhangi bir finansal yatırım veya spekülasyon yapmamalıdır.

 

Yıl sonu en sevdiğiniz dönem olacak. Tüm enerjinizi işte harcayacaksınız. Kasım ve Aralık aylarında, Aslanlar için uygun bir diyete başlama, egzersiz yapma ve hatta rahatlama ve dinlenmeye daha fazla zaman ayırma zamanıdır.

 

BAŞAK

Başaklar için 2022 yılı biraz endişe getirebilir. Yılın ortasında, burç finansal açıdan önemli bir artış gösterecek. Ev işlerine daha fazla zaman ayırmanız, çocuklara bakmanız ve kendi sağlığınızı izlemeniz gerekecek. Aynı zamanda Başaklar, yaratıcı ve hoş insanlarla iletişim kurma, yaratıcı fikir ve planları uygulama fırsatından mahrum kalmayacaklardır.

Yılın başlangıcı, bekleyen birçok faaliyetle oldukça telaşlı olacak veya bazılarının başlaması ve bazılarının sonuçlandırılması gereken birçok göreviniz olacak. Bu yıl size büyük umutlar getirecek. Bu yıl para, mülk, şöhret ve başarı sizi bekliyor olacak gibi görünüyor. Emeklerinizin tam sonucunu alacaksınız. Herhangi bir konuda endişelenmeyeceksiniz. Herhangi bir işte hayal kırıklığına uğrarsanız, bu hiç sıkı çalışmadığınız için olacaktır. Yılın son çeyreğinde arkadaşlarla buluşma, yeni tanıdıklar ve ilginç olaylar da bekleniyor.

Ocak-Mart aylarında iletişim, bilgi ve yeni şeyler öğrenme evi harekete geçecek. Yılın başında bilim ve araştırma alanında ilerleyeceksiniz. Yeni arkadaşlarla arkadaş olacaksınız. Sosyal alanda statünüz artacaktır. Bu yıl düğümü atmak için bir şansınız var.

Eylül ve Ekim ayları, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın para kazanmanız için iyi bir ilham kaynağı olacağı ay olacak. Rahatlamak ve dinlenmek için boş zamandan yararlanın.

Yılın sonunda, fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Uzun süreli çabalardan kaçının, aynı zamanda çok fazla dinlenmekten kaçının. İkisi arasında bir denge oluşturmaya çalışın.

 

TERAZI

Vedik Astrolojiye göre, Terazi Burcu 2022 tahminleri, Yeni Yıl 2022'nin başlangıcının fiziksel, zihinsel ve kariyer açısından olumlu sonuçlar doğuracağını, ancak iş ve aile hakkında konuştuğumuzda işlerin U-dönüşü alabileceğini ortaya koyuyor. Mars'ın Ocak ayının ortasında Yay burcunda geçişi, olumlu finansal sonuçlar ve karlar getirecektir. Mart başında Chatur Graha Yoga'yı oluşturan Satürn, Mars, Merkür ve Venüs finansal başarı ve sorunsuz nakit akışı ile sonuçlanacak.


Öğrencilerden bahsedecek olursak, Jüpiter'in Nisan ayında Balık burcunda geçişi eğitim alanında umut verici sonuçlar doğuracaktır. Yabancı bir ülke, iş veya eğitim ile ilgili her şey Mayıs ve Kasım ayları arasında yerine getirilecektir. 26 Şubat'ta burcunuzdan dördüncü evde Mars'ın geçişi, öğrenciler için verimli akademik sonuçlar doğuracak. 7. evde olan Koç'taki Rahu, evlilik, ortaklıklar ile ilgili, hayatınızda büyük değişiklikler getirebilir.

 

AKREP

Akrep Burcu 2022'ye göre, Yeni Yıl 2022, Akrep yerlileri için karışık sonuçlarla dolu olacak. 2022 başından Nisan ayına kadar gereksiz harcamalar olacak. Nisan ayının sonunda, Satürn gezegeninin Kova burcundaki geçişi, kariyerinizde, finansal ve aile hayatınızda karışık sonuçlar doğuracak. Jüpiter'in Nisan ortasında Balık burcunda, burcunuzdan beşinci evde geçişi, finansal koşullarınızda büyük bir iyileşme sağlayacaktır. Rahu'nun 12 Nisan'da yerleşimini değiştirmesinin bir sonucu olarak sağlık iyileşecek. Bununla birlikte, hayatınızın diğer yönlerini etkileyebilecek zihinsel olarak stresli kalabilirsiniz.


Olumlu gezegen koşullarının bir sonucu olarak Mayıs ve Eylül ayları arasında iyi miktarda para kazanacaksınız. Venüs'ün Eylül ayında kâr ve fayda evinden geçişi, iyi miktarda para biriktirmede başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Ağustos-Ekim ayları arasında annenizin sağlığına olduğu kadar eşinizin sağlığına da özen göstermelisiniz.

 

YAY

Vedik Astrolojiye göre Yay Burcu 2022, 2022 yılının mali açıdan Yay yerlileri için uygun olacağını öngörüyor. 2022 yılının başında yani Ocak ayında Mars gezegeni burcunuzda geçiş yapacak ve maddi durumunuzu belli bir seviyeye kadar güçlendirmenize yardımcı olacak. Akademik açıdan 2022 yılının başlangıcı öğrenciler için olumlu olacak. Şubat'tan Haziran'a kadar sıkı çalışmanızın sonucunu alacaksınız ve rekabetçi sınavlara hazırlananlar beklentilerini aşabileceklerini hissedecekler.


Mars'ın bu yılın başında Yay burcunda geçişi zihinsel endişelere ve strese yol açabileceği gibi, Mars'ın yedinci evde olması aile hayatında tartışmalara yol açabilir. Evlilik ve ortaklıklar hakkında, Güneş'in Ocak ayında Oğlak burcunda geçişi ve aynı burçta Satürn ile kavuşum yaratması, siz ve eşiniz ya da ortağınız arasında sorunlara ve yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Sözlerinizi kontrol etmeniz önerilir.


Nisan ve Haziran ayları arasında Jüpiter'in kendi burcundaki Balık'ta geçişi işleri tersine çevirebilir. Haziran'dan 20 Temmuz'a kadar evlilik hayatınız büyük gelişmeler yaşayacak ve bunun sonucunda Jüpiter gezegeni burcunuzdan dördüncü evde konumlandığı için 2022'nin son evresinde mutluluğunun tadını çıkaracaksınız. Profesyonel hayatınızda, Kasım ayından itibaren yeni istihdam kaynakları ortaya çıkacak. Sağlık açısından, Haziran ayında altıncı evinizde Venüs'ün geçişi nedeniyle, Ekim ayına kadar sağlığınız ile ilgili tüm önlemleri almalı ve dikkatli olmalısınız.

 

OĞLAK

Vedik Astrolojiye göre Oğlak Burcu 2022, Oğlak yerlileri için iniş ve çıkışlarla dolu olacak. Bu yılın başında Satürn'ün kendi burcuna yerleştirilmesi, kariyer finansmanınız ve akademisyenleriniz için olumlu olduğunu kanıtlıyor. Bununla birlikte, Nisan ayındaki transit hayatın çeşitli yönlerinde zorluklar getirebilir.


Mali konulardan bahsetmişken, burcunuzdan 12. evde Mars'ın geçişi para biriktirmede engellere yol açabilir. Ancak işadamları ve tüccarlar için Eylül ayından yıl sonuna kadar olan süre verimli geçiyor. Nisan ayında Satürn'ün Kova'daki geçişi küçük sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle beslenmenize dikkat edin ve her gün egzersiz ve meditasyon yapın. Ayrıca Eylül ve Kasım ayları arasında sindirim veya mide ile ilgili herhangi bir sorunu göz ardı etmeyin ve gerekirse tıbbi yardım alın. Öğrenciler için Ocak ayı boyunca Mars geçişi, ekstra sıkı çalışma ve çaba ile sonuçlanacaktır. Ketu'nun Akrep burcuna yerleştirilmesi, Ketu izolasyon gezegeni olduğundan ve sizi dünyadan uzaklaştırabileceğinden, bu yılın başında ailevi sorunlara yol açabilir. Aile üyelerinizle iyi ilişkiler kurmanız ve küçük meseleler üzerinde tartışmaya girmemeniz tavsiye edilir.


Zaman, evli olan Oğlak burçları için karışık sonuçlar getirecektir. Jüpiter'in Nisan ayında burcunuzdan üçüncü evde geçişi olumlu sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde, bu yılın başında ufak tefek sorunlar olabilir ama Ağustos ayından itibaren evlilik hayatınız harika olacak. Bu dönemde ailenizle birlikte bir seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz. Yıl sonu evli çiftler için bereketli olacak.

 

KOVA

Kova Burcu 2022'ye göre, bu yıl çoğunlukla Kova burcunun yerlileri için elverişli olmaya devam edecek. Mali açıdan, bu yıl iyi görünüyor. Ocak ayında Mars'ın geçişi size finansal olarak fayda sağlayacaktır. Dört büyük gezegenin, yani Satürn, Mars, Merkür ve Venüs'ün Mart ayının başında birleşmesi, çabalarınızda başarılı olmanıza ve iyi servet edinmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, 12 Nisan'da Rahu'nun Koç'ta ve burcunuzdan üçüncü evdeki geçişi, dürtüsel kararlar almanıza neden olabilir. Bu tür şeylere iyi bakmalı ve hiçbir şeyin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Sağlığınız bu yıl boyunca ortalama kalacaktır. Ocak ayında zihinsel stres yaşayabilirsiniz ve Şubat'tan Mayıs'a kadar olumsuz gezegen hareketleri ve yerleşimleri sonucu dış sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Rahu'nun Nisan ayında Koç'ta ve burcunuzdan üçüncü evde geçişi nedeniyle, kardeşleriniz çeşitli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir.


Kariyer ve profesyonel yaşam ile ilgili, Mars'ın Ocak ayında Yay burcuna yerleştirilmesi hem iş hem de iş hayatında büyük başarılar sağlayacaktır. Ancak Eylül ayından Kasım ayına kadar kıdemlileriniz ve patronunuzla ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğrenciler için bu yıl verimli geçecek. Ancak daha sonra meyvelerin tadını çıkarmak için ilk günlerde daha çok çalışmanız gerekir.

 

BALIK

Balık Burcu 2022'ye göre 2022 yılı Balık yerlileri için büyük ölçüde elverişli olacak. Bu yılın büyük bir bölümünde finansal olarak müreffeh kalacaksınız. Nisan ayında Satürn'ün on birinci evden onikinci eve yerleştirilmesi yeni gelir kaynaklarına yol açacaktır. Ağustos ve Ekim ayları arasında sürekli değişen gezegen yerleşimleriyle, hayatınızda birçok finansal iniş ve çıkışlara tanık olacaksınız. Kariyer açısından, Balık yerlileri istenen sonuçlara tanık olacaklar. Jüpiter'in Nisan ayında Balık burcunda geçişi, meslektaşlarınızla iyi ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır. Terfi alabilir ve arzu edilen bir artış elde edebilirsiniz.


Rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrenciler, sınavlarında başarılı olacaklardır. Aile hayatı açısından, Nisan ayının son günlerinde onikinci evdeki Satürn'ün burcunuzdan geçişi, ailenizden uzaklaşmanıza neden olabilir. Sağlık açısından, annenizin sağlığı Mayıs ve Ağustos ayları arasında iyileşebilir. Mayıs-Eylül ayları arasında Satürn gezegeni hastalık evinize tam olarak açı verdiği için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.


Üç gezegenin, yani Mars, Venüs ve Jüpiter'in Mayıs ayında birleşmesi nedeniyle, Jüpiter'in geçişi ile birlikte ailenizden ve büyüklerinizden kutsama alacaksınız. Evlilik hayatı açısından, bu yıl evli yerliler için bir nimet olacak. Bu yılın başından Mart ayına kadar evli çiftler için son derece iyi geçecek. 21 Nisan'dan sonra evli çiftler arasında bir yenilik duygusu hakim olacaktır. Bu yıl Eylül ve Kasım ayları arasında küçük meseleler üzerinde tartışmaktan kaçının.