2017 Astroloji Yorumu


Dürüst olalım: 2016, tarih kitaplarından silmeyi tercih edebileceğimiz bir yıldı. İkonik ölümlerden, siyasete kadar, bu zorlu Ateş Maymun Yılı, başımızı şaşkınlık içinde sallamamıza ve hatta yabancı bir elin üzerimizde olup olmadığını merak etmemize neden oldu. 2017 yılı, bir yıl boyunca huzur uykusu olmazken, Ateş Horoz yılının tekerleği almasıyla birlikte bir sağlıklılık restorasyonu göreceğiz. Aktivizm uyanmaya devam ediyor ve sanatın bir rönesansı olacak.

2017 yeni yılında beklenen bazı nadir göksel olaylardan dolayı özel bir yıl olacak. Bunların hayatımıza çok fazla etkisini olacak. Satürn bu yıl burç değiştiriyor ve Akrep'de 3 yıl geçirdikten sonra Yay'a doğru ilerliyor. Ayrıca zodyakta 'özel bir konuma' dönüşecek - 20 yılda sadece bir kez gerçekleşen nadir bir olay. Satürn'ün yanı sıra, üç iyici gezegen - Jüpiter, Venüs ve Merkür, Adhi Yoga'ya neden olmakla görevli olacaklar. Bu, kariyer ve finansal pozisyonları üzerinde önemli etkileri olan özel bir Yoga'dır. Burcunuz Budh Aditya Yoga'nun oluşumunu da görecek olabilir. Bu yoga da hayatınızı ya da kaderinizi tamamen değiştirecek bir etkiye sahiptir. 2017'nin sonlarına doğru 4 gezegen ve 5 gezegen kombinasyonu oluşturulduktan sonra yaşam dönüşecek.

Genişleme ve iyi gezegen olan Jüpiter 2017 yılının ilk on ayını Terazi Birliği'nde kararlı ortaklıklar imzalayarak geçirecek. 2017 yılı, biriyle buluşmak, evlenmek veya karlı bir iş girişi için birleşmek için önemli bir yıl olacak. Jüpiter, dürüstlüğü ister: Olmayacak ilişkiler hızla parçalanabilir.

Venüs, 2017'de gerileyecektir, ancak bu her 18 ayda bir gerçekleşecek bir olay. 4 Mart - 2 Nisan tarihleri ​​arasında, 2-15 Nisan tarihleri ​​arasında sisli Balıklara geri dönmeden önce, sevgi gezegeni "önce bana" diyen Koç'dan geri çekilecek. Sonuç: 4 Mart - 15 Nisan arasında aceleci bir hamle yapmayın. Astrologlar Venüs geri giderken evlenmeyi önermezler.

10 Ekim'de Jüpiter, bir yıl boyunca Akrep'e geçecek. Jüpiter özgür, canlı yüksek sesle maceralarla ilgiliyken, Akrep gizlilik ve kontrol hakkındadır. Bu tuhaf harman kesinlikle ilişkilerdeki dinamik gerginliği ortaya çıkarabilir.
Gerçeklerin günlük inkarı, bu günlerde normal gibi görünüyor. Ancak dikkatli olun, 23 Aralık 2014'ten 19 Aralık 2017'ye kadar baskıcı Saturn, yüksek düşünceli dürüstlüğün işareti olan Yay'ı geziyor. Satürn'ün yolculuğunda, bir kez daha gerçekliğe dönebiliriz. Gerçekten kontrol etmeye devam edin. 2017 yılına gelindiğinde, gerçek gerçekler yine kendini belli ediyor olabilir.

Terazi adalet ve eşitlik işaretidir -ve 10 Ekim'e kadar bu alandaki açık sözlü Jüpiter ile, önemli konular hakkında dillerimizi tutamayacağız. İstikrarlı Satürn'ün Yay’a geçişi -en çeşitliliğin işareti-19 Aralık 2017 tarihine kadar olan bu konum, # Çok Güçlü Bir Yıl. Terazi'nin zarif ve uyumlu etkileri, duvarlar yerine köprüler inşa etmemize yardımcı olabilir. Dönüşüm, Terazi Jüpiterinde, 2017'de, sevgi ile olacaktır.