2018 YILI BURÇ YORUMU

 

KOÇ 2018

 

2018'de, Koç burçları hayatta bazı önemli kararları sonuçlandırabilecekler. Artık alakalı olmayan şeyler budama yapılabilir. Bu sene daha olgunlaştın. Satürn ve Jüpiter gezegenleri, uzun vadede sizin için daha uygun olan şeyleri başlatmak için iyilik yapıyor olacak. Yıl boyunca, kişisel hayatınız açısından sizin tarafınızdan bazı fedakarlıklar bekleniyor. Fırsatlar yola çıktıklarında yakalayın. Bu dönem Koçlar için değişim ve daha fazla dönüşüm zamanıdır.

KARİYER 2018

Bu yıl Koç burçlarının çoğu için daha tatmin edici bir dönem olacak. Geçtiğimiz yıl denemelerinizde hak ettiklerinizden daha az pay sahibi oldunuz. Bu yılki kariyerinizde yeni büyüme yollarının olması muhtemel. İletişim ve mücadele, anahtarlarınız olacak. Jüpiter yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olacak. Sanat, imalat ve satış alanlarıyla ilgili meslek mensupları bu dönemde iyi bir gelişme gösterecekler. İşyerlerinizdeki yetkililer ve akranlarla olan ilişkileriniz daha samimi ve gerçekçi olacak. Yıl sonu için promosyonları bekleyin.

FİNANS 2018

Koç burçları bu yıl maddi başarıya giden yolda olacaklar. Elbette engelleriniz, kayıp ve borç yoluyla gelir, ancak bunlarla kolaylıkla başa çıkabilirsiniz. İyimser olma duygunuz oldukça yüksek olacak ve dolayısıyla mali bir fırtınayı bile sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Cüzdanınızda taksit yapmak için bütçenizi yeniden tasarlamak için gerekli adımları atın. Yılın sonunda, borçlarınız ve olumsuz finansmanlarınız iyiye gidecek. İstikrarsız bir mali duruma ulaşmamak için mali toparlama yöntemlerini bulun. Kasım ayından itibaren, Koç burçları mali yolları açılmadan kontrol altına alabilecekler.

SAĞLIK 2018

Koç burçlarının genel sağlık ve refahı yıl boyunca mükemmel olacak. Uranüs sizi kırılgan hale getirir ve sağlık sorunlarına eğilimli hale getirirse de, Jüpiter sizi destekler ve büyük sağlık zorluklarından korur. Macera ve doğa gezileri ile uğraşırsanız, enerji seviyelerinizde oldukça fazla bir artış olacaktır. İç ruhunuzu dinleyin ve ruhunuzu ve bedeninizi periyodik olarak meditasyon yaparak yenileyin. Diyet ve egzersiz alışkanlıklarına gelince, bir miktar kısıtlama uygulanması yararlı olacaktır. Aşırılıklara dikkat edin. Meditasyon ve diğer hafif egzersiz formları stresin ve yaşamdan uzaklaşmanın hafifletilmesi için kullanılabilir.

AİLE 2018

2018 yılına gelindiğinde, Koç halkını aile hayatında gayet güzel bir dönem bekliyor. Toplumsallaşma, becerilerinizi çok fazla geliştirir. Ancak bazılarınız aile üyeleri arasında oldukça savunmasız olabilirsiniz, dolayısıyla istikrarlı olduğunuzdan emin olun. Hassas olmayın ve temkinli davranın. Böylece, bazı uğurlu olayların gerçekleşebileceği bir dönemi yaşayacaksınız. Bu yıl çok sayıda alışveriş, seyahat ve aileyle dolu. Mutlu olun.


BOĞA 2018

 

Boğa burcu insanları için 2018 yılında çok daha fazla huzur ve harekette özgürlük var. Bütün şartlar arkanıza yaslanıp, rahatlamanız için yeterli olgunlukta. Plüto'nun Oğlak burcuna yapacağı geçiş de, sizin hem fiziksel hem zihinsel olarak kendinizi daha hafiflemiş hissetmenizi sağlayacak. Hayatınızın bazı alanlarında hala ''bekle ve izle'' diyebileceğimiz, size bir adım geride durmanızı öğütleyen bir enerji var. Duyarlılığınız bu yılın zorlayıcısı olacak ve sizi etrafınızdakilere çok yakınlaştıracaktır. Ancak yine de çitleri yakmadığınızdan emin olun.


KARİYER 2018

Bu yıl kariyer performansınız en zirve noktasında olacak. Dışarıdaki atmosfer sizi fazlasıyla etkileyeceği için bu noktada esnekliğiniz devreye girebilir. İstikrarlı olun, hedeflerinizden ve hedefe ulaşma arzularınızdan vazgeçmeyin. İş yükü açısından eliniz kolunuz yıl boyunca oldukça dolu olacak. Bununla birlikte Boğa burçlarının herhangi bir ekip çalışması veya kooperatif anlaşmadan kaçınmaları önerilir. Bu yıl tüm gücünüzü ortaya koyarsanız sonraki yıllar meyvelerini verecektir. Kariyer cephesinde yıl sonunda somut sonuçlar beklenebilir.


FİNANS 2018

Boğa burçları 2018 yılında şimdiye kadar hiç harcamadıkları kadar para harcayabilirler. Gelirleriniz harcamalarınızdan fazla olursa bu sizi çok çaresiz bırakabilir. Bazı hesapta olmayan, kaçınılmaz masraflarınız olabilir bu da yıllık bütçe planınızı sarsabilir. Fakat sonra finansal harcamalarınız açısından dış baskıya yenilmediğinizden emin olun. Yılın ortalarına doğru büyük miktar para akışı olabilir. Bundan fayda sağlamalı, mali planlarınızı yapmalı, tüm kredilerden ve borçlardan kurtulmayı hedeflemelisiniz. Hayatınızda istenmeyen harcamaları azaltmak için akıllı hareketler yapmalısınız. Bazı Boğa burçları yıl sonuna doğru bir ev, arazi veya lüks bir araç gibi yüksek değerli alımlar yapabilirler.


SAĞLIK 2018

2018 yılı, Boğa burçları için sağlık ve enerji düzeylerinin oldukça iyi olacağı yönünde güzel bir enerji var. Bu, biraz spor yapmak ve sağlıksız alışkanlıklardan vazgeçmek için çok iyi bir zaman olacaktır. Bunların hayatınızda uzun vadede iyi etkileri olacaktır. Yılın ikinci çeyreğinde ise enerji seviyeniz biraz düşebilir ve manevi yönleriniz bazı testlerden geçmek durumunda kalabilir. Bu durumda duygularınızı kontrol altında tutun ve bir kaç ay sonra sağlığınız üzerindeki yansımalarını yeniden kontrol edin. Rahatlayın ve zaman zaman ruhunuzu yenileyin. Zihinsel yanınızın da, bazı manevi taraflarınızın da daha iyi olabilmesi için bu yönlerin sürekli olarak çalışması gerekir. Güven düzeyinizin yükselmesine ve hayatınızdaki stresin ve gerginliğin ortadan kaldırılmasına izin verin. Kalbinize önemsiz şeyleri taşımayın, hayatın zor ve sıkıcı işlerini direnç duygusu ile çözmeyi deneyin.

AİLE 2018

Bu yıl, aile ilişkilerinde ateşkes yapmak tek göreviniz olabilir. Çevrenizde bir sürü gerginlik olabilir ve işleri düzgün bir şekilde yolunda tutmak için olumlu hamleler yapmanız gerekecek. Böyle bir zamanda dikkatli ve diplomatik bir yaklaşım size yardımcı olacaktır bu testi vermeniz için. Kişisel limitlerinize dokunulmamasına dikkat edin. Ailenize karşı iyi niyetiniz yıl boyunca bir güven duygusu ve mutluluk getirecektir.


İKİZLER 2018


İkizler burcu için 2018 yılı, hemen hemen tüm yaşam alanlarında. yüksek enerjili bir dönem olacak. Sizleri hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenileyecek ve onaracak bir dönem olacak. Yolunuza bol bol yeni fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları avantaja çevirmeyi bilmelisiniz. Ödülleri hemen kapıda olan fırsatlar bunlar. Kişisel ve mesleki yaşamda iyilik hali almakta pek sorun olmazdı. Kişisel ve mesleki yaşamda iyilik kazanmada pek sorun yaşamayacaksınız. Bu gerçek doğanız ön plana çıkacağı bir zaman olabilir. Bu yıl sahte söz ve sorumluluklara dikkat edin.


KARİYER 2018

Bu sene, Jüpiter ve Satürn'ün birleşik etkileri, kariyer alanınızdaki gücünüzü kanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, ticari girişimler açısından ufkunuzu genişletmenize yarayacak iyi bir dönem olacaktır. Profesyonel hayatınızda bu dönem sizi yeni bir evre bekliyor. Mevcut başarılarınızla yetinmeyin, çok daha fazlasını hedefleyin. Bu yıl meslektaşlardan biraz soğuk rekabet yaklaşımı olabilir. Onların hareketlerine karşı dikkatli olun ve iş yerinizdeki yetkililerin iyi niyetini kazanmaya çalışın. Bu yıl kariyer alanınızda yavaş ancak istikrarlı bir ilerleme olacaktır. Konu çalışmak olduğunda ölçülü olmaya ihtiyaç vardır.  Çok fazla iş sizi dalgın ve donuk bir ruh haline sokacaktır. Kendinize ara sıra biraz vakit ayırın. İkizler için şu an takım çalışması hak ettiği karşılığı alıyor.


SAĞLIK 2018

Yılın büyük bir kısmında, genel sağlık ve enerji düzeyleriniz çok iyi olacaktır. Bu, kariyer alanınızda iyi performans göstermenize yardımcı olacaktır. Yanıt verme, sorumluluk ve dinamizm duygunuz da yıl boyunca yeni boyutlara ulaşacaktır. Yılın ortasında hayatınızın telaşlı ve yoğun bir dönemine hazırlıklı olun. Bu, bazı İkizler insanları için zihin ve beden zayıflığı getirebilir. Kendinizi güçlendirmek için bazı spor veya eğlence aktivitelerine katılın. Fiziksel ve zihinsel mizacınız arasında iyi bir denge kurmaya çalışın ve yıl sonlarına doğru ''neşeli yerlere'' gideceksiniz.

FİNANS 2018

İkizlerin maddi durumu bu yıl büyük bir soru işareti olacaktır. Arzularının çoğunun şahsen tatmin olmasına rağmen, zihninizde bulunan uzun vadeli projeler sekteye uğrayabilir. Elleriniz dolacak olsa da, bu yıl ekonomik durumunuzu bütünüyle rahatlatacak dememiz zor olabilir. Ara sıra sakinleşin ve  bu dönem için bütçenizi ele alın. Yıl ilerleyen zamanlarında, çok çalışıyorsunuz, daha fazla çaba gösteriyorsunuz ve daha çok para kazanacaksınız. Finansal harcamalarınız için bazı değişiklikler yapın ve bu dönem için istenmeyen harcamalara karşı yönlendirme yapın, kontrolü sağlayın. Kredi ve borç almaktan kaçının ve elinizdekiler ile yaşamaya çalışın. Bu önümüzdeki yıllarda iflas etmenizi veya maddi sıkıntılara girmenizi önler.

AİLE 2018

Bu yıl aile hayatında huzur ve uyum hakim olacak. Ancak ailenizin inanç ve geleneklerinde bazı değişiklikler bekleyebilirsiniz. Ailenin üyeleriyle zaman ayrılıklar olabilir. Duygulara ve hislere tutmaktan kaçınmanız gerekir, bunun yerine ailenizi daha diplomatik bir şekilde hizmet etmeniz gerekir. Bu dönem boyunca bazı adımları da atmamaya çalışın.

 

YENGEÇ 2018


Yengeç burçları 2018 yılını yeni bir iyimserlik ve pozitiflik seviyesinde görecekler. Bu yıl size çok şans ve servet gelecektir. Güven seviyeniz artacak ve uyum tüm yıl boyunca çevrenizde yer almaya devam edecek. Satürn ve Jüpiter gezegenleri,  bu dönem boyunca sizler bir çok fırsat doğuracaktır. Gelişme ve ilerlemeler şimdi sizin için parçalara ayrılıyor. Bununla birlikte, yıl ilerledikçe beklentileriniz karşılanacaktır.

KARİYER 2018

Yengeç insanları bu yıl kariyer alanlarını oldukça yoğunlaştırabilirler. Elleriniz yıl boyunca dolu olabilir, çok meşgul olabilirsiniz. Bazen işler elinizden kayabilir ve kendinizi acil eylem planları içinde bulabilirsiniz. Bu süre zarfında yetkililer iş arkadaşlarınız ile samimi bir denge oluşturmaya çalışın. Yer değiştirme ya da pozisyon değişikliği isteğinde bulunuyorsanız, bu uygun zaman olacaktır. Kariyer alanınızdaki işlerle ilgili girişimlerde bulunduğunuzda daha detaylı bir şekilde resmi inceleyin. Yılın son çeyreğine kadar, ilgi alanınızla ilgili yeni beceriler veya görevler edinmeniz için elverişli bir zaman olacaktır.

FİNANS 2018

Yılın ilk yarısı yengeç burçları için istenmeyen harcamalar getirebilir.  Bu geçici bir sıkıntıya yol açmasına rağmen, bütçenizi yıllık olarak gözlemleyebilmenize yardımcı olur. Yılın bu kısmı, gayrimenkul anlaşmalar ve miras yoluyla iyi gelir kaynakları getirecektir. Bu nedenle yılın ortası, evinize veya kişisel hayatınıza  çeki düzen vermek için bazı masraflar gerektirebilir. Kendinizi çevrenizdekilerin maddi heveslerine ve hayallerine çok fazla kaptırmayın, aksi takdirde tehlikeli sulara inmiş olursunuz. Yine de, yılın ikinci yarısı mali açıdan sorunsuz görünüyor. Yüksek değerli alışverişlerden kaçının ve biraz buradan biraz oradan tasarruf etmeye çalışın.

SAĞLIK 2018

Bu yıl çok sağlıklı görünüyorsunuz ve size fiziksel ve zihinsel benliğinizi sergilemek için pek çok fırsat veriliyor. Dinlenmek için zamanınız olduğunda dinlenin ve ruhunuzu yenileyin. Aktif kalın ve sağlıklı beslenin. Sinirlerinizi yıpratabilecek duygusal bir kargaşaya dikkat edin. Olumlu davranın ve sizi çevreleyen bir iyimserlik hissi olsun. Enerji seviyeniz için iniş ve çıkışların alternatif yollarını arayın. İş ve oyun arasında iyi bir denge oluşturun. Doğru bir diyet, daha sağlıklı bir yarının da önünü açacak, hayatta uzun süre etki yaratacak herhangi bir hoşgörüsüzlükten uzak durun bu yıl.

AİLE 2018

Yengeç burçları için büyük değişiklikler kapıda. Hayatınızın yeni bir evresine giriyorsunuz. Doğum ve ölüm yollarıyla ailenize yeni ilaveler veya eksilmeler olabilir. Evdeki uyumu bozan çeşitli engeller olabilir. Aile üyeleri ile birlikte bütün kinleri toplayın atın ve onları kalbinize almayın. Evde yeni bir emir yüklemesi söz konusu olduğunda sıkı olun. Görüşlerinizde ve ideallerinizde sağlam ve güçlü kalın.


ASLAN 2018

2018 yılına gelindiğinde Aslan burçları maddi ve manevi yönlerini ön plana çıkarabilirler. Bazılarınız uzun süredir hoşgörü gösterdiğiniz alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Jüpiter ve Satürn, bu yılın her döneminde ilgi odağı olmanıza olanak sağlayacaklar. Kişisel ve mesleki yaşamınızda bu yıl artık radikal değişiklikler olabilir. Bu yıl daha önce hiç olmadığı kadar çok şey yapabilirsiniz, ancak daha sonra hassasiyetinizi kontrol altında tutmaya çalışın çünkü bu sizin büyümenizi engelleyebilir.


KARİYER 2018


Aslan burçları kariyer yaşamlarında önümüzdeki yıl çeşitli yükselişler ve düşüşler yaşayacaklar. Bununla başa çıkamayacağınızdan kısa vadeli hedefleriniz başarıya ulaşacaklardır. Kariyer geleceğinizi planlayın ve ona göre çalışın ve günümüz zorluklarına aldırmayın. Projelerinizi zamanında tamamlamak için mesleki çalışma etiğinizi hassaslaştırın, yeniden tanımlayın ve yeniden yapın. İş yerindeki iş arkadaşlarınız ve üstleriniz ile elverişli bir ilişki sürdürmek için bazı şeylerin en derin noktalarına kadar gidin. Yılın ikinci yarısı profesyonellik yönünden bir istikrar ve iyimserlik hissi yaratabilirken, yılın ilk yarısı oldukça zahmetli olabilir.FİNANS 2018


Aslan burçlarının maddi durumu bu yıl çok daha fazla iyi olacak. Geliriniz için bazı kısıtlamalar olabilir, ancak arzularınızı ve isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Yıl, budama durgunluğundan dolayı finansman, tasfiye ve yatırımlarınızın kesilmesini gerektiriyor. Acele karar vermeyin, aksine sakin bir not üzerinde hareket edin. Bu yıl boyunca ortaya çıkabilecek öngörülemeyen harcamalara hazırlıklı olun. Akıllıca kararlar verin ve tasarruflarınızı bitirebilecek istenmeyen maddi zevklerden kendinizi almaya çalışın. Durumun aynı kalması halinde bütçenizi periyodik olarak inceleyin. Mali yönden yakınlarınızdan kaynaklanan duygusal türbülanslara karşı dikkatli olmaktan kaçınmayın. Önümüzdeki yıllar için bir miktar birikim yapın, böylece maddi yönden sıkıntıya düşmezsiniz.SAĞLIK 2018

Genel sağlığınız bu yıl tüm Aslanlar için oldukça ortalama olacak. Sağlıklı olmanıza rağmen, bedende ve ruhta bazen zayıf yönler olur. Ruhunuzdan gidenleri geri kazanmak için doğanın izini takip edin. Düzenli bir diyet ve egzersiz, genel sağlık seviyenizi yükseltmede uzun bir yol kat edecektir. Fiziksel olarak kendinizi fazla zorlamayın.2018'in ortalarında biraz stres ve gerginlik olabilir. Komplikasyonlardan sakının, dikkatli ve sakin olun. Rahatlamak, fiziksel ve zihinsel durumunuzun yıl boyunca her duruma uyum göstermesini sağlamak için periyodik olarak gençleşmeye ihtiyacınız var.


AİLE 2018


Önümüzdeki yıl için, ahlakın ve aile cephesindeki sorumluluk duygunuzun test edilmesi gündemde olabilir. Bununla birlikte, yıl boyunca Jüpiter ve Satürn etkileri ile kendinizi zırh altında tutmaya ihtiyacınız var. Ailenin üyelerinden gelen tavsiyeleri kabullenin. Sevinç ve mutluluk sizi takip edecektir. Aile yanında yaşlılar ve çocuklar, bu süre zarfında sizin isteğinize ve yönlendirmenize ihtiyaç duyabilir. Hayatlarındaki deneyimleriyle ailenizi ve arkadaşlarınızı desteklemek için enerji bu yıl oldukça yüksek bir seviyede. Duygularınızla, aceleci hareket etmekten kaçının ve bu dönem aile içinde merhametsiz davranmamaya dikkat edin.


BAŞAK 2018


Başak burçları için 2018 yılı, oldukça fazla telaşlı olacak ve bir sürü etkinlikler, organizasyonlar düzenlenecek. Yapılması gereken sayısız görevler olabilir, bazıları henüz başlamamış, bazıları ise bitmek üzere. Yüksek maliyetlerle sonuçlansa dahi, hedeflerinize odaklanın ve yaşam hedeflerinizi takip edin. Periyodik olarak önleyici tedbirler almak ve önleyici adımlar atmak, sizi yıl boyunca tehlikeye maruz kalmaktan koruyacaktır. Satürn burcunuzu yıl boyunca transit geçireceğinden, elleriniz tamamen görev ve sorumluluklar ile dolacak,  depresyon ya da yıkımlardan uzak durun. Kendinize iyi bakın, hayat her zaman mükemmel değil.


KARİYER 2018


Başak burcunun  kariyer yönü, bu yıl, iş yerinde samimiyet ve ilişkilere odaklanacaktır. Yıl boyunca, performansınız dolaylı olarak iş arkadaşlarınız ve yetkilileriniz ile  iyi geçinmenize bağlı olacak. Daha fazla bilgi toplamak için verilen yetkili gücü kullanırsanız, bu olumlu bir adım olacaktır. Takım çalışması, bu sene mesleki hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bazı Başak burçları transfer ya da yer değiştirme içindeler. Kurumsal merdivenin alt basamaklarında olanlar artık yükseliyorsunuz, ancak tırmandığınız merdivenleri yakmamaya dikkat edin.


FİNANS 2018

Başak burçlarının mali durumlarında önemli değişiklikler olacaktır. Yıl boyunca arkadaşlarınız ve akrabalarınız daha fazla para kazanmanız için iyi bir ilham kaynağı olacaklar. Gayrimenkul fiyatları, dönem için iyi getiriler sağlayabilir. Bununla birlikte, ailenin çocukları ve yaşlı üyeleri ile ilgili açıklanamayan harcamalar olacaktır. Bunun üstesinden gelmek için acil durum planları hazırlamalısınız. Duyguların mali tarafını yönetmesine izin vermeyin. Zevkleriniz ve eğlence söz konusu olduğunda elinizi biraz sıkı tutmalısınız. Bunun nedeni, yıl boyunca sizin için yedekte fazla şansınız bulunmamasındandır. İşletmelere girenler, zamanı, finans birikimi için daha elverişli kullanacaklardır. Genel olarak Başak burçlarının para durumları dönem için oldukça tatmin edici olacaktır, ancak büyük değişiklikler devre dışı.

SAĞLIK 2018

2018 yılına, Başak burçları oldukça iyi başlayacaklar. Hareket devam ettikçe dinlenmek için bol bol zaman ayırın, kendinizi rahatlatın ve gençleşin. Kısa molalar ve geziler ile kendinizi olumlu olarak yüklemek için seyahat etmeye gidin. Bu sene sizin için bir iyimserlik duygusunun hakim olduğundan emin olun. Bu, ön plana çıkmanıza yardımcı olur. Mart 2018'den sonra bazı sağlık kaygıları olası hale gelebilir. Fiziksel tarafınız dikkat edilmek ister. Çok fazla efor sarf etmekten de çok fazla dinlenmekten de kaçının. Ne yediğinize ve ne yaptığınıza dikkat edin, iyi bir şekilde dengeleyin. Birkaç yıldır sizi rahatsız eden kötü sağlık alışkanlıklarınızı durdurmak için bir karara varın. Önlemek, önümüzdeki yıl için genel olarak sağlığınız söz konusu olduğunda tedaviden daha akıllıca ve bilgece olacaktır.


AİLE 2018


Başak burçları için 2018 yılı, aile yaşamlarında çok fazla dikkat gerektiriyor. Evde refah ve mutluluk olabilmesi için kişisel ve mesleki yaşamınız arasında iyi bir denge muhafaza edilmelidir. Bu dönemde belirli tavizler de verilebilir. Kimlerin aile ilişkileri çemberine dahil olacağı veya kimlerin bu çemberin dışında kalacağına dair yıl içinde hızlı ve oldukça ani kararlar alınması gerekebilir. Kendinizi merkezde konumlandırın ve aile alanındakilerle samimi bir şekilde iletişim kurmaya çalışın.TERAZİ 2018


2018 yılı, Terazi burçlarının çevresindeki kişilerin ihtiyaçlarına hitap etmekten çok kendi özlerine daha fazla odaklanmalarına yardımcı olacaktır. Zevkinize sadık kalmanız, yaşam idealleriniz üzerinde yoğunlaşmanız tavsiye edilir. Başkalarıyla olan ilişkiler önümüzdeki yıl için yeni bir anlam kazanacaktır. Bu dönemde hayatınızda ilerlemek için iyi fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Çevrenizdeki gerçekliği anlayın ve bu dönemde kişisel ilişkilerinizdeki ve profesyonel bağlantılarınızdaki temelinizi güçlendirin.KARİYER 2018


Teraziler için, 2018 yılına gelindiğinde, kariyer alanınız daha önce hiç olmadığı gibi büyük değişiklikler getirecektir. Omuzlarınıza daha fazla sorumluluk ve pozisyon geliyor. Profesyonel yönünüzde uzun vadeli olumlu gelişmeler olacaktır. Enerji düzeyleriniz kariyer büyümenizi doğru perspektifte sunmak için mükemmel bir konumda olacaktır. İyi zamandasınız, özellikle yeteneklerinizi süslemek için. Kişisel ilgi alanlarınıza veya hobilerinize de önem verin, bazıları size isim ve şöhret kazandırabilir. Bu sene mesleki ve kişisel hayatınız arasında iyi bir denge kurmaya çalışın, aksi takdirde her iki tarafta sorun yaşayabilirsiniz. Profesyonel hayatınız için daha iyi bir gelecek hazırlamanız adına karşı konulmaz bir dürtü hissedebilirsiniz. İyileştirme ya da maaş zammı ya da transferler ve vardiya değişiklikleri istemekten çekinmeyin. Sorduğunuz zaman zahmetsizce size verilecek. Bazı iş arkadaşlarınız veya otorite konumundaki yetkililer sizi yıl boyunca rahatsız edebilir. Kaprislerine kulak misafiri olma zahmetine bile girmeyin. Sadece kendiniz ve sıkı çalışmanız üzerinde yoğunlaşın. İyimser düşünce ve hayatta kalma hissiniz, bu engeli aşmak için mücadele etmenize ve bu yıl kariyer alanınızda başarılı bir şekilde ortaya çıkmanıza yardımcı olacaktır.


FİNANS 2018


Bütçenizin yönetimi, 2018 yılına ilişkin finansal istikrarınızın ve hayatta kalmanın anahtarı olacaktır. Tasarruf, önümüzdeki yıl için biraz zor olmasına rağmen, harcama konusunda daha mantıklı görünüyorsunuz. Ancak Satürn, daha fazla çaba sarf etmeden, finansmanınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Zorlu günler için birikimleriniz olsun, meşhur karınca hikayesindeki gibi. Yılın sonlarına doğru iyi hissedecekseniz kendinizi şımartabilirsiniz. Bazı arkadaşlar ve akrabalarla ilgili harcamalar habersizce gelebilir. Yine mücadeleye hazır olun. Bu, yatırım yapmak ya da bir araba ya da yeni bir ev satın almak için iyi bir zaman. Şimdilik küçük bütçeli tahsisatlar yapmaktan açıkça uzak durun. Bu yıl yapacağınız yatırımlarınız önümüzdeki yıllarda meyvelerini almanıza yardımcı olacaktır.


SAĞLIK 2018

2018 yılı için enerji seviyeleriniz mükemmel olacaktır. Yılın ilk çeyreğinde yorgunluk ve diğer sağlık sorunları yaşanmayacaktır. Enerji rezervleriniz uzun süre yol almanızı sağlayacak kadar geniş olacaktır. İkinci çeyreğin başlangıcında, bazılarınız genel sağlıkta bir düşüş göstermeye başlayabilir. Ancak o zamana kadar görevlerinizin büyük bir bölümünü tamamlamış olacağınız için biraz ara sorun yaratmayacaktır. Zihinsel sağlığınızın da aynı zamanda bir çeşit yenilenmeye ihtiyacı var. 2018 yılının son çeyreği, ruhunuzu dinlendirmek için hobi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

AİLE 2018

Bu yıl, gerçek doğanız, aile yaşamınızda iyilik halini korumak için ön plana çıkmalıdır. Çevrenizdeki nüfuz konusunda temkinli olun. İfadelerinizin ince olmasına ve değerlerinizin başkaları tarafından ön plana çıkmasına özen gösterin. İletişim, bu sene aile hayatınızda biraz sekteye uğrayabilir. İnceliğinizi koruyun ve sosyalleşmenin evdeki genel mutluluk normu haline gelmesine izin verin. Ailenize kulak verin ve evinizde daha iyi bir denge kurmaya çalışın. Evde başkalarının iyi çalışmalarını takdir etmekten çekinmeyin. Sona ermiş geçmiş duyguların şimdilik aile tarafındaki geçidi yönetmesine izin vermeyin. Genel olarak evde ön plana çıkan Terazi çocukları için evde refah / mutluluk sağlanırken, periyodik olarak yapılan yanlış anlaşılmaları yine de göz ardı edilemez.


AKREP 2018

2018 yılı, Akrep burçları için büyük bir huzur duygusu yaratacaktır. Hayatınızın hiç bir döneminde olmadığı kadar çok eğlenceli, kahkaha ve mutluluk olacak. İç huzurunuz yüksek olacak ve etrafınızdaki özgürlük duygusuna şahit olacaksınız. Satürn şimdi daha sakin bir hayat sürmenize yardımcı olacaktır. Yaşamınızda geri dönmeyecek köklü değişiklikler meydana getirecek. Aynı zamanda yıl içinde beklenmedik olaylar öngörülüyor. Bu olaylarla yüzleşmeyi unutmayın.

KARİYER 2018

Akrepler bu yıl mesleki hayatlarında çok ileriye gidebilecekler. Bu, fikirlerinizi kâğıda dökmek ve güvenli görünen yeni girişimler başlatmak için iyi bir zaman olacak. Büyük düşünün ve etraftakilere aldanmayın. Gerçek içsel benliğinizi ortaya koyun ve meslektaş ve yöneticileriniz ile doğru şekilde iletişimde kalın. Bu şekilde onlarla daha mantıklı bir şekilde anlaşabilirsiniz. Şikayet etmeyin, sınırlı kaynakları kullanarak, kurumsal merdiveni tırmanın . Sahte arkadaşlar ve mali dolandırıcılık konularında dikkatli olun. Bu yıl ki kariyer önceliğinizi kanıtlamak için çok fazla zaman ve kaynak bulacaksınız. Yılın ikinci yarısında, gelecekte profesyonel arenada yapılacak olan ilerlemeyle ilgili bir sorunuz oluşabilir. Performansınızda tutarlı olmanız, yıl sonu yüzünüzü güldürecek promosyonlara kapı açacak.

FİNANS 2018

2018 yılı, Akreplerin hayatlarındaki maddi destekleri ve güvenliği ellerine alacakları bir zaman olacak. Yıl başlangıcında bazı finansal kararlar alın ve dönem boyunca hepsine sadık kalın, bu mali bozulma dalgasını ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Çantalarınızı sıkı tutun ve yıl için dürtüsel harcamalardan uzak durun. Çok sıkıntı yaşanmaz, ancak aileniz ve arkadaşlarınız için aşırı harcamayı önleme ve ve durumdan kurtarma önerilir. Yılın ortası, devasa bir finansal harcamaya istek duyabilirsiniz, buna hazırlıklı olun. Mali önceliklerinizi doğrudan tutun ve daha önce yaptığınız ilkelere uyun. Çoğu Akrepler, paralarını sıkı ortamda tutarsa, sağlıklı bir mali dönem öngörülüyor. Yılın ilk yarısı, yatırım yapmak için iyi bir zaman olacak.

SAĞLIK 2018

Akrepler, 2018 yılının ilk çeyreğinde gayet sağlıklı olacaklar. Bu sefer kişisel ve profesyonel cepheye daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Etrafdaki Retrograd Efekt gezegenler moralinizi artıracaktır. Bu sene fiziksel ve zihinsel olarak en iyi durumda olduğunuz söylenebilir. Ancak yıl ilerledikçe,
işlerinizi azaltmak iyi olur, aksi takdirde stres ve gerginlik nedeniyle sinir bozulmaları olabilir. Düşük bağışıklık dönemleri için içsel enerji kaynaklarınızı koruyun. İçsel sinir sisteminizi rahatlatmak için zaman zaman işten dikkatinizi ayırın. Ancak Akreplerin çok da boşta kalmamaları, eğlence amaçlı gayretler aramaları tavsiye edilir!

AİLE 2018

Bu yıl, gezegensel konumlar sizin için çok iyi, ara sıra çıkan engelleri göz ardı etmesek de, aileler ile ilişkiler çok daha güzel olacak. Evdeki ilişkilerinizde ciddi etkilere sahip olabileceğinizden, başkalarını değerlendirirken dikkatli olun. Aile üyelerine olan yükümlülükleri yerine getirin ve kendi talepleriniz için çok fazla ileri gittiyseniz geri adım atın. Gitmek zor olduğunda, kalıp herkesi desteklemek kural değildir. Akreplerin önümüzdeki yıllarda aile alanlarında bazı hatalar yapması olasılığı beklenmelidir.


YAY 2018

2018 yılı, Yayları birkaç yıldır görmediği yeni bir enerji seviyesine sahip olduğunu gösterecektir. Geçmiş yıllarda yaşadığınız hayal kırıklıkları ve sıkıntılar artık kayboldu. Gezegensel konumlar, kendinizi daha iyi hissetmek ve hayatta daha iyi olmanız için elverişlidir. Gelecek parlak değil gibi görünüyor olsa da, hayatınızın her kesiminde genel bir ilerleme olacak. Devam edin, tünelin sonunda ışık var.


KARİYER 2018

Yayların kariyer beklentileri, 2018 yılı için iyi görünüyor. Profesyonel tarzda ilerlemek için hayatınızın tümünün en iyi dönemlerinden biridir. Yaratıcılığınızı öne çıkarın ve mesleki taahhütleri kolaylık ve haysiyetle ele alın. Eylem kelimelerden daha yüksek sesle konuşuyor, performansınız bu dönemde yetkililere ve daha üst sıralara doğru konuşmayı sağlıyor. Başarı bu sene baştan sona geliyor. Mesleki ilişkilerde köprüler kurmak ve varsa çitleri onarmaya çalışmak için iyi bir zaman. Ancak, duyarlılığınız büyüme ve gelişme yoluna gelebilir. Bu yıl sahte sözlerle kaçmayın. İşyerinizde yardım eli isteyene elinizi uzatmaktan çekinmeyin.


FİNANS 2018

Yıl öncesi Yaylar için kaçınılmaz bir harcamayı öngörüyor. Harcama ve tasarruf çabanıza rağmen, bazı masraflar malesef kaçınılmaz. Önümüzdeki yıl için olağanüstü bono, kredi ve diğer masraflardan uzak durun. Maliyetinizi planlayın ve çantanıza uygun bir bütçe hazırlayın. Yasal zorluklardan uzak durmanın iyi bir zamanı. Finansal taahhütlerinize bağlı kalın ne olursa olsun. Bu şekilde, gelecek yıl finansal açıdan tehlikelerden uzak durabilirsiniz. Tasarruf için tüm gücünüzü koyun, bu yıl maddi durumunuzu iyileştirmeye çalışın.

SAĞLIK 2018

Yaylar 2018 yılı için enerjiyle dolacak, bu macera iyi bir adım. Ancak hayatınızdaki belli karışıklık, genel sağlığınız ve sinir gücünüzün üzerinde ağır bir tahribata neden olabilir. Kültürel şovlara ve diğer rekreasyonel etkinliklere katılmak suretiyle, enerji seviyelerinizi yenilemek için yollar bulun. Yılın ortasından itibaren, diyetinize dikkat etmeniz ve hayatınız boyunca uyum sağlayabileceğiniz rejimi uygulamanız önerilir.


AİLE 2018

Gelecek yıl aile hayatınızda çok fazla heyecan var. Bununla birlikte, yıl boyunca sizi etkilemeye veya egemen olmaya çalışan aile üyelerinden uzak durun. Bu dönemde bu gibi ilişkilerden kaçınmak en iyisidir. Yalnızca sana saygı duymalarına izin ver ve kelimelerine kulak misafiri ol. Ailenin üyeleri arasındaki iletişim, bazı yanlış anlamalara neden olabilir, dikkatli olun. İlişki alanı şimdi önümüzdeki yıl için biraz açık görünüyor. Duygusal seviyeniz biraz daha derinleşacak ve dinleme becerileriniz önümüzdeki dönemde artacak.


OĞLAK 2018

2018 yılı, Oğlakların gizli yeteneklerini ve kaynaklarını ön plana çıkaracak. Gezegenler, hayatınızda gelişip büyümeniz için daha elverişli olacak. Önümüzdeki dönemde çok fazla yetki ve güç kazanıyorsunuz. Hayatınızda parlaklık, sevinç ve mutluluk hissi olacaktır. İyilik var olacak, ancak bazı zorluklar da göz ardı edilemez. Pratikliğin bu yıl ortaya çıkıp mesleki ve kişisel yaşamında mükemmelleşecek.

KARİYER 2018

Oğlaklar, bu yıl kariyer alanlarında mükemmelleşmek için sayısız fırsat bulacaklar. Gerçekten, mesleki imkânları keşfetmek için çok fazla özgürlük sahibi olacaksınız, şimdi de meslektaşlarının ve üst düzey yöneticilerin yardımlarından yararlanıyor olacaksınız. Yılın ortası, kariyer tarafında bazı gecikmeler ve engellere işaret ediyor. Bu sefer elinizden geleni yapın ve yara almadan çıkın. Ekip çalışması bu yıl Oğlak yerlileri için iyi para kazandırır. Yılın sonuna gelindiğinde geçiş değişikliği imkânı verir. Pratiklik ve yönetsel becerileriniz bu sene profesyonel merdivende başka bir basamağa tırmanmanıza yardımcı olacaktır.


FİNANS 2018

Oğlaklar, bu yıl mali açıdan pürüzsüz yelken açabilecekler. Dürtüsel harcamalar yapmaktan kaçının ve gelecek için koruyun ve saklayın. Mali harcamalarınızı planlayın ve yıl boyunca finansal çıkışınızı önceliklendirin. Her ne kadar alışveriş vb harcamalar sizi cezbetse de, gelecekte maddi imkânınız için abartıdan vazgeçin. Yılın ortasında özellikle uzlaşılamayan sevdiklerinizle ilgili bazı harcamalar yapılması olasıdır. Bu yıl, arazi ve gayrimenkullere yatırım yapmanız için elverişlidir. Yıl sonu macera, seyahat ve rekreasyon ile ilgili bazı mali harcamaları isteyebilirsiniz, bu size kendinizi iyi hissettirecek.

SAĞLIK 2018

2018 yılı boyunca, artan bir enerji ve canlılık seviyesi olacak. Bununla birlikte, enerji seviyelerinin doğru kanallar vasıtasıyla yönetildiğinden emin olun. Dikkatli olun ve elinizin altında bulunan görevlerinize odaklanın. Bir spora yönelmek için iyi bir zaman ve şimdi sizi rahatsız eden bazı kötü alışkanlıklardan kurtulun. Sıkı bir diyet planı uygulayın ve bunun için rahat bir dönem aramayın. Önümüzdeki yıl için hoşgörüsüzlük ve aşırılıktan kaçınılmalıdır. Zihinsel sağlığınızla ilgileneceğiniz gibi, bu dönemde bazı stres ve gerilimler içindeyseniz, sinir bozulmalarına neden olabilirsiniz. Zaman zaman bedeninizi toksinlerden arındırın ve yıl boyunca karbonhidrat, yağ ve yüksek kalorili gıda maddelerini azaltın. Böylece, bu yıl boyunca daha sağlıklı ve sportif olacaksınız.

AİLE 2018

Oğlaklar aile bakımından, bu yıl çok çeşitli olaylar ve koşullarla oldukça meşgul olacaklar. Artık aile bireyleriyle sağlıklı ilişkiler kuruyorsunuz. Kalbinizi takip edin, bu, evinizdeki ilişkilerde sıkıntılardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsanız, sosyal hayat en iyi şekilde olacak. Yoksa kusurlarınız uzun vadede ev içi refah ve mutluluğu azaltacak şekilde öne çıkacak. Evdeki belirli ilişkilere yönelik yaklaşımınızı periyodik olarak güncelleyin ve değiştirin. Bu, hiçbir şey pahasına evde barış ve sevinç getirecektir.
KOVA 2018


Önümüzdeki yıl Kova haritası, dönem boyunca dengeli bir yaklaşım çağrısı yapıyor. Sizin tarafınızdan yapılacak birçok ayarlama ve uzlaşma olacak. Gezegenler, uzun vadede isim ve ün kazanmanızı sağlamak için iyi pozisyondalar. Çevrelerinizle iyi ilişkiler kurmak için iyi bir zaman. İlişkiler, özellikle yeni ilişkiler dikkatle ele alınmalıdır. Yıl, duygusal benliğinizi daha iyi aydınlatacak bir duruma getirecektir. Bu sene başkalarının duygu ve düşüncelerine karşı duyarlı olun.

KARİYER 2018

2018 yılı içinde Kovalar, dönem boyunca uygun gezegen yerleşimleri sayesinde mesleki hayatlarında iyi performans gösterecekler. Hırslarınız ve istekleriniz şimdilik yeni bir yön verecek. Yıl ilerledikçe promosyonlar ve tanınırlıklar elde edilecek. Fakat ileride kolay bir yol yok. İşyerinizdeki yetkili ve meslektaşlarınızla samimi ilişkilere girmeye çalışın. Doğru taktik ve diplomasi, şimdi Kovalar için kariyer alanında harikalar yaratacak. Zorlu durumlar şimdi ve yıl sonuda ortaya çıkabilir, bu zorluklarla baş edebilmek için içsel enerjinizi kullanmak zorundasınız. Bu yıl hayatta kalmanın anahtarı müşterilerle olan ilişkidir. İş yerindeki konumunuzu korumak için, yılın ikinci yarısına dikkat etmelisiniz.


FİNANS 2018

Kovalar bu yıla kadar maddi ve ekonomik olarak şanslı bir yıl geçirdiler. Dönem için mali arenada istikrar ve pozitif olma hissi olacaktır. Yıl boyunca, maddi durumunuz, zaman zaman ortaya çıkan şans ve servet nöbetleriyle oldukça tatmin edici olacak. Yıllarca para birikimi giderek artarken, kartlarda da istenmeyen harcamalar olacak. Dürtüsel satın almalardan uzak durun ve yıl için güçlü bir finansal durgunluğa sahipseniz, tutkularınızdan ve zevklerinizden bir kısmını terkedin. Gezgenler yıl sonunda sizi bir yıl boyunca finansal olarak yeniden yapılandıracak ve kaynaklarınızı koruyacak mali bir plan lütfedecek.

SAĞLIK 2018

Kova burçları, önümüzdeki dönem boyunca onları enerjik tutacak muazzam bir enerji ile yüklenecekler. Ancak yıl boyunca sıkıntılardan kaçınmak için diyet ve egzersiz programınız tutarlı olmalıdır. Sindirim sisteminizin bu dönemde kötü tarafta olması muhtemel olduğu için yüksek yağlı gıdalardan kaçının. Bedeninize ve zihninize iyi egzersizler verin ve onları seslendirin. Bu yıl genel sağlığınız üzerinde ciddi sonuçlar doğuracağı için yerleşik yaşam tarzından uzak durun. Bir spor yapın, bir macera gezisine çıkın, zihniniz için zihinsel egzersiz yapın, bu şekilde, yıl sonunda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Dürtülerinizi önümüzdeki dönem için kontrol altında tutmaya ve zorlamaya çalışmayın.

AİLE 2018

2018 yılında ev ve aile ilişkileri, Kova burçları için oldukça uyumlu olacaktır. Önümüzdeki dönemde aile üyeleri ile olan ilişkide daha dengeli bir yaklaşım olacak. Devam eden bağlar korunacak ve bebeklerin doğumu ya da varolan çocukların evliliğiyle aileye yeni ilaveler olacak. Böyle hayırlı olaylar eve sevinç ve mutluluk getirecek. Anlaşmazlıklar için teklif vermeyin ve yıl boyunca her türlü anlaşmazlıkları ve kavgayı önleyin. Nazik davranın, insanları ve ilişkilerinizi kendi ince tavırlarınızla kazanmaya çalışın. Ancak kişiliğinizi koruyun. İhtiyacınız olan tek şey sabır.BALIK 2018

Balık burçları bu yıl hayatlarında önemli bir döneme giriyor olacaklar. Bazı yanan arzuların veya hırsların kanatlarını alacaksınız. Gezegenler, yaşam biçiminiz, kariyeriniz ve gelecekteki kişisel yaşamınız için belirli radikal değişiklikler yapmanıza yardımcı oluacak. Bu yılın ilerleyen döneminde hayatınızdaki en iyi kazanımları elde etmek için enerjinizi doğru bir şekilde akıtmaya gayret edin. Duygularınızın serbestçe dolaşmasına izin vermeyin, bunun yerine yaratıcılığınızı ve diğer kişisel özelliklerinizi kullanarak dikkatinizi doğru noktaya koyun.

KARİYER 2018

Kariyer hayatınızın mükemmel olması gerekiyorsa, bu yıl, siz Balık burçlarından çok fazla sıkı çalışma ve bağlılık isteyebilir. Fakat bu durumda, çabalarınız ancak ilk çeyrekten sonra iyi sonuçlar vermeye başlar. Bu yıl mesleki faaliyetlerinizi çeşitlendirmeyin. Bir veya iki projeye odaklanın ve enerjinizi aynı şekilde kullanın. Bununla birlikte, bu yılki iyi maaş zammı, promosyonlar, yurtdışı seyahatleri ve benzeri yollarla büyük profesyonel başarılar için heyecanınız büyük olacaktır. Yılın ortasında, bazı Balıklar için tabii ki bir değişime ihtiyaç olabilir. Fakat şu anki profilinize yapışmak, eski profilinize göre daha iyi sonuç verebilir. Hayatınızda bir gezi, tatil vb. aktiviteler düzenlemeniz gerekiyorsa, bu dönem yetkilileriniz ve meslektaşlarınızla aranızı iyi tutun. Dürtüsel davranmayın, bu gibi durumlarla karşılaşırsanız, size çok fazla zarar vermeyecek küçük adımlar atın.

FİNANS 2018

Balıkların finansal durumları, önceki yıllardan tamamen farklı olacaktır. Şimdi çevrenizdeki parasal ihtiyaçlarınıza daha duyarlı olacaksınız, harcamalarınız ve hoşgörüleriniz dikkatli ve iyi bir şekilde yönlendirilecek. Ancak o zaman da bazı çekiciliklere meydan okumalısın ve kişisel ve mesleki açıdan kalpleri kazanmak için parasal olarak şımartmamız gereken zamanlar olacak. Bu yıl, emlak ve diğer arazi işlerine yatırım yapmak için iyi bir zaman olacak. Bununla birlikte, herhangi bir yüksek değerli alışveriş yapmadan önce daha ince ayrıntıları dikkate alın. Şimdilik finansal hareketleriniz için iyi dengelenmiş bir yaklaşım yapın. Rüzgara karşı araba kullanmayın. Geçmiş dönem yatırımları bu yıl bazı Balıklar için iyi getiriler getiriyor olacak.


SAĞLIK 2018

Balık burçlarının, 2018 yılı boyunca daha iyi bir enerji seviyesine sahip olmaları için egzersiz programlarına ve diyet alışkanlıklarına bağlı kalmaları önerilir. Depolanmış enerjinin kolayca harcanmasına neden olacak bir çok aktivite yıl içinde sizi bekliyor olacak. Sinirsel ve fiziksel problemler yaşamamak için periyodik olarak dinlenmelisiniz. Metabolizmanız zirveye ulaşacak. Taze yiyecekler yemeye ve bu süre boyunca işlenmiş yiyeceklerden uzak durmaya özen gösterin. Bazı Balıklar yıl boyunca bazı vitamin ve ya mineral eksiklikleri geliştirebilirler. Zİhinsel olarak rahatlamak ve stresten arınmak için meditasyon teknikleri deneyebilirsiniz. İyimser olma duygusu dengede kalmanıza yardımcı olur. Yıl sonunda, ciddi sağlık sorunlarından kaçınmak için yüzleşilen küçük sağlık sorunlarını dikkate almayı ve uygun tedaviyi uygulamayı unutmayın.

AİLE 2018

2018 yılına gelindiğinde, Balık burcu kişilerinin aileleri ve diğer yerel alanları ilgilendiren konularda konuşmaları önerilir. Dürtüsel kararlar şimdilik geçerli değildir. Evde ilişkilerdeki çatlaklar ve yanlış anlamaları çözmek için olumlu bir zaman. Aile yapınızın, güçlü bir rüzgar durumunda bozulmadan kalmasını istiyorsanız, bazı gönüllü eylemler gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunlar ortaya çıktığında, iletişim kurmadan önce kelimelerinizi tartmanız tavsiye edilir.