2019 YILI BURÇ YORUMU

 

KOÇ 2019

 

2019 yılı sizin için iniş ve çıkışlarla dolu olacak ve yıl boyunca size karışık sonuçlar verecektir. Bu yılın ilk aylarında, kendinizi kaygılı hissedebilirsiniz, bu da sizi günlük hayatınızda küçük konular üzerinde bile oldukça öfkeli kılacaktır. Sakinliğinizi koruyun ve oyunu izleyin. Aile üyeleriniz ile, özellikle de babanız ve kardeşiniz ile arada bir mesafe oluşacağını fark edebilirsiniz. Neler olup bittiğine dair uyanık ve ihtiyatlı kalmanız tavsiye edilir, çünkü Rahu'nun etkisinden dolayı rahatsız, huzursuz ve biraz sinirli hissedebilirsiniz. Ayrıca, parasal sorunlarınız olabileceği için hayatınızın kasvetli olduğunu hissedebilirsiniz.

Herseyde bir hayir vardir ve bu nedenle 2019 yılında, kendinizi güvende hissettirecek ve çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak pozitifliği yaşayacaksınız. Yeni müşteriler edinme konusunda işinizde olumlu sonuçlara şahit olabilirsiniz veya satışlar ilerleyeceği istikrar ile iyi kar elde edebilirsiniz. Çalışanlar açısından hoş ve memnun hissettirecek, takdir edilecek durumlar oluşacak ve olumlu sonuçlar alacaklar.

Herhangi bir fiziksel rahatsızlıktan veya herhangi bir zarara karşı vücudunuzda iyileşme yaşamanız olasıdır, bu da size sağlıklı bir yaşam sürmeniz için bir fırsat verir. Ayrıca, bu yıl yeni bir arazi ya da mülk satın alma konusunda yatırım paranızın bir göstergesi de var, bu da varlıklarınızı güvence altına alıyor.

Bu yıl, tüm arzularınızın yerine getirilmesi için yüksek şanslar var, rahat ve tatmin edici bir ortam olacak. Bu yıl ailevi uğurlu bir şeye para harcamanız gerekebileceğinden, hazırlıklı olmanız tavsiye edilir. Sizi daha içten, daha nazik ve manevi hale getirecek pozitif bir değişim hissedeceksiniz.


BOĞA 2019

 

Bu yıl sizin için gerçekten heyecan verici olacak, çünkü çok fazla sürprizle dolu.Haritanız bu yılın sizin ve sevdikleriniz için çok verimli olacağını söylüyor, işinizde terfi almanız veya iyi bir miktar kâr elde etmeniz için büyük bir olasılık var. Ayrıca, öğrenciler için yurtdışına çıkma, yüksek öğrenimlerini sürdürme şansı bulabilirler, bu da onların büyümesi ve gelişmesi için iyi bir fırsat olacaktır. Aile hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili meseleler bir bahçede güzel bir çiçek gibi açıp, tatlı sona imza atacak. Boğa burcu için 2019 yılı keyifli olacak, ve meslek ile ilgili görevleri yerine getirebileceksiniz.

Vurgulayabilecek bir diğer önemli konu, Boğa'ların bu yıl önceliklerini oluşturması ve buna göre üzerinde çalışmasıdır. İyi bir planlama yapabileceğiniz ve kendinizden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz ve planlarınızı en mükemmel şekilde uygulayabileceğiniz en iyi zamandır. Yani, sıkı çalışma sonucu, yüzde yüz iade olacak.  Ayrıca yıllık burcunuz, çevrenizdeki insanlarla büyük bir bağ kuracağınızı da öngörüyor.

Gerçeğin etrafında kalmanız ve bu yıl yanlış dürtülere ve arzulara boyun eğmemeniz tavsiye edilir. Önceki yıl sizin için iyi olmasa da, bu yıl refah, mutluluk getirecek anları yaşayabilirsiniz. Geçen yıl çok şey yaşadınız, bu yüzden bu yıldan en iyi şekilde yararlanın ve haritanızın dağıttığı şansların tadını çıkartın.

Bu sene, 8. evinizdeki gezegen dizlimleri, kişisel ve profesyonel yaşamınızda olumlu yönde ciddi bir değişim yaratacaktır. Gezegenlerin bu karışımı, çok fazla sürpriz, ani finansal kâr ve büyük fırsatların bir araya gelmesini beklediğiniz için çok iyimser bir etkiye sahip olacaktır. Bu son değil, etrafınızdaki insanlarla yeni ilişkiler içinde anlam bulacağınız gibi, iyi bir sezgisel zihin inşa edin ve daha önce hiç olmadığı gibi bir servet elde edin. Ayrıca, servetiniz söz konusu olduğunda size iyi faydalar sağlayacak mülk işlemlerinde kendinizi şımartacaksınız. Böylece, bu kadar güçlü Boğa 2019 tahminleriyle, bu yıl size ve ailenize çok daha fazla fırsat, özgürlük ve neşe getirecek.


İKİZLER 2019

Bu yıl İkizler için bir sürü değişiklik ve çeşitlilik olacağından, çok önemli bir dönem olacak. Bunlar hem olumlu hem de olumsuz değişimler olacak, bu tamamen sizin kişisel yaşamınıza bağlı. Sizin için tam bir roller coaster yolculuğu olacak diyebiliriz.

Jupiter, 7. Evinizde geçiş yapacak ve 2 Aralık'tan itibaren 8. Ev'de, hayatınızda çok kritik bir olay olarak işaretlenecektir. Bu nedenle, İkizler 2019 tahminlerine göre, bazı sağlık problemleriyle karşılaşabileceğiniz, özellikle de dizlerinizi ve karnınızı etkileyebilecek ihtimalleriniz olduğu için sağlığınıza özen göstermeniz tavsiye edilir. Yani, İkizler burcu 2019 haritası uyarınca sağlıklı egzersiz ve uygun bir diyete başlamanız yararınıza olacaktır.

Bu yıl, özellikle de eğitim alanında, daha fazla çalışmanız beklenecek, çünkü artık daha fazla dikkatli olmanız gerekiyor. İkizler 2019 yıllık burçlarına göre, belirli bir alanda uzmanlaşmayı planlıyorsanız, daha fazla stres atmanız gerekebilir. Aşamanın bu zamanı, sevgi ve diğer ilişkilerin gelişmesi için çok ortalama bir döneme benziyor ve bu konularda da dikkat edilmesi gerekiyor.

İyi haber, ortağınızın her zaman yanınızda olacak, kişisel ve profesyonel yaşamınızda size yardımcı olacak bir teşvik kaynağı ve ihtiyaç sahibi bir arkadaşınız olacak. Dikkate alınacak diğer bir unsur, genel olarak diğer insanlara karşı davranışınız, başkalarıyla iletişim kurarken daha nazik ve anlayışlı olmak size yıl boyunca yardımcı olacaktır.

Kariyeriniz söz konusu olduğunda, bu yıl iş ile ilgili konularda çok fazla değişiklik gösterecektir. Çok fazla değişikliğe şahit olabilirsiniz ve bu yıl kariyerinizi büyük ölçüde etkileyecek önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Böylece, işinizde sakin ve akıllıca davranın. İkizler burcu 2019'a göre, kariyerinizi doğrudan etkileyecek olan birçok yeni fırsatınız olabilir. Bu nedenle, bu yıl kariyerinizle ilgili önemli kararlar alırken dikkatli olun.

 

YENGEÇ 2019

Yengeçler genellikle çok duygusal, duyarlı ve sezgiseldir, ve 2019'a göre hayatınız finans, kariyer ve meslek ile ilgili konularda olumlu bir sıçrama yapacağı için bu yıl sizin için gerçekten üretken olabilir. Bu nedenle, bir işi olanlar takdir ve teşvik edilecektir, çünkü sıkı çalışmalarınız ve yetenekleriniz sizi yol boyunca yönlendirecek ve başarıların tadı ile sizi mutlu kılacaktır. Tüm profesyoneller için, yeni müşteriler kazanmak veya yeni bir şey uygulamak için iyi fırsatlar elde edebilirsiniz, bu sizin için olumlu ve avantajlı olacaktır.

Ayrıca, işinizi daha büyük ölçekte büyütme ve geliştirme ve refah durumu elde etme şansınız da olabilir. Bundan emin olmanız gereken tek şey, hareketlerinizi planlamak ve zaferinizi güvence altına alacak şekilde uygulamaya koymaktır.

2019 Yengeç için, bu sene yeni bir araç ya da yeni bir ev alacağınız ya da daha önce satılamayan mülkünüzü elinizden karlı bir şekilde çıkarmak için büyük bir olasılık var, şansınız güzel olduğu için şansınızı denemenin zamanı geldi. Ayrıca evinizde kalan tüm yenileme çalışmalarını tamamlayabilecek ve evinizi daha sıcak ve huzurlu bir yer haline getirebileceksiniz. Ailenizle büyük bir bağ ve uyum oluşturduğunuzu fark edeceksiniz. Bu sizi memnun ve neşeli hissettirecek. Evinizdeki aura, enerjik, iyimser ve neşeli olacak ve 2019'da daha da hayırlı ve mutlu hissedeceksiniz.

Bu yıl öğrenim gören öğrenciler için, tüm kaynakları kullanarak, iyi sonuçlar elde etmek için sürekli olarak ciddi çabalarla en iyi atışınızı yapmanın zamanıdır. Bu süre zarfında kabullenip hayatınıza yansıtmanız gereken şey, çalışmaya devam etmek, ve burdaki tüyonuz; bu süreçte kalbiniz ve ruhunuzla bir olduğunuz sürece her şeyi elde etmeniz ve başarınız garantidir.


ASLAN 2019

2019'da Aslan'lar, iyimser ve gayretli bir yıla sahip olacak, çünkü günlük çalışmalarınıza yansıyacak olan güven ve coşkuyla dolu olacaksınız. Bir önceki yılın meyveleri olmasa da, bu yıl durumunuzda büyük bir değişiklik olacak, olumlu bir durum. Böylece, performansınızın statünüz, onur ve benlik saygısı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Ayrıca, Aslan 2019 astroloji tahminine göre daha üretken ve zevkli olacak olmanız, güveninizi de arttıracaktır.

Çalışmalarınızın aşırı yüklenmesine rağmen, bağlılığınız ve enerjisel kişiliğiniz sizi sıkmayacak, ancak daha fazlasını başarmak için kendinizi daha çok zorlayacaksınız. Hayatınızda ani bir değişiklik hissedeceksiniz. Kendinizi özel, güçlü hissettirecek ve herhangi bir komplikasyon yaşamadan görevlerinizi hiçbir zaman tamamlayamayacak kadar heyecanlı bir itme hissedebilirsiniz. Ancak oldukça dikkatli olmanız gerekir. Tedbir her zaman tedaviden daha iyidir.

Özellikle Nisan'dan Ağustos'a kadar çocuklarınıza dikkat ve özen gösterdiğinizden emin olun. Dahası, seyahat etmeniz ve biraz para harcamanız olasıdır. Aslan burçları,bu yıl özellikle kardeşlerinize çok fazla zaman harcayabilirsiniz.

Bunun dışında, şansınız kesinlikle yanınızda olacak ve bu yıl size yardımcı olacak, ayrıca uzun zamandır aklınızda olan evinizi yenileyebilirsiniz. Sadece bu değil, maddi olarak yükseleceğinizden, kendinizi rahat hissedeceksiniz, çünkü gelecekteki kaynaklarınız Aslan 2019 tahminlerine göre artacaktır.

BAŞAK 2019

Başak, 2019'da hem iyi hem de kötü deneyimlere tanık olabilir, ama her zaman iyi olanlara dayanabilecek ve kötü olanlardan bir şeyler öğrenebileceğiniz için endişelenmeyin. Profesyonel kariyerinizde 2019 Nisan ayına kadar olumlu bir sonuç göreceksiniz. Maaşınıza iyi bir zam alabileceksiniz ve kariyer burcunuzda belirtildiği gibi parasal kazançlar sağlayacaksınız. Fiziksel olarak uygun olduğunuzu ve uzun mesafeli seyahatler yapmaya hazır olduğunuzu hissedeceksiniz. Atalarınızın mülkiyetiyle ilgili tüm problemler de çözülecek.

Hayattaki birçok şeye karşı yaklaşımınızda çok duyarlı ve analitiksiniz, bu da size birçok zorluğun üstesinden gelmenizi ve başarılı olmanızı sağlar. 2019'da, yararlı olan çok hassas kararlar alacaksınız. 10 Nisan-11 Ağustos tarihleri arasında mesleğinizde dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Bu yıl, herhangi bir finansal risk almaktan kaçınmalısınız, çünkü bunun için iyi bir dönem gibi görünmemektedir. Ağustos ayının ikinci haftası ile yıl sonu arasındaki aşama, profesyonel ve kişisel ön aşamadaki aşamalı gelişmeyi görecek, ancak sizin hoşunuza gidebilecek çeşitli görevlerde çok fazla sorunla karşılaşabilirsiniz, bu da sonuçlarınızı geciktirebilir. Bu sizi biraz sabırsızlaştırıyor.

Herkesle olan ilişkiniz söz konusu olduğunda, işler Nisan ayı sonuna kadar güzel bir şekilde sıralanacaktır. Ancak, Mayıs ve Eylül ayları arasındaki ilişkilerde kısıtlamalar görebilirsiniz. Tamamen kaçınmanız gereken yakınlarınızla tartışmalarınız olabilir. Zamanın bu aşaması, parasal konular açısından da iyi değildir, bu nedenle, bu yıl herhangi bir finansal katılımdan da uzak durun.

Eylül ve Aralık arasındaki zaman aralığı, Başak 2019 burcunuz uyarınca büyümek ve öğrenmeniz için size birçok fırsat sunacaktır, ancak sizi aşağı çekmeye çalışan enerjiler ve sizi memnun etmeyecek başka şeyler de olacaktır. Finansal engeller, kişisel düzeyde karşılaşabileceğiniz muhtemel sorunlardan biridir. Profesyonel cephede ise, 23 Mart'tan yıl sonuna kadar her zamankinden daha yoğun bir şekilde çalışacağınız öngörülüyor.

TERAZİ 2019

Terazi'nin 2019'daki yaşamı, hem yükselme hem de durumların ve sonuçların düşmesinin bir karışımına sahip olabilir. Jüpiter'in etkisi nedeniyle toplumda itibar düzeyinizde bir artış görebilirsiniz. Fakat Terazi 2019 burçlarına göre Satürn'ün etkisiyle para kazanırken uğraşmanız gereken engeller olabilir. Bu aynı zamanda zihninizde de gerginlik yaratacak bir etkiye sahip olacaktır. Ayrıca, strese şahit olacaksınız ve eşinizle olan ilişkinizde çok fazla mücadele yaşayacaksınız, bu yüzden geri adım atmaktan ziyade daha sakin ve özlü olmaya çalışın. Kuzey Ay Düğümü, hayatınızda hem olumsuz hem de olumlu bir etkiye sahip olacak, bir tarafta insanlar tarafından onurlandırılacaksınız ve diğer yandan işinize etki edecek.

2019 Terazi burcuna göre, bu süre zarfında bir çeşit istikrar bulabilir ve bu sayede en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Böylece, elde edebileceğiniz her fırsatta tutunmaya çalışın,  çok verimli olabileceğinizden ve kendinizi mümkün olan her şekilde ayarlayabildiğinizden emin olun. Bu noktada herhangi bir kavga veya ateşli tartışmadan uzak durun. Venüs'ün Kuzey Ay Düğümü ve Jüpiter ile hareketi bu yıl sizi daha iyi bir yere fırlatacak, ki bu iyi bir işaret.

Ancak Satürn ve Güney Ay Düğümü geçişi nedeniyle huzursuz, sinirli ve endişeli hissedebilirsiniz. Bu nedenle, bu süreçle, sizin için gerçekten faydalı olacak olan sakinlik ve öz denetim ile başa çıkılması tavsiye edilir.

Olumlu bir not olarak, geliriniz arttıkça ekonomik kazançlar göreceksiniz, bu da sizi finansal açıdan çok daha istikrarlı hale getirecektir, ancak zayıf sağlığınız size zor bir zaman verebilir ve zihinsel düzeyde sizi rahatsız edebilir.


AKREP 2019

Tüm Akrep'ler için bu sene kendi avantaj ve dezavantajlarınız olabilir, bu da 2019 yıllık burçunuza göre deneyimlemeniz gerekebilir. Kariyeriniz büyük bir sıçrama yapabilir ve size fayda sağlayabilir, çünkü bu süre zarfında Jüpiter'in olumlu etkisi mevcut. Her ne kadar yılın başlangıcında geçerli olan koşullar Güneş-Merkür ve Venüs-Jüpiter'in birlikteliğinden dolayı başarı kazanmanıza yardımcı olsa da, doğru ve düzenli egzersiz yaparak sağlığınıza gerçekten iyi bakmanız şiddetle tavsiye edilir.

Bir diğer önemli husus ise, 21 Haziran - 1 Temmuz arasında geçen süre zarfında, net kararlar veremeyeceğiniz ve herhangi bir somut karar vermeniz durumunda ise son derece zor olan sonuçlara ulaşamayacağınızdır. Bu, gezegenlerin zamansız, endişeli ve huzursuz eden, zamansız ve elverişsiz hareketlerinden kaynaklanmaktadır.  Bunun dışında, bu yıl seyahat etmenin keyfini çıkarmanız için çok iyi şanslar var.

Bu yıl, sıkı çalışmanızın meyvelerini ve işinizde gösterdiğiniz çabaların karşılığını alacaksınız. Kariyer evinizden de anlaşılacağı üzere, daha fazla başarı elde etmenizi sağlayacak olan çalışmalarınıza hayran kalacak, övgü ve saygı göreceksiniz. İşinizi genişletmek için çeşitli fırsatlar elde edeceksiniz. Böylece, kariyer grafiğiniz, güveninizi artıracak onaylanmış bir değişiklik gösterecektir.

2019'da Akrepler, şans yıldızlarına teşekkür edecek ve elde edecekleri sonuçlardan çok memnun kalacaklardır. Ayrıca, her türlü mahkeme vakası ve hukuki parkurlar sabitlenecek, bu da stresinizi çok azaltacak ve zamanınızı koruyacaktır. Bu sene her gün uygun bir diyet yaparak ve Yoga yaparak sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir. Ayrıca aşırı yük nedeniyle yaşayabileceğiniz tüm baskılardan kurtulmak için her gün meditasyon yapmanız önerilir. Ekstra çalışma nedeniyle yorulmuş, bitkin ve rahatsız hissedebilirsiniz, böylece Yoga yaparak ve sağlığınız üzerinde çalışarak kendinizi tüm yükümlülüklerden kurtarırsınız.

YAY 2019

Yay burcu 2019'da, fırsatların ve koşulların gelgitlerine ve akışına tanıklık edecek. Jüpiter'in geçişinden dolayı, elinizde kazandığınız her şeyde başarılı olma olasılığınızı artıracak olan, bu şekilde harekete geçme, öğrenme, büyütme ve eylemlerinizi gerçekleştirme şansınız olacak birçok fırsatınız olacaktır. Kendinizi felsefe eğiliminde veya manevi faaliyetlerde bulabilirsiniz kendinizi. Bununla birlikte, Yay burcu için 2019 tarafından öngörüldüğü gibi, Nisan ve Ağustos aylarının 2. haftasında temkinli ve dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Mali konular söz konusu olduğunda, gelecek yıl size doğru yönelmiş  ve sizi maddi olarak daha stabil yapacak bir çok kazancın olduğunu gördüğümüz için bu yılın sizin için daha kârlı olacağını söyleyebiliriz. Bunun dışında, çocuklarınız size gerekli olan güveni artırabilecek sürekli yardım ve destek verecektir. Şanslar, kuşkusuz gittiğiniz yerde sizi takip edecek, tüm görevlerinizi kolay, basit ve zahmetsiz hale getirecek bir şeyler olacaktır. Böylelikle, geriye kalan tüm işleriniz ve görevleriniz, 2019 Yay burcunun horoskopunda öngörüldüğü gibi, evren tarafından ele alınacaktır.

Bu yıl, mülk anlaşmalarına bağlı bazı kararları alırken dikkatli olmanız gerekebilir. Yani, eğer herhangi bir mülk konusunda kararlar alıyorsanız, o zaman bilgili ve akılcı olmaya çalışın. Doğru kararlar verebileceğiniz bu duruma ulaşmak için bilgi ve hassasiyetinizi kullanmaya çalışın.

Ayrıca, itibarınız  üzerinde olumsuz etki yaratabileceği için önemsiz konulara çok fazla dahil olmayın. Daha da fazlası sizi etkileyecek, çünkü Yay burcu kisilerinin duyguları ile hareket eden empatik ve hassas olduğu biliniyor. Bu gibi konulara dahil olmak yerine, sağlıklı bir diyet sürdürerek sağlığınıza iyi bakmanız ve kendinizi daha rahat hissetmeniz için düzenli olarak egzersiz yapmanın daha önemli olduğunu belirtmek gerekir.


OĞLAK 2019


Oğlak burcu 2019 yılında, dünya sizin istiridyeniz olacak! Bu aşamada, hem kişisel hem de profesyonel yaşamda, tam olarak dokuz yardda da olumlu bir dönüşüme şahit olacağınız gibi, uçuşan renklerle çıkacaksınız. Topraksal Oğlak Zodyağın onuncu işareti, iddialı, kararlı ve yardımsever bir kişi olduğunuzu gösterir. Gerçekten, kış gelmeden önce stok yapmanın daha iyi olduğu söylenir. Siz de güvenilir, pratik ve çalışkan bir insan olduğunuz için geleceğiniz hakkında düşünmek için mükemmel bir zaman. Ve unutmayın ki, eylem kelimelerden daha iyi konuşur. Kendinizi geliştirmeye çalışın, daha mantıklı düşünün ve gerçekçi planlar yapın ve her zaman gözünüzü topta tutun! Şimdilik, ortalama sonuçlardan daha iyi olacağı için, finansal yatırımlarınız ve tasarruflarınız hakkında endişelerinizi koruyun.

Yeni bir ev almayı mı planlıyorsunuz? Ya da daha rahat bir ofis mi? En beklenmedik faydalar hemen köşede gibi gözüküyor, piyangoyu bulabilir veya promosyon kazanabilir ya da hızlı bir şekilde yükselme oranlarınızı  görebilirsiniz! Bu yüzden, mülke yatırım yapabileceğiniz için hazırlıklı olun. Zihinsel olarak sağlıklı kalmak için fiziksel olarak uygun olmanız gerekir. Yani, ayakkabı bağcıklarınızı sıkıca bağlayın ve sadece bir yürüyüşe çıkın ya da adrenalin akışınızı pompalamak için bir şey yapın! Keyif alacak sağlıklı bir kalbiniz yoksa, tüm servetin yararı nedir? Gereksiz gerginliklere maruz kalmayacak ve ilişkilerinizde aşırı düşünmekten kaçınacaksınız çünkü hayatınızda ne istediğiniz ve kalbinizin arzu ettiği şey hakkında tamamen netsiniz. İşinizde veya işletmenizde, daha fazla yaratıcı fikirlerle geleceğiniz için herkesi etkileme olasılığınız oldukça yüksektir. Aşağıdakilere inanmıyorsunuz, ancak bir şeyler yapmanın daha yeni yollarını buluyorsunuz. Yararlı olmayan bir şey üzerinde çok fazla şey harcamamaya dikkat edin harcamalarınızı kontrol altında tutun, çünkü harcamalarınızın 2019'un ortalarında artması muhtemeldir.

Özellikle para ile ilgili konularda, üzgün olmaktansa daha güvenli olmak daha iyidir, bu yüzden herhangi bir yatırım yapmadan önce her şeyi kontrol edin. Yılın çoğu için çok şanslısınız gibi görünüyor. Uzun vadeli planlarınızdan herhangi birini bekliyorsanız veya yeni bir şeyler başlatmayı düşünüyorsanız o zaman bir süre bu düşünceyi tutun, çünkü Satürn ve Uranüs uyumlu bir ortamda buluşacak, yılın ikinci yarısında harika bir şekilde Ağustos ve Eylül aylarında sonuçlarını verecek. Gökyüzü sınırdır ve yeni zirvelere ulaşmanız ve olağanüstü standartlar belirlemeniz için şansınız vardır.

KOVA 2019

Doğanın hızının benimsenmesi, onun sırrının sabrı olduğu söylenir. Şimdiye kadar muazzam bir sabır gösterdiniz. Ama şimdi sizi etkileyen durumları dikkatlice analiz etmenin veya akıllıca davranmanın çok etkili bir şekilde gerçekleşmesinin zamanı geldi. Bununla birlikte Kova, muazzam analitik niteliklerle kutsanmıştır. Bu özel kalite, zehiri ilaca dönüştüren deha sihirbazını ortaya çıkarır. Çabaları ile her türlü mücadeleyi yenebilir, herhangi bir dağa tırmanabilir ve zor zamanları istenen ve elverişli durumlara dönüştürebilirler. Kovalar karar vericilerdir; Çok güçlü ve etkili bir karar verme gücü vardır. Kova burcunun 2019 horoskopuna göre, eğer bir şeye inancınızı yitirmişseniz veya umutsuz hissediyorsanız, bahar buradadır ve kış sona ermiştir. Hedeflerinize olan inancınız, hickimse tarafından değil ama sizin tarafınızdan yeniden dile getirilip tekrar teyit edilecektir!

Özgüveninizin seviyesi, bir enerji patlamasına sahipmiş gibi görünüyor! Bir övünç duyacak ve kendinize bir güveniniz olduğunda, çevirilmemiş herhangi bir taş bırakmayacaksınız, Kova 2019 horoskopuna göre yıl başında bir dereceye kadar başarı elde edeceksiniz. Sırt çantanızı pasaportlarınızın yanı sıra hazırlayın, çünkü içerideki yol tutucunun uyanma zamanı olabilir. Ayrıca, kendi kendinizden keyif almayı öğrenmek zorunda kalabileceğiniz bir olasılık da var çünkü akrabalarınızdan uzak kalma olasılığınız var.

Dost kara günde belli olur! Bu özel atasözü, arkadaşlarınızdan büyük destek alacağınız için hayatınızda kendini kanıtlayacaktır. Hava şartlarınız ne olursa olsun, hayatınızın atmosferinde sevgi olacak. Yorulmak olabilir ama bu sizi kalmak zorunda birakmasın, fiziksel ve zihinsel enerji düzeyleriniz belirli durumlarda düşebilir. Evinize biraz tamir ve bakım vermeniz gerekebilir ve bazı tadilat çalışmaları yapılabilir. Maliyerinizde düşüş ve gelgitler olabilir. Sevdiklerinize bakmak önemlidir ve ailenize çok az dikkat ve bakım göstermeniz gerekebilir.

BALIK 2019

Gerçek benliğiniz takdire şayan bir zeka gösterecek ve insanlar sizi keskin bir adam olarak anacak! Düşünme modunuzu bu sene sıkı sıkıya giyeceksiniz, ancak bu konuda çok fazla egoist olmayacağınızı unutmayın. Diğerlerine çözüm önerebileceksiniz. Doğal çevrenizde evde hissedeceksiniz ve manevi ve entelektüel konular da dahil olmak üzere birçok konuda kafanızdaki fikirleri doğru noktalara çarpacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sizi gerçekte olduğunuz karakteriniz için sevecek ve sizden de etkilenebileceklerdir. Birçok eşi görülmemiş etkinlik gerçekleşecek, bu yüzden dikkatli olun.

Kalbinizi açık tutun. Tünelin sonunda ışık olduğu için, içinizdeki sevgiyi besleyin. Tohumlarınızın uzun vadeli hayaller ve hedefler için filizlenmeye başladığını görebilirsiniz.. Calışmak için en iyi zaman olduğundan sadece pedalı çevirin ve sonuçları kucaklayın. Bir süredir kayıp mısınız? Yoksa aklınızda uzun zamandır gömülü sorularınız mı var? O zaman cevaplar hemen yakında! Bu yıl boyunca gerçek benliğinizin bir keşfi gerçekleşecek ve çalılıkların etrafında dönmeyi bırakacak ve gerçek ihtiyaçlarınızın neler olduğunu anlayacaksınız. İyi şeylerin olması zaman alır. Bu yıl boyunca iniş çıkışlar olacak, ancak birçok alanda önemli ilerlemeler sağlayabileceksiniz. Sadece sıkı çalışmanın her zaman karşılık verdiğini unutmayın! Ayrıca kendinizi, önemli kararlar alırken bulacaksınız.

Her zor faz geçecek ve fırtınalı bir geceden sonra parlak bir sabah olacak. Bu yıl her türlü aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. Balık burçları 2019 bize, daha iyi planlar olduğunu ve işe koyulmanın zamanının geldiğini gösteriyor.