2019 BURÇLAR YİLLİK VEDİK YORUMU

KOC

Koç için 2019 burcu, bu yılın gözlem, planlama ve büyüme zamanı olduğunu gösteriyor. Bu yıl sizin için kademeli bir ilerleme görecek, tabi ki bu sıkı çalışmanız ve önünüze çıkan fırsatlar ile olacak. Yılın ilk yarısında zorluklar ve engeller önünüze çıkacak olsa da, yılın ikinci yarısı çok daha iyi olacak. Bu, kişisel sıkı çalışmanızın, çabalarınızın ve projelere özel olarak odaklanmanızın size kazandırdığı bir yıldır. Yaptığınız işlerde, ayrıntıları da ele almak iyi bir şekilde ödüllendiriliyor olacak.

Başkalarını yönetmek veya uzaktan ekip çalışmayı içeren çabalar, aradığınız sonuçları alamayabilir. Yabancı kaynaklar, seyahat etmek ve ortaklarla birlikte çalışmak size başarı kazandıracak, ancak makul ölçülerde. Kariyerinizde takip edeceğiniz stratejideki belirli bir odaklanma veya netlik eksikliği, başarınızın 23 Mart 2019 tarihine kadar olan beklentinizden daha düşük olmasının sebeplerinden biri olacaktır. 2019 Nİsan ayından yılın sonuna kadar sizi destekleyecek yeni bir enerji bulacaksınız.

Hayatınızın belirli olaylarına ve alanlarına baktığımızda, Koç için 2019, profesyonel olarak kayda değer değişiklikler ve gelişmeler, genel şans ve seyahat, din ve maneviyat, kardeşlerle ve gelir kaynaklarınızla ilişkilerin olacağını gösterir. 2019 burcunuza göre, bu yıl göze çarpan başka bir özellik, engellere ve zorlu zamanlara rağmen, zevk alacağınız şans seviyesi olacaktır. Para ve meslekle ilgili tüm olayların, ilahi bir lütuf veya o anda en azından beklediğiniz şanslı bir mola nedeniyle çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Seyahat, ilerlemenizde önemli bir rol oynar. Nisan 2019’dan sonra iyi beklentiler artacaktır ve Kasım 2019’dan sonra Koç’tan çok iyi sonuçlar beklenebilir.

BOĞA

Boğa için 2019 Burcu, 2019 yılının sizin için karma bir yıl olduğunu gösteriyor. Kadere bağlı zorunluluklardan ötürü pek çok şey olabilir ve beklediğiniz şeyler de mümkün olmayabilir. 2018 sorunları, 2019 boyunca sizi takip ediyor, ancak 2019 burcunuzdan görüldüğü üzere eşden, ortaklardan ve arkadaşlardan çok daha fazla destek alınacaktır. Şansınız, Mart 2019'un sonundan sonra tekrar ciddi bir şekilde toplanırken, yeni fikirler ve özel yeni projeler Mart 2019'un ötesindeki 9 ay içinde ortaya çıkabilir.

Kariyer ve profesyonel etkinlikler sizin için sık sık fırsatlar yaratacaktır. Kendi taahhüt seviyeleriniz veya kişisel zorunluluklar, tüm fırsatları benimsemeyi özlüyor olabilir. Kendinizi gereksiz yere zorlamadığınızdan emin olmalısınız. İlerlemenin en iyi yolu, tüm seçenekleri dikkatlice değerlendirmek ve bu yıl gerekenden daha fazla kaynak kaybetmeden en iyisini almaktır. Burcunuzda, şahsen ve kendiniz üzerinde çalıştığınız alanlarda çok iyi olacağınıza dair net bir gösterge var. Yetkilendirilen işler sizde geri tepebilir ve kapasitenizin ötesinde çalışmak, 1 Mayıs 2019 ve 18 Eylül 2019 tarihleri arasında işleri gergin ve zorlu yapabilir. Nisan ve Ekim 2019 tarihleri arasında iş konularında belirli bir ateşli atış meydana gelebilir. Aciliyet ihtiyacı & yanlış kararlara dayalı eylemlere neden olabilir.

Bu yıl, Mart 2019’un sonu ve sonrası, yeni bir gelir kaynağı ve daha yüksek gelir olasılığı da görülebilir. Finansal büyüme, sıra dışı kaynaklardan gelebilir. Bu yıl belli bir olumsuzluk veya bilinçaltı yükü hissedilir. Tamamen yasal olmayan para kazanma yöntemini kullanmaktan kaçınmalısınız, çünkü vergi veya yasalarla bağlantılı diğer konular ortaya çıkıp gereksiz strese neden olabilir.

İKİZLER

Büyüme ve değişim insanlar için acı vericidir ancak sizin için uzun süre bir yerde sıkışıp kalmanız en acı verici şeydir. Sürekli değişim arzuluyorsunuz ve kariyer açısından bu tehlikeli olabilir. Merkür, Mars, Jüpiter ve Satürn, 2019 yılında yapmayı başaracağınız kariyer seçimlerini ve büyümesini etkileyebilecek en büyük astrolojik gezegenlerdir. Ayrıca Rahu ve Ketu'nun da 1. ve 7. ev ekseninde olacağı gibi bu yıl kariyerinizde hayati bir rol üstlenecek.

7. evde iş dünyası ve ortaklığın efendisi Jüpiter, doğum planınızdaki 6. hizmet evini geçiyor ve muhtemelen 2019'da size iyi bir çalışma ortamı sağlayacak. 2019'un ilk birkaç ayında, Merkür, doğum çizelgenizin 1. evini Satürn'le birlikte gösterir. Eşinizle veya iş arkadaşınızla iletişim kurarken dikkatli olmanız önerilir. Satürn, iş veya daha yüksek çalışmalar nedeniyle uzak yerlere seyahat etme şansı yaratır. Eğer büyük bir organizasyonla çalışıyorsanız, bazı büyük projeler için yurtdışına seyahat etmeye hazır olun.

Ocak ayında, Mars 10. evde olacak. Bu sizi aktif ve işte adanmış tutacaktır. İyi planlanmış iş rutininiz günlük hedeflerinize ulaşmak ve yükseklere ulaşmak için size yardımcı olacaktır. 10 Nisan 2019 - 11 Ağustos 2019 tarihleri arasındaki eylemlerinize ve jestlerinize dikkat edin. Jüpiter, Akrep burcunda eski haline geldi, bunun için Gemini 2019 kariyer tahminleri bu dönemde sizi mizaçlı tutmaktan hoşlanıyor. Agresif ve sert davranış size acı çektirir. bu nedenle sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

YENGEÇ

Karamsar ve hassas olabiliyorsunuz. Yaşamınızdaki kararların büyük çoğunluğu pratik olandan daha çok duygusal bir yapıya sahiptir. Normal bir konuşma genellikle sizinle tartışmaya dönüşebilir. Yeni Yıl'da meslek seçimlerine ilişkin yanılsama olasılığı var. Rahu ve Ketu doğum çizelgenizin 6. ve 12. ev ekseninde olacaklar, bu yüzden 2019'da Yengeç kariyerinde önemli bir rol oynayacaklar.

Satürn günlük rutinin ve hizmetin 6. evinde olacağından, hizmetlerde veya işte yavaş bir ilerleme yaşama ihtimaliniz var. Muhtemelen işteki bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Yeni projelere girmek için fırsatlar elde edersiniz. Yay burcundaki Satürn'ün varlığı kariyer fırsatlarından büyük haber. Yabancı bir yerden veya kaynaklardan kazanç olasılığı oldukça yüksektir. Şubat 2019 sonrası ticarette parlak bir büyüme potansiyeli var.

Mars, bu yıl 9. evinde olacak. Bu yüzden, 2019 yılının ilk ayları kariyeriniz için uygun olacaktır. Yeni yılda sizin için işte iyi şans  var. Şubat 2019'da işyerinizde iyi performans gösterme ihtimaliniz var. 7 Mayıs 2019 - 22 Haziran 2019 tarihleri arasındaki süre, yeni yabancı projelere girme açısından elverişli değildir. 22 Haziran 2019 tarihine kadar piyasaya herhangi bir yatırım yapmaktan kaçının. Bazı yeni projelere başlamayı planlayan profesyoneller, projelere Mart öncesinde veya 22 Haziran 2019'dan sonra başlamalıdır. 22 Haziran 2019 - 9 Ağustos 2019. Bu dönemde sabırlı olun.

ASLAN

Aslan burcu haritasi, büyük kariyer fırsatları ile birlikte ün ve saygınlık artışı vaat ediyor. Büyüleyici kişiliğiniz sizin lehinize olacak ve profesyonel yaşamda büyüme ve zenginlik getirebilir. Satürn, Jüpiter ve Venüs, 2019’da kariyerinizi, iş hayatınızı ve meslek hayatınızı etkileyebilecek ana gezegenlerdir. Hizmetlerinizi genişletmeniz için size iyi fırsatlar sunacak. Satürn 7. evi yönlendiriyor, bu size yeni iş kurma şansı veriyor. Aynı zamanda işinizle ilgili başarı nedeniyle nakit girişinde artış olduğunu göstermektedir.

Jüpiter'in konumu sebebiyle kariyerinizde çok başarılı olma şansınız var. Sosyal çevreniz genişliyor ve yeni iş bağlantıları kurmanız kolaylaşıyor olacak. Rahu ve Ketu, Mart ayının ilk haftasına kadar 6. ve 12. eksenlerde olacak ve ardından kendi ekseni 5. ve 11. evde olacak. Bu, işe olan ilginizi artıracak, artan konsantrasyon ve çabalar, işte maaş ya da yeniden yapılanma zammı şeklinde geri ödeme yapacaktır.

Yılın başında 6. evde Güneş'in bulunması, çalışma ortamını destekleyici ve cesaretlendirici kılacaktır. Olumlu hisler sizi işteki engelleri ve rakipleri yenmeye motive ediyor olacak. Satürn, 2019’un sonuna kadar Yay burcunda olacak. İş dünyasında yeni fırsatlar sağlayacak. Satürn, Ketu ile birlikte olacağından, düşünme sürecinizi veya yeteneğinizi etkileyebilme ihtimali vardır. Düşünceleriniz, kötü etki nedeniyle sapabilir. Haziran ayında, kıdemli arkadaşınızla tartışmaktan kaçının. 9 Ağustos 2019 - 25 Eylül 2019 tarihleri arasındaki dönem kariyer gelişiminiz için uygun olabilir.

BAŞAK

Başaklar, işlerin planlanmasını ve organize edilmesini seviyor. İşyerinde son dakika değişiklikleri sizin için büyük bir sonuçtur. Genelde istikrarı ve güvenilirliği onaylayan kariyer veya mesleği tercih edersiniz. Bu Yeni Yıl, kariyeriniz ve meslek yaşamınız için sürprizlerle dolu olacak. Keskin analitik becerileriniz ve ayrıntılara dikkat etmeniz, işyerinde terfi etmenin yanı sıra maaşınızda zam artışına yardımcı olacaktır. Piyasadaki itibarınız, son zamanlarda iş gelirindeki ve gelirdeki yükselişe bağlı olarak büyük olasılıkla daha iyi olacaktır.

Jüpiter, Satürn ve Mars, 2019’da kariyerinizi, iş hayatınızı ve meslek hayatınızı etkileyecek en önemli astrolojik gezegenlerdir. Mart ayından itibaren, iş baskısı hissetme ihtimaliniz yüksek. Tüm zorlu çalışmalardan sonra bile beklenen kazanımların yanı sıra gereken bir tanıma sahip olamayacağınızı hissetmeye başlayabilirsiniz. Jüpiter 3. evde olacak. Genellikle iş dünyasında insanlar için parlak umutlar getirir. Yeni bir iş kurma fırsatı bulabilirsiniz.

Rahu ve Ketu, 10. ev ve 4. evinden geçiyor. İş genişletme planlarınız gerçekleşebilir. Bu, yılın büyük bir kısmı için sizi meşgul eder. 2019'un ilk aylarında, Mars doğum haritanızdaki Balık burcunda olacak ve profesyoneller için olumlu sonuçlar getirmesi muhtemel. Merkür, 5 Mart 2019 - 28 Mart 2019 tarihleri arasında 6. evinizde retro olacak. Bu dönemde önemli bir karar veya işlem yapmamanız tavsiye edilir. Çalışmanızı yavaş, dikkatli ve sabırla yapın.


TERAZI  

Terazi, sıradan şeylerden benzersiz bir şey yaratma yeteneği içsel benliğinizi tanımlar. İş yerinde, sanatsal ve çok yaratıcısınız. İşe girmeden önce her görevin artılarını ve eksilerini analiz etmek için iyi bir yeteneğiniz var. Akıllı ve dikkatlice analiz edilen hareketleriniz sizi başarısızlıklardan veya öngörülemeyen değişikliklerden koruyor. 2019, sizin için çok yoğun bir yıl olacak. ‘Öncelikler’ ve ‘Stratejiler’ Yeni Yıl’da kariyerinizde başarınızın mantığı olabilir.

Venüs, astrolojik haritanızdaki 2. evde olacak. Venüs, 1 Ocak - 29 Ocak tarihleri arasında Jüpiter ile birlikte olacak. İfadelerin uygun şekilde kullanılması size kariyerinizde başarı ve şans getirebilir.

2018'de olduğu kadar sağlam olmasa da, bu yıl sağlığın tadını çıkaracaksınız. Jüpiter, Venüs ve Merkür, 2019'da sağlığınız ve iyiliğiniz için en büyük etkileyici gezegenler olarak kalacak. Jüpiter Akrep burcunda transit geçiş yaparken, Mars 7'nci evinizden geçecek. Ocak ayındaki Mars'ın konumu, Terazi için daha sağlıklı ve daha mutlu bir 2019'a başlama şansını öngörüyor.

AKREP  

Akrepler, keskin altıncı hissiniz iş yerindeki herkesin önünde kalmanıza yardımcı olur. Zekanızın, hafızanızın ve sezginizin bombalayıcı üçlüsü, ellerinizi verdiğiniz her işte sizi başarılı kılar. Kendine güvenen ve güçlü, baş döndürücü olan büyüleyici bir kişiliğe sahipsiniz. Bu yıl işlerin kariyer cephesinde yavaş yavaş ilerlemesi muhtemel.

2019 yılında, tepki vermek yerine, arkanıza yaslanıp durumu analiz etmeniz daha iyi olur. 2019'da geçişleri sizi etkileyebilecek ana gezegenler Mars, Jüpiter, Satürn, Rahu ve Ketu'dur. 2019’da kazancınız ve başarınız için işinize ve kendinize motive, sadık ve içten davranmaya çalışın.

Mart 2019’dan itibaren Ketu, Satürn’le buluşacak. Konuşmalarla ilgili hata olasılıkları var. Size verilecek olan söz verilmiş olandan oldukça farklı görünebilir. Bu yüzden sözlü iletişim yerine yazılı belgeleri tercih edin. Herhangi bir ticari işlemi sonlandırmadan önce teklifi dikkatlice okuyun ve kontrol edip doğrulayın.

Jüpiter'in ilk evinizde 5 Kasım 2019'a kadar olan varlığı, ani kayıplardan bir miktar rahatlama getirebilir. Jüpiter, doğum haritanızdaki 9'uncu ev veya isveren evinizi gösteriyor. İşyerinde ihtiyaç duyduğunuz desteği ve takdir almanızın olasılığı var. Akrep 2019 kariyer tahminlerine göre Yeni Yıl'da sizin için iyi bir terfi şansı da var.

Şubat 2019, bazı uzun vadeli rahatsızlıklardan muzdarip Akreplerin sağlığında iyileşmeyi gösterir. Sağlık ve refah gezegeniniz Mars, Mart ayındaki 8. evinizdeki Rahu ile birlikte olacak, bu yüzden kafanızda neler olup bittiğine dikkat edin. Akrep en duyusal işaretlerden biri olduğundan hem fiziksel hem de psikolojik sıhhatinizi etkileyeceğinden, savaşmaktan kaçının.

8. evdeki Mars fiziksel aktivitelere hükmeder, böylece saldırganlıktan daha üretken ve güvenli bir şekilde kurtulmak için bazı sporlara veya güçlü egzersizlere katılabilirsiniz. Sakinleştirici müzik dinleyin ve kendi içinizde yaşadığınız karmaşayı sakinleştirmek için meditasyon yapın.

YAY  

Yaylar, siz bu sene iş yerindeki en neşeli ve en enerjik kişi olursunuz. Çoğu zaman oyun oynarken görülebildiğiniz halde işinizi zamanında tamamlama yeteneğine sahipsiniz. Sizi sınırlayan ya da sıkı bir günlük çalışma rutini izleyen bir yerde çalışamazsınız.  2019’da, benzersiz pazarlama kabiliyetiniz kariyer, meslek ve iş dünyasında yükseklere ulaşmanıza yardımcı olabilir

Kariyerinizi ve işinizi 2019 yılında etkileyecek başlıca gezegenler Jüpiter, Satürn, Merkür, Venüs, Rahu ve Ketu'dur. Yeni Yılda kariyerde büyük bir değişim ve iş dünyasında genişleme şansı var, fakat böyle şeyler ancak sıkı çalışma ve tutarlılık eşlik ederse mümkün olabilir. Yay kariyer burçlarının 2019 için önerdiği gibi Yeni Yıl'daki hedeflerinize ulaşmak için rastgele tavrınızı kaldırın ve tutumunuzu ortaya koyun.

Yaylar, seyahate gitmeden önce günlük harcamalarınızı çok geç olmadan yönetmeniz gerekir. Satürn’ün 3. evde görüş açısı günlük seyahat harcamalarınızı artıracaktır. Jüpiter ile, manevi degere sahip yolculuklar artırıyor.

Sağlığın bu yıl izlenmesi gerekiyor. Düzensiz yaşam tarzınız, son zamanlarda ihmal edici ve kaygısız tutumunuz nedeniyle sağlığınızı çok etkiledi. Verilmiş olan şeyleri aldınız ve şimdi tam zamanı yolunuzu düzeltmeyi düşünmeye başlamalısınız. 2019, sağlık ve zindelik için azami özen ve dikkat gerektirir. Jüpiter, Satürn ve Ketu, bu yıl sağlığınızın durumunu etkileyen ana gezegenlerdir.

Bu yıl, sağlık ve zindeliğinizi devam ettirmek için sağlıklı yaşam sanatı hakkında bilgi edinmelisiniz. Sağlık rejimlerinizi ve diyet düzenlerinizi gözden geçirmek için mükemmel bir zamandır. Yay 2019 sağlık horoskopu, sağlığınızla ilgili bazı değişiklikleri yapmaya ve yavaş yavaş ilerlemeye başlamanızı öneriyor.

OĞLAK  

Oğlaklar, sizler oldukça organize ve yapılandırılmışsınız. Çok çalışkan ve işinize sadıksınız. Yüksek dayanıklılığınız ve büyük iş parçalarını zahmetsizce yönetme yeteneğiniz sizi işyerinde bir süper kahraman yapar. Verimliliğinizi etkileyen ve değişimi kabul etmenizi zorlaştıran şeylere karşı çok katı ve ayrılmış bir yaklaşımınız vardır.

2019 her yönüyle sizin için farklı ve daha iyi bir yıl olacak. Eski geleneksel yöntemlerinizi uygulamak yerine, yeni teknolojiyi ve metodolojisini benimsemelisiniz. Bu yıl, akıllı çalışmanın, sıkı çalışmayla karşılaştırıldığında ne kadar iyi ve faydalı olduğunu göreceksiniz. İşletmenizi genişletmek için farklı çevrimiçi portalları denemeniz ihtimali vardır. Uzaktaki arazilerden iş fırsatları, kariyerinize Yeni’de yeni bir başlangıç yapmak için muhtemeldir.

Satürn, Jüpiter, Güneş ve Venüs, 2019'da Oğlaklarin seyahat planlarının başarısını ve başarısızlığını etkileyecektir.

Satürn 12. evde bulunmakta ve böylece manevi ve felsefi yerlere gezi yapma şansı vermektedir. Satürn ayrıca, Ayı Oğlak olan kişilerin doğum haritasındaki yüksek öğrenim ile ilgili yurtdışı gezileri için umut veriyor.

Dahası, Mart ayında Saturn ve Ketu'nun bir araya gelmesi,manevi ve felsefi yerlere yapılacak gezilere olan ilginizi yine artıracaktır. Bu yolculuklar sizi ruhsal olarak aydınlatacak gibi görünüyor. Satürn & Ketu 12. evde konjonktürde yaklaştıkça, 2019 Oğlak burcu horoskopuna göre araba kullanırken dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Akrep'teki Jüpiter kısa mesafeli seyahatlerden kazanç sağlayacak. Yurt dışı seyahatlerinde kardeşlerinizin keyfine varacaksınız. Bu yolculuk sizi yeni insanlarla tanıştıracak. 2019 Oğlak burcu horoskopuna göre seyahat ederken de iyi arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ciddi ve sıkı iş programınız sizi her zaman ayak ucunda tutar. İşin zamanında yapılmasını sağlamak için görevlerinizi yerine getiriyorsunuz ve bunlar tüm gün boyunca yaptığınız tek egzersiz türü. Geç kalmaktan kaçının, aksi takdirde 2019'da uykusuzluktan muzdarip olma ihtimaliniz var.

Muhtemelen Satürn’ün doğum haritanızdaki 12. evde geçişi zihinsel huzurunuzu etkileyebilir. Satürn'ün 2. ve 6. evdeki yönü, dişlerle veya belki de akciğerlerle ilgili sorunlara neden olabilir. 2019 Oğlak Sağlığı burç analizi, herhangi bir ciddi problemden kaçınmak için düzenli sağlık muayenelerine gitmenizi önerir. Eğer işler dikkatli bir şekilde ele alınmazsa, uzun süreli hastalıklara neden olabilirsiniz.


KOVA   

Kovalar, parlak, yenilikçi ve keskin bir akla sahipsiniz. Zihniniz her an yeni fikirler ile çalkalanıyor. Her zaman bir şey peşinde koşan, işteki en aktif ve enerjik insanlardan birisiniz. 2019, fanatik fikirlerinizin ve düşüncelerinizin gereken özeni ve beğeniyi elde edeceği yıldır. Geçmişteki birçok rahatsız edici durumdan geçmenizi sağlayan geleceğe dönük düşüncenin kazancınızı getirmesi olasıdır.

2019, yenilikçi fikirlerinizi gerçek planlara dönüştürmek için parlak bir zamandır. Patronunuzun bile bunları onaylaması ihtimali vardır ve bu size yeni ürünlerin tanıtımı ve genişletilmesi için yurtdışına seyahat etme fırsatı verebilir. Profesyonellerin üstün yetenekleri onlara yeni çiçek açan bir pazara girme fırsatı verecektir. Finansmanınıza dikkat etmeniz gerekiyor, özellikle vergiler yoksa 2019 kariyer burç analizinde ani kayıplar öngörülüyor.

Kovalar, 2019'da ani yolculuk şansı olduğu için çantalarınızı paketli halde tutun. Yeni Yılınız, heyecan verici yerlere yapılan bazı turlarla başlayacak. Bu geziler hem gençleştirici hem de heyecan verici olacak. Harcamalarınıza dikkat edin, çünkü adil yollarla ele alınmazsa, tüm yıl bütçenizi dengesiz hale getirebilir.

Rahu'nun yerleştirildigi 5. ev, çocuklarla ilgili sık sık yapılan seyahatlerin bir göstergesidir. Politika içindeyseniz ve doğum çizelgenizde Kova ayınız varsa, o zaman sizin için hayırlı bir dönem. Satürn'ün dış yolculuklarda kazanç getirmesi muhtemel. Ayrıca, Jüpiter Satürn ile 30 Mart - 22 Nisan tarihleri arasında Yay burcunda buluşacak. Bu, ailedeki bazı işlevlerle ilgili seyahatler sağlayacaktır.

İş, iş ve çok iş! Satürn, Rahu ve Merkür, 2019’da sağlığınızın etkilendiği en büyük gezegenlerdir. 2019 yılında büyük sağlık ve refah olasılığını yaratır. Satürn, ani sağlık sorunlarının olabilecegi 8. evdedir ve bu, geçen yıl yaşadığınız hastalıklar ve sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacağından sağlığınız için faydalı olacaktır. Satürn'ün olumlu yönlerini güçlendirmek için biraz özen ve çaba gösterin. Ayrıca, Kova 2019 sağlık horoskopu, bu dönemde bazı eklem veya kas ağrıları yaşayabileceğiniz için Nisan 2019 ile Eylül 2019 arasında dikkatli olmanızı önerir.


BALIK    

Balık, ağır çalışma ortamlarında veya zorlu kurumsal durumlarda kendinizi çok savunmasız ve hatta bazen kırılgan hissettiren duygusal bir kişiliğe sahiptir. Kendinizi çok kaynamaktan korumak için, her zaman gizemli rüya dünyanıza kaçarsınız. Yoğun çalışma saatlerinde bile yıldızlara bakabilirsiniz.

Sizi, stratejilerinizin başarısını ve başarısızlığını etkileyebilecek olan gezegenlerin yanı sıra, kariyerinizde büyümek için fırsat veren gezegenler Güneş, Venüs, Jüpiter ve Satürn'dür.

Balık burcunun kazancı ve yabancı yeri olan 10. kariyer evine Satürn  yerleşmiştir. Satürn'ün kariyer yerine yerleşmesi, çevrimiçi platformdan ve yabancı yerlerden kazanç ve fırsat kazanma şansınızı artıracak. Satürn, giderlerin 12. evini gösteriyor. Kariyerde bir miktar engel nedeniyle yavaş büyüme görülebilir.

Yaşam tarzı ve 2019'daki bazı gelişmeler ile bu sene sizin için güvenli ve sağlam bir yıl olacaktır. Bazı büyük uzun vadeli gezegenlerin bu yıl stresli pozisyonlarda kalacağı için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Güneş, Jüpiter ve Venüs, 2019 Balık burcu horoskopuna göre sağlığınızı etkileyen başlıca gezegenlerdir.

Rutininize dikkat etmelisiniz. 2019’da sağlık ve zindeliğiniz için büyük bir aksama olacaktır. Günlük egzersiz yaparsanız, vücudunuzun savunma mekanizmasında iyileşme olasılığı var.

Ay burcu Balık olanlar 2019'da 10. evinde Satürn'e sahiptir. Iş ya da kariyer fırsatları ile ilgili yabancı yerlere geziler yapması olasıdır. 2019 Balık burcu seyahat horoskopu, bu tür yolculukların başarılı olma olasılığını gösteriyor.

Jüpiter aynı zamanda kısa mesafeli seyahatlerin 3. evidir. Bu dönemdeki kısa gezilerin rahatlatıcı olması muhtemeldir ve yaşamınızdaki neşeyi ve mutluluğu geri getirecektir. Bu yolculuklar konforlu ve canlandırıcı olacaktır.