2020 Burçlar Yıllık Vedik Yorumu

KOÇ

2020 Koç Burcu, bu yılın sizin için mücadele ve sıkı çalışmalarla dolu olacağını ve arkadaşlarınız ve ailenizle olan ilişkinizin bu yıl içinde gelişeceğini öngörüyor. Satürn'ün sadece sıkı çalışma ve gerçek çabalardan sonra zafer getirecek olan Onuncu Ev'e (Kariyer Evi) geçeceği için eskisinden daha fazla çalışmaya hazır olmanın zamanının geldiğini öngörüyor. Sıkı çalışmanız ve disiplininiz, istenen ve olumlu sonuçları almanıza yardımcı olacaktır, ancak iş değişikliği yapmaktan veya yıl ortasında yeni bir şirkete katılmaktan kaçınmanız gerekir. Jüpiter, 30 Mart'tan 30 Haziran 2020'ye kadar Oğlak Satürnü ile birlikte Onuncu Ev'de (Kariyer Evi) transit geçeceğinden, toplumda adını ve şöhretini alacak yeni bir iş kurmak için iyi bir zaman olacaktır.

Merkür, 3 Eylül - 22 Eylül 2020 tarihleri arasında başlayacak Altıncı Evden (Borç, Sağlık, İş ve Düşman Evi) transit geçecek. Bu süre zarfında Merkür yüceltilecek. Sonuç olarak, bu dönemde işle ilgili kariyerde başarı elde edersiniz. Merkür, Koç için Altıncı Evin (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) Efendisidir ve 8 Nisan - 25 Nisan 2020 arasında zayıflatılacaktır. Bu, işte başarı elde etmeniz için daha az elverişli bir dönem olacaktır.

Bu yıl boyunca herhangi bir değişikliğe dikkat etmeniz ve herhangi bir tartışmaya karışmaktan kaçınırsanız, kendi iyiliğiniz için olacaktır. Çünkü Mars, Satürn ile Kariyer Evinizde 22 Mart'tan 4 Mayıs 2020'ye geçecek ve bu da iş için hassas bir dönem olacak. Satürn, bu süre boyunca Onuncu Ev'de (Kariyer Evi) geriye doğru hareket edeceği için 11 Mayıs'tan 29 Eylül 2020'ye kadar iş veya işteki herhangi bir değişiklikten kaçının. Şans sizin tarafınızda kalacak ve profesyonel yaşamınızı 30 Kasım'dan itibaren patronunuzdan tanıtım ve övgü şeklinde destekleyecektir. Geçmişte tamamlanmamış bir proje de bu yıl tamamlanacak ve bu da iş yerinizde sizi övecek.

Satürn bu süre zarfında geriye doğru hareket ederken (11 Mayıs - 29 Eylül 2020 tarihleri arasında) önemli seyahat planları ve kararlarından kaçının. Koç burcu 2020'ye göre, Rahu'nun servet evinizde başlayan 23 Eylül'den itibaren transit geçişi nedeniyle, bu süre zarfında masraflarınız üzerinde sıkı kontrol sahibi olmanız önemlidir. Koç 2020 Burcuna göre, geçmişte yaşanan bir çeşit kavga veya saldırganlık nedeniyle 16 Ağustos'tan 4 Ekim 2020'ye kadar bazı büyük sorunlarla veya mahkeme davalarıyla yüzleşmeniz gerekebilir veya bunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

 

BOĞA

Genel olarak 2020 yılı Ay burcu Boğa olanlar için keyifli bir yıl olacak ve 2020'de geçen yıl tamamlanmamış bazı görevleri tamamlayacak veya çalışacaksınız. 2020 yılının başlangıcı Boğa burcu için son derece iyi olacak. Burada yeni fırsatlar elde edeceksiniz ve muzaffer olacaksınız ve iyi sonuçlar alacaksınız, ancak bunu başarmanız çok zor bir iş ve mücadele gerektirecektir. Mars, Sekizinci Evde (Yaş Evi, Beklenmedik Kazanımlar, Ataların Mülklerindeki Kazançlar, Önceki Yaşamın Karma Sonucu) olacağı için 8 Şubat'tan 22 Mart 2020'ye kadar araba kullanırken dikkatli olmak iyi bir fikir olacaktır.

Haritanız yurt dışına seyahat etme fırsatının Nisan ve Mayıs 2020 arasında kapınızı çalabileceğini ve bu süre zarfında yeni bağlantılar kurabileceğinizi öngörüyor. İşleriniz planlarınız uyarınca gitmeyebileceğinden, bu yıl 11 Mayıs - 29 Eylül tarihleri arasında büyük yatırım yapmaktan veya yeni bir işe başlamaktan kaçının.

Harcama gücünüz üzerinde özellikle Ağustos 2020'ye kadar kontrol sahibi olmanız gerekir. Rahu, 23 Eylül'den itibaren burcunuzdan geçeceğinden, bu süre zarfında karışıklıklar, efsanevi ve diplomatik düşüncelerle çevrili olabilirsiniz. Ancak bu süre zarfında herhangi bir arama yapmadan önce mantığınızı kullanmanız ve ayrıca son derece sabırlı olmanız gerekir. Sağlık açısından, geçen yıldan beri çok sağlıklı olmadığınız için sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bu yıl, kendinizi sağlıklı ve formda hissetmek için çok çalışmanız gerekiyor.

 

İKİZLER

2020 yılı İkizler ay burcu için ortalama bir yıl olacak. Yıl, geçen yıl 2019'dan itibaren tamamlanmamış bazı işler nedeniyle ortaya çıkacak karışıklık ve kaos ile başlayabilir. Bu yıl özellikle yeni bir araştırma çalışmasına başlamak için iyi bir zaman olacaktır. 24 Ocak'ta Satürn sekizinci evinizden (Yaş Evi, Beklenmedik Kazanımlar, Ataların Mülklerindeki Kazanımlar, Önceki Yaşamın Karması Sonucu) geçecek. 22 Mart'tan 4 Mayıs 2020'ye kadar olan konuşma ve agresif doğanız üzerinde kontrol sahibi olmanız önemlidir; Mars ve Satürn Sekizinci Ev'de kavuşacağından ve İkinci Ev'e (Servet Evi) doğrudan yön vereceği için birden fazla anlaşmazlığa düşebilirsiniz, bu da konuşmanızı olumsuz etkileyecektir.

Yaratıcılıkla ilgili iş, kariyerinizde büyümenizi ve başarılı olmanızı kolaylaştıracaktır. Ancak tercih edilen sonuçları elde etmek için, hayatta belirlenen hedefe ulaşmak için ekstra çaba ve emek harcamanız gerekecektir. Satürn sizden bu yıl fazla çalışmanızı isteyecek. Rahu, 23 Eylül'den itibaren Boğa ay burcundaki Onikinci Ev'de (Maneviyat, Giderler ve Denizaşırı Seyahatler) transit geçeceği için masraflarınızı ve ekstra seyahatinizi sıkı bir şekilde kontrol etmeniz önemlidir. Bu yıl İkizler burçları için Sekinci Ev'deki Satürn etkisi nedeniyle çalışma düşük kalacak. 24 Ocak'tan itibaren Onuncu Kariyer Evi'ni hedefliyor. Bu nedenle, tercih edilen kariyer hedeflerine ulaşmak için dayanıklılık ve sıkı çalışma ile hazırlanmanız gerekir.

Satürn ve Jüpiter 14 Mayıs ile 13 Eylül 2020 arasında retro hareket ederken başlayan bir iş değişikliği de dahil olmak üzere büyük kararlar vermemeye çalışın. Bu süre zarfında çalışanlarınızla tartışmaktan kaçınmanız kendi yararınıza olacaktır. Venüs, 4 Şubat - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Onuncu Evde (Kariyer Evi) yüceltilecek. Bu süre zarfında denizaşırı iş fırsatları elde edebileceğiniz güçlü olasılıklar vardır. Mars, 1 Ocak - 8 Şubat 2020 tarihleri arasında Altıncı Ev'den (Borç, iş, Sağlık ve Düşman Evi) geçecek. Bu dönem, kariyer gelişiminizi ve başarınızı daha da artıracak iyi iş fırsatları getirecektir.

 

YENGEÇ

2020 yılı sıkı çalışma ve mücadeleler ile dolu olacak. Ancak, sıkı çalışma ve mücadele yakında sizin için iyi sonuçlar getireceğinden ve aynı zamanda bu yıl boyunca yolunuza çıkacak iyi bir sürpriz beklediğinden sabır ve azimle çalışmanız gerekir. Sabrınız ve sıkı çalışmanız sayesinde belirlenen hedeflere ulaşacaksınız. Satürn'ün yönü nedeniyle, iyi sonuçlar beklentinizden daha da gecikebilir, ancak Satürn, sıkı çalışmanın meyvelerini asla inkar etmeyecek zor bir görev ustasıdır.

2020 yılının ilk aylarında size büyüme ve hayatta başarılı olma fırsatları getirecek, kişisel gelişiminiz ve başarınız için bu süreden en iyi şekilde yararlanabilmek için yeterince bilinçli olmanız gerekir. Oğlak ay burcundaki Mars ve Satürn birleşiminin zararlı etkilerinin sonucu olarak 22 Mart'tan 4 Mayıs 2020'ye kadar mizacınızı kontrol altında tutmanız gerekir. Özellikle bu tarihler arasındaki dönemde iş değişikliği yapmak veya meslektaşlarınızla tartışmak için iyi bir zaman değil. Mars, Yengeç Burcu için Kariyer Evi'nin Efendisidir ve 17 Ağustos-4 Ekim 2020 tarihleri arasında Onuncu Ev'den (Kariyer Evi) geçecektir. Güç, yetki kazanabileceksiniz ve aynı zamanda iyi şanslara sahip olacaksınız. bu süre zarfında terfi almanız muhtemeldir. Jupiter, 20 Kasım 2020'ye kadar, genel mesleki büyümeniz ve başarınız için faydalı olacak kariyerinizi keşfetmek için iyi bir fırsat verecek olan Altıncı Ev'e (Borç, İş, Sağlık ve Düşman Evi) geçiş yapacak.

16 Ağustos'tan 4 Ekim 2020'ye kadar, Mars Kariyer Evi'ndeki Koç burcuna geçiş yaparken yeni iş fırsatları elde etmek için iyi bir zaman. 18 Haziran - 16 Ağustos 2020 tarihleri arasında iyi bir haber ve terfi alma şansı sizin için amaçlanmıştır. Bu süre zarfında yeni bir iş kurma ve yurtdışına seyahat etme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Yıl ortası, özellikle kendi işini yapan kişiler için zor bir dönem olacaktır. Ortaklarınızla karışıklık ve tartışmalar ile karşılaşabilirsiniz, bu nedenle mümkünse herhangi biriyle ortaklık kurmaktan kaçınmanız iyi olacaktır. Rahu gelir evine geçtiği için 23 Eylül'den itibaren size çok sayıda gelir kaynağı açabilmek için yüksek olasılıklar var. Sağlık cephesinde, geçmişten bazı sağlık sorunları bu yıl sizin için yeniden ortaya çıkabilir, özellikle 14 Mayıs - 13 Eylül 2020 arasında ve bu nedenle, yıl boyunca sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Bu yıl öğrenciler için iyi olacak ve 18 Haziran - 16 Ağustos 2020 arasında iyi haber ve iş fırsatları alacaklar.

 

ASLAN

2020 yılı, Aslan burçları için sıkı çalışma ve mücadele dolu bir yıl olacak. Şans senin yanında olacak. Yeni Yıl başladığında, 16 Şubat 2020'ye kadar sıkı çalışma ve mücadele dolu bir döneminiz olacak. 2019'da gerçekleşemeyen bazı hayalleriniz varsa, bu yıl hayata geçmeleri için yüksek olasılıklar var. Yapmanız gereken tek şey, Mars'ın Altıncı Ev'de yüce konumda olması nedeniyle, 22 Mart - 4 Mayıs 2020 arasındaki dönemde öfke yönetimi uygulamaktır. Her şey sizin için parlak görünmese de, 14 Nisan 2020'den itibaren fırsatların ve başarıların yeni kapılarını açacak olan burcunuzun efendisi Güneş haritanızda yücelecek. Yıl boyunca çeşitli görevleri tamamlama mücadelenizde bir artış yaşayabilmenize rağmen, bu yıl yine de birçok altın fırsatınız olacak ve bunun nedeni Satürn'ün Altıncı Ev'de geçiyor olması.

2020 yılı, Aslan burçları için kariyer açısından parlak görünüyor ve bu yıl işinizde son derece iyi yapabilirsiniz. 2020 Mart ayına kadar yeni bir işe veya projeye katılmama konusunda dikkatli olmanız gerekir, çünkü bunları belirtilen son tarihte tamamlamanız büyük bir mücadele olacaktır. Bu dönemde mücadele sabit bir faktör olmaya devam etse de, çevrenizdeki herkes tarafından takdir edilecek sıkı çalışmanız ve emeğiniz için iyi ve olumlu bir sonuç almanızı engellemeyecektir.

Satürn Altıncı Evin (Borç, İş, Sağlık ve Düşman Evi) Efendisidir ve 24 Ocak 2020'den itibaren Altıncı Ev'e (Borç, İş, Sağlık ve Düşman Evi) geçecektir. Sonuç olarak kariyerinizle ilgili iyi haberler getirecektir. Olumlu profesyonel büyüme yaşayacaksınız. Ancak büyüme beklenenden daha yavaş olacağından bolca sabırlı olmalısınız. Satürn yavaş hareket eden bir gezegen olduğundan, kariyerinizde yavaş büyüme olacaktır, ancak bu konuda iyi bir deneyim ve büyük bilgi getirecektir. Satürn 6. Evden geçerken, bu dönemde yapacağınız sıkı çalışmanın sizi iş yerinde yeni bir kimlikle kutsayacağını ve etrafınızda çalışan insanlar tarafından normalden daha fazla tanınacağını tahmin ediyor. Mayıs-Eylül 2020 dönemi sizin lehinize olmayabilir, işinizi değiştirmekten veya büyük bir yatırım yapmaktan kaçının. Ağustos'tan Aralık 2020'ye kadar olan dönemler arasında haklı ve uzun zamandır beklenen promosyonu alma şansınız iyi ve olumlu. Bu yıl yeni bir çalışma projesi ile ilgili olarak yurtdışına da seyahat edebilirsiniz.

 

BAŞAK

Bu yıl, Başak Burcu için yepyeni bir heyecan ve iyi hisler getirecek. Bu yıl finansal durumunuz iyi olacak çünkü profesyonel yaşamda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 2020'de yükselecek ve mesleğinizde tanınacaksınız. Bu yıl boyunca insancıl tarafınızı dinleyebilirsiniz ve muhtaç insanlara yardım etmekten uzak durmayacaksınız. Bu da toplumda aynı şekilde tanınacaktır. Öğrencilerin bu yıl içinde zaman kaybetmeleri durumunda okula gerçekten odaklanmaları gerekir, asla bunu telafi edemezler ve aynı şey için üzücü sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalabilirler. Dikkatli olmazsanız, rekabetçi sınava tekrar girmeniz ve aynı yılı tekrar etmeniz gerekebilir.

20 Mart'tan 4 Mayıs 2020'ye kadar olan süreçte, Mars Satürn ile Oğlak burcundan geçtiği için, bu süre zarfında rakiplerinizin ve diğer yasal veya mahkeme davalarının farkında ve dikkatli olmanız gerekir. Haritanız bu yıl sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etmenizi ve sağlığınızı korumanızı talep ediyor ve ayrıca tansiyon sorunlarınızı kontrol etmek için endişe ve saldırganlıktan uzak durmanızı istiyor. Giderleri kontrol altında tutmak da bu yıl öncelikleriniz içinde olmalıdır. Satürn ve Jüpiter'in 14 Mayıs'tan 13 Eylül 2020'ye kadar Beşinci Ev'de retrosu nedeniyle bu süre zarfında yeni bir iş kurmaktan kaçınmanız iyi olacaktır. Bu nedenle, acele etmeyin ve önemli bir karar almayın ve mevcut işinize sadık kalmaya çalışın.

Bu yıl kariyerinizde çeşitli üzücü konularla karşılaşmanız halinde, profesyonel büyümenizi elde etmek için sabır bu yıl temel kaliteniz olarak kalacak. İyi ve gelişmiş iletişim becerileri kariyerinizde büyümenize yardımcı olacaktır. Eylül'den Aralık 2020'ye kadar, kariyerinizde başarı elde edeceksiniz. Satürn, Altıncı Ev'in (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) efendisidir. 24 Ocak 2020'den itibaren Beşinci Ev'e (İstihbarat Evi, Eğitim veya Öğrenim, Sevgi ve Kazanımlar) geçecek. Sonuç olarak, bu, Başak Ay burcu için kariyerle ilgili büyüme ve başarı açısından ortalama bir yıl olacaktır. Satürn, büyüme sürecini geciktirebilecek ancak sıkı çalışmanız sonunda iyi ve olumlu sonuçlarla karşılacaksınız. Merkür, Kariyer Evi'nin Efendisidir ve 25 Mayıs'tan 2 Ağustos 2020'ye kadar Başak Ay Burcu için Onuncu Ev'e (Kariyer Evi) geçecektir. Merkür, iyi bir kariyere sahip olmak için size yardımcı olacaktır. Projelerinizde başarılı olacaksınız ve işiniz bu süre zarfında iyi bir iş anlaşmasına imza atacak.

 

TERAZI

2020 yılı Ay burcu Terazi olanlar için mutluluk ve keyif dolu bir yıl olacaktır. Geçmişte bir sebepten ötürü bitmemiş kalmış olan tüm hayallerinizi bu yıl gerçekleştirebileceksiniz. Horoskopta belirtildiği gibi, öğrenciler akademik olarak iyi bir performansa sahip olacak ve bu yıl boyunca iyi kariyer ve sağlık enerjisinden bolca yararlanacaklar.

2020 Terazi horoskobuna göre, Rahu Sekizinci Ev'e (Yaş Evi, Beklenmedik Kazançlar, Ataların Mülklerindeki Kazanımlar, Önceki Hayatın Karmalarının Sonucu), 23 Eylül 2020'de Baba ve Patron görevinizle ilişkinizi geliştirmek ve iyileştirmek için dokuzuncu evden (talihve baba evi) iyi bir zaman yaratıyor. Rahu'nun Sekizinci Ev'e taşınması nedeniyle 23 Eylül 2020'den itibaren araştırma çalışmalarına dahil olma olasılığınız yüksek. Bu yıl boyunca küçük kapsamlı seyahatler de artacaktır.

Terazi 2020 horoskobuna göre, özellikle 22 Mart - 4 Mayıs 2020 tarihleri arasında Mars'ta Satürn ile transit geçiş yapacağı için ortak iş yaparken dikkatli olun. Annenizin sağlığı ile bu yıl acil ilgilenmeniz gerekebilir.

Terazilerin 2020 kariyer horoskoplarına göre, bu yıl 2020'de kariyerinizdeki büyümenizi ve başarınızı getirecek sıkı çalışma ve kendi kendine yardım için bir ödül olarak yeni bir fırsat sunulacak.

Satürn ve Jüpiter Oğlak burcunda geriye doğru hareket ederken 14 Mayıs ile 13 Eylül 2020 arasında yeni bir iş kurmaktan veya büyük bir yatırım yapmaktan kaçınmanız iyi olacaktır ve bu süre boyunca işinizi de değiştirmekten kaçının.

 

AKREP

2020 Akrep Horoskobuna göre genel olarak 2020 yılı ay burcu Akrep olanlar için iyi görünüyor. Kariyeriniz, insan ilişkilerinizle ilgili size iyi şeyler gelecek. Cesur olacaksınız ve düşmanlarınızın üstesinden gelmek için inisiyatif kullanmaktan geri adım atmayacaksınız. Bunun nedeni Satürn'ün 24 Ocak 2020'den itibaren Üçüncü Evinize (Kardeşler, Cesaret ve Seyahatler Evi) taşınmasıdır. Akrep 2020 horoskobuna göre bu, kendinize olan güveninizi arttırırken size kendini geliştirme fırsatı verecektir.

Jüpiter İkinci Evinize (Servet ve Aile Evi) girecek ve 20 Kasım 2020'ye kadar burada kalacak. Jüpiter İkinci Ev'e girdiğinde, kişiyi bilgi edinmek için iyi bir konuşmacı yapar ve onu cesaretlendirir. Bu arada, Jüpiter ay burcunuzda yaklaşık 122 gün boyunca 14 Mayıs'tan 13 Eylül 2020'ye kadar geriye doğru hareket edecek.

Rahu veya Kuzey Ay Düğümü, 23 Eylül 2020 tarihine kadar Sekizinci Evinizde (Yaş Evi, Beklenmedik Kazançlar, Ataların Mülklerinden gelen Kazanımlar, Önceki Yaşamın Karmalarının Sonucu) mevcut olacak. Ancak Rahu'nuzun doğum haritanızdaki konumu Sekizinci Evin sonuçlarını tamamen sizin için değiştirebilir.

23 Eylül'den itibaren Rahu ve Ketu evlerini değiştirecek ve Rahu Yedinci Evinize (Evlilik ve İş Evi) ve Ketu Birinci Evinize (Yükselen Evi Kişilik veya Karakter evi) girdikleri gibi sağlık sorunlarınızın bir çoğundan yana rahatlayacaksınız.

Kariyer gelişiminiz ve başarınız hakkında tutkulu kalacaksınız ve 2020 boyunca çok sıkı çalışacaksınız. Satürn Üçüncü Evinizde (Kardeşler, Macera ve Seyahatler) bulunduğundan, size ilham verecek profesyonel büyümeniz ve başarınız için en iyisini elde etmek amacıyla konfor bölgenizin ötesine geçin.

Nisan-Haziran 2020 ayından itibaren, üçüncü evdeki Jüpiter ve Satürn kavuşumu daha fazla katkı sağlayacak, iş ile ilgili kısa mesafeli seyahatlere devam etmenizi sağlayacaktır.

Mars, Altıncı Ev'in efendisidir (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) ve Akrep Ay Burcu için 17 Ağustos'tan 4 Ekim 2020'ye kadar ilgili evden geçiş yapıyor. Mars'ın geçişi sonucunda yeni iş fırsatları elde edeceksiniz. Bu süre zarfında terfi alma şansı da yüksektir. Mart ayından Mayıs 2020'ye kadar, kariyerinizle ilgili istenen sonuçları elde etmek için enerjiniz yüksek olacaktır.

 

YAY

Ay Burcu Yay olanlar için 2020 yılı ortalama bir yıl olacaktır. Yıl havadaki karışıklık ve gerginlikle başlayabilir, ancak yıl ortasından sonra işler iyiye dönecek ve günleriniz her yerde sevinç ve kahkaha ile doldurulacak. Bu yıl horoskobunuzda belirtildiği gibi, Satürn 23 Ocak 2020'den itibaren ikinci evden (Servet Evi) geçtiği için, bu süre zarfında iletişim kurarken söz vermemeniz ve sözlerinizi akıllıca seçmeniz zorunludur.

14 Mayıs - 13 Eylül 2020 arasında, Satürn ve Jüpiter, İkinci Ev'de (Servet Evi) geriye doğru hareket ediyorlar. Ailenizle samimi ve sağlıklı bir ilişki sürdürmenin zamanı geldi. Yıl ortasında huzursuz hissetme şansınız var. Bu nedenle, işte herhangi bir risk almayın ve huzursuzluğunuzu ve özellikle Mayıs-Haziran 2020'den fazla düşünme sürecini kontrol etmeye çalışmayın. Bu yıl boyunca arkadaşınızın size ihtiyacı olabilir ve duygularını anlamanız ve onun yanında durmanız bağınızı daha da güçlendirecek .

Sağlık bu ay sizin için endişe kaynağı olabilir ve kendinize uygun bir şekilde bakmazsanız, kötü sağlığınızın arkasındaki kesin nedeni teşhis etmesi zor olacaktır. Rahu'nun 23 Eylül'den itibaren geçişi, sağlığınızın ardındaki sebep olacak.

Düşmanlarınız bu yıl size zarar vermek isteyebilir ve 23 Eylül'den itibaren Ketu'nun Yurtdışı Seyahatler Evi'ne taşınması nedeniyle kapsamlı seyahatlere katılabilirsiniz.

Kariyeriniz bu yıl boyunca birden fazla dalgalanma yaşayacaktır. Yıl ortasında kariyerinizle ilgili önemli kararlardan kaçının. Mayıs-Haziran 2020 arasında iş ortağınızla çalışırken sabrın anahtar kaliteniz olması ve kişisel hayatınızı onlarla tartışmaktan kaçınmanız gerekir. İyi iş zekanız, Eylül ayı sonunda yeni iş fikirleri ve ürünler bulmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle 22 Mart - 4 Mayıs 2020 tarihleri arasında piyasadaki rakiplerinize karşı dikkatli olun.

Venüs Altıncı Evinizde (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) ve 29 Mart'tan 1 Ağustos 2020'ye kadar Yay Ay Burcu için Altıncı Evde (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) geçecektir. Bu dönemde, büyük olasılıkla yeni ve daha iyi bir iş fırsatı elde edeceksiniz. Ayrıca, işinizle ilgili olumlu ve iyi haberler alma şansınız da yolunuza girebilir.

Merkür, Onuncu Evinizde (Kariyer Evi) ve 3 Eylül ile 22 Eylül 2020 arasında Yay Ay Burcu için Onuncu Evden (Kariyer Evi) geçecektir. Bu, 2020 yılında kariyerinizdeki ilerleme ve büyüme için iyi bir dönem olacaktır. Kıdemlileriniz ile ilişkiniz de bu süre zarfında iyileşecektir.

 

OĞLAK

Ay burcu Oğlak 2020 horoskobuna göre, bu sizin için olumlu ve iyi sonuçlar almak için mücadele ve sıkı çalışma ile doldurulacak yoğun bir yıl olacak. Satürn'ün 24 Ocak 2020'den itibaren burcunuz olan Oğlak'tan geçtiği için bu yıl Sade Sati'nin ikinci aşamasına girdiğiniz için, istenen sonuçları elde etmek için sıkı çalışmanızda ve çabalarınızda bir artış yaşayacaksınız.

Sağlıkla ilgili konu, çoklu inişler ve çıkışlar nedeniyle önünüzde kayalık bir yol gibi görünecektir. Bu yıl öğrenciler için akademik olarak sağlam bir yıldır, çünkü sıkı çalışmaları onlara iyi sonuçlar kazandıracaktır. Siyasete ilgi duyanlar da bu yıl kendi alanlarında iyi olacaklar. Rahu 23 Eylül'e kadar Altıncı Evinizden (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) geçeceğinden gizli düşmanlarınızla savaşa girmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, bu süre zarfında mahkeme davalarına dikkat edin. Oğlak 2020 burç tahminlerine göre, bu süre zarfında gereksiz seyahatlere dalmayın, bu sizin için gereksiz zihinsel stres ve gerginliğin nedeni olabilir. Ay burcunuzda Jüpiter ve Satürn gerilemesi nedeniyle 14 Mayıs ile 13 Eylül arasında işle ilgili baskılardan kaçının.

Kariyerinizde bir yıldız gibi parlayacaksınız ve kredi tamamen profesyonel büyümenize verdiğiniz sıkı çalışmaya ve çabaya gidecek. Yılın ortasında kariyeriniz veya işinizle ilgili önemli kararlar almaktan kaçının. Mars, Satürn ile birlikte geçiş yaptığı için 22 Mart'tan 4 Mayıs'a kadar arazi veya mülkle ilgili herhangi bir işle uğraşmazsanız iyi olacak. Bu yıl işle ilgili bir tura çıkacaksınız ve aynı zamanda tadını çıkaracaksınız.

Merkür, 25 Mayıs'tan 2 Ağustos 2020'ye kadar Altıncı Evinizden (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) geçecektir. Bu dönem size yeni iş olanakları sağlayacaktır. Bu süre içinde işinizde daha başarılı olacaksınız.]

Bu yıl iş ortaklığınıza dikkat edin. Denizaşırı seyahatler için gitme olasılığınız yüksektir ve orada çalışmanızla ilgili yeni bir fırsat elde edersiniz.

Venüs, 18 Kasım'dan 11 Aralık 2020'ye kadar Oğlak burcu için Onuncu Evinizden (Kariyer Evi) geçecektir. Bu dönem, kariyer olumlu yönde kalır ve becerilerinizi kanıtlamak, kidemlilerinizi ve patronunuzu etkilemek için yeni fırsatlar elde edersiniz.

 

KOVA

2020 Kova burcu horoskobuna göre, Sade Sati'nin ilk aşaması bu yıl Kova ay burcunda başlamaktadır, bu yüzden mücadeleye ve normalden daha sıkı çalışmaya hazır olun. Şu anda uyguladığınız sıkı çalışma ve mücadele, tüm süreç boyunca sabırlı olmayı planlıyorsanız, yaşamın her alanında büyüme ve başarı ile birlikte harika sonuçlar getirecektir.

Kova 2020 Burç tahminlerine göre, bu yıl Kova burcu için hem iyi hem de kötü bir birleşim olacak, çünkü ay burcunuzun efendisi onikinci evinizden (Maneviyat, Giderler ve Denizaşırı Seyahatler) geçiyor.

Profesyonel yolculuğunuzda yaşamda istediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli kilometre taşlarına ulaşacaksınız. Rahu huzur evine geçeceğinden, özellikle 23 Eylül'den itibaren ruhunuzu koruyun ve çok sabırlı olun. Bu süre zarfında herhangi bir kavga veya argümandan kaçının ya da hiç kimseye ihanet etmeyin, aksi takdirde Satürn bu yıl sizin için iyi ve rahat bir yaşam şansını ortadan kaldıracak ve sizi cezalandırabilir. Yılın ortasında seyahat etmekten kaçınmak iyi bir seçenek olacaktır. Bunun yerine, sağlığınızı kontrol altında tutmak için sağlıklı bir yaşam tarzı denemeli ve doktorunuz tarafından istenen gerekli tedaviyi almalısınız.

Ayrıca bu yıl hayatınızda yeni bir başarılar dizisinin yeni bir kaynağı olacak yeni araştırma çalışmalarına başlayabilirsiniz.Yabancı şirketlerle yeni ve faydalı bir bağlantı kuracaksınız ve 2020 Kova Kariyer Burcunda belirtildiği gibi onlar için yeni iş veya iş fırsatları elde edeceksiniz. Satürn gerilemede olduğu için, bir projenin tamamlanması sizin için çok çaba, mücadele ve sıkı çalışma gerektirecektir. Mars ve Satürn 22 Mart'tan 4 Mayıs 2020'ye geçiş yaparken, Kova 2020 kariyer horoskobunuza göre kariyer açısından zor bir zaman olacak.

Satürn, onikinci eve (Maneviyat, Giderler ve Yurtdışı Seyahatler Evi) geçiyor ve 24 Ocak 2020'den itibaren altıncı evi (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) etkiliyor. Kariyerinizde yavaş büyüme yaşayacaksınız.

Mars, 8 Şubat 2020'ye kadar Ay Kova Burcu olanlar için onuncu evden (Kariyer Evi) transit geçecek. İşyerinizde güç ve otorite elde edeceksiniz. Bu süre zarfında kariyer gelişiminizi daha da artıracak güçlü olasılıklarınız vardır.

 

BALIK

Genel olarak 2020 yılı Balık burcu için iyi bir yıl olmaya devam edecek ve aynı zamanda kariyer, sağlık, servet ve sevgi açısından bir sürü fırsat getirecektir. Işler daha iyi bir gelecek için düzelecek, ancak işlerin sizin lehinize çalışmasını sağlamak için duyduğunuz çalışmalar ve çabalarınızla birlikte tüm süreçle gerçekten sabırlı olmalısınız.

Tahmin edildiği gibi, bu yıl kariyeriniz için iyi olacak çünkü en hak ettiğiniz kariyer büyümesini ve başarısını elde edeceksiniz ve bu yıl sizin için belirlediğiniz tüm hedeflere ulaşacaksınız.

11 Mayıs - 29 Eylül tarihleri arasında yabancı bir geziye çıkmaktan kaçının. Satürn bu anda retrogresyon aşamasında olacaktır. Mars'ın Yay burcundaki Kariyer Evi'ne geçmesinden bu yana 22 Mart'tan itibaren işinize yatırım yapma şansınız çok yüksek.10 Eylül - 14 Kasım arasında herhangi bir söz vermekten kaçının, başka bir deyişle Mars bu süre zarfında gerileme içinde olduğundan sözlerinizi tutamayacağınız yüksek olasılıklar vardır. Horoskopta sizin için özellikle 15 Şubat - 15 Mart arasında yüksek denizaşırı seyahat olanakları görülebilir.

Arkadaşlarınızla herhangi bir anlaşmazlıktan kaçının. Bu yıl birden fazla kısa mesafeli yolculuğa çıkabilirsiniz ve özellikle 23 Eylül'den itibaren dokuzuncu evdeki (Talih Evi) Akrep burcundaki Ketu'nun geçişi nedeniyle manevi seyahatiniz de artacaktır.

Yıl başlarken, kariyerinizde birçok kafa karışıklığı ile karşı karşıya gelebilir ve iş değiştirmek de isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, özellikle profesyonel yaşamınızda önünüzde zor zamanlar olduğundan, Eylül 2020'ye kadar kariyerinizle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce beklemeniz şiddetle tavsiye edilir. Daha iyi bir profesyonel gelecek için becerilerinizi ve teknik bilgilerinizi geliştirmek için yeni bir akademik kursa katılabilirsiniz.

Güneş, 17 Ağustos'tan 16 Eylül 2020'ye kadar altıncı evinizden (Borç, Sağlık ve Düşman Evi) geçecektir. Bu, kariyeriniz için iyi bir dönem olacak. Bu süre zarfında yeni iş fırsatları elde edeceksiniz.J

üpiter, 20 Kasım 2020'ye onuncu evinizden (Kariyer Evi) geçecektir. Bu dönem, kariyer büyümesi, tanınma, güç ve yetki getirecektir ve profesyonel başarınızı artıracaktır.

Bu yıl içinde bir ortaklıkta yeni bir iş kurma şansı yüksektir. 23 Eylül'den itibaren Ketu kariyer evinizden taşınacağından kariyeriniz pürüzsüz ve sorunsuz olacaktır. İş arkadaşlarınız yanınızda olacak ve kişisel bilgilerinizi birbirinizle paylaşacak kadar yakın olacaksınız. Patron ve kıdemliler de sizi destekleyecek, ancak özellikle 22 Mart - 4 Mayıs 2020 arasında onlarla olan ilişkinize daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Nisan-Haziran ayları arasında ve ayrıca Ekim-Aralık ayları arasında işte terfi alma şansı yüksektir ve bu süre zarfında bir iş arıyorsanız da yeni bir iş bulabilirsiniz.