2021 Burçlar Yıllık Vedik Yorumu

Vedik Astroloji, Ay burcunu esas alır ve yorumları okurken Ay burcunuza göre okumanız daha doğru sonuçlar verecektir.

KOÇ

Koç burçları için 2021 haritası, yılın hayatınız üzerinde muazzam bir etki yaratacağını gösteriyor. 2021, Koç burçları için hayatlarının tamamen değiştiği, dönüştüğü bir yıl olabilir. İlk doğal burç sizsiniz ve 2021 yılı için haritanız, hayatınızın temel alanlarında oldukça önemli bir değişiklik öngörüyor. Profesyonel cephede ilerleme ve gelişme göreceksiniz.

Maneviyata yöneleceksiniz, annenizle olan ilişkiniz de 2021 yılında bir miktar değişecek. 2021 Koç burcu, eşinizle olan ilişkiniz açısından aile içi mutluluğu göreceğinizi gösteriyor. Yabancı ülkelerde yeni bağlantılar kuracaksınız. 2021 yılı ayrıca ev, araç ve becerilerinizi geliştirmek için farklı fırsatların refahını da öngörüyor.

Koç burcuna sahip insanlar, özellikle bu 2021 kariyerlerinde bu değişiklikleri hissetmeye başlamış olabilirler. Koç kariyeri 2021 için, birçoğunuzun profesyonel cephede kişiliğinizde bir değişiklik fark edeceğinizi gösteriyor. Koşullarınızın zorunluluğundan kaynaklanıyor olabilir veya kariyer yolunuzu büyük ölçüde değiştirmeyi seçebilirsiniz.

Koç kariyeri 2021 yılı ayrıca, değişimin ani olmasa da ve kademeli olarak gerçekleşmesine rağmen, bir Koç burcunun yaşam hedeflerine yönelik genel bakış açısının, daha olgun ve net bir vizyonun yanı sıra daha iyi bir anlayışla değişeceğini de göstermektedir. Kariyerinizde zaman zaman değişimler göreceksiniz ve sıkı çalışmanızın ödüllerini yıl boyunca zaman zaman alacaksınız.

2021 Koç burcu kariyeri, Şubat ve Mart aylarında aralıklı kazanç ve kayıplara işaret ediyor. Burcunuz bu dönemde sıkı bir rekabet öngörüyor ve sabrınız ve sebatınız her iki açıdan da dengenizi korumanın anahtarı olacak.

2021'in ikinci ve üçüncü çeyreği daha olumlu sonuçlar gösteriyor ve şansla birlikte gelir artışı da oldukça belirgindir. 2021 Koç burcu tahmini, kredinize eklenecek yabancı kaynaklardan kazançlar öneriyor. Aynı dönemde kardeşlerinizden ve arkadaşlarınızdan da kazanç elde edeceksiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle kısa iş seyahatleri de oldukça mümkündür.

Eylül ortasından Kasım 2021 sonuna kadar olan kısa dönemde, yatırım ve projelere dikkat etmeniz gerekecektir. Bu süre size istenen sonuçları vermeyebilir ve işyerindeki gerginlik sizi zihinsel olarak etkileyebilir. Bununla birlikte, daha parlak tarafta, 2021, kariyeriniz ve finansınız açısından tatmin edici bir yıl olacak.

Koç burcu 2021, sizin için güçlü ve sağlıklı bir yıla işaret ediyor. Ancak, Koç burcunun yılın başında kanla ilgili bir problem veya başın veya sağ gözün sağ tarafında bir yaralanma konusunda daha dikkatli olması gerekecektir. 2021'in ilk çeyreğinde boğaz enfeksiyonu yaşama ihtimali de görülmektedir.

Herhangi bir sağlık komplikasyonunu ortadan kaldırmak için genel bir sağlık kontrolü son derece önemlidir. Eylül 2021 ve Ekim 2021, karın bölgesi ile ilgili sağlık sorunlarına daha fazla dikkat edilmesini gerektiriyor.

Öğrenciler ve çocuklar için Koç eğitim burcu 2021, çalışmalarına tembel bir tavırla başlayacak bir yılı işaret ediyor. Sadece enerjinizi tüketecek anlamsız faaliyetlerle kolayca dikkatiniz dağılacaktır.

Bununla birlikte, yıl ortasında yavaş yavaş hızınızı arttıracak ve zamanınızı üretken bir şekilde akademik hedeflerinize yoğunlaşmaya ayıracaksınız. Öğrenciler rekabet becerilerini geliştirebilecekler. Özellikle Ağustos-Eylül 2021'de Koç burcu, rekabetçi sınavlarda başarıyı gösterir.

 

BOĞA

Boğa burcu 2021 haritası, 2021'de size karışık bir servet ve deneyim paketi getiriyor. Hayatınızda daha önce benzeri görülmemiş birçok olay meydana gelebilir. Satürn, meslek evinin yönetici gezegeni ve şans, 2021 yılı Boğa burcunda bir söz vererek, insan için faydalı bir kombinasyon yaratıyor. Bu yıl kariyerinizde birçok ani kazanç ve fırsat bulacaksınız.

Bununla birlikte, diğer yandan, küçük sağlık sorunları ve kişisel ilişki sorunları sizi arada rahatsız edebilir. Ayrıca, bu yıl 2021, özeleştirel yaklaşımınız sizi birçok plan yapmaya ve hayatınızda çeşitli yeni ve alışılmadık fikirler üretmeye zorlayacak. 2021 yılında kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla kutsal bir yere seyahat etmek mümkün olabilir.

Boğa burcu 2021, yılın başında Boğa ay burcunun gelirlerinde ve profesyonel kariyerlerinde olumlu bir kazanıma tanık olacağına işaret ediyor. Araştırma çalışmanızı yayınlamak veya sunmak için uzak bir yerden davet alabilirsiniz. Boğa burcu olan öğrenciler için 2021 akademik performansları açısından güzel bir zaman. Şubat ayı, avukatlar, sporcular ve rekabetçi sınavlara hazırlanan aday öğrenciler için oldukça faydalı olabilir.

2021 Boğa burcu, Nisan ayından Haziran ayına kadar profesyonel ve kişisel yaşamınızda bazı beklenmedik olayların olabileceğini öngörüyor. Ani kazanç kaynakları, doğrudan veya dolaylı olarak yurt dışından veya yabancılar ile ilgili kaynaklardan gelebilir.

Bu zaman, bir yandan oldukça verimli ve elverişli olabileceği için karışık bir dönemdir; aynı zamanda, bazı beklenmedik kayıp ve masraf olasılıkları da vardır. Boğa 2021 burcu ayrıca Rahu geçişinin Boğa üzerindeki etkisinin bu durumu çok zor hale getirdiğini ve yalnızca bireyin belirli bir burçtaki gezegenlerin yerleşiminin daha ayrıntılı bir analizinin gerçek sonucu ortaya çıkarabileceğini gösteriyor.

Temmuz-Eylül 2021 arasındaki zaman, Boğa Ay burcu için daha yumuşak bir yolculuk olacak. Eğitim 2021 burcu, Boğa burcuna sahip öğrencilerin çalışmalarına daha iyi konsantre olabileceklerini gösteriyor. Burçtaki bu dönem, aynı zamanda, bir araç satın alabileceğiniz bir zamanı gösterir.

2021'in son çeyreği, Boğa burcuna yine karışık sonuçlar getirebilir. Ortaklık ve ilişki evi, daha fazla dikkatinizi ve odaklanmanızı gerektirir.

Boğa burcu kariyeri 2021, becerilerinizin ve kariyerinizin iyileştirilmesi için araştırma ve geliştirmeye yöneleceğinizi gösterir. Bu yıl hayatınızdaki ani olaylarla mesleğinizde önemli kazanımlar elde edeceksiniz.

Boğa burçları için 2021 sağlık göstergeleri, bu yıl olumsuz bir zamana işaret ediyor. Sağlık sorunları konusunda daha dikkatli olmanız ve kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekecek. Boğa yerlilerinin sağlıkları konusunda özellikle Ocak, Ekim ve Kasım aylarında dikkatli olmaları gerekir. Özellikle Mart ayında ve 2021'in sonlarına doğru eşinizin sağlığı da dikkate alınmalıdır.

 

İKİZLER

Yıllık İkizler burcu 2021, analitik ve meraklı zihniyetiniz nedeniyle önümüzdeki yılın sizin için oldukça heyecan verici geçeceğini gösteriyor. Yıl, analitik araştırmalara katılmanız ve yaratıcı zihninizi kullanmanız için size birçok fırsat sunacak. İkizler ay burcu, gizli yeteneklerinden dolayı 2021 yılında önemli sonuçlar görecek.

2021 İkizler burcu, akrabalar ile ilişkilerinizin gelişeceğini ve profesyonel cephenin de 2021'de bazı değişiklikler göreceğinizi gösteriyor. Kendinizi, öz saygınızı ve ifadelerinizi artıracak bir komuta konumunda bulacaksınız. Bu yıl yurtdışında yeni ilişkiler geliştireceksiniz. İkizler 2021 burcu, kişiliğinizde ve topluluk önünde konuşma becerilerinizde de bir gelişme olduğunu gösterir.

Ayrıca, spekülatif faaliyetler yoluyla tasarruf açısından oldukça başarılı olacak ve daha fazla kar elde edeceksiniz. İkizler burcu öğrencileri ve çocukları, 2021'de becerilerine daha fazla odaklanabilecek ve akademik alanlarında başarı yakalayabilecekler.

İkizler kariyeri 2021 burcu, profesyonel yaşamınızda inişler ve çıkışlar olacağını gösteriyor, ancak kariyerinizdeki genel kazanç oldukça önemli olacaktır. Bu yıl spekülasyonlarda şansınız açısından karlı sonuçlar göreceksiniz. 2021'de eğlence, medya veya kitle iletişimi alanlarından insanlarla ilişki kurma olasılığınız daha yüksek.

İkizler burcu 2021 ayrıca astroloji veya numeroloji öğrenmek için ani bir dürtüye işaret ediyor. İkizler burcunun yabancı bir ülkeyi ziyaret etme ve yerleşim şansı olasılığı da oldukça yüksektir. 2021 İkizler burcu, kişiliğiniz ve şansınızın iyiliği tam bir uyum içinde olduğundan, sizin için genel olarak canlı bir yıl sunuyor.

İkizler ayının kariyer burçları, 2021'in başında sıkı çalışmalarının istenen sonuçlarını göremeyecek. Ancak, Nisan ayından sonra size gelen karları bulacaksınız.
İlk üç ay boyunca hem kariyerinizde hem de finansal açıdan bazı önemli olaylar ortaya çıkacak ve bu da profesyonel yaşamınızda bir kilometre taşı olarak olumlu bir şekilde kanıtlanacaktır. Aksi takdirde, 2021 boyunca yapılacak her türlü değişiklik, yaşamda daha iyi fırsatlar için tüm yürekten umut ve inançla karşılanmalıdır.

İkizler burcu 2021, sıkı çalışmanızın ve hayata olumlu bir yaklaşımla tutarlılığınızın yılın ikinci yarısında size ödüller vereceğini gösteriyor. Eylül 2021, spekülasyon yatırımları için en iyi aydır. Ekim ve Kasım aylarında iki aydan fazla süre dışında düzenli olarak kazançlar alacaksınız. 2021 yılında kademeli ancak yavaş bir büyüme göreceksiniz.

İkizler burçları için 2021 sağlık göstergeleri biraz zayıf kalıyor, bu nedenle sağlığınıza dikkat etmeniz ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olmanız önerilir. Şimdilik dışarda yenen, güvenilir olamayan yemeklerden mümkün olduğunca kaçının.

Deriyle ilgili rahatsızlıklara, boğazda veya karaciğerde hafif enfeksiyona ve Şubat, Nisan-Haziran ve Eylül-Ekim aylarında genel yaralanmalara karşı dikkatli olun. Dengeli beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak sizi daha sağlıklı bir yola yönlendirecektir. İhtiyati tedbir olarak gereksiz ağır yük kaldırma riskinden kaçının.

Eğitim alanında 2021, İkizler öğrencileri için müreffeh bir yıl öneriyor. Yıl boyunca, özellikle 2021 Şubat ve Mart aylarında bilgi edinmek veya yeni bir kursa başlamak için birçok fırsat elde edeceksiniz.

Yeni beceriler, önümüzdeki dönemde kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacaktır. Mayıs-Haziran 2021 döneminde, yüksek öğrenim için yurtdışına çıkma veya rekabetçi sınavda başarılı olma gibi güçlü olanaklar vardır. 2021'in sonu, herhangi bir sınav veya eğitimle ilgili uğraşlar için olumlu bir sonuç gösteriyor.

 

YENGEÇ

Yengeç burcu 2021 haritası, 2021'in etkisini hayatınızın temel alanlarında göreceğini öne sürüyor. Evliliğinizde, ortaklığınızda önemli gelişmeler göreceksiniz ve kamu imajınızda veya kişiliğinizde belirgin bir değişiklik fark edeceksiniz.

Ayrıca 2021'de yüksek öğreniminize, anne babanızla olan ilişkinize ve sağlığınıza ilişkin şansın sizin tarafınızda olduğuna şahit olacaksınız. 2021 yılı dini mekan gezilerinin yanı sıra size ev rahatlığı ve mutluluğu da kazandıracak.

Yengeç burçları için 2021 kariyeri, bu yıl yaşamdaki iş, kişisel ve profesyonel ilerleme için olumlu bir sonuç sağlayacağını gösteriyor. Yengeç yerlilerinin bu yıl sağlıkları konusunda dikkatli olmaları gerekecek.

Özellikle bu yıl iyi bir yerleşimde olmayan gezegenler, kişinin hayatındaki evlilik sorunlarına işaret ediyor. Yengeç burcu olan öğrenciler bu yıl bazı güzel değişiklikler görürken, çalışanlar da 2021'de kendilerini iyi bir finansal durumda bulacaklar.

2021'in başından itibaren profesyonel ve finansal yönlerin istikrarlı bir büyüme görebileceğini öne sürüyor. 2021'in ilk dört ayında, Yengeç burçları kariyerlerinde istikrarlı bir artış görebilir ve Mart ayından itibaren yabancı bağlantılar yoluyla bazı kazanımlar görebilir.

Finans 2021 burcu, Nisan 2021 ile Eylül 2021 arasındaki dönemin biraz dengesiz olduğuna işaret ediyor ve tüm faktörleri dikkatlice inceledikten sonra yatırımla ilgili her türlü kararı vermeniz gerekiyor. Bununla birlikte, Temmuz-Ağustos 2021 size spekülatif hisseler yoluyla kazanç sağlayabilir.

Kariyer 2021 burcu, Eylül ayının hem kariyeriniz hem de maddi kazançlarınız için uygun bir ay olduğunu gösteriyor ve sizin lehinize bazı ani değişiklikler bekleyebilirsiniz.

Yengeç sağlık 2021 burcu, yılın büyük bölümünde küçük sağlık sorunları ile uğraşacağınıza işaret ediyor. 2021'in başından itibaren günlük rutininiz konusunda dikkatli olmaya çalışın. En kısa sürede sağlık kontrolünüzü yaptırmalısınız ve tıbbi tavsiyeye göre takviyelerinizi de almaya başlamalısınız.

Genel bağışıklığınız bu 2021'de düşebilir ve özellikle Ocak - Nisan ayları arası, Eylül ve Ekim ayı sağlığınız için çok önemlidir.

2021'de eğitim alanı, Yengeç burcu öğrencilerinin yarışmalarda başarılı olmak için iyi bir zaman geçireceklerini gösteriyor. Ocak 2021'in ilk yarısı, Şubat sonundan Nisan 2021'in başına kadar ve 20 Temmuz ile 6 Eylül 2021 arasındaki zaman, herhangi bir sınava giren öğrenciler için oldukça elverişlidir.

Yengeç öğrencilerine yönelik eğitim alanı, yabancı eğitim adaylarının Mayıs ve Haziran 2021'i uygun bir zaman olarak aramaları gerektiğini de öne sürüyor. Bu dönemde yüksek öğrenime kabul de mümkündür. Genel olarak, Yengeç burcu öğrencileri için yorucu ve uyuşuk hissedebilecekleri bir yıl.

 

ASLAN

Aslan burcu 2021, profesyonel yaşamlarında karizmatik bir şekilde başarılı olacaklarını öne sürüyor. Aslan burcu öğrencileri ve çocukları, sınavlarda istenen yeri fethetmek için zihinsel yeteneklerini de gösterecekler. Ancak bu yıl aslan burcu için her şey o kadar da kolay değil.

2021, Aslan burçlarının sağlıkları ve evlilik yaşamları açısından da bazı zorluklar öngörmektedir. Aslan burcunun egosu çevrelerindeki insanlara zarar verir ve yıl arasındaki dönem düşmanlarının yarattığı engellerden dolayı zor görünüyor.

Arkadaşlarını idare etmekte sorunlar yaşayabilirler ve aşırılık doğaları nedeniyle tartışmalara girebilirler. Bununla birlikte, Aslanlar, sonunda düşmanlarını yenmek için denenmemiş yol bırakmayacaklar.

Aslan 2021 burcu, 2021 yılı boyunca aktif olan alanların sağlığınız, rakipleriniz, davalarınız, ani kazançlarınız ve kayıplarınız olacağını gösteriyor. Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde bazı değişiklikler olacaktır. Öğrenciler çalışmalarına odaklanacaklar.

Bu yönlerden başka, Aslan burçları, mistik çalışmaların ilgisini çekecektir. Yurt dışı geziler ve yerleşim yerleri, servet, ebeveynlerin sağlığı ve kardeşler de bu 2021'de ilgilenmeniz gereken önemli alanlar olacak.

Aslan burçları için kariyer 2021 burcu, yalnızca daha iyi performans göstermeye odaklanmayacağınızı, aynı zamanda profesyonel çabalarınızı beslemek için kutunun dışında düşüneceğinizi gösteriyor. Alışılmadık iş yapma biçimleri, sektörde bir pozisyon edinmenizde sizi başarılı bir kazanca götürebilir.

Aslan kariyeri 2021 burcu ayrıca, çalışanların 2021'in ilk çeyreğinde işyerinde herhangi bir röportajda veya profesyonel rekabette başarılı olacağını gösteriyor. Aynı zamanda iş profesyonellerinin yeni fikirlerle başlayabileceği, girişimcilik yapabileceği olasıdır. Ancak harcamalar yüksek olabilir, bu da daha fazla Nisan'dan Eylül 2021'e kadar olan süreçteki işletmeler için.

2021 Aslan burcu, alandaki rekabet göz önüne alındığında, stratejilerinizi buna göre planlayabileceğinizi gösteriyor. Çok ve gayretle çalışacaksınız, bu da başarınızın anahtarı olacaktır. Yenilikçi fikirler ancak olanaklar önceden iyi araştırılırsa işe yarayacaktır.

Aslan kariyeri 2021, profesyonel yön için genel olarak harika bir zamana işaret ediyor. Maddi kazanç, 2021 yılının başında daha fazla gelecek ve Aslan burçları için 2021 mali burçlarına göre Nisan, Ağustos ve Ekim 2021, finansta en uygun zaman olabilir.

Sağlık 2021 burcu, bu yıl sağlığınızın endişe konusu olabileceğini gösteriyor. 2021 yılının başından itibaren sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeye çalışmalı ve sağlık kontrollerinize odaklanmalısınız. Sindirim sisteminiz konusunda son derece dikkatli olun ve 2021 sağlık falınız Aslan burçları için bir böbrek sorunu öngördüğünden, bu konuyla ilgili alışkanlıklarınızı değiştirin.

Sorunlar kalıcı olmasa da diyetinizi ve yaşam tarzınızı yönetmek daha sağlıklı bir yaşam için şarttır. 2021 yılının ilk çeyreğinde ve 2021 Eylül ortasından 2021 Kasım sonuna kadar - sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.

Eğitim burcuna göre, 2021 yılı Aslan öğrencileri için, zorlu çalışmalarını sınavlarda başarıya ulaştırabilir. Özellikle 2021 ilk 3 ay boyunca Aslan burçları için rekabet ruhu açısından oldukça olumlu. Eylül ortası ile Kasım sonu arasındaki dönem, Aslan burçları için herhangi bir sınavı geçmek için yine çok verimli bir zamandır.

 

BAŞAK

Başak burcu 2021, bu yıl pek çok cephede önlerine çıkan fırsatları görecek olan son derece zeki, sistematik ve pratik işaretler olduğunu gösteriyor. 2021 yılının başlangıcı, Başak burçları için kariyer, finans ve eğitim konuları açısından olumlu olacak görünüyor.

2021'deki tek endişe verici konunun yıl ortasında eşinizin sağlığı olduğunu gösteriyor. 2021 yılında eğitim, borsa, arkadaş, evlilik ve ortaklıklarda odak ve gelişmeleri görebilirsiniz.

Yakın ailenizle olan ilişkiniz de 2021 yılında büyük bir değişikliğe tanıklık edecek. Konuşmanıza daha dikkat etmeniz ve servetinizi ve mali durumunuzu yönetirken daha dikkatli olmanız gerekecek.

Kariyer 2021 burcu, 2021 yılı boyunca profesyonel hayatınızda başarılı olacağınızı gösteriyor. İş arayanların 2021 yılında iş bulmaları yüksek olasılıktır. Başak burcu öğrencileri ve çocukları da eğitim arayışlarında başarılı olacaklar.

Kariyer 2021 burcu, Ocak-Mart 2021 arasındaki ilk dönemin profesyonel yaşam açısından oldukça gelişeceğini gösteriyor. Başak burçları da sosyal statülerinde olumlu ilerleme görebilecekler. Mayıs 2021 itibariyle, Başak burcu için kariyer falı, arzu ettiğiniz yere göre daha kazançlı iş fırsatları veya yer değişikliği alacağınıza işaret ediyor.

Nisan 2021 ayı, yaşamınızda yaklaşımınıza ve tepkinize bağlı olarak her iki şekilde de gidebilecek ani olayları ortaya çıkarabilir. 2021 yılının sonu, kariyerinizi doğru yolda ilerletmek için size yine daha iyi iş fırsatları getirecek.

Çalışanlar için, Nisan 2021 ile Eylül 2021 arasındaki dönemin biraz zor olabileceğini öne sürüyor. Haziran-Temmuz 2021, Finans burçları 2021'e göre Başak yerlileri için harika olacak. Nisan'dan Eylül 2021'e kadar, iş arkadaşlarınızla iş yaparken dikkatli olmanız gerekecek.

Başak burcunun 2021 yılı sağlık alanı, sağlıklı bir yıl geçireceğinizi gösteriyor. Bununla birlikte, Haziran 2021'in son haftasından 2021 Eylül ortasına kadar, küçük sağlık sorunlarından kaçınmak için sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeniz gerekecek. Bağışıklığınız düşük olabilir. Bu nedenle, dışarıda yemek yeme veya sağlıksız bir yaşam tarzı sürdürme konusunda daha dikkatli olmanız gerekecek.

Başak burcu 2021 eğitim alanı, 2021 yılında öğrencilerin çoğunlukla doğru yönde gideceklerini ve çalışmalarında samimi olacaklarını gösteriyor. 2021 yılının çoğunda, Başak yerlileri rekabetçi bir ruh içinde olmak ve değerlerini kanıtlamak için birçok fırsata sahip olacak.

Bununla birlikte, Başak yerlilerinin dikkat etmesi gereken tek şey, zihinsel seviyenizi yüksek tutmak için kendinize diğer boş zaman aktivitelerini yapmak için düzenli zaman ayırmanız gerektiğidir. Aksi takdirde, hayatınızı etkileyebilecek depresif ve uyuşuk hissedebilirsiniz.

 

TERAZI

Terazi burcu için 2021 yılı özveri, disiplin ve başarılarla dolu görünüyor. Mart 2021'den Mayıs 2021'e kadar olan kısa bir dönem dışında, çoğu zaman evlilikte mutluluk hüküm sürecek, bu dönem boyunca her türlü ortaklığa dikkat etmeniz gerekiyor.

Teraziler, horoskobunuz profesyonel cephede güzel bir yıla başlayacağınıza işaret ediyor. Bununla birlikte, güvenle ışıldayacağınız Haziran / Temmuz 2021'de daha fazla sonuçlar elde edebilirsiniz. İşyerindeki profesyonel ilişkileri bozabileceğinden, bu dönemde öfkenizi izlemeniz gerekecek.

Mart 2021'de ve Nisan 2021'in ilk yarısında - iş ortağınızla iyi ilişkiler sürdürmeye çalışmanız gerekeceğini gösteriyor. Partnerlerinizle ayrılabileceğiniz bir dönemdir, dikkat edin.

Mayıs 2021, Terazi şansının size yeni fırsatlar sunarak lehinize olacağı zamandır. Bu dönemde terfi alabilecek veya iş yerindeki bir değişikliğin daha iyi bir finansal pozisyona sahip olmanızı sağlayacağını gösteriyor. Eylül 2021 boyunca, Terazi burçları için yurtdışına iş gezileri mümkündür. Ağustos 2021'in daha fazla para kazanmak açısından en iyi ay olabileceğini gösteriyor. 2021 yılının sonu, Terazi'nin kariyeri için yine olumlu olacak.

Mart, Nisan ve Ağustos 2021, sağlığınız için endişelenmeniz gereken zamandır. Önceden önlem alın ve herhangi bir sağlık sorunundan kaçınmak için sağlığınıza öncelik verin.

Eşinizle iletişim kurarken sakin kalmanızı ve sabırlı olmanızı tavsiye ederiz. Bu, aranızdaki anlaşmazlıkları çözmede yardımcı olacaktır. Agresif bir yaklaşım, ikiniz arasındaki tatlı bağı mahvedebilir.

 

AKREP

Akrep, tutku, güç, cesaret, dostluk, inatçılık, kıskançlık ve gizli eğilimlerin bir burcudur. 2021 Akrep burcu için büyüme açısından harika geçecek.

Aynı zamanda işten çok ihtiyaç duyulan bir mola bulacağınız bir yıl olacak. Bu yıl, Akrepler için birçok değişiklik mevcut. Etkisini görebilecek ana yönler eğitim, spekülasyon ve kardeşler olacaktır.

Ayrıca kendi başınıza yeni bir inisiyatif başlatma, kendi isteğinizle seyahat etme, servet kazanma, ruhsal bir uyanışa sahip olma ve yabancı bağlantılar bulma cesaretini bulacaksınız.

Yıl aynı zamanda yukarıda belirtilen faktörler üzerinde olumlu bir etki dönemi ile gelecek. Sizin için kılık değiştirmiş bir lütuf görevi görecek bir tür öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Akrep burçları için bu yıl ebeveynlerinin, özellikle de babanızın sağlığına dikkat etmeleri gerektiğini gösteriyor. Bu yıl sakin ve sabırlı olma sanatını öğreneceksiniz.

Son birkaç yıldır, sıkı çalışmanın genel büyümenizde yavaş bir değişiklik getirebileceğini öğrettiğinden beri sakin kalmak bu nedenle önemli ölçüde büyümenize yardımcı olacaktır.

2021 Eğitim horoskobuna göre, Akrep öğrencileri bu yıl pek çok fırsat yakalayacak. Bu yıl sağlık da size gelecek. Bununla birlikte, 2021'de endişelenmeniz gereken tek konu, sahip olduğunuz ortaklık - hem iş hem de evlilikle ilgili.

Haziran 2021'den Ekim 2021'e kadar olan dönem, orijinal planlarınızdan bazılarını yeniden düzenlemeniz veya yeniden yapmanız gerekebilir. Bu yıl size ihracatta daha yeni seçenekler sunacak.

Yabancı ülkelere işle ilgili seyahat şansı da olabilir. Bununla birlikte, kişi, Satürn'ün gezegensel pozisyonunun, bol bol verimli getiriler elde etmek için kariyerinizde gerçekten çok çalışmanızı istediğini hatırlamalıdır.

Ağustos ve Eylül ayları, sıralamalarda mesleki yükselme veya finansal kazançlar açısından iyi geçecek. Genel olarak, kariyeriniz için ödüllendirici bir zaman olacaktır.

Akreplerin sağlığı bu yıl genel olarak oldukça iyi olacak. Kişi bu konuda çok fazla endişelenmek zorunda kalmayacak. Ortaya çıkabilecek tek endişe babanızın sağlığıdır. Akrepler Mayıs ve ardından Ekim'in sonuna kadar olan zamanda, kişi genel sağlıklarına ekstra dikkat etmek zorunda kalacak.

Bağışıklıklarını ve beslenme alışkanlıklarını takip etmek bu dönemlerde başlamak için iyi bir yer olacaktır. Kasım ayında küçük göz enfeksiyonu veya ayağınızda yaralanma olabilir. Kişi tetikte kalırsa gereksiz riskli durumlardan kaçınabilir.

Genel olarak, 2021 iyi eğitim fırsatları açısından tatmin edici bir yıl olacaktır. Bunun için, kişinin çok çalışmaya devam etmesi gerekiyor. Bu yıl Akrep için evlilik cephesi pek umut verici değil.

Neredeyse tüm yıl boyunca evlilikte bazı sorunlar olacak ve evli çiftler arasında uyum ve anlayış kurmak zor olacaktır. Şubat ayının son haftasından Nisan ortasına ve ardından Mayıs ve Haziran ayına kadar geçen süre en zorlu dönem olacaktır.

Kendinizi partnerinizin yerine koymaya çalışın ve haklı olup olmadığınızı hatırlayın, diğer kişinin hatalı olduğu anlamına gelmez. Bu yıl tartışmayı kazanabilirsiniz, ancak ilişkiyi kaybetmenin bedelini ödemeniz gerekebilir.

 

YAY

2021 Yay burcuna göre ateşi bilgelik, iyimserlik, kendiliğindenlik, belagat ve maneviyatla ifade eden burç, tüm hayallerini hayata geçirecek bir yıla düşecek.

Yay 2021 burcu da bunun heyecan ve iyimserlikle dolu ender bir yıl olacağını öngörüyor. 2021, Yay burcunun tasarruf ve servet yaratma açısından etkili bir yükselişe geçeceği bir yıl olarak başlayacak. Ailelerinin mutluluğuyla ilgili her şey yerine oturacaktır.

Yeni bir ev satın alma veya mevcut evi yenileme şansı da muhtemeldir. Ataların mülkleri de onlara miras kalabilir. Aynı zamanda arkadaşlar ve kardeşler aracılığıyla gelecek kazanımları öngörerek yılın gerçekten hayırlı bir yıl oldugunu söyleyebiliriz.

Kariyer alanında, çalışma cephesinde yeni ve olumlu dönüşlerin olacağını gösteriyor. Bu yıl, hem işadamlarına hem de değerini kanıtlaması gereken iş arayanlar için büyük umutlar getirecek.

Son birkaç yılın Yaylar için çok iyi olmadığı bilinen bir gerçektir, ancak bu yıl büyük fırsatlarla dolu bir geri ödeme gibi olacak. Sahip olduğunuz düşmanlar veya rakipler, size karşı kimseyi ayaklandıramayacakları için telaşla karşılaşacaklar.

Yıl, annenizin sağlığı gibi küçük aksaklıklar veya evlilik hayatınızda küçük dönemler için küçük bir rahatsızlık dışında çoğunlukla sorunsuz geçecektir. Bununla birlikte, kişi, varoluşuna aşırı güven duyma hissinden uzak durması gerektiğini akılda tutmalıdır. Harcamalarınızı kontrol etmek, böylece iyi düzenlenmiş bir gelecek beklemek bir gerekliliktir.

Yay 2021 burcundaki tahminlere göre Kasım ayı, profesyonel amaçlarla yabancı bir ülkeye seyahat ile birlikte geliyor. Ağustos ortasından Ekim ortasına kadar olan dönem, kariyerleri yeni zirvelere ulaşacağından için son derece şanslı olacak.

Serbest meslek sahibi olanlar için Nisan'dan Eylül'e kadar olan dönem gerçekten verimli geçecek. 2021'deki mali durum söz konusu olduğunda, burcunuz, vaat edilen zenginlik ve tasarruf kazançları ile pek çok fırsat size gelmek üzere olduğu için çok endişelenmemeniz gerektiğini gösteriyor.

Bununla birlikte, harcamalarınızın da katlanarak artması konusunda sağlam bir şans var. Lüksünüzü kontrol etmezseniz, işler sizin için biraz endişe verici olabilir. Ocak-Şubat ve Haziran-Temmuz arasındaki dönemler, güvenli bir geleceğin bozulmadan yapılabilmesi için servet biriktirmek için gerçekten iyi olacaktır.

Sağlık söz konusu olduğunda yılın geri kalanı oldukça elverişli görünüyor. Yine de 2021 için Yay burcuna dayanan tahminler, ebeveyninizin sağlığı konusunda dikkatli olmanız gerektiğini belirtiyor.

Şubat ve Mart ayları kritik olabilir ve kişi bu dönemlerde ebeveynlerine iyi bakmalıdır.

 

OĞLAK

Oğlak burçları hırslı ve kararlıdır. Pratik eyleme ve organize becerilere inanırlar. Oğlak 2021 burcuna göre odak noktaları, disiplinleri, samimiyetleri ve sıkı çalışmaları nihayet çevrelerindeki dünyaya sonuç vermeye başlayacak.

2021, Oğlak burçları için seyahat, hobiler, sanat ve el sanatlarına odaklanması gereken bir yıl olacak. Kardeşlerinin yardımıyla yeni bir işin ortaya çıkma ihtimali vardır. Kamusal imajınız, terfiiniz ve profesyonel statünüz de yıl içinde değişecek.

Oğlak burcu iş cephesinde olağanüstü bir atılım yapacak. Profesyonel çabalarınızda yeni bir başlangıç veya olası bir genişleme işareti var. Eğitim alanınızla ilgili beklenmedik ve alışılmışın dışında kararlar alabilirsiniz.

Yeni bir işin ortaya çıkmasıyla birlikte seyahate ve maceraya daha fazla para harcayabilirsiniz. Kişi, atalarının mülkiyetiyle ilgili davalarda başarılı olabilir.

Oğlak burcu için 2021'de yeni bir işin ortaya çıkacağını gösteriyor. Yılın ilk çeyreğinin kendi girişimlerini başlatacakları yer olduğunu görecekler.

Kişi için bir sıkıntı sebebi olsa da, girişim başarılı olacaktır. Oğlak burcu için yönetici gezegen güçlü olacağından, alanlarında bir iş veya terfi / terfi arayanlar, şimdi bunu yapmanın tam zamanı.

Haziran-Temmuz ve Eylül arasındaki dönemler özellikle işiniz için faydalı olacaktır. Ocak ayında veya 2021'in sonuna doğru yabancı bir ülkeyi ziyaret etme şansınız var.

Oğlak burcu için horoskop 2021'de gelirlerinden daha fazla masrafla başlayacaklarını gösteriyor. Ancak, Haziran ve Eylül arasındaki aylar, kişinin bunu telafi edebileceği yerdir. Genel olarak, yıl yeni sorumlulukların ve yatırımların yolunuza çıkacağı gerçekten ödüllendirici bir yıl olacak.

Bu yıl asidite, mide problemleri ile birlikte baş ağrısı ve uykusuzluk gibi küçük sorunlar, işteki yoğun programlarından dolayı olabilir.

Bununla birlikte, 2021 Oğlak horoskobuna göre, kişi bir akıl yanılsamasından muzdarip ve genel olarak kararları konusunda oldukça bulanıklar. Kişi, zihnindeki sürekli dikkatini dağıtan şeyleri kısıtlayarak hedefleri konusunda daha fazla netliğe ihtiyaç duyar.

Oğlak burcu için Evlilik horoskobu, 2021 yılının sizin için bir nimet olarak geleceğini gösteriyor. Bu, sizin ve eşinizin birbirinizle olan ilişkilerinizde sevgi ve uyum bulacağınız yıldır.

Yılın ilk birkaç ayı ve Eylül-Kasım 2021 arası, birbirinizle bağınızı güçlendirmeniz için size geniş fırsatlar sağlayacaktır. Bu süre zarfında birlikte bir yere geziye gidebilirsiniz.

Ancak Haziran ve Ağustos arasındaki dönem sizin için çok zor olabilir. Gerginlik üzerine inşa etmek yerine bunları net bir iletişimle çözmeye çalışmalısınız. Genel olarak, 2021 evliliğiniz için gerçekten elverişli bir yıl olacak.

 

KOVA

Kova burçları 2021'de sizin için karışık bir talih çantası olacağını gösteriyor. Kovalar entelektüel, eylem odaklı, samimi, analitik, ödün vermeyen, mükemmeliyetçi ve doğası gereği küresel düşünür. Bir yandan, işinizi daha iyi hale getirebilirsiniz ve sıkı çalışmanız takdir edilebilir, mali durumunuz beklentilerinizi artırmayabilir.

Kova Ay burcu 2021'de çalışmaları için yurtdışına seyahat etme şansına sahip olsa da, geziler istenen sonuçları vermeyebilir. 2021'de sağlıkları açısından endişelenecek pek bir şeyi olmayacak olsa da, babanızın sağlığı konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor.

Harcamalarda, mali durumunuz söz konusu olduğunda tetikte olmanızı gerektirecek ani bir artış olabilir. Bu yıl maneviyata yönelebilirsiniz. 2021 kariyer horoskobunuz söz konusu olduğunda, Kovalar için bir iş değişikliği olduğuna dair bir gösterge var.

İletişim, tasarruf ve yemek alışkanlıklarınızda dikkatli olmanız gerekecek, çünkü bu alanlar 2021'deki gezegensel faaliyetler nedeniyle oldukça etkilenecek. 2021'deki Kova şansı sizin lehinize olacak.

2021'de borçlanmanın bir göstergesi oldukça görünür olduğundan, mali açıdan istikrar çok önemlidir. Kova burçlarının sağlıklarına, rakiplerine dikkat etmesi gerekecek ve anne ve akrabalarıyla olan ilişkilerde bazı önemli değişiklikler görecek.

Bu yil mevcut işinizi değiştirebileceğinizi ve başka bir tane bulabileceğinizi gösteriyor, bu da daha iyi bir fırsat olacak. İş sektöründeki Kova burcuları, 2021'de başlayabilecek yeni projeler bulacaklar. Ancak, iş için zaman sizin lehinize olmayabileceğinden, 2021 Haziran ve Temmuz aylarında dikkatli olmalısınız.

Kova ayı için 2021 sağlık horoskobu, sizi yemek alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmanız konusunda da uyarıyor. Haziran ve Temmuz 2021'de boğazınızda bir sorun veya dizde bir yaralanma öngörülebilir. Ekim 2021'de de araç kullanırken gereksiz risk almamaya çalışmalısınız.

 

BALIK

Balık horoskobu 2021'e göre, empatik, aşırı duygusal, yaratıcı Balık, daha önce yaptıkları sıkı çalışmanın sonuçlarına şahit olacak. Bu yıl onlara birçok yönden geri ödeme yapacak. 2021 yıldız falınız, profesyonel ve finansal cephede ödüller ve başarılar açısından pek çok kazanç öngörüyor. Balık burcu için 2021 mutlu ve uzun süreli bir sevgi ve istikrarlı bir evlilik öngörüyor.

Balık burçlarının sağlığının sağlıklı olacağını ve burcunuzda büyük bir tehdit görünmediğini gösteriyor. Kardeşlerle bazı rahatsız edici ilişkiler ve seyahat planlarındaki değişikliklerin yanı sıra, 2021'de çoğu şey planlandığı gibi gidecek. 2021'de kısa süreli yüksek gider ve zarar dönemleri olacak. Ancak genel olarak daha verimli ve faydalı görünen bir yıl olacak.

2021 Balık horoskobuna göre, 2021 yılı Balık burcunun arkadaşlıklara, kazanımlara ve gelire daha fazla konsantre olmasını sağlayacak.

Balık burcu ayrıca eğitim, spekülasyonlar, ani olaylar ve araştırma ve okült bilime karşı ani ilgiye de dikkat etmenizi istiyor. Bu yıl parasal kazanımların yanı sıra sosyal statüde de yükselme yılı.

Eşiniz kazanımlarınız açısından size birçok yönden destek olabilir. 2021'den Mart 2021'e kadar olan ilk birkaç ay, kariyer ve finans açısından güzel geçecek. Mali burç 2021, Nisan'dan Eylül 2021'e kadar olan dönemde harcamalarınızda aşırılık ve aralıklı para kayıpları bulabileceğinizi gösteriyor. Eylül ortasından 2021 Kasım sonuna kadar olan dönem, 2021 yılının ortasında kaybettiklerinizi size geri verebilir.

Bu yılın 2021'in ortasında sağlıkla ilgili bazı sorunların yanı sıra size genel olarak iyi bir yıl vaat ettiğine işaret ediyor. Uykusuzluk, bacaklarda ağrı ve genel olarak düşük bağışıklık gibi sağlık sorunlarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Bununla birlikte, diyetinize dikkat etmeye ve uygun şekilde uyumaya başladığınızda, kötü sağlık koşullarından çıkabileceksiniz. Aralık 2021, refahınız konusunda daha dikkatli olmanın zamanı olabilir. Bu bölümler dışında 2021'de zaman size sağlıklı bir zaman armağan edecek.

Şubat - Mart, Temmuz ve Eylül 2021, evlilik hayatınızdaki koşulları oldukça dikkatli bir şekilde ele almanız gereken yılın istikrarsız kısmıdır. Ayrıca eşinizle daha iyi iletişim kurmaya çalışmanız gerekecektir.