2023 Burçlar Yıllık Vedik Yorumu

Vedik Astroloji, Ay burcunu esas alır ve yorumları okurken Ay burcunuza göre okumanız daha doğru sonuçlar verecektir.

KOÇ

2023 yılı, büyük başarılar ve yol boyunca bazı başarısızlıklar yılı olacak. Satürn, karma evinizin yönetiminde önemli bir rol oynayacak ve bazı kariyer zorluklarına yol açacaktır.

Mars etkili bir gezegen olacak ve Koç'un yaşamına çok ihtiyaç duyulan bazı pozitifliği getirecek. Mart ayında Satürn ve Merkür onuncu eve düşerek harika finansal sonuçlar elde edecek. Bununla birlikte, on ikinci ev geçişte olacağı için kisisel hayatınızda bazı sancılar görebilirsiniz.

2023 yilinda gezegenler sürekli geçişler ve dönüşler içinde olacağından, inişli çıkışlı bir yıl olacak.

 

BOĞA

Yıl, Boğa burcu için öncelikle istikrarlı ve sorunsuz bir seyir olacak. Mars, öğrencilere yeni bir bilgelik getirecek ve şansın etkisi, eğitim için şanslı olduğunu kanıtlayacak.

Kariyer, Satürn'ün dokuzuncu eve gelmesi ve iyi şans getirmesiyle önemli sonuçlar görecek.

Mars, Venüs ve Jüpiter, ailenize iyi şanslar getirmek için Mayıs ortasında bir araya gelecek. Ağustos'tan Aralık'a kadar harika bir aile hayatı bekleyin.

Merkür beşinci eve taşınacak ve evli çiftlere çocuklarla ilgili bazı iyi haberler getirecek. Yılın ilerleyen bölümlerinde büyük bir sevgi gelişecek.

Boğa, kariyer ve aile hayatında büyük başarılarla mükemmel bir 2023 geçirecek.

 

İKİZLER

İkizler zorlu bir yıl geçirecek ve yol boyunca pek çok mücadele olacak. Yılın başlarında, Satürn sekizinci evde dinlenecek ve bu da bazı finansal sorunlara yol açacaktır.

Saturn'un İkizler burcundaki etkisiyle sağlık sorunları yaşayabilirsiniz ve bu dönemde sağlığınıza dikkat edin. Nisan ayından sonra Rahu on birinci eve taşınacak ve İkizler burcunun çok ihtiyaç duyduğu rahatlamayı sağlayacak.

Bir kariyer için en iyi zaman, Mars'ın büyük bir servet getiren on ikinci eve girmesiyle Mayıs ortasından Ağustos ortasına kadar olacak.

Evlilik hayatı için Jüpiter'in etkisi Eylül ayına kadar yılı verimli kılacak.

2023, sağlık ve kariyer konularında zorlu geçecek; çiçek açan ailevi hayatlarında biraz rahatlama bulacaklar.

 

YENGEÇ

Yengeçler, 2023'te kendileri için büyük bir servetin hazır olduğu verimli bir yıl geçirecekler.
Yılın başlarında, Satürn'ün konumlarının etkisiyle birçok sorunla karşılaşacaklar. Mali, ailevi sorunlar ve zihinsel stresin üzerinize gelmesini bekleyin. Saturn, Nisan ayı sonuna kadar sekizinci evinizi etkileyerek biraz rahatlama sağlamaya gelecek.

Finansal başarı büyük bir şekilde yolunuza çıkacak ve Jüpiter'in konumu hayatınızın diğer yönlerinde istikrar getirecek. Rahu'nun etkisi size yeni iş fırsatları getirecek.

Mars, onuncu evinizi etkileyecek ve Haziran'dan Temmuz'a kadar kariyer için iyi bir zaman geçirecek.

Önceki yıllarda zorluk yaşayan Yengeçler bu yıl büyük bir etki yapacaklar.

 

ASLAN

Bu yıl Aslan'lar için pek çok inişli ve çıkışlı karışık bir çanta olacak.

Jüpiter, yılın başlarında yedinci evde olacak ve finansal konularda denge ve istikrar sağlayacak. Mars altıncı eve gelecek ve bu da bazı olumlu ekonomik gelişmelere ve kazanımlara yol açacak.

Yılın başlarında Mars etkisi, ilişkilerinizde ciddi öfke sorunlarına ve kavgalara yol açacaktır.

Rahu'nun dokuzuncu eviniz üzerinde önemli bir etkisi olacak ve deniz asiri yolculuklara yol açacaktır.

 

BAŞAK

Bu yıl, sağlık sorunları ve 2023'te kazanılan büyük servet nedeniyle karışık bir çanta olacak.

Mars'ın yılın başlarında haritadaki konumu, birçok finansal krizin çözülmesine yol açacak. Başarılı olarak büyük şans sizinle olacak ve büyük bir servet yolunuza çıkacak.

Satürn altıncı evde etkisini göstereceği için sağlığınıza Nisan'dan Eylül'e kadar dikkat. Aşırı önlemler alın ve sağlığınıza büyük özen gösterin.

Evlenmek için uğurlu zaman Eylül ortasından Aralık ortasına kadar oluşuyor.

Başaklar, önlerinde zorlu bir yıl bekleyebilirler.

 

TERAZI

2023 Terazi için mükemmel bir yıl olacak ve onlar için büyük bir refah getirecek.

Yılın başlarında, Mars üçüncü eve geçecek ve bu da bazı sağlık sorunlarına neden olacak. Aynı zamanda, sağlık sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak büyük bir servet ve gelir artışı elde edeceksiniz.

Geçmişteki tüm mali sorunlarınızı çözecek ve yaklaşan borçlardan kurtulacaksınız.

Mars'ın hayatınız üzerindeki büyük etkisi, aile hayatınız için verimli olacaktır. İlişkileriniz büyük bir bağ kuracak ve geçmişteki tüm iletişimsizlikler çözülecek. Yılın ikinci yarısında Rahu, evliliğinizde bazı sorunlara neden olabilir.

Nisan ortasından Eylül ayına kadar olan dönemde Jüpiter'in altıncı eve geçişi birçok zorluğa yol açacaktır. Hastalığa daha yatkın olacaksınız ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek.

Başak, sağlıklı bir diyet ve net bir iletişim sürdürebilirse, her şeyin sorunsuz gitmesi kaçınılmazdır.

 

AKREP

Akrep harika bir yıl geçirmeyebilir ve öncelikle zorlu bir yıl olabilir.

Ocak'tan Mart'a kadar Satürn'ün etkisi üçüncü evde hissedilecek. Bazı mali sorunlar bekleyebilirsiniz ve iyi miktarda para harcamanız gerekir.

Dördüncü eve geçiş, hayatın tüm alanlarında başka komplekslere yol açacaktır. Ancak Jüpiter, beşinci eve geçerek ve size çok ihtiyaç duyduğunuz rahatlamayı sağlayarak kurtarmaya gelecek.

Mayıs-Eylül arası dönem, öncelikle servet kazanmak için hayırlı olacaktır. Sağlık açısından, Satürn'ün bazı hasarlara neden olduğunu ve size uykusuz geceler yaşattığını göreceksiniz. Ağustos ayı boyunca Venüs bazı sağlık sorunlarına neden olabilir, bu yüzden hazırlıklı olun.

Aile ve ilişkiler, Akrepler için zorlu bir yol olacaktır çünkü sevdiğiniz kişilerle aranızdaki sorunlar oldukça ciddileşebilir. Venüs gezegeninden destek almıyor olacaksiniz.

Akrep için işler yolunda gitmiyor ama bu zor zamanları atlatmaları gerekecek. Bazı parasal kazanımlar bu yıl ruh hallerini iyileştirebilir.

 

YAY

Yay, bir yıllık karışık bir çantaya sahip olacak ve bazı pürüzlü yamalarla uğraşmak zorunda kalacak.

Yılın başlarında, Mars ilk evinizde görünecek. İyi para kazanma ve iyi miktarda pozitifliğe sahip olma fırsatı sağlayacaktır.

Bazıları için, yedinci ve dördüncü evinize Mars'ın dahil edilmesi, bir miktar endişe duygusuna yol açacaktır. Ailenizden biraz stres hissedebilirsiniz ve bu, pozitifliğin bir kısmını azaltabilir.

Güneş'in etkisi bazı sert sözler söylemenize neden olabileceğinden, ilişkiler esasen karmaşık bir konu olacaktır. Dikkatli olmak çok önemli olacaktır. İlişkilerde yılın son üç ayında biraz rahatlama bulabilirsiniz.

Kariyer açısından, yeni para kaynakları bulacağınız için Kasım ayı verimli bir ay olacak.

Yay, yol boyunca pürüzlü yamalar olsa bile genel olarak iyi bir yıl geçirecek.

 

OĞLAK

Oğlak, büyük iniş ve çıkışların olduğu karışık bir yıl geçirecek.

Satürn nedeniyle Nisan ayında ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz; diyete dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Sağlıklı beslendiğinizden ve uygun egzersiz yaptığınızdan emin olun.

Üçüncü evde oturan Jüpiter ile yıl sonu, özellikle Ağustos, aile hayatınız için verimli geçecek. Bekarlar icin evlilik bu yıl olabilir.

Bir iş adamı veya çalışansanız, Eylül en verimli servet yaratımı olacak.

Bu, başarı ve büyük bir servet için en iyi yıl olmasa bile fena olmayacak.

 

KOVA

Kova harika bir yıl geçirecek ve başarıyı yakalayacaklar. Terim olarak, Mars'ın on ikinci eve girmesiyle büyük kariyer başarısı yakalayacaklar ve servet bulacaklar.

Sağlık açısından Şubat'tan Mayıs'a kadar bazı sorunlarla karşılaşmanız gerekebilir. Bazı fiziksel zorluklar ortaya çıkabilir ve kendinize dikkat etmeniz çok önemlidir.

Kova burcunun aile hayatı, ikinci evde Jüpiter ile Nisan ayında enerjilenecek. Yılın ilk yarısı değil, ikinci yarısı evlilik düşünenler icin daha uygun.

Bu yıl Kova burcu için önemli bir dönüm noktası olacak.

 

BALIK

Balık harika bir yıl geçirecek ve büyük bir servet bulacak. Satürn on birinci evdeyken, sadece yılın başlarında büyük bir başarı yakalayacaklar. Bekleyen tüm borçlar ödenecek ve harika yolculuklara çıkacak.

Sağlıkları, üçüncü ve dördüncü evlere enerji verilerek, Ağustos ve Ekim aylarında önemli ölçüde iyileşecek. Merkür'ün varlığı sağlığınız için harikalar yaratacaktır.

Yılın başlangıç zamanı, aile kurmak için harika olacak.

Bu, Balik'lar için unutulmaz olduğunu kanıtlayacak bir yıl olacak.