26 TEMMUZ - 1 AğUSTOS ASTROLOJİ YORUMU

 

Akşam yemeği için giyinmek ya da sadece mahallede rastgele bir yürüyüşe çıkmak… Etkileyici Merkür'ün 27 Temmuz Salı gününden 11 Ağustos'a kadar Aslan'daki gösterişli Güneş'e katıldığı bir deneyim. Bunu, kendinizi şık bir şekilde ifade etmek için kişisel davetiniz olarak kabul edin. Merkür'ün aslan inine yıllık ziyareti, kozmik liderlik eğitimi gibidir. Doğal becerilerinizin parlaması için nerede bir açıklık görüyorsunuz? Eğer birinin bu işin sorumluluğunu üstlenmesi gerekiyorsa, peki, neden siz DEĞİLSİNİZ? Bu, işi kendi başınıza yapmak anlamına gelmez. Kaptanlar gemiyi yönetebilir, ancak mürettebatla da çalışırlar. Göreviniz, kabul etmeyi seçerseniz, herkesi bitiş çizgisine getirmek kolay olur!

Bununla birlikte, 20 Haziran'dan beri ezoterik, duygusal Balık burcunda geri harekette olan göçebe Jüpiter, 28 Aralık'a kadar vizyoner, mantıklı Kova burcuna geçtiğinde, pusulanızın yönü Çarşamba günü çarpıcı bir şekilde değişebilir. Küresel Jüpiter'in dönüşü 18 Ekim'e kadar yürürlükte ve şimdiden dünya sahnesine aksamalar getiriyor.

Ay düğümlerinin 5 Mayıs 2020'de İkizler ve Yay burcuna geçmesinden bu yana aşırı derecede artan dezenformasyon, hakikat ajanı Jüpiter'in yıllık retro hareketine girdiğinde her zaman daha yaygın hale gelir.
Jüpiter'in fantastik Balık burcundan bilim temelli Kova'ya çıkışı (aynı zamanda topluluk eylemini yöneten burç) daha büyük bir sivil sorumluluk duygusu getirebilir.

Mars 11 Haziran'dan beri Aslan'ı gezerken hepimiz birkaç cesur söz verdik. Bu 29 Temmuz Perşembe günü daha basit, daha aklı başında ve daha sakin bir döngüye işaret ediyor. 14 Eylül'e kadar Mars mütevazı Başak burcundayken, nezaket ve özverili hizmet, onur madalyasını alacak. Bu dünyevi, düzenli Başak titreşimleri, bizi sistematikleştirme ve basitleştirme konusunda takıntı hali yaratabiliyor. Kitap raflarınızı renklendirmekten ve buzdolabınızda işlenmiş her şeyi temizlemekten çekinmeyin. Ve iş sevmeye gelince, orada da basit tutun. Venüs, 16 Ağustos'a kadar Başak'ta Mars'a doğru gidiyor. Bu dinamik ikili, sağlıklı yaşamla ilgili her şey için bizi şaşkına çevirebilir. Sadece son modaya atlamamaya dikkat edin ve bu “kendin yap” yakıtlı Mars döngüsü sırasında kendi benliğinizi karıştırın!

Hepinize iyi bir hafta diliyoruz!