19 - 25 EYLüL ASTROLOJİ YORUMU

 

İşbirliği yapın, birlikte yaratın! Terazi sezonu 22 Eylül Perşembe günü başlıyor ve dinamik ikililer adımlarını atacaklar. Ama "her şeyimizi ortak yapmalıyız" tarzında bir eğilimle değil. Terazi, terazinin burcu olduğu için, birbirini tamamlayan becerilere sahip kişilerle güçlerinizi birleştirin. Mükemmel dengeyi yaratan budur. Bu zarif zodyak mevsimi, yeni insanlarla ağ kurmak ve aynı zamanda mevcut ilişkileri güçlendirmek için idealdir. En iyi müşterilerinize hediyeler göndermek veya olası bir proje ortağınıza öğle yemeği ısmarlamak için özel günleri beklemenize gerek yok. Kişiselleştirilmiş dokunuşlar, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, sadakati pekiştirmek için uzun bir yol kat edecektir.

Terazi mevsimi bize hayatın daha güzel şeyleri için zayıf bir nokta verir: lüks mutfak, güzel kumaşlar, sanat, müzik ve her türlü eğlence. Hedonistik dürtüleri takip ederken sadece nakit akışını izleyin. Terazi'nin ahenkli titreşimleri, en önemli birlikteliklerimizdeki zorlu yamaları düzeltmeye yardımcı olur. Değişiklik yapmak için en azından denemek için nadiren çok geç kalınmıştır. Bu döngünün zarif diplomasisi sayesinde, diğerleri içten bir özrü kabul etmeye daha istekli.

Cuma gününden itibaren geri giden Merkür, Terazi'den Başak'a kayarken, her şey mikroskobik ayrıntılarda. 2 Ekim'e kadar sürecek olan geri hareket sırasında mümkün olan en iyi ayarda her şeyi gözden geçirin. Sadece nakit tasarrufu sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sosyal ve çevresel açıdan sorumlu olan daha yeşil bir çözüm bulabilir misiniz? Merkür, analitik Başak burcundayken yapıcı geri bildirimi bastırmak zordur - ancak yargılayıcı tavrı kontrol edin. Profesyonel ipuçlarınızı vermeye pozitiflerle başlayan ve biten bir "övgü sandviçi" ile tamponlayın, böylece insanlar sizin girdilerinizle güçlenmiş hissederler. Siz de sağlığa odaklanın! Dikkat gezegeni bu sağlıklı burçtayken, bir şeyler yazarak ve önceden planlayarak yeni alışkanlıkları başarıyla başlatabilir (ve sürdürebilirsiniz).

25 Eylül Pazar günü, bu yılki tek Terazi burcundaki yeni ay her şeyin üzerine gül rengi bir filtre düşerek insanları mümkün olan en iyi ışıkta görmemize yardımcı olur. Bir ayağınızı gerçeklik alanına diktiğiniz sürece bunda yanlış bir şey yok. Jüpiter Koç'ta geri giderken, Merkür, 2 Ekim'e kadar Başak'ta olsa da hala geri harekette; herkesin bir “insan” yanı olduğunu hatırlamaya çalışın.