4 - 10 TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMU

 

Mars Boğa'ya geçtiğinde, yapılacaklar listenizi omuzlarınızdan atarak, net bir kafa ile halledebilirsiniz. 24 Mayıs'tan bu yana yüksek oktanlı Koç'u uzaklastırdıktan sonra, ilerlemek için bolca momentumunuz olacak. Yine de, bu iki yılda bir yapılan döngüde acele etmek akıllıca değil. Hızını artırması gereken nadir ruhlardan biriyseniz, hız sınırını aşmayın! Kaplumbağa gibi olun ve görevlerinizde adım adım ilerleyerek yarışı kazanın. Yeni bir fırsat mı arıyorsunuz? İlk teklifi kabul etmek için acele etmeyin veya araştırma yapmadan zor kazanılan paranızı çöpe atmayın. Bir fatura gelebilir ve ödeme baskısı hissedebilirsiniz. Mars stres seviyelerini artırabildiğinden, yavaşlayarak ve sanat, müzik ve doğa gibi basit zevklerin tadını çıkararak kaygıyı yatıştırır. Cüzdanınıza fazladan para gelirse, lüks ama pratik bir savurganlıkla kendinizi şımartın.

Eger sağlıklı beslenemiyorsanız, önümüzdeki yedi hafta içinde bunu değiştirmek için bir şeyler yapın. Boğa'daki Mars, duyularınızı yükseltir ve herkesin iştahını kabartır. Düşük tempolu müzik, bol aydınlatma ve sakinleştirici aromaterapi ile rahatlatıcı bir ortam yaratın ve sağlıklı yiyecekleri unutmayın! Boğa, geleneksel jestlerin işaretidir, ancak sabırsız Mars gaza bastığında, kisisel ilişkiler hızla ciddi bir duruma gelebilir! Pahalı hediyeler ve lüks tarihler için savurganlık yapmak isteyebilirsiniz. Dezavantajı? İnatçı Boğa burcundaki mücadeleci Mars, kimsenin kolayca geri adım atmayacağı zorlu kavgalara yol açabilir.

Yine Salı günü, haberci Merkür, yıllık geri çekilme için rahat, özel Yengeç'e kanatlanırken küresel gizlilik politikasını günceller. 19 Temmuz'a kadar, sosyal medyada paylaştığınız şeyler konusunda dikkatli olun. Duvarların kulakları var! Bununla birlikte, her türlü içten yapıpan iyilikler, besleyici Yengeç burcunda Merkür ile hızla karsılık bulur. İnsanlar normalden daha duyarlı olacağından, şefkatle dinlemek için ekstra çaba gösterin ve nazikçe konuşun. Evinizden çalışma alanınıza kadar alanlarınızı düzene sokun. Boş zamanınız olduğunda, yakın çevrenize öncelik verin. Aileniz ve yakın arkadaşlarınızla bağ, iş-yaşam dengenizin anahtarıdır!

Sevgiyi, huzuru, tüm güzellikleri hayatınıza bolca çekebildiginiz sağlık dolu bir hafta dileğiyle, iyi bayramlar!