30 OCAK - 5 ŞUBAT ASTROLOJİ YORUMU

 

20 Ocak'tan bu yana Güneş Kova burcunda parlarken, ilerleme ve birlik ruhu havada. Ama hiçbir varsayımda bulunmayın. 3 Şubat Cuma günü grup dinamikleri zorlu bir dönemeçle karşılaşabilir. Tam herkes ortak bir zemin ararken, Boğa burcundaki yıkıcı Uranüs'ten kaosa neden olan bir kare sayesinde bölücü bir rüzgar esebilir. İşbirlikçi müzakereler birdenbire bir irade savaşı gibi hissedilebilir ve hiç kimse geri adım atmaya hevesli değildir. Alt çizginizi savunmak önemli olsa da, katılığa karşı korunun. Katı kurallar aslında kırılması en kolay olanlardır, bu nedenle "yasayı koyarak" kendinize herhangi bir iyilik yapmıyorsunuz.

Venüs yufka yürekli Balık burcundayken, bazı şeyleri inkar edip bu konuyu halının altına süpürmek isteyebilirsiniz. Ancak konuşkan İkizler'deki cesur Mars, sizi bu konuyu ele almaya teşvik ediyor. Diplomatik ama doğrudan olun.

Bu haftanın Aslan etkili Ay yükselişi cesareti ödüllendiriyor. Günün performatif bir enerjisi olsa da, canlılığınız ile insanları şaşırtmak yerine onlarla gerçekten bağ kurmaya çalışın. Ne yapmamalısınız? Bu dolunay, Uranüs ile karışık bir açıya kilitlendiğinden, çürütme (ve sonuçları!) tahmin ettiğinizden daha sert olabilir. Ve "yaralı şifacı" Chiron kuyruklu yıldızı bu dolunayda üçgen açı yaparken, kükremenizi savaş başlatmak için kullanmak yerine barış görüşmelerini ateşleyin.

Şifa dolu, güzel bir hafta diliyoruz.