5 - 11 HAZIRAN ASTROLOJİ YORUMU

 

5 Haziran Pazartesi günü, Venüs kasılarak kozmik podyumu göz kamaştırıcı renkler ile kaplayarak göz alıcı Aslan burcuna giriş yapıyor. Sevgi gezegeni, her zamanki dört hafta yerine ekstra uzun, dört aylık bir gösteri için (8 Ekim'e kadar) Aslan burcunda kalıyor. Ancak bu uzun ziyaretin nedeni, hoşunuza gidecek bir duyuru olmayabilir. Ama şöyle: 22 Temmuz'dan 3 Eylül'e kadar, Venüs geri hareket edecek, her 18 ayda bir gelen yıkıcı bir döngü. Kendinizi destekleyin! Geri dönüş sırasında, Aslan’ın "ışıklar, kamera, aksiyon" enerjisi, kişisel peri masalınızı düz bir pembe diziye dönüştürebilir. Markanızın yenilenmeye mi ihtiyacı var? Gerileme sırasında rekabet kızışabilir, bu nedenle görsellerinizin yerinde olduğundan ve dünyaya doğru mesajı gönderdiğinden emin olun. Tasarım yıldızı Venüs'ü çağırın ve yazı tiplerinizi, temalarınızı, paletlerinizi ve genel "pürüzsüzlüğü" seçin.
Plüton ve Jüpiter Venüs’e meydan okurken, heyecanlanın ama "dalga geçen" olmayın

Hızlı uyarı! Aslan’daki Venüs bu hafta birkaç gezegenle etkileşim yapıyor ve bu da oyuna fazladan bir karmaşıklık katmanı getirebilir. Sevgi gezegeni Pazartesi günü Kova burcundaki sinsi Plüton ile karşı karşıya gelirken güven sorunları alevleniyor. İnsanları tanımaya başladığınızda, kendinizi korumak akıllıca olacaktır; ama gizlilikten uzak durun. Başkalarının kendi üretkenlikleri veya karar vermeleri için ihtiyaç duydukları yararlı verileri paylaşın. Ve zarar verici bir şekilde (size veya başkalarına) geri dönebilecek kişisel bilgileri yayınlamayın.

Bu hafta sonu Venüs Jüpiter'le kare açı yaptığında, çimler ayaklarınızın altı dışında her yerde daha yeşil görünüyor. İki "faydalı" gezegen (olumlu, yardımcı etkilerinden dolayı böyle adlandırılmıştır) çelişmektedir, bu da insanları bencil ve tatmin edilmesi imkansız hale getirmektedir. Venüs Aslan'ı ve Jüpiter özellikle Boğa'yı öne çıkarırken, yaptığınız hiçbir şeyin başkaları için yeterince iyi olmadığını hissedebilirsiniz ve tabi bunun tersi de geçerlidir. Başkaları ne yaparsa yapsın bu sizi tatmin etmeyebilir. Önemli kararlar almayı erteleyin.