16 - 22 MAYıS ASTROLOJİ YORUMU

 

Hafta, 16 Mayıs Pazartesi sabah saatlerinde başlamakta olan bir tam ay tutulmasıyla başlıyor. Bu tutulmanın Akrep burcunda, çözümlenmesi haftalar alabilecek her türlü ezoterik yoğunluğu harekete geçireceği kesin. En iyisi için bekleyin, bu, toplayabileceğinizi bile bilmediğiniz iradeyi kullanmak anlamına gelse bile.

Kendinizi bir rüyada yakalarsanız, panik yapmayın! Bu, 18 Mayıs Çarşamba günü, agresif Mars ve pasif Neptün'ün kafa karıştırıcı, iki yılda bir gerçekleşen kavuşumundan kaynaklanıyor olacaktır. Tamamen garip bir dans için aynı derecede Balık'ta buluştuklarından, bir vahayı seraptan ayırt etmek zor. Bu, özellikle korku ve ya fobi devreye girerse, bağlayıcı kararlar almaktan vazgeçmek için iyi bir nedendir. Neptün'ün sisi dağılana kadar birkaç gün bekleyin - Mars sizi ne kadar sabırsız hissettirirse hissettirsin! Bu iki yılda bir yapılan transit ne işe yarar? İçinizdeki “barışçıl savaşçı” ile temasa geçmenizi sağlar. Mars bir aksiyon gezegeni iken Neptün şefkati yönetir: Düşmanları dosta dönüştürürken inandıklarınızın arkasında nasıl durabilirsiniz? Bu göz korkutucu görev üstlenmeye değer!

Güneş, 21 Haziran'a kadar İkizler burcuna girerken, 20 Mayıs Cuma gününden itibaren iki herkesin en sevdiği sayı olacak. Bu hareketli güneş mevsimi, hepimizi bir çevreden diğerine kanat çırpan sosyal kelebeklere dönüştürüyor. Bu güneş döngüsünün mahalle aktivitesini ısıttığı bilinmektedir. İkizler burcunda, tüm favori aktiviteler için bir artı bir kişiye eşlik etmek eğlencelidir. Egzersiz yapmak, gösterilere gitmek veya bebek bakıcılığı ve araba paylaşımı gibi hizmetleri paylaşmak için bir arkadaş bulun. (Not: Her aktivite için farklı “ikizleriniz” olabilir!) Kozmik iletişimci olarak İkizler bizi yazmak, yayınlamak ve medya yapmak için heyecanlandırıyor. Fikirlerinizi kafanızın içinden çıkarın ve dünyaya açın!

Ama hatırlayın! Merkür hala 3 Haziran'a kadar geri hareket ediyor, bu yüzden o zamana kadar her kelimeyi düşünmelisiniz. Ve Pazar gününden itibaren, Merkür, hareketli İkizler'den Boğa'ya bir burç geri kaydırırken ayrıntılar daha da önemli hale geliyor. Bu zorunlu zaman aşımını gizli bir nimet olarak görün. Çizim tahtasına geri dönün ve bütçelerden zaman çizelgelerine kadar tüm planlarınızı gözden geçirin. Ani para hareketleri yapmayın!

Huzur ve sağlık dolu bir hafta diliyoruz.