18 - 24 EKIM ASTROLOJİ YORUMU

 

Kutunun dışını düşünmek bir şeydir, ama ya bir kutu olmasaydı? Bunun gibi sorular, 18 Ekim Pazartesi gününden itibaren yeni olasılıklarla başınızı döndürebilir. O gün, hem Merkür hem de Jüpiter, retrograde döngülerini tamamlar ve vitesleri tekrar ileri takarlar. 20 Haziran'dan bu yana Jüpiter, önce hayal gücü kuvvetli Balık, ardından yenilikçi Kova'da (28 Temmuz) ters yönde hareket ediyor. Bu yıllık geri hareket, genişleme planlarını veya en azından uzatılmış bir programı askıya almasıyla ünlüdür. Kesin olarak. Merkür'ün 27 Eylül'den bu yana ortaklıkların burcu olan Terazi'de gerilemesi de meselelere yardımcı olmadı. İnsanlardan her türlü direkt cevabı almak bir hatalar komedisi oldu. Ama bu pazartesi her şey değişiyor. Düşünme kepinizi ve oyununuzu ortaya koyun! Jüpiter 28 Aralık'a kadar Kova'dayken, doğru ekibi bir araya getirmeye ve tüm girişimleriniz için doğru teknolojiye sahip olduğunuzdan emin olmaya odaklanın. Kova burcundaki Jüpiter, hayattaki en iyi şeylerin bedava olduğuna dair eğlenceyi seven bir hatırlatma da getirebilir. Merkür Terazi'ye geri döndüğünde sevgi de tekrar büyük bir odak noktası olabilir.

Çarşamba, Koç burcundaki dolunay gökyüzünü aydınlatırken, sosyal medyadan her yerde herhangi bir tanıtım yapmak için kendinize bir izin verin. Son altı aydaki sıkı çalışmanız ortaya çıkmaya hazırsa, Çarşamba gününe yakın bir kurdele kesme töreni planlayın. En yakın ekibinizle sadece "beta testi" yapıyor olsanız bile, bir miktar doğrulama almanız faydalı olacaktır. Bu dolunayın tek noktasının seyirci algısı olmadığını unutmayın. Bu ay, en özgün ve yüzde 100 şaşırtıcı benliğinizi ortaya koymaya cesaret ediyor olun. Alıngan Koç, öfkemizi ateşleyebildiğinden, hafta ortası öfkeler alevlenebilir. Spor salonuna gidin, sağduyulu bir üçüncü tarafa hava verin, karaoke mikrofonuna çığlık atın...sadece dramayı tırmandırmayın!

Derin nefes alma tekniklerini uygulayın ve savaşçı Mars'ın kontrol eden, otoriter Plüton'a karşı savaşan bir kare (90 derecelik açı) oluşturduğu Cuma günü tepki vermeden önce duraklayın. Bir ego çatışması hızla tırmanarak destansı bir hesaplaşmaya dönüşebilir. İnsanlar asabi olacak ve canını yakmaya hazır olacak ve dramdan tamamen kurtulamayacaklar. Duygular yoğunlaşıyorsa, içine çekilmek yerine biraz hava almak için dışarı çıkın. Sosyal olarak, koyun postu içindeki kurda dikkat edin. Bu sessiz gözlemci, gizli bir gündemi olan gizli bir rakip olabilir - ya da değil! Ancak Cuma gününe kadar bunu söylemek zor olacağı için kartlarınızı kendinize daha yakın tutun.

Akrep sezonu 23 Ekim Cumartesi günü tüm çakra açıklıkları, ruhsal uyanışlarıyla başlıyor. Odak noktası, paranızı yatırma şeklinizden hayatınıza davet ettiğiniz kişilere kadar ortak girişimlerdir. Yoldayken bazı zorlu güç dinamiklerine hazır olun! Hayatın her yönü şimdi ile 21 Kasım arasında yoğunlukla yüklü hissedilebilir, bu da henüz güveninizi kazanmamış insanlara ne kadar açılacağınızı düzenlemeyi önemli hale getirir. Hayatınızın kurşuni bir yönünü saf, parıldayan altına dönüştürmek ister misiniz? Gerçek değişim emek ister—asla bir gecede olmaz. Kısıtlayıcı alışkanlıklardan kurtulun ve onları yaşamı onaylayan ritüellerle değiştirin. Yine de, üzerinde "aşırı" etiketi olan hiçbir şeyden çekinmeyin. Akrep mevsimi yüksek etkili bir sarsıntı getiriyor!

Güzel bir dönüşümle çiçeklendiğiniz bir hafta diliyoruz!