10 - 16 MAYıS ASTROLOJİ YORUMU

 

2021'in Boğa burcundaki tek yeni ayı, 11 Mayıs Salı günü gerçekleşecek ve bize hayatı eşit derecede duygusal ve mantıklı hissettirecek. Son zamanlarda topraklanmadıysanız, bunu yapmak için tekrar bir şansınız olacak. Basitleştirerek başlayın. Planlar nerede aşırı karmaşık hale geldi? Her şeyi temellere ayırın. Planları taslak haline getirin ve sistemleri kurun veya kullandığınız sistemleri yenileyin.

Bu yeni ay, 19 Kasım Boğa dolunayı sırasında güçlü bir ay tutulmasıyla tezahür edecek. Bu, hazırlıklarınızı tamamlamanız için ayrıca bir teşviktir, altı aydan beri topladığınız bol hasat, tutulma ile bonus sürprizler getirebilir. Söz konusu sürprizlerin yelpazenin "hoş" ucuna denk gelmesini sağlamak için, zaman, para ve önemli kişiler gibi hayatınızın kilit alanlarında sevgiyi, anlayışı ve dürüstlüğü ihmal etmeyin.

Hedefler söz konusu olduğunda, yavaş ve istikrarlı olan Boğa, kontrolünüzde bütünlüğe ulaşmanızı ister. Ama güzellik, kalite ve lüks pahasına değil. Süreçten keyif alın ve kalıcı şeyler inşa edin. Toprak elementi ile sembolize edilen Boğa burcunda, bu para odaklı yeni ay, çevre dostu, yeniden kullanılabilecek geri dönüşümlü olanı ister. Malzemeleri mümkün olduğunca çevreye en duyarlı şekilde tedarik etmek için kendinize meydan okuyun.

Belki de haftanın en büyük haberi 14 Mayıs Cuma günü, cesur Jüpiter`in Balık burcunda yapacağı üç turundan ilkini gerçeklestiriyor olmasıdır. 28 Temmuz'a kadar sürecek olan bu geçis, tüm dünyada harika bir şifalanmayı getirebilir. (Ikincisi 28 Aralık 2021'den 11 Mayıs 2022'ye ve son olarak 28 Ekim'den 20 Aralık 2022'ye kadardır.) Kova'da "her şey yolunda" hissettiren 5 aydan sonra, Jüpiter'in "Balık akışıyla gitme" sürecine girmesi hayatımıza muhakkak yenilikleri getirecektir.

Neptün'ün keşfedilmesinden önce Jüpiter, Balık burcunun hükümdarı olarak kabul ediliyordu. Bu iki buçuk aylık döngü, kırmızı benekli gezegen için cennet gibi bir eve dönüşe benzer. Jüpiter nereye giderse gitsin, genişler ve Balık'ta empatimiz sıçramalar ve sınırlarla büyüyebilir.

Merhamet ve karşılıklı bağımlılık arasındaki çizgi nerede yatıyor? Jüpiter Balık burcunda kürek çekerken, insanlar birbirlerinin duygularına ve hislerine O kadar dokunabilirler ki, kelimenin tam anlamıyla birbirlerinin içinde kaybolurlar. Ancak sınırsız Balık'taki sınırsız Jüpiter, görev çağrısının ötesinde fedakarlıklar yapan insanları bulabilir. Kurtarma görevlerine 14 Mayıs'tan 28 Temmuz'a kadar düşmek çok kolay, bu yüzden dikkatli olun! Sınır koymakta zorlanıyorsanız, buna şimdiden bir çare bulmanız gerekebilir.

Sanatçılar, müzisyenler ve sağlıkçılar burada Jüpiter ile bir rönesans yaşayacak. Özel bir stüdyo alanı kiralamanın bir zamanı olsaydı, işte budur. Yatırımın karşılığını vermesi muhtemeldir ve girişimci gezegenin varlığı sayesinde yepyeni bir gelir akışının taşkın kapılarını açabilir!