25 EYLüL - 1 EKIM ASTROLOJİ YORUMU

 

Ağustos ayından bu yana üçüncü ve son kez, Başak burcundaki haberci Merkür, 25 Eylül Pazartesi günü açık sözlü Jüpiter ile dostane bir dünya üçgeninde bir araya geliyor, ancak bu düşündüğünüz kadar uyumlu değil. Merkür, 23 Ağustos'tan 15 Eylül'e kadar olan geri hareketinin ardından rotasını düzeltirken, şimdi Jüpiter ters yönde dönüyor. Kırmızı benekli gezegen inatçı Boğa burcuna doğru gerilediği için basit bir istek, bir irade savaşına dönüşebilir. İnançlarınızın arkasında durun ancak baskıcı bir yaklaşımdan kaçının. Birisi sunduğunuz bir teklifi reddederse, bunu kişisel olarak algılamayın ve ona yalvararak veya ısrar ederek zaman kaybetmeyin.


Cumartesi günü Merkür Uranüs'e üçgen açı yapacak. En akıllı iki gezegenin tatlı bir uyum içinde olmasıyla, düşünceler dakikada bir km hızla akacak. Yenilikçi süper güçlerini sabit dünya işaretlerinde birleştirirken, büyük fikirlerinizden birinin arkasına düşünceli bir plan koyun. Ardından, onu somut bir forma dönüştürmekle meşgul olun! Bir satış konuşması mı yapıyorsunuz? Önceden tahmin edebileceğiniz çok şey var. Mevcut kalın (ve "satışçı" olmayın) ve cana yakın tarzınızla insanları kazanacaksınız.

Cuma günkü Koç burcundaki gösterişli dolunay ile her sahneyi çalın.

Ve "çok fazla" olduğun için özür dilemeyi aklından bile geçirme. Koç burcundaki yıllık dolunay ile birlikte dünyaya bir gösteriş dalgası yayılıyor. Burada önemli olan izleyicinin takdiri değil, kendini ifade etmesidir. Kendinizi, SİZİN tanımladığınız şekilde, gösterişsiz, tamamen özgün ve yüzde 100 muhteşem bir şekilde ortaya koymaya cesaret edin. Koç 1 numara olmayı seviyor ve bu da tüm rekabetçi tiplerin çıtasını yükseltebilir. Ancak başrol için mücadele etmek yerine diğer yetenekli ruhlara ışık tutmaya ne dersiniz? Bu çığır açan tabelanın geride kalabileceği türden bir liderlik! Uyarı: Bu ay, bastırılmış bir hayal kırıklığı ve öfke dalgasının ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle dramayı tırmandırmamaya dikkat edin.

29 Eylül Cuma günü Aslan burcundaki canlı Venüs, 2023'te üçüncü ve son kez Boğa burcundaki kendiliğinden Uranüs ile dinamik bir çekişmeye girerken, değişmeyen tek şey değişimdir. Bu gök cisimleri genellikle zorlu 90 derecelik bir açıya kilitlenir. En hafif tabirle hevesleri yoğunlaştıran, yılda iki kez kare. Bu yıl, Venüs 22 Temmuz'dan 3 Eylül'e kadar geri harekette olduğundan, 2 Temmuz ve 9 Ağustos'ta birkaç ekstra karşılaşma daha yaşadılar. Bu kozmik olay her zaman kısa olmasına rağmen oldukça etkilidir ve duyguları yoğun bir boyuta itebilir.