2021 TEMMUZ AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Bu ay sizin için heyecan dolu olacak. Ay burcunuz Mars, Venüs ile birlikte 4. evde yer alıyor, bu nedenle bu Temmuz ayında evdeki harcamaların kontrolünü elinde tutacak. Retro Jüpiter 11. evde. Bu nedenle, bu süre zarfında herhangi bir yatırımla şansınızı denemekten ve yeni işlerden kaçınmaya çalışmalısınız. Ancak Venüs, 17 Temmuz'dan itibaren Aslan burcuna geçiş yapacak ve bundan sonra yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Retro Satürn'ün kariyer evinize yerleşmesi nedeniyle bu süre zarfında işinizi değiştirmeyin.

Verdiğiniz sözler ve dil üzerinde kontrol sahibi olmanız gerekecek. Ayrıca acele kararlar almaktan da kaçınmalısınız. Tüm sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz ancak oyun veya diğer sosyal medya rahatsızlıkları şeklinde dikkat dağıtıcı şeylerden kaçınmalısınız. Ayın sonunda gelir platformunuz gelişecek. 16 Temmuz'dan itibaren iş yerinizde hiç kimseye güvenmemelisiniz. Ebeveynlerinizin bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz ve aynı zamanda onlarla herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmalısınız.


İş hayatında önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve riskli bir anlaşma yapmamalısınız. Bu süre zarfında mesleğinizi değiştirmeyin. 7 Temmuz'dan 25 Temmuz'a kadar herhangi bir eski işe başlayabilirsiniz. Ani bir proje veya büyük bir anlaşma ile karşılaşabilirsiniz, ancak başarıya ulaşmanızda bir gecikme olabilir. İşyerinde zihinsel gerginliğiniz ve mücadeleniz artacaktır. İşinize eşinizle başlamalısınız ve iş ortağınızla ilişkiniz gelişebilir. İşinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik veya yeni katılım için bunu 16 Temmuz'dan önce yapın. Aceleyle herhangi bir adım veya karar almayın. İş yerinizde meslektaşlarınız ve çalışanlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Şu anda terfi hakkında düşünmeyin. Herhangi bir beklenti ve değişim olmadan işinizi yapın. Patronunuz ve kıdemliniz sizi destekleyecektir.

 

BOĞA

Bu ay keyifli geçecek ve bu ayda mutluluğu hissedeceksiniz. hoş vakit geçireceksiniz. Ancak harcamalarınızı kontrol etmeniz ve başkalarına ve kendinize para harcamamanız gerekecek. Lüks şeylere para harcayabilirsiniz, ancak başkalarına para harcamaktan kaçınabilirsiniz. Evinizi yenilemek için para harcayabilirsiniz. Küçük seyahatler de artabilir. Bu ay mesleğinizle ilgili kararınızı değiştirmeyi deneyebilirsiniz ancak retro Satürn ve Jüpiter nedeniyle bundan kaçınmalısınız. Siyasete ve sosyal hizmetlere ilgi duyabilirsiniz. 16 Temmuz'dan sonra herhangi bir yatırımdan veya büyük bir anlaşma yapmaktan kaçınmalısınız, aksi takdirde aldatılma ihtimaliniz vardır. 7-25 Temmuz arası Merkür İkizler burcuna geçiyor. Bu dönem yatırım için iyi olacak. Miras mülkünüzle ilgili herhangi bir anlaşmazlık olursa tekrar savaşmaya çalışacaksınız.

Bu ay yeni bir işe yatırım yapmamalısınız. Anlaşmalarda gecikme yaşayabilir veya toplantılarda zaman kaybedebilirsiniz. İş anlaşmanız ve projeleriniz şu an için yavaş olabilir. Kariyer gezegeni retro Satürn 9. evde kendi burcunda kalacak. Bu nedenle, yeni bir kariyerde risk almaktan kaçınmanız gerekecek. Çalışanlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan memnun kalacaksınız. İş ortağınız 20 Temmuz'dan itibaren size yardım edecek ve destekleyecektir. Ayrıca yabancı şirketlerle büyük anlaşmalardan da kaçınmalısınız. 20 Temmuz'dan itibaren iyi bir sipariş alabilirsiniz. İşinizde mutlu olacaksınız ve bu ay terfi veya artış bile alabilirsiniz. Meslektaşlarınız size destek olacaktır. Ancak kıdemliniz ve patronunuz sizi desteklemeyecektir.
 

İKİZLER

Ayın bu başlangıcında, Güneş birinci evinize geçiş yapar. Bu nedenle, zihninizi serin tutun, aksi takdirde hayal kırıklıklarının artacağını hissedebilirsiniz. Ayın başlangıcı para konusunda iyi değil, bu yüzden dikkatli olmanız gerekecek. 7 Temmuz ile 25 Temmuz arasında iş yerinizi keskin zekanız belirleyecek. Aşırı güveniniz artacak ama risk almayın. Aceleyle herhangi bir adım veya karar almamalısınız. Bu ay sorumluluklarınız artacak, bu nedenle evinize ve işinize odaklanın. Küçük seyahatler sizin için verimli olacaktır. Ay ortasından sonra kendi dilinizdeki saldırganlığınızı kontrol altına almalı ve iradenize odaklanmalısınız. Her şeyi sorunsuz bir şekilde kavrayabileceksiniz. Siyaset çizgisine girebilir ve başkalarına yardımları artırabilirsiniz. Anlaşmazlıklara ve hızlı sürüşe karşı dikkatli olun. Araştırmaya ve diğer derin bilimlere ilgi duyabilirsiniz.

Bu ay yeni işler ve kariyerinize yatırım yapmak için iyi bir ay. İşinize odaklanmalısınız ancak bu dönemde büyük yatırımlardan kaçınmalısınız. Büyük şirketlerle uğraşırken tıkanmış proje veya gecikme nedeniyle zihinsel gerginlik hissedebilirsiniz. Kariyer için yönetici gezegen, retro olan Jüpiter'dir, bu nedenle iş konusunda ve yeni bir işe başlarken yaşlıların tavsiyelerini alın. İş yerinizde olumlu sonuçlar almakta gecikme yaşayabilirsiniz. Ancak sabırlı olmanız gerekecek. 20 Temmuz'dan itibaren Mars Aslan burcuna geçiyor. Yani cesaretiniz bu dönemde artabilir.

Elinizde iyi fırsatlar varsa, 20 Temmuz'dan sonra işinizi değiştirebilirsiniz. Meslektaşlarınız size karşı olumlu olacaktır. Planınız için çok ve doğru yönde çalışmalı ve kısayollara girmemelisiniz.

 

YENGEÇ

Bu ay boyunca kendinizi aktif ve enerjik hissedeceksiniz. Bağımlılıktan kaçınmaya çalışın ve sıkı çalışmanız konusunda aktif olun. 17 Temmuz'dan itibaren mali durumunuz iyi olacak. Çocuklarınız ve ev hayatınız 20 Temmuz'dan itibaren size müreffeh sonuçlar veriyor. Geliriniz iyi kaynaklarla artacaktır. Bu alanda çalışıyorsanız, yeni güzellik ürünleri ve giyim projeleri alabilirsiniz. Bu ay arzularınız artabilir. Devletle anlaşmazlıklar olabilir. Bu nedenle, dikkatli olun ve tüm kağıt işlerini özenle tamamlayın. Seyahatleriniz artabilir ve stresinizin nedeni bu olabilir. Böyle bir teklif alırsanız siyasete ilgi duyabilirsiniz. Anlaşmazlık veya herhangi bir mahkeme davası olasılığı vardır. Ayın son günlerinde doğru kararı verebileceksiniz.

Mesleğinizi kurarken sıkı çalışmanız ve zamanınız artacaktır. Yaratıcılık, giysiler ve diğerleri ile ilgili yeni çalışmalara başlayabilirsiniz. Yeni proje ve siparişlerde güzel sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda ortaklarınız nedeniyle gerginlik yaşamanız gerekebilir. İşçileriniz ve meslektaşlarınızla anlaşmazlıklardan çıkacaksınız. Yeni işinizle ilgili olarak yabancılarla yeni ilişkiler kurma çabalarınızı artırmalısınız. Babanız kariyerinizin kurulmasında size yardımcı olacaktır. İş yerinizdeki verimli ekibiniz, tüm işlerin zamanında tamamlanmasının nedeni olacaktır.

Bu ay herhangi bir iş değişikliğinden kaçınmalı veya yeni bir iş umuduna sahip olmamalısınız. Jüpiter işinizde zihinsel gerilimi artırabilir. Patronunuz ve kıdemliniz sizi tatmin etmeyebilir ama şikayet etmemelisiniz. Meslektaşlar siyaset yapmaya çalışacaklar ama mesafeyi korumaya ve küçüklükten kaçınmaya çalışmalısınız. İş nedeniyle seyahatiniz artabilir.

 

ASLAN

Bu ay sizin için cesaretlendirme ve pozitif irade ile dolu olacak. Bu ay yeni gelir planları yapacak ve tüm maddi arzularınızı tatmin etmek isteyeceksiniz. Bu ay işiniz ve eğlenceniz için iyi bir ay. 17 Temmuz'dan itibaren heyecan ve mutluluk hissedebilirsiniz. Ekonomik durumunuz 7 Temmuz'dan 25 Temmuz'a kadar iyileşiyor. Yeni işlerde fırsatlar elde edeceksiniz. Bu ayda seyahatiniz artabilir ve kazanç elde edersiniz. Anlaşmazlıklara girebilirsiniz, bu yüzden düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. Kimseye körü körüne güvenmeyin.

Diplomatik aklınızı kullanarak gelirinizi artırmaya çalışabilirsiniz. Adınız ve şöhretiniz bu ay artacak. Bir siyasi partide öne çıkan bir imaja sahip olabilirsiniz. Herhangi bir önlem veya adım atmadan önce yaşlıların ve kıdemlilerin tavsiyelerini alın. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Dayanıklılığınız bu ay boyunca artacak. Ayrıca risk almaya meyilli olacaksınız, ancak herhangi bir önemli karar almadan önce dikkatli ve tavsiyede bulunmalısınız. Mahkeme davaları da olabilir, bu nedenle anlaşmazlıklardan kaçınmak en iyisidir.

Bu ay yazılım, çevrimiçi iş, giysi, sanat ve güzellik ürünleri işlerinde çalışan yerliler için iyi olacak. Rakipleriniz ve rekabet artabilir. İş yerinizde cesaretiniz ve dayanıklılığınız artacaktır. Yabancı bir şirketten yeni bir proje alacaksınız. Ekibiniz sizi destekleyecektir. İş yerindeki ortaklık sizin lehinize olmayabilir. Meslektaşlarınız 17 Temmuz'dan itibaren size destek olacak.

Bu süre zarfında işinizi değiştirmeyin veya yeni bir iş bulmayın. Eski bir şirketten de teklif alabilirsiniz ama katılmadan önce iyice düşünmelisiniz. Seyahat masraflarınızı artırabilir. İş arkadaşlarınız sizi desteklemeyebilir. Bununla birlikte, kıdemlinizin desteğine sahip olacaksınız.

 

BAŞAK

Bu ayda kendinizi enerjik ve heyecanlı hissedeceksiniz. Kariyeriniz 7 Temmuz - 25 Temmuz arasında iyi olacak. Yaşlılardan iyi tavsiyeler alarak hayatta kararlar almalısınız. Çevrenizdeki diplomatik ve zeki insanlara dikkat edin. Bağımlı olmak yerine sıkı çalışmayı artırmalı ve becerilerinize odaklanmalısınız. Şansınız 17 Temmuz'dan itibaren size yardımcı olacak. Yani, isterseniz yeni bir işe başlayın, o zaman civarında. Bu dönem yabancı bağlantılar için de uygundur.

Mali durumunuz da bu ayda iyileşebilir, ancak ekstra harcamalardan kaçınmaya çalışın. Daha önce bekleyen herhangi bir iş varsa, hükümet çalışmalarınız tamamlanacak, onu da bitirebileceksiniz. Sosyal çalışmalarınız üzerinde kontrol sahibi olmalısınız, aksi takdirde herhangi bir suçlama endişenizin nedeni olabilir. Sebepsiz seyahat etmekten kaçının. Aksi takdirde giderler artacaktır. Uyuşmazlıklara düşebilir ve dava konuları artabilir.

Yeni fırsatlar ve teklifler alacaksınız ama kabul etmeden önce çok düşünmelisiniz. Yaşlıların tavsiyelerini alın. Yeni ortaklıklardan kaçının ve iş ortağınızla iyi ilişkiler kurun. Dikkatsizlik nedeniyle anlaşmanız bozulabilir, bu yüzden dikkatli olun. İş nedeniyle küçük seyahatler artabilir. Kıdemliniz kariyerinizde size destek olacaktır. İş hayatında risk alacak ve büyük bir anlaşma yapacaksınız. Bu süre zarfında iş değişikliği yapmaktan kaçınmalısınız. Bu ay iş arkadaşlarıyla ilişkiler için iyi değil. Kıdemliniz size destek olabilir ve maaşınızda artış umudunu koruyabilirsiniz. İşinizi değiştirmeden önce beklemelisiniz.

 

TERAZI

Venüs, 17 Temmuz'a kadar kariyer evinizde ve bir sonra 11. eve geçiş yapacak. Bu ay kariyer ve gelir için iyi olacak. Sebepsiz seyahatlerden kaçının. 7 Temmuz - 25 Temmuz arasında yabancılardan iyi profesyonel fırsatlar elde edeceksiniz. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla endişe ve hayal kırıklıklarına yol açabilecek bir kavgaya girebilirsiniz, bu nedenle sert dilinizden kaçının.

Bu ayda iradeniz ve güveniniz artacak ancak büyüklerin tavsiyesi olmadan büyük kararlar almaktan kaçınmalısınız. Başkalarına gösteriş yapmak için para harcamaktan kaçının. Evde küçük programlar yapmaya ilgi duyabilirsiniz. Bu ay siyaset ve araştırma için iyi olacak. Herhangi bir anlaşmazlık veya mahkeme davası aklınızı rahatsız edebilir.

7 Temmuz - 25 Temmuz tarihleri arasında keskin ve diplomatik zihninizle büyük projeler ile yeni anlaşmalara imza atacaksınız. İş yerinizde beceriniz gelişebilir. İş nedeniyle seyahatleriniz artacak ama dikkatli olun ve mesafeyi koruyun. Retro Satürn kariyer evinize açı yapacak, bu nedenle iş yerinizde rahatsızlık ve endişe hissedebilirsiniz. Partneriniz sizin iş yerinizde size destek olacak ve size yardımcı olacaktır. Yeni iş teklifleri alacaksınız, ancak zaten bir işiniz varsa değiştirmeyin. Bunun yerine, mevcut yerde sıkı çalışmanızı artırmalısınız. Meslektaşlarınızın ve çalışanlarınızın önünde doğanızı kontrol etmelisiniz. Patron ve kıdemliniz size yardım edecek ve destekleyecektir.
 

AKREP

Ayın başında kafa karışıklığı hissedebilirsiniz. Ancak bu sefer cesaretiniz ve iradeniz için iyi olacaktır. Sadece gösteriş yapmak için aşırı özgüvenli davranmamalı ve karar vermekten kaçınmamalısınız. Başkalarının hayatlarına müdahale etmeyin ve başkalarının gereksiz sorumluluklarını almaktan kaçının ve sadece hayatınıza odaklanın. 16 Temmuz'dan önce hükümet projesine odaklanmalı ve tüm evraklarınızı hazırlamalısınız. Venüs, 17 Temmuz'dan itibaren kariyer evine geçiş yapacak.

Bu süre dış bağlantı için iyidir. Gerginlik ve kaygının nedeni seyahat olabilir. Annenizin sağlığına dikkat edin. Onunla vakit geçirmeye ve yakın ilişkinizi sürdürmeye çalışın. Ayrıca dilinizi ve başkalarına karşı davranışlarınızı da kontrol etmelisiniz. Sosyal medyada tembellikten ve zaman kaybından kaçının. Bu ay mahkeme davalarından muafiyet alabilirsiniz. Ayın ortasından sonra Siyasette Kariyer sizin için iyi olacak. Babanız siyasette ve hayatınızın diğer bölümlerinde size yardımcı olabilir.


Yabancı bir firmadan yeni proje teklifi alabilirsiniz. Kariyerinizde kendi adınızı ve şöhretinizi yaratacaksınız. Aksi takdirde tembellikten kaçınmalısınız, büyük bir proje ve anlaşma şansını kaybedebilirsiniz. 17 Temmuz'dan itibaren güzellik veya herhangi bir yaratıcı türle ilgili yeni çalışmalara başlayabilirsiniz. Ortaklık ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Partneriniz kardan kazanç sağlayacaktır, bu nedenle onunla samimi bir ilişki sürdürün. İşiniz konusunda ciddi olmalı ve çalışanlarınıza verdiğiniz sözü tutmalısınız. Yeni teklifiniz varsa ancak 20 Temmuz'dan sonra iş değiştirebilirsiniz. Yeni mezunlar da iş bulabilir ama maaşları o kadar iyi olmayabilir. Patron ve kıdemliler sizi onaylayacak. Meslektaşlarınız da size iyi gelecek.
 

YAY

Bu ay kaygı hissedebilir ve değişmek istediğinizi hissedebilirsiniz. Sadde Sati'nin ikinci evresi bu hayal kırıklığının nedenidir. İşle ilgili önemli kararlar almaktan kaçının. İş yerinizde gecikme ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Sert dilinize hakim olmalısınız. Kariyerinizde zamanınızın önemini anlamaya çalışın. 7 Temmuz'dan 25 Temmuz'a kadar herhangi bir işe başlayabilirsiniz. Eğlenmek ve dinlenmek için farklı yerlere gidebilirsiniz. Siyaset arenasında varlığınızı artırabilirsiniz. Sosyal yardıma ayırdığınız zamanı artıracaksınız. 17 Temmuz'dan sonra eski davalardan para yardımı ile çıkabilirsiniz. 16 Temmuz'dan itibaren babanızın sağlığına dikkat edin. İş yerinizdeki kıdemlilerden yardım alacaksınız. Kısa seyahatiniz artabilir ancak paranızı buna harcayabilirsiniz.


İş yerinizde diplomatik aklınızı kullanacak ve iyi fırsatlarla yeni teklifler alacaksınız. İşe kısa sürede para yatırabilirsiniz. Sözleşmenizi zamanında tamamlayacaksınız. Ortaklık size iyi gelecek. Rakipleriniz önünüze çıkacak. 17 Temmuz'dan sonra herhangi bir meslektaşınızın yardımıyla yeni bir proje alacaksınız. Bu ay 17'den sonra iş ve iş yeri için iyi olacak. Yeni bir teklifiniz varsa işinizi değiştirebilirsiniz. Bu ay maaşınız açısından iyi olmayacak. Ayın ortasından sonra patronunuz sizi desteklemeyebilir, bu yüzden dikkatli olun. Meslektaşlarınız size yardımcı olacaktır. Küçük seyahatleriniz iş yükünden dolayı artabilir. Online çalışma için iyi bir ay olacak.
 

OĞLAK

Sade Sati'nin ikinci aşaması başlıyor. Bu nedenle, sinirlerinizi ve hayal kırıklıklarınızı kontrol etmelisiniz. Bu ay yalnızlık hissedebilirsiniz, ancak mevcut eğlence ve hobilerle eğlenmeye çalışın. Bu ayda istekleriniz artacak. Seyahat etmek isteyeceksiniz ama engellerle karşılaşacaksınız. Para evinizdeki retro Jüpiter nedeniyle ekstra harcamalarınız artacak ve ayrıca sebepsiz yere para harcayacaksınız. 17 Temmuz'dan sonra mesleki konularda önemli kararlar almaktan kaçının. Tavsiye almadan büyük kararlar almamalısınız. 20 Temmuz'dan itibaren Mars'ın 8. evde yer alması nedeniyle aşırı güveniniz artacak.

Vaktinizi siyaset ve sosyal hizmetlerde geçirebilirsiniz. 7-25 Temmuz tarihleri arasında sağlığınıza dikkat etmeye çalışmalısınız. Ödül veya yeni fırsatlar elde edebilir veya herhangi bir yarışmayı kazanabilirsiniz. Hükümet kısıtlamaları nedeniyle ay sonunda işiniz duracak. Herhangi bir araştırmaya veya müttefik faaliyetlere başlayabilirsiniz. Mahkeme davalarından ve anlaşmazlıklardan kaçınmaya çalışın.


17 Temmuz'dan önce herhangi bir ortağın yardımıyla yeni bir işe başlamayı deneyebilirsiniz. Ayrıca güzellik, yaratıcılık, tasarım veya herhangi bir yazılımla ilgili olabilecek yeni iş kurma teklifleri alacaksınız. İşinizi ve kazancınızı artıracak yeni sipariş ve teklif alabilirsiniz. Online toplantınız yabancı müşterilerle başarılı olacak. Yeni bir işe başlamadan önce yaşlıların tavsiyelerini alın ve iş yerinize büyük yatırımlardan kaçının. Müşterilerden övgü alacaksınız. 7-25 Temmuz tarihleri arasında iş yerinizde dikkatli olmanız ve servis değişikliğinde başarı elde etmeniz gerekmektedir. Bu zaman yeni başlayanlar için yeni bir iş için iyidir. Patron ve kıdemliler işinize odaklanacak. Ayın son günlerinde seyahatleriniz artabilir. Meslektaşlarınız size karşı arkadaşça davranacaktır.
 

KOVA

Sade Sati'nin ilk aşamasına gireceksiniz. Bu yüzden sağlığınıza ve ilişkilerinize dikkat edin. Bu Sadde Satti döneminde sevdiğiniz şeyleri kaybedebilirsiniz. İlişkilerinizde beklentileriniz artabilir. Bu nedenle, olumsuz düşüncelerden kaçının. Depresyondan çıkmaya çalışmalısınız, bu yüzden zamanınızı keyifli yerlerde geçirmeye çalışın. 5-25 Temmuz arasında önemli bir karar verebilirsiniz. Manevi çalışmalara olan ilginiz artacaktır. Siyasette yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Projeniz çok başarılı olmayacak ve yabancı müşterilerle görüşmelerde gecikmeler olacaktır. 20 Temmuz'dan itibaren sporla vakit geçirebilir, hareketlilik hissedebilirsiniz. Anlaşmazlıklardan kaçının, aksi takdirde büyük sorunlarla karşılaşmanız gerekebilir.


Ketu kariyer evinize yerleşmiştir, bu nedenle kariyerinizde istikrar hissetmeyeceksiniz. Bu ay, sıkı çalışmanız artacak. 16 Temmuz'dan itibaren iş yerinizde iyi bir destek alacaksınız. Ancak yabancı taraflarla olan ilişkilerin farkında olun. Yeni bir işe başlamaktan veya herhangi bir yabancı şirketle anlaşma yapmaktan kaçınmalısınız. Egonuzun ve işçiler üzerindeki sinirlerinizin kontrol altına alınması gerekir, aksi takdirde olumsuz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. İş ortağınızla samimi bir ilişki sürdüreceksiniz. İş yerindeki baskı artacaktır. Bu ay iş için uygun ama kafanız karıştıysa işleri değiştirmemeye çalışın. Patron ve kıdemlileriniz iş yerinizde size destek olacaktır. Bu ay maaş zammı ve artışı için uygundur. Meslektaşlarınız sizi onaylayacak ve onlarla kişisel ilişkiniz artacaktır.
 

BALIK

Bu ayki aşırı düşünceli yapınız ve ekstra harcamalarınız sizi rahatsız edebilir. Zodyak lordu Jüpiter yabancı yerler evinizde retroda, bu yüzden gereksiz seyahatlerden kaçının. Sosyal statünüz bu ayda artacak. Cesaretiniz ve iradeniz bu ayda artabilir. Devlet sektöründen kar elde edebilirsiniz. İyi sağlık ve anne ile iyi ilişkiler hakim olacaktır. Manevi mekanlarda vakit geçirebilir, sosyal hizmetlerde vakit geçirebilirsiniz. Bu dönemde siyasi imajınız iyi olacak. Arkadaş çevreniz artacak ve onlarla iyi vakit geçireceksiniz ama dikkatli olun ve mesafeye dikkat edin. Hobileriniz artacak ve ayın son günlerini keyif ve rahatlama içinde geçireceksiniz. Muhtemelen anlaşmazlıklardan ve mahkeme davalarından çıkıyorsunuz.

İş yerinizde bu ayda irade gücünüz artıyor. Yabancı bir şirketten iyi bir teklif ve yeni bir teklif alacaksınız. Projeniz sonuçlanacak ama yatırımı yavaş yavaş sürdürmeye çalışmalısınız. 7-25 Temmuz tarihleri arasında ortaklık ile yeni işlere başlayabilirsiniz. Bir işiniz varsa iş yerinizde kafa karışıklığı hissedebilirsiniz. İyi bir teklif alırsanız işinizi değiştirebilirsiniz. İş arkadaşlarınız iş yerinizde siyasi oyunlar oynayabilir, bu yüzden bundan kaçının ve onlarla çok fazla arkadaşça zaman geçirmeyin. Patron ve kıdemlileriniz, 15 Temmuz'dan itibaren size destek olacak. İş yerinizde yeni fırsatlar elde edeceksiniz.