2022 ŞUBAT AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ

Mars, Kova burcunda ve Venüs'ün gelir evinizden geçişi sırasında dilekleriniz yerine getirilecek ve maddi durumunuz iyileşecek. Bu, her şeyin yolunda gideceği bir dönemdir; ve risk alabilirsiniz. Ancak, 7 Nisan'dan önce yeni bir şeye başlamayın, çünkü Mars kariyer evinde Satürn ile yüceldiği burçtan geçiyor, bu da işleri lehinize çevirmeyebilir.

Jüpiter 13 Nisan'dan itibaren Balık burcunda geçiş yapacağından, işle ilgili olanlar da dahil olmak üzere birçok seyahate çıkmanız muhtemeldir. Bu aynı zamanda sizin için şanslı bir aşama olacak ve kendinize ve seçtiğiniz lüks şeylere harcama yapmanıza neden olacak.

Rahu 12 Nisan'dan itibaren Koç burcunda geçiş yaptığında bazı karışıklıklar olacak. Bu, düşmanlarınızın ve rakiplerinizin de artacağı zamandır. Sırlarınızı her hangi bir kimseyle paylaşmaktan kaçınmak en iyisidir.

Bir mahkeme davasının ortasındaysanız, karar lehinize olacaktır.


BOĞA

Bu ay sağlığınıza ve kişiliğinize dikkat edeceksiniz.

Rahu 12 Nisan'dan Koç burcuna geçtiğinde aniden mülkten faydalanabilirsiniz. Ayrıca masrafları ve seyahati gösterir. Dini hac ziyaretleri yapabilirsiniz. Yurtdışına seyahat etme şansı da yüksektir.

Aşırı güvenden kaçınmanız ve fayda sağlamak için coşkuyla çalışmanız gerekir. Dikkatli ve tetikte olun çünkü Mars Kova burcunda geçiş yaptığında bir düşmanınız olabilir. Ayrıca işyerinde bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı suçlanabilirsiniz.
Yeni bir işe başladıysanız işlemlerde gecikme veya engeller olabilir.

İş veya transfer arayanlar için, Jüpiter'in Balık burcunda geçiş yaptığı 12 Nisan'dan itibaren verimli bir zaman görülüyor.

Kredi alarak bir iş yapmayı veya bir işe başlamayı düşünüyorsanız ay ortasından sonra kredi alabilirsiniz. Aynı zamanda, bir projeyi bitirmek için engellerle karşılaşıyorsanız, bunlar ortadan kalkacaktır.
İşyerinde stresli durumlardan kaçınmak için iş arkadaşlarınıza iyi davranmayı unutmayın.


İKİZLER

Görevlerin tamamlanmasında gecikme yaşamanıza rağmen, işte iyi bir ay geçireceksiniz. Yabancı ülkelerle ilgili işlere harcanan para size fayda sağlayacaktır.

Bu aynı zamanda arzularınızın artacağı ve dikkatinizin lüks şeyler satın almaya çekileceği bir dönem çünkü Merkür kazanç evinizde yanıyor ve Rahu 12 Nisan'dan itibaren Merkür ile geçiş yapacak.

12 Nisan'dan itibaren Ketu Terazi burcuna geçtiğinde eğitim hayatınızda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Kazaları önlemek için uyanık olun. Eviniz ve arabanızla ilgili bir sorun varsa çözülecektir.

Iletisim evinizde Satürn görünümü var, bu nedenle ilişkilerinizi bozmamak için konuşmanızı kontrol etmeniz gerekecek.

Jüpiter kariyer evinde Balık burcunda geçerken bu iş için iyi bir aydır; sıkı çalışmanız olumlu sonuçlar verecektir. Mevcut işinizde başarı göreceksiniz. Bir promosyon olasılığı da vardır.
Yeni bir iş veya üstlendiğiniz işle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştıysanız, çözümler yolunuza çıkacaktır. Geçmişte bırakmak zorunda kaldığınız işe başlamayı da düşünebilirsiniz.

Başarıyı yakalayacağınız tasarım ve satış alanında ortaklıklar kurabilirsiniz. İşle ilgili çok seyahatler olacaktır.


YENGEÇ

Bu ay, finansal faydaların yanı sıra iyi iş fırsatları elde edeceksiniz. Bununla birlikte, kafanız karıştıysa, kariyer evinizde 12 Nisan'dan itibaren Rahu'nun Koç'ta geçişi olarak önemli bir şeyi almayı geciktirmek, kendinize olan güveninizi ve karar vermenizi olumsuz etkileyebilir.

Sosyeteden birkaç kişiyle temas halinde olabilirsiniz; Önümüzdeki zamanlarda sizin için faydalı olacağından, onlarla dostane bir denklem kurun.

Ayın ortalarında, iş için yurt dışına çıkma veya yabancı bir şirketten bir projede çalışma teklifi alabilirsiniz. Bu teklifi kabul etmek size ilerleme ve fayda sağlayacaktır.

Güneş 14 Nisan'dan itibaren yüceldiği burçta geçtiğinden, bir hükümet projesinde çalışma teklifi de alabilirsiniz. Bu teklif ayrıca size fayda sağlayacaktır.

Ancak, bu ay içinde herhangi bir zamanda herhangi bir karışıklık ile karşılaşırsanız, kararı bir süre erteleyin.
Acele bir kağıt imzalamayın.

Şimdi iş değiştirmek veya işyerinde terfi istemek için de doğru zaman.


ASLAN

Ay ortasından itibaren Güneş 9. evde yüceldiğinden topluma elinizden geldiğince katkıda bulunacaksınız. Bu ününüzü artıracaktır.
Ayrıca, uygun finansal koşulları gösteren parayla ilgili bir Raj Yoganız var.

Rahu 12 Nisan'dan itibaren Koç burcuna geçtiğinde yurt dışına gitme fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu size fayda sağlayacak ve iyi ağ oluşturma fırsatlarını kolaylaştıracaktır.

İlerleme vaat eden işlerle ilgili yeni fırsatlar da olacak.

Bu ay kariyeriniz için çok iyi bir zaman. İlerleme olacak ve sıkı çalışmanız sonuç verecek. Ayrıca hobinizi gelir getirici bir yola dönüştürme fırsatı da elde edebilirsiniz. Çalışmanız takdir edilecek ve iyi bir gelir olacaktır.

12 Nisan'dan itibaren Ketu Terazi'den geçerken işle ilgili küçük yolculuklar yapmanız gerekebilir. Ay ortasında hükümetle olan fırsatların yanı sıra yurt dışından çalışma imkanı da var.

Meslektaşlar ile bir sürtüşme olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılma nedeniyle bu ay işinizi değiştirmeyin.


BAŞAK

Bu ay alacağınız karar ne olursa olsun sizi başarıya götürecek. Bu ay aynı zamanda sizin için uygun bir parasal durum vaat ediyor. Müzik ve sanatla ilgilenenler, özellikle gezegenlerin hareketinden faydalanacaklar.

12 Nisan'dan itibaren Rahu Koç burcunda geçerken işinizle çok meşgul olacaksınız. Ancak, şüpheli yollarla para kazanmamaya dikkat edin.

Mücevher veya müzikle uğraşanlar, sıkı çalışmaları sayesinde başarı ile karşılaşacaklar. Şarkıcılar, yeni bir kimliğe bürünmelerine yardımcı olacak yeni bir fırsat elde edecek. Bir ortaklık içinde çalışan herkes bundan faydalanır.

Aldatma olasılığı olduğundan, 12 Nisan'dan itibaren çevrimiçi ve çevrimdışı para işlemleri konusunda dikkatli olun.
Yeni bir iş arıyorsanız, zihinsel stres olabileceğinden dolayı biraz gecikme olabilir. İşlerin yapılmasında gecikmeler olacağı için işleri şimdi değiştirmemek en iyisi olacaktır. Mars'ın 7 Nisan'dan itibaren işyerinde geçişi nedeniyle iş cephesinde böyle bir sorun olabilir.


TERAZİ

Size toplumda saygınlık kazandıracak sosyal hizmet ve sosyal hizmete devam edeceksiniz.
12 Nisan'dan itibaren Ketu Terazi'den geçtiği için gereksiz harcamalar olabilir. Rahu nedeniyle işinizde kafanız karışmış olabilir, ancak Güneş geçişi, sıkı çalışmanızı başarılı kılacaktır.

Ay başında seyahat etmemeye çalışın, kaza ihtimali var. Bir şey üzerindeki zihinsel stres, işinize daha az odaklanmanıza neden olabilir.

Ayrıca kıdemlinizin veya patronunuzun desteğini alacaksınız. Bu, iş yerinde olumlu sonuçlar sağlayacaktır. Ancak, aşırı özgüvenli görünmekten kaçının.

Yeni bir iş anlaşması da yolunuza çıkabilir. Ancak sonuçların gösterilmesi zaman alabilir. Ayrıca iş için seyahat etmeniz gerekebilir. Yeni bir iş arayanlar için zaman iyi.


AKREP

Zodyakınızın efendisi Mars, 7 Nisan'dan itibaren dördüncü evinizden geçiş yaparken bu ay bir şeyler yapmaya çalıştığınızda başarı ile karşılaşacaksınız.

Yeni bir işe başlamak için iyi bir zaman; ama sadece bir planla ilerleyin. Bir ev veya bir arsa almayı düşünüyorsanız, o zaman iyi bir zaman. Uzak yerlere seyahat etmek daha fazla masraf anlamına gelebilir.

Sporla ilgilenenler için zaman çok iyi.

Bu iş için çok iyi bir ay. Size yeni işler de teklif edilebilir. Hükümetle bir şeyler yapmaya çalışıyorsanız, 14 Nisan'a kadar yoldaki engeller azalacaktır. Ayrıca işinizle ilgili küçük geziler yapacaksınız, bu da size fayda sağlayacaktır.

Yeni bir iş arayanlar için, Rahu iş evinden geçerken, kafa karışıklığı ve zihinsel stres artık ortadan kalkacaktır. Meslektaşlar ve patronla olan farklılıklar da ortadan kalkacaktır.

Bu aynı zamanda ortaklık içinde çalışmak için iyi bir aydır.


YAY

Sosyal hizmette olanlar için toplumda saygı görecekler. Ayrıca okült bilime ilgi duyabilir ve yeni araştırmalar yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu aynı zamanda düşmanınızın önünüzde zayıflayacağı zamandır. Bir dava varsa, kararın lehinize gelmesi beklenir. Spor yapıyorsanız, ay sonunda ödül alabilirsiniz.

Bu aynı zamanda Sade Sati'nin sizler için son aşamasıdır. Bu süre zarfında herhangi bir önemli karar almayın; işte engeller olacak. Jüpiter 12 Nisan'dan itibaren Balık burcunda geçiş yaptığında, rahatlama hissedeceksiniz.

Bu iş için iyi bir zaman, ancak herhangi bir yeni veya büyük işin yapılmasında bir engel olabilir. İşinizle ilgili olarak Devletten herhangi bir yardım istiyorsanız, ancak 14 Nisan'dan sonra size ulaşabilecektir.

Yabancı bir ülkeden de yeni bir teklif alabilirsiniz. Çok iyi bir fırsat yakalarsanız kabul edin. Yeni bir iş arayanlar için iyi bir zaman.


OĞLAK

Jüpiter'in Balık burcundan geçişi ile iş dünyasında ilerlemeleriniz olacak. Herhangi bir yeni işe başlayabilirsiniz ve geliriniz artacaktır. Kısa ve sık seyahatler olacak ama yurtdışı seyahatleri daha az olacak.

14 Nisan'dan itibaren Rahu ile birlikte Güneş, cesaretinizi ve özgüveninizi artıracak.

Ev veya arazi ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık varsa, o zaman bir sürü koşturmacanın ardından çözülecektir. Bunun için de önceden para ayarlamanız gerekecek.

Unutmayın, zodyakınızda Satürn'ün geçişi devam ediyor, bu nedenle karışıklık durumu devam edecek ve aile üyeleriyle sürtüşme olacak. Ayrıca bu ay, Mars'ın Satürn ile 7 Nisan'a kadar geçişi ve bir sonraki Mars'ın Kova'da geçişi nedeniyle Sade Sati'nin etkisi devam edecek.

İş değiştirmek isteyenler için zaman iyidir. Ayrıca iyi teklifler alacaksınız. Ayrıca ortaklarınızdan tam destek alacaksınız. Ay ayrıca iş için daha iyidir, tüm işler zamanında yapılacaktır.

Bununla birlikte, para eksikliği nedeniyle, Ketu kariyer evinden geçerken kafa karışıklığı ve istikrarsızlık yaratan bir miktar zihinsel stres olacaktır.

Bu ay maaş artışı ihtimali var. İş için seyahat etme şansınız varsa, ertelemek daha iyi olacaktır.


KOVA

Güneş 2. evinizden geçerken sıkı çalışmanın meyvesini alacaksınız. 7 Nisan'dan itibaren Kova'daki Mars geçişi, bitirmeye çalıştığınız işe başarı getirecek.
Bu ay, gelecekte iş bulmanıza yardımcı olacak bazı seçkin insanlarla uzlaşma olacak.

12 Nisan'da Rahu Koç burcunda geçiş yaptığında iş için seyahat edeceksiniz, ancak bu size arzu ettiğiniz başarıyı getirmeyecek.

Bu ay kendinizi gergin ve biraz tembel hissedebileceğiniz Sade Sati devam ediyor. Karar almakta zorlanabilirsiniz ve sonuç almakta gecikme olabilir.

Bu ay çok çalışmanız gerekecek. Yeni bir işle ilgili bazı kararlar almanız gerekiyorsa, o zaman birinin işbirliğiyle ilerleyin. Babanızın veya bir kıdemlinizin görüşü çok faydalı olacaktır.

Yabancı bir ülkede iş veya orada ilgili bir proje alabilirsiniz. Sizin için faydalı olacaktır. İş değiştirmek isteyenler ay sonunda denesin.


BALIK

Bu ay şans, sıkı çalışmanızı destekleyecek. Ancak, Rahu 12 Nisan'dan itibaren Koç burcunda geçerken konuşmanıza dikkat edin. Konuşmanız yüzünden ilişkilerin kötüye gitme tehlikesi var.

İş için sık seyahatler de olabilir.

Hiç kimseye zamanında yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Aceleyle veya birinin bakış açısıyla herhangi bir karar vermeyin.

Bu ay, Jüpiter Balık burcunda geçiş yaptığı için işle ilgili durum 13 Nisan'dan itibaren daha iyi olacak. Ancak işteki gecikme, işin tamamlanacağı tüm ay boyunca devam edecektir. İş için eşinizin veya annenizin tavsiyesine başvurabilirsiniz.

İşle ilgili seyahatler engeller olsa da devam edecek. Yabancı bir ülkeden yeni bir proje alabilirsiniz, ancak yabancı evde Kova burcundaki Mars geçişi nedeniyle tamamlanma gecikmesi olacaktır. Diğer şirketlerden yeni bir iş teklifi gelebilir.