2022 EKİM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ

Bu ay mücadele dolu olacak. Zodyakınızın efendisi Mars, 16 Ekim'e kadar servet evinizde olacak, böylece kendinize harcamalar yapabilirsiniz. Rahu, karar verme yeteneğinizi etkilediği için natal Ay ile geçiş yaparken bu ay büyük kararlar almaktan kaçının. Satürn doğrudan kariyer evinizde konumlandığı için geçmişte durdurulan herhangi bir işe 23 Ekim'den sonra başlamak faydalı olacaktır. Sorumluluğunuz bu ay artacak. Mülkiyetle ilgili bazı sorunlar olabilir. Güneş, 17 Ekim'den itibaren yedinci evden güçten düşmüş biçimde geçecek, bu nedenle çocuklar ve hayat arkadaşı ile sorunlar yaratabilir. Ebeveynlerle olan ilişkiler de etkilenecektir. Yurtdışı seyahat planlaması bu ay verimli olmayabilir.

İş hayatındaki bazı problemler nedeniyle stresli kalabilirsiniz, ancak gelecekte kâr elden bırakılmaz. Kâr elde etmek için herhangi bir yeni sipariş veya proje üzerinde azami özveri ile çalışın. Bu ay büyük bir özveri ve cesaretle çalışacak olsanız da kendinizi oldukça tembel hissedebilirsiniz ve bu, işinize zarar verebilir. Yabancı müşterilerinizle iyi bir bağlantınız olacak. İşinizi değiştirmek istiyorsanız, bunun için doğru zaman. Devlet işinde yükselme ve parlama şansı var. Üstleriniz ve patronunuz işinizi övecek ve iş arkadaşlarınız sizi destekleyecek.


BOĞA

Satürn 23 Ekim'den itibaren doğrudan hareket halindedir, bu nedenle geçmişte durmuş olan herhangi bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Lüks ve eğlence için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Bu ay ev tadilatı için masraflar olacak. Güneş 17 Ekim'e kadar 5. evde geçecek, böylece aktif ve enerjik kalacaksınız. Bu ayın ortasında yeni bir Araba satın alabilirsiniz. Herhangi bir işte acele etmek kariyerinizi etkileyecektir. Herhangi bir önemli karar almadan önce uzman tavsiyesi almak akıllıca olacaktır. Tartışmaya girmeyin. Yurtdışına çıkmak için bir fırsat olacak, ancak beklenmedik harcamalardan kaçınmak için seyahatinizi çok dikkatli planlayın. Para konularında kimseye güvenmeyin. Politikaya ilgi duyuyorsanız, bu ay isim ve şöhret kazanmak için uygundur.

23 Ekim'e kadar işte bazı sorunlar, engeller olabilir. Bu ay iş yatırımlarından ve iş değişikliğinden kaçının. Meslektaşlarla ilişkiler yanlış anlaşılma nedeniyle iyi olmayabilir. Herhangi bir önemli karar almadan önce uzman tavsiyesi alın. Venüs'ün 18 Ekim'e kadar zayıf yerleşimi, işinizi değiştirmenizi önermez. Çok çalışırsanız bir Devlet işi alırsınız. Meslektaşlarınızla, patronunuzla ve kıdemli arkadaşlarınızla iyi ve samimi bir ilişki kurmaya çalışın. Artış ve terfi almak için sabırlı olmalısınız.


İKİZLER

Üzerinizde çok fazla iş ve kişisel sorumluluk olacak. Üzülmek yerine ihtiyaçları karşılamaya özen gösterin. Yaptığınız iyi işler sayesinde ün kazanacaksınız ve kendinize olan güveniniz de artacak. Herhangi bir yeni çalışmada istenen sonucun alınmasında gecikmeler olabilir. 18 Ekim'den sonra çözülecek olan mali sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Komisyon bazlı çalışmalardan kazançlı çıkacaksınız. Sert dilinizi, egonuzu ve saldırganlığınızı kontrol edin, aksi takdirde insanlar sizi yanlış anlayabilir. Herhangi bir karar alırken dikkatli olun. Kısa yolculuklar verimli olacaktır. Yurtdışına çıkmayı planlıyorsanız, başarı elde etmek için çok çalışın.

Bu dönem yeni bir iş için daha iyi olacaktır. 23 Ekim'den sonra Satürn doğrudan pozisyonda olacak, böylece işinizi büyütebilirsiniz. Yeni bir proje nedeniyle stresli ve meşgul olabilirsiniz. Daha iyi gelir elde etmek ve işinizle isim ve şöhret kazanmak için çok çalışın. Şans sizin için elverişlidir, ancak Satürn'ün varlığı işi geciktirebilir, bu yüzden sabırlı olun. İş cephesindeki herhangi bir sorun çözülecektir. Yeni bir organizasyona katılmayı planlıyorsanız dikkatli olun çünkü 16 Ekim'den sonra iş arkadaşınızla ufak tefek sorunlar olabilir. Yükselme ve terfilerde gecikmeler olabilir.


YENGEÇ

Rahu, Kariyer evinizden geçiyor, bu yüzden bu sefer işinizi değiştirmemelisiniz. Güneş 17 Ekim'den itibaren zayıf bir konumdan geçiyor, bu nedenle yeni bir işe aceleyle başlamaktan kaçının. Egonuzu ve saldırganlığınızı kontrol edin, çünkü bu sizin için bir sorun yaratabilir. 17 Ekim'e kadar iyi bir geliriniz olacak. 23 Ekim'den sonra Satürn doğrudan hareket halindedir, bu nedenle geçmişte durmuş olan herhangi bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Yeni bir araba satın alabilir ve yakın gelecekte beklenmedik karlar elde edecek araziye büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Herhangi bir anlaşmazlık veya davada yardım alabilirsiniz. Gelecekte verimli olacak bazı beklenmedik harcamalar olacaktır.

İstenilen sonucu ve başarıyı elde etmek için çok çalışmanız gerekecek. İşle ilgili bazı problemler nedeniyle, saldırganlığa yol açan streste kalabilirsiniz. İyi kazançlar elde etmek için dikkatli ve yeni projeye adanmış olun. Yanlış anlaşılma nedeniyle iş arkadaşlarınızla ilişkiniz etkilenebilir. Yeni bir yabancı proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu ay istenilen maaş paketi ile iş değişikliği için iyi bir ay olacaktır. Geçmiş organizasyonunuzdan kazançlı bir iş teklifi alabilirsiniz.


ASLAN

Bu ay, mali durumunuz eskisinden çok daha iyi hale geleceğinden, devlet işlerinden veya herhangi bir büyük pozisyondan para alma fırsatı olacak. Beklenmeyen harcamalar olacağından harcamalarınızı kontrol edin. Sıkı çalışmanız size iyi bir gelir ve itibar kazandıracak. Toplumda itibar kazanacaksınız. Satürn etkisinden dolayı 23 Ekim'den sonra yurt dışına çıkabilirsiniz. Hızlı düşünme yeteneğiniz var ama öfke ve aceleyle alacağınız kararlar sizin için sorun yaratacaktır.

Zaman iş için daha iyi olacak, böylece isterseniz işinizi genişletebilirsiniz. Herhangi bir yeni proje retro Satürn nedeniyle 23 Ekim'e kadar ertelenebilir. 17 Ekim'den sonra Devlet desteği alacaksınız. Şans sizi pek desteklemeyebilir, ancak çok çalışırsanız başarıya ulaşırsınız. Mücevher, giysi, yaratıcılık ve sanatla ilgili işler yapıyorsanız, 16 Ekim'den sonra Venüs Terazi burcundan geçerken iyi bir kazanç elde edeceksiniz. Çalışan iseniz, iş yerinizde olumsuz bir ortamla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmiş organizasyonunuzdan iş teklifi alabilirsiniz. İşle ilgili seyahatler var. Kimseyle tartışmaya girmeyin.


BAŞAK

Bu ayın başında, Güneş size baskın bir doğa veren Zodyak'ınızdaN geçiş yapıyor. Şans lehinize ama tüm çabalarınızda başarılı olmak için çok çalışmanız gerekiyor. Hayatınızda ilerlemek için cesaretinize ve bilginize güvenin. Yeni bir yabancı proje alabilir ve daha fazla bağlantı kurabilirsiniz. Mali durumunuz 17 Ekim'e kadar iyileşecek. Devlet işlerindeki tüm engeller şimdi kaldırılacak. Toplumda itibar kazanacaksınız. Cesaretiniz ve hızlı düşünme yeteneğinizle kariyerinizde gelişme göreceksiniz. Baba ile ilişkiniz samimi olacak.

İş konusunda kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu, zekanız ve bilginizle yeni bir şeye başlamak için iyi bir ay. Yabancı projeler güveninizi ve mali durumunuzu iyileştirecektir. İstihbaratla ilgilenilirse, iş ortaklığı faydalı olacaktır. İş cephesinde, yeni bir proje alabilir ve başarılı olabilirsiniz. İş yükü nedeniyle gergin ve meşgul olabilirsiniz, ancak olumlu sonuç almak için özveriyle çalışın. Meslektaşlarınızla samimi bir ilişki sürdürün. Sıkı çalışmanız size kazançlı bir artış ve terfi hediye edecek.


TERAZİ

Ketu Terazi burcundan geçiş yapar, bu nedenle karar verme yeteneğiniz etkilenebilir. Herhangi bir karar alırken kendinize aşırı güvenmeyin. İş veya kariyerle ilgili bir karar veremeyeceksiniz. Doğadaki tembellik, başarıya giden yolda bir engel görevi görecektir. Gösteriş için para harcamayın ve kimseye borç bile vermeyin. Siyasetle ilgileniyorsanız, siyasi kariyerinizde bazı inişler çıkışlar olacak ama sonunda başarıya ulaşacaksınız. Bu ay yurt dışı seyahatleri için uygundur.

Doğrudan hareket halindeki Satürn, yeni bir çalışmaya başlamak için iyi bir zaman olduğunu gösterir. Şüpheli bir durumda, herhangi bir karar vermeden önce uzmanın tavsiyesini alın. Tüm dünyayı dolaşabilirsiniz. Yabancı bir anlaşma veya proje alabilirsiniz, bu nedenle daha fazla para kazanmak için üzerinde çok çalışmanız önerilir. Patronunuz ve kıdemliniz, çalışmanızı övecek. Terfi konusunda da iyi beklentiler var. Bir iş arıyorsanız, bu ay iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Geçmiş organizasyona katılmak da faydalı olacaktır.


AKREP

Herhangi bir devlet işinde başarılı olmanıza yardımcı olacak enerjik ve aktif hissedeceksiniz. Satürn doğrudan hareket halinde olduğu için 23 Ekim'den sonra kara ile ilgili çalışmalarda gecikme olmayacak. Kısa yolculuklar verimli olmaz, o yüzden orada zaman kaybetmeyin. Mali durumunuzu artıracak yeni bir proje veya anlaşma alabileceğiniz için yurtdışı seyahatleri faydalı olacaktır. Bu ay herhangi bir tartışmaya girmeyin. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, kaybetme ihtimaliniz olduğundan dikkatli olun. Pratik bir yaklaşımla çalışın, acele kararlar sizi zarara sokabilir. Dava şansı olduğu için herhangi bir anlaşmazlığa girmemeye çalışın.

İşinizi büyütmek istiyorsanız, bu yatırım yapmak için iyi bir aydır. Ayrıca, gelecekte işinizi artıracak yabancı bir şirketten iyi bir teklif alabilirsiniz. İşletmeniz ve ürününüz pazarda popülerlik kazanacaktır. Kısa seyahatler ve işte gecikmeler olacak. Özellikle bir kadınla ortaklaşa faydalı olacak yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş cephesinde, bu uygun bir ay değil. Meslektaşınız veya kıdemliniz ile sorun yaratacak hiçbir şey yapmayın. Patron ve kıdemli ile olan karışıklık çözülecek, ancak terfi ve maaş artışında gecikme olacak.


YAY

Sade Sati'nin son evresi, 23 Ekim'e kadar geri giden Jüpiter ve Satürn, herhangi bir alanda karar vermeyi zorlaştıracak zihinsel gerginlik yaratır. İş dünyasında yeni bir proje almak için çok çalışın. Güneş, Merkür ile kariyer evinizden geçerken hükümet işlerinde başarı orada olacak. Politikaya ilgi duyabilirsiniz ve bunun yararları olacaktır. Dış ticaretten geliriniz olabilir, ancak giderleriniz yüksek kalacaktır. Toplumdaki iyi imajınızı mahvedebileceği için sert bir dil kullanmayın. Sans, Güneş'in zayıf yerleşimi nedeniyle 17 Ekim'den sonra sizi desteklemeyecek. Herhangi bir dava lehinize sonuçlanabilir. Para konularında dikkatli olun. Aktif olmaya çalışın ve kısa seyahatlerden kaçının.

17 Ekim'den sonra yeni bir işe başlamayın ve eski işinize bile yatırım yapmayın. Verimli olacak işlerle ilgili daha fazla seyahatiniz olabilir. Yabancı çalışmanızı tamamlamak için iyi yapacaksınız. İş cephesinde, iş arkadaşınızın davranışı nedeniyle %100'ünüzü veremeyebilirsiniz. Ortaklık işlerinde kafa karışıklığı olacaktır, bu yüzden dikkatli olun. Rakiplerinizle başa çıkmaya hazır olun. Verimli olacak yeni bir proje alabilirsiniz. Çalışanlarınız sizi destekleyeceğinden, iş konusunda zaman eskisinden daha iyi olacaktır. Kıdemli ve patronla ilişkiniz iyi olacak ve terfi şansınız olacak. Devlette iş bulma şansı çok yüksek.


OĞLAK

Güneş yerleşimi size güven verir, ancak karar verme konusunda aşırı emin veya aceleci olmayın. Sade Sati evresi nedeniyle zihinsel olarak gergin kalabilirsiniz. Eğer siyasetin içindeyseniz, bu sefer daha aktif düşüneceğiniz ve risk alacağınız için bu sefer eskisinden daha iyi olacaktır. Rekabette başarı bu ay garantilidir. Yararlı olmayabilecek yurtdışı seyahatleriniz olabilir. Babanızın sağlığı daha iyi olacak. 17 Ekim'den sonra herhangi bir devlet işinde engeller olabilir. Beklenmedik harcamalarınız olabilir, bu nedenle harcamalarınızı kontrol etmeniz ve para biriktirmeye başlamanız önerilir.

Kadınlarla ortaklaşa, verimli olacak yeni işlere başlayabilirsiniz. Yaratıcılık, tasarım, sanat veya güzellikle ilgili herhangi bir iş yapıyorsanız, işinize fayda sağlayacak ve finansal durumunuzu iyileştirecek kazançlı siparişler alabilirsiniz. Mevcut projede başarılı olabilirsiniz ancak iş yükü nedeniyle stresli kalabilirsiniz. Yabancı çalışmadan ödemede gecikme olabilir. Kıdemliniz sizi rahatsız etmeye başlayabilir. İşinizin takdirini alacaksınız ve işyerinizde iyi bir terfi ve maaş artışı şansı var.


KOVA

Sade Sati evresi nedeniyle gergin kalabilirsiniz. Herhangi bir yeni işe başlamak istiyorsanız, olumlu sonuç almakta gecikme olacaktır. Zihinsel rahatsızlıklar yaratan uyku sorunlarınız olabilir. Durum, Satürn'ün doğrudan hareket halinde olacağı 23 Ekim'den itibaren iyileşmeye başlayacak. Maneviyata ilgi duyabilir ve manevi yerleri ziyaret etmeyi ve bunun için para harcamayı planlayabilirsiniz. Bu, verimli olacağı için geçmişte durdurulan herhangi bir işe başlamak için iyi bir aşamadır. Sporla ilgileniyorsanız, iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Çatışmalara girmemek akıllıcadır. Kariyeriniz, yüksek otoriteye sahip kişiler nedeniyle yeni gelişmeler görebilir. Küçük kardeşlerin sağlığı etkilenebilir. Kalp sağlığınıza dikkat edin ve kafa travması olasılığı olduğundan dikkatli olun.

Bu, kariyer için uygun bir ay değil, bu nedenle yabancı ve hükümet bağlantılarıyla samimi bir ilişki sürdürün. Kaybedebileceğiniz için yeni bir yabancı proje almamak akıllıca olacaktır. İş yerinizde iş arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olabilir. İş konularında sezgilerinize güvenin. Yeni iş teklifi faydalı olacaktır. Bu aşamadan sonra iş yerinizde ani olumlu değişimler yaşayabilirsiniz. Terfi ve maaş artışı şansı var. Yeni bir iş aramak yerine, bulunduğunuz yerdeki performansınızı iyileştirmeniz daha iyi olacaktır. Ofis siyasetinin farkında olun.


BALIK

Zodyakınızın efendisi Jüpiter bu ay geri harekette. Herhangi bir önemli karar alırken dikkatli olun. Bu ay yeni fırsatlar elde edemeyebilirsiniz. Güneş Başak'ta ve Jüpiter'de açılardan geçiyor, bu nedenle işyerinde enerjik ve aktif hissedebilirsiniz. Araştırma ve maneviyata ilgi duyabilirsiniz. Manevi yerlere geziler göz ardı edilemez. Babanızın sağlığı eskisinden daha iyi olacak, onunla samimi bir ilişki sürdüreceksiniz. Kimseye körü körüne güvenmeyin. Herhangi bir yeni işe başlamada gecikme olacaktır. Sabırla çalışırsanız faydasını görürsünüz. Yurtdışı seyahatiniz bu ay mümkün olmayabilir.

İşin tamamlanmasındaki gecikme nedeniyle stresli kalabilirsiniz. Yeni bir işe başlamakta gecikme olacak, ancak şans sizin lehinize, bu yüzden sıkı çalışmanız ile yine de başarıya ulaşacaksınız. Promosyonunuzun göz ardı edilemediği büyük bir proje alabilirsiniz. Kıdemliniz ve patronunuzla samimi bir ilişki sürdürün. Finansal fayda elde etmek için dikkatli olun ve yurtdışı projenizi tamamlayın. Arkadaşınızla ortaklık, ilişkinizi mahvedebileceği için hiç tavsiye edilmez. Devlet işi arıyorsanız, bekleyişiniz bitti. Herhangi bir sorun yaşamamak için pozisyonunuza, itibarınıza dikkat edin ve işinize odaklanın.