2023 NİSAN AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ

Bu ay mutluluk dolu olacak. Babanla aranızda bir anlaşmazlık varsa çözülecek. İkametgahınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Çok seçkin insanlardan saygı göreceksiniz. Yüksek öğretim kurumuna kabul edilmek isteyenler için başarı şansı yüksek. Ev harcamalarınızı kontrol edebileceksiniz. Sağlığınız iyi olacak. Sıkı çalışmanızın meyvelerini alacaksınız. İş verimliliğiniz takdir edilecektir. Tarım sektörü ile ilgili olanların geliri artacaktır. Hasta insanların sağlığı iyileşecek.

İş rakiplerinize karşı dikkatli olmalısınız. İşinizdr gecikmeler meydana gelebilir. Hırslı düşüncelerinizi kontrol etmelisiniz. Öğrenciler dersleri hakkında stresli hissedebilirler. Turizm işinde bazı engeller olabilir. Sorumlulukların üzerinizdeki baskısı artacaktır. Yardım ettiğiniz kişiler sizi yanlış yapmakla suçlayabilir. 8-14 Nisan tarihleri arasında çalışmalarınız aksayabilir.


BOĞA

Bu ay, yeni bilgiler ve veriler toplamakla meşgul olacaksınız. Aile sorumluluklarınızı özveriyle yerine getireceksiniz. Tatlı mizacınızla hayranlık toplayacaksınız. Bu, işinizde ve kariyerinizde size fayda sağlayacaktır. Düşmanlarınızı alt edeceksiniz. Hatalarınızdan ders çıkarmalısınız, çünkü bu gelecekte size kesinlikle fayda sağlayacaktır. Yeteneğinizi yaratıcı bir şekilde kullanabileceksiniz. Sanat, edebiyat, müzik ve diğer sanatsal alanlarla ilişkili kişiler mükemmel kariyer fırsatları elde edecekler. Ayın ikinci ve dördüncü haftası sizin için en uygun dönem olacak.

Bu ay, şu anda işinize odaklanmanız daha iyi olur. Ne zaman üzgün hissetseniz yakın arkadaşlarınız size duygusal destek verecek ve zihninizi verimli bir şeye yöneltecek. Kimseye kefil olmamalısınız. Çünkü bu başınızı belaya sokabilir. Zayıflıklarınızın diğer insanların gözünde görünmediğinin her zaman farkında olmalısınız. Pazarlama profesyonellerinin ekstra sıkı çalışması gerekecek. Ayın ikinci yarısında hayat arkadaşınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.


İKİZLER

Bu ay mutlu ve huzurlu olacaksınız. Ayın başlangıcı başarı ve şanslarla dolu olacak. Rekabetçi sınavlarda iyi sonuçlar alacaksınız. Kararlarınız karlı çıkacak. Önde gelen kişilerin rehberliği özgüveninizi artıracaktır. İş yerinizi sıkı bir şekilde yönetmelisiniz. Bir arkadaşınızla romantik bir ilişki geliştirebilirsiniz. Telefon veya internet üzerinden bazı güzel haberler alacaksınız. Çocuklarınızın başarısından memnun kalacaksınız. Çalışan profesyoneller departmanlar arası transfer alabilirler. Okült uygulamalara olan ilginiz artacaktır.

Yakınlarınızdan gelen bazı üzücü haberler sizi üzebilir. Hayat arkadaşınızla yanlış anlamalardan ve farklılıklardan kaçının. Stres nedeniyle uykusuzluk sorunu yaşayabilirsiniz. Geçmişteki olumsuz olaylar şimdiki hayatınızı etkileyebilir. Soğuk algınlığı ve alerjik enfeksiyonlar bu ay canınızı sıkabilir. Profesyonel yaşamınızda kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Kardeşlerinizle aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Özellikle 21 Nisan'dan sonra sağlığınıza dikkat edin.


YENGEÇ

Bu ay, ekstra sıkı çalışmanız gerekecek. Ama sıkı çalışmanızın meyvelerini de alacaksınız. Hayat arkadaşınızla keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İş seyahatleriniz meyve verecek. Çocuklar çalışmalarında iyi performans göstereceklerdir. Sınavlarınızda beklenen sonuçları alacaksınız. Hisse senedi piyasasından güzel karlar elde edebilirsiniz. Yeni mülk satın alabileceksiniz. Yeteneğinizi ve becerilerinizi iyi kullanacaksınız. Genç aşıklar randevulara çıkacak. Üçüncü ve dördüncü haftalar sizin için özellikle elverişli olacak.

Ailenizde bazı durumlarda anlaşmazlıklar olabilir. Mantıklı konuşmalısınız; aksi takdirde insanlar tüm sorunlar için sizi suçlar. Ayın ortasında dışarıda yemek yemekten kaçınmalısınız. Ayın ikinci ve beşinci haftasında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.


ASLAN

Ay başında aktif olarak çalışmalarınızı tamamlayacaksınız. Çalışan profesyoneller terfi alabilir. İşinizde iyi performans göstereceksiniz. İşinizde iyi bir başarı elde edeceksiniz. Ataların mülkünü miras alabilirsiniz. Büyük kardeşlerinizle samimi ilişkileriniz olacak. Yeni bir ev almayı planlayabilirsiniz. Tecrübeli kişilerin tavsiyeleri size fayda sağlayacaktır. Geçen ayın finansal yatırımları şimdi size güzel getiriler sağlayacak. Herkesi mutlu etmeye çalışmaktan vazgeçin. Ayın son haftasında düşmanlarınızı alt edeceksiniz.

Kimsenin duygularını incitmeyin. Gereksiz gösteriş için abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Mülkiyet anlaşmazlıklarını müzakere ile çözmek daha iyi olur. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. İnsanlar güveninizi kazanabilir ve ardından sizi sırtınızdan bıçaklayabilir. İşle birlikte uygun şekilde dinlenmeniz gerekir. Yüksek rütbeli subaylarla tartışmalarınız olabilir. Aniden taşınmanız veya başka bir yere taşınmanız gerekebilir. Dini faaliyetlere ilgi duyacaksınız. Ayın ilk ve dördüncü haftası sizin için elverişsiz olacak.


BAŞAK

Nisan ayında yolculuklarınız meyve verecek. Evlilik ilişkinizde iyi bir karşılıklı anlayış olacaktır. Aileniz her durumda size destek olmaya devam edecek. Pahalı ev eşyaları satın alabilirsiniz. Ailenizde barış ve refah olacak. Maddi zevk ve lüksün tadını çıkaracaksınız. Bu aynı zamanda kendinize olan güveninizi de artıracaktır. Haklarınızı ve yetkilerinizi verimli bir şekilde kullanacaksınız. Uzun süredir devam eden bazı finansal sorunlar çözülecek. Ayın ikinci yarısı tüm çalışmalarınızda güzel sonuçlar verecektir.

Çocuklarınızın faaliyetleri bu ay sizi rahatsız edebilir. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Asidite ve gazla ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. Gerilmiş ilişkilerinizi eski haline getirmek için çok uğraşmanız gerekecek. Ailenizin ihtiyaçlarına dikkat edin. Önemli işlerinizi şansa bırakmak akıllıca olmaz. Bazı önemli işlerin tamamlanması beklentilerinizden daha uzun sürebilir. Yeni bir işe başlarken engellerle karşılaşabilirsiniz.


TERAZİ

Nisan ayında koşullar sizin için elverişli olmaya devam edecek. İş yerinizde saygınız ve itibarınız artacaktır. Devletle ilgili işlerde gelen engeller ortadan kalkacaktır. Çocuklar çalışmalarında iyi performans göstereceklerdir. Sağlık sorunlarınızdan kurtulacaksınız. Ayın ikinci yarısında mali durumunuz düzelecek. Dış kaynaklardan mali kazançlar olacak. Ofisteki iş arkadaşlarınızdan iyi bir işbirliği alacaksınız. Çevrimiçi ticarette dikkate değer bir ilerleme olacak.

Hayatınızda yeni değişiklikler olacak. İşinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Çocuklarınızın davranışlarını yakından izleyin. Kafanız karışmış hissedebilirsiniz. Hayat arkadaşınızın bazı sağlık sorunları olabilir. Engellenen işleriniz bu ay da tamamlanmayabilir. İş adamları nakit sıkışıklığı sorunuyla karşı karşıya kalabilir. Ağır ve baharatlı yiyeceklerden, özellikle dışarıdaki yiyeceklerden kaçının. Para harcarken bütçenizi göz önünde bulundurun. Saldırganlığınızı ve öfkenizi kontrol etmeniz gerekecek.


AKREP

Ayın ilk haftası sizin için en uygun hafta olacak. Çalışan profesyoneller maaş zammı alabilir. Zinde ve sağlıklı olacaksınız. Geliriniz artabilir. Babanız sizi tüm kalbiyle destekleyecektir. İlişkilerinizde saygınlığınızı koruyun. Emlak ticareti işinde iyi karlar olacak. Ofiste size yeni bir proje atanabilir. Olumsuz durumlarda moralinizi yüksek tutun. Ay, sanatsal alanlarla ilişkili insanlar için uygundur. Ailenizin tavsiyesi size fayda sağlayacaktır. Hayat arkadaşınız size karşı çok ilgili olacak.

Ayın ilk yarısında hayatta bazı sorunlar olabilir. İş arkadaşlarınız size düşmanlık gösterebilir. İnsanlar cömertliğinizden yanlış yararlanabilir. Borç verirken ve ödünç alırken dikkatli olun. Temelsiz konularda fazla düşünmekten kaçının. Bağırsak ve karaciğer ile ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. Eski arkadaşlarınızla sosyal medyada bağlantı kurabilirsiniz. Zihniniz bilinmeyen bir korkuyla meşgul olacak. İhtiyacı olanlara yardım edeceksiniz. Kişisel ilişkilerinizde sabırlı olun. Bazı kriz durumları moralinizi bozabilir. İnatçı olmaktan kaçınmalısınız.


YAY

Nisan ayı öğrenciler için elverişli olmaya devam edecek. Hayat arkadaşınız size bir hediye verebilir. Büyükleriniz aracılığıyla bazı mükemmel fırsatlar elde edebilirsiniz. Manevi faaliyetlere ilgi duyacaksınız. Yurt dışı seyahatinize gelen engeller ortadan kalkacaktır. Ay ayrıca tıp sektörü ve madencilik endüstrisi ile ilişkili kişiler için de iyidir. Günlük rutininizi değiştirebilirsiniz. İşsiz insanlar yeni istihdam fırsatları elde edebilir. Ailenizin tavsiyesi size fayda sağlayacaktır. Sosyal itibarınız artacaktır.

Gereksiz harcamalar bütçenizi rahatsız edebilir. İlaçlarınızı dikkatli alın. Üçüncü hafta civarında mide yanması yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Ayurveda tedavisini deneyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı akıllıca seçmelisiniz. Kimseye körü körüne güvenmeyin.


OĞLAK

Ayın başında yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bakış açınızda olumlu bir değişiklik olacak. Ortaklığa dayalı işlerde yanlış anlamalar çözülecektir. Bu ay manevi yerlere gitmeyi planlayabilirsiniz. Siyasetle ilişkili kişiler daha yüksek bir konuma terfi ettirilebilir. Aile ortamınız hoş kalacaktır. İşinizi büyütmek için kullanabileceğiniz bazı krediler veya fonlar alabilirsiniz. Maneviyata ilgi duyacaksınız. Ödenmemiş ödemelerinizi bu ay alabilirsiniz.

Gereksiz dertlerden uzak durmalısınız. Her konuyu soğukkanlılıkla düşünmelisiniz. Ailevi sorumluluklarınız artacak. Yeteneklerinize olan inancınızı koruyun. Çok fazla stres almak sağlığınızı etkileyebilir. Bu ay sindiriminiz kötü olacak. Kan basıncınızı düzenli olarak kontrol ettirmelisiniz. Çalışanlarınıza güvenin.


KOVA

Nisan ayı hayatınızda birçok değişikliği beraberinde getirecek. Düşmanlarınızla dostluk bağlarınızı yeniden kurabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimine para harcayacaksınız. Hayır kurumuna para bağışlama gibi güzel durumların içinde olacaksınız. Bazı heyecan verici yerlere seyahat edebilirsiniz. Babanızla sevgi dolu bir ilişkiniz olacak. Yeni gelir kaynakları oluşturulacak. Eski tanıdıklarınız size büyük fayda sağlayacaktır. Almasını beklediğiniz herkesten yardım alacaksınız. Yeni bir işe başlamayı düşünebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı sizin için en uygun dönem olacak.

Ay olumsuz bir notla başlayabilir. Karar vermeden önce önemli belgeleri dikkatlice inceleyin. Evli kişiler flörtten uzak durmalıdır. Baş ağrısından şikayetçi olabilirsiniz. Mevsimsel değişikliklerden dolayı deri hastalığı geliştirebilirsiniz. Yanan Jüpiter, bağlantılarınızı olumsuz etkileyebilir. Çok çalışmaya devam etmelisiniz. Borç almayın. Çok önemli olmadıkça sözler vermeyin.


BALIK

Birini seviyorsanız, o kişiye duygularınızı ifade etmek için uygun bir ay. Üretim çalışmaları iyi bir ivme kazanacaktır. Yeni bir ev satın almayı veya inşa etmeyi düşünebilirsiniz. Tüm işleriniz zamanında tamamlanacaktır. Hedeflerinize sistematik bir şekilde ulaşabileceksiniz. Tanıdıklarınız güçlenecek. Pozitif enerji ve özgüvenle dolu olacaksınız. Çalışan profesyoneller ofiste daha iyi tesislere sahip olacak.

Ayın ilk haftasında borçlarınızla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kısa yolculuklarda çok para harcayacaksınız. Kendinizi zinde ve aktif tutmak için düzenli olarak Yoga yapmalısınız. İş adamları astlarına körü körüne güvenmemelidir. İş siparişinizi her tamamladığınızda geçerli bir fatura yapın. Hayat arkadaşınız bir nedenden dolayı sinirli olabilir. Uzun vadeli bir hedef peşinde koşmayı bırakabilirsiniz. Herhangi bir yeni işe başlamadan önce kapsamlı araştırma yapın ve gerekli tüm bilgileri toplayın. Eklem ve diz ağrıları canınızı sıkabilir.