2021 NİSAN AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Koç burcu, Nisan 2021 haritasına göre, Koç'lar kendini hedeflerine tutkuyla bağlı bulacak. Daha disiplinli ve samimi olacaksınız. Yabancı yatırım size kar sağlayabilir. Bu ay boyunca çok sayıda iş gezisi planlayabilirsiniz. Koç burcu yerlilerinin aile ile uyumlu bir ilişkisi olacaktır.
 
Nisan 2021 Koç Kariyer haritasına göre, Koç burcu yerlileri hedeflerine odaklanmaya devam edecekler. Çabalarınız oldukça açık olacak ve hedefleriniz için tutkuyla çalışacaksınız. Eğitim becerileriniz işyerinizde kullanılacaktır. Resmi amaçlarla seyahat etme fırsatları olabilir. Koç burcunda iş transferi de oldukça muhtemeldir. Bu dönemde güven seviyeniz çok yüksek olacaktır. Bununla birlikte, iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle uyumlu ilişkiler sürdürmek istiyorsanız mütevazı kalmaya çalışmalısınız. Yabancı kaynaklardan gelir elde etme şansınız olabilir.
 
Nisan 2021 Koç Para ve Finans haritasına göre, yabancı yatırımlarınız şimdi iyi sonuç verebilir. Hisse senetlerine ve diğer spekülatif faaliyetlere para yatırmak için iyi bir zaman olarak görünüyor. Bu dönemde tam şansa sahip olacaksınız. Bilinçli çabalarınızla para kazanma şansınız olacak. Bununla birlikte, diğer yandan, ani değişiklikler nedeniyle tasarruf modeliniz yine de bozulabilir. Ayrıca, bu ay boyunca kendinize çok para harcama ihtimaliniz de var. Kısa yolculuklar, Nisan 2021 boyunca masraflarınızı artıracak.

 

BOĞA

Boğa yerlileri yurtdışına seyahat edebilir ve gittikleri her yerde insanlarla yeni bağlantılar kurabilir. Hayatta iniş ve çıkışlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Aile üyeleriyle farklılıklar yaşama şansı şu anda oldukça mümkündür. Hatta bazılarınız bu ay boyunca alışılmadık kararlar bile verebilir. Bununla birlikte, olumlu bir kayda göre, gezegenler aile hayatınızda kutlamalar ve mutlu anlar yaratacaktır. Boğa yerlileri, Nisan 2021'de işlerini değiştirebilirler.
 
Nisan 2021 Boğa Kariyer burcuna göre, bu ay profesyonel yaşamınızda bazı yeni değişiklikler getirecek. İş değişikliği / transferi bu ay olasıdır. İşinizde inişler ve çıkışlar olacak. İş amacıyla yurt dışına seyahat etmeniz gerekebilir. Ancak sonuçlardan memnun kalmayacaksınız. Bununla birlikte, yabancı kaynaklardan para kazanma şansı yüksek. Bu ay iş yerinizde büyük bir rekabetle karşılaşmanız muhtemeldir, bu yüzden hazırlıklı olun.
 
Nisan 2021 Boğa Para ve Finans haritasına göre, ayın ilk yarısında spekülasyonlardan beklenmedik kazançlar elde etme olasılığınız yüksek olacak. Bununla birlikte, ayın ikinci yarısı maliye ve servet açısından pek iyi olmayabilir. Bu dönemde harcamalar yüksek bir artış görecek. Sonuç olarak, para biriktiremeyebilirsiniz. Gelir ve gider arasında sağlıklı bir denge kurmaya çalışın. Başkalarının maliyesini yöneterek ek gelir elde edebilirsiniz.
 

İKİZLER

Nisan 2021 İkizler Aylık harıtasına göre, bu ay kariyerinizde birçok ani kazanç ve fırsat bulacaksınız. Çok sayıda yeni fırsat elde edeceksiniz ve işinizde bir genişleme olabilir. Kardeşleriniz ve arkadaşlarınız size çok destek olacak. Ancak diğer yandan bazı sağlık sorunları oldukça olasıdır. Öğrenciler sınavlarında iyi notlar alabilecekler. Gezegensel pozisyonlar sizi kısa huylu ve agresif hale getirerek yaşamda stres ve sorunlara neden olabilir.
 
Nisan 2021 İkizler Kariyer burcuna göre, sıkı çalışmanızın ve emeğinizin faydalarından yararlanacak ve profesyonel cephede iyi bir ilerleme kaydedeceksiniz. Ayrıca bekleyen projeleriniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. İkizler yerlileri, statüleri ve profesyonel kariyerlerinde olumlu bir kazanıma tanık olacaklar. İş transferi de bu ay kartlarda. Hatta bazılarınız bir iş teklifi bile alabilir ve bu ayı sizin için daha da hayırlı hale getirir. Bununla birlikte, iş ortağınız ve astlarınız ile gergin bir ilişkiniz olması muhtemeldir. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın.
 
İkizler Para ve Finans haritası Nisan 2021'e göre, gezegensel konumlar servet kazanmak için bolca fırsatınız olabileceğini gösteriyor. Ayın ilk yarısında harcamalarda bir artış görebilirsiniz; ancak, Nisan 2021'in ikinci yarısında birden fazla gelir kaynağı karşınıza çıkacak. Ayrıca, bu kaynaklardan elde edilecek kazançlar bu ay birikimlerinize katkıda bulunacak. Mevcut kredinizi geri ödeyebileceksiniz. Gayrimenkul yatırımları şu anda çok karlı olacak.

 

YENGEÇ

Nisan 2021 Yengeç Burcu Aylık haritasına göre bu ay, kariyeriniz ve eğitiminiz açısından tatmin edici bir ay olacak. Bu ay boyunca şanslı olacak ve ailenin desteğini alacaksınız. Yurtdışına iş amaçlı seyahat etme şansınız var. Ancak diğer yandan sağlık istikrarsız kalabilir. Gezegenler, ev hayatınızda kutlamalar ve mutlu anlar yaratacak. Aile üyelerinizle uyumlu ilişkiler sürdürmeniz olasıdır. Kardeşler veya arkadaşlar mutluluğu bulmanızda size yardımcı olacaklar.
 
Nisan 2021 Yengeç Kariyer haritasına göre, bu hem maaşlı çalışanlar hem de bağımsız girişimciler için ödüllendirici bir dönem olabilir. Profesyonel hedeflerinize ve isteklerinize çok kararlı ve odaklanmış olacaksınız. Bu dönemde istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Yeni gelir kaynakları yolunuza çıktıkça kazançlar da yüksek bir artış görecek. Ayın ikinci yarısında, çok uluslu şirketlerden veya yabancı şirketlerden çok sayıda gelir / iş fırsatı elde edebilirsiniz. Bu, zayıflığınızı güce dönüştürebileceğiniz ve zorlukları fırsata dönüştürebileceğiniz en iyi zamanlardan biri olacak. Ancak, ortaklık işini dikkatli bir şekilde yapmanız gerekecektir. Aileniz bu ay boyunca sizin yanınızda olacak.
 
Nisan 2021 Yengeç Para ve Finans haritasına göre, birden fazla kaynaktan ek gelir elde etme şansınız olabilir. Spekülasyonlardan ve yatırımlardan kazanç elde etmek için yeni fırsatlar bulma şansınız yüksek olduğundan, ayın ilk yarısı servet açısından sizin için gerçekten şanslı olacak. Ancak, ayın ikinci yarısı, şansınızı spekülasyonlarda denemek için doğru zaman değil. Bazılarınız sadece servetinizi sergilemek için lüks araba veya lüks eşyalar satın alabilir. Ancak, bunu bu şekilde yapmanız tavsiye edilmez, bazı ciddi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

 

ASLAN

Burcunuz, mevcut bir işte iyi fırsatlar veya büyüme elde edeceğiniz bir iş genişlemesi olacağını gösteriyor. Bunun yanı sıra, işyerinizde yetki alacaksınız. Bununla birlikte, kazalara karışma eğiliminiz olduğu için araç kullanırken ekstra dikkatli olmanız gerekir. Güneş'in yükselişi, Nisan 2021'de lüks bir yaşam sürmenize yardımcı olacak. Bu aynı zamanda işle ilgili seyahatler için de en iyi dönem. Aslan yerlileri bu dönemde arzularını yerine getirebilecekler. Özellikle 14 Nisan ve 30 Nisan arasında öfkenizi kontrol altında tutmanız gerekiyor, çünkü Mars bu zamanda on birinci evinizden geçecek. Bir davaya dahil olma şansınız var. Öyleyse, gereksiz sorunların bir çukuruna düşmek istemiyorsanız, eylemleriniz ve sözleriniz konusunda dikkatli olun. Babanız ve kardeşlerinizle sağlıklı bir ilişki sürdürmeye çalışın.
 
Bu ay, Aslan burcu çalışanlar için faydalı bir ay olabilir. Bu yıl kariyerinizde birçok ani kazanç ve fırsat bulacaksınız. İlgili gezegenler haritanıza zorlu açılarla yerleştirildiğinden, yeni bir ortaklık işi başlatmak için doğru zaman değil. Bu ay büyük bir rekabetle karşı karşıya kalmanız muhtemeldir, bu nedenle eski uygulamalarınızı mükemmellik seviyesine ulaşmak için yükseltmeniz gerekir. Burç, işinizi büyütmek için çaba göstermenin doğru zamanının geldiğini gösteriyor. Nisan 2021, Aslan burcu yerlilerinin profesyonel yaşamında en karlı zamanlarından biri olmaya devam edecek. Nisan ayı, işini değiştirmek için iyi bir zaman değil. Üstelik meslektaşlarınız arkanızdan oyun oynamaya çalışabilir, bu yüzden çok dikkatli olun. Ancak 14 Nisan ile 30 Nisan arasındaki dönem, Güneş'in Koç burcundan geçeceği dönemdir. Şu anda terfi ve değerlendirme şansı oldukça mümkündür.

 

BAŞAK

Başak burcu haritası, Jüpiter'in 6 Nisan 2021'de burcunuzun altıncı evine gireceğini gösteriyor. Mesleki ve mali durumunuzda bir miktar ilerleme ve gelişme olacak. Ayrıca Venüs, 10 Nisan'a kadar yüceltilerek spor ve yazı, medya ve eğlence alanları gibi yaratıcı işlere olan ilginizi uyandıracak. Ancak diğer yandan annenizin küçük sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir. Başkalarından çok şey beklememeye çalışın ve öfkenizi kontrol altında tutun. Rahu ve Mars, burcunuzun dokuzuncu evinde birleşecek. Özellikle babanızla ya da işteki kıdemlilerinizle uzun tartışmalar yaparken, konuşmalarınızda çok dikkatli olmalısınız. Nisan 2021'de seyahat etme şansı oldukça yüksek ve sizin için çok verimli olacak. 14 Nisan'da Güneş, yücelerek transit geçecek. Ayın ikinci yarısı, gözler ve başla ilgili sağlık sorunlarına daha fazla dikkat edilmesini gerektirir.
 
Bu ay profesyonel yaşamınız üzerinde muazzam bir etki yaratacak. Bu ay Başak burcu profesyonelleri için hayat değiştiren bir ay olabilir. Ancak, şu anda aceleci kararlar vermemeye çalışın. Hatta bazılarınız bu ay yeni bir iş kurabilir. Bu sefer size istediğiniz sonuçları verecektir. Nisan 2021, Başak yerlilerinin iş hayatındaki en karlı dönemlerinden biri olmaya devam edecek, çünkü büyük olasılıkla harika iş anlaşmaları yapacaklar. Haritanız, meslektaşlarınız ve üstlerinizle sağlıklı ilişkiler kurmaya çalışmanızı önerir. İş yerinizde sıkı bir rekabet olacak. Ayrıca, ilgili gezegenler elverişli bir konumda olmadığından, yeni bir ortaklık işi başlatmak için doğru zaman değildir. Başak Nisan 2021 burcu, iş değişikliğine hazır olduğunuzu gösteriyor. Terfi şansı da oldukça muhtemeldir.

 

TERAZI

Bu ay, Terazi burcu için faydalı bir ay olabilir. İşlerini büyütmeyi düşünen Teraziler, Nisan 2021 sizin için ideal bir aydır. Jüpiter'in Kova burcundaki geçişi sizi muazzam bir güç, cesaret ve güvenle dolduracaktır. Sıkı çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Hatta bazılarınız sosyal hizmet veya politika alanında bir kariyer yapmayı bile düşünebilirsiniz. Bu ay gökyüzü ayrıca araçların refahını ve becerilerinizi yükseltmek için farklı fırsatları da tahmin ediyor. Öğrenciler akademik cephede ilerleme ve gelişme göreceklerdir. Hatta bazılarınız spor etkinliklerine ve ders dışı etkinliklere bile katılabilir. Nisan ayının ikinci yarısı, Teraziler için mali açıdan ödüllendirici bir dönem olabilir, çünkü Güneş, 14 Nisan'dan itibaren yükselen bir durumda olacak ve hayatınızda hayırlı koşullar yaratacak.
Mars bazı yönleriyle on ikinci evinize bakacak ve hayatta gereksiz sorunlara neden olacak. Öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Bir devlet kurumunda çalışma şansınız olabilir.

Zaman zaman kariyerinizde bazı değişimler ile birlikte profesyonel yaşamınızda ilerleme ve gelişme göreceksiniz. Sıkı çalışmanız ödülleri ay boyunca orantılı olarak alacaktır. Hedefleriniz için net bir vizyon ve daha iyi bir anlayışla çalışacaksınız. Gezegenler iyi bir konumda görünmediğinden 13 Nisan 2021 tarihine kadar yeni bir ortaklık işi başlatmamaya çalışın. Ancak öte yandan bu ay, tasarımcılar, zanaatkârlar ve makyaj sanatçıları için ödüllendirici bir ay olabilir. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle sağlıklı bir ilişki sürdürmeye çalışın. Ayrıca, ay boyunca sorunsuz işleyiş için öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın.

AKREP

Mars, Rahu'yla burcunuzun yedinci evinde birleşecek ve size Herkül gücü, içtenlik ve fiziksel enerji verecek. Beceri setinizi daha iyi bir profesyonel kapsam için kullanacaksınız. Jüpiter Kova burcundaki dördüncü evde hayırlı koşullar yarattığı için bu, araştırma yapan bilim adamları için ödüllendirici bir ay olabilir. Bazılarınız gizemli olmaya meyilli olabilir. Akrep burcu insanları, arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirme şansı bulacaklar. Ay boyunca her şeyin sorunsuz bir şekilde akması için öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Sohbetinizde ve konuşmanızda çok dikkatli olmanız gerekecek. 14 Nisan'da Güneş, burcunuzun altıncı evinden transit geçecek. Hayatta isim ve şöhret kazanma şansınız var. Arkadaşlarınız ve ailenizle kısa seyahatler de oldukça mümkündür. Yararsız şeylere para harcamamaya çalışın, aksi takdirde daha sonra pişmanlık duyacaksınız. Horoskop, aile üyelerinizle mülkiyet konularında bazı anlaşmazlıklar yaşayabileceğinizi gösterir.

Nisan ayının ilk yarısı kariyeriniz ve mesleğiniz açısından iyi olmayacak, ancak ayın ikinci yarısında bir miktar ilerleme ve gelişme göreceksiniz. Güneş'in kariyer evinizde yücelmesi, kariyerinizi tekrar yoluna sokacaktır. Bu dönemde harika iş anlaşmaları yapmanız muhtemeldir. Sıkı çalışmanızın ve çabalarınızın meyvelerini alacaksınız. İşlerini büyütmek isteyenler için şimdi doğru zaman. Ayrıca yabancı bir fırsat da elde edebilirsiniz. Şu anda terfi şansı oldukça yüksek. Ay boyunca sorunsuz işleyiş için meslektaşlarınız ve kıdemllilerinizle sağlıklı ilişkiler sürdürmeye çalışın.

YAY

Bu ay Satürn burcunuzun ikinci evine geçiş yapıyor. Ayrıca Sade Sati'nin son evresindesiniz. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Bu dönemde kendinizi şaşkın bir ruh hali içinde bulabileceğiniz olasılıklar vardır. Profesyonel hedeflerinize yoğunlaşmak için zamanınızı üretken bir şekilde ayırın. 6 Nisan'da Jüpiter burcunuzun üçüncü evine girecek. Akademik cephede ilerleme ve gelişme kaydedeceksiniz. Burcunuzun altıncı evindeki Mars ve Rahu'nun birleşimi, yakınlarınız ve sevdiklerinizle çatışmalar yaşayabileceğinizi gösterir.

Ay boyunca sorunsuz işlemesi için sohbet ve konuşmalarınızda çok dikkatli olmalısınız. 15 Nisan'da Güneş beşinci evde yücelecek ve hayatınızda hayırlı koşullar yaratacak. Ancak sonuç sürecinde bazı gecikmeler olabilir. Kredi ve Banka kartlarınızı güvenli ve emniyetli bir yerde saklayın. Hayatınızda bazı iniş çıkışlar ve zorluklarla yüzleşmeniz gerekebilir ama kendinizi idame ettireceksiniz. Kısa iş seyahatleri de oldukça mümkündür ancak çok verimli olmayacaktır. Nisan 2021'de iyi bir aile zamanının keyfine varacaksınız.

Bu ay yeni bir iş kurma fırsatları bulabilirsiniz. Bununla birlikte, yeni bir işe başlamadan önce pazarlama analizi yapmanız ve ayrıca artıları ve eksileri öğrenmeniz önerilir. Kariyer efendiniz Merkür, Güneş ile zayıf düşüyor. Başarısızlığa ve çöküşe yol açabilecek bazı yanlış iş kararları verme olasılığınız vardır. Şu anda önemli kararlar vermekten kaçının. Ayrıca, öfkenizi kontrol altında tutun ve sorun çıkarmak istemiyorsanız konuşmalarınızda çok dikkatli olun. İş ortağınızla hafif anlaşmazlıklar / tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kısa iş gezileri de oldukça mümkündür ancak verimli sonuçlar getirmeyecektir. İşini değiştirmeyi düşünenler 10 Nisan'dan sonra yapabilir. Meslektaşlarınızdan ve kıdemlilerinizden destek alacaksınız.

OĞLAK

Şu anda Sade Sati'nin ikinci aşamasındasınız ve Satürn burcunuzdan geçiş yapıyor ve yaşamda gereksiz sorunlara neden oluyor. Öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. 6 Nisan'da Jüpiter burcunuzun ikinci evine girecek. Çok pratik, olgun ve gerçekçi olsanız da, yine de aşırı düşünme doğanız yaşamınızda strese ve sorunlara neden olacaktır. Horoskop, hayata karşı tembel bir tavırla başlayacak bir ayı gösterir. Bu ay harika fırsatlar yakalayacaksınız. Bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışın. Uzun iş gezileri de oldukça mümkündür. Evinizde mutlu anların tadını çıkaracaksınız. Sürüşleriniz sırasında güvenlik önlemleri alın. Bu ay içinde bulunduğunuz yerde bazı hayırlı etkinlikler yapılabilir.

Bu ay size karışık bir servet ve deneyim paketi getiriyor. Bu ay yeni bir iş kurabilirsiniz, ancak istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz, bu da hayal kırıklığına yol açacaktır. Ancak, şimdiye kadar yaptığınız gibi pes etmemeli ve çok çalışmaya devam etmelisiniz. İş yerinizde birçok fırsat yakalayacaksınız ve toplantılarınız özellikle 14 Nisan'dan sonra başarıya dönüşecek. Meslektaşlarınız ve kıdemlernizle sağlıklı ilişkiler sürdürmeye çalışın ve ofis politikalarından uzak durun.
 

KOVA

Horoskobunuz, şu anda Sade Sati'nin yaşamda stres ve kafa karışıklığına neden olacak ilk aşamasında olduğunuzu gösteriyor. Ancak diğer yandan daha sabırlı olacaksınız ve tolerans gücünüz her geçen gün artacaktır. 6 Nisan'da Jüpiter, burcunuzun ilk evine girecek ve zorlukların ve sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Bu ay ikamet değişikliği de oldukça mümkün. İlgili gezegenler iyi bir konumda olmadığından, şu anda yabancı anlaşmalardan kaçının.

Kraliyet gezegeni Güneş, 14 Nisan'dan itibaren üçüncü cesaret evinizde yücelecek. Güven seviyenizde ilerleme ve gelişme göreceksiniz. Artık hayatta risk almaktan korkmayacaksınız. Bu dönemde tam şansa sahip olacaksınız. Bu ay arkadaşlarınızla ve ailenizle kısa seyahatler yapmak oldukça mümkün. Paranızı lüks şeyler satın almak için harcayacaksınız.

Bu ay, kariyer ve iş açısından zorlu bir ay olabilir. Bu ay işletmenizde çok fazla deneme veya değişiklik yapmamaya çalışın. Nisan 2021'in önümüzdeki günlerinde karşılaşacağınız mali kayıplar nedeniyle stres ve kaygı yaşayabilirsiniz. Mars kariyer evinizde. Mars, 14 Nisan'a kadar Rahu ile kavuşacak ve işinizde ve mesleğinizde iniş çıkışlara neden olacak. İş ortağınızla bazı hafif anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kova burcunun çalışan profesyonelleri bu ay iş yerlerinde sıkı bir rekabetle karşılaşacaklar, bu yüzden becerilerini geliştirmeleri gerekecek. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın ve arkanızdan kirli oyunlar planlamaya çalışabilecekleri için iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun.

BALIK

Güneş, 14 Nisan'a kadar burcunuzda konumlanacak ve Satürn, Güneş'e açı yapacak. Ancak öte yandan horoskop, Balık burçlarının bu ay oldukça zeki ve sistematik olacağını gösteriyor. Nisan 2021'de isim ve şöhret kazanma şansı ile birçok faydalı fırsat yakalamanız muhtemeldir. Bununla birlikte, Rahu ve Mars burcunuzun üçüncü evinde geçiş yaptığı için bazı iniş çıkışlar ve zorluklarla da karşılaşmanız gerekebilir. Sonuçlarda hayal kırıklığına neden olabilecek bir gecikme olabilir. Güneş, 14 Nisan'dan itibaren Koç burcuna geçiş yapacak ve devlet sektöründe çalışan Balık burçları için faydalı sonuçlar üretecek. Öfkenizi ve egonuzu kontrol etmeye çalışın. İşyerinizde sıkı bir rekabetle karşılaşabilirsiniz. Şu anda herhangi bir dürtüsel karar almayın, aksi takdirde hayatınızın ilerleyen dönemlerinde pişman olabilirsiniz. Maneviyata meyilli olabilirsiniz. Bu ay kısa eğlence geziler de oldukça mümkün.

Bu ay sizlere karışık bir servet ve deneyim getiriyor. Bu ay profesyonel yaşam açısından oldukça zorlu geçecek. İşletmenizde gerekli bazı planlamalar olacaktır. Gezegenler uygun bir konumda olmadığından, çalışmanız için yeni fikirler ve stratejiler oluşturmanın doğru zamanı değil. İstenilen sonuçların alınmasında bir miktar gecikme olacak ve bu da yaşamda stres ve kaygıya neden olacaktır. Rakiplerinize dikkat edin. Güneş, burcunuzdaki ikinci evde geçiş yaparak size müreffeh bir yükseliş sağlar. Profesyonel cephenizde şans sizin lehinize olacak. Ayın ortasından itibaren bir çok harika fırsat kapınızı çalacak. Bu ay herhangi bir seyahate veya ruhaniyetle ilgili çalışmaya başlayabilirsiniz. Promosyon ve değerlendirme de bu ay kartlarda. Meslektaşınızın profesyonel çabalarınızda desteğini alacaksınız. Bu ay kısa iş gezileri de oldukça mümkün.