2023 MART AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ

Ayın başı pek iyi olmayabilir, kendinizi enerjisiz hissedebilirsiniz. Zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi isteksiz hissedeceksiniz. Herhangi bir aile üyesinin tesellisi ve alçakgönüllü tavsiyesi ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu size yalnız olmadığınızı, birisine layık olduğunuzu ve birinin sizi gerçekten önemsediğini hissettirecektir. Aile ortamı düzelecek çünkü bazı eski anlaşmazlıklar yatışacak. Bu, kardeşlerinizle bağınızı güçlendirecek, iletişiminiz iyi olacak ve ilişkileriniz daha iyi yönde olacaktır. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz dolayısıyla çalışma veriminiz de artacak ve bu da size uygun getiriyi sağlayacaktır. İyi para kazanma konusunda başarılı olabilirsiniz. Olayları olumlu karşılayacaksınız ve bu hayatınıza bir miktar başarı katacaktır. Arkadaşlarınız ve ailenizle güzel vakit geçireceksiniz, bazı hayırlı etkinliklere katılabilirsiniz ama orada kendinizi rahat hissetmeyeceksiniz; bu biraz gerginlik yaratabilir. Yeni ilişkiler size biraz gerginlik verebilir, eski ilişkiler ise sizi rahatlatır ve destekler. Eğitim ve medya ile ilgili olan arkadaşlar, bu aşamada daha iyi performans göstereceklerdir. Yaşam standardınızı ve yaşam konforunuzu yükseltmek için harcayabileceğiniz iyi paranız olabilir. Bazı manevi seanslara katılabilir veya sosyal yardım faaliyetlerine katılabilirsiniz. Sonuç olarak, zihinsel olarak rahatlayacaksınız çünkü bu sizin de yapmak istediğiniz bir şey. Mars'ın olumlu etkisiyle araç veya gayrimenkul ile ilgili anlaşmalardan kazanç sağlayabilirsiniz. İyi bir kariyer gelişimi olacak. Büyükleriniz tarafından yönlendirilebilirsiniz. Mental olarak kendinizi iyi ve enerjik hissedeceksiniz çünkü pek bir beklentiniz olmadan her şeyi olduğu gibi kabul etmeye başlıyorsunuz.


BOĞA

Ailenizde barış ve refah olacak. Aile üyelerinin birbirleriyle uyumlu ilişkileri olacaktır. Önceden planladığınız işlerinizi kolayca tamamlayacaksınız. Devletle ilgili işlerde iyi bir başarı olacaktır. Tanınmış kişilerin tavsiyelerini ciddiye almalısınız. Çalışan profesyoneller terfi alabilir. Felsefi konuları çalışacaksınız. Geliriniz önemli ölçüde artabilir. Eşinizin ailesinden güzel haberler alabilirsiniz. Ticari işlemlerde iyi karlar olacak. 15 Mart'ta Güneş'in Balık burcuna geçişinden sonraki dönem sizin için iyi olacak.

Ayın ilk yarısında ev almayı planlıyorsanız dikkatli olmalısınız. Hayat arkadaşınızın finansal ihtiyaçlarına önem verin. Burcun kadınları sağlıklarına iyi bakmalıdır. Çocuklarınızın davranışları hakkında endişelenebilirsiniz. İkinci hafta ilişkilerinizde bazı sorunlar olabilir. Viral enfeksiyonlardan kendinizi koruyun. Kötü insanların arkadaşlığından uzak durun. Gereksiz harcamalardan kaçının ve öfkenize kapılmayın.


İKİZLER

İşyerinde önerilerinize büyük önem verilecektir. Yeni ev eşyaları satın alabilirsiniz. Para kazanmak için uygun bir ay. Ay ortasındaki Güneş geçişinden sonra medya ve mühendislik profesyonelleri terfi alabilir. Çocuklarınızın aktivitelerini yakından takip etmelisiniz. Evlilik yapmayı planlıyorsanız, aileniz size destek olacaktır. Ailenizin sağlığı iyi olmaya devam edecek. Mülkiyet anlaşmazlıkları çözülebilir. İşsizler üçüncü haftada yeni bir iş bulabilirler.

Bu ay, düşmanlarınız ticari çıkarlarınıza müdahale etmeye çalışacak. Ofiste bazı gereksiz tartışmalar olabilir. Meslektaşlarınız ve yöneticilerinizle olan etkileşimlerinizde çok duyarlı olmalısınız. İtibarınız ve gücünüz bozulmadan kalacak, ancak iş arkadaşlarınızla ilişkinizi sınırlamanız gerekecek. Para yatırmadan önce dikkatlice düşünün. Vaktinizi eğlence ve keyifle harcamayın. Deri ve mide hastalıkları canınızı sıkabilir.


YENGEÇ

Ayın başında, başarılarınız için takdirler alabilirsiniz. Özel sektör çalışanları yoğun bir iş baskısı altında olacak. İşle birlikte uygun şekilde dinlenmeniz gerekir. İşe büyük yatırım yapmak için uygun zaman. Hayat arkadaşınız sizi derinden sevecek ve ilgilenecek. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Mülkiyet anlaşmazlıkları bir arkadaşın yardımıyla çözülebilir. Gereksiz tartışmalardan uzak durun. Sağlık, mineraller ve medya ile ilgili mesleklerde iyi karlar olacak.

Ay başında önemli işler yapmayın. 12 Mart'tan sonra viral ateş ve soğuk algınlığı yaşayabilirsiniz. İş değişikliği konusunda aceleci kararlar vermeyin. Çocuklarınızın davranışları sizi birçok durumda üzecektir. Aile içi anlaşmazlıkları sakin bir zihinle çözmelisiniz. Bazı yakın ve sevdikleriniz sizi sırtınızdan bıçaklayabilir. Boyun eğmeyin ve esnek olmaktan kaçının. Dikkatli olun. Bir arkadaşınızın veya akrabanızın yardımıyla yeni bir iş kurabilirsiniz. İnatçı yapınız işinizi bozabilir. Mars geçişinden sonra saldırganlaşabilirsiniz.


ASLAN

Evli insanlar bu ay mükemmel bir karşılıklı anlayışa sahip olacaklar. Herhangi bir şey yapmadan önce ailenizden izin almayı unutmayın. İşinizi büyütmek için fırsatlar elde edeceksiniz. Yeteneğinizi ve deneyiminizi iyi kullanacaksınız. Hedeflerinize bağlı kalın. Ailenizde sevgi ve uyum olacak. Öngörülü kararlar almalısınız. Mali konularda olumlu gelişmeler olacak. Ay, finans ve bankacılık profesyonelleri için iyi bir ay. Yabancı bir firmanın iş projesine katılabilirsiniz. Dördüncü ve altıncı haftalar sizin için uygun olacak.

Ayın ikinci yarısında iş ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız. Herhangi bir yanlış iş kararı, yıllarca süren çabaları boşa çıkarabilir. Halka açık tartışmalar sırasında önyargılı veya tek taraflı fikirlerinizi paylaşmaktan kaçının. Bazı insanlar da sizi küçük düşürmeye çalışabilir. İkinci ve üçüncü haftalarda sağlığınıza dikkat edin. Yabancılara fazla güvenmeyin. Çünkü bu, projelerinizi aksatabilir ve ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İş ortaklıklarında bazı sorunlar olabilir. Merkür gezegeni, üçüncü haftada bazı önemli kararlar konusunda kafanızı karıştırabilir.


BAŞAK

Bu ay, işle ilgili amaçlarla seyahat etmeniz gerekebilir. İş verimliliğiniz ve zekanız takdir edilecektir. Aynı anda birden fazla görevi halletmeniz gerekecek. Gezegensel geçişler bu ay, işiniz için iyi olacaktır. Bağış yapacak ve hayır faaliyetleri yapacaksınız. Çocuklarınız eğitimlerinde başarıya ulaşacak. Bu ay fazladan iş yükünüz olacak ancak tüm sorumluluklarınızı verimli bir şekilde yerine getireceksiniz. Hukuki anlaşmazlıkları kazanabilirsiniz. Ayın ilk yarısı önemli işler yapmak için uygun olacak.

Ayın ikinci yarısında ekstra dikkatli olmalısınız. Kireçlenme ve gaza bağlı sorunlar ağırlaşabilir. Kimseye borç para vermekten kaçının. Suçlama durumları arkadaşlıklarınızı olumsuz etkiler. Hayat arkadaşınız bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Gayrimenkul projelerinizde bazı teknik engellerle karşılaşabilirsiniz. Ancak, yakında bu sorunu çözeceksiniz. Düzenli uyku eksikliği, kendinizi her zaman yorgun hissetmenize neden olur. Bu nedenle, yeterince uyumaya çalışın. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve diyet rejimi izleyin. Tıbbi tedavide bazı harcamalar olabilir.


TERAZİ

Bu ay iş yerinize fazladan zaman ayırmanız gerekecek. Sosyal medya ve e-ticaret işiyle ilişkili olanlar, kariyer hedeflerini aktif olarak takip edecekler. Öğrenciler bir geçiş döneminden geçebilirler. Ay, aile hayatınız için heyecan verici olacak. Sosyal aktivitelere aktif olarak katılacaksınız. Ay, yüksek öğrenim için yurt dışına gitmek isteyenler için de uygundur. Gelirinizi artırmak için seçenekleri keşfedeceksiniz. Aileniz ikinci hafta hayırlı bir tören düzenleyebilir. Sanatsal alanlarla ilişkili olanlar, yeteneklerini sergilemek için büyük bir platforma sahip olabilir. Çalışan profesyoneller dördüncü ve beşinci haftada yeni iş teklifleri alabilirler.

Evli olmayan kişiler için evlilikle ilgili konular olabilir. Sağlığınız iyileşecek. İş arkadaşlarınıza körü körüne güvenmeyin. Patronunuzla maaş konularında tartışmalar yaşayabilirsiniz. Mali durumunuz iyileşecek. Yeni bir araç almayı planlayacaksınız. Göz ile ilgili sorunları olan kişiler, gözlerinde bazı sorunlar olabileceğinden dikkatli olmalıdırlar. 12 Mart'tan önce bazı yasal konulara karışabilirsiniz.


AKREP

Ay olumlu bir notla başlayacak. Çalışmanız takdir görecek. Entelektüel faaliyetlere ilgi duyacaksınız. Zihinsel ikileminizden kurtulacaksınız. Hayat arkadaşınızdan maddi kazançlar olacak. Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler iyi bir büyüme yakalayacak. Yeni işlerde başarı olacak. Evlilik hayatınız çok romantik olacak. Hayat arkadaşınızla olan yanlış anlamalar çözülecektir. Maddi zevk ve lüks yaşam tarzına kendinizi kaptıracaksınız. Felsefi konuları keşfedeceksiniz. İtibarınız işyerinde iyi olacak. İkinci ve son hafta sizin için özellikle elverişli olacak.

Borçlarınız artabilir. Bazı insanlar sizi küçük düşürmeye çalışabilir. Maddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ve bu, hayatınızda bazı rahatsızlıklara neden olacaktır. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. Borç verirken ve ödünç alırken çok dikkatli olmalısınız. Herhangi bir mülke yatırım yapmadan önce uygun araştırma yapın. Evinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Ancak kapasitenizden fazlasını harcamayın. Stres nedeniyle uykusuzluk çekebilirsiniz. Yoga ve meditasyon için zaman ayırmalısınız.


YAY

Ay, kariyer açısından olumlu olacak. Maddi zevklere kendinizi kaptırabilirsiniz, dikkatli olun. Umut ve coşku dolu olacaksınız. Mal sahibi olarak hayat arkadaşınızla yeni bir iş kurmayı planlayabilirsiniz. Arkadaşlarla tatile plani yapabilirsiniz. Mali konuları mantıklı bir şekilde ele alacaksınız. Eksikliklerinizi gidermeye kararlı olacaksınız. Ay, ilişkilerle ilgili konularda iyicil olmaya devam edecek. Devletle ilgili işinizde gelen engeller ortadan kalkacak. Bazı sorunlar ayın ilk iki haftasında çözülecek.

Evinizin iç dekorasyonunda abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Ailenizin kadın üyeleri bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Yolculuk sırasında zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızın isteklerini yerine getirmek için çok para harcamanız gerekecek. Bazı ailevi konular bu ay sıkıntılarınızı artırabilir. Son bir haftada sağlığınıza dikkat edin. İş ortaklarınızın çıkarlarını da gözetmelisiniz. Hukuki konularda dikkatli olunması gerekir.


OĞLAK

Bu ay işinizde yeni ve yenilikçi bir şeyler deneyebilirsiniz. İthalat-ihracat işinde güçlü kar beklentileri olacak. Toplumda popülariteniz artacak. Ailenizde barış ve refah olacak. Uzun süredir engellenen bazı işler yeniden başlayabilir. Kardeşlerinizin hayatında başarılar olacak. Yönetim ve muhasebe işinde büyük mali kazançlar olacak. Tarım işlerinde olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Üst düzey yetkililerle ilişkilerinizi güçlendirmeniz iyi olur. Ayın ikinci yarısı sizin için en uygun dönem olacak.

Teknik eğitim alan öğrenciler bu ay bazı sorunlarla karşılaşabilirler. İlk iki hafta iş yükünüz artabilir. Bu aynı zamanda günlük rutininizi de etkileyecektir. Bu dönemde ailenizde de bazı konularda anlaşmazlıklar olabilir. İş adamları vergi ile ilgili karmaşıklıklara karışabilir. İşletmenizin tanıtımına yaptığınız yatırımlardan somut bir getiri elde edemeyebilirsiniz. Yanlış faaliyetlere meyledebilirsiniz. 13 Mart'a kadar olan süre sizin için elverişsiz olacak. Kol ve bacaklarınızdaki ağrı ve sertlik sizi rahatsız edebilir. Baharatlı yiyeceklerden kaçının.


KOVA

Bu ay, işte büyük karlar elde edebilirsiniz. Yeni kıyafetler ve mücevherler satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizle tatile gidebilirsiniz. Yüksek rütbeli subaylarla ilgili tüm gerilimleriniz ortadan kalkacak. 15 Mart Güneş geçişi, hayat arkadaşınızla olan tüm yanlış anlamaları çözmenize yardımcı olacak. Önde gelen bazı kişiliklerden takdir alacaksınız. Sanata ve edebiyata olan ilginiz artacak. Entelektüel tartışmalara katılacaksınız. Arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçireceksiniz. Bu ay bir dileğiniz gerçekleşebilir.

Güvenilmeyen insanlardan uzak durun. Konuşmanızda sertlik olabilir. Her şeye tepki göstermeyin. Doğru planlama ve özenle yapılan çalışmalarda başarı şansı olacaktır. Vücutta zayıflık hissedebilirsiniz. Böyle bir durumdan kaçınmak için besleyici ve sağlıklı yiyecekler alın. Ortaklığa dayalı bir işiniz varsa dikkatli olun. Boğaz enfeksiyonları sizi rahatsız edebilir. Komşularınızla ilişkilerinizi bozmayın. Ayın ikinci yarısında harcamalarınız artabilir.


BALIK

Bu ay özgüveniniz yüksek olmaya devam edecek. Ailenizin desteğini alacağınız için heyecanlanacaksınız. Duygularınızı babanızla paylaşmalısınız. Mutlu ve memnun olacaksınız. Bazı zor görevleri tamamlamak için baskı altında olacaksınız. Üçüncü haftadan sonra, hisse senedi alım satımından iyi karlar elde edebilirsiniz. Ay, kariyer açısından olumlu olmaya devam edecek. Alt çalışanlarınızla iyi bir koordinasyona sahip olacaksınız. Toplumda saygınlığınız ve itibarınız artacaktır. 15 Mart Güneş transiti, finansal ve ortak konularda başarı getirecek. Ayın ikinci yarısında streste bir azalma olacak. Yoga ve meditasyon faaliyetlerine ilgi duyacaksınız.

Ayın ilk haftasında işyeri düşmanlarınız artabilir. Günlük harcamalarınız artabilir. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Evlilik ilişkinizde anlaşmazlıklar olabilir. İkinci hafta babanız için endişelenebilirsiniz. Bu ay gerçekleştirmeniz gereken bazı gereksiz görevler olabilir. Sabırlı kalın ve uygun şekilde dinlenin. Emlak anlaşmalarını sonuçlandırırken çok dikkatli olun.