2022 TEMMUZ AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

KOÇ

Koç burçları Temmuz 2022'de kendilerini neşeli hissetmeleri muhtemeldir. Kariyerlerinde başarılı olabilir ve kişisel olarak iyi ilerleyebilirler. Tüm temel işleriniz ve anlaşmalarınız kazançlara dönüşebilir. Mesleğinizde ilerleme ve büyüme olabilirken, kişisel ve profesyonel yaşamlarınızda da ilerleme, refah ve mutluluk beklenir. Ayrıca, şansın yanında çabalarınla da başarılı olabilirsin. Buna ek olarak, Temmuz ayında yasal konular, davalar veya hayatınızdaki herhangi bir ihtilaf konusunda da büyük bir rahatlama elde edebilirsiniz.


Bazı Koç burçları birden fazla kaynaktan kazanmaya başlayabilir, birkaç kişi yaşam standartlarını yükseltebilir ve Temmuz 2022'de refah, saygı, yaşam tarzı ve konforunuzda bir iyileşme olabilir. Harcamalar yüksek olsa da gelirin de artması bekleniyor. Bununla birlikte, Koç için tasarruflar nispeten küçük olabilir. Yeni bir yönden veya yeni bir kaynaktan gelen para da yolunuza çıkabilir ve Temmuz ayında birden fazla görevi aynı anda yönetebilirsiniz.


Kariyer grafiğiniz ve statünüz Temmuz 2022'de hızla yükselebilir sevgili Koç. İş yerinizde yeni bir yetki ve sorumluluk alabilirsiniz. Ayrıca mesleğinizde kazançlar elde edebilirsiniz ve meslektaşlarınız ve üstleriniz işinizde ve planlamanızda destek sağlayabilir. Bazı insanlar devlet işlerine de girebilirken, birkaçı da işyerlerinde güçlü ve yetkili pozisyonlara terfi edebilir. İşsizler, iyi bir gelirle mükemmel istihdam fırsatları elde edebilir. Sıkı çalışmanız işinizde kalıcı bir büyüme, başarı ve tanınma sağlayacak ve Temmuz ayında kariyerinizde şanslı ve müreffeh olabilirsiniz.


Uğurlu tarihler: 1,2, 4,7,9, 11,12,14,19,20, 21,27,30


BOĞA

Boğa burcu insanları, Temmuz 2022'de ailelerinde veya özel hayatlarında bazı karşı karşıya kalabilirler. Ancak, şimdi gelirinizi artırmak ve işinizi büyütmek için birkaç fırsat olabilir. Ödemeleriniz makul olabilir, ancak giderler yüksek olabilir. Bazı insanlar ay sonunda iş verimlilikleri için üstlerinden, daha yüksek yetkililerinden veya patronlarından takdir alabilirler. Ancak, iş yükü ağır olabilir ve bazen kendinizi sıkıcı veya monoton hissedebilirsiniz. Ancak genel olarak, gelir etkileyici olabilir ve yüksek harcamalardan sonra bile biraz para biriktirebilirsiniz. Yaşam tarzınız da iyileşebilir, ancak bazı insanlar çatışmalara veya dava konularına takılabilir.


Temmuz 2022'de çalışmanız sayesinde birden fazla kaynaktan kazanç ve sürekli bir para akışı olabilir. Ve ekstra harcamalara rağmen tasarruflar iyi olabilir. Ancak, abartılı faaliyetlere veya boşuna harcamalara girmediğinizden emin olun. Geçmiş yatırımlarınız da bu dönemde size kazanç sağlayabilir.


Bazı Boğa burçları Temmuz 2022'nin başında veya sonunda devlet işlerine girebilirler. Ancak özel sektörde çalışanlar, aşırı iş yükü, sorumluluklar ve monoton iş rutinleri nedeniyle hüsrana uğrayabilir. Yine de, ayın sonunda sıkı çalışmanız ve verimliliğiniz için üstlerinizden ve meslektaşlarınızdan takdir ve ödül almayı bekleyebilirsiniz. Ayrıca, bankacılık sektöründe olanlar İşlerinde başarıyı tadabilirler. Öte yandan, işyerindeki rekabet sizi endişelendirebilir, ancak Şubat 2022'nin sonunda kazanan olarak çıkabilirsiniz. Şimdi, mesleğinizde ilerleme, büyüme ve yükselme görebilirsiniz.


Uğurlu tarihler: 2,3,6,15, 16, 20, 22, 23,25, 28,30,31


İKİZLER

İkizler burçları, Temmuz 2022'de neşeli, muzaffer ve müreffeh bir ay geçirebilir. Bazıları çalışmaları için burs alırken bazıları da devlet işlerinde çalışabilir. Kariyer grafiğiniz de yükselebilir ve mesleğinizde ilerleyebilirsiniz. Bankacılık sektöründekiler de Temmuz'da başarılı olabilir. Ayrıca, iş amaçlı seyahatler verimli olabilir, bazılarınız yabancı ülkelerde iş bulabilir; ve yurt dışına yerleşmeyi planlayanlar başarıyı tadabilirler. Durumunuzun ve yaşam tarzınızın iyileşebileceği Temmuz ayında birçok İkizler yerlisi için büyüme, ilerleme ve refah olabilir.


Çoğu İkizler insanı Temmuz 2022'de iyi bir likit servet akışına sahip olabilir. Finansal bolluk ve refah orada olabilir ve bazıları birden fazla kaynaktan para kazanmaya başlayabilir. Hem iş hem de başarı getirebilir ve mesleğinizde bir artış ve sektörünüzde bol miktarda kar elde edebilirsiniz. Ayrıca, işsizlerin bir kısmı iş bulabilir veya yeni bir işe başlayabilir ve Temmuz ayından itibaren iyi kazanmaya başlayabilir. Dolayısıyla Temmuz 2022'de İkizler yerlileri için para ve kaynak sıkıntısı olmayacak gibi görünüyor.


Temmuz 2022, heyecan verici fırsatlar elde etmek veya işinizde büyük bir mola için en uygun ay olabilir. İşsizler yeni işlerinde, istihdamlarında veya işlerinde çalışmaya başlayabilir, gelişebilir ve başarılı olabilir. Bu ay aynı zamanda İkizler yerlileri için önemli bir şey elde etmek veya kariyerlerinde büyüme ve ilerleme aramak için uygun görünüyor. Sevgili İkizler, işyerinde profesyonel çalışmanız, tutarlılığınız ve dakikliğiniz için ödüller ve takdirler olabilir, ancak yetkililer, kıdemliler veya patronlar bu ay sizi büyük ölçüde destekleyebilir ve kayırabilir. Ayrıca, bazı İkizler yerlileri, hayatlarında birden fazla meslek veya iş yapmaktan kazanç sağlayabilirler. Şans sizden yana olabileceğinden, kariyerinizle ilgili çabalarınızda, ilişkilerinizde ve toplantılarınızda iyi bir büyüme ve başarı olabilir.


Uğurlu tarihler: 2, 3, 5, 8, 9, 11, 12, 17, 24, 25, 30,31


YENGEÇ

Temmuz 2022 Ayı, çoğu Yengeç burcu için çok keyifli ve heyecan verici olabilir. Önünüze birçok heyecan verici fırsat gelebilir ve temel projeleriniz bu Temmuz ayında tamamlanabilir. Yeni arkadaşların, ilişkilerin, bağlantıların gelişi olabilir. Bazı insanlar stres ve gerginliklerden de kurtulabilir. Birkaç kişi işlerinde veya mesleklerinde çok başarılı olabilirken, siz de herhangi bir çabanızda tüm planlama ve yürütmelerinizde başarılı olabilirsiniz. Üstelik şans da yanınızda olabilir. Temmuz 2022'deki başarınızı artırabilecek bu dönemde hırslı ve odaklanmış olabilirsiniz, bu ay hedeflerinize ulaşabilirsiniz.


Birçok Yengeç burcu, Temmuz 2022'de birden fazla kazanç fırsatı elde edebilir. Yeni bağlantılarınız ve akrabalarınızla olan ilişkiler kazanç getirebilir. Geliriniz önemli ölçüde mesleğiniz dışındaki birçok kaynaktan gelebileceğinden tasarruflarınız da yüksek olabilir. Yatırımlarınız da size kar getirebilir, ayrıca bu ay emlak işlerinden de kazanabilirsiniz.


Temmuz 2022'de kariyerinizde önemli bir gelişme ve ilerleme olması muhtemeldir. İşsizler, hayallerini ve arzularını gerçekleştirmek için çok sayıda kazançlı iş fırsatı elde edebilirler. Patronlar veya yetkililer ayrıca sizi destekleyebilir ve işyerindeki sıkı çalışmanızı takdir edebilir, ancak bazı Yengeçler yabancı ülkelerde de çalışabilir. Sanatsal ve yaratıcı çalışma da kazanç ve büyüme getirebilir. Yani, bu ay kariyerinizde başarı ve büyüme olabilir. Ayrıca, işyerinde saygınız artabilir ve bazı insanlar yüksek yetkili görevlere terfi edebilir. Birkaç Yengeç yerlisi Devlette iş bulabilirken, bazıları bu ay spor dünyasında ün kazanabilir.


Uğurlu tarihler: 5,6,10,11,15,16,18,19,22,23,24,25,31


ASLAN

Aslan burçları Temmuz 2022'de yaşamlarında iniş çıkışlarla karışık sonuçlar alabilirler. Sağlığınız ve kariyerinizle ilgili bazı aksilikler veya karamsarlıklar biraz gerginliğe neden olabilir. Ayrıca, uygun planlar yapmakta veya herhangi bir iş veya uğraşınızı uygulamada eksik olabilir ve önemli çabalarınız gecikebilir. Bununla birlikte, işinizde veya serbest meslekte bazı karlar olabilir, ancak genel olarak kariyer büyümesi yavaş ve düşük olabilir. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda sürekli bir mücadele olabileceğinden bazı zorluklar veya üzüntülerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, yaşamda bir denge kurmayı da zor bulabilirsiniz. Aile hayatı normal olsa da bazı çatışmalar ve ego mücadeleleri devam edebilir.


Çoğu Aslan burcu için Temmuz 2022'de gelir akışı yavaş olabilir. Bu ay içerisinde paranız bir süreliğine bir yerde sıkışabilir, bazıları ise borç ve kredi sıkıntısı çekebilir. Bazı insanlar kredi ve faiz yüküyle karşı karşıya kalabilirler. Tasarruf olmadan yüksek istenmeyen harcamalar olabileceğinden, birkaç kişi vergilerini veya kiralarını zamanında ödeyemeyebilir. Bu nedenle, bu ay birçok Aslan yerlisi için çok müreffeh veya şanslı olmayabilir. Bununla birlikte, ay sonunda mali durumunuzda ve refahınızda yavaş ilerleme veya büyüme olabilir.


Kariyer grafiğindeki büyüme, birçok Aslan için bu Temmuz'da yavaş olabilir. Zamanından önce tamamlayamayacağınız birçok yoğun görev yükü ve yoğun program olabilir. Sonuç olarak, temel görevlerinizde bazı gecikmeler olabilir. Ve kıdemliler ve yetkililer, Temmuz 2022'deki işyerinizdeki performansınızdan memnun olmayabilir. Ayrıca, bazı insanlar, özellikle devlet işlerinde önemli pozisyonları veya atamaları kaybedebilir. İşinizde yetkin olsanız da, bazı ofis politikaları olabilir. Ayrıca, işyerinde, özellikle devlet hizmetinde, çatışmalara ve yanlış iddialara da düşebilirsiniz. Bu nedenle, lütfen herhangi bir skandaldan veya finansal hileden uzak durun. Buna ek olarak, sanat ve yaratıcı projeler de gecikebilir ve şov dünyası veya eğlence sektörünüzde bazı aksilikler olabilir.


Uğurlu tarihler: 5,8,12,13,16,19,26,27,30,31


BAŞAK

Başak burcu insanı, 2022 Temmuz'unda yaşamlarında bazı engellerle ve sorunlarla karşılaşmak zorunda kalabilir. Bu Temmuz, kişisel yaşamınızda da bazı sıkıntılar, ilişkilerinizde de burukluklar getirebilir. Ancak büyüme, kariyerde ilerleme ve finansal refah, Temmuz sonunda orada olabilir. Ancak bazı dilekleriniz gerçekleşmeyebilir ve bu ay özel ve profesyonel hayatınızdaki kazançlı fırsatları kaybedebilirsiniz. Ayrıca ay başında maddi olarak da bir takım kayıplar yaşayabilirsiniz. Ancak şans, Temmuz ortasından itibaren sizi desteklemeye başlayabilir.


Temmuz ayında birçok Başak yerlisi için meslekte veya işte finansal büyüme için bazı parlak şanslar var. Bununla birlikte, bazı insanlar bu ay bol miktarda para biriktirmek için gerekli fırsatları kaybedebilir. Ayın ikinci yarısında mesleğinizden veya hobilerinizden elde ettiğiniz kazançlar orada olabilirken, birden fazla kaynaktan kazanabilirsiniz. Birkaçı birden fazla meslekten de kazanabilir ve geliriniz artabilir. Ayrıca, iş, serbest meslek ve yatırımlardan elde edilen kısa kazançlar da orada olabilir. Temmuz 2022'nin sonunda finansal durumunuz ve yaşam tarzınız muhtemelen iyileşeceği için kıyafetlerinize, kozmetik ürünlerinize, konforunuza ve lüksünüze fazladan para harcayabilirsiniz.


Başak yerlileri, Temmuz 2022'nin başında kariyerlerinde sorunlar yaşayabilir, ancak büyüme, ilerleme ve başarıya giden yolu ay sonunda bulabilirsiniz. Hatta bazı insanlar yabancı ülkelerde çalışmak ve kazanmak için heyecan verici fırsatlar elde edebilirken, bazıları da kalıcı olarak oraya yerleşebilir. Ayrıca, işsizler kariyerlerinde heyecan verici fırsatlar yakalayabilir ve rekabetçi sınavlar ve mülakatlar yoluyla iş bulabilirler. Serbest meslek, politik çalışma ve iş sorunsuz çalışabilir. Ayrıca, birkaç genç öğrenci kolejleri ve üniversiteleri aracılığıyla teknoloji veya medya alanlarında da yerleşebilir. Genel olarak, mesleğinizde büyüme, yükselme, ilerleme ve istikrar için önemli ve başarılı bir ay, sevgili Başak yerlileri.


Uğurlu tarihler: 1,2,18,19, 23,24,26,27,29,30,31


TERAZİ

Terazi burçları Temmuz 2022'de başarılı, neşeli ve müreffeh olabilir ve bu ay birçoğu için sorunsuz, mutlu ve gelişen bir ay olabilir. Bazı insanlar da bu ay ani bir popülerlik ve başarı kazanabilir ve bu dönemdeki çalışmalarıyla durumlarında bir artış görebilirler. Bazıları bu dönemde daha yüksek öğrenim ve istihdam için yabancı bir ülkeye bile gidebilir. Ve bu Temmuz sizin için bazı iyi haberler getirebilir ve bu ay boyunca dileğiniz gerçekleşebilir. Şans da hayatın her alanında size yardımcı olabilir. Ayrıca, bu ay yaşam tarzınız iyileşebilir ve maddi olarak zenginleşebilirsiniz. Bu nedenle, Temmuz ayında finansal olarak sağlam olmanız muhtemeldir.

Uğurlu tarihler: 1,2,4,5,9,10,11,12,15,19,21,24,27,28,29,31

Uğursuz tarihler: 7,8,12,13,18,20,22,26,30


AKREP

Akrep burçlarının iş hayatı, Temmuz 2022'de yoğun ancak ödüllendirici olabilir. Ancak ev yaşamınızda işler karmaşık hale gelebilir. İşiniz ve mesleğiniz aracılığıyla kazanımlar ve başarı olabilir. Ancak Temmuz ayında hem mutluluk hem de hüzün evreleri yaşayabilirsiniz; ancak, kariyeriniz veya eğitiminiz ile ilgili bazı dilekleriniz veya emelleriniz şimdi gerçekleşebilir. Öte yandan arkadaşınız veya akrabanız bu dönemde çok önemli bir anda sizi sırtınızdan bıçaklayabilir. Ayrıca kişisel ve ilişki konularında da mücadeleler ve endişeler olabilir. Ancak, Temmuz ayındaki yüksek harcamalardan sonra bile para kıtlığı olmamalı. Aksine, finans sektörü, durumunuzda ve yaşam tarzınızda bir iyileşme ile size refah ve memnuniyet verebilir. Lüks ve konforunuz da bu ay yükselebilir.

Uğurlu tarihler: 1, 6, 10, 14, 19,20 23, 27,28, 29,30,31

Uğursuz tarihler: 4,5, 9, 17, 18,21, 22,24, 26


YAY

Yay burçları Temmuz 2022'de mutlu, keyifli ve rahat bir ay geçirebilir. Ayın başında işler yavaş gelişse de, kariyeriniz ve diğer önemli yönleriniz Temmuz ortasından itibaren ivme kazanabilir. Sonuç olarak, servet, başarı ve refahın sizin olabileceği bu ay çok daha sakin ve neşeli olabilirsiniz. Yabancı temaslar veya yabancı ülkelerde çalışmak size bol miktarda zenginlik sağlayabilirken, yabancı ülkelere seyahat etme ve orada çalışma şansınız da yüksektir. Geliriniz ve birikimleriniz artabileceği gibi kişisel ve profesyonel alanınızda mutlu olmalısınız ve ayrıca Temmuz 2022'de bazı verimli seyahatler olabilir. Yolculuk bu ay kazanç getirebilir, yaşam tarzınız ve durumunuz bu ay daha iyiye gidebilir.

Uğurlu tarihler: 5,6,9,10,14,15,18,19,21,24,25,28,29

Uğursuz tarihler: 3,7,813,16,17,30,31


OĞLAK

Oğlak burçları bu Temmuz'da seyahat, blog yazma işlerinde başarılı olacaklar. Temmuz 2022, talih gölgeniz gibi sizi takip edeceği ve aziz arzularınızın gerçekleşebileceği bir ay olabilir. Temmuz 2022'de hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ay Oğlak burçları işlerinde, sporda ve siyasetlerinde parlayabilirler. Ayın başında hayattan biraz memnun olmayabilirsiniz, ancak ay ilerledikçe mutlu, neşeli, müreffeh ve hayattan memnun olabilirsiniz. Rüya gibi bir sevinç ve rahat bir ay geçireceksiniz. Çabalarınızın, anlaşmalarınızın ve toplantılarınızın çoğundan kazançlar olacaktır. Durumunuz ve yaşam tarzınız önemli ölçüde iyileşecek. Hayatta lüks ve konfor artacak ve bazı aristokrat insanlarla temasa geçebilirsiniz.

Uğurlu tarihler: 4,6,7,9,11,14,15,16,17,18,1924,28,30

Uğursuz tarihler: 1,2,3,5,10,21,23


KOVA

Kova burcu insanları biraz zorlanabilirler ve Temmuz 2022'de önemli projelerini ve anlaşmalarını tamamlamada biraz gecikme olabilir. Önemli işlerinizi zamanında tamamlayamayabilirsiniz ve patronunuz, yetkilileriniz veya müşteriniz buna sinirlenebilir. Bazı Kovalar da kariyer ve finans konularında birkaç engelle veya gecikmeyle karşılaşabilir. Ayrıca, birkaç kişi dava yoluyla siyasi aksiliklerle veya kayıplarla da karşı karşıya kalabilir. Ayrıca, ticaret ve finansınızdaki yüksek harcamalar ve bazı kayıplar, kişisel yaşamınızda çatışmalar ve kaos yaratabilir. Meslektaşlarınız ve üstleriniz bu Temmuz'da sizden çok şey talep edebilir veya bekleyebilir, ancak beklentilerini yerine getiremeyebilirsiniz. Şans da Temmuz ayında kritik zamanlarda sizi desteklemeyebilir.

Uğurlu tarihler: 2,5, 6,10, 14, 18, 19, 28

Uğursuz tarihler: 3,4,7,11,12, 16, 19, 24, 25


BALIK

Balık burcu insanları 2022 Temmuz'unda sorunsuz ve neşeli bir zaman geçirebilir. Bu ay birçok Balık burcunun yaşamına barış, zenginlik, mutluluk, başarı, refah, neşe ve kutlama getirebilir. Talih size yardımcı olabilir ve dilekleriniz gerçekleşebilir. Bazı insanlar da bu ay yabancı ülkelerde hayallerindeki işi bulabilirler. Yüksek öğrenimde başarı da garanti görünüyor ve bu ay burs alabilirsiniz. Ayrıca, maneviyata olan eğiliminiz artabilir ve bazı insanlar artık uzak yerlere gidebilir. Öğrenciler eğitimlerinde başarıyı tadabilirler ve sağlıkları da iyi görünüyor.

Uğurlu tarihler: 5,6,8,9,10,12,15,18,19,20,24,25,29,30

Uğursuz tarihler: 1,3,4,11,17,21,22,23,31