2021 EKİM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Zodyakınızın efendisi Mars, ayın ortasına kadar mücadele evinde Güneş ve Merkür ile birlikte geçiş yapacak, bu nedenle bu ay çalışma konusunda cesaret ve sıkı çalışma artacak. Rahu, para harcamak ve vaatlerden kaçınmaya çalışmak ve dilinizi kontrol etmek için bir nedendir. Merkür retrosu 18 Ekim'e kadar devam ediyor, bu nedenle herhangi bir karardan ve işteki büyük adımlardan kaçının. Güneş, büyük bir coşku ve cesaretle 17 Ekim'e kadar altıncı evde. Her türlü tartışmayı kolayca kazanacaksınız.

Aldığınız sorumluluk ne olursa olsun bu ay yerine getirilecek. 10-15 Ekim'de evle ilgili bir tür zihinsel problem de olabilir. Bu ay Jüpiter, 18 Ekim'den itibaren Satürn ile kariyer evinde doğrudandır, bu nedenle kariyerde de rahatlayacaksınız. Ancak meslektaşların tam desteği ile streste bir rahatlama olacaktır. 17 Ekim'den sonra, Güneş yedinci evde geçiş yapacak, bu nedenle eşiniz ve ya iş ortaklarınızla da sorun olabilir.

Kariyer evinde Satürn ve Jüpiter retroya kadar işte bir tür sıkıntı olacak, bu nedenle zihinsel sıkıntı yaratabilir. Aniden yeni bir sipariş alırsanız faydalanırsınız, 20 Ekim'den sonra daha iyi, performansınızı zamanında göstermeniz yeterli. Bu ay büyük bir yiğitlik ve cesaretle çalışacak olsanız da, biraz tembellik bile işinize zarar verebilir. İş gecikebilir, ancak küçük işler de yapılacaktır. Yabancı taraflarla ilişkiler iyi olacak. Yeni bir işe girmeden önce lütfen kıdemlinize danışın. Ay ortasında işten kaynaklı kayıplar olabilir, bu yüzden dikkatli olun. İşle ilgili olarak 18 Ekim'den itibaren zaman daha iyi olacak.

Bir devlet işindeyseniz, bir terfi olasıdır. Aceleyle herhangi bir adım atmayın. Yeni bir iş fırsatı buluyorsanız, o zaman faydalı olacaktır. Patronunuzdan ve kıdemlilerinizden yardım gelecek. Eski ayrılıklar sona erecek ve sizinle çalışan meslektaşlarınız da size destek olacak. İş için size hiç dinlenmeyecek bir yolculuk olacak.

 

BOĞA

Satürn'ün 11 Ekim'den itibaren direkt olması nedeniyle geçmişten yarım kalan işler tamamlanmış olacak. Siz keyfinize odaklanacak ve paranız lüks şeylere harcanacak. Transit Mars enerji dolu olacak ve sağlığınızı iyileştirecek. Ayrıca evde tadilat olacak ve bazı yeni mobilyalar da eklenebilir. Lüks bir araba için bir plan varsa, o zaman ayın ortasından alınması da muhtemeldir. Aceleyle herhangi bir iş yapmayın, zarar da verebilir. Akılla bir karar almadan önce, birinden de tavsiye alın. Aceleyle yeni bir iş yapmayın.

Herhangi bir tartışmadan kaçınmaya çalışın, aksi takdirde 18 Ekim'e kadar Merkür'ün geri hareketi nedeniyle başınız belaya girebilir. Ayrıca yurt dışına çıkma fırsatı da elde edebilirsiniz, ancak herhangi bir yanlış anlaşılmaya kapılmayın, gereksiz seyahatlere para ve zaman harcanabilir. Hem para hem de iş için zihinsel sıkıntılar olasıdır ve para, birileri tarafından aldatılarak da tuzağa düşebilir.

Kariyer evinin efendisi Satürn, çalışmaların 11'e ertelenmesine sebep olacak. Ama kesinlikle 11'inden sonra olacak. Yeni bir iş yapıyorsanız, hızlı kar ve gelir beklemeyin. İşinde zihinsel sorunlara da yol açabilecek bir kesinti olabilir. Şu anda yeni iş veya iş miktarını artırmaya çalışmayın. Bir çalışandan uzaklaşma da olabilir. Herhangi bir karar vermeden önce birinden tavsiye aldığınızdan emin olun. Ketu, partner evinde transittir, bu nedenle partnerinizle de bir sürtüşme olabilir. Öfkeniz sizi rahatsız edebilir veya bir tür yanlış anlaşılmadan dolayı partnerinizle olan karşılıklı ilişkiniz de bozulabilir. İş için bir yarış olacak.

Yeni bir iş teklifi de gelebilir ve herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz 17 Ekim'e kadar yapabilirsiniz çünkü bundan sonra Güneş kariyer evinizde zayıf düşecek. Devlette iş arayanların sıkı çalışmalarının karşılığını alacak. Sizinle çalışan meslektaşlarınızla iyi ilişkiler kurulacaktır. Patronunuz ve kıdemlilerinizle aranızda huysuzluk olabilir. Maaşınız için daha uzun süre beklemeniz gerekecek. Terfi almak için sabırlı olun.

 

İKİZLER

Zodyak lordu Merkür retro ve 10 Ekim'e kadar çokça aktif. İş ve özel hayatınızdaki sorumluluklarınız artacak, bu yüzden üzülmemeye çalışın. Her iyi iş size ün ve saygı da kazandıracak ve kendinize olan güveniniz de artacaktır. Yeni bir iş yapmayı düşünüyorsanız, o zaman biraz gecikme olacak, ancak sonuç sizin seçiminiz olacak ve Satürn'ün direkt olması nedeniyle 11 Ekim'den sonra planınız da başarılı olacak. Ama maliye ile ilgili bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, bu sadece 18'ine kadar olacaktır. Gelir, komisyondan veya herhangi bir yerden ikinci bir işten gelebilir.

Konuşmanız üzerinde tam kontrole sahip olmalısınız, aksi takdirde kendi ilişkileriniz yanlış anlamalara kapılmaya başlayacak ve ortadan kalkacaktır. Öfkenizi ve egonuzu kontrol altında tutun. Zayıflamış Güneş ile Terazi'deki Mars geçişinden sonra herhangi bir karar verin ve çok düşünceli adımlar atın. Ani bir yangın veya başka bir kaza olasılığı olabilir, bu yüzden dikkatli olun. Küçük yolculuklar devam edecek, bu da size fayda sağlayacaktır.

17 Ekim'e kadar yeni iş konusunda zaman daha iyi olmayacak. Daha fazla iş almak istiyorsanız başkalarından tavsiye alın. Her yeni projede kafanız karışacak ama iyi bir iş adamı gibi tüm işi cesaretinizle tamamlayacaksınız. Şans sizi desteklemeyecek ve Satürn'ün kariyer evindeki yönü işinizi geciktirebilir. Ama panik yapmanıza gerek yok. Güneş, 17 Ekim'den itibaren güçsüzleşecek, hükümet işinde olan sorun artık orada olmayacak ve tüm evraklarınızı hazır tutun. Bu, işinizde sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir dönemdir.

İşinizi aksatacak herhangi bir iş yapmayın. Kendi özgür iradenle bile işini değiştirmemelisin. Yeni bir işe girecekseniz çok dikkatli gidin, orada da aldatılabilirsiniz. Birlikte hareket eden çalışanlar sizi her konuda aldatabilir, kimse kişisel veya ofis hakkında konuşmamalıdır. Maaş ve terfi almada gecikmeler olabilir.

 

YENGEÇ

Burcunuzun karşısından geçen Satürn ve Jüpiter nedeniyle biraz zor olacak. 18 Ekim'e kadar kendinize aşırı güvenerek hiçbir işi riske atarak acele etmeyin. Kendi düşüncenizi uyduracak, aşırı düşünmekten çıkıp herkesi anlamaya çalışacaksınız. Bu ay gelir kaynaklarınızda bir artış olacak ve bekleyen işler de şimdi yapılacak. Devam eden eski bir yasal anlaşmazlık varsa, o zaman yardım alırsınız veya hükümetle çözülebilecek bir anlaşmazlık çözümlenecek.

Ay ortasına kadar, bazı yasal işlerinizde de gereksiz harcamalar yapılabilir, ancak bu harcama daha sonra sizin için faydalı olacaktır. Ayın 17'sinden sonra bile harcamalar durmaz. Güneş'in zayıflaması nedeniyle paranın nereye harcandığını bilemezsiniz. Büyük bir karar alınması gerekiyorsa, bunu ayın sonunda yapın. Her türlü entrikadan kaçının. Kendi başınıza herhangi bir sorun yaratabilirsiniz, çünkü aynı zamanda çok fazla zihinsel sıkıntı yaşayabilirsiniz.

İşinizle meşgul olacaksınız ve çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Sonuç, harcadığınız sıkı çalışmaya göre de gelecektir. İşle ilgili herhangi bir konuda da rahatsız olacaksınız. Öfkenizi kontrol altında tutun, bu da zihinsel sorunlara neden olur. Yeni bir proje aldığınızda, zamanında tamamlamaya çalışın, ancak o zaman daha fazla fayda olacaktır. Çalışanlarla yanlış anlaşılma nedeniyle bir sürtüşme olabilir. Herhangi bir yeni işe yabancı bir şirkette de başlanabilir. Jüpiter'in direkt olması nedeniyle bu ay 17 Ekim'den sonra yeni bir iş için iyi olacak, ancak istediğiniz maaşı alamayacaksınız. Ayrıca eski bir işten bir telefon gelebilir veya tekrar gitmeniz konuşulabilir. Halihazırda çalışmakta olanlar da tazelenmiş hissedecekler, ancak biraz yıpranmış hissedecekler. İş arayanlar pozisyon almakta gecikebilir.

 

ASLAN

Bu ay, mali durumunuz eskisinden çok daha iyi hale geleceğinden, devlet işlerinden veya herhangi bir büyük görevden para alma fırsatı olacak. Harcamalarınıza dikkat edin. 18 Ekim'e kadar para konusunda bir çeşit aldatma olabilir. Ayın ortasına kadar, kendi sıkı çalışmanızdan iyi bir gelir elde edeceksiniz ve saygı duyulacak. Ayrıca toplumda yeni bir kimliğe sahip olacaksınız. Yapmanız gereken herhangi bir iş, kendi riskiniz ve aklınızla yapın. Kimseye danışmayın, çalışmanızı kimseyle paylaşmayın. Birisi lüks işindeyse, o zaman faydalar olacaktır.

Kimseyle gereksiz tartışmalardan kaçının. Bu ayın başında büyük insanlarla tanışma fırsatınız da olacak, bu da önümüzdeki dönemde ilerleme şansı yaratacak, hevesiniz ve cesaretiniz artacak. Çok heyecanlı bir insansınız, düşünme yeteneğiniz çok hızlı ama öfkeyle ya da aceleyle atılan bir adım da zararlı olabilir. Mahkemede devam eden bir dava olsa bile, henüz bir çözüm çıkmamış gibi göründüğünü unutmayın. Bazı borçlardan dolayı sıkıntı olabilir. Aracınızı çok dikkatli sürün.

Herhangi bir yeni iş almayı veya işi artırmayı düşünüyorsanız, bunu ayın başından itibaren yapın. Ortaklık içinde çalışıyorsanız, bir proje gecikebilir. Devletten yardım istiyorsanız 17 Ekim'den önce hazırlanın yoksa daha sonra almanız zor olur. Şans size pek destek olmayacak, ancak iş çok çalışma ve coşkuyla yapılacak. Mücevher, medya, giyim, sanat, yaratıcılık ve dekorasyon alanındaki insanlar için zaman iyi olacak. Yeni bir sözleşmenin oluşması nedeniyle işte büyüme olacaktır.

İş arkadaşlarınızla aranız bozulabilir. Bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı konu artabilir. Satürn ve Jüpiter'in hizmet evinde retro olması nedeniyle ofiste kendi iyi niyetiniz kötüye yorumlanabilir. Eski bir işten tekrar bir çağrı gelebilir veya kendi başınıza gidebilirsiniz. İş için sürekli seyahat olacak. Önümüzdeki aya kadar bu sefer yeni bir iş için uygun değil, nerede olursanız olun çalışmaya devam edin.

 

BAŞAK

Bu ayın başında, Güneş sizin burcunuzdan Mars ve Merkür ile geçiş yapıyor, bu nedenle sizin tarafınızdan otoriter/egoist davranışlar olacak. Çok çalışmanız gerekecek. Şansınız da sıkı çalışmayı destekleyecek, bu nedenle tüm işler yapılıyor gibi görünüyor. Yurt dışı bağlantıları yapacaksınız. Gelecek proje veya teklif maddi durumunuzu daha iyi hale getirecektir. Geçmişte herhangi bir devlet işinde engel varsa o da kaldırılacaktır.

Saygı olacak ve toplumda yeni bir kimlik olacaksınız. Ayrıca 18 Ekim'den itibaren zihinsel huzura kavuşacaksınız. Bu ay cesaret ve yiğitlik yoluyla ilerleme fırsatları olacak. Düşünme, anlama ve karar verme yeteneği iyi olacaktır. İşle ilgili yeni bir yön de olacak. Ayrıca kendinize, yeni lüks ve dekoratif şeylere para harcayacaksınız. Babanızla çalışıyorsanız, ilişkide karışıklık olacaktır.

Bu ay, Satürn'ün düz hareketine geçmesi nedeniyle 18 Ekim'den sonra iş konusunda çok fazla rahatlama olacak. Ayrıca yeni şirketin trendi sizin tarafınızda olacağından kendi zihninizle yeni bir şeye başlayabilir ve yeni proje üzerinde de çalışabilirsiniz. Ayrıca yabancı şirketlerden bazı yeni projeler ve teklifler alacaksınız. Bunları 17 Ekim'e kadar zamanında tamamlayın, çünkü bu yabancı şirkette sonrası uygun olmayacaktır.

Ortaklık içinde çalışıyorsanız, kararları güvenle alın. Babanız veya baba figürü ile çalışıyorsanız, o zaman fayda sağlamayacaktır. İş değiştirmek için iyi bir ay değil. Şu anda çalıştığınız yerde, çalışanlarla bir olmayı denemelisiniz. İşyerindeki konumunuzu korumaya çalışın. Patronunuz ve kıdemliniz de sizi kayırmayacak, bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor.

 

TERAZI

Bu ay bazı sinirlilik ve zihinsel problemler olacak. İş konusunda bile karar veremeyecek ve kafa karışıklığı yaşayacaksınız. Tembelliğiniz de sizi rahatsız edecek. Aşırı güven ile herhangi bir karar almayın. Sadece insanlara göstermek için para harcamayın, hatta hevesle para vermekten bahsetmeyin. İnişler ve çıkışlar olacak, buna rağmen başarı şansı olacak.

Bu ay yeni işlerden kaçınmaya çalışın. Herhangi bir karışıklık içinde herhangi bir karar vermekten kaçının. İş için seyahat ederken çok fazla zaman kaybedilecek. Herhangi bir yeni teklif, yabancı bir şirketten bir sözleşme şeklinde alınacaktır, bu nedenle, herhangi bir karışıklık olmadan zamanında tamamlayın, çünkü bundan sonra zamanınız daha iyi olacaktır. Bu ay ortak çalışma yapmayın. Zaten yapıyorsanız, şimdi kaçının. İş arayanlar için zaman eskisinden daha iyi olmayacak. Çok çalışmanız gerekecek.

Bu ay istediğiniz maaşı alma umudunuz olacak. 18 Ekim'den sonra terfi konusunda da iyi beklentiler var. Bu dönemden sonra patronunuz ve kıdemlilerinizle görüşmeler olacak, böylece yeni projeler aldığınız için takdir alacaksınız. Eski terk edilmiş bir şirkete geri dönme arzusu olabilir, ancak bunun faydaları da olacaktır.

 

AKREP

Bu ay, burcunuzdaki Ketu transiti nedeniyle zihniniz gergin ve huzursuz olacak. Acele etmeyin veya coşku göstermeyin, aksi takdirde kaybın sorumlusu siz olursunuz. Kızgın veya inatçı olmaktan kaçının. Zihninizde herhangi bir devlet işinden de yararlanabilecek barış ve nezaket olacaktır. Tüm işlerinizi yasal bir şekilde yapın, evrakları zamanından önce tamamlanan herhangi bir iş, ancak o zaman iş tamamlanmış olacaktır. Arazi ile ilgili çalışmalarda gecikmeler olacaktır. Kısa bir yolculuğun bir faydası olmayacak ama zihinsel sıkıntı ve zaman boşa gidecek. Yabancı bağlantılar yeni işlerden size fayda sağlayacak ve yeni projelerle birlikte yeni sözleşmeler de oluşacak, bu yüzden size maddi olarak da fayda sağlayacaktır.

Bu ay herhangi bir tartışmaya girmeyin yoksa suçunuz olmadan ağır bir ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz. İşle ilgili yeni bir şeye başlamak istiyorsanız, bunu başkalarından tavsiye alarak yapın. Heyecanlanarak duyularınızı kaybetmemelisiniz.

Herhangi bir yeni işi artırmak için para yatırmak istiyorsanız, faydalı olacağı için 17 Ekim'e kadar yapın. Yabancı bir firmadan da iyi bir teklif alabilirsiniz, bu sayede işiniz daha da artacaktır. Mallarınız pazarda yaratılacak ve ürününüz ünlü olacak. Küçük seyahatler işinizde size yardımcı olmayacak, ancak gecikmeler sadece sorun yaratacaktır. İş dünyasındaki ortaklıklardan yeni işler oluşturulabilir.

 

YAY

Bu ay zihinsel gerginlik yaşayacaksınız, çünkü son aşama sade sati'nin etkisi kalacak, bu da karar vermenizi zorlaştıracak ve konuşmadan sinirli kalacaksınız. Bir bayan arkadaş sayesinde iyi bir pozisyon alabilir ya da gelir getirecek yeni bir işe girebilirsiniz. Kazandığınız kadar harcayacağınız için banka bakiyeniz dengelenecektir.

Konuşmanızı doğru kullanın, öfke veya ego ile söylenen sözler imajınızı bozar. Eski bir düşman da sizi rahatsız edebilir, ancak şimdi önünüzde zayıf olacaktır. Tembelliği kendinizden uzak tutun ve boş yere kısa yolculuklardan kaçının. 17 Ekim'den sonra babanızın sağlığına dikkat edin.

Bu ay yeni iş yapmayın, eski işlere yatırım yapmayın. İşle ilgili seyahatler devam edecek. Yurt dışından alacağınız sözleşme zamanında tamamlanacaktır ama tembelliğiniz sizi hiçbir yerde rahatsız etmemelidir. 10 Ekim'den itibaren ödeme konusunda sıkıntılar yaşanabilir. Ayrıca çalışanlar nedeniyle iş kesintiye uğrayabilir. Ortaklıkta ne iş yapılırsa yapılsın muhasebeden dolayı kafa karışıklığı olacaktır. Ne iş yapılırsa yapılsın, dikkatlice yapın. Rakipleriniz sizi geçebilir, bu nedenle tam hazırlıkla devam etmeniz gerekir.

Size iyi gelir sağlayacak yeni bir proje bulunabilir. İşinizle ilgili zamanlama daha iyi olacaktır. Birlikte çalışan ortakların işbirliği olacaktır. Ayrıca terfi alma şansınız da yüksek ve patronunuz ve kıdemlilerinizle olan ilişkiniz daha iyi olacak.

 

OĞLAK

Satürn ve Jüpiter bu ay burcunuzdan geçiyor, bu da 18'ine kadar güven için iyi değil, bu nedenle irite olmaya devam edebilirsiniz. Ancak 18 Ekim'den itibaren Jüpiter herhangi bir karar almanıza yardımcı olacak ve belki de kararınız daha iyi olacak. Bu yüzden önemli kararları almakta gecikmeyin. Ancak kızgın veya aşırı özgüvenli bir karar vermeyin, bu sadece size zarar verir. Sade Sati'nin ikinci aşaması devam ediyor, bu nedenle zihinsel problemler gelebilir, ancak onun önünde zayıf düşmeyin ve ilerleyin.

Zihniniz gereğinden fazla çalışacak ve ayrıca risk almakta ustalaşacaktır. Bir tartışmaya veya rekabete giriyorsanız, zafer elde edilecektir. Babanızın sağlığı şimdi daha iyi olacak ve bazı devlet işleri veya evrakları nedeniyle işinde engeller olabilir, bu yüzden ona da dikkat edin. Harcanan paranın toplamı da oradadır. Doğru yerde olacak. Bu ay gereksiz harcamalar daha az olacak, aksine çok düşünceli harcamaya başlayacaksınız.

Bu ay yeni bir çalışma olasılığı var. Ya da tek başınıza yeni bir iş yapmanız gerekiyorsa, o zaman herhangi bir bayan arkadaşınızla çalışmaya başlayın ya da onların tavsiyelerini alın. Yaratıcı, tasarımcı, sanat, dekoratif veya güzellikle ilgili herhangi bir iş yapıyorsanız, aniden iyi teklifler veya siparişler gelebilir ve bu nedenle mali durumunuz iyi olur. Halihazırda devam eden iş zamanında tamamlanacak, ancak zihinsel sıkıntı devam edecek. 18'ine kadar iş değiştirmekten kaçının.

17 Ekim'e kadar devlette iş bulma ihtimaliniz yüksek. Memurlarınız/patronunuz/kıdemlileriniz nedeniyle 17'den sonra Güneş'in zayıflaması nedeniyle herhangi bir engel ve sıkıntı olabilir. Bir ihale bekliyorsanız, aniden alacaksınız ve aynı zamanda karlı olacaktır. Yeni bir özel sektör işi için zaman daha iyi olacak. Çalıştığınız yerde takdir alacaksınız ve iyi bir terfi veya maaş artışı şansınız var.

 

KOVA

Zodyakın efendisi Satürn, zihinsel sıkıntılara ve gereksiz düşünmeye neden olacak şekilde retrodur. Yeni bir iş yaparsanız sonuç almada gecikme olabilir. Sade sati'nin ilk aşaması da devam ediyor. Zihinsel problemler nedeniyle gece uykusu da bozulacak ve bu nedenle gerginlik yaşanacaktır. Yurt dışına gitme çalışmaları veya yurt dışı ile ilgili herhangi bir proje nedeniyle sorunlar ortaya çıkabilir.

Çok sıkı ve istikrarlı bir şekilde çalışarak işe ilgi duymalısınız. 18'ine kadar gereksiz seyahatler sıkıntı olacak. Eski kapalı bir işe yeniden başlanabilir ve bunun için de maliyetler olabilir. Merkür 18'ine kadar retrodur, bu yüzden herhangi bir araştırma çalışmasından kaçının. Bazı yüksek statülü kişiliklerle görüşme nedeniyle işte ilerleme olasılığı vardır. Küçük kardeşlerin sağlığında sorunlar olabilir. Kafa travmasına ve kalbinize dikkat edin.

Yabancı şirketler ve devlet şirketleri ile olan anlaşmalarınızı doğru tutun. Şimdi yabancı bir firma ile yeni bir iş yapmayın, aksi halde aldatılabilirsiniz. Çalışmak için maddi destek olacak. İş için etrafta koşuşturacak birinin işbirliğine ihtiyacınız olacak. İlerleyeceğiniz o desteği de alacaksınız ve engeller ortadan kalkacak.

22 Ekim'den itibaren Mars geçişi nedeniyle terfi alacağınız ve maaşınız da takdirle artacak olan iş sektöründe ani bir değişiklik bekleniyor. Yeni bir iş aramak yerine mevcut işinizde performansınızı artırmanız daha iyi olacaktır. Şimdi yeni bir iş için en iyi zaman değil.

 

BALIK

Jüpiter, 17 Ekim'e kadar retrodur, ki herhangi bir önemli karar alırsanız başarılı olmaz. Bu ay size hiçbir fırsat getirmeyecek, ancak enerji dolu olacaksınız. Aktif kalacak ve aynı zamanda çalışma gibi hissi içinde olacaksınız. İş çevresinde daha çok koşuşturma olacak. Zihinsel stres olsa bile, bunu umursamayacaksınız. Araştırmaya dayalı herhangi bir çalışmaya daha fazla ilgili olacak ve bunu yeni bir şey yaparak da göstereceksiniz.

Babanızın sağlığı eskisinden daha iyi olacak, bu yüzden onunla bir ilişki kurmanız gerekiyor. Yeni işte yeni sorumluluklar ortaya çıkabilir - tüm işleri zamanında yapmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, size fayda sağlayacak eski bekleyen ödemelerin gelme olasılığı da vardır. Merkür 18'ine kadar retro, bu yüzden büyük kararlar vermekten ve kimseyle tartışmaktan kaçının. Sabırla çalışırsanız, o zaman sadece siz faydalanırsınız. Yabancı bir firma ile herhangi bir işe başlamak istiyorsanız, 11 Ekim'e kadar Saturn retro nedeniyle herhangi bir nedenle gecikme veya kesinti olabilir.

İşin zamanında bitirilmemesi nedeniyle zihinsel sıkıntı getirmeyin, işi zamanında tamamlamaya çalışın. Bu ay yeni bir işe başlamak için iyi olmayacak, bu nedenle, sıkı çalışmanıza odaklanmalısınız. Büyük bir anlaşma alabilirsiniz veya büyük bir gönderi teklifi de gelebilir. Yabancı bir firmadan hangi projeyi alırsanız alın, zamanında tamamlamaya çalışın, ancak o zaman finansal faydalar olacaktır. İşle ilgili zihinsel sorunlar olacaktır. Bir arkadaşınızla ortak çalışma teklifi olacak. Devlet işi arayışları bu ay tamamlanacak ancak Güneş'in 17'den itibaren zayıflaması nedeniyle bazı engeller olabilir. Halihazırda çalışmakta olanlar iyi bir pozisyon ve prestij elde edecekler. Patronunuzla doğru koordinasyonu sağlamanız gerekiyor.