Sahaja Yoga Online Meditasyon

Sayfamızda yayınlanan canlı online meditasyonlarla 30 dakikada kendinizi yenilemeniz, günün tüm yorgunluk, stres ve gerginliğinden arınarak enerjinizi yükseltmeniz mümkün. Yayınlarımız haftanın 7 günü 30 dakika süreyle aşağıdaki saatlerde yapılmaktadır. Yayın saati geldiğinde ekran canlı yayına döner. Videoyu başlattığınızda yayına dahil olmuş olursunuz. En iyi ses kalitesi için kulaklık kullanmanız önerilir. Akıllı telefonlar ve tabletlerden de online meditasyon yayınımıza katılabilirsiniz.

 

Hafta içi her akşam 21:30
Hafta sonu her sabah 10:30
 

 

İlk defa katılanlar için bilinmesi gerekenler:

Öncelikle alt ekrandakı videodan aydınlanma meditasyonunu deneyimleyerek içinizdeki "Kundalini" enerjinizi uyandırabilirsiniz. Ayrıca meditasyonların daha faydalı olması icin online yoga programına ilk üç haftayı tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Kundalini yükseltme - Bandhan hareketleri: Meditasyon öncesi ve sonrası yapılır. Bilgi için buraya tıklayın!
Tuzlu su leğeni hazırlama: Ayakları tuzlu su leğenine koyarak arınma ve rahatlama. Bilgi için buraya tıklayın!

(Cep telefonundan tam ekran izlemek için telefonunuzu yan konuma getirin ve “play” düğmesine basın. Ardından “tam ekran” düğmesine basın)
 

 


                                                                        
Online-Yoga-Meditasyon

E-posta adresimiz: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Facebook adresimiz: Sahaja Yoga Öğreniyorum

Twitter adresimiz: Sahaja Yoga (@YogaSahaja)

 

 

Canlı yayın saatleri dışında aşağıdaki videoyu açıp Aydınlanma meditasyonunu yapabilirsiniz