SAHAJA YOGA

Sahaja Yoga enerji bedeni 

 

 Sahaja Yoga, Aydınlanma (Kundalini uyanışı) deneyimine dayanan özel bir meditasyon tekniğidir ve bu her insanın içinde gerçekleşebilir. Bu süreç boyunca, içsel bir değişim oluşur ve kişi ahlaklı, birleşik, bütünleşmiş ve dengeli olur. 

   Şu anda bu değişim tüm dünya boyutunda gerçekleşmektedir ve bu, 100 ülkenin üzerinde, yüzbinlerce insan tarafından deneyimlenmiş ve kanıtlanmıştır. Tamamen ücretsizdir. Sizi bunu bizzat deneyimlemeye davet ediyoruz - bilgisayarınızın önünde oturarak Aydınlanmanızı alabilir (Kundalini'nin uyanışı).

 

   Türkiye'de birçok şehirde Sahaja Yoga merkezleri bulunmaktadır. Tüm meditasyon programları dünyada her yerde olduğu gibi ücretsizdir. Detaylar için Sahaja Yoga merkezleri linkine tıklayın.

 

   Yaşadığınız şehirde Sahaja Yoga yoksa Online Sahaja Yoga Programina katılabilirsiniz.

 

   'Sahaja' sizinle  doğmuş olan ,'yoga' ise her yanı saran yaşamsal güç ile bütünleşmek anlamındadır. 'Sahaja' aynı zamanda kolayca, kendiliğinden olan anlamındadır. İçimizde bulunan yaşamsal enerji “Kundalini” Sahaja Yoga'yla kolayca uyandırılır ve kişi titreşimleri ellerinde hissetmeye başlar. Boylece, bir kişi meditasyon ile içsel dengeye ulaşabilir ve kişisel, kolektif tum problemlerinden kurtulabilir. Sahaja Yoga dünyamızın huzur ve barışa en çok ihtiyaç duyduğu günümüzün modern çağında Shri Mataji Nirmala Devi tarafından insanlığa armağan edilmiştir. Her insan kendi içinde, köklerinde yatan huzuru ve mutluluğu yaşama şansına sahiptir..

 

Subtil Beden (Enerji Bedeni)

Arayan'ın Rehberi

Shri Mataji'nin kendi sözleriyle Sahaja Yoga

Sahaja Yoga meta bilimdir çünkü katidir ve kesinleşmiştir. Size kesin sonuçlar verir. Kesin olarak, mutlak surette kanıtlanabilir, doğrulanabilir. Siz kendiniz bizzat doğruluğunu tasdik etmek, ispat etmek için aydınlanmanızı aldınız. Tüm yöntemlerini, çalışma tarzını biliyorsunuz, nasıl işlediğini biliyorsunuz. Kendiniz hakkında her türlü bilgiyi ediniyorsunuz. İçinizde öyle muazzam, harika bir makine var ki.

Sahaja Yoga hakkında daha fazla okumak için tıklayın