SAHAJA YOGA

Sahaja Yoga enerji bedeni 

 

 Sahaja Yoga, Aydınlanma (Kundalini uyanışı) deneyimine dayanan özel bir meditasyon tekniğidir ve bu her insanın içinde gerçekleşebilir. Bu süreç boyunca, içsel bir değişim oluşur ve kişi ahlaklı, birleşik, bütünleşmiş ve dengeli olur. 

   Şu anda bu değişim tüm dünya boyutunda gerçekleşmektedir ve bu, 100 ülkenin üzerinde, yüzbinlerce insan tarafından deneyimlenmiş ve kanıtlanmıştır. Tamamen ücretsizdir. Sizi bunu bizzat deneyimlemeye davet ediyoruz - bilgisayarınızın önünde oturarak Aydınlanmanızı alabilir (Kundalini'nin uyanışı).

 

   Türkiye'de birçok şehirde Sahaja Yoga merkezleri bulunmaktadır. Tüm meditasyon programları dünyada her yerde olduğu gibi ücretsizdir. Detaylar için Sahaja Yoga merkezleri linkine tıklayın.

 

   Yaşadığınız şehirde Sahaja Yoga yoksa Online Sahaja Yoga Programina katılabilirsiniz.

 

   'Sahaja' sizinle  doğmuş olan ,'yoga' ise her yanı saran yaşamsal güç ile bütünleşmek anlamındadır. 'Sahaja' aynı zamanda kolayca, kendiliğinden olan anlamındadır. İçimizde bulunan yaşamsal enerji “Kundalini” Sahaja Yoga'yla kolayca uyandırılır ve kişi titreşimleri ellerinde hissetmeye başlar. Boylece, bir kişi meditasyon ile içsel dengeye ulaşabilir ve kişisel, kolektif tum problemlerinden kurtulabilir. Sahaja Yoga dünyamızın huzur ve barışa en çok ihtiyaç duyduğu günümüzün modern çağında Shri Mataji Nirmala Devi tarafından insanlığa armağan edilmiştir. Her insan kendi içinde, köklerinde yatan huzuru ve mutluluğu yaşama şansına sahiptir..

 

Subtil Beden (Enerji Bedeni)

Arayan'ın Rehberi

Shri Mataji'nin kendi sözleriyle Sahaja Yoga

Sahaja Yoga sizin içinizde gerçeği oluşturur, yerleştirir, bu sayede kendinizi güvende hissedersiniz çünkü gerçek çok güzeldir. O neşedir ve sonra siz asla ondan kaçmak, uzaklaşmak istemezsiniz. Bunu anlamamız gerekir; biz gerçeğimizi almak, kendimizi tanımak için buradayız. Kendimizi tanıdığımızda bizde ne kadar çok şey olur? Bunu tahmin edemezsiniz.Tüm özellikleriniz, varlığınız, sahip olduğunuz tüm zenginlikler, tüm güzellikler size ait olur. Varlığınızın, benliğinizin efendisi, yöneticisi siz olursunuz... Farklı biri olursunuz. Daha yüksek evrimleşmiş bir ruh olursunuz. Sonra birdenbire kolektif bilinçte olduğunuzu fark edersiniz.

Sahaja Yoga hakkında daha fazla okumak için tıklayın